Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozgrywki zawieszone.

Rozgrywki zawieszone.
❗WAŻNY KOMUNIKAT ❗ Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zawiesił rozgrywki Fortuna I ligi i II ligi do dnia 26 kwietnia . Niestety... Czeka nas długa przerwa... Pozostaje mieć nadzieję , że sezon jednak będzie dograny do końca i to na boisku rozstrzygnął się awanse i spadki. Przy okazji apel do sympatyków Stalówki o nie rezygnowanie z zakupionych karnetów czy kart kibica. Jak każda firma w tym okresie , nasz Klub znalazł się w trudnej sytuacji nie z własnej woli. Pamiętajmy, że zawodnikom i pracownikom trzeba płacić mimo zawieszenia rozgrywek. Nagły odpływ gotówki może jeszcze bardziej skomplikować sytuację. WSPIERAJ SWÓJ KLUB!!! KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA!!! Z kibicowskim pozdrowieniem HEJ STAL!!!

Komentarze (14)

Cisse | 2020-03-28 19:31

Nie ma sprawy, ale jak ma się sytuacja z całym kierownictwem, dyrektorami itp? Mam nadzieję, że każdy w klubie się dostosuje do sytuacji. Nie tylko kibice.
Fajnie jakby było to transparentnie przedstawione, że wszyscy w klubie się poczuwają do ratowania sytuacji, to i kibicom byłoby lżej na sercu w tej sytuacji.

Jacek22 | 2020-03-28 19:58

Powinno się zorganizować marsz protestacyjny że dograć należy sezon do konca a nie żaden spadek bo wirusik, niech Boniek nie wymysla takich rzeczy, a jak cos takiego bedzie to powinien byc marsz na cale miasto protestacyjny!!! Nie po to byly transfery zeby teraz spasc za darmo z ligi. Boniek pewnie bedzie naciskał bo jego ukochany Widzewek prowadzi wiec zrobi wszystko zeby zakonczyc teraz ligę ale my na to nie pozwolimy!!! trzeba zrobic marsz i niech wlacza sie wszyscy kibice do tego marszu, jak bedzie szum na cala Polsce to moze to Bonka przekona powinien ten marsz przejsc ulicami az pod stadion

Fanatyk38 | 2020-03-29 00:36

Zapewne wszystkie informacje będą podane jak coś zostanie ustalone. Do decyzji o obniżeniu/zamrożen iu wynagrodzeń trzeba też pewnie rozmów z piłkarzami a większość trenuje indywidualne poza Stalową.
Jeżeli zapadnie decyzja o zakończeniu sezonu to również ustalone zostanie czy np karnety" przechodzą" na rundę jesienną czy będzie inne rozwiązanie.

Normalny50 | 2020-03-29 14:39

Ten JACEK 22 to chory czlowiek o czym ty mowisz jaki marsz wymysliles teraz gdy ludzie borykaja sie z wirusem kto ci bedzie maszerowal chyba taki sam Debil ja ty co ma byc to bedzie teraz ludzie mysla zeby ten wirus minol zeby mieli prace a czy spadniemy czy nie to jest najmniej wazne Pozdrowienia Dla normalnych kibicow

Maxtor84 | 2020-03-29 15:55

ale te wypociny JACKA22 fajnie się czyta :D

Młodynie | 2020-03-30 12:40

Ja akurat pomartwiłbym się czy klub przetrwa kryzys finansowy wiele klubów zapewne zbankrutuje co chce wykorzystać min Stal Rzeszów ,która zgłosi swój udział w rozgrywkach Ekstraklasy zapowiedział ich prezes Rafał Kalisz.» http://podkarpacielive.pl/pl/wydarze.....

Filip kacper k. | 2020-03-30 13:20

Kwestia bardziej tygodni niz miesiecy bedzie zakaz wydawania kasy na sport wyczynowy przez samorzady i spolki miejskie.

Wiele razy apelowalem zeby oddzielic nasza pilke od polityki.

Efekt bedzie taki ze z dnia na dzien braknie w PSA jakichkolwiek wpywow.

Młodynie | 2020-03-30 13:55

Pytanie teraz co robić moze HSW się więcej dorzuci a zarazem miasto bardziej ich wesprze finansowo .Nie wiem ile klub dostaje od Cellfastu czy Nadsańskiego Banku ale to raczej nie wystarczy do spokojnego funkcjonowania

Stary_kibic40 | 2020-03-31 12:36

Panowie z klubu, na co wy czekacie??? Czy tak trudno jest podjąć decyzję (najlepiej z własnej woli) o obniżce swoich wynagrodzeń minimum o 50 %??? Chcecie dłużej czekać i zrobić drugą Zilinę????

1938fc | 2020-03-31 13:52

A może taka decyzja została podjęta tylko nie została podana do opinii publicznej?

Stary_kibic40 | 2020-03-31 13:59

A czy to jest jakaś tajemnica wagi państwowej?

Filip kacper k. | 2020-03-31 17:05

nowy tymczasowy prezes nie pobiera pensji wiec ciezko tu cos dzielic.

Zostaja pilkarze i trenerzy

Jacek22 | 2020-04-1 09:24

Jak patrze na to wszystko co sie dzieje to mam taką propozycje. Proponuję schować się u mamusi pod pierzyną.

Normalny50 | 2020-04-1 19:37

Jak czytam te brednie JACKA 22 to mi jedna mysl przychodzi do glowy ze glupich nie sieja glupcy sie rodza

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 226 602 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 953 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 93 416 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 49 988 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01525