Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zwycięstwo ze Stalą Rzeszów.

Zwycięstwo ze Stalą Rzeszów.

Cenne punkty zdobyte w derbowym meczu przyjaźni !!!   

Zielono-czarni wygrali ze Stalą Rzeszów 3:0 !!!

17 czerwca 2020, 17:00 - Stalowa Wola (stadion PCPN)

Stal Stalowa Wola -Stal Rzeszów 3:0 (1:0)

Bramki:Michał Fidziukiewicz 28, 72, Bartłomiej Ciepiela 80

Stal St. W.: 33. Dawid Pietrzkiewicz - 2. Adam Waszkiewicz (77, 24. Krzysztof Kiercz), 10. Piotr Mroziński, 21. Piotr Witasik, 19. Szymon Jarosz, 16. Bartosz Sobotka - 20. Szymon Jopek (78, 15. Filip Szifer), 13. Przemysław Stelmach, 7. Michał Płonka (67, 11. Dominik Chromiński) - 9. Michał Fidziukiewicz, 17. Kacper Śpiewak (58, 26. Bartłomiej Ciepiela).

Stal Rz.: 39. Wiktor Kaczorowski - 77. Robert Trznadel (68, 22. Damian Sierant), 5. Radosław Sylwestrzak, 26. Łukasz Góra, 37. Piotr Głowacki - 69. Damian Michalik (71, 27. Dariusz Jarecki), 14. Łukasz Mozler (63, 10. Krystian Pieczara), 8. Marcel Kotwica, 4. Wojciech Reiman, 11. Wiktor Kłos (82, 16. Błażej Szczepanek) - 7. Artur Pląskowski. żółte kartki: Ciepiela - Pląskowski, Kotwica, Pieczara, Góra. czerwone kartki: Artur Pląskowski (61. minuta, Stal Rz., za drugą żółtą), Marcel Kotwica (63. minuta, Stal Rz., za drugą żółtą).

 

sędziował: Marcin Szrek (Kielce).

Komentarze (53)

Marekk | 2020-06-17 19:52

Zwyciestwo jest ale z przewaga dwoch zawodnikow, wiec to zadna jakas wielka sztuka byla wygrac ze słabą Stalą. To byl obowiazek i inny wynik to byla by kompromitacja. Zobaczymy jak z kelnerami z Legionowa sobie poradza. Maja idealna sytuacje zeby sie troche odbic. Mysle ze bedzie tez gdzies 3:0, ale miejmy nadzieje ze 11 na 11, bo takie zwyciestwo smakuje lepiej. Co sie dzieje z napastnikiem Płonką? Ze nie lapie sie nawet w rezerwy? Podobno mial kontuzje jakas i jeszcze sie nie wyleczyl. Jak nie bedzie gral to kasa wyrzucona w bloto bedzie. Sciaga sie zawodnika doswiadczonego zeby byl chocby zmiennikiem dla łysego to on nawet przegrywa miejsce w skladzie nawet z 16 letnim Tluczkiem czy tym cieniasem Stepniowskim. Łysy 2 gole ale tez nic wielkiego nie pokazal, to byl obowiazek zeby strzelil to co mial. Teraz jak mowie kelnerzy z Legionowa i powinni wygrac z nimi w podobnych rozmiarach. Inny wynik nie ma prawa sie zdarzyc, chyba ze Stalowa sie kompletnie chce skompromitowac. Obstawiam ze bedzie 5:0 i śpiewajacy sobie troche postrzela

Marekk | 2020-06-17 19:55

A Śpiewajacy dzis slabo, machal rekami ciagle pretensje do sedziow, darl sie krzyczal zamiast strzelac. No ale bywaja slabe spotkania to normalne, ale Ciepiela zdecydowanie wiecej wniosl i byl lepszy po prostu dzis. Ale jestem za spiewajacym bo potencjal do bycia napastnikiem ma.

Stary_kibic40 | 2020-06-17 19:57

Marekk troszeczkę się zagalopowałeś z tym 5-0 z Legionovią. To już nie będzie taki mecz jak ze Stalą Rzeszów.... Legionovia gra całkiem niezłą piłkę. Pozycja w tabeli jest bardzo myląca.

Marekk | 2020-06-17 19:57

I poza tym to wychowanek jakby nie patrzyc trzeba wspierac naszych ciekawe jakby szanse dostal Tłuczek moze dostanie w nastepnym meczu?? Ja obstawiam ze jednak nie

Stallzks | 2020-06-17 20:02

Oglądając pierwsze 30 minut meczu łapałem się za głowę ze jednak prezentujemy poziom spadkowicza. 0 pomysłu na gre, często w 6 osób w polu karnym bronimy dostępu do bramki. Szybko pozbywamy się piłki, nie umiemy zawiązać akcji. Cieszyło dobrę dośrodkowanie Waszkiewicza i jeszcze lepszy wolej Fidziukiewicza. i oto mamy przy totalnym zdominowaniu gry przez Stal Rzeszów wychodzimy na prowadzenie. Raził mnie brak drugiego napastnika przy Fidziukiwieczu... Śpiewak - umówmy się nie brakuje mu ambicji, ale pozostańmy przy jego roli jako joker. Konsekwentnie jak na tacy razi obraz braku skrzydłowych w ofensywie, który zabrał by sie z piłką i ja rzucił na tacy Fidziowi, przykład jak chodzą w Stali Rzeszów skrzydłą, Resovii, Skrze, Fabian weż ty sie kur*** za robote ! Dowieźliśmy do przerwy taki obraz ale wisiała w powietrzu bramka dla Stali Rzeszów, bo umieli konstruować akcje...I oto co sie stało w drugiej połowie meczu to można powiedzieć CUD w Stalowej Woli, sędzia wykartkował rywala o ile 1 kartka czerwona jak najbardziej zasłuzona tak druga conajmniej kontrowersyjna. Człowiek siedzi i myśli no to Stal wstanie z kolan i przejmie grę grając w 11 na 9... nic bardziej mylnego.... to Rzeszów dalej chcieli grać a Stalowa na kontry i pozbywanie się piłki, wstyd mi oglądać tak słabą Stalowa bez pomysłu na gre, gołym okiem widać że te drużyny dzieli przepaść... Natomiast muszę pochwalić dzisiaj Stelmacha - bardzo dobra robota na środku placu, jego miejsce na rezerwie to jakieś nieporozumienie w ostatnich meczach. Oczywiście Fidzio , gdyby tylko miał z kim grać bylibyśmy w czołówce. Reasumująć styl gry beznadziejny, nie da sie to oglądać i człowiek sobie myśli że nie bedzie tu II ligi, a przeciez mamy z 8 meczy 7 u siebie i naprawde trzeba się postarać żeby spaść z tej ligi przy tym terminarzu. Więc APELUJE do ROBOTY za dzisiaj 4+ choć cierpieliśćie jako zawodnicy bo wiadomo nie łatwo się biega za piłką to jednak mamy ładny wynik i można smiało patrzeć do przodu.

Młodynie | 2020-06-17 20:21

teraz najważniejsze mecze Legionowo i Garbarnia

1938fc | 2020-06-17 20:23

Teraz każdy mecz jest ważny nieważne czy Stal grała w przewadze 2 zawodników wygyrwamy zbilzamy się innych zespołów i walczymy dalej

Jw27 | 2020-06-17 20:25

nikt nie pisze że Szydełko nie przeszkadzał?...
Extra walczyli i podwajali krycie. Presing klasa. Jak napastnicy dostają piły to i bramy lecą. Jednak dalej nie ma ciągu na bramkę i przyśpieszenia( poza końcówką gdzie zrobiło się dużo miejsca). Hej STAL!

Marekk | 2020-06-17 20:56

Nie przeszkadzal bo nie mogl przeszkadzac siedzac na trybunach. Ale w nastepnym meczu pewnie znow bedzie darł mordę i po raz kolejny wyleci na trybuny. Moglby troche opanowac nerwy, bo co mecz ostatnio to kartki lapie za swoje zachowanie.

Młodynie | 2020-06-17 20:57

Krzysiu Łetocha czyni cuda

Ramirez | 2020-06-17 22:33

jacy wy co poniektorzy jestescie zalosni :) czekaliscie tylko na porazke a jak jest zwyciestwo to dalej wszystko jest zle i nie tak. było po 11 tez bylo 1-0 dla nas ze skra prowadzilismy gre skra dwie akcje przegralismy mecz to my gralismy slabo a skra super a dzis odwrotnie wezcie wsadzcie glowe do lodu. Legionovia to wcale nie kelnerzy przekonal sie o tym Widzew i dzisiaj katowice wiec ktos kto pisze o nich kelnerzy nie ma bladego pojecia jaka dyspozycje w ostatnim czasie prezentuja

Normalny50 | 2020-06-17 23:31

masz racje Ramirez sa tacy ludzie ze im nic nie pasuje remis z olimpia slabo wygrana z Gornikiem na farcie przegrana z Czestochowem dramat wygrana ze Stal Rzeszow tez zle jak wygraja z legionowa to napisza co niektorzy ze wygrali z kelnerami itd

Jaszczur | 2020-06-18 00:37

Brawo Stalowka .Fenomenalny mecz Fidziukiewicza tylko mogł trener go zmienic w 80 min bo bardzo zajechany był, a w sobote znowu walka na całego.Ciepiela i Jopek odrobili to co zawalili z Skrą. Brawo Stal!!

Stallzks | 2020-06-18 07:09

Podkreślam jeżeli drużyna gra 11na 9 i dalej j at w głębokiej defensywie to bardzo ale to bardzo źle świadczy o drużynie.

Kategoriak | 2020-06-18 07:49

Jak czytam niektóre komentarze to śmiać mi się chce.
3:0 jest? Jest. Tyle w temacie. Myślicie ze oni siedzą teraz i myślą jaki mecz zagrali? Czy ludzie będą mówili ze grali pięknie ale przegrali? Nie!
Zawodnicy patrzą na wyniki. To nie gra buduje zespół tylko strzelane bramki. Co to za różnica czy grali w przewadze czy nie, najwidoczniej nasi do tego doprowadzili ze drużyna z Rzeszowa musiała sobie radzić w 9. Wolisz jeden z drugim ładna grę czy wyniki i utrzymanie. Moim zdaniem i tak poprawili grę przy Szydełce. Nie marudzić bo wam nie dogodzi. Ubierać szalik i koszulkę i co by się nie działo w sobotę na Hutnicza

Stary_kibic40 | 2020-06-18 08:48

Jeszcze raz wielkie brawa dla Stali Rzeszów za odpuszczenie nam meczu. Te 3 punkty będą decydujące w walce o utrzymanie. W przyszłym sezonie trzeba będzie jednak oddać im te punkty... Swoją drogą zatrudnienie w Rzeszowie Wołowca to jakaś tragedia. Gość kompletnie się nie nadaje na ten poziom rozgrywek. Mieć taką kadrę, takie zaplecze finansowe i nie tylko, pomoc ze strony miasta, a tak dołować w tak słabej lidze to katastrofa.

1938fc | 2020-06-18 09:28

Podajcie mi argumenty za tym że Stal Rzeszów miała jakieś + aby ten mecz odpuścić , bo widze że jest jak wygyrwamy to każdy mówi że nam mecze odpuszczają , zamiast się cieszyć to szukamy -

Młodynie | 2020-06-18 10:15

Teraz jeszcze cięższy mecz z Legionovia wygrali z Widzewem i zremisowali z GKSem czyli są na fali jak Skra będzie ciężko

Stalowiak1938 | 2020-06-18 10:30

Czy jest jakaś informacja z klubu odnośnie sobotniego meczu z udziałem publiczności na temat reżimu sanitarnego, wchodzenia, zajmowania miejsc itp itd.? Jak to będzie wyglądać?

Stallzks | 2020-06-18 10:34

Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana Stali w tym meczu, to że Legionovia coś tam punktuje nie znaczy że mamy się ich bać. To my gramy u siebie i to my mamy w głowach i nogach realne szanse na utrzymanie. Nie widzę innego wyniku niż wygrana Stali. Przyjeżdża rasowy outsider, który może nie ma nic do stracenia to będzie ich atut ale strzelić im dwie bramki do przerwy i wybijmy im z głowy nadzieję o dobrym wyniku. Martwi mnie jedynie dyspozycja kilka kluczowych graczy, może chwilowy dołek, oby już w sobotę każdy zagrał i pokazał tyle ile potrafi a jestem spokojny o wygraną. Następne mecze też będą kluczowe, super że będziemy je grali na własnych obiektach, gdzie przy 900 kibicach ściany będą pomagały. Do boju Stal!

Daro | 2020-06-18 10:39

Stal Rzeszów poza naprawdę dobrym startem gra po prostu przeciętnie, a nawet słabo. Od września, czyli odkąd jest u nas trener Szydełko zdobyliśmy 27 pkt przy stosunku bramek 27-27. Stal Rzeszów w tym samym czasie zdobyła 19 pkt. Skra, Olimpia Elbląg i Bytovia to 3 najlepsze drużyny w rundzie wiosennej (po przerwie). Skra z taką grą może powalczyć jeszcze o "6".

Nasi z każdym meczem przyzwyczajają się do grania u siebie, od następnej kolejki wracają kibice. Będzie dobrze.

Pjona_ziom | 2020-06-18 11:42

Cała drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie chociaż w 1 połowie zdarzały się głupie dziury w obronie.
Na wyróżnienie zasługuje szczególnie Jopek który biegał bardzo dużo i jak zwykle był agresywny w obronie a z przodu pomagał przy bramkach. Stelmach również zostawia serducho na boisku i gra że wszystkich sił. Waszkiewicz w takim ustawieniu również odnajduje się lepiej niż w poprzednich meczach. Na minus to bramkach trochę nerwowo piąstkuje zamiast łapać. Nie rozumiem dlaczego w 75-80 minucie nie został zmieniano Fidziukiewicz bo widać było że już nie ma sił biegać i potyka się o własne nogi. Moim zdaniem przy takim korzystnym wyniku jak 3-0 i grając 11 na 9 powinien szansę dostać Tłuczek bo jak nie teraz to kiedy. Aż prosiło się aby zmienić Fidziukiewicza.
Teraz dwa arcy ważne mecze które po prostu trzeba wygrać.

Nicke | 2020-06-18 12:12

Obejrzałem skrót, to co zrobili obrońcy i bramkarz przy drugim golu Fidziukiewicza mówi wszystko...

Pazimieh | 2020-06-18 12:32

Weź pod uwagę, że grali w 9, z czego 5 było w murze.

1938fc | 2020-06-18 12:46

Nie no naprawde są osoby które myślą ze Stal Rz nam puściła mecz ? Czekam na te argumenty które będą za tym przemawiać żę sobie nas odpuścili , wygrywają źle , przegrywają źle , remisują źle , strach pomyśleć ilu się wyprze klubu jakbyśmy spadli do 3 ligi. Mam rozumieć ze Łeczną też odpuściła nam?

Stallzks | 2020-06-18 12:50

Jak dla mnie to sędzia nam pomógł w tym meczu nie drużyna Stali Rzeszów, przecież w 10 gdyby grał Rzeszów dalej śmiało by prowadzili grę i dążyli do remisu. Ich gra wyglądała bardzo dobrze, zarówno z przodu z tyłu widać było jakość dlatego cieszy wygrana z takim zespołem. Ktoś tu pisał że stał Rzeszów mega słabo, to powiedz coś o naszej grze oprócz strzelonych bramek?;)

Filip kacper k. | 2020-06-18 13:34

nie ma co juz drazyc. Kasa od buka w kieszeni
licza sie 3 pkt.

i teraz trzeba sie mobilziowac na legonovie, zagrac wyzej, strzelic szybko bramke.

Stary_kibic40 | 2020-06-18 13:50

Dokładnie kasa od buka po meczu Stalówki się zgadza, także wszystko elegancko :)

1938fc | 2020-06-18 14:55

I oby do końca sezonu się zgadzała panowie , oby jak nawięcej wpadało pieniedzy stawiając na Stalówke haha z fartem panowie i do soboty

Kategoriak | 2020-06-19 07:35

Widzę ze może być problem z zapełnieniem tych 940 miejsc bo zbytnio bilety nie schodzą. Mam nadzieje ze przed meczem w kasach większość się zdecyduje

Daro | 2020-06-19 09:08

Kasy będą zamknięte. Jedyna możliwość zakupu to przez internet. Takie są wymogi sanitarne.

1938fc | 2020-06-19 09:39

I domyślam się ze wiekszość o tym nie wie

Stallzks | 2020-06-19 12:41

Znowu marketing kuleje, nie ma informacji że kasy zamknięte będą, że tylko sprzedaż internetowa. Już mi się odechciewa narzekać na to jacy ludzie w tym klubie pracują

Kibic368 | 2020-06-19 13:20

czy tylko z karta kibica mozna kupic pojedynczy bilet, czy mozna bez?

Kibic368 | 2020-06-19 13:20

czy tylko z karta kibica mozna kupic pojedynczy bilet, czy mozna bez?

1938fc | 2020-06-19 13:44

Można bez ale trzeba wydrukować

1938fc | 2020-06-19 16:48

przyznać licencję uprawniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Fortuna 1 ligi na stadionie zastępczym (Stadion Miejski w Stalowej Woli) z nadzorem infrastrukturalnym klubom: Resovia, Stal Rzeszów.

1938fc | 2020-06-19 16:48

ciekawe info dotyczące naszego stadionu

Młodynie | 2020-06-19 17:00

Raczej Resovia ma szansę jeszcze

Młodynie | 2020-06-19 18:06

Co by nie patrzeć transmisję w Polsacie reklama obiektów może i o sponsorów byłoby łatwiej jednak trochę ludzi ogląda ta 1 ligę na Polsacie

1938fc | 2020-06-19 18:13

Myślisz że kibice Resovi nie bedą wyzywać Staalówki jeśli przyjadą do Stalowej ? Ale mam nadzieje że nasi kibice poradzą sobią z nimi jeśli dojdzie do tego że reosvia zagra u nas

Vielitz44 | 2020-06-19 18:51

Niech płaci Reska za wynajem, ten stadion musi na siebie zarabiać, niechęci mam w du... (ale Siarki bym nie wpuścił :P).
Będzie szansa dla kibiców piłki (nie tylko Stalówki) zobaczyć fajne meczyki - jakby nie było, spora szansa dla klubu by dorobić i zyskać trochę rozgłosu, jestem "za".

Filip kacper k. | 2020-06-19 19:39

klub na tym nie zarobi ani zlotowki.
Ten stadion powinien na siebie zarabiac zeby odbrobic zainwestowane 55 mln (bez balonu- ktory powtanie za dodtakowa kase jesli ruszy temat doplat do pneumatycznych boisk).

Stadionem zarzadza spolka celowa, wiec cala kasa bedzie szla do tej spolki.

Przez najblizsze lata spolka moze tylko pomarzyc zeby wyjsc na zero.

Zeby zarabiac musieliby pobierac czynsz od PSA jak to sie dzieje w kazdym normalnym miejscie i klubie

Młodynie | 2020-06-19 19:41

Ponoć klub płaci za wynajem przynajmniej tak twierdzi Nowak

1938fc | 2020-06-20 09:20

Dzisiaj szansa wyjść ze strefy spadkowej wiec tylko 3 punkty

Acer | 2020-06-20 10:08

Jeżeli odbiór piłki zrobią pressingiem na całym nie boisku wszystkimi zawodnikami ,zagrają z tyłu na zero i przeprowadzą szybko rozegrane kontrataki zakończone celnymi strzałami i golem wygrana jest możliwa i wyjście z strefy spadkowej.

Pjona_ziom | 2020-06-20 10:20

ACER
Przy uwzględnieniu dwóch podstawowych rzeczy
1 skuteczność strzałów ...
2 brak błędów w ustawieniu w obronie

1938fc | 2020-06-20 10:45

Nie ważne jak ważne żeby wygrać

Stary_kibic40 | 2020-06-20 11:28

Dokładnie, nie ważny styl, dziś trzeba to wygrać. Trzeba uważać na Legionovię, nie mają nic do stracenia, na pewno nie przyjadą się tu bronić...

Wojtas93 | 2020-06-20 11:39

Walczyć dzisiaj i przyłożyć się najbardziej do dosrodkowan bo aż oczy bolą na niektóre wrzutki i będzie dobrze wygrać kilka meczy i mieć spokoj bo tu nikt nie odpuszcza. Do boju !

Vielitz44 | 2020-06-20 11:46

A wiadomo co z Tomkiem Płonką? Zagra on jeszcze w ogóle? Bo atak u nas słabiutki, zero wyboru praktycznie.
Oby dziś 3 pkt nasze i wydostanie się ze strefy, wtedy od razu będzie weselej :)

Acer | 2020-06-20 12:44

Stalówka prowadzeniem gry ofensywnej przez obronę bramkarza mizernie to wygląda ,lepiej prezentuje się pressingiem odbiorem piłki i gra kontratak jeden metr przed zawodnika na dobieg przyjęcie ,złożenie ciała do oddania strzału na bramkę i wykonanie to już sami zawodnicy muszą się postarać aby wygrać dziś 3-0 ,dobrze się w tym stylu gry spisuję Śpiewak dobre warunki biegowe sprinterskie posiada ten chłopak mam nadzieję że dziś strzeli gola lub dwa na wagę zwycięstwa.

Stallzks | 2020-06-20 13:30

Złożenie ciała do oddania strzału, lol

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-07-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola             Lech II Poznań

2 : 1

Michał Fidziukiewicz 26,
Piotr Mroziński 31     
Paweł Tomczyk 29 (k)
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 29 16-7-6 55
2 Górnik Łęczna 29 16-7-6 55
3 GKS Katowice 29 15-6-8 51
4 Olimpia Elbląg 29 12-11-6 47
5 Resovia Rzeszów 29 12-10-7 46
6 Bytovia Bytów 29 12-8-9 44
7 Górnik Polkowice 29 12-7-10 43
8 Błękitni Stargard Szcz. 29 12-5-12 41
9 Znicz Pruszków 29 12-4-13 40
10 Pogoń Siedlce 29 12-3-14 39
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Stal Rzeszów 29 11-5-13 38
13 Garbarnia Kraków 29 10-8-11 38
14 Lech II Poznań 29 9-10-10 37
15 Elana Toruń 29 10-7-12 37
16 Stal Stalowa Wola 29 10-7-12 37
17 Legionovia Legionowo 29 5-6-18 21
18 Gryf Wejherowo 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (815) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (628)
» Filip kacper k. (576) » Kamilosss (447)
» Acer (414) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 155 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 52 733 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 274 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 558 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.02878