Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Załóż konto!!!

Załóż konto!!!
Od soboty (01.02) można rejestrować się w serwisie internetowym do zakupu biletów, karnetów oraz kart kibica.
Aby założyć swój profil: ⬇️⬇️
1️⃣ Wejdź na stronę: www.bilety.stal1938.pl,
2️⃣ Wprowadź dane zgodnie z formularzem danych osobowych,
3️⃣ Zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
4️⃣ Następnie zatwierdź wprowadzone dane osobowe – poprzez wybór opcji „Zarejestruj”,
5️⃣ Na adres poczty elektronicznej podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny potrzebny do zakończenia procesu rejestracji,
6️⃣ Udaj się do punktu sprzedaży z dokumentem tożsamości w celu weryfikacji profilu. Punkt ten znajduje się w budynku MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli w pokoju 113. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Komentarze (20)

Stan.aka | 2020-02-7 12:15

Gdzie mogę dostać grafik wszystkich sparingów, które odbywają się na Naszym stadionie?

Pjona_ziom | 2020-02-7 14:26

Np. na profilu FB Stał Stalowa Wola PSA

Cdncdn | 2020-02-7 18:19

na profilu fb Stali nie ma takiego grafiku i nigdy takiego nie widziałem.No chyba ze chodzi wyłącznie o mecze Stalówki.Ale jemu chodzi o wszystkie mecze rozgrywane na naszym boisku.

1938fc | 2020-02-8 00:58

Można już wybierać miejsca na trybunach czy jeszcze nie ?

Pjona_ziom | 2020-02-8 10:53

Myślę że spisu wszystkich sparingów rozgrywanych na bocznych boiskach nie ma po prostu, bo jest tego i niektóre mecze są zaklepywane że tak powiem na spontanie. Dziś np jakby kogoś interesowało to po sparingu Stalówki będzie sparing Ulanów - Dąbrowa Rz.

Vielitz44 | 2020-02-8 20:15

5 zwycięstwo, może uda się wygrać wszystkie sparingi:) Komentarzy mało, chyba nudne te zwycięstwa :p
No piłkarze robią swoje, by pokazać, że warto na nich postawić i przyjść im kibicować - oby udało się odpalić fajnie tą rundę, kompletem na trybunach i zwycięstwem.

1938fc | 2020-02-8 20:26

I mam nadzieje że komentarzy będzie jak najmniej tych negatywnych oczywiście i żeby przed każdym meczem zwycięstwo było tradycją i żeby wróciła moda na stal . Jazda !!!

Cdncdn | 2020-02-8 22:23

Wraz z nowa infrastruktura,syste mem sprzedażny biletów mam nadzieje ze wrócą na miasto normalne afisze o meczach .Bo rzygać się chce na te białe prześcieradła pomazane krzywo farba o meczu..W dzisiejszych czasach pare takich afiszy to nie jest wielki koszt.

Młodynie | 2020-02-9 08:54

Pietrzkiewicz został nowym kapitanem w miejsce Bartka Sobotki

1938fc | 2020-02-9 13:49

Już się pojawiają jakieś komentarze z pretensjami że został kapitanem , ja bym się z nimi Jeszce wstrzymał kto chodzi ja sparingi ten wie jak Pietrzkiewicz ustawia cały zespół a w szczególności obronę, dobrze wygląda w tych sparingach fajnie broni , doświadczenia ma dość spore i to pewnie też było jednym z powodów że został kapitanem , wydaje mi się że Kiercz , Pietrzkieiwcz i Sobotka ludzie od mobilizacji i pobudzenia całej drużyny przed i jak w przerwie meczu , co do utraty opaski kapitanskiej rzez

1938fc | 2020-02-9 13:51

Przez Sobotke jest to jasny sygnał tak mi się wydaje od Szydełko że musi zacząć coraz mocniej i lepiej wyglądać ma treningach i sparingach bo konkurencja nie śpi A w jego miejsca czeka np Zmorzynski który wg mnie jwst jednym z lepszych zawodników w tych wszystkich sparingach

Jaszczur | 2020-02-9 23:58

Pietrzkiewicz kapitanem-- to dobra decyzja ,w meczu z Łeczną uchronił Stal od utraty 3 goli , dobrze gra nogami , ustawia zespoł takiego bramkarza nam brakowało.

Kamilosss | 2020-02-10 09:39

Chyba nie wiesz Jaszczur co oznacza rola kapitana. Mi się to nie podoba, że dostaje ją gość co przyszedł ledwie miesiąc temu a przez 3 lata grał tyle co o ile..

Filip kacper k. | 2020-02-10 09:44

Michał Trabka 90 minut z Legia i asysta

Misio | 2020-02-10 09:46

A co was obchodzi kto będzie kapitanem? To wewnętrzna sprawa szatni. Zawodników i trenera! Kapitana najczęściej wybierają zawodnicy między sobą i poprzez głosowanie.

Młodynie | 2020-02-10 09:55

Pietrzkiewicz jest najbardziej doświadczony grał za granicą o czym wielu może pomarzyć i jest najstarszy w zespole

Filip kacper k. | 2020-02-10 09:56

nie jest najstraszy. Kiercz jest na pewno starszy

Młodynie | 2020-02-10 10:44

Kiercz 30 lat Pietrzkiewicz 32 lata

Stary_kibic40 | 2020-02-10 12:51

Kto tam będzie kapitanem - obojętna rzecz. Grunt, żeby kapitał ustawiał zespół, a nie siedział cicho na murawie. Kogo innego mieli brać na kapitana skoro wychowanków w tej drużynie, czy też ludzi związanych z klubem od dawna niestety nie ma. Chyba, że fabianowski czy drozd z ławki :)

Filip kacper k. | 2020-02-10 14:14

Czy w grupie 100 nadal dziala 6 firm?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-02-29, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-02-29 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (886)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (658)
» Filip kacper k. (462) » Młodynie (453)
» Kamilosss (418) » Slim1938 (396)
» Koko (375) » 1938fc (371)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 020 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 977 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 32 522 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 29 595 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03482