Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Konkurs na stanowisko prezesa Sali P.S.A.

Konkurs na stanowisko prezesa Sali P.S.A.
Stal Stalowa Wola – Piłkarska Spółka Akcyjna ogłasza drugi nabór na stanowisko Prezes Zarządu STAL Stalowa Wola – Piłkarska Spółka Akcyjna.
O w/w stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Więcej szczegółowych iformacji znajdziecie na oficjalnej stronie klubowej : stal1938.pl.
1. Wymagania niezbędne:
a. wykształcenie wyższe lub wykształcenie wyższe uzyskane za granicą uznane w
Rzeczpospolitej Polskiej, na podstawie przepisów odrębnych,
b. minimum 5 letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru,
mianowania spółdzielczej umowy o pracę lub świadczenia usług na podstawie innej umowy
lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek w tym, co najmniej 3 – letnie
doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikających
z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek,
c. nienaruszanie ograniczeń lub zakazów zajmowania stanowiska członka organu
zarządzającego w spółkach handlowych,
d. obywatelstwo polskie z zastrzeżeniem informacji zawartej w nagłówku niniejszego
ogłoszenia,
e. stan zdrowia pozwalający na zajmowanie stanowiska,
f. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw
publicznych,
g. niekaralność za umyślne lub nieumyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia
publicznego lub umyślne lub nieumyślne przestępstwo skarbowe,
h. nieposzlakowana opinia.
i. Prezesem spółki STAL STALOWA WOLA - PIŁKARSKA Spółka Akcyjna w Stalowej
Woli NIE MOŻE być osoba, która spełnia przynajmniej jeden z poniższych warunków:
- pełni funkcję społecznego współpracownika albo jest zatrudniona w biurze poselskim,
senatorskim, poselsko-senatorskim lub biurze posła do Parlamentu Europejskiego na
podstawie umowy o pracę lub świadczy pracę na podstawie umowy zlecenia lub innej umowy
o podobnym charakterze,
-wchodzi w skład organu partii politycznej reprezentującego partię polityczną na
zewnątrz oraz uprawnionego do zaciągania zobowiązań,
-jest zatrudniona przez partię polityczną na podstawie umowy o pracę lub świadczy
pracę na podstawie umowy zlecenia lub innej umowy o podobnym charakterze,
-pełni funkcję z wyboru w zakładowej organizacji związkowej lub zakładowej organizacji
związkowej w którejkolwiek ze spółek miejskich,
- jej aktywność społeczna lub zarobkowa rodzi konflikt interesów wobec działalności
spółki.
2. Wymagania dodatkowe:
a. doświadczenie w zarządzaniu sportem,
b. znajomość oraz umiejętność właściwej interpretacji i stosowania regulacji prawnych:
-ustawy o finansach publicznych,
- ustawy Prawo zamówień publicznych,
- ustawy o gospodarce komunalnej,
- ustawy o sporcie,
- ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych,
- ustawy Kodeks pracy,
- ustawy Kodeks postępowania administracyjnego,
- Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i
w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
 Ustawy o ochronie danych osobowych.
a. doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych,
a. dobra znajomość obsługi komputera,
a. doświadczenie w kierowaniu zespołem,
a. umiejętność skutecznego podejmowania decyzji,
a. zdolności logistyczno-organizacyjne,
a. umiejętność skutecznego radzenia sobie ze stresem,
a. umiejętność skutecznego komunikowania się oraz budowania relacji,
a. wysoka dyspozycyjność,
a. wysoka kultura osobista,
a. odpowiedzialność, zaangażowanie i skuteczność w realizacji powierzonych zadań,
a. umiejętność analitycznego myślenia,
a. predyspozycje osobowościowe: asertywność, umiejętność pracy w zespole,
kreatywność, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
a. umiejętność pracy pod presją czasu.
b. doświadczenie w organizowaniu wydarzeń oraz pozyskiwania partnerów,

Komentarze (45)

Fanatyk38 | 2020-04-29 12:57

Śledząc komentarze na stronie przez kilka lat, mamy tu kilkunastu kandydatów , którzy marnują się klepiąc jedynie w klawiaturę. Co jest Panowie? Brakuje odwagi? Mamy kryzys, może być ciężko z robotą a tu taka ciepła posadka. Miasto da kasę a ktoś zbuduje sobie składzik na LM. Z wpisów wynika , że każdy z internautów zna się na wszystkim od pozyskiwania sponsorów przez kontraktowanie odpowiednich , tylko dobrych piłkarzy.
Złoży ktoś cv ? ;) Czy dalej będzie - "powinno być", "zróbcie", "ten się nie nadaje", "tamten zły", "dlaczego on", "pionek",itd.

1938fc | 2020-04-29 14:18

Może jest i kilku na tej stronie kandydatów i wyrażaja swoje opinie bo chcą dla tego klubu dobrze , w kilka lat pewnie osoby bardzo zniszczyły dobre imię naszego klubu , pojawiło się kolesiostwo i nikt nie mógł nic powiedzieć bo pewna grupa wiedziała o wszystkim najlepiej ... od spadku byliśmy pośmiewiskom 2 ligi pod względem infrastruktury musiał się pojawić Nadbereżny żeby coś w tym temacie ruszyło . Od pewnego czasu ta dobra opinia naszego klubu powoli się buduje ale jeszcze sporo dni przeminie żeby odbudować to co ktos potrafił zepsuć w kilka lat. Jest czas wybrać nowego prezesa i wierze że będzie to osoba której będzie można zaufać i która jako najważniejszy cel postawi sobie zbudowanie klubu na 1 ligę a nie na własnie przyjemności. Zobaczymy czy nowy prezes zbuduje mocną Stal czy dołączy do grona ,, tym którym sie nie udalo " hehe

Fanatyk38 | 2020-04-29 15:04

"hehe" to dobre podsumowanie Twojego wywodu. Sra..ie w banie. Tu na "forum" jest jak jest. "Pewna grupa" , która ma klub w sercu i chce pomóc kompetentnym wyrażaniem swoich opinii. Znają sposoby na pozyskiwanie sponsorów, znają najlepszych piłkarzy, którzy chcą grać w Stali za grosze, wiedzą jak powinno się działać ale nie chcą podzielić się tymi tajemnicami bo tak im zależy na tym klubie ,że gdyby sie komuś udało to by nie mieli co pisać w necie. Nikt nie ma czasu i odwagi wyjść i wdrożyć tego wszystkiego w życie bo przecież od tego są inni.hehe. 10 trenerów,10 prezesów,10 speców od marketingu itd.
JEST TAKIE COŚ JAK WOLONTARIAT!!! Skoro komentatorzy są tak wspaniałomyślni i dobroczynni , że chcą wszystkiego dobrego dla Stali to może w ten sposób będą pomagać? Po 2 na trening 5 x w tyg i mamy zajęcie dla 10 internautów. Każdy wdroży swoją myśl szkoleniową i gramy. No ale ok...jak Fabian bierze kase to...niz za darmo. Więc cv i do roboty skoro ktoś uwaza, że jest od niego lepszy. Jest szansa.
Wg tych "wyrażanych opinii" , od spadku wszystko jest/było złe i wszyscy są źli bo...najzwyczajniej nie potrafią awansować a "pewna grupa" internautów jest tym strasznie zniesmaczona.
Wszystkim Kibicom zalezy na dobru tego Klubu i pewnie też każdy kto zasiadał na stołku dowodzącego klubem miał dobre zamiary. Nie udało się . Przyszło Miasto , kolejni ludzie i są kolejne zarzuty tych samych komentujących bo miejsce w tabeli jest jakie jest. Jak widać "na załączonym obrazku" , nie ważne czy jest Pan Żak , Wodex, Kaczmarski, Zając czy Szymański, miasto ze swoją kasą z Nowakiem czy Chodorkiem. O wynik i awans nie jest łatwo. A klub ?? Dobre imę?? Buduje się bo co?? Bo nowa trybuna i światła?? Ok ale światła nam awansu nie zrobią.
Po spadku warunki były jakie były i nikt nie narzekał tylko zaciskał pasa i grał utrzymując centralny szczebel rozgrywek 9 czy 10 lat. Moze to nie wielki sukces ale w pewnym momencie bez stadionu i z niskim jak na 2 ligę budżetem to jakiś wyczyn bo nie tacy spadali i nie tacy nie potrafią od lat awansować(Lublin z kasą x3 i obiektem o którym możemy marzyć).

1938fc | 2020-04-29 15:55

Fabianowi jak i Chodorkowi jak I Nowakowi każdy może mieć swoje opinie ale tutaj mogę podziękować bo weszli do klubu) a nie musieli) w bardzo złym położeniu , kiedy chłopaki nie dostawali pensji przez 6 miesięcy i nie było wiadomo czy wystartujemy w 2 lidze , właśnie jesteśmy w 2 lidze już prawie 9 , 10 lat wiec czas coś zmienić i walczyc o coś więcej a nie tylko o utrzymanie , dlatego mam ogromną nadzieje że przyjdzie gość który wejdzie do klubu z pomysłem i werwą do działania .Własnie teraz czas budować mocny klub ( mamy stadion , mamy baze treningową ) jeśli z tego nie skorzystamy to trzeba będzie przyznać się do tego ,, że nie znamy się na piłce i zarządzaniu klubem " . Przyszły prezes ma eldorado pod względem infrastruktury i ma prezydenta który chcę zbudować fajny klub w Stalowej więc tego nie można spieprzyć . Dobrego prezesa poznasz po czynach i sukcesach :)

Filip kacper k. | 2020-04-29 18:00

ma prezydenta ale do czasu, a kasy za duzo nie ma i prawie wszystko idzie od miasta.
Jak nie przyjdzie ktos z kasa z zewnetrz to na następnych wyborach jest duza szansa ze klub na poziomie zawodowym przestanie istnieć.

Potrzeba niemalze cudotworcy a szansa ze taki przyjdzie jest prawie zadna

Stary_kibic40 | 2020-04-29 20:26

Drodzy Panowie, nie ma potrzeby tworzenia ,,dodatkowych' posadek. Jest fabianowski - dyrektor ds. sportu. Niech będzie on zarazem Prezesem Zarządu i po sprawie. Naprawdę to nie Legia Warszawa, że trzeba tysiąc extra osób.

1938fc | 2020-04-30 08:47

To juz wiemy jakie zadania będzie miał przyszły prezes , ma 2 lata aby zbudować zarabiający sam na siebie klub ;)

Filip kacper k. | 2020-04-30 08:51

a jak sobie to wyobrazasz inaczej?
uzalezniony w 100 % od jednej opcji politycznej? i co 4 lata albo na gorze albo na dole?

Młodynie | 2020-04-30 09:17

Faktem jest że trzeba działać szybko dopóki prezydentem jest Nadberezny potrzebny jest sponsor na początek może być nawet państwowy zapewne łatwiej dla prezydenta ale potrzebne są też prywatne firmy aby ustabilizować klub na lata

Fanatyk38 | 2020-04-30 16:49

1938fc. Nie wiem skąd masz info o zaległościach 6 miesięcy ale to jakiś żart.
Skoro jest takie eldorado to tym bardziej nasi eksperci powinni się pchać na stołek drzwiami i oknami. A tu cisza. Cnd i reszta śpi.
Filipek, czytając wasze opinie to właśnie ktoś z was jest tym cudotwórcą . Zawsze macie receptę na całe zło. Zwolnić tego , załatwić tamto... złożyłeś już cv czy wolisz wygodnie i bezpiecznie dalej pełnić funkcję internetowego doradcy i krytyka jednocześnie. Powinien tu być wysyp komentarzy typu: wreszcie mam szansę poprowadzić ukochany klub po swojemu i jeszcze mi za to zapłacą. Ale frajda.

1938fc | 2020-04-30 18:41

Jaki zart ? Sytuacja z 2 lat kiedy klubem zarządzał Szymański ,zwycięstwo 2:0 z MKS Kluczborkiem i konferencja Tereszenko. Nie ważne kto był szefem rady nadzorczej czy był to Zak. czy ktoś inny były zaległości i to bardzo duże , gdzie tu ,.zaciskanie pasa" gdzie byli sponsorzy którzy dawali kasę .Pytanie czy byli w ogóle jacyś , ściąganie ,,świetnych" drogich trenerów (Wójcik , Białek , Łetocha) , pożegnanie się z Wieprzeciem który zrobił prawie awans z najmniejszym budżetem w lidze , popytaj kto chciał ściągnąć Mistrzyka a kto nie

Filip kacper k. | 2020-04-30 18:48

Fanatyk38, nie złożyłem papierów bo tak jak napisałem potrzeba cudotwórcy a ja nim nie jestem.

odtwórz tez opowieści które opowiadali poprzedni prezesi jak przejmowali funkcje lub jak kandydowali. Złote góry. Próbowali zostać cudotwórcami ale nie mieli nic w zanadrzu.

Dlatego wybory prezesa mnie nie emocjonują i myślę ze propozycja z Fabianem na dziś jest najdosadniejsza. Nie ma co mnozyc posad, nikt tu rewolucji nie zrobi, wiec nie ma sie czym podniecac

1938fc | 2020-04-30 18:52

Ja czekam dalej na osobę kompetentną której będzie można zaufać i którą zbuduje mocną Stal

1938fc | 2020-04-30 18:55

Wg prezes to powinna być osoba odpowiedzialna z pomysłem i nie może doprowadzać do sytuacji żeby piłkarze przez kilka miesięcy nie dostawali wypłaty chodzi o sytuację sprzed 2 lat tak jak opisałem wyżej

Młodynie | 2020-04-30 19:23

Prezesem powinien być ktoś związany z biznesem jak jest niektórych klubach w Polsce a od spraw sportowych jest Fabian.Prezes powinien znać się na prowadzeniu klubu i umiejętnym wydawaniu pieniędzy drugi plus prezes z biznesowym doświadczeniem może ściągać sponsorów w łatwiejszy sposób .Docelowo przydałoby się aby w spółce był prywatny właściciel plus miasto

Fanatyk38 | 2020-04-30 19:44

1938fc. Coś Ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.
Wójcik nie był drogi a o drogim duecie Białek Łętocha nie masz pojęcia. Bywało lepiej i gorzej W klubie z różnych względów.
Oby znalazł się ten cudotwórca z kasą bo zaraz się okaże , że mecze będą bez publiczności do końca roku a kibole z internetu będą chcieli zwrot kasy za i tak drogie karnety. ;)
Koleś musi mieć kase z jednej prostej przyczyny. Jak będzie ją miał to nie będzie zależny od miasta, wodexu czy innych. Swoboda też jest ważna w tym interesie. Ale z obecnych tu doradców raczej nikt nie ma kilku luźnych baniek żeby pobawić się w pilke. Wiec pozostaje wyzywanie nieudacznikow online

Filip kacper k. | 2020-04-30 22:07

Fanatyk38, to moze Ty? jak widac umaralniasz tu wszystkich, wiec po co szukac? mamy super kandydata

Fanatyk38 | 2020-04-30 23:30

Nie umoralniam. Czytając te wszystkie "opinie"( do których oczywiście każdy ma prawo ;) ) widzę , że jest tu ogromny ,nie wykorzystany potencjał. To wszystko. To powinno schlebiać naszej zacnej loży szyderców. Cofając się x czasu , tylko czekali na niepowodzenia i tylko wówczas zabierali głos. Zazwyczaj wiefząc co trzeba zrobić i jak. Sami fachowcy. Takie są fakty.
Wiem , że prezes powinien być bogaty, przystojny z eerwą i pomysłem , sratata. Każdy to wie. I każdy wie, że jak ktoś ma kompetencje i pieniądze to nie wpakuje się na minę z prokurentem , który będzie mu mówił co ma robić. Więc na cud nie ma co liczyć.
Panowie, składać papiery a jako program naprawczy wydrukujcie swoje komentarze z 10 lat. Zadziała.

1938fc | 2020-05-1 13:48

A wiesz dlaczego każdy wydaje swoje opinie bo każdy ma swoje powody i pomysły. Dla mnie wzorem do naśladowania jest GKS Jastrzebię niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego oni mogli spędzić tylko rok w 2 lidze a teraz biją się o awans do ekstraklasy? My już 10 rok kisimy się w 2 lidze gdzie teraz możemy spaść ? W GKS nie ma bogatego sponsora ale jest pomyśl na rozwój klubu , jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego ale z tego co wiem to od września ma powstać SMS w Stalowej (chociaż tyle) . Dlatego jest jest pomysł na klub to da się zrobić awans ;) .Każdy ma swoją opinie nie mówie że zarządzanie w klubie na ten moment jest złe ale można zawsze to poprawić żeby było jeszcze lepsze ,

Daro | 2020-05-1 14:21

GKS nie ma bogatego sponsora ? JSW jako strategiczny i miasto co roku daje tam blisko 1.5 mln na sezon.

1938fc | 2020-05-1 14:44

Zrobili awans do z 4 do 3 ligi z 3 do 2 i z 2 do 1 bez JSW i bez sponsora strategicznego bo JSW weszło do kluby kiedy zaczeli grać w 1 lidze więc jednak się da

Stary_kibic40 | 2020-05-2 00:14

1938FC zgadzam się w 100 %. Jastrzębie może imponować. Bardzo fajny wywiad z Mietkiem Ożógiem ukazał się w czwartkowym wydaniu Nowin. Polecam. Mówi m.in. z niedowierzaniem o tym, jak może nie być w obecnej drużynie Stali Stalowa Wola ani jednego wychowanka??? Mieciu super gość.

Misio | 2020-05-2 09:22

Z wychowankami jest lipa, bo zmarnowano kilka roczników. Szkolenie na poziomie amatorskim. Wrócą dopiero roczniki z akademii, czyli obecni 15-latkowie i młodsi. Natomiast nie jest tak, że nie ma ani jednego. Jest Szifer, jest Stelmach. Odstrzelono Mistrzyka, no i jeszcze jest Siudak i Marut. Co do Maruta, to dziwi mnie, że nie jest podstawowym zawodnikiem.

Bzcst1938 | 2020-05-2 10:32

Z całym szacunkiem do Mietka, ale jeśli nie chodzi na Stal i wypowiada się w mediach o wychowankach to skąd wie, że ich nie ma i dlaczego nie grają? To
na jakim poziomie są wychowankowie pokazała dobitnie 4 liga. To są owoce lat poprzednich m.in. rządów Pana Szymańskiego 2013-2018 gdzie ci zawodnicy mieli wtedy po 10/11 lat tak ich wyszkolono w newralgicznym wieku wiec kompletnie nierozumiem waszego narzekania... powinnismy miec pretensje do Szymańskiego a nie do tych chłopców i trenera dlaczego nie graja. Nie graja bo sa widocznie slabi co pokazuje ponizszy wynik

Sokół Kolbuszowa Dolna ? Stal II Stalowa Wola 9:0 (4:0)
Stal II: Siudak (18 K. Moskal) ? Adamczyk, Bosak, Gnatek ż, Buczek ? Kuchyt (64 Tłuczek), Dziopak (65 F. Moskal), Michalik, Szifer (22 Lebioda) - Grabarz.

Młodynie | 2020-05-2 10:33

Musimy mieć gdzie tych chłopaków ogrywać. Dobrym rozwiązaniem byłby jakiś klub partnerski . W przypadku Stali Rzeszów i Wółczanki takie rozwiązanie sprawdza się. Nie liczmy że wychowankowie przed 20 będą od razu stanowić o sile drużyny. Powinniśmy mieć pod lupą chłopaków z Podkarpacia i dawać im szansę gry np w 3 lidze

1938fc | 2020-05-2 11:29

BZCST zgadzam się z Tobą , Szymański zepsul i miał wywalone w szkolenie chłopaków . Akademia w tamtym czasie była tylko na papierze nic nie robiono żeby to poprawić. Większość chłopaków miała jakiś tam talent i jeśli by byli dobrze prowadzeni to może by dzisiaj tworzyli trzon drużyny A tak wiekoszc chłopaków kopie teraz w okregowce i A klasach bo zatracili szansę reprezentowania i trenowania z 1 drużyna i widzieli jak to wyglądało w poprzednich latach i stracili nadzieję że się coś zmieni w tej kwestii dlatego mam nadzieję że Fabian jak i nowy prezes jak i Chodorek zmienia to

Fanatyk38 | 2020-05-3 22:21

Widocznie wiecie mniej niż Mietek... Bo za szkolenie młodzieży nawet po powstaniu spółki ODPOWIADAŁ ZKS Z PANEM KACZMARSKIM NA CZELE
To ich powinno się za to rozliczać. No ale po powstaniu spółki już nikt nie skupiał sie na " starym klubie" bo najważniejsza była 1 drużyna. Temat młodzieży jest długi i wielowątkowy. Szymański x lat temu zabiegał o stworzenie smsa w Stalowej. Nie oczerniaj jeden z drugim jak nie macie pojęcia jak to działało. Zapytajcie teraz Pana Kaczmarskiego czym zajmuje się ZKS, ile ma grup młodzieżowych , ilu trenerów... po pozbyciu się zawodowej , 1 drużyny, powinni być kuźnią talentów. Ale ...niestety jest jak jest.

Stary_kibic40 | 2020-05-3 23:33

Szkoda pytać kaczmarskiego o cokolwiek, gość zbija kupony i tyle. Od czego on tam siedzi to szok. Szopka i tyle.

Filip kacper k. | 2020-05-4 08:41

Zawsze powtarzalem ze przy porzadkowaniu lokalnej pilki powinno zaczac sie do stowarzyszenia ZKS Stal. Kaczmarskie, Pamuly itp zrobily sobie z tego prywatny folwark zarobkowy- byle dociagnac do emerytuty.

Do tego oni sa wlascicielami Wodex oraz oni zarzadzaja placem targowym.

Bez zrobienia z tym porzadku tj pogonienia tych gamoni nic sie nie zmieni

Młodynie | 2020-05-4 10:58

Nie żyje były zawodnik Stali Bogdan Siorek

Fanatyk38 | 2020-05-4 18:09

Problem w ťym, że spora część internautów nie ma pojęcia jak to się kręci. Zna 2 - 3 nazwiska z PSA i na tym się opiera. Coś gdzieś usłyszy i w komentarzu zgrywa kibica, który dla klubu zrobi wszystko. Ciekawe czy kiedykolwiek ktoś z Was złożył chociaż deklaracje członkowską do ZKS... Szkoda słów

Kamil | 2020-05-4 18:33

A możecie wymienić nazwiska naszych wychowanków , którzy byli czołowymi postaciami Stali w ostatnich kilku latach?

1938fc | 2020-05-4 19:00

Nie wymienimy bo szkolenie w klubie było na amatorskim poziomie

Fanatyk38 | 2020-05-4 19:35

To idź zapytaj do ZKS dlaczego. Od kiedy pozbyli się seniorskiej piłki to powinno być ich oczkiem w głowie. Na to idzie kasa z placu targowego, dotacje z miasta czy kasa z wodexu. Jeszcze mało?
siedzą sobie panowie x czy y , od lat za nic nie odpowiadają a Ty znasz tylko nazwisko Szymański, który był w psa i odpowiadał za 1 zespół. To świaczy o poziomie wiedzy na temat Stali.

1938fc | 2020-05-5 10:26

Przecież PSA ma pod sobą kilka grup młodzieżowych ( juniorzy starsi i młodsi trampkarze starsi i młodsi) i nie było też świetnie pod względem szkolenia. Jeśli był odpowiedzialny za PSA i za 1 drużynę i jak sam mówisz ze od wielu lat było zaciąganie pasa to w jaki sposób doszło do tego że nie płacono drużynie przez kilka miesięcy , mówisz że Wojcik nie był drogi z Białkiem i z Lanucha ,,inna" sytuacja wezme jeszcze pod uwagę Kuzma takich trenerów nie powinno być w Stali nigdy bo to nie są trerze ale to zrozumiałe żaden prezes w sprawie trenerów nie jest nie omylny . Ale teraz jest pytanie czy nie można by było tych dziadków z ZKS wywalić , zgłosić nawet to Nadbreżnemu żeby się tym zajął i uporządkował sytuacje z PSA i ZKS bo tu może być problem w rozwoju klubu jak i akademii

Młodynie | 2020-05-5 11:03

Ogólnie dobrym rozwiązaniem byłoby odcięcie klubu i Wodexu plus zastąpienie innym podmiotem

Pjona_ziom | 2020-05-5 16:24

Nie od dziś wiadomo że dziady z wodexu zrobiły sobie prywatny folwark w ZKS... I najgorzej że dalej się to dzieje nie dość że będą podbierać kaskę do emerytury to jeszcze swoim kolesiom robić przysługi. Jak z tym skończyć?

Filip kacper k. | 2020-05-5 17:31

dokladnie przeanalizowac status stowzrszyszenia ZKS STAL, do ktorego formalnie nalezy Wodex.
Trzeba stac sie czlonkiem, miec wiekszosc, przeglosowac swojego kandydata w wyborach

Fanatyk38 | 2020-05-5 18:57

1938fc-Dzbanie. Już Ci pisałem , że nic nie wiesz a ty dalej brniesz w ślepą uliczkę. Udaj się do siedziby ZKS przy Kwiatkowskiego 1- budynek Wodex i tam może łaskawie ktoś ci coś wytłumaczy bo pisanego słowa nie ogarniasz jak widać.
Psa od chwili powstania miala umowę z ZKS NA TEMAT SZKOLENIA MŁODZIEŻY.późnie j formalnie psa miała pod sobą nawet 4 grupy bo tego wymagała licencja pzpn. Nie zmieniło to faktu , że za szkolenie I TRENEROW odpowiadał ZKS.
obecnie ZKS POZBYŁ SIĘ DO PSA większości grup i psa ponosi koszty ich utrzymania . Więc pytam po co jest teraz ZKS I NA CO IDZIE KASA Z wodexu i placu skoro nie na seniorów i nie na juniorów!!!???
To są podstawowe pytania.
Odnośnie zaległości, były , są i pewnie będą. Żaden nie odszedł bez pieniędzy. A dlaczego dostawali później...? Bo pewien sponsor raz zakręcał kurek a raz nie...

1938fc | 2020-05-5 20:32

Od razu dzbanie panowie bez wyzywania , może tutaj potrzeba jest zgłoszenia odpowiednim osobom na co idzie kasa z placu i Wodexu . Panowie a czy wchodzi w grę że jeśli zostanie wybrany nowy prezes klubu PSA to czy mógłby wziąć także udział w wyborach na prezesa / osobą zarządzająca ZKS- em .Pytanie jest też takie czy można od tak zostać członkiem ZKS bo jeśli była by możliwość to można by zgłosić się i przegłosować i pogodzić w końcu ZKS z PSA .

1938fc | 2020-05-5 20:35

Wiadomo o jakiego sponsora chodzi każdy tutaj wie o kogo chodzi wydaje mi się ze nadszedł ten czas żeby zacząć pracować i badać sytuację jak wywalić dziadów z ZKS.

Fanatyk38 | 2020-05-5 23:15

Tyle wiesz a nadal zadajesz mnóstwo pytań. Heh. Skąd się urwałeś chłopie.

Znawca | 2020-05-6 11:00

FANATYK38.Mozesz napisać o kogo chodzi?

Fanatyk38 | 2020-05-6 13:21

O ktogo chodzi? W związku z czym?

Znawca | 2020-05-6 13:33

Tak o sponsora. Nie jestem w temacie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2020-06-06, godz. 17:40
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

2 : 2

Kacper Śpiewak 89, 90     
Cezary Demianiuk 25, 68
Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 23 14-5-4 47
2 GKS Katowice 23 13-5-5 44
3 Resovia Rzeszów 23 12-6-5 42
4 Górnik Łęczna 23 12-6-5 42
5 Olimpia Elbląg 23 9-10-4 37
6 Bytovia Bytów 23 10-6-7 36
7 Stal Rzeszów 23 10-3-10 33
8 Błękitni Stargard Szcz. 23 9-5-9 32
9 Górnik Polkowice 23 8-6-9 30
10 Pogoń Siedlce 23 9-3-11 30
11 Znicz Pruszków 23 9-3-11 30
12 Elana Toruń 23 8-5-10 29
13 Garbarnia Kraków 23 7-8-8 29
14 Lech II Poznań 23 7-8-8 29
15 Skra Częstochowa 23 8-4-11 28
16 Stal Stalowa Wola 23 6-7-10 25
17 Legionovia Legionowo 23 4-4-15 16
18 Gryf Wejherowo 23 3-4-16 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (904)
» Rafix (768) » Młodynie (696)
» Fanatyk38 (683) » 1938fc (564)
» Filip kacper k. (526) » Kamilosss (435)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 734 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 19 952 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 610 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 121 086 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.03193