Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» EURO 2020 przełożone.

EURO 2020 przełożone.
UEFA ogłosiła odroczenie swojego flagowego turnieju EURO 2020, który miał odbyć się w dniach 12 czerwca – 12 lipca bieżącego roku. Mając na uwadze zdrowie zawodników, trenerów i kibiców oraz nie wywieranie presji na administrację rządową państw gospodarzy tego turnieju, zdecydowano o przesunięciu mistrzostw Europy na rok 2021 (11 czerwca – 11 lipca). Ten ruch pomoże wszystkim krajom na dokończenie własnych rozgrywek ligowych, które zostały wstrzymane z powodu zagrożenia epidemią wirusa COVID-19.
 

Komentarze (59)

Maxtor84 | 2020-03-18 17:00

wiem że inna dyscyplina ale może i tak być w przypadku rozgrywek EX i niższych ligach ....

Jacek22 | 2020-03-18 18:48

Powariował ten kraj, odwołajmy wszystko najlepiej. To chociaż niech te niższe ligi grają przynajmniej na rezerwy się bedzie chodziło a akurat ten sklad utrzymalby rezerwy w 4 lidze, kiedy rusza 4 liga i nizsze? chyba już za tydzien gdzies. Przynajmniej na to sie bedzie chodzilo. Euro za rok tez wymyslili, ograniczyc liczbe widzow jak sie boja tak tego calego wirusa i grac. Ja juz rozumiem te Włochy bo tam rzeczywiscie niewesolo, ale i nas nie ma epidemi i nie bedzie

Filip kacper k. | 2020-03-19 11:28

Czy ktoś renegocjuje warunki umow z pilkarzami? czy któryś z piłkarzy zrzekł sie jakeis czesci swojego wynagodzenia?

Młodynie | 2020-03-19 12:23

czego niby mają zrzec się części wynagrodzenia trenują indywidualnie więc powinni dostawać jednak też trochę czasu poświęcić muszą na trening indywidualny

Filip kacper k. | 2020-03-19 14:23

w sumie Lucek bogaty, stac nas ;-)

Pjona_ziom | 2020-03-19 18:34

O godz 20:00 ma się rozpocząć chat z trenerem Szymonem Szydełko.
» https://m.youtube.com/watch?v=SWVMF2v3QlM

Cdncdn | 2020-03-20 12:57

Prawda jest taka ze gdyby wygrali dwa pierwsze mecze to byliby już spokojni .Niestety Szydełko nie poprowadził drużyny tak jak powinien i spadek będzie tez jego wina.I tu się ciśnie na usta cytat."Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapki wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."
Ja raczej ie mam złudzeń choć uważam ze jeśli zostanie utrzymana taka tabela będzie to naprawdę nie uczciwe.Najlepszym i najuczciwszym wyjściem z sytuacji jest anulowanie całej rundy..Ale jak wykazało życie w PZPN nie ma miejsca na uczciwość i sportowa walkę.

Bzcst1938 | 2020-03-20 13:18

Prawda jest taka że powinieneś dawno dostać BANA łgarzu. Jak masz krótką pamięć to przypomnę ci że po 5 meczach mieliśmy 1 punkt i to nie jest wina Szydełki tylko WTORKA. Klub walczy o swoje - źle, Klub nie walczy o swoje - źle CDNCDN zawsze obrócisz kota ogonem w tym jesteś najlepszy klub potrzebuje i ma generała a nie potrzebuje takich papluch jak ty kłap jęzorem dalej a twoje słowo gówno warte

Filip kacper k. | 2020-03-20 14:38

NEWS: Rozgrywki piłkarskie w Polsce zawieszone do 26 kwietnia
Zawieszenie ma związek z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie.

Stary_kibic40 | 2020-03-20 14:38

Ten sezon nie będzie już kontynuowany, także fabianowski i reszta załogi, powoli oddawać pieniążki za karnety na rundę wiosenną + oczywiście za karty kibica.

Ramirez | 2020-03-20 14:42

16 terminów (środa - sobota) to za mało? Mi wychodzi inaczej, żeby rozegrać 12 spotkań w pierwszej i drugiej lidze, a w ekstraklasie 11 w zupełności wystarczy i puchar polski się jeszcze zmieści.

Normalny50 | 2020-03-20 19:58

DO STARY KIBIC 40 z ciebie taki kibic jak z koziej dupy traba caly kraj z maga sie z wirusem a ty o pare zloty sie juz upominasz nie pisz juz tych swoich komentarzy bo sie osmieszasz

Cdncdn | 2020-03-20 20:24

Jakie kur...parę zloty?Dwie stówy to trochę kasy jest .Wiem ze sa problemy z odzyskaniem pieniędzy za karnety i bilety.To skandal.Bez szemrania powinni oddawać na konta.

Stary64 | 2020-03-20 22:17

Do cdn cdn ,Chłopie- założyłem specjalnie konto bo już nie mogę słuchać twojego biadolenia . Daj sobie na wstrzymanie i przestań ciągle ujadać. Albo jesteś kibicem Stali albo zmień zespół a tu się nie produkuj.TYLKO STAL

Stary_kibic40 | 2020-03-21 00:28

Normalny trzeba się upominać o swoje, normalka. Kupiłem 4 karnety dla dzieciaków + 1 dla siebie, także był to troszkę większy wydatek dla rodziny. Plus do tego karty kibica. Ten sezon nie będzie już dokończony, także powoli myśleć nad oddawaniem ludziom pieniążków.

Cdncdn | 2020-03-21 08:40

Raczej szybko a nie powoli oddawać kasę za karnety.A co do kibica.....przede wszystkim jestem klientem i ojcem moich dzieci .Kibicem to jestem tylko na meczu.Meczów nie ma wiec i kibicem juz nie jestem .No bo komu tu kibicować.Chyba tylko tym co czekają na zwrot pieniędzy za karnety.

Johnnymalce | 2020-03-21 09:29

A co szanowni kibice juz na 3 lige nie bedą chodzic ze domagają sie zwrotu za karnety? Nie rozumiem niektorych..Fakt tu Pan wydal na 4 dzieciaki,ale moze to potraktowac jako pieniadze wydane z 500+ na rozrywke dla dzieci na swiezym powietrzu.Swiat sie nie konczy zaczniemy najgorzej w 3 lidze ale mecze bedą i swoje karnety kazdy wykorzysta.Pan CDN nastepny udziela sie tu bardzo duzo,zyje klubem,ale 3 liga juz nie interesuje,a moze potraktowac to wogole jako cegiełke na Stal,i wogole nie domagac sie w tym ciezkim okresie niczego od klubu.Kibice sukcesu...

Johnnymalce | 2020-03-21 09:33

dodam jeszce ze jeden wyjazd niekiedy nas kosztuje wiecej niz ten wasz karnet za 200 zl

Fanatyk38 | 2020-03-21 10:22

Cdn. Twój ostatni wpis ukazał całą Twoją naturę. To, że pier....sz głupoty było wiadomo od dawna i myślałem , że już ciężko Ci będzie czymś zaskoczyć. Jednak pokłady głupoty w twojej pustej głowce są niewyczerpalne. Niewątpliwe dodajesz kolorytu tej stronie.

Fanatyk38 | 2020-03-21 10:31

Stary... a karty już nie będziesz używał??? Zobaczyliście raz stadion i już wystarczy?
Kibice... tu więcej osób niż sympatyk CDN powinno zmienić stronę i zainteresowania. Zapiszcie się na jakieś terapie, najlepiej WSPÓLNE i tam będziecie sobie opowiadać live o swoich życiowych i sportowych rozterkach. W dobie kwarantanny macie jeszcze tydzień
Na zwierzenia. Po oficjalnej informacji, że sezon jest zakończony możesz się czegoś domagać kibicu. Póki co...siedź i czekaj na kolejny mecz bo w maju i czerwcu można grać.

Młodynie | 2020-03-21 11:00

Najlepszym rozwiązaniem byłoby , jakby obecne karnety zostały wykorzystane w następnym sezonie .Czyli kto kupił na wiosnę ma już zapewnione miejsce na jesień.Klub ma pieniądze co przy widmie problemów finansowych wielu zespołów jest optymalnym rozwiązaniem.Moglib y pomyśleć np nad wirtualnymi biletami lub coś w tym stylu każdy kto chce wesprzeć klub dowolną kwotą.Coś podobnego do Stali Rzeszów i Wisły Kraków .

Stary64 | 2020-03-21 12:18

Cdn skoro nie jesteś kibicem to co ciągle się udzielasz na stronach dla kibiców. Ja przeżyłem awanse i spadki ale jakoś nigdy nie przestałem kibicować Stali. A co do zwrotu za karnety to jeszcze nie ma oficjalnego zakończenia sezonu więc nie płacz.

Daro | 2020-03-21 20:31

Część wywiadu z Koźmińskim o sytuacji, że w przypadku zakończenia liczy się stan obecny:

Jak zareagowały na to kluby?

90 procent prezesów podeszła do tematu ze zrozumieniem. Były tak naprawdę dwie możliwości: taką, jaką podjęliśmy, albo anulowanie całego sezonu. Szczęście, że drużyny rozegrały tyle samo spotkań.

Co z niezadowolonymi?

Wiadomo, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie wszystkim da się dogodzić, wiemy to, ale wydaje się, że to najbardziej sprawiedliwy wariant. NIEZADOWOLONYCH JEST ODSETEK.

Te strony zaproponowały inne rozwiązanie?

Nie, pojawiły się bardziej hasła o odwołaniu sezonu.

Dla nich jesteśmy tylko odsetkiem. Na dobrą sprawę na poziomie centralnym niezadowolonych klubów jest 10, a może nawet 7 bo ŁKS, Legionovia i Gryf już praktycznie spadły i się z tym pogodziły wcześniej na 52 zespoły.

Powiększenie lig też nie jest tym klubom z 1 ligi i ekstraklasy na rękę bo trzeba się dzielić wpływami z transmisji itp.

Marco | 2020-03-21 21:39

By umilić dbanie o higienę proponuję nucić (rytm zapewne wszystkim dobrze znany).

Hej Stal, Stalowa ZKS
Hej Stal, Stalowa ZKS
Hej Stal, Stalowa ZKS
Hej Stal, Stalowa ZKS
To my , Stalówka to my
To my , Stalówka to my
To my , Stalówka to my
To my , Stalówka to my
To powinno wam zająć co najmniej zalecane 30 sek. a gdyby się "przyjęło" to myślę że na trybunach dało by zajebisty efekt . Ps. Osobiście to sobie nucę od 1,5 roku gdy gra nasza Stalówka a ja akurat nie mam możliwości być na meczu .

Młodynie | 2020-03-21 22:12

Resovia Skra i Stal Rzeszów złożyly wniosek o walkowery w meczach z Pogonią Siedlce jeśli się przychyla do ich prośby awansujemy na 15 miejsce w tabeli ale to wciąż spadek

Filip kacper k. | 2020-03-22 08:46

Od dawna pisałem ze spadek to kazdy pisal głupoty

Młodynie | 2020-03-22 08:49

raczej nie będzie spadków od kwestii apelu klubu Boniek zaczął zwracać uwagę nie tylko na te duże kluby ale też i na nas trzeba liczyć że dotrzyma słowa

Maxtor84 | 2020-03-22 10:39

powoli zaczynajmy się godzić z tym że spadamy i oby to nie był spadek na lata .....

Bzcst1938 | 2020-03-22 10:55

Przestańcie już biadolić o tym spadku, bo żadnego spadku nie będzie.
» https://sport.onet.pl/pilka-nozna/zb.....

Stary_kibic40 | 2020-03-22 12:37

Dokładnie, nikt nie spadnie w tym sezonie, także duże duże szczęście. Negocjować kontrakty i działać już na przyszły sezon. O ile rozpocznie się zgodnie z planem, co bardzo wątpliwie...

1938fc | 2020-03-22 14:56

Kurde niektórzy mnie naprawdę zadziwiają , każdy dobrze wie że jakbyśmy spadli to samo jak inne kluby (ŁKS, Korona , Arka) i te druzyny z 1ligi to pójdą zawiadomonie na PZPN i będą rozprawy o grubą kasę gdzie każda wygra klub który spada , wiec PZPN za bardzo nie może sobie pozwolić na stratę kolejnych pieniędzy , wierzcie do końca bo wielu mówi że spadamy wielu temu zaprzecza wiec czekamy i czekamy na informacje dobre dla Stali

Młodynie | 2020-03-23 10:49

PGE VIVE Kielce i MKS Perła Lublin mistrzami Polski, nikt nie spada ? oto konsekwencje decyzji władz PGNiG Superligi o zakończeniu rozgrywek mężczyzn i kobiet w tym sezonie.Kolejne ligi stosują rozwiązanie z brakiem spadków więc chyba się nam upiekło tym razem zbudować zespół na następny sezon przedłużyć kontrakty min z Kierczem

1938fc | 2020-03-23 11:42

Na echodnia pojawił się wywiad z sekretarzem generalnym PZPN-u gdzie padly też pytania o sytuacje która nas interesuje i taki mały spojler jest duże światełko w tunelu w sprawie utrzymania

Jefrey | 2020-03-23 15:14

Hm..w cafe futbol na Polsacie prezes Wigier ciekawie m?wił...ale czy to przejdzie????jak w Polsce rządzi Jarek tak w piłce rządzi Zbyszek....od nich zależy...my no c?ż ...tylko czekać...odwołania i sądy nic nie dadzą...zdanie takie me...osobiste...

Paweł87 | 2020-03-23 22:44

Dla zainteresowanych, podsyłam trochę dłuższą analizę sytuacji od strony prawnej. » http://szadorski.pl/blog/komentarz-d.....
Coraz więcej głosów odnośnie tego, że decyzja PZPN trochę zbyt szybka... trzeba mieć nadzieję i mówić głośno zanim zostaną podjęte ostateczne decyzje. Uchwała PZPN ma pewne "furtki bezpieczeństwa"...

Stary_kibic40 | 2020-03-24 09:37

Trenerzy, zawodnicy, na czas ,,bez futbolu', czyli na najbliższe kilka miesięcy warto by było obniżyć swoje pensje....

Cdncdn | 2020-03-25 07:15

Piłkarze Śląska Wrocław zgodzili się na sporą obniżkę wynagrodzenia podczas trwania pandemii koronawirusa. Większość ich zarobków zostanie zamrożona, a piłkarze otrzymają od 15 do 30 proc. swoich pensji.

Czytaj więcej na » https://sport.interia.pl/pilka-nozna.....

1938fc | 2020-03-25 13:19

Problem jest taki że w Śląsku zarabiają nawet kilka razy więcej więc to 15-30 % obniżki to dla nich żadna przeszkoda aby zarabiać fajne pieniądze . Problemy mogą mieć 1 jaki 2 ligowe kluby

Filip kacper k. | 2020-03-26 10:24

Kultura tak młodej organizacji jak Kwadratowe "New"
@StalRzeszow
(~20 mies) wykuwa się w kryzysie. Mamy ~170 ludzi na umowach, niemal każdy z miejsca deklaruje chęć rezygnacji z 20% zarobków za marzec i kwiecień. Przed chwilą Wojtek Reiman (cpt) dołączył do załogi. Mam najlepszych ludzi Do góry ze strzałką w górę powyżej

Slim1938 | 2020-03-26 16:31

PZPN wymaga jednak stadionu rezerwowego, spełniającego już teraz wszystkie kryteria. Rzeszowskie teamy umówiły się, że ?pasiaki? starają się o zgodę na grę w Mielcu, a biało-niebiescy - w Stalowej Woli (tym bardziej, że kibice obu Stali mają tzw. zgodę), bo tylko te dwa podkarpackie obiekty spełniają wszystkie wymogi 1 ligi.

Ponoć w Mielcu nie pałają radością, by przyjąć zespół, a raczej kibiców Resovii. Mówi się, że podobnie było w Stalowej Woli.

Ze Stalą Rzeszów rozmawiamy i raczej nie będzie problemu, o Resovii pierwszy raz słyszę


- poinformował nas Mateusz Nowak, dyrektor Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Młodynie | 2020-03-26 17:07

Czego uważam że to nie głupi pomysł jak Resovia zapłaci za wynajem a my mielibyśmy 1 ligę i promocje obiektu

Pazimieh | 2020-03-26 17:31

MŁODYNIE po tym co napisałeś przychodzi mi do głowy komentarz jednej z moich polonistek: "Boże, spuść bombę" :)

Stary_kibic40 | 2020-03-26 18:06

Po co Stal Rzeszów pyta o obiekt na 1 ligę??? Nie rozumiem.

Młodynie | 2020-03-26 18:17

w papierach muszą zaznaczyć pozatym licencja Bełchatowa jest niepewna problemy finansowe nie tylko oni zapewne będą mieli a Stal Rzeszów kasy ma sporo

Daro | 2020-03-26 21:45

Słowacja anulowała sezon. Nikt tam nie awansuje i nikt nie spada.

Daro | 2020-03-27 07:06

Tyczy się to jedynie III ligi i niższych.

Młodynie | 2020-03-27 12:19

Sezonu nie skończymy więc kasę z PJS dostaniemy zawsze to trochę grosza jest

Sciemaa | 2020-03-27 12:20

jak spadniemy to nie dostaniemy

Młodynie | 2020-03-27 12:23

Nikt nie spada wszyscy mówią już naszym głosem po prostu powiększone zostaną ligi także apel naszych działaczy i trochę szumu wokół klubu w krajowych mediach plus Borek zdał egzamin upiekło nam się tym razem

1938fc | 2020-03-27 12:36

Nic nam się jeszcze nie upiekło , nie ma potwierdzenia że zostajemy w 2 lidze więc nie siejmy żadnych niepotwierdzonych informacji

Młodynie | 2020-03-27 12:40

Myślę że tak będzie łatwiej jest zostawić drużyny i powiększyć ligę niż płacić odszkodowania ale poczekajmy jeszcze

Marcin93 | 2020-03-27 12:55

Rafix (Młodynie) nie siej fermentu, już siałeś przed sezonem...

Sciemaa | 2020-03-27 13:01

A borek co powiedzial? i gdzie

Młodynie | 2020-03-27 13:04

W kanale sportowym u Stanowskiego wspomniał Bońkowi o Stalówce że będziemy najbardziej pokrzywdzeni i że obecne rozwiązanie jest nie sprawiedliwe

Sciemaa | 2020-03-27 13:27

daj linka poogladam

1938fc | 2020-03-27 23:04

Sprawa wygląda tak że na ten moment przedstawili program z kasą ale nie wiedzą co z zakończeniem sezonu , Boniek na kanale Prawda Futbolu tak się wypowiadał , czekają jak się sytuacja rozwinie i siądą do rozmów , sprawa jest otwarta

Młodynie | 2020-03-28 08:57

jedną z opcji jest też podział 2 ligi na wschodnią i zachodnią .Wtedy z 3 wchodzi Motor Hutnik Wólczanka i rezerwy Korony

Mg151 | 2020-03-28 17:26

Innej opcji nie ma, liga musi zostać anulowana. Bo własnie to jest ten nadzwyczajny problem (wirus) i nie to że on zmusza do zakończenia sezonu z aktualnymi wynikami, lecz zmusza do odwołania skoro sezon nie mógł być dokończony. To jest prawidłowy i sprawiedliwy tok myślenia.
Nikt nikogo nie powinien karać za nie wykonanej do końca "pracy" , ani nikt nikogo nie powinien za to nagradzać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 097 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 59 978 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 842 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 415 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.02782