Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Niespodzianka dla kibiców!!

Niespodzianka dla kibiców!!
Drodzy Kibice!!! Dziś MECZ !!! Wszystkich sympatyków Stalówki spragnionych piłkarskich emocji zapraszamy na Hutniczą. MAMY DLA WAS OPCJĘ 2 W 1 . Spotkanie z Olimpią będzie można oglądać na żywo . Wiatr zerwał część czarnej folijki z płotu . Dzięki uprzejmości firmy LED LIVE transmisję meczu pod stadionem zobaczymy na dużym telebimie. WIDZIMY SIĘ WSZYSCY POD STADIONEM !!! Pamiętamy o zachowaniu beżpiecznej dległości oraz o maseczkach. Smutni panowie mogą szukać powodów do uzupełnienia budżetu. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola przygotowało mała niespodziankę. Seniorów ,którzy nie będą mogli z różnych względów być pod stadionem Zapraszamy do Ośrodka Kibice Razem na transmisję meczu od 16.30 .

Komentarze (63)

Koko | 2020-06-3 13:42

Ci smutni panowie niech nie szukają powodów do uzupełniania budżetu bo oni tylko potrafią starczyć obywateli naszego miasta

1938fc | 2020-06-3 13:47

Ale jeśli ktoś ma maseczkę to nie musi utrzymywać ,, bezpiecznej odległości " jak to wygląda ?

Młodynie | 2020-06-3 13:50

Szacunek chyba pierwszy taki pomysł w Polsce

Stary_kibic40 | 2020-06-3 14:00

To nie lepiej było udostępnić za darmo dla wszystkich kibiców Stalówki na tej stronce transmisję live z tego meczu? Doskonały przykład dał Widzew Łódź (od godz. 19.10) za darmo mecz dla wszystkich kibiców w całej Polsce, czy też od godz. 17.00 rezerwy Kolejorza (mecz za darmo, zresztą jak każde ich spotkanie rozgrywane u siebie).

Młodynie | 2020-06-3 14:06

Ale nie wiem czy to na własną rękę czy uzgodnione z klubem bo ponoć niechętnie patrzyli na to wczoraj

Sciemaa | 2020-06-3 14:56

na wlasna reke to by nic tam nie postawili

1938fc | 2020-06-3 15:38

Musieli się dogadać z klubem jak i z miastem

Kamil | 2020-06-3 16:57

Poczatek meczu

Kibic z młodynia | 2020-06-3 17:18

Jak z transmisją? Działa Wam?

Kamil | 2020-06-3 17:22

25min Demianiuk i 1:0 dla gości

Młodynie | 2020-06-3 17:22

niestety cieżko będzie się utrzymać

Pazimieh | 2020-06-3 17:29

Pietrzkiewicz zawalił wpuszczając takiego farfocla

Pazimieh | 2020-06-3 17:30

Pietrzkiewicz zawalił wpuszczając takiego farfocla

Pazimieh | 2020-06-3 17:31

Pietrzkiewicz zawalił wpuszczając takiego farfocla

Stalowiak1938 | 2020-06-3 17:33

To się nie da patrzeć na to... Wszystkie przebitki przegrane, zero pomysłu... Spadek wisi w powietrzu niestety

Młodynie | 2020-06-3 17:37

na tle Olimpii wygląda to słabo

Pazimieh | 2020-06-3 17:44

Nie czaję grania na dwóch wysokich z przodu, skoro nie potrafimy wykonać nawet jednego dokładnego dośrodkowania

Mx310user | 2020-06-3 17:44

bramka na konto Pietrzkiewicza
nie można grać na dwóch napastników mając tak mizerny środek pola
wiekszość dośrodkowań przerzuconych, bez szans na wykonczenie.
ogólnie bardzo słaba gra Stalówki,

Młodynie | 2020-06-3 17:45

brakuje kogoś kreatywnego jak Trąbka Dadok grają za schematycznie brak zaskoczenia

Tomko | 2020-06-3 17:46

Mimo wyniku gra wygląda dobrze. Jest postęp bo w koncu próba gra ofensywnej tylko brakuje troche wykonczenia i szcześcia. W drugiej połowie grac w ten sposob dalej a bedzie dobrze. Warto sie zastanowic jeszcze na wzmocnieniem ataku. Mysle ze w drugiej polowie trener wstawi Płonkę, doswiadczonego napastnika i bedzie wiecej jeszcze wrzutek na pole karne. Na razie nie jest źle i widać postęp. Gra może sie podobac

Jaszczur | 2020-06-3 17:47

Pietrzkiewicz byl zasloniety ,nie widział ale jak mozna dopuscic do oddania strzalu przy 3 obroncach, szokkk!!

Tomko | 2020-06-3 17:49

trzeba przyznac ze Płonka pomocnik gra swietne spotkanie, brakuje tylko innych tak grajacych, tylko moglby sie powstrzymac od faulowania, szkoda go zmieniac bo to najlepszy zawodnik na boisku obecnie. Ale boje sie ze dostanie druga zolta bo widac napalony jest strasznie na gre. I kogos kto bedzie mogl dokladniej wrzucac na wysokich napastników.

Mx310user | 2020-06-3 17:51

TOMKO jeśli widzisz dobrą grę to chyba oglądamy inny mecz ;) ... bo gry nie w zasadzie zadnej, jedyna ladna akcja to ten strzal Fidzia zza pola karnego.

Vielitz44 | 2020-06-3 17:56

Jedna akcja i kupa miejsca na dobry strzał - zmarnowane, niestety, ale takie coś musimy wykorzystać. Olimpia miała dużo gorszą sytuację, lekko przypadkową i gol, szkoda...
Ale gra bardzo słaba, nie widać przebłysków - a te fatalne centry to dramat...

Młodynie | 2020-06-3 17:58

Zmorzynski powinien grać chłopak ma gaz w nogach myślę że wprowadziłby trochę zamieszania

Stary_kibic40 | 2020-06-3 18:00

Panowie obudźcie się w końcu w drugiej połowie i zacznijcie coś w końcu grać. Szydełko k... wstrząśnij coś w przerwie tą zbieraniną.

Tomko | 2020-06-3 18:05

Spokojnie, w drugiej połowie sytuacja moze sie odmienic. Brakuje troche szczescia..

P.jacek | 2020-06-3 18:06

mizeria... i brak pomysłu

Tomko | 2020-06-3 18:10

MX310USER może to nie jest jakis wybitne spotkanie, ale trzeba przyznac ze postepy w grze są. Przede wszystkim proby gry ofensywnej, ktore musza przyniesc efekt. I mysle ze jesli poprawia dosrodkowania to o koncowy wynik jestem spokojny. Trzeba dac czas.

Vielitz44 | 2020-06-3 18:12

Ja pierdziele, ŻADNEJ dobrej centry, dramat normalnie, ani jednej wrzutki, serio, to mogli poćwiczyć lepiej...

Stary_kibic40 | 2020-06-3 18:22

To po meczu... tragedia

Tomko | 2020-06-3 18:22

Spokojnie jeszcze pół godziny gry, jak beda walczyc z takim zaangazowaniem to jestem pewny ze dadzą radę. Potrzeba tylko przyslowiowej kropki nad i. A Szifer pokazuje ze warto na niego stawiac. Zdecydowanie poprawil gre.

Wojtas93 | 2020-06-3 18:23

Dramat i wstyd ...

Mg151 | 2020-06-3 18:25

Zanosi się na 4 z rzędu mecz z zerowym dorobkiem bramkowych. Źle to mało powiedziane

Stallzks | 2020-06-3 18:25

3 mecz na wiosnę a my już tych trochę strzeliliśmy tych bramek, mamy siłę rażenia nie ma co.

Tomko | 2020-06-3 18:29

Dopóki piłka w grze, trzeba jeszcze walczyć póki się da. To napewno zostanie nagrodzone.

Vielitz44 | 2020-06-3 18:29

Wynik to jedno bo Olimpia miała szczęście przy golach, ale to co robią nasi to dramat i bardziej boli niż wynik - nie ma pozytywów, Fidziu sam wychodzi do piłki bo nikt nie potrafi mu żadnej piłki dograć, nie mamy pomocy, znowu...

Tomko | 2020-06-3 18:30

Dopóki piłka w grze, trzeba jeszcze walczyć póki się da. To napewno zostanie nagrodzone.

Tomko | 2020-06-3 18:30

Dopóki piłka w grze, trzeba jeszcze walczyć póki się da. To napewno zostanie nagrodzone.

Tomko | 2020-06-3 18:30

Dopóki piłka w grze, trzeba jeszcze walczyć póki się da. To napewno zostanie nagrodzone.

Okulickiego | 2020-06-3 18:34

Myślę że nowy pan prezes będzie musiał nie w miesiąc a w kilka dni zapoznać się z całokształtem.... Nie zazdroszczę panu bo ROBOTA na jaką pan się zdecydował jest na obecną chwilę NIE do wykonania.Powodzenia .

Tomko | 2020-06-3 18:36

Teraz akurat był dobry atak, brakło tylko szczescia.. Fidziukiewicz głową blisko.

Tomko | 2020-06-3 18:44

Brawo Śpiewak!!! Teraz wyrównac i w koncówce powalczyc o wygraną jeszcze!!!

Mg151 | 2020-06-3 18:50

Dziękujemy, ale to wciąż mało Stalóweczko

Vielitz44 | 2020-06-3 18:52

Ani chwilę niestety nie wierzyłem w remis, ale chociaż walka do końca była. Fatalnie się dziś naszych oglądało, ale remis to i tak więcej niż nam się należało, także trzeba być wdzięcznym. Walczymy dalej, trzeba zacząć wygrywać !

Tomko | 2020-06-3 18:52

Z piekła do nieba tak mozna podsumowac dzisiejsze spotkanie. Walka do konca zawsze skutkuje czyms znakomitym. I ten znakomity wynik wyszarpali, a szczegolnie KAcper Śpiewak i to wychowanek co najwazniejsze, odkrycie tego bardzo dobrego meczu. Do 88 minuty brakowalo szczescia, ale jak sie walczy to zawsze konczy sie to dobrze. I teraz mysle ze mozemy byc zadowoleni z wyniku i to co pokazali pod koniec spotkania. Taka Stal chce sie ogladaC!!! Brawo !!!

Stallzks | 2020-06-3 18:57

Też się cieszę z tego remisu, szkoda że daliśmy im strzelić aż 2 bramki, mecz nie był zły w wykonaniu Stali. Nie da się wygrać to trzeba mecz zremisować takie jest porzekadło piłkarskie i w tym wypadku ten remis szanuję. Brawo za walkę, życzę w następnych meczach więcej szczęścia, potrzebujemy serii zwycięstw. Ten mecz z Olimpia zapadnie mi w pamięć bo nie wierzyłem że są chłopaki w stanie się udźwignąć a tu proszę Kacper Śpiewak w roli głównej.

Pazimieh | 2020-06-3 18:59

TOMKO skończ z tym dobrym meczem bo zaczynam podejrzewać, że jesteś RAFIX-em pod innym nickiem. Fajnie, że ambicją wyszarpali remis, może się odblokują, ale gra była dramatyczna. Lepiej nam wychodziło granie na aferę przez ostatnie minuty niż granie pomysłu przygotowanego na ten mecz...

1938fc | 2020-06-3 19:03

Jeśli nasi grali dramatycznie to co powiemy o Olimpi

Młodynie | 2020-06-3 19:07

I dobrze w tej lidze wygrywa się charakterem Szydełko wpuścił Stepniowskiego i Śpiewaka aby złapali minuty do PJS a tutaj odmienił mecz .Brawo pod koniec zagrali na ambicji i od razu efekt z Łęczna też walczyć trzeba

Jaszczur | 2020-06-3 19:25

Spiewakowi nalezy sie podstawowy sklad w Łecznej , warto stawiac na młodziez

Kamilosss | 2020-06-3 19:31

Mecz tragiczny. Remis i to w takich okolicznościach trzeba uznać za cud. Brawo Śpiewak.

Kadra słabiutka, ale o tym mówiłem nie tylko ja przed sezonem. To samo było w dwóch poprzednich sezonach. Piłkarze poziomem są w 3 lidze. Nic dziwnego, że Chromińskiego pozbyli się ze Stali. Gość jest tragiczny. Nie ma środka pola. Grać zaczęli dopiero w 80 minucie a wcześniej to jak trening wyglądał. Taktyka to podanie do boku i wrzutka na pałę. Dramat.

Młodynie | 2020-06-3 19:35

Muszą powalczyć z dołem z Łęcznej wywieść punkt na Widzewie chyba przegrają ale trzeba walczyć

1938fc | 2020-06-3 19:53

Oni mają z każdym punktować a nie walczyć , jeśli będzie walka do końca tak jak dzisiaj to będą i punkty , dzisiaj Olimpia przyjęła gre z kontrataku i to im wychodziło przód mają jak na 2 lige bardzo dobry byki takie a zwrotni niesamowicie ,to samo technicznie ,. Stal prowadziła gre tylko nwm dlaczego upracie było granie do skrzydła i wrzutka ale jednak na końcu się opłaciło , nie ważne czy to będzie Widze czy Legionovia walka jest o 3 punkty nic innego nas teraz nie interesuje

Młodynie | 2020-06-3 19:59

Fidzukiewicz z Płonka nie mogą grać razem jest Szczutowski przyzwoity występ jest Tłuczek ktory może łapać już doświadczenie potrafi też strzelać chłopcy chcą się pokazać a nie 30 paro letni emeryci nie będą się starać bo co mi tam i tak kasa na koncie będzie

Młodynie | 2020-06-3 20:04

kolejny zdolny chłopak Marut ponoć nie chce już grać jest jeszcze Dziopak 4 bramki w 4 lidze można go wypróbować w środku .Kolejnych 16 latkow powinni wprowadzić do składu mam nadzieję że prezes skupi się na młodzieży jak mówił na konferencji bo na Wojtka nie można liczyć

Vielitz44 | 2020-06-3 20:07

Akurat Fidziu walczył dużo, ale on musiał się cofać po piłkę bo nie miał mu kto podać, o centrach to szkoda wspominać. Muszą się goście nauczyć centrować - żeby przez cały mecz ani razu dobrze ze skrzydła nie zagrać to masakra - jedyna dobra wrzutka to pod koniec meczu wrzutka Fidzia na 2:2...

Sciemaa | 2020-06-3 20:39

Widzew nie taki straszny... liczylem ze wygra ze skra i ci nas nie przeskocza... ale na ten czas skra wygrywa na ich terenie 0:2

Młodynie | 2020-06-3 20:57

W tej lidze można wygrać z każdym Garbarnia rezerwy Lecha Elana Skra Sieldce to bedą decydujące mecze do tego 6 punktów z Gryfem i Legionovią obowiązkowo to jest w ich zasięgu jak się zmobilizują

Tomko | 2020-06-3 21:03

Jak Widzew mógł przegrać z takimi słabiakami?? Ta cala Skra albo miala farta albo Widzew gral jakimis paralitykami..

Młodynie | 2020-06-3 22:31

Łęczna 3 mecz z rzędu w plecy są do ogrania .Mnie najbardziej martwi brak środka czyli czegoś co było ostatnio mocna bronią .Chromiński to nie Dadok i raczej już się nie rozwinie .Jeśli mieliby kogoś poszukać to warto było w zimie wypożyczyć Cielemeckiego albo Rosołka z Legii kretynwny pomocnik z dobrym dryblingiem tego potrzebujemy

Młodynie | 2020-06-3 22:34

No może Rosołka by Legia nie wypożyczyła

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-07-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola             Lech II Poznań

2 : 1

Michał Fidziukiewicz 26,
Piotr Mroziński 31     
Paweł Tomczyk 29 (k)
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 29 16-7-6 55
2 Górnik Łęczna 29 16-7-6 55
3 GKS Katowice 29 15-6-8 51
4 Olimpia Elbląg 29 12-11-6 47
5 Resovia Rzeszów 29 12-10-7 46
6 Bytovia Bytów 29 12-8-9 44
7 Górnik Polkowice 29 12-7-10 43
8 Błękitni Stargard Szcz. 29 12-5-12 41
9 Znicz Pruszków 29 12-4-13 40
10 Pogoń Siedlce 29 12-3-14 39
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Stal Rzeszów 29 11-5-13 38
13 Garbarnia Kraków 29 10-8-11 38
14 Lech II Poznań 29 9-10-10 37
15 Elana Toruń 29 10-7-12 37
16 Stal Stalowa Wola 29 10-7-12 37
17 Legionovia Legionowo 29 5-6-18 21
18 Gryf Wejherowo 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (815) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (628)
» Filip kacper k. (576) » Kamilosss (447)
» Acer (414) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 48 365 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 27 141 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 49 514 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 945 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03092