Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przedsprzedaż biletów i karnetów. Wszyscy na Hutniczą!!!

Szanowni Kibice. 
Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie rozgrywek o mistrzostwo II ligi.

Stalówka na inaugurację rundy wiosennej zagra z Bytovią Bytów.
Mecz ten ROZEGRANY ZOSTANIE NA STADIONIE PRZY UL. HUTNICZEJ W Stalowej Woli !!!

Pierwszy gwizdek już w sobotę - 29.02. o godzinie 19:38!!!

Na tą chwilę czekaliśmy bardzo długo.
Już nieabwem WRACAMY DO DOMU !!!
Mobilizujemy się w mieście i wszystkich FC.
Zapełniamy trybuny. Atmosfera na tym meczu zależy od każdego z nas.

WSZYSTKICH SYMPATYKÓW ZACHĘCAMY DO ZAKUPU KARNETÓW I BILETÓW JUŻ TERAZ.

bilety.stal1938.pl

Nie czekajcie do dnia meczowego!!! Mając w pamięci spotkania ze Śląskiem czy Lechią wiemy, że w dniu meczu sąogromne kolejki i spora częsć widzów wchodzi na mecz już po jego rozpoczęciu. 
Kasy na MOSiR OTWARTE SĄ CODZIENNIE DO 18 !!!

Wszyscy na mecz!!! 
Hej STAL!!!

Komentarze (167)

Młodynie | 2020-02-24 16:08

Nowy obrońca Mateusz Chudzik z młodzieżowej drużyny włoskiego Hellasu Verona

Pjona_ziom | 2020-02-24 18:10

Żeby wejść na stadion jak się kupiło karnet wystarczy posiadać kartę kibica i odbić na bramkach ewentualnie mieć dowód w razie kontroli tak to rozumiem że nie trzeba będzie nic drukować?

Młodynie | 2020-02-24 18:16

Na telefonie możesz chyba mieć i zeskanować ponoć

1938fc | 2020-02-24 18:20

Tak jeśli kupiłeś karnet to tylko będzie ci potrzebny dowód i karte którą przykładasz do czytnika

Pjona_ziom | 2020-02-24 18:33

Do wczoraj jak sprawdzałem to cały sektor G4 był zarezerwowany a dziś jedno miejsc na sektorze G4 zajęte a reszta wolnych. O co w tym chodzi?

Alberto bambino | 2020-02-24 20:41

Ja tylko nieśmiało zauważę, że zostało 4 dni przedsprzedaży.
Co oznacza, że bilety można nabywać jeszcze przez 32 godziny.
Biorąc pod uwagę, że w klubie jest jeden komputer i jedna drukarka do obsługi kibiców to pani, która się tym zajmuje musiałaby obsługiwać jedną osobę w czasie mniejszym niż minuta żeby wyprzedać komplet przed sobotą.

Czyli jeśli klub nie otworzy innych punktów sprzedaży, lub nie zatrudni więcej osób, aby wydłużyć sprzedaż to nie ma żadnych szans, że w sobotę o 19:38 będziemy wszyscy w komplecie na stadionie.

Wojtas93 | 2020-02-24 21:58

Spokoinie jak jutro i pojutrze będą takie kolejki jak dzisiaj to do sprzedaży przed meczem zostanie garstka biletów. I faktycznie niech w klubie zmobilizują się i dadzą kilka osób więcej żeby to poszło sprawniej. Bilet jest do zobaczenia w sobotę ;)

1938fc | 2020-02-24 22:05

Kolega dobrze gada , jeśli kolejki będą takie same jak dzisiaj nie widziałem ich ale słyszałem że dość sporo to chyba nie będzie trzeba otwierać kas przy stadionie, wtedy na pewno każdy wejdzie na 19 38 , jeśli ktoś się spóźni poprzez na 1 gwizdek poprzez stanie w kolejce przy stadionie to nie będzie wina klubu tylko jego

Młodynie | 2020-02-24 22:19

Jak sądzicie Filip Szifer zasłużył na podstawowa 11 na Bytovie czy za duzy stres dla chłopaka gra przy ponad 2,tys kibiców ?

Pjona_ziom | 2020-02-24 22:39

Tu chodzi bardziej o kwestię występu 2 młodzieżowców. Myślę że Jopek to pierwszy w podstawowej 11 a drugi to będzie Szifer

Stary stalowiak | 2020-02-25 01:04

I Jopek i Szifer będą grali napewno,to po1. młodzieżowcy,a po 2.obydwaj są w świetnej,można powiedzieć życiowej teraz formie.Na temat gry Jopka napewno wiecej już wiemy,bo trochę już grał,natomiast jeśli chodzi o Szifera to może mniej,ale kto obserwował go w okresie przygotowawczym,czy to w treningach,czy sparingach,to dobrze wie,ze chłopak jest niesamowicie ambitny,zwrotny,szyb ki i bardzo dobrze wyszkolony tecnicznie,przy tym bardzo cieżko pracuje na boisku.Gra z Waszkiewiczem na tej samej pozycji.Nie będzie to wcale zaskoczeniem,jak zobaczymy Szifera w pierwszym składzie na mecz z Bytovią.

Stary stalowiak | 2020-02-25 01:04

I Jopek i Szifer będą grali napewno,to po1. młodzieżowcy,a po 2.obydwaj są w świetnej,można powiedzieć życiowej teraz formie.Na temat gry Jopka napewno wiecej już wiemy,bo trochę już grał,natomiast jeśli chodzi o Szifera to może mniej,ale kto obserwował go w okresie przygotowawczym,czy to w treningach,czy sparingach,to dobrze wie,ze chłopak jest niesamowicie ambitny,zwrotny,szyb ki i bardzo dobrze wyszkolony tecnicznie,przy tym bardzo cieżko pracuje na boisku.Gra z Waszkiewiczem na tej samej pozycji.Nie będzie to wcale zaskoczeniem,jak zobaczymy Szifera w pierwszym składzie na mecz z Bytovią.

Stary stalowiak | 2020-02-25 01:04

I Jopek i Szifer będą grali napewno,to po1. młodzieżowcy,a po 2.obydwaj są w świetnej,można powiedzieć życiowej teraz formie.Na temat gry Jopka napewno wiecej już wiemy,bo trochę już grał,natomiast jeśli chodzi o Szifera to może mniej,ale kto obserwował go w okresie przygotowawczym,czy to w treningach,czy sparingach,to dobrze wie,ze chłopak jest niesamowicie ambitny,zwrotny,szyb ki i bardzo dobrze wyszkolony tecnicznie,przy tym bardzo cieżko pracuje na boisku.Gra z Waszkiewiczem na tej samej pozycji.Nie będzie to wcale zaskoczeniem,jak zobaczymy Szifera w pierwszym składzie na mecz z Bytovią.

Stary stalowiak | 2020-02-25 01:04

I Jopek i Szifer będą grali napewno,to po1. młodzieżowcy,a po 2.obydwaj są w świetnej,można powiedzieć życiowej teraz formie.Na temat gry Jopka napewno wiecej już wiemy,bo trochę już grał,natomiast jeśli chodzi o Szifera to może mniej,ale kto obserwował go w okresie przygotowawczym,czy to w treningach,czy sparingach,to dobrze wie,ze chłopak jest niesamowicie ambitny,zwrotny,szyb ki i bardzo dobrze wyszkolony tecnicznie,przy tym bardzo cieżko pracuje na boisku.Gra z Waszkiewiczem na tej samej pozycji.Nie będzie to wcale zaskoczeniem,jak zobaczymy Szifera w pierwszym składzie na mecz z Bytovią.

Stallzks | 2020-02-25 07:28

Jopek zgadzam sie, Szifer z Resovia nie do końca udane decyzję podejmował gdy miał piłkę. Chłopak bezbarwny. Więc póki co nie widziałem jego błysku w akcji. Powinni otworzyć druga kasę w klubie, na czas biletów

Stadion | 2020-02-25 07:35

Ciekawi mnie ile w tym 1tys jest karnetów a ile biletów. Jest parę dni do meczu i nie jestem pewny że zagrają pszy pelnych trybunach.

Młodynie | 2020-02-25 08:02

Mniej więcej pół na pół karnetów coś około 500 jest

1938fc | 2020-02-25 08:03

Karnetów/biletów razem jest już prawie 1400 wczoraj , jeśli dzisiaj pójdzie tak samo jak wczoraj to będziemy mieć 2 tyś

Młodynie | 2020-02-25 08:19

Wiem że sporo osób ma dopiero zamiar udać się na MOSiR więc lepiej aby otworzyli kolejną kasę

Ramirez | 2020-02-25 09:16

Lepiej zastanówmy się nad tym jak namówić kolejnych znajomych do przyjścia na stadion a nie nad tym kto będzie grał to decyzja trenera. Niech każdy z nas zadzwoni do 5 swoich znajomych nie z trybuny i zacheci do przyjścia na mecz to na pewno bardziej pomoże klubowi drużynie niż te dywagacje

Acer | 2020-02-25 09:29

STARY STALOWIAK -Jopek sprawdzony juz w boju waleczny chlopak jego bardziej ja widze w pomocy niewiem tylko dlaczego gral 90 minut na jednej pozycji z Stelmachem pewnie rywalizacja kto lepszy ,Szifer mlody nie widzialem go jeszcze w akcji jezeli zastapi godnie Waszkiewicza na prawej obronie nieda sie ograc okiwac ,bedzie spychal napastnikow do bocznej lini ,zagra tez wslizgiem na aut ,nie dopusci do dosrodkowan zagran z boku mozna na niego postawic ale na wszelki wypadek srodkowy obronca musi dac mu asekuracje .

1938fc | 2020-02-25 09:58

Ale mamy tu asystentów trenera

Kamil | 2020-02-25 10:58

1223 miejsca zajete

Młodynie | 2020-02-25 11:02

2 tyś na luzie będzie gdyby nie kolejki na Mosirze to spokojnie byłoby więcej

Młodynie | 2020-02-25 11:17

chyba będzie ta prezentacja jednak bo mówią o jakieś niespodziance

1938fc | 2020-02-25 12:07

Albo sponsor strategiczny;)

Młodynie | 2020-02-25 12:10

to też opcja bo kiedyś latem w Sztafecie wypowiadał się jeden z prezesów firm że finalizacja od momentu powrotu na Hutnicza Nadberezny też mówił że prowadzone są zaawansowane rozmowy 3 miesiące temu więc może ale tak naprawdę nikt tego nie wie dowiemy się w swoim czasie napewno coś przed meczem zaplanowali

Nicke | 2020-02-25 15:40

Ale lipa z tymi biletami. Wczoraj byłem 16:30 w klubie kolejka 25 osób, dziś 14:20 kolejka coś około 20 osób.

1938fc | 2020-02-25 15:50

Jaka lipa , jeśli są kolejki to znaczy ze jest zainteresowanie

Arek | 2020-02-25 15:56

W REPREZENTACJI U-16 GRA CHŁOPAK ZE STALOWEJ MARCEL RUSZEL.OBECNIE CHICAGO

Nicke | 2020-02-25 15:59

Jest zainteresowanie ale nie każdy ma czas by stać godzinę w kolejce by tylko potwierdzić dane

Młodynie | 2020-02-25 15:59

o to oby dostał powołanie miło będzie jak wróci w rodzinne strony

Młodynie | 2020-02-25 16:01

argumentują to w klubie tym że nie chcą aby kibice stali na deszczu ja nie mam problemu mogę stać na deszczu w kolejce kilka kas i po problemie a i tak to tylko odkłada kolejki w czasie na sobotę przed meczem

Stary_kibic40 | 2020-02-25 16:34

Ponad godzinę stania w kolejce. Dziadostwo jakich mało.

Kamilosss | 2020-02-25 16:45

System też się zawieszał z tego co wiem. Nowa trybuna będzie cała wypełniona pewnie.

Cdncdn | 2020-02-25 16:46

Tak przyglądałem sie dziś tym plandekom które dziś porozwieszali na plocie aby nie można bylo oglądać meczu za darmo.Myślę jednak ze to niewiele da .Jeśli ktoś będzie chciał za darmochę mecz to wystarczy ze postawi sobie krzesełko przy plocie lub nawet większy pustak albo dziurkę :) i do woli może cieszyć oczy meczykiem :)Słabo to wygląda,Malo profesjonalnie.Takie zabezpieczenie od nieproszonych widzów powinno być szczelne i na odpowiednia wysokość.To będą jaja.Zobaczycie..

Pjona_ziom | 2020-02-25 17:11

Nie chcę narzekać ale już usłyszałem że siedząc na nowej trybunie w dolnych rzędach woda kapie z dachu

Wojtas93 | 2020-02-25 17:23

Aż dziw że tutaj sami faceci się wypowiadają jeśli marudzą że długo się czeka jedni marudzą że słaby sklad następni że pełnego stadionu nie będzie macie stadion wkoncu w stalowej wkoncu mecze emocje sobotnie wieczory na stadionie tylko mi na samą mysl o meczu w sobotę się ciepło robi ? Też stałem godzinę w kolejce ale wole godzinę w kolejce nic dwie albo trzy godziny w autobusie do Boguchwały na którym się czujesz jak nie u siebie . Skończta pierd...lic smuty tylko odliczanie dni do meczu ;) bez spiny . Juzzzz niedługo świętoooooo .

Cdncdn | 2020-02-25 17:48

Na stadionie Liverpoolu Anfield ,na Old Trafford w Manchesterze ,na Stamford Bridge w Londynie tez na dolne rzędy pada deszcz .Wiec nie rób sensacji .Na każdym stadionie co najmniej kilka dolnych rzędów podczas deszczu jest mokra.

1938fc | 2020-02-25 17:55

Pewnie ochrona będzie wywalac osoby które będą chciały za darmo oglądać mecz przy płocie , każdy płaci za bilet

Kibic368 | 2020-02-25 17:59

mam wrazenie, ze pikniki są lepiej zmobilizowani, miejsca z trybuny głownej szybko znikaja,a na sektorze K, gdzie ulokowany ma byc mlyn cos miernie to idzie. Mam nadzieje ze to sie zmieni i widzimy sie w komplecie juz w sobote! Hej Stal

Acer | 2020-02-25 20:09

w jakiej klasie rozgrywek gra stalowka ,bedzie transmisja meczu na zywo w TVP

Jefrey | 2020-02-25 22:07

Rozje...łeś mnie psychicznie ...asystencie trenera ...tym wpisem...Acer jesteś jedyny w swoim rodzaju....ja pier....

Cdncdn | 2020-02-25 22:17

A jakim prawem ochrona miałaby odganiać ludzi z pod plota ?To nie jest juz teren Stadionu i mogą im naskoczyć.Jeszcze bym policje wezwał ze sie mnie czepiają.Każdy ma prawo stać za płotem gdzie mu sie podoba.A ze sa prześwity i plandeka to tandeta ...to niech wybudują mur.:)

1938fc | 2020-02-25 22:28

CDNCDN widze że kopiujesz/piszesz te same teksty co gościu na FB i naprawdę gościu myślisz że ktoś traktuje poważnie ciebie i twoje wypociny ,najeżdżasz na klub cały czas cały czas od momentu przejecia klubu przez miasto , najeżdżasz na Szydełko to samo , albo jesteś chłopie z opocyzji i cie boli stadion i to że wracamy na Hutniczą. Kolego posłuchaj każdy ale to każdy jest mocny poprzez anonimowe konta . Pewnie i tak nie przyjdziesz na mecz i uruchomisz się dopiero po meczu ,,wielki" kibicu . To ze pogadałeś z chłopakami i założyliście anonimowe konta i oczerniacie klub jak i ludzi nim zarządzających i cały czas pretensje to nic wam nie da . Stalówka była jest i będzie zapamiętam kolego , i jeszcze raz prośba nie piszczcie z anonimowych kont ;)

Johny | 2020-02-25 22:46

Sprzedaż biletów to jakas masakra ! Jeden komputer, jedna dziewczyna + kilkadziesiąt osób, które stoją kilkadziesiąt minut na korytarzu...
I przy okazji: Czy widział ktoś jakieś plakaty na mieście ? Czy nadal piłka nozna będzie sportem dla zainteresowanych i wtajemniczonych.

Stallzks | 2020-02-25 23:19

Kazdy ma prawo do własnego zdania. Ja tam cdcnd odbieram jako kibica sukcesu jak będą wyniki to pierwszy będzie się ze Stalą utożsamiał więc zostawcie kibica.
Prośba do piłkarzy: Bartek Sobotka a teraz Pietrzkiewicz(obecny (c)) wygrajcie to dla nas. My zadbamy o atmosferę na trybunach wy dajcie z siebie 120% a my Was wspomożemy dobrym dopingiem. Napewno zaspiewamy ..." Czy wygrywasz czy nie" tylko 3 pkt Stalówka tylko 3 pkt.

Mg151 | 2020-02-25 23:27

Marudy, wszystko Wam nie pasuje.
Nawet gdybyśmy wywalczyli awans do 1 ligi, to i tak by się znalazły osoby które byli by przekonani, że nie ma się po co pchać wyżej bo i tak spadniemy, zawsze ktoś coś musiałby dorzucić swojego.
Ludzie opamiętajcie się w sobotę o świętej dla nas godzinie jest mecz i tym żyjmy.
To już tylko 92 godziny !!!
.
Może ktoś podać ile już biletów sprzedano ?

Jefrey | 2020-02-25 23:33

1938fc- chodzę na mecze od baraży z Knurowem.przeżyłem PZPR,solidarność,S LD AWS,peło,i PiS jak B?g da też ,ale nie rozumiem że jak ktoś ma inne zdanie to zaraz z opozycji...kur...a !!!wy macie jakiś problem z tym!!!nigdy tak nie było że jak coś nie tak to zaraz opozycja ujada...nigdy nie byłem za partiami (bo jak patrzę na ich konwencję to wypisz wymaluj PZPR się kłania)ale też nie mogę się doczekać meczu po tylu latach więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...pozdrawiam!!

Mg151 | 2020-02-25 23:40

Kiedyś był news na tej stronie, na wymyślanie hasła na powrót na H15 .
Chodzi mi o to, że myślano nad jakąś oprawą przy wejściu piłkarzy na murawę. Będzie miało coś takiego miejsce i czy jest jakieś hasło wymyślone.

Oczywiście myślę, że nie będzie żadnych świec dymnych, czy rac aby nie musiał PZPN karać Klubu.

Młodynie | 2020-02-26 05:55

Jeśli chodzi o nowości to SanBank pochwalił się że nawiązał współpracę z klubem

Młodynie | 2020-02-26 05:55

Jeśli chodzi o nowości to SanBank pochwalił się że nawiązał współpracę z klubem

1938fc | 2020-02-26 08:01

Jeffrey ale nie można od tak na każdą decyzję zarzadu odpowiadać pretensją , bardzo fajnie że Nadsanski Bank wszedł w współprace z klubem . Powoli do przodu

Fanatyk38 | 2020-02-26 08:35

Cdn . Policję...heh fachowiec... plot wysoki bo zapomnialeś o mieszkańcach bloku...profesjonali sto

Fanatyk38 | 2020-02-26 08:37

Już kilka lat praktykujesz fachowe komentowanie wydarzeń okołostadionowych. Masz już dyplom?

Fanatyk38 | 2020-02-26 08:43

Tekstem o psach pokazałeś swoją tandetną naturę... wpadnij z tym pustakiem pod stadion to może ci nim ktoś głupotę z łba wybije

Nicke | 2020-02-26 08:44

Orientuje się ktoś czy jak potwierdze dane w klubie to mogę kupić 3 bilety czy tylko jeden?

Wojtas93 | 2020-02-26 09:32

Nicke na siebie możesz tylko jeden ale jeżeli kupujesz np żonie albo koledze a mają konta zweryfikowane bo byłi pokazać dowód to śmiało możesz im kupić ;)

Nicke | 2020-02-26 09:36

Ok dzieki

Stary_kibic40 | 2020-02-26 10:02

Pytanie za 100 punktów. Czy podczas sobotniego spotkania będzie można zjeść i wypić na terenie stadionu???

1938fc | 2020-02-26 10:02

Policje wezwiesz hahaha jesteś zabawny ,przyjdź z krzesełkiem to zobaczymy ile wytrzymasz tam stojąc , mogę ci obiecać że ktoś ci podejdzie i cię wywali a krzesełko ci zabierze . Nwm czy ktoś ci płaci za te durne komentarze ale inwencje twórczą masz dość ciekawą ,wyobraźnie masz ponad chmury tylko nwm czy to nie jest spowodowane jakąś chorobą . Pisz dalej swoje głupoty i tak nikt tutaj ciebie poważnie nie traktuje

1938fc | 2020-02-26 10:03

Na nowej trybunie jest niby restauracje ,nwm jak na starej

Kamil | 2020-02-26 10:30

Stan na teraz. 1410 miejsc zajętych

Kamil | 2020-02-26 11:56

??WAŻNA INFORMACJA ??

???????? Słuchajcie, wychodzimy Wam naprzeciw OTWIERAMY KASY PRZY STADIONIE ???? ???????? Natomiast nie bierzemy odpowiedzialności za pogodę ???????? ????????

?? BILETY DO NABYCIA TUTAJ ???? » http://www.bilety.stal1938.pl i TUTAJ ???? Punkt Kibica - KASY PRZY STADIONIE (pn. - pt. 10:00 - 18:00) ????????????

?? Powiedzcie całej Polsce: TAK CZY OWAK IDĘ NA STAL???????????? ??

Kamil | 2020-02-26 11:56

??WAŻNA INFORMACJA ??

???????? Słuchajcie, wychodzimy Wam naprzeciw OTWIERAMY KASY PRZY STADIONIE ???? ???????? Natomiast nie bierzemy odpowiedzialności za pogodę ???????? ????????

?? BILETY DO NABYCIA TUTAJ ???? » http://www.bilety.stal1938.pl i TUTAJ ???? Punkt Kibica - KASY PRZY STADIONIE (pn. - pt. 10:00 - 18:00) ????????????

?? Powiedzcie całej Polsce: TAK CZY OWAK IDĘ NA STAL???????????? ??

1938fc | 2020-02-26 12:29

Zadowoleni? Kasy przy stadionie otwarte, dalej będziemy marudzić?

Arni | 2020-02-26 12:50

.................... .................... .................... ............
Bilety można też kupić w Maratonie na hali !!

Tak po za tym - ludzie nie kręćcie afer i nie narzekajcie na wszystko !
Nareszcie będziemy mieli fajny stadion - i zamiast się kłócić namawiajmy znajomych na przyjście na mecz.

Jeśli chodzi o sprzedaż biletów - to wiadomo starsi ludzie mogą mieć problem z obsługą komputera, ale większość osób dzisiaj potrafi korzystać z komputera i smartfona i ma konto bankowe - więc w czym problem jest zarejestrować się i podjechać do klubu aby potwierdzić dane.
Teraz każdy narzeka na kolejki - to pytam się dlaczego wcześniej nie pojechaliście potwierdzić swoich danych ?
Ja byłem w tamtym tygodniu po godz. 15 to czekałem 2 może 3 minuty.

Wiadomo, że w tym tygodniu mogłoby w klubie sprzedaż biletów i weryfikację obsługiwać więcej osób.

PS. zapewne niektórych co kupią bilet online spotka kolejny problem - z wydrukowaniem bilety - więc mam pytanie: czy można zrobić sobie zdjęcie biletu telefonem i przy wejściu aby zczytali kod biletu z telefonu ?

Kibic368 | 2020-02-26 12:53

Logujesz się na telefonie na stronę z biletami, pobierasz go w formie PDF i pokazujesz

Misio | 2020-02-26 13:39

"Ludzie starsi mają problem z obsługą komputera". Czy masz na myśli moherowe babcie z kościoła? One raczej na mecz nie przyjdą. Ja jestem "stary" mam 44 lata!... ale co trzeba, to ogarniam. Jak coś nie ogarniam, to mam synów, kolegów itp. Uważam, że starszy kibic, jak tylko będzie chciał, to też użyje syna, zięcia czy kolegi, który ogarnia. A jak nie, to postoi swoje w kolejce i też będzie. Moim zdaniem będzie komplet, a może nawet zabraknie biletów 15 minut przed meczem w kasach stadionu.

Marco | 2020-02-26 13:55

Jak tam sytuacja w kasach biletowych, bo patrząc na stronę to ciągle ubywa wolnych miejsc.
ARNI jeśli masz kartę kibica to bilet/karnet masz wbity na nią i nic więcej nie potrzebujesz (oczywiście po za dokumentem potwierdzającym że Ty to ty)

Kibic368 | 2020-02-26 13:55

CDNCDN jak ci się nie podoba to się wyprowadź i nie wchodź więcej na tą strone

Młodynie | 2020-02-26 14:00

duże kolejki tak z 30 minut stałem od dzisiaj są 2 kasy nie 1

1938fc | 2020-02-26 14:08

Zaraz zabraknie biletów na nową trybune takie mam informacje .Cdncdn sam jesteś kretynem wariacie, ,oj boli boli że wracamy do domu hahahaha szczekaj dalej tam tyle ci pozostało

Nicke | 2020-02-26 14:59

Nie chce już zrzędzić, ale zamiast zrobić jak z biletami np na Ekstraklasę, ze kupujesz przez neta i podajesz pesel i dane to jakieś kombinacje z potwierdzaniem tożsamości w klubie, stój godzinami w kolejce...

Młodynie | 2020-02-26 15:03

potwierdziłeś raz twoje konto zostało zweryfikowane to teraz bez problemu możesz kupować bilety przez internet to jest jednorazowa czynność chyba że kupujesz bilet w dniu meczu to co innego

Arni | 2020-02-26 15:22

Nowej karty kibica nie mam jeszcze - ale pytam żeby osoby które maja problem z drukowaniem a nie maja karty kibica i będą kupować bilet na każdy mecz z osoba wiedziały czy można zrobić zdjęcie wygenerowanego biletu telefonem i czy na bramie z zczytają kod kreskowy z telefonu ?

Stallzks | 2020-02-26 16:10

Ważne: karta kibica opłacona w systemie jest zazwyczaj na drugi dzień gotowa do odbioru, niestety klub nie informuje że nie należy czekać na maila 10 dni roboczych bo dany mail nam nie przyjdzie. Szkoda że kibice muszą takie rzeczy tłumaczyć za kogoś kto pieniądze bierze, a pewnie nie ma o tym pojęcia.

Kamilosss | 2020-02-26 16:45

Ci z dalsza (w tym ja) mają problem, bo potwierdzić weryfikacji wcześniej nie mogli jak mieszkają ileś tam km od Stalowej. A w dzień meczu to jak gdzieś będą bilety to tylko na starą trybunę plus zapewne spore kolejki.

Młodynie | 2020-02-26 17:00

Fabianowski potwierdził że Pieczara że Stali Rzeszów był na celowniku Stalówki na przeszkodzie stanęły finanse

Misio | 2020-02-26 17:03

Właśnie też zastanawiałem się co z kibicami z po za Stalowej? Co fan clubami, zgodami itp. ? Bo moim zdaniem w dniu meczu może zabraknąć biletów. Mam nadzieję, że w takiej sytuacji otworzą sektor gości, bo ci raczej spodziewani nie są?

Nicke | 2020-02-26 17:06

Kto w ogóle wymyślił te weryfikacje konta w klubie??? Jak chcesz kupić bilet na mecz Ekstraklasy to wchodzisz na kup bilet podajesz pesel i dane i kupujesz bilet, który drukujesz w domu, a tu na 2 ligę jakieś kombinacje...

Pazimieh | 2020-02-26 17:17

Przypominam, że trwa konkurs na prezesa i z tego co tu czytam to niektórzy mogliby swoje pomysły dołączyć do swojej aplikacji :)

Stallzks | 2020-02-26 17:21

Konkurs? Przeciez ten na dyrektora PCPN to ściema, to na prezesa myślisz że będzie lepiej?

Vielitz44 | 2020-02-26 17:33

Pewnie już ktoś oto pytał, to sorry, że ponawiam (nie widziałem takiego info):
czy w sobotę z rana/do południa można odebrać kartę kibica i kupić bilet? Ja swój wniosek złożyłem i opłaciłem online, ale w PL będę dopiero w piątek w nocy, więc w sobotę rano dopiero bym chciał zrobić weryfikację i odebrać bilet - rozumiem, że to w kasie na stadionie? Ktoś podpowie więc gdzie i o której to ogarnąć.

1938fc | 2020-02-26 18:06

Wiesz co w takiej sprawie lepiej napisz na FB do nich , sam do nich pisałem odpowiadają zazwyczaj szybko , dokładnie ci powiedzą co i jak bo tu możemy cie wprowadzić w błąd i potem będą nie potrzebne problemy

Vielitz44 | 2020-02-26 19:57

No już właśnie napisałem i czekam;) tak czy siak, przed sobotą i tak nie kupię więc mam czas by zdobyć info. Co jak co, ale szykuje się fajna atmosfera - ale będzie narzekaniaaaaaaaa :) Ci co w kolejkach albo ci co nie wejdą itp. - no ale tak to bywa.

1938fc | 2020-02-26 20:06

Jutro ci odpisze no i mam nadzieję że uda Ci się kupić bilet, do zobaczenia na H15 :)

Vielitz44 | 2020-02-26 20:15

No nie biorę innej możliwości pod uwagę :p biorę młodego, niech poczuje magię :P

Młodynie | 2020-02-26 20:23

Jak zostaną bilety to będzie można chyba kupić w sobotę do 15 tylko wtedy 25 zł a nie 20 z tego co się orientuje swoją droga po ilości biletów sprzedanych dzisiaj to będzie w granicach kompletu tyle mogę powiedzieć

Młodynie | 2020-02-26 20:26

Chyba najwyzsza frekwencja na płatnym meczu od dawna bo Śląska i Błekitnych nie liczę bo to było za darmo klub zasili ok 100 tys zł z biletów część pójdzie do PCPN za dzierżawę obiektu ale myślę że wreszcie finansowo klub się rozkręci

1938fc | 2020-02-26 20:30

Ale z tego co wiem to cała kasę bierze klub z biletów, a od zawsze mówiło się że gramy na H15 więc albo jestem trolem albo debilem ale wiesz jakie ma zdanie o tobie

1938fc | 2020-02-26 20:33

To nie do Ciebie Młodynie tylko do cdncdn , Vielitz bierz syna i zapraszam na sektory k4,k5 niech wspiera chłopaków głównym dopingiem

Mg151 | 2020-02-26 20:35

Dane z dnia dzisiejszego:

Więc tak, stadion ma pojemność 3,505 miejsc.
Stara trybuna - 1 430
Nowa trybuna - 2 075

Nowa trybuna
zajętych miejsc- 1 357
wciąż wolnych- 718


Stara trybuna
zajętych miejsc- 384
wciąż wolnych - 1 046

Razem
Zajętych miejsc - 1 741
wciąż wolnych - 1 764

Czyli stadion w połowie zapełniony na trzy dni przed meczem



Pjona_ziom | 2020-02-26 20:39

Na otwarcie, pierwszy mecz będzie dobrze ale z tego co zorientowałem się i zauważyłem to większość kupuje bilety także duża część z tego idzie żeby zobaczyć nową trybunę. Trzeba będzię nakręcać żeby dalej ludzie zaszczepili zajawkę na mecze bo oprócz postawy to kibice będą odpowiedzialni za frekwencję bo na marketing ze strony zarządu nie można za bardzo liczyć. Po pierwszym meczu trzeba będzie nakręcać dalej znajomych bo oficjalny zarząd zamiast wziąć się do działania to będzie się jedynie chwalił na FB. Pozdro

1938fc | 2020-02-26 20:39

2 tysiące pęknie zobaczymy na ilu się skończy

Stallzks | 2020-02-26 20:53

Fajny widok byłby zapełnione trybuny. To miasto jest głodne piłki, sukcesów drużyny. Oby razem z frekwencja pojawiali się coraz to nowsi sponsorzy.
Jestem pewien że znowu zacznie się moda na Stal, dzięki nowym obiektom.

Młodynie | 2020-02-26 20:54

Ma ktoś dane z dzisiaj bo raczej im bliżej meczu tym więcej będzie chętnych jak by tak szło po 500 dziennie to spokojnie komplet

Jefrey | 2020-02-26 21:34

Cdn... no faktycznie się czepiasz...a jakie to ma znaczenie????.....je steś tak dociekliwy w detalach to może zostań prezesem...nam kibicom wyjdzie to na dobre...bo w tej chwili myślę że 1938fc miał rację...

Vielitz44 | 2020-02-26 21:35

Jakby kogoś interesowało, to kasy w sobotę od 9, dostałem właśnie info na FB, także niech ten co nie może wpada od rana po bilet, bo potem znów będzie płacz, że kolejki i ludzie wchodzący do 30 min itp.
Klimat zapowiada się fajny, 2-3 tyś myślę, że jest w zasięgu na otwarcie - jak się uda 1- 1,5 tyś utrzymać w dalszych meczach to będzie ok - ale tu już potrzeba także dobrej gry drużyny, bo bez tego ludzi nie przyciągnie.
1938fc - mój młody na razie za mały na "sektor", ale powoli, krok po kroku i zasili szeregi, na razie będziemy wspierać z boku :), trzeba go sprawnie Stalówką "zarazić" :)

Stadion | 2020-02-26 21:41

Myślę że stanie przy 2 tys w dzień meczu kolejek nie powinno być wgl

Młodynie | 2020-02-26 21:44

Wiem że osoby z Jezowego a nawet z Rzeszowa się wybierają zobaczymy jak jutro z biletami już jest ok 1800 miejsc zajętych 3 tys prognozuje widać że mobilizacja jest spora

Ramirez | 2020-02-26 21:48

do CDN CDN już raz pisałem że jesteś pajacem i powtórze to po raz kolejny

Klub otwiera weryfikacje kont dużo wcześniej - Twoja reakcja: źle bo trzeba weryfikować
Klub otwiera sprzedaż karnetów - źle, gdzie bilety
Klub otwiera sprzedaż biletów - źle bo na Mosirze nie w kasie
Klub otwiera 2 kasy przy stadionie - źle, bo adres 10A a nie 15
Klub wyświetla reklamy w autobusach i na telebimach - źle bo powinny być plakaty
Klub zasłania ogrodzenie - źle bo przyniesiesz pustaka i bedziesz stał na pustaku
Trener nie daje komuś grac bo tak widocznie uważa - źle bo ten osobnik powinien grać
Ktoś gra - źle bo nie powinien grać jest za słaby

PUSTY TO MASZ BERET I JESZCZE SIĘ DZIWIE ŻE GRZESIEK albo KTOŚ INNY Z ADMINISTRATORÓW CIE NIE ZABLOKOWAŁ PAJACU WARA OD STALI

1938fc | 2020-02-26 21:48

Kiedyś była taka piosenka ,,W hutniczym mieście naszą drużyna tu wiara przechodzi z ojca na syna " tak to leciało i jesteś idealnym przykładem Vielitz na te słowa piosenki , 2 tysiące mogą jutro już pęknąć bo nawet teraz znikają bilety, zainteresowanie jest sporo, miejmy nadzieję że będzie tak w każdym meczu i że będzie to nowe otwarcie i nowy rozdział dla klubu jak i dla nas kibiców

Misio | 2020-02-26 21:49

Pytanie do kumatych: Czy jest spodziewany przyjazd kibiców gości? Chodzi mi o to, czy w razie czego jak nie przyjedzie nikt, to na sektor gości będą mogli wejść nasi. Myślę, że to ważne, bo jestem pewien kompletu.

Cdncdn | 2020-02-26 23:18



Widzew Łódź z kolejnym karnetowym rekordem. 16 401 kibiców ze stałymi wejściówkami!
16 401 kibiców kupiło karnet na wiosenne domowe mecze Widzewa Łódź w sezonie 2019/2020 w II lidze. Po raz siódmy z rzędu udało się klubowi pobić rekord Polski w tym aspekcie.To o 24 więcej niż jesienią 2019 roku. Mając na uwadze ogromne zainteresowanie sympatyków, klub jesienią uruchomił "listę rezerwacyjną", na którą zapisać mogli się ci, którym nie udało się kupić karnetów na rundę jesienną, ale byli gotowi nabyć je w pierwszej kolejności, gdyby posiadacze stałych wejściówek nie przedłużyli ich na wiosnę. Na liście było około 1400 osób, a dostępnych karnetów... ledwo ponad 120. Otwarta sprzedaż musiała więc zostać odwołana.

Vielitz44 | 2020-02-27 07:19

1938fc - no dokładnie kolego, kiedyś mnie ojciec na Stal przyprowadził i tak już zostało, wspierałem Stalówkę (kosza i piłkę) obojętnie w jakiej lidze grali - teraz muszę swojemu to zaszczepić, taka moja rola :)
Misio - bez przesady, kompletu 100% to myślę, że nie będzie, za niska liga, za słaby przeciwnik, liczę jednak, że do kompletu dużo nie zabraknie i efekt będzie fajny. Na bank będą kolejki, bo ludzie z okolic przyjadą na styk, tego nie zmieni żaden system.
Tak czy siak grajki muszą pokazać że warto ich oglądać, a my kibice pokazać mocny doping, by u "nowych" dreszczyk przeszedł i by chcieli dalej na Stalówkę przychodzić, tak jak ktoś pisał, trzeba odnowić modę na Stal.

Vielitz44 | 2020-02-27 07:21

A tak poza tematem (no może nie do końca) - niezła jednak jest ta propaganda w mediach (i tutaj chyba duża rola do odegrania dla szefostwa klubu i obiektu by z tym walczyć), bo już któryś znajomy którego namówiłem na przyjście (kibic z przypadku), zaczynał rozmowę - ale tam można iść z dziećmi, nie będzie rozróby jakiejś? Kuźwa masakra normalnie jakie ludzie mają pojęcie, nie dziwne, że mało ludzi na stadionach...

Stallzks | 2020-02-27 08:22

Zamknij pysk.

Misio | 2020-02-27 08:31

Ja jestem optymistą i sądze, że te 3500 miejsc zapełnimy. U nas tak już jest, że większość ludzi zakup biletu odkłada na ostatnią chwilę i jestem przekonany, że w sobotę będą ogromne kolejki pod kasami. Być może się mylę. Oby nie. Obawiam się tylko czy piłkarze dadzą radę, bo Bytovia to naprawdę mocny zespół. Mam obawy, że jak nie wygramy, to na następny mecz przyjdzie 800 osób. Obym tu się mylił.

1938fc | 2020-02-27 08:33

Może odpalą może nie odpalą , wiem że na meczu będzie moc tyle ci kolego mogę obiecać ,cdncdn możesz nie przychodzić na Stalówke nikt cie nie prosi , mam nadzieje że może będziesz tą osobą która przestanie chodzic właśnie przez race na stadion ,nie potrzebujemy ludzi którzy krytykują ,wszyscy razem jesteśmy Stalówka i mamy wspierać i zarząd i zawodników abyśmy się wspinali coraz wyżej ale z twoją wiedzą i twoim podejściem tego nie zrobimy :)

Marco | 2020-02-27 08:50

No panie i panowie dzisiejszy dzień zaczęliśmy z 1750 (+/-) wolnymi miejscami . Ciekawe z jakim wynikiem go zakończymy skoro już ruszyła maszyna.

Cdncdn | 2020-02-27 09:04

1938fc przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.To żenujące .A race to wiocha jakich mało .Jeśli sadzisz ze to super oprawa to ty chyba opraw nie widziałeś i to bez wsiowych rac.Podobnie jak wasze usypiajace przyspiewki.Ile minut mozna powtarzac ten sam refren ,tekst w trakcie meczu .To jak kolysanka.I pilkarze maja przy tych sennych przyspiewkach grysc trawe?Mobilizowac sie?Jestem piknikiem .Ale znam stadiony Europy i wiem jak wyglada doping na stadionach.W polsce to tragedia.Ten sam tekst na te sama nute przez caly mecz i do tego te race .Tylko niebezpieczenstwo dla malych dzieci ktore przychodza z rodzicami stwarzaja zagrożenie.Co wy widzicie w tych racach.Przeciez to zalosne.

1938fc | 2020-02-27 09:19

O boże , zaprzeczyłeś sobie sam , podkreśiłeś ze jesteś piknikiem i dlatego nie powinieneś się wypowiadać na temat dopingu jak ma wyglądać i co mamy śpiewać , super że jeździłeś po Europie i że widziałeś doping ,byłeś w Serbii może widziałeś doping Partizana ? Derby Belgradu ? tam dopiero są race itp. wiec nie gadaj głupot , byłeś pewnie w Anglii gdzie nie ma kibiców są tylko właśnie ,,pikniki" ,może znajdziesz 1 klub gdzie cos dzieje , zapraszam pod młyn na Bytovii podejdziesz to może dostosujemy się do twoich prósb jak ma wyglądać doping hahah, to czy dojdzie do odpalaenia rac czy będzie oprawa jest to uzależnione od decyzji osób które zarządzają dopingiem ale co ty możesz wiedzieć przecież ty wiesz więcej bo zwiedziłeś europe

Kamil | 2020-02-27 09:38

1844 miejsc zajetych. Mozliwe że pęknie dziś 2000.

1938fc | 2020-02-27 09:41

Kto ma pustke w głowie ten ma ,wydaje mi się ze z pęknieciem 2000 nie będzie dzisiaj problemu

Stallzks | 2020-02-27 09:52

Pytanie do wtajemniczonych, czy jest trening dzisiaj i jutro na głównej płycie? Jak tak to o której?

Lubelak | 2020-02-27 09:52

Niestety dla osób , którzy maja spory kawałek do SW weryfikacja konta jest obecne niemożliwa. I liczenie na kupno biletu, nawet w sobotę koło południa graniczy z cudem.

1938fc | 2020-02-27 09:57

Wpuszczają ich na tą główną jednak ? Wg mnie bardzo dobry pomysł z tym treningiem na niej niech się przyzwyczają , boisko jest ogromne można to nazwać lotniskiem trzeba będzie ten mecz wybiegać żeby uciułać punkty miejmy nadzieje ze 3

1938fc | 2020-02-27 09:58

Lubelak wiesz jak to teraz jest ,, kto pierwszy ten lepszy" wydaje mi się ze z następnymi meczami nie będzie problemu ale mam nadzieje że uda ci się na tym meczu być i zdobędziesz bilet , Pozdrawiam

Kamilosss | 2020-02-27 10:17

2tys dzisiaj na pewno pęknie.

Vielitz44 | 2020-02-27 10:17

Lubelak - bez przesady z tym cudem :) ok, jak ktoś przyjedzie o 19 pod stadion to faktycznie, małe szanse że wejdzie, ale większość co miała kupić już kupiła, także jak ktoś (tak jak ja) pojawi się po bilet do południa, to pewnie kupić się da (także dobrze, jakby ludzie z miasta i bliskiej okolicy kupili bilety z rana, a nie na ostatni moment). Niestety, takiej siły u nas jeszcze nie ma by nawet te marne 3500 zapełnić, ale to powoli, z czasem będzie lepiej. Warunki już są ok, teraz drużyna musi zrobić swoje i przyciągnąć ludzi wynikami, bo na razie jesteśmy prawie na dnie, a to nie zachęca.

Kamilosss | 2020-02-27 10:18

A w dniu meczu bilety na pewno będą na starą trybunę. Może pojedyncze na nową.

Kamil | 2020-02-27 10:42

Pamiętajcie że takie "problemy" jak weryfikacja jest jednorazowa. Kolejne mecze już nie będą takie "kłopotliwe". Raz się zweryfikujesz i później już tylko zakup biletu przez Internet bez chodzenia do klubu

Wojtas93 | 2020-02-27 11:03

Przestańcie wchodzic w polemikę z cdn to może mu się znudzi i pójdzie zrobić sobie konto na siarce . Coraz bliżej sobota ;) ;)

Arni | 2020-02-27 11:07

Mam pytanie - dlaczego karta kibica nie ma żadnego kodu kreskowego jak miała dawna karta kibica ?

Tzn. że mając kartę - nie mogę jej "doładować" i za jej pomocą bez drukowania biletu wejść na mecz ?

Adams | 2020-02-27 11:49

Napisze tak ... przyznam dosyć często tu zaglądam i czytam większość komentarzy wyciągając z nich pewne wnioski i różne reakcje na "zrzędliwe wypociny" goscia o nicku CDNCDN ale czytając jego ostatni komentarz muszę niejako sie z nim zgodzić ... akurat tu o odpalaniu rac i potencjalnych karach od PZPN pisze dobrze i też nie jest zwolennikiem narzucania kar finansowych na klub przez kibiców więc podsumowując jak kibicować to z głową i bez prowokowania klubu na straty finansowe ....

Adams | 2020-02-27 11:52

poprawka : ".... też nie jestem zwolennikiem rzucania rac na meczu " ryzykując stratami finansowymi dla klubu...

Pwsw | 2020-02-27 11:52

LUDZIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.
1. Nie trzeba być zweryfikowanym żeby kupić bilet. Wystarczy imię, nazwisko, PESEL.
2. Każda osoba, która ma już zweryfikowany profil (a jest takich spokojnie blisko tysiąca) może kupić bilet dla innej osoby przez neta podając tylko dane.
3. Karta kibica obecnie służy tylko do zakupu biletu przez internet.

REASUMUJĄC - Jeśli ktoś potrzebuje bilet i ma kogoś znajomego z kartą kibica to ta osoba może mu kupić bilet bez wychodzenia z domu. WYSTARCZY DRUKARKA i dostęp do internetu.

Pwsw | 2020-02-27 11:54

STAN NA GODZ. 11.54 - WOLNYCH MIEJSC 1565.

Adams | 2020-02-27 12:02

Ogólnie pisząc lepiej zrezygnować z odpalania rac na trybunie nie pisząc o rzucaniu w okolice boiska ... Za to myśle można inaczej uatrakcyjnić oprawę meczową np konfetti , machajki , pokazowe transparenty (sektorówkę) ,doping na 2 trybuny lu nawet falę itd

Pwsw | 2020-02-27 12:07

Wpis powyżej nieaktualny... Bilet można dodać, ale nie da się dokończyć transakcji, bez weryfikacji. Tylko jakiś magik to mógł wymyślić, nawet kupując bilety na reprezentację wystarczy podać tylko dane.

Adams | 2020-02-27 12:10

Nie mam pewności jak jest z świecami dymnymi na trybunach czy sa jakie kary ... jeśli są "bezpieczne" fiannsowo dla klubu można sprobowac uzyć podczas machajek lub oprawy ...

Kategoriak | 2020-02-27 12:11

Ja powiem tak. Nie mam nic przeciwko oprawy z racami bo przy tej godzinie i otoczce meczu będzie to rewelacyjne. Natomiast nie chce by zaraz PZPN się przyczepił i zamknęli nam polowe stadionu bądź cały.

Stallzks | 2020-02-27 12:16

Każdy kibic może założyć elektroniczna kartę kibica, dzięki której będzie mógł wchodzić na mecze posługując się kartą zamiast biletem papierowym.

Adams | 2020-02-27 12:17

Kategoriak - Owszem przy wieczornej porze dnia zapewne bedzie lepiej wyglada niz przy jasnosciach ale czy warto ryzykować roznymi konsekwencjami od PZPN czasami trzeba myśleć przyszlosciowo...

Kategoriak | 2020-02-27 12:19

Adams - dlatego chodzi mi o to ze wszystko fajnie ale nie po to budowali stadion tyle lat żeby zaraz go zamknąć. Jestem pewny ze i bez tego będzie świetna oprawa. Już osoby za to odpowiadające tego dopilnują

Kategoriak | 2020-02-27 12:24

Swoją droga jestem ciekawy co to za niespodzianka o której pisali dwa dni temu na oficjalnym profilu na Facebooku

Adams | 2020-02-27 12:25

Powyżej napisałem swoje propozycje jak mozna bezpiecznie i fajnie zorganizowac oprawe meczową bez zadnych konsekwencji i kar ....

Adams | 2020-02-27 12:26

Tą niepsodzianką okazal sie sponsor .... SanBank czy jakos tak

Kategoriak | 2020-02-27 12:27

No to fest niespodzianka

Daro | 2020-02-27 12:46

SanBank to nie jest ta niespodzianka :)

1938fc | 2020-02-27 12:57

Dalej liczę że niespodzianka będzie sponsor strategiczny

Misio | 2020-02-27 13:11

Ktoś tu wcześniej wspomniał o sprzedaży biletów w Maratonie. Jeśli Maraton sprzedaje bilety, to pewnie bez weryfikacji i jest to łatwiejsza forma zakupu. Tylko pewnie po cenie jak w kasach w dniu meczu.

Daro | 2020-02-27 13:15

2000 !! Godz 13:13

Kamilosss | 2020-02-27 13:17

Każdy musi przejść weryfikację.

1938fc | 2020-02-27 13:21

2 tyś mega mega , a bilety dalej schodzą, jedziemy dalej

Vielitz44 | 2020-02-27 14:48

Tutaj trzeba iść w pomysł "za komuny", a więc przekazywać pakiety biletów sponsorom (np. jakiś pakiet sponsorki - baner na stadio i bilety itp.). Wtedy jak ludzie dostaną za free taki bilet to przyjdą jeszcze chętniej - tu trzeba zbudować przyzwyczajenie do chodzenia na mecze itp. - musi być sporo ludzi na trybunach, bo najgorzej na atmosferę działają puste trybuny.
Jest dobrze, ale dalej trzeba nakręcać ludzi, musi być o tym głośno.

1938fc | 2020-02-27 15:53

Panowie oficjalnie 2100 miejsc zajętych

1938fc | 2020-02-27 17:52

A dlaczego piszesz na FB z anonimowego konta ? Trochę wstyd

Cdncdn | 2020-02-27 18:11

Nie mam konta na FB a pytanie jest jasne.I te ToyToy-e to wstyd a nie to czy ktos ma konto na FB czy tez nie ma.

1938fc | 2020-02-27 18:19

Tylko dziwne jest to że słowo w słowo są takie same komentarze pod profilem klubu

Pjona_ziom | 2020-02-27 18:23

Czy nie można tego typa stąd wy*ierdolić? Niech idzie na forum siarki

Acer | 2020-02-27 19:05

Trzeba uszanowac wole innych kibicow i poniesc druzyne stalowki do boju walki o 3 punkty bez tych dymiacych ,smierdzacych mozliwe ze szkodliwych dla zdrowia rac.

1938fc | 2020-02-27 19:08

2200 miejsc zajętych na Bytovie 19:08

Mg151 | 2020-02-27 19:12

Dane za okres 27.luty:

Pojemność stadionu 3,505 miejsc.
Stara trybuna - 1 430
Nowa trybuna - 2 075

Nowa trybuna
zajętych miejsc- 1638 (+281 z dnia dzisiejszego)
wciąż wolnych- 437

Stara trybuna
zajętych miejsc- 558 (+174 z dnia dzisiejszego)
wciąż wolnych - 872



Razem
Zajętych miejsc - 2 196 (+455 z dnia dzisiejszego)
wciąż wolnych - 1 309


NOWA TRYBUNA
14 sektorów w komplecie wypełnionych,
13 wciąż z wolnymi miejscami



Jeszcze dwa dni do meczu.
średnio po 650 sztuk i mamy pełny stadion
To naprawdę jest do wykonania :)

Stallzks | 2020-02-27 19:39

Jutro kolejne 250 biletów napewno się sprzeda plus trzeba liczyć, że 1100 pójdzie w dniu meczu co jest realne, jeśli nie to naprawdę mało wolnych miejsc będzie pustych.

1938fc | 2020-02-27 21:15

Już teraz schodzą wiec mamy na pewno powyżej 2200 wiec może damy cały stadion , panowie piłkarze nie można tego zmarnować

Aleksander | 2020-02-27 21:19

Mam pytanko.Czy na tej nowej trybunie jest jakiś bar??? Bedzie można kupić I napić się piwka przed meczem,na meczu albo coś przekazać??? Proszę o poważne odpowiedzi.

Ramirez | 2020-02-27 21:46

do CDN CDN i "kolegi" Janusz z fejsbuka teraz wam toi-toie przeszkadzaja ?! a gdzie będziesz załatwiał potrzeby fizjologiczne w trakcie meczu jak Szlęzak zafundował taki bubel skonczcie w koncu pie.... a najlepiej nie przychodzcie na mecz bo z was tacy kibice jak z koziej dupy traba

1938fc | 2020-02-27 22:56

Panie Krzysztofie dlaczego pana teksty są na FB pod imienem Janusza? zbieg okoliczności czy celowe działanie , cały czas pretensje o wszystko , może chce pan zostać nowym prezesem?

Stan.aka | 2020-02-28 08:49

Dziś wieczorem o 19:38 zamknięty trening dla kopaczy.

Misio | 2020-02-28 10:08

Według mojego liczenia sprzed 3 minut, wolnych miejsc zostało: Nowa Trybuna 408, stara trybuna 865. Czyli do kompletu brakuje 1273 głów! Mam nadzieję, że się uda.

Kamil | 2020-02-28 11:19

Kolego sympatycznym na sektory k4 i k5 poszlo 321 biletów na tą chwilę. Oczywiście jest jeszcze sporo miejsca ale spokojnie. Do wykupienia zostało 1236 miejsc na tą chwilę

Kamilosss | 2020-02-28 11:26

Dzisiaj do 2500 powinno dobić.

Adams | 2020-02-28 12:23

Nie chcę się zbytnio czepiać ale po bliższemu przyjrzeniu się na nowej trybunie schody wyglądają nieestetycznie jakby brudne , popękane czy coś takiego ... aż dziwne na nowej trybunie są już takie widoki pewnie nie tylko ja zwrocilem na to uwagę...
Przy okazji mam małą mysle ciekawą propozycje co do oprawy na starej trybunie chodzi o wypuszczenie balonow zielono-czatnych jako wiwat powrotu na stadion...

Adams | 2020-02-28 12:25

Widok wypuszczonych z trybuny balonów w jednym momencie napewno były ciekawym widowiskiem

Cisse | 2020-02-28 14:09

Już lepiej niech te schody będą brudne niż siarkowo-żółte jak na trybunie przy Hutniczej.

K4 z jednym już tylko wolnym miejscem, czyli młyn już przynajmniej na dwa sektory. Będzie pierd***cie. Stawiam, że akustyka stadionu to będzie poezja. Ależ te blaszane dachy będą niosły doping na dwie strony.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 765 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 731 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 226 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 097 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03659