Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jeden dzień do meczu !!!

Jeden dzień do meczu !!!

Szanowni Kibice!!!
Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany dzień. Już jutro-SOBOTA-29.02. Stalówka zagra przy Hutniczej!!!
Początek spotkania oczywiście o godzinie 19:38 !!! 
Wszystko już chyba zostało napisane lub pokazane na plakatach. Mobilizacja w mieście i FC przynosi efekty!!!Zapełniamy trybunę K i jedziemy z konkretnym dopingiem!!!
1. Zbiórka pod MDK o godzinie 17:00!!! Następnie WSZYSCY RAZEM idziemy pod stadion!!!
2. Wszyscy jesteśmy UBRANI NA ZIELONO LUB CZARNO!!! Każdy ma ze sobą SZAL !!!
3. Na sektorze słuchamy poleceń osoby prowadzącej doping !!!
4. Każdy daje z siebie 1938 % podczas meczu i śpiewa od pierwszego do ostatniego gwizdka !
5. Zarówno podczas tego meczu jak i podczas kolejnych spotkań będzie zaprezentowana oprawa więc KAŻDY ZABIERA ZE SOBĄ PLN-y I WRZUCA DO PUSZKI !!!
6. Zacgęcamy do przyjścia na stadion jeszcze nie zdecydowanych!!!
NIE ZAPOMINAMY TEŻ O WYJAZDOWYM MECZU W STARGARDZIE ZA TYDZIEŃ!!!

MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF!!!

Komentarze (127)

Stalowiak1938 | 2020-02-28 16:31

Czy na stadionie będzie stoisko z gadżetami?

Cxzxb | 2020-02-28 17:24

Mam propozycję żeby "odświeżyć" jutro najstarsze flagi.
Flagi typu "Stalówka OK", Stal St.W., ZKS STAL czy Football Fans są "niższe", więc pasowałyby idealnie do dalszej części płotu przy młynie. Fajnie byłoby widzieć oflagowaną całą "starą" trybunę. Mamy piękne różnorodne fany i przy okazji takiego meczu fajnie byłoby przewietrzyć kilka klasyków.

Pjona_ziom | 2020-02-28 17:27

Koniecznie potrzeba kilku ogarniętych osób na nowej trybunie a żeby zrobić doping na dwie strony.
Oficjalnie 2500 poszło

Cdncdn | 2020-02-28 18:37

Fajny pomysł z tymi flagami oby bez rac ale....cyt z którym sie zgadzam....Podniecac ie sie marnymi trzema tysiącami ?Jak was na świecie nie bylo na stadion w Stalowej Woli regularnie na każdy mecz przychodziło po 10 tys kibiców.I to prawdziwych kibiców którzy potrafili reagować na każde zagranie,każde dobre i złe akcje.Niczym jak na lidze angielskiej.A nie przez cały mecz jedna nuta usypiana na jedno kopyto.Darcie ryjów i tyle.

Kibic368 | 2020-02-28 18:40

a jak ciebie nie bylo kibicu sukcesu to chodzilo po 400-500 osob, wiec 3 koła to chyba dobry wynik po latach snu

1938fc | 2020-02-28 18:42

Jak nie stadion to teraz kibice zli, teraz nie ma kibiców to co teraz jest? Jeśli ktoś drze ryja przez cały mecz to źle? Naprawdę kolego przestań marudzić bo to wkurza ile można...

Kamilosss | 2020-02-28 19:12

3tys w drugiej lidze gdzie zespół jest w strefie spadkowej - to będzie świetny wynik.

Mg151 | 2020-02-28 19:43

Dane za okres 28.luty, godzina 19:38

Pojemność stadionu 3,505 miejsc.
Stara trybuna - 1 430
Nowa trybuna - 2 075



Nowa trybuna
zajętych miejsc- 1858 (+220 z dnia dzisiejszego, +281 z wczoraj)
wciąż wolnych- 217

Stara trybuna
zajętych miejsc- 736 (+178 z dnia dzisiejszego, + 174 z wczoraj)
wciąż wolnych - 694



Razem
Zajętych miejsc - 2 594 (+398 z dnia dzisiejszego, + 455 z wczoraj)
wciąż wolnych - 911


NOWA TRYBUNA
18 sektorów w komplecie wypełnionych,
9 wciąż z wolnymi miejscami

Adams | 2020-02-28 20:44

Jeszcze raz napisze o nowej trybunie po dokładnej obserwacji sam jej wygląd jest niepokojący można odnieść wrażenie jakby trybuna nie była ukończona stan wiuzalny jak i kosmetyczny jest kiepski ... nie wiem kto tak zawalił sprawę...

Kamil | 2020-02-28 20:52

Taka mała aktualizacja:

Stara trybuna: 592 wolnych miejsc
Nowa trybuna: 133 + 84 VIP

Johny | 2020-02-28 21:01

Do CDNCDN:
Zgadza się. Kiedyś 8tyś-10tyś to była norma. No ale to było w czasach, jako płot stadionu opartych było kilkaset rowerów, czyli...dawno....
Co do reagowania na sytuację na boisku. To chyba problem wszystkich meczy w Polsce. Mam wrażenie, że odbywa się konkurs wokalny: Kto dłużej...
Niekiedy rzeczywiście na meczu dzieje się coś niesamowitego, gdzie przydałoby się ryknąć, zareagować, a tu.... dalej leci wokal na tą samą nutę. ...

Cdncdn | 2020-02-28 22:12

Johny wielkie dzięki .Chociaż jeden wie o co chodzi.
Adams a co ty chcesz od tej nowej trybuny.Jest właśnie wykonana perfekcyjnie.starann ie.Nie ma żadnych pęknięć.Co za brednie.Najwyższej kategorii beton.Gładziutki jak jaja psa.Nie wiem co ty tam widzisz nie tak.

Adams | 2020-02-28 22:37

Haha CDNCDN dobre żarty chyba że ironizujesz ... wystarczy dokładnie przyjrzeć się z bliska jak wygląda nowa trybuna ..

Cxzxb | 2020-02-28 22:45

I jeszcze pomysł na przyśpiewkę:
Na ten rytm śpiewać: Staal Stalowa Wooolaa, Staal Stalowa Wooolaa, Stal Stalowa Wooola
» https://youtu.be/p4Sp0MDKSZo

Stary stalowiak | 2020-02-29 00:33

Niestety pech Nas dopada,przed samym meczem kontuzji doznał Krzsiek Kiercz i nie zagra w dzisiejszym meczu.to wielka strata dla,bo przecież On był podporą całej obrony.Waszka też jest bez specjalnej formy i pierwszym składzie wyjdzie zapewne nasz jedyny wychowanek młodziezowiec 19 latek Szifer.Zasłużył sobie tym w zupełnosci swoją cieżką pracą i dobrą grą w sparingach.Fajnie,ze trener SZydełko da mu szansę,Biorąc pod uwagę,ze kiepsko u nas to wyglada,temat z wychowankami,to może On będzie melodią przyszłości dla Naszego klubu.Oby.Młodzian pewnie będzie zestresowany,bo od razu gra przed tak liczną publiką u siebie,wiec dajmy mu kredyt zaufania i wsparcie od Nas kibiców,by puściły nerwy i zagrał po prostu swoje,naprawdę dobry mecz,tak jak go na to stać.

Stary stalowiak | 2020-02-29 00:33

Niestety pech Nas dopada,przed samym meczem kontuzji doznał Krzsiek Kiercz i nie zagra w dzisiejszym meczu.to wielka strata dla,bo przecież On był podporą całej obrony.Waszka też jest bez specjalnej formy i pierwszym składzie wyjdzie zapewne nasz jedyny wychowanek młodziezowiec 19 latek Szifer.Zasłużył sobie tym w zupełnosci swoją cieżką pracą i dobrą grą w sparingach.Fajnie,ze trener SZydełko da mu szansę,Biorąc pod uwagę,ze kiepsko u nas to wyglada,temat z wychowankami,to może On będzie melodią przyszłości dla Naszego klubu.Oby.Młodzian pewnie będzie zestresowany,bo od razu gra przed tak liczną publiką u siebie,wiec dajmy mu kredyt zaufania i wsparcie od Nas kibiców,by puściły nerwy i zagrał po prostu swoje,naprawdę dobry mecz,tak jak go na to stać.

1938fc | 2020-02-29 01:26

Panowie już dzisiaj wracamy na H15 , nie zależnie czy jesteście starej czy nowej trybunie, wspierające klub
,Staloowke jak tylko się da , Nowy rozdział pisze się na naszych oczach. Hej Stal

Nieosiagalny | 2020-02-29 03:46

Ciekawe czy ktoś z tęgich głów z klubu pomyślał o wytarciu krzesełek czy będą jak zawsze ubrudzone. Tak mnie jeszcze zastanawia za ile meczy trzeba będzie wymienić murawę?

Mariuszstalowa | 2020-02-29 04:33

Bedzie moze jakas transmisja??? Newet moze byc platna ale jak prowadzona przez klub to chetnie bym kupil. Osoby na emigracji z checia by chcialy ogladac mecze i dorzucac sie tym do kasy klubowej. Niestety transmisje z zeszlego sezonu prowdzone przez jakas tam firme czesto przerywaly przez co niedalo sie ogladac meczy.

Arni | 2020-02-29 08:36

Od której dzisiaj są czynne kasy ?
Bo znajomym ?brakło czasu? na zakup bilety przez te 2 tygodnie ????

Młodynie | 2020-02-29 08:43

od 9

Młodynie | 2020-02-29 08:44

do 15 ponoć

Stary_kibic40 | 2020-02-29 09:16

Z kontuzją Krzysia Kiercza fatalna informacja. Musi Szydełko jakoś załatać tą dziurę, żeby tam Piotrek Giel nie zrobił kołowrotku z obrońców Stalówki (jak to robili gracze Resovii w sparingu).

Stalowiak1938 | 2020-02-29 09:26

Jak mogą być kasy czynne do 15 jak mecz jest o 19.38 powinny być czynne do samego końca aż nie sprzedadzą wszystkich biletów. Normalnie

Młodynie | 2020-02-29 09:29

może i będą czynne do ostatniego gwizdka wiem że po 19 panie były w kasach

Bzcst1938 | 2020-02-29 09:34

JEDZIEMYYYYY Z DOPINGIEM !!!!!!!!!!!!!!!

Młodynie | 2020-02-29 09:35

na mieście od rana widziałem kilka aut z Lublina wie ktoś coś może ?

1938fc | 2020-02-29 10:39

Panowie 3 lata czekania prawie 1000 dni bez piłki w mieście ,dzisiaj odkładam spiny zCDNCDN dzisiaj zadbajmy wszyscy razem o to żeby ponieść chłopaków do zwycięstwa ,czy będą race czy nie będzie tego nwm ale wiem tylko to że będzie atmosfera taka jakiej nie było w tym mieście od dawna, na starej trybunie będzie je...ęcie . Do zobaczenia!

Mg151 | 2020-02-29 10:50

Stan na 10:45

Sprzedanych 2839 wejściówek

Od wczoraj (19:38) na starą trybunę sprzedano 196 biletów.
- Na nową trybunę 49

Stara trybuna- 932 / wolnych 498
Nowa trybuna- 1907 / wolnych 168 w tym 73 VIP

Do zapełnienia stadionu pozostało - 666 miejsc

Młodynie | 2020-02-29 10:53

i tak będzie to chyba 3 frekwencja w lidze po meczach Widzewa i Derbach Rzeszowa na 3 miejscu jest Łęczna 3000 tyś z okazji meczu na święto klubu wtedy bilety były za darmo jest moc teraz utrzymać ten trend

Misio | 2020-02-29 12:11

Na tą chwilę 12:10 jest wolnych miejsc: trybuna nowa 64 normalnych PLUS 71 sektor VIP. Stara trybuna: 454. Zakładająć, że ludzie non stop kupują, to będzie komplet!

Marco | 2020-02-29 12:39

Jak by kogoś ciekawiło to na YouTubie leci mecz Stali Rzeszów z Lechem II Poznań
» https://www.youtube.com/watch?v=xKKYFLLkcmg

Kamil | 2020-02-29 13:39

Nowa trybuna: 46 + 74 VIP
Stara trybuna: 523

1938fc | 2020-02-29 13:48

Na zatorzu już zaczyna się robić atmosfera, już słychać 1 śpiewy kibiców

Misio | 2020-02-29 13:49

Nie ma co patrzeć na tą stronę z biletami. Raz miejsca są zajęte, za chwilę wolne. Jaja jakieś. A sun poszedł pod stadion i dzwoni, że nie ma już biletów. O co tu chodzi?





Filip kacper k. | 2020-02-29 13:55


poki co fatalnie wyniki dla nas. Lech II i Garbarni 3 punkty.

Dlatego dzis tylko zwyciestwo !

Kamilosss | 2020-02-29 14:00

Jak nie ma? 20 minut temu była tam kolejka.

1938fc | 2020-02-29 14:13

Chodzi o to że nie ma biletów o to w tym chodzi, teraz będzie krzyk że nie ma biletów ile było czasu na kupienie biletu? Za mało jakoś 2500 ludzi mogło kupić wcześniej a nie czekać na ostatnią chwile

Kamilosss | 2020-02-29 14:32

Nie każdy mieszka w Stalowej.

1938fc | 2020-02-29 14:37

Ale to też nie wina klubu ,fajnie że jest zainteresowanie meczem kto pierwszy ten lepszy na ten mecz można taka zasade przyjąć zobaczymy jak będzie z następnymi

Maxtor84 | 2020-02-29 14:45

po pierwsze to ten stadion jest za mały i takie tłumaczenie a po co większy można sobie wsadzić wiadomo gdzie ... pomyślcie co by było jakby to miał być mecz z Widzewem ? pewnie chętnych było by trochę więcej...

1938fc | 2020-02-29 14:46

Może najpierw zróbmy tak żeby na każdym meczu był komplet a potem będziemy myśleć o kolejnych trybunach

Marco | 2020-02-29 14:47

Jeśli faktycznie braknie biletów to powinni otworzyć sektor gości (O ile kibice z Bytowa się nie pojawią, w co wątpię) i prowadzić sprzedaż na te sektory.

Cdncdn | 2020-02-29 14:51

Hutnicza 10A a nie 15.Czy to tak trudno zrozumieć?No i wywieźli już te śmierdzące ToyToy-e.A dziś tylko zwycięstwo .I zwycięstwo nic nam dziś nie zmieni w tabeli ale przynajmniej da nadzieje na przyszłość.Poraż ka to bluzgi,poniżania i opluwania.Ale takie życie.Taki los piłkarza.Musi sie z tym liczyć.Dlatego albo zwycięstwo albo dno i degrengolada.i hańba Ważne aby gryźli trawę.Tylko nie usypiajcie ich tymi jedno nutowymi przyśpiewkami tylko reagujcie na to co sie dzieje na boisku jak najgłośniej.Mobili zujcie,krzyczcie,dem obilizujcie przeciwnika a nie tylko kołysanki .I nie odwracajcie sie do boiska tyłem Nie wspomnę o racach których nie ma prawa nikt zapalić bo to tylko dodatkowy koszt kary jaka dostanie klub.

Młodynie | 2020-02-29 14:55

jak nie zmieni w tabeli jeszcze Siedlce grają i mogą przegrać pozatym tabela jest płaska i patrzymy sami na siebie

Stary stalowiak | 2020-02-29 15:04

Kurcze jakoś nie chce mi się wierzyć w to,ze o tej porze nie ma juz biletów.Przecież było ok.900 do sprzedazy na dzisiaj,a przecież za krótki czas minał od 9.00,zeby juz wszystkie poszły

Stary stalowiak | 2020-02-29 15:08

Z drugiej strony trzeba się cieszyc,ze jest tak wielkie zainteresowanie meczem,to dobrze rokuje na przyszłość z dużą frekwencją na każdym spotkaniu.Kibice Bytovii nie są spodziewani,ze przyjadą,wiec powinni sprzedawać bilety na sektor gosci,tak jak to robią w innych klubach

Stary stalowiak | 2020-02-29 15:12

A Chłopaki musza dzisiaj naprawdę się postarać i włożyc całe serce w ten mecz ,muszą go koniecznie wygrać.,żeby zarazić Stalówką nowych kibiców,którzy być mozę będa dzisiaj pierwszy raz na meczu.Niech znów zapanuje "MODA" na STALÓWKĘ

Stary stalowiak | 2020-02-29 15:16

Niewiem czy tak mozna,ale Mogą też przecież sprzedawać bilety na miejsca stojące,jak chociaz na młyn,przeciez tam i tak każdy będzie stał na dole,na górze,nikomu miejsce krzesełka nie jest do niczego potrzebne

Nicke | 2020-02-29 15:30

Jak nie ma biletów? Na sama K8 pokazuje wolnych 156 na bilety stal

Stalowiak1938 | 2020-02-29 15:47

Dawać na 17 na zbiórkę pod MDK, spotkanie po latach w kibicowskim gronie, będzie można powspominać dobre czasy, pogadać, napić się piwka:) a później wspólny przemarsz na stadion że śpiewem na ustach!! Świetna atmosfera!!

1938fc | 2020-02-29 15:49

3000 zajętych miejsc , zostało 505 wolnych ,panowie piłkarze nie zmarnujcie tego Stalówka Stalówka

Marco | 2020-02-29 15:53

Jeśli ktoś z jakiś powodów nie będzie mógł być na meczu ani oglądać go na tvcom.pl to klub z Bytowa przeprowadzi z tego meczu BEZPŁATNĄ transmisję radiową na : » https://youtu.be/SFCNa_wuIH8

Młodynie | 2020-02-29 15:54

no to Resovia sobie postrzelała 6 do 0 z Gryfem czyli faworyt do awansu znany

Siatkarz | 2020-02-29 16:41

Gryf odpuszcza . Grają juniorami i przygotowują się do III ligi . Grał nawet 16 latek.

Młodynie | 2020-02-29 16:47

cała nowa zapełniona bez miejsc VIP

Kamil | 2020-02-29 16:58

420 wolnych w tym 71 vip. Wszystko na starej głównie k8 i k9

Stallzks | 2020-02-29 17:10

Jakoś tak trudno uwierzyć że to dzisiaj, że już za parę godzin , widzimy się wszyscy przy Hutniczej, rozlegnie pierwszy gwizdek sędziego po 1000 dniach bez piłki w Stalowej Woli...
Podniecenie, emocje i stres związany z końcowym wynikiem, piłkarze unieście ten ciężar dla nas by po końcowym gwizdku mogliśmy razem śpiewać ...
kto wygrał mecz?? Stal ktooooo? Stal Stal Stal!!!

Misio | 2020-02-29 17:41

Trochę namieszałem pisząc wcześniej, że podobno nie ma biletów. Przepraszam. Natomiast dziwi mnie trochę fakt, że jeszcze jest tyle wolnych miejsc! Myślałem, że pula 3505 biletów rozejdzie się w 2 dni. Gdzie te czasy, co było 17 tysięcy ( baraż z Górnikiem Knurów i inauguracja ekstraklasy z Zagłębiem Lubin ) ? Na szczęście jeszcze ludzie pod kasami stoją, przyjedzie trochę chłopaków z klubów zaprzyjaźnionych i można w sumie uznać, że jest komplet.

Nieosiagalny | 2020-02-29 18:55

17 czy 10 tysięcy to chyba było w tych pijackich wizjach ludzi wpisujących te bzdury o frekwencji

Kamilosss | 2020-02-29 22:01

Jedna z większych szans na przyciągnięcie ludzi na stadion i taka padaka. Żadnej składnej akcji przez cały mecz. Kopanina, laga do przodu na Płonkę i Fidziukiewicza. Ani jednego grajka, który wziąłby na siebie grę. Wybijanie i faulowanie, tyle w tym meczu widziałem. Tak grająca Stal spadnie. Sporo głosów słyszałem, że nic się nie zmieniło w porównaniu do kiedyś, ale zmieniło się. Ta drużyna jest jeszcze słabsza.


Co do niespodzianki, to nieudana. Białe płótno zasłoniło wszystko a kazali zostać na miejscach. Klapa.

Maxtor84 | 2020-02-29 22:06

gorszej kopaniny dawno nie widzialem :/

Młodynie | 2020-02-29 22:07

obie drużyny grały defensywnie my mieliśmy więcej z gry Pietrzkiewicz ma coś z Tomka Wietechy

Stadion | 2020-02-29 22:11

Zgadzam się, bardzo dużo piłek było wybijanych do Płonki, jak już przyjął piłkę nie miał komu zagrać. Brak kogoś w środku ale musimy to jakoś skleić. Teraz wyjazdowy mecz i tam trzeba złapać punkty. Każdy punkt się liczy i oby do przodu. Chłopaki grajcie swoje!

Kamilosss | 2020-02-29 22:15

I Ci co przyjechali z dalsza musieli zapłacić 20/25zł na to aby oglądać kopaninę na poziomie 4 ligi. Tragedia, Stal co raz słabsza a osoby odpowiedzialne za transfery kolejny raz się popisały.

Młodynie | 2020-02-29 22:15

na plus Szifer Fidzukiewicz i Zmorzyński no i może Pietrzkiewicz walki nie można im odmówić

Misio | 2020-02-29 22:18

Nieosiągalny - ty masz pewnie max 15 lat, więc nie masz prawa pamiętać końcówki lat osiemdziesiątych. Co do meczu, to nie narzekajcie. Wcale nie wyglądało to źle. To jest 3 poziom rozgrywkowy, nie Champions League!

Pazimieh | 2020-02-29 22:20

Fidziukieiwcz na plus? Żart. Obaj napastnicy słabo dziś. Moim zdaniem nie powinni grać razem, bo są to zawodnicy tego samego typu. Powinni mieć obok siebie jakiegoś szybkiego napastnika do zgrywania piłek.

Misio | 2020-02-29 22:22

PS. Ja osobiście wyróżniłbym Michała Płonkę (ten w czarnych getrach, czy jak się to nazywa ). Typowy rozgrywający. Wychodził po piłkę, starał się rozgrywać, tylko obrońcy niekoniecznie go dostrzegali i często posyłali piłki prosto do napastników.

Młodynie | 2020-02-29 22:23

ja nie zauważyłem aby stracił piłkę a wręcz walczył z obrońcami i się dobrze zastawiał Tomek walczył o każdą piłkę to samo Zmorzyński ambicji i chęci wygrania nie można odmówić bo jeździli na d...

Młodynie | 2020-02-29 22:24

brakło umiejętności i szczęścia

Pjona_ziom | 2020-02-29 22:29

Szkoda tej główki Witasika w pierwszej połowie

1938fc | 2020-02-29 22:34

Ja jestem zadowolony z tego remisu , najważniejsze że nie ma porażki, sami przed meczem mieliście że remis bierzecie w ciemno , cieszy mnie gra w obronie Bytovia nie stworzyła sobie żadnej okazji , co do atmosfery mega cieszy to że osoby z nowej trybuny same się mobilizowały do śpiewu, ja w chłopaków wierzę czas na Blekitynch i niech walczą o 3 punkty i powtórzę Jeszce raz atmosfera na dzisiejszym meczu świetna, niech będzie taka co mecz .

Marco | 2020-02-29 22:36

Jak to mówią "pierwsze koty za płoty " . Zostało jeszcze 13 meczy i 39 pkt do zdobycia. Przypominam że oni dopiero drugi raz przebywali na tej murawie, choć to wiadomo że nie jest wytłumaczeniem. Jak dla mnie mecz na remis z lekkim wskazaniem na Stal.

Vielitz44 | 2020-02-29 22:40

Podobne wrażenia mam jak ktoś wyżej, wy serio oczekujecie tutaj wirtuozów i super gry? Walczymy o utrzymanie, odeszło znów kilku ważnych graczy, nowi muszą się jeszcze zgrać.
Walki naszym nie można odmówić, chcieli i to było widać. Parę akcji było, brakło szczęścia.
Też chyba jestem zdania, że Fidziu i Płonka razem grać nie mogą, brakuje im kogoś szybkiego komu mogą zgrać piłkę, albo ktoś im potem dogra itp.
Stadion fajny, bez przesady ale fajny. Lekko gastronomia kulała, bo na tyle luda 2 punkty, słabo - akurat na taki mecz powinno tego być więcej.
Mimo wszystko jestem pozytywnej myśli, oby jeszcze coś z tego było i obyśmy się utrzymali, na razie to max na co możemy liczyć.

Koko | 2020-02-29 23:03

Miał być hit wyszedł kit szału nie ma dupy nie urywa ale remis trzeba szanować nie jesteśmy jakimś Realem czy Barcelona

Acer | 2020-02-29 23:12

Nie bylo tak zle jak piszecie ,Stal zagrala zachowawczo nie chciala przegrac tego meczu choc przeciwnik byl z czolowki tabeli zadanie dobrze wykonala ,mogli wygrac probowali strzelic zwycieskiego gola lecz troche szczescia i precyzji celnego strzalu na bramke i gola zabraklo .Trudno tak sie gra jak przeciwnik pozwala teraz wyjazdowy i znow u siebie bedzie przeciwnik z gornej polki miejmy nadzieje ze zespol sie dotrze ,zgra i tym razem pokona przeciwnika wygra za 3 punkty.Co do napastnikow dzisiaj walczyli o pilke nie oszczedzali sie ,dajmy im szanse moze to byc mocny duet grajacy blisko siebie na kolejne mecze z slabszym przeciwnikiem.

Misio | 2020-02-29 23:13

Co do dopingu, to za mało wykorzystany potencjał pikników na nowej trybunie. Częściej powinien być doping na dwie trybuny! Nowa była w pełni gotowa na doping.

Młodynie | 2020-02-29 23:16

Co do kwestii sponsora to będzie to zapewne PGNiG aż żal nie wykorzystac faktu że mamy prezesa ze Stalowej Woli

Jaszczur | 2020-02-29 23:24

Stalówka to nie ta druzyna co grała w sparingach ,pierwszy celny strzał w 85 min ,za duże odstępy miedzy formacjami , zero pressingu .Duzo ożywienia dały zmiany bliżej końca gra wyglądała lepiej .Bardzo dobrze zagrała obrona ,super zagrał Chrominski ,Tomek PŁONKA . Najsłabszy ? Szifer , i tradycyjnie Fidzukiewicz ( na 8 pojedynkow wygrał 1) Są i pozytywy ; stałe fragmenty gry widać ze cos cwiczą

Marco | 2020-03-1 00:30

Marco | 2020-03-1 00:30

Młodynie | 2020-03-1 07:34

konferencja po meczu » https://youtu.be/pJRY8J8VGDQ

Stallzks | 2020-03-1 07:40

Podsumowanie: Stal wyszła do meczu w optymalnym skladzie, niestety z minuty na minutę do gry wchodziła niepewność, piłkarze niekoniecznie wiedzieli jak mają grać. Główka Witasika mogła nam dać prowadzenie w do przerwy niestety nie dostawił jej jak trzeba. W drugiej połowie na plus Fidziukiewicz, z minusów niestety Bartek Sobotka.
Brakowało skrzydeł, mamy dwie wieże które czekają ma się ich rozliczać z goli, ale zapomniano o tym żeby te piłki im dostarczyć w pole karne.
Nie ma dramatu, nie wygrałeś zremisuj.
W Stargardzie nie przegrać.

Stary_kibic40 | 2020-03-1 08:04

Oj Panowie, ale poziom meczu tragedia. Laga do przodu i może coś tam dwie wieże wykombinują. Widok wracających się do połowy po piłkę, a potem biegnących z nią do przodu Płonki i Fidzia, bardzo marny. Szydełko to nie Sieniawa, miej chłopie jakąś koncepcję na mecz. Zero pomocy, przyjedzie lepszy przeciwnik do STW, jak po swoje, wygra z łatwością. Słabo słabo to wyglądało, jak np. kiedyś za Kasiaka.

Młodynie | 2020-03-1 08:30

zauważyłem ze jeszcze coś tam ze stałych fragmentów to nasi wykombinują widać że ćwiczą strzał Zmorzyńskiego tam były centymetry od gola szkoda za 2 tygodnie mam nadzieję że będzie lepiej i nie będzie wiatru który przeszkadzał piłkarzom obu ekip

Acer | 2020-03-1 09:06

W pierwszej polpwie byl duży boczny wiatr nie ukladaly się akcję w tempo może gdyby bardziej dolem po ziemi zagrali odwazniej jakas dobra akcja by się zrobila na gola,przeciwnik byl lepszy 30 minut mieli z wiatrem mieli zawodników dobrze grajacych w srodku jeden na jeden ,dobrze się pokazali nasi zawodnicy w tej grze byli blisko przeciwnika wyprzedzali ,pierwsi do pilki widac ze chlopaki chca grac i wygrywac w stalowce.

Młodynie | 2020-03-1 09:21

swoją drogą nie mogliby załatwić jakiś band reklamowych jak mają w Niecieczy przy okazji chroniłoby to od wiatru

Stallzks | 2020-03-1 09:30

Kibice nie zawiedli. Poziom meczu za to tak. Nie chce ale muszę sie przyczepić kilku sprawom. Zaczne od końca... Panie Prezydencie te 5 czy 10 tysięcy zł które puścił Pan w powietrze w petardy lepiej byłoby przeznaczyć na szaliki dla najmłodszych kibiców i rozdawać je w przerwie tak aby zapanowała moda na Stal. A tu widze ministranta który robi sobie fajerwerki w poście. Nie jestem opozycyjnym trollem, ale po takim zachowaniu chyba w ich ujadaniu może być nieco racji.
Przejde do meczu. Panie trenerze, niech Pan się nie boi zostawić na rezerwie Bartka Sobotki, z Resovią i Bytovią najsłabszy na placu jako jeden z dwóch wahadłowych zero kreatowności z jego strony tylko statycznie. Mamy Ciepiele który nas ciągnął na jesień do przodu, bez ludzi ofensywnych my kibice bedziemy musieli oglądać cos co nie wyglada jak pilka nozna.
Drugi wahadłowy- wychowanek Szifer o ile w obronie poprawnie to w posiadaniu z piłką wielkie problemy, brak wrzutek brak samodzielnego myslenia.
Panie trenerze Pan bazuje na wahadłowych(istotna sprawa w Pana taktyce 352, 532), z tego mają życ nasze dwie wieże w przodzie ze składnych oskrzydlających akcji.
Samobójem jest Szifer i Sobotka w tych rolach. No chyba że liczy Pan że któraś laga w wykonaniu Witasika da sam na sam Płonce lub Fidziukiewiczowi.
Zarząd: wystawiacie w zime na liste transferową Michała Płonkę, który był wczoraj najlepszy na placu. Miał największe chęci do gry, brakowało mu wsparcia ze skrzydel do gry kombinacyjnej. Ludzie z takim podejsciem za 5 min będziemy grali ze Stalą Krasnik i Jutrzenką Giebułtów.

Młodynie | 2020-03-1 09:35

Za Sobotkę powinien grać Zmorzyński po wejściu ożywił trochę grę widać że ma dynamit w nogach

1938fc | 2020-03-1 10:23

Panowie jeszcze 13 meczy , zbliżyliśmy się do baraży na 7 punktów , mamy atut własnego boiska (miejmy nadzieje), teraz jedziemy na Błekitnych którzy są do połknięcia, wygrać ten mecz nawet remis będzie dobrzy,panowie wspierać chłopaków tak jak na Bytovii stara trybuna jak i nowa to będzie dobrze , widzimy się na Olimpii o 19 przy światłach. Hej Stal!

Stallzks | 2020-03-1 10:34

Swoją drogą byłem świadkiem jak osoby z Grebowa wyjeżdżały spod stadionu po meczu do domu z rejestracja RTA a jakiś debil wziął kamień i rzucał nim w samochód. Będzie frekwencja i normalność czy patologia i 500 osób na meczach

Stallzks | 2020-03-1 10:35

Bo nie dociera do łba że RTA to nie Tarnobrzeg. Dramat co ludzie mają w głowach

Maxtor84 | 2020-03-1 10:39

a z drugiej strony na nowej trybunie było kilku ziomków z Bytowi i sobie spokojnie oglądali meczyk :) do wpisu powyżej patoli nie ogarniesz ...

Stallzks | 2020-03-1 10:40

1938FC nie ma baraży o utrzymanie, drużyny powygrywaly swoje mecze z którymi będzie się bili o pozostanie w lidze. A Ty bujasz w obłokach o awansie. Żeby czasem nie awansowali do III ligi.

Młodynie | 2020-03-1 10:41

Dzisiaj musi Znicz wygrać z Siedlcami i będzie dobrze swoją drogą mogliby już zacząć sprzedaż biletów na Olimpię 2 tyś będzie dobrym wynikiem

1938fc | 2020-03-1 10:45

Jakie baraże o utrzymanie ? Mówię tylko że jest możliwość zakręcenia się o baraże przy zwycięstwach i dobrych wynikach innych drużyn dla nas , widzisz kolego taki z ciebie kibic że już widzisz spadek? Nawet jeśli byśmy spadli ( a w to nie wierze) to przestaniesz chodzic na mecze? Rola kibica jest od tego żeby być z drużyna na dobre i na złe .Jeśli to prawda z tym autem i rzucaniem w nim kamieniami to mega słabo ,patlogia będzie zawsze na stadionach nie wyleczysz tego.

Stallzks | 2020-03-1 10:54

Widzisz chciałbym wierzyć w utrzymanie i będę to robił do ostatniego meczu w sezonie. Ale to jaka drużynę widzę, jej potencjał, gre, team spirit mówi mi jasno że bedziemy rozpaczliwie grali o utrzymanie się w tej lidze bo brakowało i brakuje jakości. Dadok ciągnął grę skrzydle. Często sam wynik meczu zapewniał. Nikt po nim dziury nie załatał. Pan F.od transferów robi dobre wrażenie. Dlatego mowa o barażach do I ligi jest conajmniej nie na miejscu. Trzeba się skupić na celu jakim jest utrzymanie, tu trzeba zbierać punkty. Nie chcę krytykować piłkarzy za wczorajszy występ bo napewno zagrali na 1938% ale zabrakło szczęścia, więc powtorze że My Potrzebujemy Szczęścia Żeby Się Utrzymać W Tej Lidze.

Acer | 2020-03-1 11:09

Wejscie Zmorzynskiego Stelmacha dalo wiecej jakosci w grze ale na krotko ,Sobotka nie byl widoczny w akcjach ofensywnych co czynil dawniej ,grali piecioma obroncami stad ta slaba gra ofensywna ,mogloby to lepiej wygladac przeprowadzac kontrataki wieksza iloscia zawodnikow czteroma piecioma ,w laczyc od czasu bocznego obronce ,remis na wyjezdzie ,zwyciestwo na wlasnym terenie z Olimpia i mozna postawic sobie za cel o gre w barazach o awans do pierwszej ligi.

Stallzks | 2020-03-1 11:23

Awans? Rafix Awans? Syndrom rafixa się udziela z tym awansem wielu osobom. Przypomnijmy rafix to taka osoba która obwieszczał na 90minut.pl że mamy super team że będzie extraklasa za dwa lata a co teraz mamy? Może za duzo nakłada się na uszy osobom które inwestują w piłke a potem leci i obwieszcza w internetach że mamy potężną drużynę. A naprawde realne widmo spadku i na tym się koncentrować aby utrzymać się w lidze bo może przypomnę niektórym, w Tabeli od 21 kolejek jesteśmy w strefie spadkowej i z niej ani razu nie wyszliśmy, mówi to coś komuś czy dalej bedziecie farmazony gadali że awans. Jak trzeba mijać się z rzeczywistością.

1938fc | 2020-03-1 11:29

Ja po prostu patrze w tabele i widze że jest szansa na walke o baraże przy odrobinie szczęścia i przy dobrej grze , ale cel jest tylko 1 utrzymanie

Obserwator8855 | 2020-03-1 12:17

StallZKS po co Od razu taka krytyka chłopie poczekajmy otwarcie stadionu duży stres za duże parcie było .Nie krytykujmy Od razu chłopaków. Młody Szifer debiut w tak ważnym meczu daj mu czas moim zdaniem poprawna gra to samo sobotka.Najpierw gadanie gdzie wychowankowie jak gra wychowanek to zaraz taka krytyka.Pytanie to który z tych wychowanków co zostali jest lepszy od Szifera

Kibic z młodynia | 2020-03-1 13:25

Pytanie z innej beczki. Gdzie można sprawdzić budżety zespołów drugoligowych?

Młodynie | 2020-03-1 13:41

przed sezonem widziałem tabelę z budżetami byliśmy na 8 miejscu w lidze

Młodynie | 2020-03-1 13:42

Widzew Łódź - 14 milionów złotych
Górnik Łęczna - 5 milionów złotych
GKS Katowice - 4 miliony złotych
Górnik Polkowice - 3,5 milionów złotych
Elana Toruń - 2,6 miliona złotych
Resovia - 2,5 miliona złotych
Stal Rzeszów - 2,4 miliona złotych
Stal Stalowa Wola - 2,2 miliona złotych
Znicz Pruszków - 2 miliony złotych
Olimpia Elbląg - 2 miliony złotych
Pogoń Siedlce - 2 miliony złotych
Garbarnia Kraków - 1,9 miliona złotych
Gryf Wejherowo - 1,5 milionów złotych
Lech II Poznań - 1,5 miliona złotych
Legionovia - 1,5 miliona złotych
Skra Częstochowa 1,5 miliona złotych
Błękitni Stargard - 1,5 miliona złotych
Bytovia - 1,5 miliona złotych tak to się prezentuje

Młodynie | 2020-03-1 13:55

swoją drogą Znicz pokonał Pogoń 2 do 1 czyli nadrobiliśmy 1 punkt został jeszcze jeden i wychodzimy ze strefy spadkowej oby było to w Stargardzie

1938fc | 2020-03-1 14:19

Nie bierzcie tych budżetów na poważnie , nikt nie wie ile idzie z prywatnych pieniędzy,gdzie Stal Rzeszów ma 2,4 mln złoty mówi się ze mają nawet 12 , pewnie Bytovia też ma na środek tabeli

Pjona_ziom | 2020-03-1 14:26

A ja mam pytanie co z tymi nagrodami których losowanie było w przerwie meczu? Żaden człowiek się nie zgłosił a tak w ogóle to pomysł super ale samo wykonanie to jakieś nieporozumienie Pan Adam Krotoszyński na początku mówił numery karnetów i miały być losowane nr karnetów a później się poprawił i powiedział że jednak losuje nr kart kibica ...

Misio | 2020-03-1 14:47

Przed chwilą zakończył się mecz w Grudziądzu, gdzie Mielec "zgwałcił" Olimpię. Nasz Robert Dadok nie załapał się nawet na ławkę. Może władze klubu zainteresowałyby się możliwością wypożyczenia go na obecną rundę? Myślę, że jeżeli sportowo nie załapał się do składu meczowego, to byłoby to super rozwiązanie dla wszystkich.

Młodynie | 2020-03-1 14:49

mnie coś trafia oczywiście STW24 musiało dorzucić swoje 3 grosze i jechanie po piłkarzach i prezydencie Poniedzielski ty tak znasz się na piłce jak .....

1938fc | 2020-03-1 14:56

Kusi mnie żeby tam zajrzeć ale dobra nie wejdę bo śmieszny portal i widać ze kogoś boli otwarcie stadionu

Kamil | 2020-03-1 15:30

Jeśli obecnie wszystkie miejsca które sa.zajete na stadionie to karnety to poszło
Nowa Trybuna 508
Stara trybuna: 125

Łącznie 633 co wg mnie jest naprawdę dobrym wynikiem

Młodynie | 2020-03-1 15:33

według strony z biletami to wolnych jest 2783 miejsca czyli poszło 717 karnetów

1938fc | 2020-03-1 15:33

A nie 722 czasami ?

Kamil | 2020-03-1 15:40

VIP czyli sektor h nie liczyłem bo tam nie ma biletów w sprzedaży

Młodynie | 2020-03-1 15:42

Wynik 700 karnetów jest dobry myślę że na meczach z Katowicami i Rzeszowem będzie te 2 tys na trybunach ale jak pozostale nic trzeba jakoś przekonać kibiców że warto przychodzić fajny klimat można zjeść napić się piwa latem pogoda sprzyja im więcej osób przyjdzie tym większy budżet klubu który ogranicza działania na rynku transferowym .Dobry zawodnik z wyzszej ligi za darmo grać nie będzie chyba że jest to ktoś to odbudowania jak Kiercz walczymy dalej 1 punkt straty do bezpiecznego miejsca a Pogoń gra z Garbarnia swoją drogą to na stadionie widziałem Bogdana Zająca asystenta Nawałki

Misio | 2020-03-1 17:32

Według mojego liczenia sprzedanych (zajętych na tą chwilę miejsc) karnetów jest 532. Nowa trybuna wraz z VIP 407szt i Stara trybuna 125.

Cisse | 2020-03-1 19:39

Wąs i Koks jak obiecali, tak zrobili ;)
» https://youtu.be/FefH8SikLU4

Ja tam się już nie mogę doczekać następnego meczu, ale widzę, że niestety jestem w mniejszości

1938fc | 2020-03-1 20:15

Mam to samo , kto by kiedyś sobie pomyślał zę oglądniemy Stalówkę w naszym mieście przy świetle , były lamenty dlaczego tak długo ,teraz wkońcu otworzony i czas pokazać stalowy charakter na boisku jak i na trybunach .

Misio | 2020-03-1 20:47

Ja mam jeszcze trzy sugestie odnośnie dopingu. Po 1. Na wejście piłkarzy na murawę lub z pierwszym gwizdkiem proponuję cały stadion na stojąco i gromkie ZKS!!! ZKS!!! Potem tradycyjne na dwie trybuny "Kto dziś wygra mecz?". Potem "Południa Panem jest?" też oczywiście na dwie trybuny...i pikniki mogą siadać;-))) To tak na pobudzenie piłkarzy, ale i całego stadionu. Po 2. Jak jest tyle osób w młynie, to rozciągnijcie młyn na kolejne sektory. Nawet na całą trybunę. Uważam, że dałoby to fajniejszy efekt wizualny i pewnie akustyczny też, bo więcej osób włączy się w doping. Po 3. Znacznie częściej wykorzystujcie potencjał trybuny piknikowej! Ja jako piknik z synem jestem trochę zawiedziony, że tak mało byliśmy angażowani w doping. I widziałem duuużo chętnych do śpiewania na nowej trybunie. Nie mówcie mi tylko, że jak chcesz to sobie śpiewaj. Chodzi o to, żeby zaangażować wszystkich. Wykorzystać potencjał tych 2 tysięcy ludzi, którzy tam byli i byli gotowi drzeć gębę przez większość meczu. To oczywiście tylko moje subiektywne zdanie.

Misio | 2020-03-1 20:59

PS. Ponieważ wczoraj ok. 90% ludzi miało szalik, to zabrakło mi jeszcze machania szalikami całego stadionu pod "La,la,la,la, la Stalówka Gol!" Tak przez kilka minut...ech to takie moje przemyślenia. Fajnie by to wyglądało. W końcu po to pikniki przychodzą z szalikiem!

Tomko | 2020-03-2 09:08

Trzeba przyznać że Lucjusz Nadbereżny też się postarał. To dzięki niemu ten stadion jest w uzytku teraz. Ja jestem dumny że mamy takiego prezydenta, bez watpienia najlepszy władca Stalowej kto wie czy nie w historii. Myślałem że Prezydent Duda przyjedzie na otwarcie, ale myśle że jak będzie jakieś hitowe spotkanie to zostanie zaproszony i przyjedzie do naszego miasta. Wszyscy tak narzekali na Jarosława Kaczynskiego, a to dzięki niemu mamy też w dużej mierze ten stadion. On też powinien być uhonorowany odpowiedniio i zaproszony. Dzięki temu stadionowi Stalowa Wola stanie się widoczna w kraju, rozsławiona. Mecz też mógł się podobać. Obie drużyny zagrały na wysokim poziomie, tylko brakowało skuteczności.

Tomko | 2020-03-2 09:08

Trzeba przyznać że Lucjusz Nadbereżny też się postarał. To dzięki niemu ten stadion jest w uzytku teraz. Ja jestem dumny że mamy takiego prezydenta, bez watpienia najlepszy władca Stalowej kto wie czy nie w historii. Myślałem że Prezydent Duda przyjedzie na otwarcie, ale myśle że jak będzie jakieś hitowe spotkanie to zostanie zaproszony i przyjedzie do naszego miasta. Wszyscy tak narzekali na Jarosława Kaczynskiego, a to dzięki niemu mamy też w dużej mierze ten stadion. On też powinien być uhonorowany odpowiedniio i zaproszony. Dzięki temu stadionowi Stalowa Wola stanie się widoczna w kraju, rozsławiona. Mecz też mógł się podobać. Obie drużyny zagrały na wysokim poziomie, tylko brakowało skuteczności.

Tomko | 2020-03-2 09:08

Trzeba przyznać że Lucjusz Nadbereżny też się postarał. To dzięki niemu ten stadion jest w uzytku teraz. Ja jestem dumny że mamy takiego prezydenta, bez watpienia najlepszy władca Stalowej kto wie czy nie w historii. Myślałem że Prezydent Duda przyjedzie na otwarcie, ale myśle że jak będzie jakieś hitowe spotkanie to zostanie zaproszony i przyjedzie do naszego miasta. Wszyscy tak narzekali na Jarosława Kaczynskiego, a to dzięki niemu mamy też w dużej mierze ten stadion. On też powinien być uhonorowany odpowiedniio i zaproszony. Dzięki temu stadionowi Stalowa Wola stanie się widoczna w kraju, rozsławiona. Mecz też mógł się podobać. Obie drużyny zagrały na wysokim poziomie, tylko brakowało skuteczności.

1938fc | 2020-03-2 09:46

Nie mieszajmy polityki do piłki!!!!!

Młodynie | 2020-03-2 09:51

Też jestem tego zdania co nie zmienia faktu że się stara i widać że mu zależy na Stali i trzeba ten czas wykorzystać bo drugi taki się prędko nie trafi niestety

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 990 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 146 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 28 027 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 41 449 razy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.03672