Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy!!!

Jutro gramy!!!
Panie i Panowie!!! Przed nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami ⚽️⚽️⚽️ Już jutro- sobota, zapraszamy wszystkich sympatyków Stalówki pod stadion przy Hutniczej !!!

Komentarze (34)

Młodynie | 2020-06-13 17:32

Brakuje skuteczności

Pjona_ziom | 2020-06-13 17:41

Takie błędy w obronie to ... Brak słów

Młodynie | 2020-06-13 17:41

niestety ale po meczu

Mg151 | 2020-06-13 17:44

Obrona obroną. Ale gdyby był lepszy atak (napastnik) to było by co innego. Śpiewak nie zawsze będzie nas ratował

Młodynie | 2020-06-13 17:46

Ponoć był temat Pieczary ale za dużo chciał i poszedł do Rzeszowa

Mg151 | 2020-06-13 17:52

Fidziukiewicz może i się stara i walczya, ale w decydującym momencie albo za długo zwleka z podaniem/strzałem albo zrobi to niecelnie.
Można gdybać ale gdy Stal jako pierwsza by zdobyła bramkę, wtedy Skra była by kompletnie wybita z swej taktyki

Młodynie | 2020-06-13 18:06

to że Skra wygrała z GKSa i Widzewem to nie przypadek

Stallzks | 2020-06-13 18:10

Od 1 kolejki jesteśmy w strefie spadkowej do 28 kolejki z niej nie wyszliśmy, nie przypadek gdy polecimy z ligi.

Młodynie | 2020-06-13 18:11

może i nie przypadek jednak może stanie się cud i w ostatniej kolejce się utrzymamy

Stallzks | 2020-06-13 18:16

Tu nie ma drużyny, jest liczenie na farta. Trzeba się przyzwyczajać że skoro przełomu nie widać, tylko fart fartem goni to tak daleko nie zajedziemy. Życzę Stali dobrze, ale realnie podchodzę do tematu. Mecz o 6 pkt i czapa pff co przestraszyli się grajki w formie drużyny, która punktuję regularnie, co Stali coś takiego jest obce, dlaczego? Zapytajcie Fabianowskiego i Nowaka pffff

Mg151 | 2020-06-13 18:24

I co w 3 lidze (4) też co sezon będzie mowa o zdobyciu jak najlepszego miejsca a może o czymś więcej tak jak w tych kilku ostatnich sezonach.
Boże, obyśmy jednak uniknęli tego spadku, na który niestety się zanosi. Ale to ofensywa niech w końcu się obudzi i to nie mówię tylko o tym meczu

Młodynie | 2020-06-13 18:25

niestety aloe odejście Dadoka chyba nas spuści z ligi . W Mielcu potrafili ustalić duża klauzulę z Nowakiem

Stallzks | 2020-06-13 18:28

Jaka ofensywa? Z 11 graczy dzisiaj gość wystawił 8 defensorów. Ręce same odrzucają myszkę żeby nie oglądać tego autobusu... Tu brakuje 2-3 graczy ofensywnych których trener nie ma do dyspozycji bo Fabian z Nowakiem pierdzieli w stołek. Dlatego ustawia trener ultra defensywne ustawienie bo może nic nie straci a fart da to strzeli... Sory ale lecimy z hukiem z dniem dzisiejszym

Młodynie | 2020-06-13 18:29

Widzisz że zawodnik zaczyna dobrze grać to natychmiast staraj się podpisać z nim nowy kontrakt a nie czekaj aż pójdzie za darmo gdyby Dadok Janiszewski Dziubiński zostali nawet Trubeha

Młodynie | 2020-06-13 18:40

No zaczyna się

Mg151 | 2020-06-13 18:41

I teraz wszystko na jedną kartę
Albo remis 2:2 albo porażka 1:3

Mg151 | 2020-06-13 18:53

Szkoda ale nic trzy razy się nie zdarza.

Stallzks | 2020-06-13 18:56

Prawie porażka z Elblągiem, w Łęcznej kopę szczęścia, ze Skra meczu nie widziałem, ale widzę że nie zmienia się nic. Niech ktos w tym klubie w końcu weźmie odpowiedzialnośc za stan tego w jakim miejscu jest klub piłkarze ich mentalność, brak pewności siebie na boisku.

Mg151 | 2020-06-13 18:59

Teraz Stal Rzeszów, zapewne zupełnie inny styl gry przeciwnika. Stal która dzielnie walczy w Katowicach (2:2) do Stalowej Woli przyjedzie po 3 punkty gdyż zespół ten walczy o awans (raczej poprzez baraże). Ważne by nie stracić na początku gola, wtedy to Stalówka typowo może zagrać tak jak zagrała dzisiaj Skra. Kto wie, może zrewanżujemy się rzeszowskiej Stali za jesienią porażkę.
Stalo walczymy do końca, nie ma przeproś

Jaszczur | 2020-06-13 19:01

Tu raczej brak umiejetnosci.Jeszcze 9 meczow zeby sie uczymac trzeba 5 wygrac musowo tak ze blizej do derbow z Wolką Pelkinską

Młodynie | 2020-06-13 19:01

3 punkty do bezpiecznego miejsca jeszcze nie ma tragedii ale trzeba wygrywać

Młodynie | 2020-06-13 19:02

Gryf i Legionovia w tych 5 meczach na Widzewie pokusić się o sensację

Młodynie | 2020-06-13 19:07

lub liczymy że Bełchatów zacznie od 4 ligi Elbląg wycofa się z rozgrywek . 3 opcja Siedlcom odejmą 6 punktów za doping

1938fc | 2020-06-13 19:09

Wielu chciało Spiewaka w klubie w 1 składzie i jak są 3 punkty?

Michalinho2 | 2020-06-13 19:10

Z gryfem już dwumecz był więc zostaje tylko Legionovia jako drużyna pod Stalówka w tabeli

Kamilosss | 2020-06-13 19:10

KOMPROMITACJA
Powiem tyle, jest to drużyna na poziomie 3/4 ligi. Szydełko out. Gdzie jakaś taktyka? Jaka była taktyka w tych trzech meczach i we wcześniejszych przed przerwą? Jaki pomysł na grę? Przyjeżdża Skra i gra o dwie klasy lepiej od nas. Obrońcy są kiwani jak amatorzy(bramka na 2-0 to wstyd i hańba), ataku nie ma.

Fidziukiewicz? Kiedy ostatnio strzelił bramkę? Gość nie nadaje się na ten poziom.Ma dwie okazje w pierwszej połowie i zbiera się do strzału pół dnia - zablokowany. Chwilę później Skra pierwszy strzał i gol.

Gdzie pomoc? Czy widzieliście kogoś z pomocników który posłał dobre podanie do przodu? Który dokładnie przerzucił na drugą stronę?

Gdzie skrzydła? Czy widzieliście dobrą wrzutkę w pole karne? Czy widzieliście ofensywne wejście w pole karne? Drybling? Wystawienie piłki na 11 metr?

Kto odpowiada za transfery? Pan Fabianowski czy Pan Nowak(który już odszedł z klubu)? Przecież to są najgorsze transfery odkąd kibicuje Stalówce(od wielu lat). Byle drużyna w 3 lidze wygrałaby z nami. Niewiele trzeba.

Mieliśmy furę szczęścia z Elblągiem i Łęczną. Szczęście się skończyło. Nie ma żadnego pomysłu na grę, nie ma piłkarzy. Mistrzyk odpalony a oddawał serducho na boisku i był od nas. Ktoś ściąga Pietrzkiewicza co bodajże trzy lata był rezerwowym mimo iż mamy zdolnego Konefała. Po co?

Opaska kapitańska wędruje do gościa, który przyszedł chwilę wcześniej do klubu. Wcześniej miał ją Sobotka i Mistrzyk. Kto za to odpowiada?

TO CO DZISIAJ ZOBACZYŁEM TO JEDEN WIELKI SKANDAL. Skra wychodzi na drugą połowę i atakuje a my się bronimy. PRZY WYNIKI 0-2!!! Nie do opisania.

Młodynie | 2020-06-13 19:25

Martwię się o atmosferę w drużynie polecam pomeczowa konferencje i kłótnie trenera z kimś w kuluarach

1938fc | 2020-06-13 19:28

Ta kłótnia była z sędzią

Młodynie | 2020-06-13 19:32

To być może w sumie trener co mecz się kłóci z sędzią

Młodynie | 2020-06-13 19:43

Słabe transfery od początku kadencji pewnego pana .Łetocha w tydzień ściągnął Dadoka Trąbkę i Mrozińskiego ale patrząc na transfery od tego momentu żaden się nie sprawdził

Młodynie | 2020-06-13 19:57

Janiszewski daje wygraną Gksie

Maxtor84 | 2020-06-13 19:58

Kursik 3.4 jak w masełko :) dzięki drużyno :)

Młodynie | 2020-06-13 20:02

Rozwalili taka ekipę Dziubiński Janiszewski Trąbka Dadok Trubeha Łetocha a mamy Witasika i Fidziukiewicza

Stary_kibic40 | 2020-06-13 20:19

Oj szydełko, szydełko i ten twój asystent. Będzie to 6 miejsce w tabeli na koniec sezonu??? Zejdźcie w końcu we dwóch na ziemię i nie opowiadajcie ludziom bajek, bo większość kibiców Stalówki w te wasze bajki uwierzyła. Macie szczęście ,,trenerzy', że przed nami mecze ze Stalą Rzeszów (wynik wiadomy przed meczem) i Widzewem (który wiadomo lubi ,,czasem' odpuscić mecz), inaczej byłby szybki spadek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-07-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola             Lech II Poznań

2 : 1

Michał Fidziukiewicz 26,
Piotr Mroziński 31     
Paweł Tomczyk 29 (k)
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 29 16-7-6 55
2 Górnik Łęczna 29 16-7-6 55
3 GKS Katowice 29 15-6-8 51
4 Olimpia Elbląg 29 12-11-6 47
5 Resovia Rzeszów 29 12-10-7 46
6 Bytovia Bytów 29 12-8-9 44
7 Górnik Polkowice 29 12-7-10 43
8 Błękitni Stargard Szcz. 29 12-5-12 41
9 Znicz Pruszków 29 12-4-13 40
10 Pogoń Siedlce 29 12-3-14 39
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Stal Rzeszów 29 11-5-13 38
13 Garbarnia Kraków 29 10-8-11 38
14 Lech II Poznań 29 9-10-10 37
15 Elana Toruń 29 10-7-12 37
16 Stal Stalowa Wola 29 10-7-12 37
17 Legionovia Legionowo 29 5-6-18 21
18 Gryf Wejherowo 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (815) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (628)
» Filip kacper k. (576) » Kamilosss (447)
» Acer (414) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 056 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 593 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 6 444 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 19 740 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03407