Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 22 kolejka. Błękitni Stargard - Stal 0:0

22 kolejka. Błękitni Stargard - Stal 0:0

7.03.2020.Stargard

Błękitni StargardStal Stalowa Wola 0:0

Błękitni Stargard: Sasiak – Szrek, Sadowski, Ostrowski, Sitkowski, Sanocki, Krawczun, Gawron, Łysiak, Theus, Cywiński.

Rezerwowi: Skuza – Konopski, Sawczak, Bednarski, Polkowski, Jabłoński, Kompanicki, Bochnak, Paczuk.

Stal Stalowa Wola: Pietrzkiewicz – Mroziński, Jarosz, Witasik, Sobotka, Stelmach, Jopek, Szifer, Chromiński, T. Płonka, Fidziukiewicz.

Rezerwowi: Korziewicz – Waszkiewicz, Zmorzyński, Hudzik, Kiercz, Ciepiela, Szczutowski.

Sędzia: Maciej Pelka (Poznań).

Mecz bez udziału publiczności.

 

Kolejny mecz zagramy u siebie z Olimpią Elblag w sobotę o godz.18.00.

Zapraszamy !

Komentarze (27)

Adams | 2020-03-8 12:26

Nie ma co panikować przed meczem z Olimpią jakby nie patrzeć nawet remis nie będzie dramatycznym wynikiem, oczywiście walka o wygraną musi być chociaż skromne zwycięstwo 1:0 powinno być powodem do radości a nie narzekań

Mg151 | 2020-03-8 15:10

Nie wiem, ale ja widzę powody do zmartwienia i niepokoju.
Mecz z Błękitnymi był czwartym z rzędu bez zdobytej bramki.
Duet Płonka, Fidziukiewicz musi się zmienić.
To już 409 minut bez bramki tego duetu jaki i całej drużyny.

Czy ktoś ma jakiś warunek by nie zmieniać tego, jeśli tak to poproszę o niego !

Wiem, że to drugi mecz ligowy bez bramki ale...

Jaszczur | 2020-03-8 15:57

Ja z 2 pkt jestem zadowolony , gralismy z dobrymi druzynami nawet 15 min w dziesieciu . teraz z Olimpią tez zeby nie przegrac i bedzie dobrze

Młodynie | 2020-03-8 16:08

Mistrzyk bramka dla Wisły Sandomierz

Kamilosss | 2020-03-8 16:25

Jaszczur

No to bądź zadowolony jak będziemy kopać w 3 lidze w następnym sezonie.

Przy nas to nagle każdy jest dobrą drużyną a my w dwóch meczach nie zrobiliśmy ani jednej dobrej akcji z dobrym ostatnim podaniem. Klapa. Nawet Gryf dzisiaj zagrał lepiej co wiadomo że spadnie.

Stallzks | 2020-03-8 16:28

Mistrzyk- gracz który w sezonie strzela kilka bramek jako pomocnik lub obrońca dokładając przy tym kilka asyst. Zarząd- OUT taki zawodnik jest nam niepotrzebny. Ręce same składają się do oklasku....

Adams | 2020-03-8 16:33

Prawdziwym wyznacznikiem formy i umiejętności naszych piłkarzy będą mecze domowe z teoretycznie wyrównanymi przeciwnikami i to na własnym stadionie 7 meczów u siebie to spora korzyść jeśli tego nie wykorzystają wtedy można jeździć po nich jak najgorzej się da ponieważ w zupełności sobie na to zasłużą jeśli nie będą wygrywać w tych właśnie meczach...

Stary_kibic40 | 2020-03-8 16:45

Co do Mistrzyka. Naprawdę nie był aż taki zły chłopak. Nawet potrafił zawsze coś strzelić. Zdecydowanie lepszy zawodnik od większości obecnych teraz w Stalówce. Nie pasował Szydełce ok, ale od tego jest sztabie Fabianowski, Wietecha, Drozd, żeby swoich zatrzymywać, a nie na ich miejsce sprowadzać takich beznadziejnych gości jak np. ten ,,wielki' pomocnik z opaską z Wisły Puławy. Trzeba było jeszcze 3 Płonkę sprowadzić i grać na trzech wieżowców z przodu.

Stallzks | 2020-03-8 17:10

Zgadzam się z wypowiedziami piłkarzy, przedmówców, ze mamy 2 pkt z zespołami które się liczą w tej lidze. Nie jest to zły start, niepokoi jedynie styl w jakim to zostało zrobione. Mało mamy argumentów w ofensywie, a wydaje się że ten zespół jest jeszcze słabszy niż był na jesień. Nie mniej układ gier mamy korzystny, liczę na utrzymanie tej drużyny, choć łatwo nie jest im grać a nam to oglądać. Nie chcę być malkontentem, że to że tamto mi nie pasuje, ale zarząd bierze pieniądze za podejmowane decyzję itd więc chciałoby się wymagać od nich profesjonalizmu. Niestety kilka decyzji jest dla mnie conajmniej mało zrozumiałych stąd się tu wypowiadam. Wiem że każdemu z nas leży dobro Stali na serce i wolę wywalić na wierzch to co widzę, niż mydlić sobie nawzajem oczy, pompować balonik że mamy świetnych piłkarzy itd.

1938fc | 2020-03-8 18:02

Jest i CDNCDN wielki hejter Szydełki kolego kogo chcesz mieć za następcę obecnego trenera ,czekam na propozycje

Cdncdn | 2020-03-8 18:06

Przecież ja nie skrytykowałem Szydelki.Co ty sie mnie czepiasz?Powiedział em tylko ze bez zwycięstw straci prace.Tylko tyle.Takie życie.Hejterem ty jesteś wciąż sie mnie czapiajac.

Cdncdn | 2020-03-8 18:31

Konferencja po meczu w Stargardzie
» http://blekitni.stargard.pl/konferen.....

1938fc | 2020-03-8 19:54

A ty jesteś hejterem wszystkiego i każdej decyzji i dobrze o tym wiesz ? Panowie wie ktoś czy są jakieś zgłoszenia/aplikacj e na prezesa klubu? Ktoś coś wie słyszał o kandydatach?

Bzcst1938 | 2020-03-8 21:12

CDNCDN skończ pieprzyć przypomnij sobie, że za Wtorka po starcie sezonu i pierwszych 5 meczach mieliśmy 1 punkt, ostatnie miejsce i 12 straconych bramek przy 3 strzelonych. Teraz po pierwszych 5 meczach rundy rewanżowej mamy tych punktów 8, szóste miejsce w tabeli 6 straconych bramek i 7 strzelonych jest różnica? Dla mnie diametralna Wiec przestań zrzucać wine na Szydełke i zawodników, bo postep widać gołym okiem a to ze miejsce jest jakie jest to wina startu sezonu, gdzie zdobyliśmy całe 7% możliwych punktów do zdobycia gdyby nie to mielibysmy teraz miejsce w srodku tabeli i strate do barazy na poziomie trzech, czterech, może 5 punktów

Bzcst1938 | 2020-03-8 21:13

dawać w sobote na ta kur... olimpie

Normalny50 | 2020-03-8 21:54

STARY KIBIC 4O na prezesa on wie co zrobic zeby Stalowka grala lepiej jaka dobrac taktyke jakie zrobic transfery jak zapelnic trybuny na meczu on wie wszystko najlepiej

Arek | 2020-03-9 07:45

NIESTETY MECZE PRAWDOPODOBNIE BEZ KIBICÓW,
ZAKAZ ORGANIZOWANIA IMPREZ MASOWYCH POWYŻEJ 1000 OSÓB . JEST SZANSA ŻE OBEJRZĄ MECZE TYLKO KIBICE Z KARNETAMI

1938fc | 2020-03-9 07:54

Skąd masz takie informacje

Daro | 2020-03-9 08:00

Jeżeli wirus się będzie rozprzestrzeniał to zapewne część meczy zagramy bez publiczności albo z ograniczoną liczbą do 1000.

Na obecną chwilę to nie zakaz tylko zalecenie i tyczy się to imprez masowych powyżej 1000 w zamkniętych pomieszczeniach, czyli halach itp.

Wydaje mi się że z Elblągiem zagramy normalnie ale potem kto wie. Trzeba mieć nadzieje, że jak przyjdzie ciepło to ten wirus zachowa się jak inne i znacznie ograniczy swoje działanie ale.....na razie nic nie wiadomo.

Co do gry naszych piłkarzy ja jestem spokojny. Mamy 10 spotkań u siebie i tylko 2 wyjazdy. Najważniejsze mecze dopiero przed nami. Z każdym z kim walczymy o utrzymanie gramy u siebie

Młodynie | 2020-03-9 08:59

40 punktów wystarczy do utrzymania ? bo 11 remisów to już daje coś koło 40 ale z Olimpia przede wszystkim na 0 z tyłu

Stary_kibic40 | 2020-03-9 09:16

Młodynie zgadza się, na zero z tyłu, na zero z przodu, grać na 0-0. Murować bramkę od początku meczu. Długa piła do przodu na Płonkę i Fidziukiewicza. Jopek z czerwem i obrona Częstochowy.

Młodynie | 2020-03-9 09:49

Nie no mówię że gra ofensywna z Olimpia może się źle skończyć

Pjona_ziom | 2020-03-9 10:24

My sobie możeny popisać różne różne rzeczy ale to trener wraz ze sztabem ma za zadanie odpowiednio przygotować i ustawić drużynę.
Moim zdaniem w linii pomocy/ ataku potrzeba coś poprzestawiać żeby to nie wyglądało tak że bronimy i gramy w środku boiska i liczymy na stałe fragmenty a akcje ofensywne wyglądają tak że laga do przodu, każde podanie to do fidzia czy płony a reszta piłkarzy zostaje na swojej połowie. Trzeba zacząć operować piłką tak żeby coś z tego wynikało ...

Tomko | 2020-03-9 10:55

Z Olimpią tylko ofensywa Płonka z Fidusiewiczem w ataku!! Oni muszą się zgrywać ze sobą bo obaj są świetnymi zawodnikami, jak w koncu się zgrają to zaczną strzelać gole. Ja myslę że już w sobotę zobaczymy odmienioną Stal i zakręci się gdzieś koło 3:0 dla gospodarzy. Fajnie by było jakby szanse dostawał też kolejny utalentowany wychowanek i świetny zawodnik Kacper Piotrowski. Sądzę że zawodnik nie gorszy od Szifera, który już pokazuje że bedzie mocnym punktem zespolu. I zdecydowanie więcej Ciepieli, bo on też ma umiejetności co pokazał nie raz

Adams | 2020-03-9 11:36

jakie 3:0 nie badzmy takimi huraoptymistami bardziej wolę realizm i normalne spojrzenie na sytuacje ... mecz bedzię cięzki i wyrownany wygrana 1:0 lub 2:1 jest najbardziej prawdopodobna

Ramirez | 2020-03-9 12:08

Narzekacie na transfery patrzcie jak grają zawodnicy którzy ze Stalówki odeszli
- Dadok (Stal Mielec,1 liga) - 30 minut
- Konefał (GKS Katowice, 2 liga) - po za kadrą
- Michalik (Wisłoka Dębica, 3 liga) - 0 minut
- Wójcik (Motor Lublin,3 liga) - 0 minut
- Kalinowski (Motor Lublin, 3 liga) - 0 minut
- Zjawiński (Legia, 3 liga) - po za kadrą
- Mistrzyk (Sandomierz,3 liga) - 90 minut, 1 gol
Przypadek?

TOMKO przecież Piotrowski nie załapał się nawet do trzeciej ligi gdzie był na testach nie mówiąc już o tym że w Nisku grzał ławę. To prawda, że Ciepiela pauzuje za kartki może ktoś potwierdzić?

Sciemaa | 2020-03-9 12:33

Cos mi sie wydaje ze wirusik sie tak rozwinie ze mecz bedzie rozegrany bez publiki... i to nie jeden.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 23 565 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 79 595 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 046 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 15 290 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.02883