Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Cenne zwycięstwo.

Cenne zwycięstwo.

Mamy to ! 

Wygrywamy z Lechem II 2:1.

Kilkadziesiąt osób w młynie z jedną flagą i rwanym dopingiem.

1 lipca 2020, 17:00 - Stalowa Wola (stadion PCPN)

Stal Stalowa Wola 2-1 Lech II Poznań Michał Fidziukiewicz 26, Piotr Mroziński 31 - Paweł Tomczyk 29 (k)

Stal: 33. Dawid Pietrzkiewicz - 16. Bartosz Sobotka, 10. Piotr Mroziński, 21. Piotr Witasik, 19. Szymon Jarosz, 5. Piotr Zmorzyński - 20. Szymon Jopek, 13. Przemysław Stelmach, 11. Dominik Chromiński (73, 26. Bartłomiej Ciepiela) - 9. Michał Fidziukiewicz (90, 24. Krzysztof Kiercz), 17. Kacper Śpiewak (90, 2. Adam Waszkiewicz).

Lech II: 1. Miłosz Mleczko - 7. Arkadiusz Kaczmarek (46, 21. Jakub Pawlicki), 2. Grzegorz Wojtkowiak, 20. Kacper Andrzejewski, 15. Karol Smajdor (76, 18. Igor Ławrynowicz) - 9. Paweł Tupaj, 5. Mateusz Skrzypczak, 8. Jakub Białczyk (68, 22. Łukasz Szramowski), 14. Hubert Sobol, 23. Ołeksandr Jacenko (63, 16. Damian Kołtański) - 19. Paweł Tomczyk. żółte kartki: Witasik, Stelmach - Białczyk, Wojtkowiak, Tupaj.

 

sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).

Hej Stal!!

Komentarze (30)

Stallzks | 2020-07-1 19:25

W końcu dlugo.oczekiwana wygrana w meczu o 6 pkt. Szacun, mimo że ostatnio jestem niezadowolony z wyników to jednak, nie ja tu jestem wyrocznią. Drużyna ma punktować i dać nam sobie utrzymanie. Brawo, oby tak dalej;)

Młodynie | 2020-07-1 19:45

Wie ktoś może co Marek Citko robił na trybunach ?

1938fc | 2020-07-1 20:20

Dzisiejsze wyniki tylko pokazują jak ważne było dzisiejsze zwycięstwo

Filip kacper k. | 2020-07-1 20:54

i pokazują jakże ważny będzie mecz z Polkowicami

Młodynie | 2020-07-1 21:13

Wgl ciekawa sprawa Janusz Niedźwiedź pochwalił się zdj z dzisiejszego meczu naszej Stalówki

Filip kacper k. | 2020-07-1 21:21

pytanie z innej beczki- czy mozna kupic bilet na mecz z Siedlcami? czy tylko na najblizszy z Polkowicami?

Filip kacper k. | 2020-07-1 21:58

i niesttey juz w strefie spadowej z powrotem... kolejki cudow. trzeba patrzec na siebie. 44 pkt moze byc malo do utrzymania

Młodynie | 2020-07-1 22:04

Nic trzeba wygrać z Widzewem da się nawet to obowiazek przy ich śmiesznej formie

Filip kacper k. | 2020-07-1 22:21

teraz smiesznej, z nozem na gardle w sprawie awansu, po zmianie trenera zagaraja inaczej

Młodynie | 2020-07-1 22:42

zależy na jaką tabele patrzysz na 90 minut jesteśmy w spadkowej natomiast na stronie PZPN na bezpiecznym miejscu może poprawia

Jordache1 | 2020-07-2 05:26

ale grali

Młodynie | 2020-07-2 09:21

Do ostatniej kolejki bedziemy bić się o utrzymanie mecz z Górnikiem jeszcze cieższy niż z Garbarnią

Młodynie | 2020-07-2 11:03

wgl Mielec odpalił ciekawego chłopaka 18 latek Bartek Kiełbasa w pomocy mamy deficyt chłopak przyzwoity z dużym potencjałem

Mg151 | 2020-07-2 15:24

Przed Polkowicami ciężkie zadanie to chyba niema nikt wątpliwości. Ale pierwsza połowa z Lechem napawa optymizmem, gdyż Stal dosłownie miażdżyła rywala (Lech miał swe szanse tylko w pierwszych minutach, potem to wielka przewaga Stali)
Wygrać z Polkowicami, nie musi być mimo wszystko ciężkie, pod warunkiem jeśli nie stracimy gola jako pierwsi.

Mg151 | 2020-07-2 15:27

Bo siła Stalówki prawdę mówiąc jest całkiem całkiem jak na drugą ligę. Tylko trzeba nie dopuścić do sytuacji takiej jak z Garbarnią a będzie dobrze. Walczyć STALO

Młodynie | 2020-07-2 19:38

Ciepiela wczoraj grał a nie mógł Lech domaga się walkowera

Młodynie | 2020-07-2 19:41

Dobrze że klub szybki wyjaśnił

Adams | 2020-07-2 21:30

Niestety sprawa z Ciepielą nie jest do końca wyjaśniona z moich informacji nadal grożą konsekwencje dla klubu za niedopilnowanie sytuacji, obawiam się Lech nie odpuści będzie chciał walczyć o sprawiedliwość... poza tym z tego co sie dowiedziałem Jarosz nie mógł się pojawić na boisku przez nadmiar żółtych kartek... jak to w końcu z nim jest?

1938fc | 2020-07-2 21:36

Jak mogą być konsekwencje jak to nie wina klubu tylko Podkarpackiego PZPN ze nie wklepał a klub wysłał pismo w dobrym terminie i jeśli pismo zostało zatwierdzone przez PZPN to o czym my mówimy , co do sytuacji z Jaroszem te zasady z kartkami są tak dziwne że sami pewnie w PZPN - ie nie wiedzą kto ma grać kiedy zawieszenie itp na ten moment mamy 3 pkt i walczymy dalej

Bzcst1938 | 2020-07-2 21:40

Przestańcie siać ferment we własnym klubie i mieście i nie bądźcie gosciami pokroju dziennikarzyny z Podkarpacialive mieniącego się kibicem Stali. Informacja od człowieka z klubu. Jarosz mógł grać bo 8 kartek uzbierał wcześniej i odbył pauzę Ciepiela mógł grać bo klub spełnił wszystkie formalności. A ten jegomość będzie się tłumaczył z wywołania zamieszania osobiscie WSZYSCY NA STAAAAAAL!!!!!!!!!

Adams | 2020-07-2 21:43

z innej strony : " W drużynie Lecha II Poznań prowadzonej przez Rafała Ulatowskiego nie zagra zawieszony za kartki pomocnik Tomasz Kaczmarek oraz lewy obrońca Jakub Niewiadomski. Z kolei w Stali Stalowej Wola szkolonej przez Szymona Szydełko z powodu nadmiaru żółtych kartek nie wystąpi obrońca Szymon Jarosz."
Jak wiadomo Jarosz wystąpił w podstawowym składzie... oby również tu nie wyszły nieprawidłowości.. .

Młodynie | 2020-07-2 21:48

Lepiej takie informacje zachować dla siebie bo jeszcze jakiś dziennikarz z Wyborczej podchwyci i zrobi się szum

1938fc | 2020-07-2 22:01

Jeśli osoba z klubu mówi że jest wszystko git , jeśli PZPN zatwierda ze jest w porzadku to skupiamy się tylko na sobocie i z wiara po kolejne punkty

Acer | 2020-07-2 22:51

W sobotę mecz o być albo nie być w drugiej lidze teraz to już nie zabawa czy gra w dwa ognie .Polkowice to też dobrze grająca drużyna nie lekceważymy tej drużyny trzeba podejść z obrona trochę wyżej i zatrzymać ich grę w środku pola konsekwentnie ,skutecznie bronić i skutecznie atakować przy odrobinie szczęścia możemy znów wygrać za 3punkty i oderwać się od drużyn z dołu tabeli, walczyć nie poddawać się jak to mawiał trener Kazimierz Górski dopuki piłka w grze wszystko jest możliwe.

Mariuszstalowa | 2020-07-3 04:36

Polkowice do przejscia. Akurat trafili na kluby ktore maja problemy z wygrywaniem ostatnimi czasy. Jesli dobrze sie postawia to moze byc ladna wygrana.

Mariuszstalowa | 2020-07-3 04:37

Polkowice do przejscia. Akurat trafili na kluby ktore maja problemy z wygrywaniem ostatnimi czasy. Jesli dobrze sie postawia to moze byc ladna wygrana.

Młodynie | 2020-07-3 08:41

Swoją drogą po obejrzeniu kulisów z ostatniego meczu zauważyłem że nowy prezes to naprawdę ogarnięty gość nie to co Nowak.

Młodynie | 2020-07-3 09:14

1938fc | 2020-07-3 10:57

Z tym walkowerem zobaczymy co i jak , co do prezesa poznamy go po czynach nie po gadce

1938fc | 2020-07-3 19:17

Decyzja co do meczu Stali z Lechem ma być ogłoszona do jutra do godziny 10

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3338) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 163 520 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 566 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 2 322 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 36 730 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.01566