Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zwycięstwo!!!

Zwycięstwo!!!
Wygrywamy w Łęcznej!!! 6 czerwca 2020, 17:40 - Łęczna (stadion Górnika) Górnik Łęczna 1-2 Stal Stalowa Wola Paweł Wojciechowski 31 (k) - Bartłomiej Kalinkowski 21 (s), Kacper Śpiewak 90 Górnik: 44. Adrian Kostrzewski - 21. Jakub Zagórski, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro - 23. Dominik Lewandowski (69, 9. Aron Stasiak), 26. Adrian Cierpka, 11. Bartłomiej Kalinkowski (46, 40. Igor Korczakowski), 8. Marcin Stromecki, 24. Michał Goliński - 28. Paweł Wojciechowski (62, 18. Bartosz Śpiączka). Stal: 33. Dawid Pietrzkiewicz - 16. Bartosz Sobotka,, 2. Adam Waszkiewicz, 24. Krzysztof Kiercz, 21. Piotr Witasik, 5. Piotr Zmorzyński (80, 15. Filip Szifer) - 11. Dominik Chromiński (60, 17. Kacper Śpiewak), 7. Michał Płonka (62, 13. Przemysław Stelmach), 20. Szymon Jopek - 26. Bartłomiej Ciepiela (83, 27. Adrian Szczutowski), 9. Michał Fidziukiewicz. żółte kartki: Korczakowski - Fidziukiewicz. sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok). Mecz bez udziału publiczności.

Komentarze (15)

Młodynie | 2020-06-6 20:56

Swoją drogą na klubowym FB bardzo aktywny jest Mohammed Essam w sumie kiedyś to był mega zawodnikiem ale jak jest teraz

Pjona_ziom | 2020-06-6 23:43

Nie wiem jak Essam ale Uwakwe był przechuvjem taka małpa szybka i zastawić to się umiało, tyle pojedynków co wygrywał u nas ktoś taki by się przydał ... Ciekawe czy dalej ma 20 lat hehe

Jefrey | 2020-06-7 01:15

No trochę przesadziłeś z tą małpą ...znam Longiego osobiście jak grał w Stali...trochę kultury nie zawadzi ...buraku...

Kamilosss | 2020-06-7 10:45

Tak, Uwakwe był świetnym grajkiem. Mocno pracował w pomocy i nawet do dziś w 1 lidze daje radę. U nas dawno już nie było czarnoskórego grajka a tacy w naszych realiach 2 czy 1 ligowych dobrze wypadają. Więcej biegają, są zazwyczaj szybsi a to na te ligę wystarczy.

Stallzks | 2020-06-7 12:42

Patrząc na terminarz, pozostało nam 10 kolejek z czego jeden jedyny do Łodzi, a 9 spotkań u siebie. Na ten moment skupić się na najbliższych kolejkach tj skra stał Rzeszów i legionovia i plan minimum to 7 pkt. Wierzę że te najbliższe mecze będą wyglądać tak że będziemy mieli 2 bramkową zaliczkę i spokojnie dowieziemy zwycięstwa niż drżeć do ostatnich sekund o wynik.

1938fc | 2020-06-7 12:54

Też duże brawa dla kibiców którzy podeszli pod stadion i przywitali chłopaków to tylko pokaże im i utwierdzi że ogromna zielono - czarna rodzina w nich wierzy , teraz zaczynamy maraton meczów u siebie i trzeba wygrywać i gromadzić punkty

Młodynie | 2020-06-7 15:33

ten ale wyrównana liga nasza strata do lidera 10 punktów

Młodynie | 2020-06-7 15:47

mój bład 20 punktów

Vielitz44 | 2020-06-7 18:52

Co ta skra odpier...., prowadzi właśnie z GKS... Szykuje się walka do samego końca o to utrzymanie, chętnych widać jednak dużo więcej.

Młodynie | 2020-06-7 18:54

Siedlce i Polkowice ja bym tutaj typował szykuje sie ciężki mecz ze Skrą

Misio | 2020-06-7 20:06

Mnie się wydaje, że Znicz i Siedlce.

=1938= | 2020-06-7 22:01

Nie wazne kto wazne zeby na koniec sezonu w ostatniej 4 nie bylo naszej Stalówki.

Stallzks | 2020-06-7 22:54

O tym kto spadnie raczej będzie zależało w dużej mierze od formy drużyny i terminarza jaki zespół na przed sobą. W tej chwili drużyny które mają po 32 nie maja spokojnego bytu i muszą punktować. Jak widać przed Stalówka zadanie trudne ale do wykonania. Pokazali to nam w ostatnich meczach że z nami trzeba się liczyć i jak nie przestraszymy się skry i zapunktujemy w tym meczu za 6 pkt -3 pkt nasze szanse zdecydowanie wzrosną co do utrzymania.

Acer | 2020-06-11 19:19

Jesien mieli wiecej meczy wyjazdowych teraz graja na swoim terenie boisku ,musza punktowac wygrywac spotkania aby sie utrzymac w drugiej lidze.

Acer | 2020-06-11 19:19

Jesien mieli wiecej meczy wyjazdowych teraz graja na swoim terenie boisku ,musza punktowac wygrywac spotkania aby sie utrzymac w drugiej lidze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-07-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola             Lech II Poznań

2 : 1

Michał Fidziukiewicz 26,
Piotr Mroziński 31     
Paweł Tomczyk 29 (k)
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 29 16-7-6 55
2 Górnik Łęczna 29 16-7-6 55
3 GKS Katowice 29 15-6-8 51
4 Olimpia Elbląg 29 12-11-6 47
5 Resovia Rzeszów 29 12-10-7 46
6 Bytovia Bytów 29 12-8-9 44
7 Górnik Polkowice 29 12-7-10 43
8 Błękitni Stargard Szcz. 29 12-5-12 41
9 Znicz Pruszków 29 12-4-13 40
10 Pogoń Siedlce 29 12-3-14 39
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Stal Rzeszów 29 11-5-13 38
13 Garbarnia Kraków 29 10-8-11 38
14 Lech II Poznań 29 9-10-10 37
15 Elana Toruń 29 10-7-12 37
16 Stal Stalowa Wola 29 10-7-12 37
17 Legionovia Legionowo 29 5-6-18 21
18 Gryf Wejherowo 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (815) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (628)
» Filip kacper k. (576) » Kamilosss (447)
» Acer (414) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 24 830 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 24 985 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 50 769 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 55 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.0297