Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni dzień zapisów!!!

Ostatni dzień zapisów!!!
OSTATNI DZIEŃ ZAPISÓW !!!
Do północy trwają zapisy na wyjazd do Stargardu !!!
Zapełniamy kolejny autokar i jedziemy konkretnym składem wspierać Stalówkę w walce o ligowe punkty. Nagłaśniamy temat i zachęcamy znajomych!!!
ZAPISUJEMY SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ!!!
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/
 
Zapisy do czwartku do godziny 24:00.
Koszt wyjazdu ok 100-120 zł w tym bilet na mecz. Osoby do 17 lat włącznie zapłacą ok 50-70 zł.
Pozostałe szczegóły niebawem pojawią się na stronie.
Jesteśmy zawsze tam...
HEJ STAL!!!

Komentarze (91)

Cisse | 2020-03-6 08:03

Mam pytanie odnośnie herbu. Jak się przedstawia kwestia oryginalnego herbu z białą obwódką i napisem "ZKS"? Czy tylko ZKS ma prawa do niego i nie chce oddać czy jak? Czy jest w ogóle plan żeby powrócić w końcu do niego jako oficjalnego ujednoliconego herbu? Bo ten obecny znak spółki jest lekko mówiąc słabo wykonany.

Kamil | 2020-03-6 08:35

Mogę się mylic. Jeśli tak jest niech ktoś mnie poprawi. ZKS Stal istnieje jako stowarzyszenie i ten herb jest właśnie ich. Spółka to oddzielny podmiot i ma inny herb

Cisse | 2020-03-6 09:07

No to to na pewno, ale chodzi mi jaka jest szansa na ujednolicenie i powrót do tradycji. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby wszystkie podmioty używały tego samego znaku. Wiadomo, że spółka nazywa się PSA, a nie ZKS (co jest też swoja drogą trochę nietrafionym skrótowcem). ale Arka Gdynia też nie jest już morskim związkowym kubem sportowym, Raków nie jest robotniczym, a Stal Rzeszów zakładowym, a mimo to ich herby zawierają tradycyjne nazwy.
W ogóle przykład "nowego" herbu Stali Rzeszów powinien być przykładem jak zmienia się herb, a właściwie odświeża, bo to co zrobili im graficy to majstersztyk.
U nas niestety poszło to w drugą stronę i zamiast pięknego tradycyjnego herbu piłkarze noszą na piersi taki wynalazek jak teraz.

Kamil | 2020-03-6 09:22

Tak tylko tam jest wszystko jednolite chyba a u nas nie do końca. ZKS to co innego a PSA to co innego. ZKS funkcjonuje głównie w sporcie młodzieżowym a spółką to tylko piłka. Tu chodzi o rozróżnienie zapewne. Być może moze dałoby się coś z tym zrobić chyba że jakaś strona nie chce albo to prawnie nie jest możliwe. Myślę że Grzesiek albo Mariusz mogliby się wypowiedzieć bo mają większą wiedzę na ten temat

Cisse | 2020-03-6 09:53

Wiem jak to działa. Tak samo działa to w wielu innych klubach w Polsce i bez problemu Akademie, stowarzyszenia wywodzące się z tego samego Klubu sportowego używają tego samego znaku.
I w tym rzecz, że pewnie jest to jedynie brak dobrej woli niektórych osób.
Ale dzięki, może się dowiemy. Chętnie poznałbym opinie, bo mi się nie podoba, że nowy herb zaczyna pojawiać się na szalikach i gadżetach klubowych bez żadnego odzewu.
Jeśli jest to kwestia ewentualnej ceny wykupu praw od ZKS to myślę, że warto zaiwestować i żyć w zgodzie z tradycją.

Cdncdn | 2020-03-6 14:24

Co wy chcecie od tego herbu bez obwódki.Według mnie i większości z kim rozmawiam jest o wiele ładniejszy i nowocześniejszy od tego z ZKS.Jesli bym mial zmieniać to raczej zmieniłbym ten herb ZKS na ten ktory ma spółka akcyjna Stal.Nie wiem skąd te wypowiedzi.Czyżby brak gustu?Poza tym Jakie ZKS.Nie ma juz ZKS.Jest po prostu Stal Stalowa Wola.ZKS to komunistyczny twór

Cisse | 2020-03-6 14:48

Co ty mi tu z gustem wyjeżdżasz? Historia i tradycja to świętość, nie ma tu miejsca na gusta i guściki.
A tak dla przykładu profesjonalna opinia specjalisty Kuby Malickiego (polskielogo.net):
"Niestety nowy znak został wykonany niestarannie. Łuki napisu z nazwą miasta i tarczy nie są skorelowane, co tworzy dysharmonię. Także górne wcięcie tarczy nie jest dopasowane do łuku wewnętrznego. Zbędny wydaje się także cudzysłów przy nazwie klubu (szczęśliwie zastosowano poprawną jego formę). Logo do poprawki, historyczny wzór jest bardzo oryginalny (tarcza niesymetrycznie wykończona od góry wygląda interesująco) i powinien wyznaczać poziom poniżej którego nie wypada zejść przy rebrandingu?"
link: » https://polskielogo.net/stal-stalowa-wola/

Cdncdn | 2020-03-6 15:03

Większości jednak podoba sie ten bez białej obwódki .Tak ze nie wysilaj sie.Nie podoba mi sie ten z napisem ZKS.Jednak chyba problem z gustem a o tradycjach to ty mi nie wyjeżdżaj.

Cisse | 2020-03-6 15:09

Daję ci opinie gościa, który stworzył lub odświeżył kilkaset herbów, których używają polskie i zagraniczne kluby sportowe, a ty swoje. Bo tobie się podoba bardziej i większości, z którymi rozmawiałeś. Merytoryczna dyskusja.

Młodynie | 2020-03-6 16:05

rezerwy będą wzmocnione doszli Michał Wilk Drukarz Warszawa i Odra Wodzisław Śląski Wojciech Nieradka Maksymilian Popek oraz Robert Świerad z Woli Chorzelowskiej

1938fc | 2020-03-6 16:14

Wilk w Odrze Wodzisław 0 meczy w okręgówce

Młodynie | 2020-03-6 17:01

Oj ok ale jak nasi młodzi za bardzo już nie chcą grać jedynie ci co trenują z 1 to trzeba brać posiłki mogli w Zdziarach czy Nisku poszukać

1938fc | 2020-03-6 17:57

Niektórzy pójdą na wioski i zarabia , a tu nie płacą młodym np juniorom

Młodynie | 2020-03-6 18:21

No pójdą trzeba też pomyśleć o tym aby ścigać najlepszych chłopców z regionu coś w rodzaju hotelu akademika można wybudować do Mielca wielu chłopaków się dobija wiem z obserwacji ale to potrzeba drużyny w CLJ

Pjona_ziom | 2020-03-6 19:20

Koniecznie potrzeba zaangażować się i przeznaczyć określone środki pieniężne w szkolenie młodzieży z okolicy tzn żeby zachęcić młodych piłkarzy żeby przyjechali do stw czy zostali żeby nie wyglądało to tak jak w koszykówce że kasę bierze trener 2 trener itp a młodzi chłopacy grają za darmo Ewa dostają po 300 zł na msc

Maniek | 2020-03-7 01:10

Szkoda kibiców, ale mogli by chociaż w tym kraju udostępnić transmisje za darmo z tego spotkania i zrewanżować się przynajmniej tym. A nie bulenie na przerywającym ppv., bo na dziadów z TVP nie ma co liczyć, tam tylko Łęczna, Widzew i Znicz na okrągło. To w Stalowej też jak gdzie zawędruje wirus to nie wpuszczą ludzi na stadion. Lepiej niech dzałacze juz zaczną załatwiać transmisje bo na 100 procent do tego dojdzie.

Maxtor84 | 2020-03-7 13:08

czy ktoś z kibiców wykupił transmisję z tego meczu i mu też tak tnie czy to wina po mojej stronie ?

Młodynie | 2020-03-7 13:08

Rezerwy przegrały 3 do 1 z Mielcem mimo to jak na osłabiony skład nie najgorzej

Młodynie | 2020-03-7 13:11

3 stracili w 90 minucie bo rzucili wszystko do ataku

Maxtor84 | 2020-03-7 13:15

jednak to wina tej strony także nie wykupujcie tej transmisji nie warto .... pochodzi 5 sec i koniec

Mg151 | 2020-03-7 13:19

Mi tylko raz przycieło
W 15 minucie Stargard uratował słupek
16 min Chromiński żółta
Gra dość wyrównana z optyczną przewagą Stalówki

Maxtor84 | 2020-03-7 13:21

to nie wiem odpaliłem na YT 3 mecze na żywo i żaden się nie tnie a tu nie da się nic oglądnąć ...

Wojtas93 | 2020-03-7 13:22

Ładnie te wolne wykonują ale Płonka to co miał to bramka powinna być ...

Mg151 | 2020-03-7 13:27

25 mniuta
Po upływie 15 minut Stal z coraz wyraźniejszą przewagą lecz nie wiele z tego wynika, chociaż zaczyna to wyglądać dość obiecująco.
Na samym początku meczu bodajże w 3 minucie po strzale z rzutu wolnego z 18 metrów piłka minimalnie przeleciała obok słupka bramki Błękitnych
A w 24 minucie Blekitni po raz pierwszy oddały celny strzał na naszą bramkę

Mg151 | 2020-03-7 13:29

Hehe
27 minuta i znikł sygnał :)

Wojtas93 | 2020-03-7 13:34

Ja na tv com oglądam i ani razu mi się scielo jeszcze ;)

Młodynie | 2020-03-7 13:34

a Jopek nie powinien nie grać przypadkiem ?

Wojtas93 | 2020-03-7 13:38

Nie ma pauzy po dwóch żółtych po bezpośredniej czerwonej jest w szifer się ogrywa fajnie wygląda w obronię

Młodynie | 2020-03-7 13:41

fajnie wygląda chłopak już z Bytovią w obronie teraz ten wolny w 3 minucie chłopak rośnie

Mg151 | 2020-03-7 13:42

5 minut do końca pierwszej połowy.
Stal z dość dużą przewagą, no ale co z tego jak nie stwarzamy groźnych sytuacji podbramkowych.

Mg151 | 2020-03-7 13:49

Obym się mylił ale Tomasz Płonka na drugą ligę niestety nie nadaje się. Świetnie w 43 minucie zagrał Płonce, Fidziukiewicz ale Tomek nie najlepiej sobie przyjął piłkę i nici z tej szansy, a mógł i wyszedł by w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Ogólnie Tomek chyba z pierwszej połowy najsłabszy według mnie
Oby swą wartość udowodnił w drugiej połowie.

Młodynie | 2020-03-7 13:51

tego pewnie zmieni go Szczutowski

Marco | 2020-03-7 13:54

Mi tam ani razu nie przycieło . Kiedyś też miałem ten problem że mi się transmisje zawieszaly, ale zmieniłem dostawcę Internetu na światłowód i problem się rozwiązał.

Mg151 | 2020-03-7 13:59

Mi po odświeżeniu strony też śmiga fajnie

Mg151 | 2020-03-7 14:05

No i w 47 minucie uratowała nas poprzeczka po strzale z dystansu

Mg151 | 2020-03-7 14:29

Jeszcze nigdy nie narzekalem na stronie.
Ale grając dziś z Płonką w ataku gramy jakby w 10.
Kolejne podanie Fidziukiewicza a Płońce odskakuje piłka. To mogła być bramkowa okazja.
Niestety od dłuższego czasu Błękitni na naszej połowie.
Wygląda to coraz słabiej z naszej strony.

Wojtas93 | 2020-03-7 14:33

Jopek to niech pogra w rezerwach trochę odpocznie a druga połowa to kabaret w wykonaniu stalówki

Młodynie | 2020-03-7 14:34

2 mecz i dwie czerwone niech ktoś mu powie że to nie są zapasy

Mg151 | 2020-03-7 14:35

No i gramy w 10. Jopek druga żółta.
A przed momentem bramkarz ratuje nas przed utratą gola. Świetna interwencja

Młodynie | 2020-03-7 14:37

Pietrzkiewicz transfer więcej niż udany jednak nawet codzienne treningi z zawodnikami z Ekstraklasy coś dają

Mg151 | 2020-03-7 14:37

Piłkę z linii bramkowej wybija jeden z zawodników Błękitnych.

Pjona_ziom | 2020-03-7 14:38

No i obrona Częstochowy teraz

Kamilosss | 2020-03-7 14:39

Znowu żadnej składnej akcji cały mecz ale i tak obrońcy tu na stronie będą krzyczeć że gra dobra, że jeszcze trzyma ich presja z meczu z Bytowia ;)

Ta kadra jest słaba, transfery kolejny raz nieudane o czym pisałem jeszcze pod koniec okienka transferowego. Chyba komuś nie zależy na tej drużynie.

Młodynie | 2020-03-7 14:44

obrona Częstochowy i laga na Zmorzyńskiego tak to powinno wyglądać jak grają w osłabieniu

Stallzks | 2020-03-7 14:46

Stargard osłabiony dwoma doświadczonymi graczami wychodzi najmłodszą jedenastką w lidze przeciwko Stali. O ile w 1 połowie Stal miała dwa trzy groźbę sytuacje że stałych fragmentów gry, to w drugiej w połowie zostali całkowicie zdominowani przez gospodarzy.
Podtrzymuje swoje zdanie, bardzo trudno będzie się utrzymać tej drużynie w lidze.

Wojtas93 | 2020-03-7 14:52

Niech się nie plują do sędziego bo piach okrutny zagrali razi w oczy ta niedokładność ..

Pjona_ziom | 2020-03-7 14:54

Ale nie już nie szczekajcie. Brakuje skuteczności zdecydowanie i szczęścia w dalszym ciągu.

Mg151 | 2020-03-7 14:55

0:0 bezbarwna druga połowa Stali Stalowa Wola.
W ataku potrzebny szybki, przebojowy zawodnik bo grając na poziomie drugiej ligi to już mega duży plus.
Z pełnym szacunkiem ale Tomasz jest zbyt wolny.
Podsumowując przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać, to samo tyczy się rywali.
Ogólnie bardziej na zwycięstwo zasłużył zespoł Stargardu.
Za tydzień trzeba wygrać, trzeba coś strzelić i wierzę że się to uda.
Wielu tu pisało że jest szansa nawet na baraże, ale panowie najpierw utrzymajmy się, a baraże zostawmy w spokoju, bo to jak się okazuje daleka droga

Młodynie | 2020-03-7 14:55

zobaczymy oby Garbarnia wygrała z Pogonią ogólnie widać że nie chcą tracić bramek Pietrzkiewicz duży plus dzisiaj

Stary_kibic40 | 2020-03-7 15:00

Znowu takie granie na 0-0. Byle bronić, a może coś uda się strzelić. Trener to nie Sieniawa. Jak można sprowadzać do napadu takiego samego zawodnika jak Fidziukiewicz (pod względem umiejętności jeszcze słabszego)? Laga do przodu i takie idiotyczne granie.

Mg151 | 2020-03-7 15:09

Drużyna nie chce tracić bramek, ok.
Ale my chcielibyśmy by je strzelała.
A wtedy gdy zdobędzie 3 to nawet jakąś stracić może.
Jedynie to zastanawiam się dlaczego tak długo grał Płonka. Może wygląda to tak jakbym się czepiał, ale duet Płonka, Fidziukiewicz to może nie wypalić

Mimo wszystko jestem zdania że trener jest w porządku z tych zawodników stworzył zespół, który mam nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepszy

Pjona_ziom | 2020-03-7 15:15

Niestety moim zdaniem problemem jest to że nie mamy szybkiego napastnika ewentualnie kreatywnego ofensywnego pomocnika któryby pociągnął na bramkę. Na następny mecz wprowadził bym Szczutowskiego z Fidziem od początku i Zmorzyńskiego rórwnież w pierwszej 11 bo gramy zbyt zachowawczo. Ja rozumiem że Szuwar przede wszystkim nie chce stracić bramki ale musimy zacząć bardziej cisnąć bo z podobną skutecznością to w następnym meczu również możemy stworzyć 2 sytuację ze stałych fragmentów a z gry zero ...

Młodynie | 2020-03-7 15:15

potrzeba piłkarza który weźmie grę na siebie coś jak Dadok czy Trąbka a takiego nie mamy może Zmorzyński coś tam pociągnie ale taki Sanocki np warto się mu przyglądnąć

Stallzks | 2020-03-7 15:35

Zgadzam się z przedmówca, Płonka napastnik słabo wygląda z nim gra Stali. Dla mnie gwoździem do trumny było zachowanie sobiotki w 1 połowie gdy miał piłkę n skrzydle, 3, 4 zawodników w polu karnym a on wycofuje piłkę do Jarosza obrońcy który z 40 metra z polowg boiska laguje w pole karne. Brakuje skrzydeł, napastnika błyskotliwego. Michał Płonka najlepszy na placu z Bytovią dzisiaj uraz? Ciepiela wchodzi na boisku jako podwieszony pomocnik środkowy jak on typowo skrzydlowy. Zmiany dzisiaj tragiczne. Zmorzynski jedno super dośrodkowanie. Ogólnie dalej z gry naszej nie stwarzamy sobie sytuacji. Kartki łapiemy, wahadeł brak, o ile w obronie poprawnie np Szifer to z przodu znowu bez blysku. Stal Rzeszów przyjedzie zaniedlugo się odbić do Stalowej i pewnie ta sztuka im wyjdzie bo raczej bez argumentów z przodu pozostaje Stał. Czy u nas gość od transferów jest jakoś na pół etatu zatrudniony bo nie widać tutaj jego pracy poza ściągnięciem Pietrzkiewicza.

Maxtor84 | 2020-03-7 15:35

dzisiejsze wyniki całkowicie nie po naszej myśli :/ .... za tydz z taką grą też będzie ciężko o komplet pkt

Filip kacper k. | 2020-03-7 15:36

Remis w 10 to sukces. Teraz 3 pkt u siebie i sie rozpedza. Jopek musi odpoczac i przemyslec swoje poczynania. Jak nie wygramy z elblagiem zrobi sie nerwowka

Stary stalowiak | 2020-03-7 15:38

ZAUWAŻCIE,ze dopóki błm młodziutki Szifer na boisku,to wraz z Jopkiem trzymał dobrze to wszystko,głownie ta stronę.Ale trener podjął podobną pochopną decyzję jak jak z Bytovią,ściągną? ? wyróżniającego się walczącego i dobrze grającego Szifera i wszystko szlak trafił,Jopek ponownie już nie wyrabial i sam bez niego nie dawał rady,stad faule i kartki.Analogiczna sytuacja jak w meczu z Bytovią.Wniosek jest taki,że Jopek i Szifer są bardzo pracowici i potrzebni tej drużynie,bo to tez młodzieżowcy,ale sami widzicie,ze muszą grac razem.Dopóki tak było,to wszystko wyglądało ok,dawali we dwóch radę.Zszedł jeden i wszystko już nic nie zagrało.Mam nadzieję zę trener Szydełko wyciągnie juz teraz wnioski z tej sytuacji i pozwoli im grać ciągle ze sobą razem.Bo widać,że się we dwóch świetnie ze sobą rozumieją.

Stary stalowiak | 2020-03-7 15:39

ZAUWAŻCIE,ze dopóki błm młodziutki Szifer na boisku,to wraz z Jopkiem trzymał dobrze to wszystko,głownie ta stronę.Ale trener podjął podobną pochopną decyzję jak jak z Bytovią,ściągną? ? wyróżniającego się walczącego i dobrze grającego Szifera i wszystko szlak trafił,Jopek ponownie już nie wyrabial i sam bez niego nie dawał rady,stad faule i kartki.Analogiczna sytuacja jak w meczu z Bytovią.Wniosek jest taki,że Jopek i Szifer są bardzo pracowici i potrzebni tej drużynie,bo to tez młodzieżowcy,ale sami widzicie,ze muszą grac razem.Dopóki tak było,to wszystko wyglądało ok,dawali we dwóch radę.Zszedł jeden i wszystko już nic nie zagrało.Mam nadzieję zę trener Szydełko wyciągnie juz teraz wnioski z tej sytuacji i pozwoli im grać ciągle ze sobą razem.Bo widać,że się we dwóch świetnie ze sobą rozumieją.

Obserwator8855 | 2020-03-7 15:40

Podsumowując dzisiejszy mecz każdy ma swoje poglądy ale obiektywne patrząc ten młody Szifer się rozkręca trzyma te stronę kręci ich dzis do przodu fajnie.Razem z jopkiem fajny duet uzupełniają się. Popatrzcie Szifer schodzi. Ta sama sytuacja co w meczu z bytovia Zmozynski tam nie wyrabia i Jopek musi tam wykonywać czarną robotę stąd kartka. Ten Szifer to będzie pewny punkt zobaczycie. Płonka powinien już odejść na emeryturę on się nie nadaje.

Stallzks | 2020-03-7 15:43

Akurat Jopka gra poprawnie, z Bytovią to zawalił Stelmach że nie przerwał kontry, co musiał zrobić Jopek, dzisiaj też był ostatni bo kontra groźna szła. Problemem jest brak skrzydeł którzy w ofensywie chcą się udzielac. Przede wszystkim Tomek Plonka nie daje jakości z przodu drużynie. Myślę że jak drużyna dalej będzie grała 532 to będziemy mogli się pochwalić: największą liczbą remisów, najmniejsza liczba straconych i strzelonych bramek i... niestety spadkiem.

Młodynie | 2020-03-7 15:44

dokładnie brakuje pomysłu na grę z przodu robi się nerwowo Pogoń i Skra wygrywają

Stary stalowiak | 2020-03-7 15:44

Są plusy tego meczu,takie,ze Pietrzkiewicz potwierdza,ze jest świetnym bramkarzem i mozem na niego liczyć,uratował Nam dzisiaj ten remis,a takze młody wychowanek Szifer,który w kolejnym meczu potwierdza swoją ciężką pracę na boisku i całkiem dobra grę, jak na takiego debiutanta,zachowuje się czasami jak stary wyga.Bedą z niego ludzie widać i to bardzo cieszy,bo wreszcie mamy porządnego wychowanka,który bardzo rokuje na przyszłość.

Młodynie | 2020-03-7 16:06

3 punkty do bezpiecznego miejsca wygrana z Olimpia to obowiązek że tak powiem to będzie ważny mecz i gramy z nożem na gardle nie wiem jak my się w tej lidze utrzymamy z taką grą

Młodynie | 2020-03-7 16:11

teraz zdają sobie sprawę jaki błąd popełniono Stal interesowała się Krystianem Pieczarą , który strzela bramki dla Stali Rzeszów , ale przez kwestie finansowe wybrała Tomka Płonkę i tutaj leży problem moim zdaniem bo taki Pieczara to by w ataku się przydał

Nieosiagalny | 2020-03-7 16:12

Wszystkie mecze tej druzyny powinny byc bez publicznosci

1938fc | 2020-03-7 16:18

Nieosiągalny mówisz o Stali czy o Błękitnych?

Pjona_ziom | 2020-03-7 18:36

Zobaczcie Bytovia dziś wygrała z Resovią ...
Szymon Szydełko jest bardzo dobrym trenerem tylko brakuje przede wszystkim pieniędzy i ludzi z zaplecza którzy robią transfery. Z całym szacunkiem do klubu ale po co nam ktoś taki jak Fabianowski człowiek który bierze pieniądze za to że się modnie ubierze... Nasz cel na koniec sezonu to utrzymać się i dać lepszy kontrakt panu trenerowi ... Wyp*erdolić z tego klubu ludzi którzy biorą kasę za nic, znaleźć sponsora i zrobić kilka DOBRYCH transferów.

Młodynie | 2020-03-7 18:42

jedno jest pewne nam po prostu brakuje jakości z przodu i kreatywnego pomocnika bo grę defensywną mają opanowaną

Stallzks | 2020-03-7 19:03

Ciekawe czy mlodynie Pan od transferów to widzi i jest tego świadomy? Brakuje skrzydeł i napadziora który chce grać.

Normalny50 | 2020-03-7 19:08

PJONA ZIOM wlasnie powiedziales prawde brakuje kasy ktos pisal ze chcieli Pieczare ale nie mogli dogadac sie finansowo tak ze jak masz pomysl gdzie znalezc kase to podziel sie tym w klubie

Pjona_ziom | 2020-03-7 19:16

NORMALNY50 mi nie płacą za to że coś robię w kierunku polepszenia sytuacji w klubie. Z tego co wiem miasto już dwa razy w tym sezonie z naszych pieniędzy dokłada budżet na funkcjonowanie klubu, ponadto są jacyś sponsorzy.... Szlag mnie trafia jak na inaugurujące spotkanie setki ludzi dostaje bilety VIP za darmo bo są znajomymi znajomych z PIS u UM czy to jest normalne?

Stallzks | 2020-03-7 19:29

Analogicznie posada dyrektora pcpn który z urzędu za to że piastował funkcję prezesa psa nie mógł dostać bo w konkursie było jasno i wyraźnie napisane że nie może dostać osoba tej funkcji która jest zatrudniona w jednej z miejskich spółek.
Chcą trzymać się posad to mamy co mamy. Wtorek stwierdził że wynikow brak, drużyna nie funkcjonuje jak trzeba, brakuje potencjału w postaci transferów to odszedł

Stallzks | 2020-03-7 19:38

Ktoś tu pamiętam bardzo podkreślał że wystarczy dać trenerowi Szydełce przerwę w zimę to ja przepracuję tak że każdy będzie grał w 120%. Może i już grają na 120% bo nie przegrywamy, ale... nie stwarzamy sobie sytuacji z akcji, jesteśmy przewidywalni i wogole ciężko to oglądać. Prosta sprawa nie ma jakości, nie ma widowiska. Mimo wszystko, liczę że się utrzymają choć rozsądek mówi co innego..

Filip kacper k. | 2020-03-7 19:39

z ciekawostek srednia wieku pilkarzy Blekitnych w mezu ze Stalowka to 21, najstarszy u nich dzis pilkarz na boisku 24 lata, zagralo 5 mlodziezowcow...

1938fc | 2020-03-7 20:37

Panowie moje spostrzeżenia po tych 2 meczach , Błękitni jak i Bytovia na ten moment bardzo dobre zespoły . Błekitni to dla nich sezon życia młoda ,fajna ekipa i zgrana i bardzo możliwe ze powalczą o baraże , u siebie bardzo dobrze grają. Cieszy na pewno to że 2 mecz na 0 z tyłu , boli najbardziej przód Płona jak i Fidziu muszą mieć szanse powalczyć w powietrzu bo to gra głową jest ich atutem . Nwm jak to wyglądało bo nie oglądałem ale wg mnie mam taką opcje że czas Bartka Sobotke posiedzieć na ławie i dać szanse Zmorzyńskiemu . Sobotka gra za bardzo defensywnie i boi się podłaczyc do przodu. Teraz przyjezdza Olimpia która fajnie wygląda i będzie ciężko . Przypomne 3 punkty straty do Siedlec i 7 punktów do 7 miejsca , kilka zwycięstw kilka wpadek innych drużyn ( mam nadzieje ze od soboty zaczniemy passe zwycięstw) i tu może się wszystko zmienić . Jeśli znowu zapełnimy stadion znowu zrobimy atmosferę ekstraklasową to to chłopaków na pewno jeszcze bardziej zmobilizuje . Nie bronie ich tutaj bo tabela weryikuje i możemy mieć pretensje do każdego z nich ale do końca sezonu 12 meczy ( 36 punktów do zdobycia) wg mnie ta ekipa nie jest na spadek . Ja będę w nich wierzył do końca nwm jak inni ale bycie kibicem Stali do czegoś zobowiązuje. Do zobaczenia w sobote i mam nadzieje że 14 marca będzie szczęśliwą datą . Wspierajmy chłopaków ,zdzierajmy gardła to będzie dobrze. Jeśli wiara czyni cuda ?.

Misio | 2020-03-7 21:21

PJONA - chodzi o to, że Lucjuszowi zależało na komplecie publiki. Nie szły bilety na VIP, więc je rozdał. Chciałbyś widzieć pusty sektor na tym meczu? Wielka "dziura" na środku nowej trybuny w dniu jej otwarcia. Myślę, że to był jednorazowy wyskok. Co do gry, to fajnie, że w dwóch trudnych meczach nie straciliśmy gola. Potrzebny mecz na przełamanie i mimo, że Olimpia to bardzo wymagający rywal. Wierzę, że to właśnie będzie ten mecz.

Mariuszstalowa | 2020-03-7 21:41

Ja tam sie ciesze z 2 punktow z druzynami nie byle jakimi. Blekitni to druzyna ktora nie dawno eleminowala w PP druzyny z ekstraklasy , a Bytowia to znowu druzyna spadkowicza, ktora w pechowy sposob spadka z 1 ligii. Bytowia ograla Resovie - jednego z glownych faworytow do awansu ( ostatnio wygrali z nami w sparingu 3:0 i pojechali Gryf 6:0) . Jesli chodzi o Olimpie to przy dobrym dopingu mozna zmotywowac pilkarzy I orzyniesc zwyciestwo. Kazda druzyna w tej lidze jest do ogrania tylko trzeba miec dobra motywacje i troche szczescia.

Acer | 2020-03-7 22:02

Motywacja moze i tak ale to decyzja trenerow kto ma zagrac i na jakiej pozycji,druzyna ustawiona jest na nie przegranie meczu co skutecznie realizuje takie zalozenia ,proby wygrania spotkania nie jest w stanie druzyna strzelic gola.Uwazam ze druzyna umie zagrac na remis z druzynami z czolowki wiec teraz powinna zrobic probe wygrania spotkania z mocna w tabeli druzyna .Dawna sila napedowa druzyny gra w obronie ,powinni ruszyc dupska z obrony moze nie od razu prawym ,lewym wlaczyc do kontrataku ofensywnego ,lecz moze Sobotka ,na zmiane z Mrozinskim zwiekszyc liczbe zawodnikow w ataku i pomocy ,jezeli przeciwnik pozwoli na taka gre ruszyc smialej z pomoca obroncow w kontrataki i probowac z Olimpia wygrac spotkanie za 3 punkty.

1938fc | 2020-03-7 22:20

Wydaje mi się ze Mroziński powinien grać w pomocy niż w tej 3 obrońców , bo widać to że Witasik lapie forme powoli , mam takie przekonanie że Mroziu to tak ityp zawodnika którego brakuje z przodu ale to tylko moje wymysły ale ja podkreślę to co podkreślałem dużo razy stoje po stronie Szydełko ufam gościowi i wiem że może z tej drużyny wykrzesać coś fajnego

Adams | 2020-03-7 22:34

Ludzie , nie narzekać ogólnie nie jest żle graliśmy z mocnymi zespołami które walczą o baraże czyli nie są słabi ... napisze więc nie ma co panikować należy zwracać uwagę na pozytywy tj na "zero z tyłu" to że z przodu nie wpada trzeba szukać okazji w kolejnych meczach za tydzień gramy z Elblągiem co również nie jest byle jaki klub ... myślę trzeba niektórym "znawcom" większej cierpliwości!

Normalny50 | 2020-03-7 23:44

ADAMS zgadzam sie z toba ze nie mozna po dwoch spotkaniach oceniac druzyny taka resowia wygrala 6 do 0z gryfem my remisujemy z bytowia a resowia nie moze szczelic jednej bramki blenkitni remisuja z katowicami 2 do 2 a z nami u siebie nie moga wygrac tak ze nie ma co panikowac a wszystkich znawcow pilki noznej kto i gdzie na jakiej pozycji ma grac jaka taktyke obrac te propozycje proponuje zlozyc trenerowi

Tomko | 2020-03-8 01:03

Płonka pewnie prędzej czy później odpali. To jest jeden z najlepszych napastników w drugiej lidze, dodatkowo doświadczony i z Fidusiewiczem napewno stworzą duet groźnych napastników, a kto wie czy w przyszłości nie w 1-szej lidze. Muszą się tylko ze sobą zgrać. W koncu jest dobry bramkarz i Szifer który już jest odkryciem i jednym z najlepszych skrzydłowych w lidze, podejrzewam że długo w Stalowej nie zagrzeje bo kluby z ekstraklasy mogą na niego polować jak na Trąbkę ostatnio. Szifer juz jest liderem i jednym z najlepszych zawodników to co będzie jak zgra się z Płonką i Fidusiewiczem? Naprawdę widać pozytywy i gra mogła się podobać z Błękitnymi. Szkoda tylko że przy pustych trybunach.

Marco | 2020-03-8 01:14

Dokładnie tak jak piszą poprzednicy , NIE WOLNO popadać w panikę że jest źle , bo dobrze też nie jest ale jest zadowalająco . Przede wszystkim na 6 możliwych pkt zdobyliśmy 2 a to więcej niż 0 patrząc na to jakim składem dysponuje Bytovia i jak wyglądała końcówka meczu w Stargardzie to są bardzo cenne pkt. Nie zapominajmy że 3/4 przeciwników w walce o awans /utrzymanie zagra u nas na boisku i to my jako kibice będziemy odpowiedzialni aby w każdym z tych meczów drużyna czuła że może na nas liczyć . Tak że bez zbędnego narzekania kupować bilety i widzimy się na meczu z Olimpią która w tym sezonie jest na dobrym poziomie , więc emocji na pewno nie zabraknie . Dlatego nie może zabraknąć też i wsparcia dla naszej Stalówki .

Acer | 2020-03-8 07:30

Niema co kombinowac skladem trzeba zagrac o 3 punkty z Olimpia ,z tylu na zero z przodu w koncu cos w padnie.

Acer | 2020-03-8 07:30

Niema co kombinowac skladem trzeba zagrac o 3 punkty z Olimpia ,z tylu na zero z przodu w koncu cos w padnie.

Stallzks | 2020-03-8 07:31

Widzę że niektórzy lubią żyć bardzo w niewiedzy dotyczącej sytuacji kadrowej i potencjału kadry. Lepiej mydlijmy sobie oczy ze odpalenie Mistrzyka wychowanka przez trenera to strzał w dziesiątkę( kto do tego dopuścił?), że chłopaka który jest skrzydłowym nie ma.zadnego pojedynku wygranego w przodzie ani jednej udanej wrzutki chcą już kluby ekstraklasowe, to że Płonka to super napastnik... sparingi były tak nie miarodajne że nawet ciężko Wam zauważyć że taka Sieniawa jak tu przyjechała to w 5 minucie meczu już mieli sytuację sam na sam, a grali przez większość meczu jak równy z równym. Będziemy się zasłaniali że gramy z lepszymi drużynami. Ciekaw jestem jak będziemy grali że słabymi co wtedy za teorie wymyślicie?

Acer | 2020-03-8 07:33

Gramy do konca do puki pilka w grze wszystko jest mozliwe.

Młodynie | 2020-03-8 09:31

zasadnicza kwestia chyba kondycja finansowa klubu jest średnia / słaba i w tym leży problem nie masz kasy to bierzesz tych, na których cię stać przykład Pieczara chciał dużo to wzieli Tomka Płonkę . Fajnie że ściągnięto Pietrzkiewicza , który chciał grać a nie grzać ławę w Rakowie tylko załóżmy że się utrzymamy i nadal bez pieniędzy nikt przyzwoity do nas nie przyjdzie , chyba że jacyś juniorzy pomyślą fajne warunki do rozwoju i stadion , ale bez dużego sponsora to my nic nie ugramy , mam nadzieję że prezydent w tym temacie nadal działa jak zapewniał

Acer | 2020-03-8 12:06

Tomek Płonka jest dobry kondycyjnie też dobrze przygotowany musi mieć komu podawać piłkę gdy przy niej jest muszą z pomocy chłopaki wchodzić w tempo do ataku nie tylko żeby podawał Fudzio.

Adams | 2020-03-8 12:20

jeszcze raz napisze prawdziwa weryfikacja składu przyjdzie po 3 lub 4 meczach w sobotę kolejny ciężki rywal na hutniczej pozniej czeka Łęczna na wyjeździe co pisać chyba nie muszę o ich sile... dopiero później szykują się słabsi rywale z nizszycb miejsc i z nimi obowiązkowo muszą być 3 pkt do tego 7 spotkań na własnym stadionie poprostu trzeba wykorzystać o wygrywać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 25 392 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 830 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 731 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 967 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.03535