Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Drugi etap konkursu.

Drugi etap konkursu.

Szanowni Kibice. 
PRZED NAMI DRUGI ETAP KONKURSU !!!

Od dzisiaj zaczynamy II etap naszego konkursu. Głosy oddajemy pod postem konkurskowym na Facebooku -strona  Kibiców lub Tygodnika Sztafeta oraz na kuponach konkursowych wydrukowanych w czwartkowym, papierowym wydaniu Sztafety. Wsród Kibiców, którzy wezmą udział we wszystkich etapach konkursu rozlosujemy gadżety Stalówki.
                                                                         
                                                                                 II etap - pomoc i atak

W dniach 23 kwietnia (czwartek) - 28 kwietnia (wtorek) DO GODZINY 23:59, wybieramy w naszym głosowaniu linie pomocy i atak. W tym czasie trzeba będzie w swoim komentarzu pod uaktualnionym postem konkursowym, podać nazwiska czterech pomocników i dwóch napastników. 

 Wykorzystując wolny od prawdziwej rywalizacji czas, postanowiliśmy wraz z Tygodnikiem „Sztafeta”, ogłosić konkurs dla kibiców piłkarskich Stali Stalowa Wola, w  którym wybierzemy „Złotą Jedenastkę i Najlepszego Trenera XX-lecia”.
 
Konkurs główny prowadzony będzie na profilach facebookowych  Kibiców Stali Stalowa Wola oraz „Sztafety”. 
Dodatkowo w czwartkowym, gazetowym wydaniu tygodnika, drukowane będą kupony, które będzie można składać w siedzibie redakcji w „Metalowcu” przy ul. 12 Sierpnia 12 (VI piętro) oraz w siedzibie ośrodka „Kibice Razem” przy ul. Popiełuszki 40 (obok baru „Ravioli”). Na kuponie wpisujemy imiona i nazwiska jedenastu zawodników oraz jednego trenera.
Konkurs „internetowy” podzielony jest na trzy etapy. W pierwszym wybierzemy bramkarza i obrońców, w drugim pomocników i napastników, a w trzecim trenera.
Uwaga!!! 
1. Do „Złotej Jedenastki i Najlepszego Trenera XX-lecia” można nominować tylko i wyłącznie piłkarzy i trenera, którzy reprezentowali zielono-czarne barwy w latach 2000-2020 (włącznie z rundą wiosenną sezonu 99/00).
2. Z jednego konta można umieścić tylko jeden komentarz. 
3. Komentujemy pod newsem na stronie kibicowskiej lub „Sztafety”. 
4. Jeżeli z jednego konta dodamy komentarz np. na kibicowskiej stronie to nie umieszczamy drugiego komentarza na stronie „Sztafety”.
5. Od dzisiaj-piątek 17 kwietnia, zaczynamy etap pierwszy-bramkarz i obrońcy. 
6. Informacja na temat kolejnego etapu pojawi się w oddzielnym newsie i pod nim będziemy wybierać zawodników z formacji pomocy i napastników. Później przejdziemy do kolejnego etapu- wybór trenera.
 
Po ostatnim etapie, zsumujemy wszystkie Wasze głosy, i te oddane na profilach facebookowych oraz te na kuponach drukowanych w „Sztafecie”, i ogłosimy wyniki.
Wszystkich sympatyków „Stalówki” zachęcamy do wspólnej zabawy.
Każdy z Nas siedząc na trybunach miał zapewne wizję swojej wymarzonej jedenastki więc teraz można zostać trenerem i stworzyć ten „dream team” ;).
 Do dzieła!!!

 
 

Komentarze (12)

Młodynie | 2020-04-23 12:46

Na youtubie mogą albo udostępnić na TVcom . Tak jak pierwotnie planowano transmisję z meczu z Olimpia Elbląg

Misio | 2020-04-23 20:51

PP- Piotr Piechniak, LP- Michał Trąbka, ŚP- Mieczysław Ożóg, ŚP- Tadeusz Krawiec, N- Łukasz Sekulski, N- Prejuce Nakoulma

Misio | 2020-04-23 21:33

Wietecha - Rybak, Maciorowski, Wieprzęć, K. Lebioda - Piechniak, Ożóg, Krawiec, Trąbka - Sekulski, Nakoulma

1938fc | 2020-04-24 13:01

CDNCDN umiesz rozśmieszyć człowieka , Lucek może i ma znajomości i mógłby może i by załatwić mecz w TVP ale jest kilka powodów dlaczego sie tak nie stanie: tydzień wcześniej przed 1 i 2 ligą ruszy ekstraklasa wiec ekstraklasa > 2 liga , oglądalność musi przynieść zyski dla telewizji a nwm czy nasz klub mógłby przynieść zysk ( jeśli tak to pewnie niewielki) wiec nie za bardzo widze mecz Stali w TVP ,pewnie nawet nikt o tym nie myśli i nie bedzie myślał

Kibic z młodynia | 2020-04-27 16:31

Stal Rz poinformowała o pozyskaniu nowego sponsora. Jest nia DPD. Da się?

1938fc | 2020-04-27 16:42

Dzisiaj został ogłoszony 2 konkurs na prezesa Stali , mam nadzieje że w dobie koronowirusa zostana podjete dobre decyzje i trafi tu osoba kompetenta z pomysłem i wizją mocnego klubu. Musi to być nowa osoba bo z tego co sie czytało i słyszalo wypowiedzi innych osób to Szymański jak i Nowak mieli wiecej przeciwników niż popierajacych go

Retoox | 2020-04-28 21:50

Pomocnicy:
Danie Radawiec - za sezon 04/05 i to, że głownie dzięki niemu nie spadliśmy,

Michał Trąbka - za talent jaki niewątpliwie ma,

Marek Baster - za to jakim, że był największym walczakiem,

Mieczysław Ożóg - za charakter, dla mnie żywa legenda

Napastnicy:
Krzysztof Podlasek - za szybkość i to że mimo niskiego wzrostu pięknie sobie radził z dużo mocniejszymi obrońcami + korona króla strzelców

Łukasz Sekulski - za króla strrzelców

Stary_kibic40 | 2020-04-29 10:14

Podlasek to był cienki jak dupa węża. Taki Zegarek to był super zawodnik.

Misio | 2020-04-29 15:40

RETOOX - tak bez napinki, tylko dyskusyjnie. Radawiec za Piechniaka? Dla mnie bez porównania poziom Piechniaka i Radara, podobnie jak Podlasek i Nakoulma. Bastera brałem pod uwagę, ale podobny piłkarsko i wizualnie był też Iwanicki. Typowi skrzydłowi. Uznałem jednak, że bardziej na skrzydłach widziałbym Piechniaka i Trąbkę, a w środku Ożóg i Krawiec. Pozycja Ożoga niepodważalna, a Krawca wybrałem za całokształt ( gol w Czermnie też ) i za to, że wychowanek. Brałem też pod uwagę Szafrana i Sobczyńskiego Adriana. PS. do CDNCDN - chodzi o ostatnie 20 lat!

Retoox | 2020-04-29 22:41

MISIO - Piechniak wiadomo, reprezentacja, bardzo dobry zawodnik tylko, że ile on zrobił dla Stalówki swoje najlepsze lata spędził w ekstraklasie a do nas nie przyszedł nawet pod koniec kariery. Wybrałem zamiast niego zawodnika dzięki któremu nie spadliśmy na 4 poziom rozgrywkowy z którego nie wiadomo jak i kiedy byśmy się wygrzebali. Wybrałem zawadnikow którzy coś zagrali dla klubu a nie za to co osiągali w innych. Tak patrząc to nr1 na bramce powinien być Nalepa (za to że ocierał się o kadrę) może Piekutowski a wiadomo że Wietecha jest tu bez konkurencji...

Misio | 2020-04-30 15:37

RETOOX - ok. ale Radar za długo u nas też nie pograł. Wg 90minut.pl jeden sezon więcej niż Piechniak. Jak możesz to uzupełnij "11-tkę" o obrońców i bramkarza. Moja jest w trzecim komentarzu. PS. jeszcze wśród pomocników zastanawiałbym się nad Uwakwe. Miał ze dwa świetne sezony u nas.

Misio | 2020-04-30 15:40

CDNCDN - Rogoziński - Pędlowski, Niemiec, Mścisz, Weselak - Bzdyra, Strzelec, Fijarczyk - Mulawka, Sajdak, Tworek. O taką Ci chodzi?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3356) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1369) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 90 780 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 316 322 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 470 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 897 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01835