Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz bez udziału publiczności

Mecz bez udziału publiczności
Informujemy, że została wstrzymana sprzedaż biletów na mecz z Olimpią Elbląg i spotkanie to zostanie rozegrane bez udziału publiczności.

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce i decyzją organów administracyjnych o rozszerzeniu zakazu organizacji imprez masowych o wydarzenia takie jak mecze piłkarskie, informujemy, że została wstrzymana sprzedaż biletów na mecz z Olimpią Elbląg i spotkanie to zostanie rozegrane bez udziału publiczności.Informację dotycząca dalszych działań dla osób, które kupiły bilet/karnet na sobotnie spotkanie przekażemy wkrótce.

Pomimo tego faktu wszyscy spotykamy się pod stadionem i prowadzimy doping - gdyż drużyna nas potrzebuje.

Komentarze (45)

Młodynie | 2020-03-10 14:57

Resovia chce zrobić mecz dla 999 osób może też lepiej tak zrobić ? i reszta zza płotu prowadzi doping

Vielitz44 | 2020-03-10 15:08

Tyle, że u nas już prezydent zakazał prewencyjnie robić imprezy jakiekolwiek, także pewnie nawet i te 999 odpada :( a szkoda...
W hali to jestem w stanie zrozumieć, ale na stadionie to już lekka przesada.

1938fc | 2020-03-10 15:18

Co nie zmienia faktu idziemy pod stadion i wspieramy chłopaków

Stary_kibic40 | 2020-03-10 15:24

No to działacze do dzieła w końcu. Zorganizować dla kibiców darmową transmisję live z tego meczu na Youtube.

1938fc | 2020-03-10 16:49

Kolego jak ja kupiłem karnet a ktoś inny nie to dlaczego on ma za darmo oglądać mecz a ja musiałem zapłacić ,wg mnie na ten moment jeśli wchodzi tylko w gre transmisja to na ten moment transmisja darmowa wchodzi tylko w gre dla osób które kupiły karnet. Kto będzie chciał ten podejdzie pod stadion i nie każda osoba która właśnie pójdzie w sobote pod stadion nie jest chuliganem , dziadeczku

Cisse | 2020-03-10 16:53

Nie ma sposobu na tego błazna? Przecież to już przekracza wszelkie granice. Nie ma nic wspólnego ani z dyskusją, ani z merytoryką tylko zaśmieca stronę.

Maxtor84 | 2020-03-10 17:25

I tak nie ma co oglądać :)

Filip kacper k. | 2020-03-10 18:25

Prawdopodobnie liga zostanie przerwana i pzpn bedzie decydował wg jakich wzledow beda awanse i spadki. wiec najprawdopodobniej spadamy

"Na razie nie ma takiego tematu. Trzeba się jednak na to przygotować. Dlatego na czwartek zwołuję nadzwyczajnie posiedzenie zarządu PZPN, podczas którego podejmiemy odpowiednie uchwały - skomentował taką ewentualność Zbigniew Boniek w rozmowie z Cezarym Kowalskim z Polsatu Sport.

- Trzeba mieć plan, co w takiej nadzwyczajnej sytuacji zrobimy z ligą. Kto mistrzem, kto spada, kto awansuje. Sytuacja jest tak poważna, że Włochy, w których futbol jest religią zamknęły rozgrywki. Jesteśmy w Europie, musimy się liczyć, że u nas będzie podobnie - dodał prezes PZPN. "

Marco | 2020-03-11 01:05

Według oficjalnej strony internetowej Olimpii Elbląg mecz został przeniesiony na godzinę 15:00 na prośbę naszego klubu.

Stan.aka | 2020-03-11 08:28

Usuńcie ten obrazek z newsa.

Slim1938 | 2020-03-11 10:46

WAŻNE ?

???? Dzięki uprzejmości Olimpii Elbląg ???????????? zmianie uległa godzina rozegrania sobotniego spotkania, które rozpocznie się o godzinie 15:00??Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. ??

Sciemaa | 2020-03-11 11:08

W sumie troche kasy przynajmniej na oswietleniu zaoszczedza....

Sciemaa | 2020-03-11 11:25

Ta spadamy... chyba ktos by musial na lep upasc zeby tak to rozwiazac. Gdzie kazdy moze na obecna chwile spasc czy awansowac:)

Młodynie | 2020-03-11 11:34

Ligę mogą anulować i zacząć od nowa w następnym sezonie w sumie nam to pasuje nie spadniemy wtedy

Marco | 2020-03-11 11:36

SCIEMAA niestety taki scenariusz jest możliwy. Dla przykładu masz skoki narciarskie gdzie czasem konkurs kończy się po pierwszej serii. Wiadomo że nikt nie dopuszcza takiego rozwiązania i oby udało się dokończyć sezon i wrócić na trybuny

Sciemaa | 2020-03-11 11:43

Pilka nozna to nie skoki...

Marco | 2020-03-11 11:55

Ale jedno i drugie pisze swoje scenariusze (,choć obecna sytuacja w piłce nożnej jest czym nowym ) i to akurat jak "miało być tak pięknie " ????

Sciemaa | 2020-03-11 14:39

Ok juz wiadomo ze bedzie darmowa transmisja

Filip kacper k. | 2020-03-11 15:11

W Serie A albo anuluja cala lige, albo zostawiajaja tebele na teraz i Boniek bierze z nich przyklad. Spadek jest bardzo realny, dlatego musza koniecznie wygrac z Olimpia

Młodynie | 2020-03-11 15:47

ale to nie fair by było Siedlce grały na dopingu i mielibyśmy jeszcze spaść tego wirusa i tak się w rok nie pozbędziemy

Młodynie | 2020-03-11 15:52

tutaj bramka niedoszłego zawodnika Stali Macieja Toni » https://www.facebook.com/nkppodhalen.....

Okulickiego | 2020-03-11 18:21

Najważniejsze jest to aby Wygrać z Olimpią i urwać punkty w Łęcznej. Co będzie dalej pożyjemy zobaczymy. Idzie głos z UEFA że jeśli by doszło do eskalacji tego wirusa to Mistrzostwa Europy przeniosą na nast. rok. Jeśli chodzi o polską ligę to najprawdopodobniejsz ym scenariuszem było by zwieszenie rozgrywek i wznowienie na tych samych szczeblach co zostało zawieszone. Na jak długo ??? nie wiem. Myślę że to jest temat dla wszystkich zawieszonych lig w europie bo potrzebny byłby jakiś kompromis dużo rzeczy było by niejasnych i niesprawiedliwych. Ale poczekamy zobaczymy. Tylko zwycięstwo z Olimpią !!!! .....

Adams | 2020-03-11 18:43

To jasne tylko zwyciestwo z Olimpią remis za duzo nie pomoże ... pisząc o meczu mam nadzieję jednak nie zbierze sie wieksza grupa dopingowa przed samym stadionem ze względóe bezpieczeństwa nie róbcie błędu z Valencii

Tomko | 2020-03-11 23:49

Masowa grupa to jest wykluczona, jak w tej grupie znajdzie się kibic zarażony co wrócił z Włoch to co wtedy? Połowa Stalowej będzie w kwarantannie. I zamkną pół miasta. Chyba że będzie robiony doping w przynajmniej 2 metrowej odległości od każdego.

Filip kacper k. | 2020-03-12 08:52

Jutro o godz 12 odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN. Na to zebranie zaproszeni zostali również przedstawiciele Ekstraklasy 1 i 2 Ligi. Na zebraniu mają zapaść decyzje co do rozgrywek sezonu 2019/2020

mecz z Olimpia wcale nie jest taki pewny a widmo spadku przy zielonym stoliku coraz bardziej prawdopoodbne

Młodynie | 2020-03-12 09:08

Jakim prawem jak już to anulować cała ligę i wymazać sezon 2019 20 teraz każdy może spaść i awansować to byłby absurd i klub ma obowiazek złożyć wniosek

Filip kacper k. | 2020-03-12 09:26

tak ale tylkko 4 druzyny beda przeciw- te co spadna, reszta bedzie za.

pilkarski poker

Misio | 2020-03-12 09:29

Przy zielonym stoliku, to mogą co najwyżej ustalić mistrza Polski, a nie awanse i spadki. Tak jak w hokeju. Zakończyli sezon uznając lidera GKS Tychy za mistrza.

Młodynie | 2020-03-12 09:38

nie no trzeba grać fair nie można krzywdzić klubów które walczą o utrzymanie ewentualnie zawiesić rozgrywki na wiosnę i dograć jesienią

1938fc | 2020-03-12 09:50

Boniek wypowiadał się ze temat obrad nie będzie kto spada kto awansuje

Daro | 2020-03-12 10:06

Filip nie siej paniki i czytaj ze zrozumieniem. Pisałeś o Wloszech. Tam wyraźnie podali do wiadomości, że gdyby przedwczesnie zakończono sezon to wyłoni się jedynie mistrza i drużyny grające w Europejskich Pucharach. Nie będzie spadków ale będą awanse i ligi na jeden rok zostaną powiększone. Dla przykładu we Włoszech w serie A w przyszlym roku zagraloby 22 drużyny. Drugim rozwiązaniem jest anulowanie rozgrywek, czyli tak jakby tego sezonu nie było. Jeżeli zawiesza rozgrywki to jest szansa je wznowić np w czerwcu i dograć do lipca, później lekko przesuwając kolejny sezon. To jest możliwe rozwiazanie, ponieważ raczej na pewno nie będzie Euro w tym roku i właśnie w czerwcu - lipcu można by było zakończyć rozgrywki. U nas OZE być inaczej lepiej albo gorzej ale na przykładzie Chin widać że po około 2 miesiącach powoli wszystko wraca do normalności.

1938fc | 2020-03-12 12:51

Ekstraklasa , 1 liga , 2 liga gra bez udziału publiczności, Wszystkie 3 ligi i rozgrywki młodzieżowe i 4,okręgowke A klasy i B Klasy zawieszone do 29 marca

Filip kacper k. | 2020-03-12 13:01

tak jak pisalem a smialiscie sie, najpewniej spadamy do 3 ligi, to tylko kwestia czasu, mecz z Olimpia o zycie

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

Kamilosss | 2020-03-12 13:02

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.



Tylko nic nie napisali o spadkowiczach ewentualnych.

1938fc | 2020-03-12 13:08

Jak by odwołali to wiesz ile będzie odwołań o panie już to widze wydaje mi się że to niemożliwe ,trzeba być dobrej myśli . Tylko zwycięstwo z Olimpią

Mx310user | 2020-03-12 13:15

Oficjalny komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej!

"Zarząd PZPN na dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu podjął decyzje w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

Jednocześnie PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek niższego szczebla (tj. III ligi i niższych) i młodzieżowych."

Maxtor84 | 2020-03-12 13:17

czyli oby nie zakończyli ...

Kamil | 2020-03-12 13:18

Takie decyzje nie są korzystne dla nas. Musimy jak najszybciej wydostać się że strefy spadkowej bo jak zakończą rozgrywkowi to na chwilę obecną spadek

Filip kacper k. | 2020-03-12 13:37

wygrac z Olimpia ciagle bedzie malo, w LEcznej jesli liga przetrwa, tez trzeba bedzie.

Szanse na utrzymanie to niestety kilka %

Młodynie | 2020-03-12 13:54

Skandal chyba najbardziej to my cierpimy na tej decyzji a Siedlce jak grały na sterydach to nic .

Filip kacper k. | 2020-03-12 13:54

Ekstraklasa, 1 liga oraz 2 ligi będą kontynuowały rozgrywki. Mecze będą odbywały się bez udziału publiczności.

Na dzisiejszym nadzwyczajnym zebraniu PZPN zdecydowano, że póki co będą odbywać się mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 ligi oraz 2 ligi. Natomiast będą one się odbywały bez udziału publiczności.

W razie gdyby to było niemożliwe to zostanie ustalony nowy terminarz. Natomiast jeśli przerwa będzie zbyt długa to zaliczona zostanie ostatnia w pełni rozegrana kolejka. PZPN dopuszcza opóźnienie zakończenia rozgrywek maksymalnie o tydzień. Do wyższej ligi awansują ekipy, które w 1 i 2 lidze zajęły trzecie miejsce.

W tym momencie wygląda to tak, że Mistrzem Polskie zostanie Legia Warszawa. Z PKO Ekstraklasy spadną Korona Kielce, ŁKS Łódź oraz Arka Gdynia. Z Fortuna 1 ligi awansują PGE Stal Mielec, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Warta Poznań. Z zapleczem ekstraklasy pożegnąją się Wigry Suwałki, Chojniczanka Chojnice i Odra Opole.

Natomiast z drugiej ligi do pierwszej awans uzyskają Widzew Łódź, Górnik Łęczna i GKS Katowice. Ze szczeblem centralnym na ten moment żegnają się Gryf Wejherowo, Legionovia Legionowo, Stal Stalowa Wola oraz Skra Częstochowa.

1938fc | 2020-03-12 14:32

Ale będzie rozpraw w sądzie

Stary stalowiak | 2020-03-12 14:50

No i dzieje się,to czego nikt się z Nas nie spodziewał.Przez kuriozalne decyzje Bońka okazę się ,ze niestety ale spadniemy z 2 ligi,przy zielonym stoliku.Jest to o tyle dla nas akurat krzywdzaće,ze teraz właśnie mamy ten swój czas,gdzie na własnm stadionie mamy te 10 meczy i spokojnie byśmy tą ligę utrzymali. tak spadając w 3 ligową otchłań pogrążmy się tam na wieki.Jesli rozgrywki się zakończą,po najbliższej kolejce,bo i tak mozę być,ze względu na kulminacje tego wirusa,to nawet zwcięstwo z Olimpią,o które będzie potwornir cięzko,nic Nam może nie dać.O ile Skra nie wygra na Widzewie,to Siedlce raczej nie przegrają z Gryfem i niestety dalej jesteśmy w strfie spadkowej.Mozemy już teraz liczyć tylko na cud,że ułozą się nam tamte wyniki,pod warunkiem zwycięstwa z Olimpią.Kolejny cud,to taki,że moze ktoś nie otrzyma licencji na przyszły sezon,ale na to bm raczej nie liczył.Więc klapa totalna,jesteśmy w sytuacji prawie beznadziejnej.Musimy teraz tylko z ciągłymi obawami obserwować kolejne newsy odnosnie tej zarazy i liczć na to,ze sytuacja będzie opanowana i będziemy mogli normalnie skończyć rozgrywki punktując w meczach u siebie i zapewniając sobie jak najszybciej bezpieczne miejsce w tabeli.

Stary stalowiak | 2020-03-12 15:00

Teraz odbija nam się czkawką to ciągle przekładanie odbioru stadionu.Gdybyśmy wystartowali u siebie chociażby w tym meczu z Widzewem,tak jak miało być,mielibśmy kilka meczy u siebie,w których moglibyśmy zrobić punkty i mieć spokojną sytuacje w tabeli,A tak du pa i kamieni kupa.Teraz niech LUcek pisze pisma do Rudego i odkręca te decyzje,bo po znacznej częsci on też musi poczuwac się teraz winny, takiej własnie zaistniałej sytuacji.Nie mozemy przecież też tak lekką reką godzić się,by w taki sposób Nas załatwiono i spuszczono przy stoliku do 3 ligi.To było by okrutne.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 183 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 15 689 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 2 633 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 31 826 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03029