Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Operacja Stargard.

Operacja Stargard.

Operacja Stargard !!!
Panie i Panowie, debiut przy H 15 za nami, teraz czas na pierwszy mecz wyjazdowy. Inauguracja rundy pokazała , że mamy potencjał i musimy go wykorzystać.
Już w sobotę-07.03. Stalówka zagra o ligowe punkty w Stargardzie. Początek meczu o godzinie 13:00.
Oczywiście organizujemy wyjazd na to spotkanie. W tej rundzie zgramy tylko 3 razy na wyjeździe więc wypada zaliczyć te wycieczki w dobrych liczbach.
Zapisujemy się na listę pod znanym linkiem i jedziemy wspierać zielono-czarnych w walce o cenne punkty!!!

http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zapisy do czwartku do godziny 24:00.

Mobilizujemy się podobnie jak na pierwszy mecz.
Nagłaśniamy ten temat w necie, zachęcamy znajomych do wyjazdu.
Koszt wyjazdu ok 100-120 zł w tym bilet na mecz. Osoby do 17 lat włącznie zapłacą ok 50-70 zł.
Pozostałe szczegóły niebawem pojawią się na stronie.
Jesteśmy zawsze tam...
HEJ STAL!!!

Komentarze (30)

1938fc | 2020-03-2 15:31

Ruszyła sprzedaż internetowa na Olimpie ,zapraszam do kupowania :)

Pjona_ziom | 2020-03-2 15:41

Ja mam karnet ale chciałem kupić bilet, zalogowałem się kliknąłem kup bilet i wyskakuje powiadomienie
"Sprzedaż wyłącznie dla osób zweryfikowanych. Jeśli zostałeś zweryfikowany przez Klub, zaloguj się."

Nicke | 2020-03-2 15:46

Mam to samo, jestem zweryfikowany, a nie mogę kupić biletu...

1938fc | 2020-03-2 16:04

Po co ci bilet jak masz karnet ?

Kategoriak | 2020-03-2 17:00

Już działa panowie. Można kupować

Cisse | 2020-03-2 19:35

Drodzy państwo, tylko 25 biletów zeszło. Musi być aż do meczu codziennie 250 sprzedawane żeby powtórzyć wynik z soboty! Ludzie w klubie muszą włożyć zdecydowanie więcej pracy w promocje. Nie ograniczając się do internetu. Pieniądze zarobione na czysto na ostatnim meczu moża zainwestować w poważne bilboard i promocje na mieście. Może okleić autobus tak jak kiedyś to było? Musimy za wszelką cenę podtrzymać zainteresowanie!

Stary_kibic40 | 2020-03-2 19:44

Bardzo ciężko będzie powtórzyć frekwencję z meczu z Bytovią. Przyszło sporo kibiców, duża część spoza STW (niektórzy 1 raz). Zobaczyli taką, a nie inną grę Stali, czyli straszną mizerię. Takim produktem ciężko będzie przyciągnąć ludzi na kolejne mecze. Także brać się za trenowanie, trener niech ogarnie jakąś taktykę na mecz, żeby znowu oczy nie bolały jak w sobotę z Bytovią.

Marco | 2020-03-2 22:29

STARY_KIBIC40 "mizerię" to ty panie widzisz jak się do łóżka kładziesz . Widać za dużo się naoglądałeś i tobie podobni ligi angielskiej itp a teraz zdziwienie że drużyna walcząca na dzień dzisiejszy o utrzymanie prezentuje taki a nie inny poziom w meczu otwarcia PCPN , gdzie przy odrobinie szczęścia mogli ten mecz wygrać .

Stary_kibic40 | 2020-03-2 23:00

marco ale spokojniej troszkę, bez takich tekstów dla dzieci ok. Laga do przodu i może coś tam dwie ,,wieże' zrobią. Granie bez pomocy, Płonka i Fidziukiewicz wracający się na własną połowę po piłkę, tragedia. Zdecydowanie potrzeba lepszej gry zespołu, jakiejś taktyki na mecz panie szydełko.

Misio | 2020-03-2 23:07

Stary Kibicu! Wyobraź sobie, że pół składu Bytovii to wyjadacze ekstraklasowi. Oni kadrowo są mocniejsi od Widzewa! I ty byś chciał żeby nasi jechali z nimi jak z jakąś wioską? Popatrz na kariery tych piłkarzy: Bąk, Deleu, Zawistowski, Lech, Gostomski, Memić czy nawet Feruga. Zejdź na Ziemię! Ty i Tobie podobni.

Młodynie | 2020-03-3 06:51

Szydełko mówił że nie mają grać pięknie a punktować przede wszystkim mają nie tracić bramek trudno mi oceniać ale swoją robotę zrobił też wiatr gdzie przeszkadzał nam w 1 połowie to jak mieli grać inaczej niż laga do przodu w drugiej już starali się grać w piłkę i były okazję Zmorzynskiego i Fidzia ktora wyjął Gostomski

Ramirez | 2020-03-3 08:45

Przestańcie marudzić... Nie przypominam sobie żeby Bytovia oprócz bramki ze ewidentnego spalonego stworzyła sobie jakaś klarowną sytuacje? No chyba nie Dobrze Jarosz powiedział w wywiadzie na stronie jego sytuacja i Witasika powinny być zamienione na gole do tego jeszcze gra w 10 przez ostatnie 10 minut a i tak potrafiła drużyna stworzyć sobie okazje i oddalić zagrożenie od bramki Pietrzkiewicza. Zgadzam się z MISIO ze Bytovia to doświadczona drużyna a nie jakieś ogórki pokroju Gryfa Wejherowo. Po za tym wiało tak ze sam dziecku zapinalem jeszcze kaptur a co dopiero mówić o grze w pilke przy takim huraganie ale na Olimpie tez przyjdziemy

Pjona_ziom | 2020-03-3 09:48

MISIO ma rację jak mieli grać otwarte futbol z drużyną gdzie pół składu to stare wygi k wyjadacze z eksaklasy. W drugiej połowie widać było jak wykorzystywali to że sędzia dał się nabierać na każdy kontakt i wszystko gwizdał. W pierwszej połowie wiatr dawał ostro naszej drużynie i było pod górkę z akcjami. Szkoda tych dwóch dośrodkowań że ani Jarosz ani Witas nie wykorzystali było blisko i brakło szczęścia. Że Stargardem Jopek wypada to Zjawiński zobaczymy co pokaże. Myślę że Zmorzyński powinien dostać więcej minut i Szczutowski ale to przez kartkę wyszło jak wyszło bo plan na końcowe min był inny. Niech chłopaki angażują więcej sił i zostawiają serducho na murawie i będzie dobrze.

Filip kacper k. | 2020-03-3 11:02

Kitlinski w Sokole Sieniawa

Johny | 2020-03-3 12:02

Mecz nie był piękny i nie było akcji, ale z obu stron. Poza tym wiało jak w górach . Cześć piłkarzy Stalówki zjadła trema. W końcu ostatnie 2 lata grali dla 50 osób. Dobrze że tak się skończyło. Czekać na efekty a nie marudzić .

1938fc | 2020-03-3 15:36

Mam prośbe do osób które chcą żeby Stalówka grała pięknie , każdy widział że mecz z Bytovią nie wyglądał dobrze piłkarsko , ani Stal ani Bytovia nic nie pokazały ale na ten moment na to miejsce w tabeli naszym celem nie jest piękna gra ale punkty . Na piękna gre przyjdzie czas ale nie mówie że nie można zrobić utrzymania piękna grą. Stalówka jak i Bytovia nie chciały się otwierać , nawet grajaca w przewadze Bytovie nie chciała aż tak atakować , cieszy gra w obronie , cieszy że gra wychowanek Szifer swoje minuty zrobil Stelmach, Spiewak liczyłem że może swoje minuty zrobi Stępniowski. Dajmy pracować Szydełce bo ma fajny warsztat , ma wszystko czego mu potrzeba aby nasza Stalówka się w tej lidze liczyła . My musimy chłopaków wspierać , na pewno pomogło im te podziękowania po meczu bo dawno takich braw nie dostali przez te 3 lata grania na wyjeździe , niech oni robią swoje my róbmy swoje , Wszyscy na Olimpie . Hej Stal

Pjona_ziom | 2020-03-3 20:02

Wszyscy na Stargard !!

Filip kacper k. | 2020-03-4 13:50

To już pewne! W Katowicach powstanie nowy stadion dla GKS-u. Władze miasta wypracowały porozumienie z projektantem i oficjalnie poinformowały, że wybudują stadion, halę i dwa boiska treningowe. Wszystko za 186 mln zł netto,

A nasz 65 mln + 7 mln trybuna od hutniczej, nie skoncozny balon, zamienne murawy.

Jak widac mocno przeplacony jest nasz

Młodynie | 2020-03-4 13:54

Nasz jest przygotowany do rozbudowy w kazdej chwili jak tylko znajdzie się kasa można dobudować kolejne 2 trybuny poza tym nie można porównywać nas do Katowic

Filip kacper k. | 2020-03-4 14:12

no pewnie bo w Katwicach sa firmy ktore robia 3 razy taniej a u nas nie ma. chodzi o sam hajs a nie o wielkosc, to jest jakis absurd ile wydali miejskiej kasy na ten stadion

Daro | 2020-03-4 14:23

Po pierwsze nasz stadion kosztował 44 mln + 6 mln zmiany w projekcie + 6 trybuna Hutnicza, czyli +-56 mln i właśnie na tyle został oszacowany majątek PCPN. To są kwoty brutto.

Stadion w Katowicach chcą wybudować za 100 mln + hala ponad 80 i przebudowa dróg komunikacyjnych za około 50. Zaznaczam CHCĄ. Śmiem wątpić czy ktoś im wybuduje stadion za 100 mln na 15 tysięcy. Nie ma na to szans. Nawet bez układów komunikacyjnych to obecnie kwota bliżej 150 niż 100.

Misio | 2020-03-4 18:01

A ileż to Kacperku wydali z tej kasy miejskiej? Bo z tego co się orientuję, to były jakieś duże dofinansowania z ministerstwa itp. Swoją drogą, to jeżeli ci się nie podoba, to bojkotuj ten stadion. Siarka ma tańszy i nie z "twoich podatków".

Filip kacper k. | 2020-03-4 19:04

dofinansowania bylo drogi misio 15 mln, wiec cala reszta poszla nie z mojej kasy ale z kasy KAZDEGO MIESZKANCA STALOWEJ WOLI.

Misio | 2020-03-4 19:21

No ale chyba przyznasz, że lepiej na stadion niż na hotel dla psów albo inną bzdurę? A po za tym czy czegoś Ci w tym wspaniałym mieście brakuje?

Nicke | 2020-03-4 21:56

MISIO akurat hotel dla psów to dobra rzecz, ludzie zamiast przywiązywać psy w lesie na pewna smierć albo wyrzucać z auta zostawiają je tam na czas urlopu, a potem odbierają, bądźmy ludźmi...

1938fc | 2020-03-4 22:10

Tylko jeśli by zaczeli budować hotele dla psów i place zabaw też dla psów to byś o stadionie mógłbyś pomarzyć.

Misio | 2020-03-4 22:24

Fajnych mamy tu kibiców. Woleliby grać nadal w Boguchwale, byle pieski miały fajnie i co by nie za drogi stadion był.

Nicke | 2020-03-4 22:33

Gdzie ja napisałem, ze wolałbym by grali w Boguchwale? Napisałeś ?hotel dla psów albo inną bzdurę? wiec wyjaśniłem, ze hotel to nie bzdura... jakoś jest park wodny, park linowy i stadion tez jest... a wy tu dajecie alternatywę ze albo albo

Stallzks | 2020-03-4 23:37

Stawiam że za chwilę przez wirus na mecze Stalówki pójdziemy za kilka miesięcy... Eh oby tak nie było, ale już na Lubelszczyźnie np grają bez udziału publiczności więc lada dzień i u nas zrobią takie coś

1938fc | 2020-03-5 00:11

Tylko że to jest śmieszne, bo Zielona Góra nie jest w Lubelskim tylko w Lubuskim , jeśli w Lubuskim nie odwołali niczego A odwołują w Lubelskim jest to mega śmieszne i głupie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 210 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 24 038 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 464 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 35 577 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.04236