Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wracamy na Hutniczą!!!

Wracamy na Hutniczą!!!

Szanowni Kibice !!!
Wielkimi krokami zbliża się otwarcie stadionu i start rundy wiosennej!!!
WRACAMY DO DOMU !!!
Już 29.02.2020 r o godzinie 19:38 pierwszy gwizdek przy HUTNICZEJ !!!
MUSISZ TAM BYĆ !!!
Mobilizujemy się na osiedlach i FC!!! Nagłaśniamy temat pierwszego meczu !!!

Na mieście pojawiły się  już plakaty. Na FB "lajkujemy" i udostępniamy posty związane z tym wydarzeniem !!!
Wszyscy jestesmy odpowiedzialni za frekwencję w młynie i na stadionie !!!
Ruszamy na MOSIR !!! Kupujemy karnety/bilety!!! Zachęcamy wszystkich znajomych!!!
Hej STAL !!!

Komentarze (89)

Tymon | 2020-02-21 01:15

Od kiedy ruszy sprzedaż zwykłych biletów na najbliższy mecz?

Młodynie | 2020-02-21 06:26

Od dzisiaj

Stallzks | 2020-02-21 09:06

Problemem będzie frekwencja przy kasie jak ludzie dowiedzą się że bilet kosztuje 25 zl, to polowa zrezygnuje z oglądania takiego meczu. Na Legię Warszawa tyle bilet kosztuje a gdzie my jesteśmy żeby tyle ludzie płacili za bilet. Mówię tu oczywiście o biletach kupionych tradycyjnie w kasach. A takich tradycjanolistow którzy się wybiorą w dniu meczu do kas po bilet będą tłumy, niestety Nowak twój zmysł marketingowy jest dramatyczny. Dajesz pstryczka ludziom w okolicach 50lat którzy chcą przyjść na mecz są piknikami, dla których zakup biletów przez internet stanowi spore wyzwanie. Przemyśl jeden z drugim rządzącym a może ty Chodorku czy jak taki dziadek który weźmie wnuczka na mecz jest w stanie zapłacić 50zl za dwa bilety.

Stallzks | 2020-02-21 09:09

Nasze miasto się wyludnia, młodzi wyjeżdżają.
Starsi ludzie, mam tu na myśli +- 50 lat, na bakier są z internetem więc tradycjonalnie pójdą w dniu meczu kupić bilety, dlatego nie rozumiem Cię Nowak że takim ludziom utrudniasz wejście zawyżając ceny biletów o 5 zł. Czy ty jak idziesz do kina kupując bilet w kasie w dniu seansu płacisz za niego drożej? Skąd taki pomysł karierowiczu? Jak dla mnie to duży samobój, ludzi nie przyciągniemy takim anty rządzeniem

Stallzks | 2020-02-21 09:09

Nasze miasto się wyludnia, młodzi wyjeżdżają.
Starsi ludzie, mam tu na myśli +- 50 lat, na bakier są z internetem więc tradycjonalnie pójdą w dniu meczu kupić bilety, dlatego nie rozumiem Cię Nowak że takim ludziom utrudniasz wejście zawyżając ceny biletów o 5 zł. Czy ty jak idziesz do kina kupując bilet w kasie w dniu seansu płacisz za niego drożej? Skąd taki pomysł karierowiczu? Jak dla mnie to duży samobój, ludzi nie przyciągniemy takim anty rządzeniem

Stallzks | 2020-02-21 09:15

Oczywiście jestem w stanie zrozumieć chęć sprzedania w pierwszej kolejności biletów online i karnetów, ale nie wiem czy to jest nawet uczciwa praktyka takie postępowanie w stosunku do kibica.
Nie chcę być malkontentem, ale razi w oczy takie nabijanie w butelkę kibica, a pamiętaj że bez tego kibica stadion będzie świecił pustkami, więc Waszym zadaniem jest go zachęcić, odpowiednio zareklamować, co jak widać jest sporym wyzwaniem

Pjona_ziom | 2020-02-21 09:24

Dobrym posunięciem byłoby zrobić promo coś w rodzaju- przyprowadź kogoś z rodziny zapłać w kasie za 2 lub więcej biletów 5 zł mniej. Myślę że takie coś zachęciłoby ludzi aby wybrali się w 2-3 czyli ojciec z synem czy wnuczek z dziadkiem na stadion.

Stary_kibic40 | 2020-02-21 09:39

Zgadzam się z kibicami powyżej. Panowie 25 zł. na 3 poziom rozgrywkowy, zdecydowanie przesada. Można zrobić, takie ceny na wybrane mecze w tej rundzie, bardziej atrakcyjne, tzn. z Bytovią (z racji meczu otwarcia), ze Stalą Rzeszów, z Elaną Toruń i z GKS Katowice. W przypadku pozostałych spotkań cena 15 zł. i większość stadionu zajęta. A tak, to może być różnie...

Stalowiak1938 | 2020-02-21 13:34

A czym wg was różni się wydarzenie jakim jest wyjście do kina Helios za 27zl od wydarzenia sportowego na HUTNICZEJ za 25 zł w czym wyjście na mecz jest gorsze że ma kosztować 10zl? Mówicie ze to 3 poziom. No i co z tego. Koszty meczowe wzrastają gdyż mecze będą przy jupiterach a światło drogie, wygoda oglądania wzrosła. Takie gadanie ze za drogie to mnie śmieszy. Trzeba zmienić myślenie i podejście, że to my sponsorujemy tym biletem klub. To jest nasza cegiełka dzięki której klub ma jakieś dodatkowe możliwości finansowe. A czasy że każdy by chciał najlepiej za darmo dawno się skończyły. Poza tym najlepiej opłaca się kupić karnet.

Cisse | 2020-02-21 13:45

Czyli nie da się kupić karty kibica i biletu za gotówkę?

1938fc | 2020-02-21 13:49

Idziesz na mosir i płacisz gotówką i za bilet i za kartę

Misio | 2020-02-21 14:36

STALZKS - to, że bilet jest droższy w dniu meczu to jest praktyka stosowana w Polsce od wielu już lat. Na stadionach, na koncertach zawsze i prawie wszędzie tak jest. Bo? Bo np. Kasjerka kosztuje, bo ochrona gotówki też kosztuje, bo klub ma wcześniej kasę na koncie itp. Nic nowego nie wymyślili.

Cisse | 2020-02-21 15:03

No to ja nie rozumiem z czym problem? Skoro można przyjść kupić za gotówkę bilet albo karnet na MOSiRze przez cały tydzień, to kazdy ma dostęp, nikt nie jest dyskryminowany.
Przecież już kilka lat przed przebudową premiowało się przedsprzedaż i posiadaczy karty kibica niższą ceną, nic nowego nawet u Nas. Dzieki temu unikamy kolejek.
Inna sprawa to brak pakietów rodzinnych na karnety czy bilety, ale i do tego może dojrzejemy w końcu że klub będzie promować wielopokoleniowe rodziny kibiców ;)

1938fc | 2020-02-21 15:34

Problem jest chyba największy w cenach biletu dla niektórych wg mnie 3 lata grania nie na swoim stadionie to można było zaoszczedzic to 160 zł na karnet , ja wychodzę z założenia że kto ma Stalówke w sercu i chce dla tego klubu jak najlepiej nie będzie marudził nad cena biletów bo każdy mecz będzie dla niego jak święto warte każdych pieniędzy ,zawsze mnie śmieszyli ci ,,wielcy" kibice którzy najwięcej gadają a przyjdą 2 razy do roku i czuja się niewiadomo kim

Vielitz44 | 2020-02-21 15:43

1938fc - ale tu nie jest problemem "ekipa" kibiców, bo dla nich te 25zł problemem nie jest, ale my chcemy na stadionie 1-2 tyś ludzi, a nie 400-500os. Niestety, większość na trybunach zawsze będzie stanowił "piknik", a jeszcze takiej mody na Stal nie ma, ani wysokiego poziomu, by ściągać ludzi z okolic - my nie mogliśmy zapełnić jednej małej trybuny (nie licząc pucharów), a teraz mamy zapełnić 2 trybuny, broniąc się przed spadkiem i po kilku latach tułaczki, no słabo to widzę...
Szkoda biadolić jednak, bo ceny już ogłoszone, oby udało się ludzi ściągnąć, a jak nie, to będą korygować ceny. Tak czy siak - na razie nowy dyrektor pcpn ma wiele do nadrobienia i zmiany, oby nie brał kasy tylko za to, że jest...

1938fc | 2020-02-21 17:45

Jeśli kogoś interesuje to osoba zajmująca się transimsja 2 ligi na TV com podała do opinii publicznej że tylko 7 klubów 2 ligi nie przyniosło żadnych strat , a w tej szczęśliwej siódemce jest nasza Stalówka , możemy sobie jako kibice dopisać mały +

Marco | 2020-02-21 18:09

1938FC trochę się rozpędziłeś/aś bo nie siedem klubów 2ligi nie przyniosło żadnych strat. Tylko owe zespoły wygenerowany zysk A strat nie przyniosła tylko rzeszowska Stal i Olimpia Elbląg . Ale co się dziwić jak np taki Widzew ma swoją tv i ich kibice wykupili zapewne tam relacje na czym jeszcze zarobili bo dostali dodatkowo pieniądze z tv.com .

1938fc | 2020-02-21 18:18

No rozpędziłem się prawda mój bląd

Kamilosss | 2020-02-21 19:47

Można kupić sam bilet bez karty? zmienia się cena wtedy?

Młodynie | 2020-02-21 20:12

Nowy sponsor firma Gentleman moda Polska swoją drogą chłopaki fajnie wyglądają w garniturach mała sesja zdjeciowa wleciała

Pazimieh | 2020-02-21 20:15

Ogłoszono konkurs na prezesa spółki, więc wszyscy krzykacze mają szansę wystartować i pokazać jak powinno się pracować na tym stanowisku ;)

Pjona_ziom | 2020-02-21 20:19

KAMILOSSS
Można kupić bilet bez zakładania karty kibica ale po założeniu i zweryfikowaniu profilu czy przez internet czy w kasie procedura jest taka sama. Ceny takie same.

Filip kacper k. | 2020-02-21 20:49

Tymczasem Michał Trabka dzis kolejne 90 minut w ekstraklasie

Młodynie | 2020-02-21 20:59

Nowość że gra ma umiejętności to ma nawet powiem że się tam wyróżnia 1 skład już sobie wywalczył i raczej miejsca nie odda

1938fc | 2020-02-21 22:07

Gentleman wchodzi jako kolejny sponsor do klubu 100 ?

Stary_kibic40 | 2020-02-22 09:30

Sponsor, że hej. Takie pytanko, czy od 1 meczu z niesamowitym rywalem, jak będzie Bytovia, będzie można kupić piwko na meczu???

Aleksander | 2020-02-22 11:41

Bilet bez karty KIBICA jest droższy.Kosztuje 25 ZL,z kartą 20 ZL.

Sciemaa | 2020-02-22 11:51

Nie nie bedzie mozna kupic piwka i raczej to sie szybko nie zmieni.

Filip kacper k. | 2020-02-22 13:58

Generalny sprawdzian przed liga wypadl blado, ale moze to dobrze, nie bedzie takiego hurraoptymizmu jak przed runda jesienna.

Ciezka walka o utrzymanie

Młodynie | 2020-02-22 14:14

może dlatego że to na tle mocnej drużyny też mieliśmy swoje okazje wiele kilka poprzeczek

Stallzks | 2020-02-22 14:33

Boisko było w słabym stanie, ale podsumowując sparing z Resovia, byłem pod wrażeniem team spirit jaki panował w ekipie gości. Szybka organizacja się w obronie przejście do ataku, kazdy zawodnik dużo dawał i widać było że im się dobrze gra przeciwko Stali. Nasza Stał miała kilka poprzeczek, ale podsumowując gra lepiej układała się resce. Na chłodno to tylko sparing, liczę że szczęście będzie z nami z Bytovią.

Stallzks | 2020-02-22 14:45

Brakuje nam rasowego skrzydłowego coś jak dzisiaj w Resovii Sergiej krykun, nie ma kto dostarczać piłek naszym napadziorom, wiem to zadanie wahadłowych, ale dzisiaj przez większość meczu oni byli całkowicie zneutralizowani. Cieszy to że będziemy grali przy H15 na lotnisku.
Nie mniej trudne zadanie uważam przed drużyna Stali, potrzebujemy punktować żeby z otwarciem stadionu, przyszły lepsze czasy

Jaszczur | 2020-02-22 14:56

Lepsze czasy juz byly . resovia i łeczna poza zasiegiem , reszte mozna ograc

1938fc | 2020-02-22 15:01

Przecież boisko w Rozwadowie to jest tragedia , sparingi sparingami ale to nie one weryfikują formę drużyny ,całe przygotowanie wyjdzie w 1 meczu i w następnych ,np. Termalica pokonuje 3:0 Stal Rzeszów ,wiec gadanie że cieżka walka o utrzymanie nie ma teraz żadnego sensu. Został tylko tydzień do 1 meczu wiec nakręcajcie znajomych, rodzinne i stwórzmy święto na trybunach i dołóżmy cegiełkę do zwycięstwa naszych zawodników

Stallzks | 2020-02-22 15:12

A jak uważasz że będą same łatwe wygrane utrzymanie i jeszcze że w barażach zagramy?
Poprostu oceniam mecz pod kątem tego co widziałem w tamtej rundzie, progresu nie widać w grze. Dalej brakuje pomysłu, kreatywnych ludzi. Boisko było słabe dla obu drużyn, jednak to Resovia dzieliła i rządziła na nim. Obysmy takiego widoku meczu nie musieli oglądać przy H15 .

1938fc | 2020-02-22 15:43

Nie jest zabronione wierzyć że zagramy w barażach więc ja wierzę, wg mnie w innych meczach właśnie ten pomysł na grę był, w tym brakowało to prawda , ufam Szydelce i to bardzo bo wie co robi więc jeśli wiara czyni cuda ja wierzę się uda hah. Pozdrawiam

Pjona_ziom | 2020-02-22 16:41

Co ten z 10 z Resovia z rękami się tak sądził? Nie mogłem być na pierwszej połowie a widzę że ciśnienie było.

Kibic368 | 2020-02-22 17:11

"ten z 10" to Kantor, zawodnik, ktory u nas gral pare lat

Marco | 2020-02-22 17:16

Ten z 10 to Kantor który swego czasu grał w naszej Stalówce. Według podanych informacji z 14 grał testowany i jak dla mnie to pokazał się z dobrej strony . Ktoś wie kto to był?

Mocny91 | 2020-02-22 21:35

Mam takie pytanie, czy wraz z nowym stadionem będzie prowadzony doping poprzez normalne nagłośnienie (była prowadzona składka) + czy będzie gniazdo na sektorze?

Fajnie by było, gdyby z 15-20 minut przed rozpoczęciem meczu prowadzący doping wyszedł na środek boiska, nakręcił stadion do wspierania Stalówki, do udzielania się w dopingu. Coś jak Stolar na otwarciu stadionu Widzewa.

Acer | 2020-02-23 08:39

Bytovia Bytów przyjedzie do Stalowej za tydzień po 3punkty ,drużyny z dołu tabeli też będą walczyc o wygraną za 3punkty nie ciekawie będzie jak przegra stalówka pierwsze spotkanie ligowe ,awans do trzeciej ligi możliwy będzie jak przegrają też drugie spotkanie ligowe.

Acer | 2020-02-23 09:57

Z zaangazowaniem podeszli do trenigow i sparingow pilkarze z Resovi ,zanosi sie ze na podkarpaciu bedziemy mieli jeszcze jedna pierwsza ligowa druzyne ,bardzo dobre przygotowanie do sezonu ,jeszcze potrnowac w tygodniu gre na wiekszym terenie boiska gre w tempo i gre z pierwszej pilki i walczyc od pierwszego do ostatniego spotkania o awans do wyzszej ligi rozgrywek .

1938fc | 2020-02-23 10:06

Acer co nas Resovia obchodzi powiedz mi?

Młodynie | 2020-02-23 10:07

przede wszystkim to nasi chcieli uniknąć kontuzji Resovia na to nie patrzyła a w oczy rzucał się Kantor do tego pierwszy raz grali na normalnej murawie Szydełko wie że muszą częściej trenować na takiej nawierzchni,dlatego chce aby w tym tygodniu trenowali na głównej płycie stadionu jak szefostwo klubu na to pozwoli

Bzcst1938 | 2020-02-23 10:44

Warunki do gry były trudne po takich opadach wynik wynikiem ale liczba sytuacji bramkowych dla Stali cieszy dołożyć w sobote do tego skuteczność i będzie dobrze Mnie martwi postawa nas kibiców wobec tego co wyprawia stw24.pl jedzie po Prezydencie i Nowaku a to Nadbereżnemu zawdzięczamy ten stadion późno bo późno ale w końcu jest Ten cały Grzesiu P powinien dostać zaproszenie na pierwszy mecz i jasny komunikat od całego młyna jak ma na imię

Stary_kibic40 | 2020-02-23 12:26

Co do sparingu, Resovia dużo lepsza. Fajnie operowali piłką. W STW na plus bramkarz (fajnie, że krzyczy na innych, stara się ich ustawiać, o to chodzi). Dobrze również Fidziukiewicz, aktywny zawodnik. Pomoc jednak u nas jakby zupełnie nie istniała. Ale to tylko sparing, nie ma się co za bardzo podniecać. Co to w ogóle za portal jest ten stw.24.pl i grzesiu p., że tak jadą na Lucjusza?

Acer | 2020-02-23 12:39

Boisko wiekszych rozmiarow lepsza murawa zweryfikuje wyniki ,jeżeli mamy slaba pomoc trudno będzie stołówce wygrywac na nowym boisku w Stalowej ,utrzymać będzie trudno drugą ligę.

Młodynie | 2020-02-23 12:43

Za darmo nic nie będzie .W pomocy nadal widoczny brak kreatora Trąbki ten Hebel byłby dobry bo Radulj raczej by nie grał nigdy u nas ze względu na Siarkę brakuje kogoś takiego kto zrobi coś z niczego szalonego jak Michał czy Robert Dadok

Acer | 2020-02-23 12:57

Dadok gral na boku .kreator powinien byc pomocnik ,Trąbka byl dobry bo wracal do obrony i zaczynal często grę jak ofensywny pimocnik.Mrozinski juz słaby?on zazwyczaj byl.powinien byc tym kteatorem gry.

Acer | 2020-02-23 13:11

3:0 to wynik różnica o jedną ligę nizej .Resovia zagrala troszkę szybciej z obrony i w pomocy i nasi chlopcy zostali w trzeciej lidze ,co brak szybkosci u nich czy celowo nie chcieli się wysilac za szybciej biegajacych zawodnikach z Resovi.

Okulickiego | 2020-02-23 14:35

Czekałem z napisaniem kilku zdań do momentu wysłuchania komentarza trenera Szydełko. Wczoraj bylem na sparingu i to co zobaczyłem nie napawa mnie optymizmem. Pochwalić piłkarzy mógłbym za zaangażowanie za chęć gry do przodu za dużo biegania za ambicje i myślę że tym piłkarzom nic nie brakuje. Mają wszystko po za ROZUMEM !!!! Jest to bardzo trudne bo nie da się tego wyćwiczyć . Zwyczajnie nie myślą grając. Cały czas gra na zasadzie jakiejś wybijanki. Zamiast pociągnąć z piłką te 10 15 metrów i popatrzyć gdzie są inni koledzy podać odpowiednio w tempo. To cały czas jakaś taka bojaźń i za szybko pozbywają się piłki. Rozumiem że może trener tak nakazał grę tylko z pierwszej piłki. Tego nie wiem ale Na litość do meczu o punkty został tydzień . Ciekawe co będziecie robić na treningach. Bo tak jak napisałem umiejętności są wola walki zangażowanie zaciętość i chęć zwycięstwa wszystko jest . Brakuje pomysłu i podstawowego myślenia na boisku. Nie sztuką jest nabiegać się jak debil bezproduktywnie. Można spokojnie mysleć nie nabiegać się i zdecydowanie wygrać. Z głosu trenera wynikało by że trochę go niektórzy zawiedli ale zobaczymy za tydzień. Nie wiem jak to zrobicie ale jak nie znajdziecie wśród was kogoś co będzie myślał grając to nic z tej kopaniny nie będzie. W dodatku muszą zdawać sobie sprawę że w tym tygodniu ten balonik będzie pompowany i jak sobie z tym poradzicie..??? Będzie naprawdę bardzo ciężko. Zacznijcie myśleć !!!

1938fc | 2020-02-23 15:00

Po Puszczy po Termalice niektórzy pisali z was pisali piękna gra mamy baraże itp. , porażka z Resovia w meczu przypomnę sparingowym i niektórzy już widzą sparing . 7 meczy sparingowym: 5 zwycięstw , 1 remis,1 porażka , jeśli ktoś już po 1 porażce mówi u spadku to nie powinien się przyznawać że jest kibicem, tak Resovia na ten moment jest zespołem lepszym i pewnie awans zrobi , tylko że teraz dla nas i dla naszych chłopaków runda w której albo zostaną rycerzami wiosny albo dziadami i w mieście nie będą mile widziani , jeśli my zadbamy o atmosferę to ich to powinno pociągnąć bo przy 15 osobach w Boguchwale nie czuli tego wsparcia w tej rundzie ,każdy z was wie dobrze jak wyglądają trybuny w Stw jednym wślizgiem odbiorem ,akcją,,strzałem można nakręcić trybuny do lepszego dopingu , większość zagra 1 raz przy stalowowolskich trybunach i to ich nakreci wiec panowie my zadbajmy o atmosferę na trybunach oni zadbają o jak najlepszą gre na boisku i nie ma o wieszać na chłopaków psów po 1 porażce w całym cyklu treningów i przed startem rundy rewanżowej. Hej Stal !!!!

1938fc | 2020-02-23 15:01

Niektórzy już widzą spadek*

Misio | 2020-02-23 16:54

Ja nie chcę nic przewidywać, wszystko zweryfikuje boiska, ale...ale pragnę zwrócić uwagę, że Bytovia ma bardzo fajną paczkę. Kilku zawodników z ekstraklasową oraz pierwszoligową przeszłością. Kadrowo to dla mnie ścisła czołówka tej ligi. No i nie zapominajmy, że to spadkowicz.

Młodynie | 2020-02-23 17:02

Ktoś się pytał Gentleman jest sponsorem i nie należy do klubu 100

Acer | 2020-02-23 17:33

Bytovia na poczatek trudny przeciwin ,stalowka nie potrafi grac i wygrywac z zespolami co szybcie graja z obrony ,operuja szybciej pilka ,moze te pierwsze koty za ploty beda przychylne dla druzyny Stali.Jezeli nie przegraja a wygraja moze byc to dobre widowisko ,wszystko w nogach zawodnikow stalowki .

Stallzks | 2020-02-23 20:15

Resovia wysoko presowała, mistrzem wybijania i posyłania piłek bezpańskich był i jest Witasik, raczej podstawa nie dla niego.
Stal ma ogólnie problem z drużynami którzy mądrze potrafią bronić, ogólnie trzeba być dobrej myśli, gramy w końcu u siebie pewnie przy komplecie trybun.
Nie jesteśmy wirtuozami, ale gramy 352 a momentami 532 więc nie wiem czy pamiętacie jak Nawalki chciał zastosować wariant z takim ustawieniem 3 obrońców. Wtedy zawodnicy się gubili i rywalowi to ułatwiało grę. Póki co to skutkowało, więc czemu mielibysmy to zmieniać. Więcej wyrozumienia wiary w dobry wynik

Pazimieh | 2020-02-23 21:12

Będzie transmisja w TVCOM?

1938fc | 2020-02-23 21:17

Z tego co wiem TVcom się wycofało z transmitowanie meczów albo Stowarzyszenie 2 liga zdecydowało o zakończeniu transmisji 2 ligi bo nie przynosiło zysków

Młodynie | 2020-02-23 21:39

Może też warto by było prowadzić jakieś studio przedmeczowe czy coś w tym stylu albo płatne transmisję spotkań dla osób niemogących być na stadionie np z zagranicy albo specjalny magazyn mylę że pomogło by to budżetowo jak i budując markę

Pazimieh | 2020-02-23 21:54

Zmieniono zasady płacenia klubom, po czym kilka klubów się wycofało, ale o zakończeniu transmisji nic nie słyszałem, dlatego pytam. Tak czy siak dzięki

1938fc | 2020-02-23 23:09

I dlatego nie będzie już transmisji 2 ligi na TVcom jedynie zostaje na TVP 3 o 13 tak jak było w poprzedniej rundzie , teraz chyba kluby jeśli będą chciały to muszą sobie same zorganizować transmisje tak jak robi Lech i Widzew , zobaczymy czy nasza Stalówka pójdzie też podobną ścieżką i będzie organizowała transmisje , pożyjemy zobaczymy ale na ten moment skupiamy się tylko na 29 lutym .

Tymon | 2020-02-24 07:09

Ktoś się orientuję co dokładnie wchodzi w skład karnetu tudzież biletu VIP? Browarek będzie?

Pjona_ziom | 2020-02-24 07:23

O prezentacji zawodników cisza. Mam nadzieję że jest coś takiego w planach? Czy tak ciężko jest zorganizować na MOSIRze coś takiego? Przydałoby się ...

Stary_kibic40 | 2020-02-24 08:23

Panie i Panowie 6 dni do meczu. Będzie w tym tygodniu w końcu ta prezentacja drużyny?? Nie mówiąc już o extra meczu na otwarcie stadionu...Organizac ja w tym klubie na stałym, marnym poziomie.

Pjona_ziom | 2020-02-24 09:04

Jak zwykle u nas nic nie ruszy w kierunku promocji. Marketing leży na stałym poziomie.

Młodynie | 2020-02-24 09:16

zaraz pęknie liczba 1000 zajętych miejsc na Bytovii ale to trochę mało wydaje mi się że wiele osób nie za bardzo o tym wie i będzie chciała kupić bilet w dniu meczu .Ta zbiórka pod MDK i wspólny przemarsz to nadal aktualna wie ktoś ?

Cdncdn | 2020-02-24 09:36

Szydelko w ostatniej wypowiedzi wspomina o treningach na głównej murawie w tym tygodniu.Byłoby fajnie gdyby na taki pierwszy trening zaprosić kibiców i media i połączyć trening z prezentacja,Choćby krótka.Kibice ,media ,opinia publiczna zapoznałaby sie z drużyną ,i ze stadionem.Fotki,film y i relacje poszłyby w świat i na pewno byłaby do doskonała promocja.I nie droga.I to by było profesjonalne.Widać jednak ze zarząd i odpowiedzialni za te sferę w klubie nie nieogarniania tego albo uważają ze i tak nikt im nic nie zrobi bo maja etat.

Stallzks | 2020-02-24 10:02

Cdcdn świetny pomysł, jakby poszła informacja z oficjalnego fanpage PSA Stalowa Wola, że otwarty trening na mediów i kibiców to sporo osób by się zjawiło, nie jedna osoba mogłaby zrobić ciekawy filmik, który stałby się kolejnym narzędziem do promocji stadionu i najbliższego meczu.

Marco | 2020-02-24 10:11

Tylko że ten sam Szydełko wspomniał również o tym że liczy na dobre warunki atmosferyczne ,a tu nie dość że pada co chwilę to jeszcze wieje jak cholera. Osobiście to nie widział bym się na trybunie w takich warunkach. Ale tak czy inaczej pomysł z otwartym treningiem dla kibiców i mediów to super pomysł i myślę że na piątkowe popołudnie zostanie coś takiego zorganizowane. Oczywiście mam nadzieję że zaproszenie na otwarcie dostali ci dwaj co kręcili wywiady na PP z Lechem A później odwiedzili tereny naszego stadionu..

Młodynie | 2020-02-24 10:17

powinni zrobić trnenig w piatek wieczorem gdzieś tak 17 18 ale to trener decyduje raczej taka pokazówka dla mediów bo zapewne dzień przed meczem to cieżki trening odpada

Stallzks | 2020-02-24 10:40

Trener wspominał o warunkach atmosferycznych wiesz dlaczego? a no dlatego ze druzynę nie chcą wpuscic na murawe bo ....ostatnio dużo padało.
Szkoda ze wybudowano ladny obiekt ktory zamiast sluzyć ma tylko wyglądać.
Przecież to na piłkarzy trzeba teraz dmuchac chuchać dawać im najlepsze narzędzia pracy ażeby dali nam utrzymanie. Argument ze pilkarze wejdą i zniszczą murawe to tak z kupnem nowego auta. Nie jeździj bo zepsujesz.Myślenie profesjonalne? nie sądze.
Paradoks za paradoksem.

Młodynie | 2020-02-24 10:46

nie no myślę że powinni im pozwolić potrenować wiem że bardzo dbaja o to aby morawa była w odpowiednim stanie mierzą co chwilę ph gleby itp . Kolejny paradoks to dlaczego sparing z Resovią nie odbył się na bocznym boisku trawiastym tylko w Rozwadowie?

Stallzks | 2020-02-24 10:51

Już za 5dni i 7 godzin WSZYSCY RAZEM-----> ZEEEEEETKAAAAAAAAESS SSSSSSSSSS ZEEEEEETKAAAAAAAAESS SSSSSSSSSS ZEEEEEETKAAAAAAAAESS SSSSSSSSSS !!

1938fc | 2020-02-24 10:51

Jaki paradoks , boczne boiska należą do PCPN-u a otwarcia jeszcze nie było i nikt nie może korzystac z tych boisk

Tymon | 2020-02-24 11:54

J mam takie pytanie z innej beczki, jeżeli zarejestrowałem konto na stronie żeby móc wyrobić kartę to żeby potwierdzić dane mogę tylko na tygodniu, czy możliwość np przed spotkaniem taka bezie i czy od razu zostanie wyrobiona karta? Trochę bezsensu z tym staniem bo można byłoby spokojnie w trakcie rejestracji podać skan lub zdjęcie dowodu tak jak np mają bukmacherzy żeby założyć konto.

Pjona_ziom | 2020-02-24 11:54

Na hali MOSiRu się nie da zrobić prezentacji np. w piątek ? Wystarczy zaprosić P. Krotoszyńskiego. Myślę że sporo ludzi by przyszło.

Kamil | 2020-02-24 12:38

Na tą chwilę zajetych jest 855 miejsc. Kilka jest w tym w rezerwacjach. Oczywiście w tym miejsca VIP

Młodynie | 2020-02-24 12:40

trochę mało jak na 6 dni przed meczem chyba że wszyscy kupią w dniu meczu bilety martwię się trochę o komplet tak szczerze

Filip kacper k. | 2020-02-24 12:54

nie bedzie kompletu.
2 tys to bedzie sukces

1938fc | 2020-02-24 14:18

Czasami stadion nie ma pojemności 3800 ? Jeśli tak to dawno już pekła liczba 1000 krzesełek kupionych na Bytovie

Młodynie | 2020-02-24 14:22

my mamy 3500 miejsc sprawdzałem przed sprzedażą karnetów

1938fc | 2020-02-24 15:21

Jeszcze 15 biletów i mamy 1000 krzesełek zajętych

Młodynie | 2020-02-24 15:24

okej ale na derbach z Siarką w 2017 było 1700 osób to wciąż trochę mało tak 2,5 tyś to minimum powinno być

Misio | 2020-02-24 15:27

Jak zamawiałem bilety w piątek ok. 17.30 to moje zamówienie miało nr 1090. A że ja zamawiałem 2 bilety, bo dla syna też. To myślę, że było już pewnie ze 1200 sprzedanych, ponieważ tak jak ja, niektórzy zamawiają więcej niż jeden bilet.

Młodynie | 2020-02-24 15:31

może dzisiaj widzę że dużo osób kupiło bilety

Tymon | 2020-02-24 16:24

a skąd typowe pikniki maja wiedziec, że jest mecz? kiedys to nawet na hali targowej w sobote jak byl rynek to przez glosniki bylo info, byly plakaty byl autobus.. a teraz gdzie to wszystko sie podziało? nowak uciekl dla kasy zostawiajac swoj 5letni plan w pizdu zeby ktos inny mogl sie tym zajac, ale zanim to nastapi to ktos bedzie musial odgrzebac sie z tym co on zostawil. dalej wracam do tematu biletow, dajcie przy rejestracji mozliwosc wyslania skanu lub zdjecia dowodu. raz ze szybciej to i wygodniej a tak to latac trzeba. po 2 no skad pikniki maja wiedziec jak jest brak jakiekolwiek informacji o meczu. chcemy miec zespol na miare to niech marketing ruszy bo tu to pies z kulawa noga

Stary_kibic40 | 2020-02-24 16:35

Panie i Panowie, przy dobrym marketingu mix w klubie, do najbliższej soboty nie byłoby już wolnego miejscu na trybunach. Także pod tym względem była i jest cały czas katastrofa.

1938fc | 2020-02-24 17:04

Na telebimie przy dużym kościele obok skrzyżowania pokazuje się dość często reklama tego meczu , gadacie gadacie i gadacie na ten markieitng , jest i tak o niebo lepiej niż w poprzednich latach gdzie nikt nawet nie wiedział o tym kto przychodzi kto odchodzi a info pojawiało się dość rzadko na temat klubu , nie byliśmy nawet informowan i o tym kto do kiedy ma transfery kto na ile podpisuje kontarkt , nie było nawet zadnych inicjatyw klubu ,kiedy zawodnicy chodzili do dzieci robic z nimi wspólne zajecie piłkarskie , gdzie były inicjatywy klubu 100 , był ten autobus gdzie był wywieszony termianrz meczu u siebie , który jeździł po mieście także w następnym sezonie a dalej był wywieszony terminarz z poprzedniego sezonu , mamy baze mamy stadion , zawodnicy maja na czym trenować a tu cały czas narzekanie , ja wole aby ten klub powoli budować swoja marke nawet przez takie małe inicjatywy niektórzy by chcieli żeby był od razu suckes i awans nie jesteśmy Real Madryt czy Bayernem itp. Wiecie jak można zbudować dobry klub i mu pomagać właśnie kupując karnety i chodzić na mecze i chłopaków wspierać bo już widzę komentarze niektórych po którejś porażce ( miejmy nadzieje ze nie będzie zadnej w tej rundzie) że dziady itp. bo to od naszego wsparcia na trybunach zależy czy np. właśnie pikiniki którym może się spodoba na trybunie pomyśli ,, o fajna atmosfera przyjdę na następny" . Doceńmy może to co mamy teraz bo mogą przyjść gorsze czasy .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 19 539 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 27 343 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 910 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 226 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03162