Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Załóż konto!!!

Załóż konto!!!
Od soboty (01.02) można rejestrować się w serwisie internetowym do zakupu biletów, karnetów oraz kart kibica.
Aby założyć swój profil: ⬇️⬇️
1️⃣ Wejdź na stronę: www.bilety.stal1938.pl,
2️⃣ Wprowadź dane zgodnie z formularzem danych osobowych,
3️⃣ Zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
4️⃣ Następnie zatwierdź wprowadzone dane osobowe – poprzez wybór opcji „Zarejestruj”,
5️⃣ Na adres poczty elektronicznej podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny potrzebny do zakończenia procesu rejestracji,
6️⃣ Udaj się do punktu sprzedaży z dokumentem tożsamości w celu weryfikacji profilu. Punkt ten znajduje się w budynku MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli w pokoju 113. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Komentarze (20)

Stan.aka | 2020-02-7 12:15

Gdzie mogę dostać grafik wszystkich sparingów, które odbywają się na Naszym stadionie?

Pjona_ziom | 2020-02-7 14:26

Np. na profilu FB Stał Stalowa Wola PSA

Cdncdn | 2020-02-7 18:19

na profilu fb Stali nie ma takiego grafiku i nigdy takiego nie widziałem.No chyba ze chodzi wyłącznie o mecze Stalówki.Ale jemu chodzi o wszystkie mecze rozgrywane na naszym boisku.

1938fc | 2020-02-8 00:58

Można już wybierać miejsca na trybunach czy jeszcze nie ?

Pjona_ziom | 2020-02-8 10:53

Myślę że spisu wszystkich sparingów rozgrywanych na bocznych boiskach nie ma po prostu, bo jest tego i niektóre mecze są zaklepywane że tak powiem na spontanie. Dziś np jakby kogoś interesowało to po sparingu Stalówki będzie sparing Ulanów - Dąbrowa Rz.

Vielitz44 | 2020-02-8 20:15

5 zwycięstwo, może uda się wygrać wszystkie sparingi:) Komentarzy mało, chyba nudne te zwycięstwa :p
No piłkarze robią swoje, by pokazać, że warto na nich postawić i przyjść im kibicować - oby udało się odpalić fajnie tą rundę, kompletem na trybunach i zwycięstwem.

1938fc | 2020-02-8 20:26

I mam nadzieje że komentarzy będzie jak najmniej tych negatywnych oczywiście i żeby przed każdym meczem zwycięstwo było tradycją i żeby wróciła moda na stal . Jazda !!!

Cdncdn | 2020-02-8 22:23

Wraz z nowa infrastruktura,syste mem sprzedażny biletów mam nadzieje ze wrócą na miasto normalne afisze o meczach .Bo rzygać się chce na te białe prześcieradła pomazane krzywo farba o meczu..W dzisiejszych czasach pare takich afiszy to nie jest wielki koszt.

Młodynie | 2020-02-9 08:54

Pietrzkiewicz został nowym kapitanem w miejsce Bartka Sobotki

1938fc | 2020-02-9 13:49

Już się pojawiają jakieś komentarze z pretensjami że został kapitanem , ja bym się z nimi Jeszce wstrzymał kto chodzi ja sparingi ten wie jak Pietrzkiewicz ustawia cały zespół a w szczególności obronę, dobrze wygląda w tych sparingach fajnie broni , doświadczenia ma dość spore i to pewnie też było jednym z powodów że został kapitanem , wydaje mi się że Kiercz , Pietrzkieiwcz i Sobotka ludzie od mobilizacji i pobudzenia całej drużyny przed i jak w przerwie meczu , co do utraty opaski kapitanskiej rzez

1938fc | 2020-02-9 13:51

Przez Sobotke jest to jasny sygnał tak mi się wydaje od Szydełko że musi zacząć coraz mocniej i lepiej wyglądać ma treningach i sparingach bo konkurencja nie śpi A w jego miejsca czeka np Zmorzynski który wg mnie jwst jednym z lepszych zawodników w tych wszystkich sparingach

Jaszczur | 2020-02-9 23:58

Pietrzkiewicz kapitanem-- to dobra decyzja ,w meczu z Łeczną uchronił Stal od utraty 3 goli , dobrze gra nogami , ustawia zespoł takiego bramkarza nam brakowało.

Kamilosss | 2020-02-10 09:39

Chyba nie wiesz Jaszczur co oznacza rola kapitana. Mi się to nie podoba, że dostaje ją gość co przyszedł ledwie miesiąc temu a przez 3 lata grał tyle co o ile..

Filip kacper k. | 2020-02-10 09:44

Michał Trabka 90 minut z Legia i asysta

Misio | 2020-02-10 09:46

A co was obchodzi kto będzie kapitanem? To wewnętrzna sprawa szatni. Zawodników i trenera! Kapitana najczęściej wybierają zawodnicy między sobą i poprzez głosowanie.

Młodynie | 2020-02-10 09:55

Pietrzkiewicz jest najbardziej doświadczony grał za granicą o czym wielu może pomarzyć i jest najstarszy w zespole

Filip kacper k. | 2020-02-10 09:56

nie jest najstraszy. Kiercz jest na pewno starszy

Młodynie | 2020-02-10 10:44

Kiercz 30 lat Pietrzkiewicz 32 lata

Stary_kibic40 | 2020-02-10 12:51

Kto tam będzie kapitanem - obojętna rzecz. Grunt, żeby kapitał ustawiał zespół, a nie siedział cicho na murawie. Kogo innego mieli brać na kapitana skoro wychowanków w tej drużynie, czy też ludzi związanych z klubem od dawna niestety nie ma. Chyba, że fabianowski czy drozd z ławki :)

Filip kacper k. | 2020-02-10 14:14

Czy w grupie 100 nadal dziala 6 firm?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 840 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 42 614 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 37 301 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 9 665 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01788