Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Turniej Kibiców w Brześciu.

Turniej Kibiców w Brześciu.

W sobotę 10 osób odwiedza Brześć gdzie Kibice Dynama organizowali turniej. W rozgrywkach brało udział 8 drużyn: my, Dynamo Mińsk oraz 6 ekip gospodarzy. Niestety nie wychodzimy z grupy. Po turnieju oczywiście wspólna integracja.
Podziękowania dla sympatyków Dynama za zaproszenie i gościnę na wysokim poziomie. 

Komentarze (61)

Filip kacper k. | 2020-02-10 15:20

Co jest grane z Ciepiela? trenuje z nami? kontuzja? nie ma go w sparingach

Siatkarz | 2020-02-10 19:03

Ciepiela kontuzja.

Pjona_ziom | 2020-02-13 16:15

Czy z uruchomieniem sprzedaży karnetów będziemy czekać do pierwszego meczu czy może sprzedaż ruszy w połowie rundy? U naszych sąsiadów w Rzeczywistości czy innych normalnych klubach można kupować od stycznia a u nas cisza...

Johny | 2020-02-13 20:58

A mi po założeniu profilu i weryfikacji tegoż profilu - wywala mnie z profilu.....
Pytanie poważne: Czy mozna już kupowac bilety i czy ktoś też tak ma?

1938fc | 2020-02-13 21:35

Ja nie mogę się zalogować bo trawają pracy serwisowe wiec może jutro już pójdzie na FB info o zakupie karnetów

Kategoriak | 2020-02-15 09:42

Zaczyna sie to robic irytujace.LUDZIE W KLUBIE WY MACIE ZAMIAR COS ZACZĄĆ DZIAŁAĆ Z MAKRETINGIEM? Myslicie o jakiejs reklamie? ludzie za dwa tygodnie gramy pierwszy i dlugo wyczekiwany mecz na naszym stadionie, a tutaj nawet nie ma info o biletach juz nie mowiac o reklamie. Myslicie ze Facebook wszystko zrobi za was? trzeba wyjsc na miasto, trzeba zrobic prezentacje. Z takim podejsciem to na tym stadionie bedzie max 500 osob

Stary_kibic40 | 2020-02-15 10:50

Kategoriak nie wymagaj za dużo od takich asów ds. marketingu :)

Pjona_ziom | 2020-02-15 11:15

Normalnie zarządzające kluby w styczniu uruchomili sprzedaż karnetów a u nas czekają do pierwszego meczu o promocji nie wspomnę ... no ale ważne że piłkarze przejdą odnowę biologiczną w spa

Młodynie | 2020-02-15 11:33

no tak szczerze to jest to już denerwujące 2 tygodnie potem będzie tak że tydzień przed będzie możliwość kupna biletu . Potem odpukać wszyscy rzucą się na bilety online i w końcu serwer nie wytrzyma.Nie chcę być złym prorokiem ale to paranoja.Jakby sprzedaż biletów była miesiąc przed meczem to na spokojnie byłoby dużo ludzi a tu nawet nie ma informacji w mediach czy na mieście.Liczyłem że wczoraj wieczorem pojawi się taka informacja

Daro | 2020-02-15 13:04

Nie mogą sprzedawać biletów bo stadion nie jest jeszcze zatwierdzony przez PZPN. Trwają ostatnie wizytacje, w środę stadion był wizytowany przez Policję. Wszystko jest robione na ostatnią chwilę, dlatego wygląda to jak wygląda i akurat klub niewiele tu może.

Sprzedaż biletów ma ruszyć "podobno" na tydzień przed meczem, czyli za tydzień.

Jakby wszystko było zatwierdzone wcześniej to sprzedaż też by ruszyła.

1938fc | 2020-02-15 13:22

Kabaret trochę

Kamykrah | 2020-02-15 14:32

W piątek byłem weryfikować konto, dostałem informację że bilety,karnety można już kupić w poniedziałek.

Pazimieh | 2020-02-15 15:19

Co nie zmienia faktu, że promocja tego meczu, delikatnie mówiąc, mocno kuleje. Skoro ogłosili jakiś czas temu, że mecz będzie w Stalowej to powinni już od tego momentu zacząć dbać o to, żeby przyciągnąć komplet widzów.

1938fc | 2020-02-16 09:08

Dobra panowie karnety i bilety oficjalnie od jutra mam nadzieje że pieniążki są bo trzeba iść kupić :)

Młodynie | 2020-02-16 09:19

ktoś wie ilu jest zarejestrowanych w systemie bo coś ostatnio o tym cicho 1000 złamany ?

Cdncdn | 2020-02-16 11:14

Niestety od jutra w sprzedażny tylko karnety.Na bilety poczekamy sobie do ostatniego tygodnia ,niestety.To żenujące.

1938fc | 2020-02-16 11:56

Czy ja wiem czy żenujące , 3 lata grania nie na swoim stadionie można było zaoszczędzić te 200 zł , nie każdy będzie na każdym meczu ale gadanie np. że ktoś nie ma pieniędzy i nie może kupić karnetu to mam dla takich osób pomyśl posiedzieć 1 weekend w domu a nie iść do klubu i masz kase na karnet

Maxtor84 | 2020-02-16 13:41

Nie oficjalnie Nowak dyrektorem PCPN-u to szybciej upadnie niż powstał ten stadion :)

Młodynie | 2020-02-16 13:48

Czyli kto teraz będzie prezesem klubu ? bo obydwu funkcji nie można łączyć chyba że Wojtek na prezesa lub jakiś inny wynalazek .W sumie nawet ok jak by zmienili prezesa

1938fc | 2020-02-16 14:06

To teraz tak Nowak idzie na dyrektora PCPN-u to w takim razie mam nadzieje ze prezydent znalazł osobę na miejsce prezesa klubu

1938fc | 2020-02-16 14:08

Tylko że to jest stw24 nie bierzmy też tego na poważnie może jest to i prawda ale trzeba to brać z przymrużeniem oka

Młodynie | 2020-02-16 14:40

dokładnie oni raczej mają intencje antypis a proopozycyjne i chcą po prostu zniszczyć wizerunek prezydenta,swoją drogą wiem że klub nie będzie się z nimi patyczkował

Misio | 2020-02-16 18:57

Przecież to portal kodziarski. Ze dwa tygodnie temu pisali, że nadal będziemy grać w Boguchwale. Są tak wiarygodni jan tefałen i wyborcza.

1938fc | 2020-02-17 14:12

Mordeczko co to ma związanego z Stalówką ?

Młodynie | 2020-02-17 20:36

Ciekawy wywiad z trenerem przeprowadziło Podkarpacielive .Fajnie że trener Szydełko podziela filozofię klubu mówiąc aby stawiać na mlodych chłopaków z niższych lig a nie ściągać szrot z zagranicy .Co z tego że wyda się kupę pieniędzy bez potrzeby widać że ma pojęcie i naprawdę daleko zajdzie jako trener .

Kamil | 2020-02-17 21:46

Na chwilę obecną wszystkich miejsc na stadionie łącznie z vip zajętych jest 386.

1938fc | 2020-02-17 21:54

Jak na 1 dzień sprzedaży karnetów to dobry wynik ,nie jesteśmy Widzewem nie zrobimy takiego wyniku ale można pokusić się o ten 1000 jak nie więcej

Młodynie | 2020-02-17 22:11

Zobaczymy jak jutro jeśli będzie ok 650 to 1000 spokojnie pęknie ale to trzeba namawiać innych pozatym na mieście jakieś plakaty czy coś podobnego

Stallzks | 2020-02-18 08:32

Panowie widze ze sektor G4 cały został zapełniony czyli 132 miejsca, tzn ze tam bedzie zyleta? mysle ze jak na zylete to musi być obstawione minimum 250 miejsc. Nie mniej jest wyscig o miejsca na stadionie co cieszy.
Liczę że jeszcze większą radość dadzą na piłkarze po 90minutach z 3pkt żeby zacząć marsz w górę tabeli.
...
I już zaniedługo wszyscy RAZEM ----- ZKS !!!

1938fc | 2020-02-18 08:36

Dużo osób kupuje karnety na K4 tam gdzie był wcześniej młyn nie ma po co zmieniać wg mnie miejsca młyna

Stallzks | 2020-02-18 08:43

Po złożeniu wniosku na karte kibica dostajemy maila że jest ona w trakcie wyrabiania i czas to do 10 dni roboczych. Czy kupując karnet karta kibica jest z miejsca dawana?

Pjona_ziom | 2020-02-18 09:50

To samo pytanie. Czy jeśli np. dziś opłaciłem przez internet kartę i złożyłem wniosek o karnet to jutro jak pojadę na MOSIR w celu weryfikacji konta to załatwię wszystko czyli zweryfikuje konto i wyrobie kartę i kupię karnet?

1938fc | 2020-02-18 10:24

Nie mogłeś kupić karnetu przez Internet jeśli wcześniej nie byłeś mosirze w celu weryfikacji

1938fc | 2020-02-18 10:25

Nwm jak to wygląda jak pójdziesz na mosir ale jeśli chcesz kupić karnet przez Internet to musisz być wcześniej zweryfikowany, musisz podejść na mosir i wszystkiego się dowiesz zapewne

Pjona_ziom | 2020-02-18 11:06

Ok dziękówq

Kategoriak | 2020-02-18 11:48

Jak podał Prezydent nowym dyrektorem PCPN został Mateusz Nowak. A druga informacja. Końcówką marca mecze Reprezentacji Polski u16 z Wenezuelą iranem i Islandia

Filip kacper k. | 2020-02-18 11:48

Nowak nie jest juz prezesem, został dyrektorem Centrum.

Takze dramatu idzie ku gorze

Młodynie | 2020-02-18 11:59

To kto na prezesa myślę że dobra decyzja lepiej się tam sprawdzi niż w klubie a nowym kto Fabianowski ? Czy ktoś inny

Filip kacper k. | 2020-02-18 12:19

Wojciech Chodorek

Stan.aka | 2020-02-18 12:21

O 13 zbiera się rada nadzorcza Spółki. Poczekajmy chwilę i będzie wiadomo kto został prezesem.

Bardzo ważna informacja.

MŁYN zostaje na trybunie od Hutniczej.

Tymon | 2020-02-18 12:23

Jeżeli Nowak tak kocha Stal to czego z niej ucieka tuż przed rozpoczęciem rundy? Wiadomo gdzie kasa lepsza, a teraz kto ogarnie to co poprzednik zostawił

Filip kacper k. | 2020-02-18 12:24

Nie miał nic do gadania, Lucek tak zdecydował

Stallzks | 2020-02-18 12:51

Jednym z kryterium zabraniającym być DYREKTOREM PCPN było pełnienie funkcję z wyboru w zakładowej organizacji związkowej lub zakładowej organizacji związkowej w którejkolwiek ze spółek miejskich.
Nowak pełnił taką funkcję, czyli konkurs to ściema. Pchają tego Nowaka nie wiem za co tak daleko.
On nie ma doświadczenia, dostaje produkt w postaci PCPN, teraz żeby ten produkt sprzedać to czy on robił coś takiego dotychczas? Jako prezes słaby, jako dyrektor pcpn tez dramatu cd. Lucek ogarnij się

Filip kacper k. | 2020-02-18 12:54

Na ten PCPN teraz trzeba będzie dokładać kilka młn zł.Na Mosir idzie juz 8 mln.
Miasto zmierza w kierunku bankructwa.

Stary_kibic40 | 2020-02-18 12:55

Z całym szacunkiem, ale ten nowak to zupełna beznadzieja. Ponad tydzień do rozpoczęcia piłkarskiej rundy wiosennej, a o marketingu w klubie szkoda nawet cokolwiek powiedzieć. Gość idzie na kolejny stołek, o którym nie ma zielonego pojęcia. A tutaj zostawia takie dno.

Filip kacper k. | 2020-02-18 13:08

Dopiero sie obudziliscie? taka sama poltyka jest w kazdej miejscej spolce i urzedzie. Nie licza sie kompetencje tylko wiernosc i przynaleznosc partyjna

1938fc | 2020-02-18 13:35

Możemy mieć pretensje ważne żeby następca Nowaka przyszedł i patrzył z głową podniesiona do góry i z ambicją i z pomyslem ,czas pokaże trzymamy kciuki

Stary stalowiak | 2020-02-18 13:40

No i kufa stało się,najgorsze co mogło sie stać.Nowak ten wieczny nieudacznik,ta lebiega,typ bez zadnch kompetencji dostaje taką ważną odpowiedzilaną funkcję.Ręce normalnie opadają,przecież on zupełnie się do tego nie nadaje,co pokazał,rządząć w klubie.Nic się nie zmieniło za niego na lepsze,a nawet na gorsze io to samo będzie z PCPN-em.Co ten Lucej najlepszego wyprawia,Wcześniej kandydaci nie byli kompetentni,bo nie popierali Luckowej parti ,dobrze ,ze ten jest tak zarąbiście kompetentny i nadaje sie jak żaden inny do pełnienia takiej funkcji.Kolesiostwo i układziki widzę dalej widzę,pełną gębą.Przez takich właśnie ludzi z przypadku,którzy są na siłę pchani i namaszczani na takie funcje,do której zupełnie się nie nadają i się nie odnajdują,to wszystko wcześniej czy póżniej runie a PCPN będzie przynosiło same straty.Nie ma kto tym poierować,przecież nie Nowak,chłop bez jaj.

Filip kacper k. | 2020-02-18 14:26

prezesem PCPN mial byc byly komendat policji Lucjan, ale wybito to Luckowi z glowy, pomimo ze byl z nim dogadany

Stan.aka | 2020-02-18 14:53

Zamknąć japy i brać się za mobilizacje wśród znajomych, żeby zapełnić stadion i miejsc brakło na meczu z Bytovią.

Stallzks | 2020-02-18 15:05

Jak ma zabraknąć miejsc, jak na oficjalnej stronie PSA Stał Stalowa Wola wchodząc w zakładkę bilety jesteś przekierowywany w pole, w noname link. Kto rządzi w tym klubie?

1938fc | 2020-02-18 15:19

Chcieliscie żeby Nowak odszedł z klubu to macie ,wasze prośby zostały wysłuchane teraz w zróbcie to co należy do kibica Stali kupcie karnet i wspierajcie drużynę , co do kolegi z góry który gada kto rządzi tym klubem widze żę jako jedyny masz problem aby wejść w podany linkt wiec podaje ,wejdź kup karnet i 29 luty widzimy się na stadionie : » https://bilety.stal1938.pl/

1938fc | 2020-02-18 15:20

Oficjalnie pękła liczba 400 karnetów wraz z miejscami vip

Stallzks | 2020-02-18 16:10

Kolego ja się interesowałem dlatego już w poniedziałek o 10;00 zrobiłem zakup karnetu. Myślę tu o ludziach którzy nijak są związani z klubem ale myślą o zakupie biletu na mecz. Ale jak gdy na stronie odnośnik w biletach prowadzi do nikąd? Myślisz że to mój problem? Nie, ale klubu na którym mi zalezy, podejrzewam że Tobie też na nim zależy więc jest to nasz wspólny problem kolego wyżej.

Młodynie | 2020-02-18 16:13

Swoją drogą dyrektor PCPN Mateusz Nowak poinformował że w marcu i kwietniu odbędą się mecze reprezentacji u16 z Islandią Iranem i Wenezuelą plus są zapytania od zagranicznych ekip odnośnie zgrupowań u nas więc nie bój się obiekt na siebie zarobi

1938fc | 2020-02-18 16:18

Jeśli kupiłeś karnet to zwracam honor co do odnośnika z biletami który nie działa ,,prowadzi do nikąd" pewnie dlatego że bilety nie są wprowadzone do sprzedaży , dzisiaj już były prezes Nowak zapowiedział że bilety zostaną najprawdopodobniej prowadzone do sprzedaży w piątek wiec będzie info na pewno podane do opinii publicznej ,mam nadzieje że każdemu internaucie na tej grupie leży tylko dobro i to jak najlepsze dobro dla naszej Stalówki

Johny | 2020-02-18 16:24

Do meczu kilkanaście dni a w klubie wszystko chula po staremu, tzn. jakiejkolwiek reklamy , marketingu odnośnie wydarzenia, które powinno być pompowane we wszelkich mediach i tablicach - dosłownie ZERO !!!
Znów jesteśmy na etapie wewnętrznej internetowej mobilizacji i reklamy prześcieradłowej, czyli nadal działamy jak klub z A Klasy
To pokazuje jak profesjonalnie działa klub.
Ten mecz jest dla mnie i wielu innych jak powrót do domu, jak święto. Myślałem że przez te miesiące niebytu osoby odpowiedzialne za Stal udowodnią że znają się choć trochę na prowadzeniu klubu pod względem promocji i reklamy. Widać znają się tyle co nic.
Jakie miasto, rąk i klub. Jakie Centrum taki prezes.
Dwa tygodnie do inauguracji A facet łapie drugi stołek. Ten prezydent to rzeczywiście ma pomysły...

1938fc | 2020-02-18 16:36

Z tym 1 meczem o frekwencje bym się nie martwil bo i tak będzie spora bardziej był bym się obawiał o następne bo jeśli nie będzie wyników to nie będzie frekwencji taka jest kolej rzeczy i to w następnych meczach klub musi się wykazac , takimi meczami będą pewnie też mecz ze Stalą Rz jak i z Gks-em Katowice od wielu marketing w klubie zle działa i to nie tylko za Nowaka ale też nie chulał zarządu Szymańskiego ,jeszcze inni poprzednicy mieli tyle szczęścia ze w takim okresie była 1 liga ,co 2 tygodnie miałeś ekipy znaczące coś w Polsce ,była moda na Stal gdzie nawet gdy my bliśmy się utrzymanie przychodzilo po 5 tysięcy ludzi ,dlatego teraz trzeba wszystko zrobić aby znowu moda na Stal wróciła ale to jest w rękach klubu jak i nas kibiców

Stallzks | 2020-02-18 18:02

Mlodynie boję się o PCPN, bo jak ktoś ma sprzedawać ten produkt kto nijak wcześniej nie miał do czynienia z handlem, biznesem tylko administracja.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-02-29, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-02-29 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (886)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (658)
» Filip kacper k. (462) » Młodynie (454)
» Kamilosss (418) » Slim1938 (396)
» Koko (375) » 1938fc (373)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 35 112 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 73 386 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 25 207 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 5 107 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03845