Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» :: STAL z TŁOKAMI w finale

:: STAL z TŁOKAMI w finale

Wczoraj nasza Stal zwycięzyła w półfinałowym wyjazdowym meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgu LZS Zdziary (A-klasa) 4:1 (1:0). Bramki dla Stali zdobyli: Juda (39), Sałek (50), Pietrasiewicz (60), Łuczakowski (85). Bramkę dla gospodarzy zdobył Gajewski.
Stal grała w składzie: Fabianowski - Łuczakowski, Drozd, Drabik, Pająk - Więckowski, Szarowski (70 Wloch), Skiba, Sałek - Pietrasiewicz (65 Dziuba), Juda (46 Kapica).
W drugim meczu półfinałowym Bukowa Jastkowice przegrała z Tłokami Gorzyce 0:3 (0:2) (Pacuła, Gielarek, Korzonek). I właśnie Tłoki będą rywalem Stali w finale na szczebklu podokręgu stalowowolsiego.
źródło: stal.stw.pl

Komentarze (24)

~Marco | 2005-05-12 10:50

Kiedyś w jednym z komentarzy przeczytałem "kiedy Stalówka wygra rużnicą 2 albo więcej goli "... no i dziś otrzymaliśmy odpowiedz na to pytanie...

~D | 2005-05-12 11:22

Marco mi sie wydaje ze tam moglo pisac rÓżnicą :)

~kolarz | 2005-05-12 12:18

boze z kim oni graja z jakimis zdziarami heheh

~Marco | 2005-05-12 12:59

heh niom może i popełniłem mały błąd ortograficzny , ale itak każdy wie o co chodzi :P

~do D | 2005-05-12 13:03

napisałes "Marco mi sie wydaje ze tam moglo pisac rÓżnicą :) ale widac że sam nie jestes lepszy bo pisze się MNIE :)

~do D | 2005-05-12 13:04

napisałes "Marco mi sie wydaje ze tam moglo pisac rÓżnicą :) ale widac że sam nie jestes lepszy bo pisze się MNIE :)

~kibic | 2005-05-12 13:06

Bylem na tym meczu i STALOWKA wygrala 3:1 .a nie 4:1

~blejk | 2005-05-12 13:52

pewnie z tłokami przegraja i bedzie grała II stalówka a nie I tak jak było z Turbią :/

~flex | 2005-05-12 14:09

do "kibic"
Stalówka wygrała 4-1. w pierwszej połowie było 1-0 i po przerwie dołozyli jeszcze 3 gole.

~Piotrek | 2005-05-12 14:20

Witam.tez bylem na tym meczu.Zakonczyl sie on wynikiem 1-4 (0-1).Z przebiegu spotkania Stal miala wiecej z gry jednak nic z tego nie wychodzilo.Pierwsza bramka jak to wiele osob zauwazylo (oprocz bocznego sedziego)padla ze spalonego.Ogolnie mecz jak dla mnie przecietny.Stal kontrolowala przebieg spotkania,jednak gdy tylko chcieli przyspieszyc gre nie za bardzo im to wychodzilo.Szczegolnie kiedy trzeba bylo wymienic kilka podan z pierwszej pilki.Po meczu i w trakcie wiele osob spodziewalo sie ze3 ligowa druzyna (wedlug wielu zaslugujaca na srodek tabeli) pokaze znacznie wiecej.W czasie spotkania coraz czesciej bylo slychac o 4 lidze w Stalowej i powiem szczerze ze jesli tak dalej beda grali ...Pozdro!(mam nadzieje ze zle mnie zrozumieliscie,chcialem tylko Wam przyblizyc kilka info ,bo widze ze miedzy wami panuje duze "rozgalezienie i kazdy mowi to co slyszal albo polowicznie widzial) Kibicow ze Stalowej nie bylo zbyt wielu.Na moje oko max.25 osob.ciezko bylo ocenic bo stadion nie ma trybun i kazdy stal gdzie chcial.

~GoRZyCz@Nin | 2005-05-12 14:50

Elo ! wie może ktoś na jakim obiekcie ma sie odbyć ten mecz ?? z góry dzieki i pozdro :]

~Cyc-u | 2005-05-12 15:25

finał podobno w Nisku ale to nie ejst pewne

~mlody | 2005-05-12 17:11

pewnie nie bedzie w Stalówce tego finalu jak cos to okoliczna wioska lub wlasnie Gorzyce...

~Przemek | 2005-05-12 17:11

Finał najprawdopodobniej w Hadykówce:D:D

~ | 2005-05-12 19:05

w stambule bedzie finał po lidze mistrzow ! hehe

~ziom, | 2005-05-12 19:45

w razie wygranej z tlokami bedziemy grac w przyszlym sezonie w pucharze polski na szczeblu krajowym? dzieki za odpowiedz

~kibic stali | 2005-05-12 20:45

ale tutaj niektorzy maja pojebane w dyni

ludzie wezcie sie jebnijcie wleb i niepiscie takich glupot

~Cyc-u | 2005-05-12 21:37

no jak wygraja finał to beda grac w PP za rok na szczeblu krajowym. zastanawiam się tylko czy oni (nasi piłkarze) chca tam grac ?:>

~ktoś | 2005-05-12 22:23

ostatnio widziałem jak koszą trawę na boisku w Pilchowie , wiec to może tam zagrają .....

~Stalowka | 2005-05-12 22:46

Final odbedzie sie w Turcji w Stambule.

~gudy | 2005-05-13 14:40

Podobno maja grac na Maracanie. Albo na Alianz Arena :P

~xavery | 2005-05-13 22:20

z tego co mi wiadomo to po przejsciu gorzyc sa polfinaly na szczeblu wojewodztwa.graja tam zwyciezcy okregow.sa polfinaly a pozniej final i zwyciezca finalu gra bodajze w 1 rundie pucharu krajowego a przegrany w finale w rundzie kwalifikacyjnej.
przynajmniej tak bylo w roku ubieglym

~xavery | 2005-05-13 22:21

z tego co mi wiadomo to po przejsciu gorzyc sa polfinaly na szczeblu wojewodztwa.graja tam zwyciezcy okregow.sa polfinaly a pozniej final i zwyciezca finalu gra bodajze w 1 rundie pucharu krajowego a przegrany w finale w rundzie kwalifikacyjnej.
przynajmniej tak bylo w roku ubieglym

~xavery | 2005-05-13 22:21

z tego co mi wiadomo to po przejsciu gorzyc sa polfinaly na szczeblu wojewodztwa.graja tam zwyciezcy okregow.sa polfinaly a pozniej final i zwyciezca finalu gra bodajze w 1 rundie pucharu krajowego a przegrany w finale w rundzie kwalifikacyjnej.
przynajmniej tak bylo w roku ubieglym

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 709 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 343 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 52 498 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 771 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01274