Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą!!!

Wszyscy na Hutniczą!!!

❗️ JUTRO MECZ ❗️

Już jutro- sobota (04.07) o kolejne ligowe punkty zagramy z KS Górnik Polkowice .

Początek spotkania o godzinie 17:00.

Zespól z Polkowic w ostatnich 4 kolejkach odniósł cztery zwycięstwa. Górnicy wygrali 3:1 w Siedlcach, 4:1 w Toruniu, 4:3 u siebie z Widzewem i 2:1 z Elaną w Toruniu. Imponujący wynik 13 bramek strzelonych w tych meczach. Górnik z dorobkiem 43 punktów zajmuje 7 lokatę w tabeli. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe.

Dla Stali, która z 37 oczkami na koncie nadal jest w strefie spadkowej to kolejny mecz z tych " o sześć punków". Zwycięstwo znacznie przybliży nas do utrzymania a ewentualna porażka mocno skomplikuje sytuacje w tabeli.

WSZYSTKICH sympatyków Stali zapraszamy na stadion!!! Widzimy się na sektorze K i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy od pierwszej do ostatniej minuty meczu !!!

Do zakupu biletów używajcie przeglądarki internetowej Chrome

Komentarze (136)

Filip kacper k. | 2020-07-4 00:01

Tylko zwycięstwo !

Młodynie | 2020-07-4 09:19

Ciężki mecz Górnik walczy o awans grają ciekawą szybką piłkę. Trzeba uważać na kontry

Stary_kibic40 | 2020-07-4 09:49

Zgadza się, drużyna z Dolnego Śląska gra całkiem niezłą piłkę. Na chwilę obecną jedna z lepszych drużyn w tej lidze (jeżeli chodzi o formę), także będzie ciężko. Największym plusem Stalówki jest jednak granie u siebie (w toku co 3 dni), brak wyjazdów, co powinno bez wątpienia zaowocować utrzymaniem. Wracając do Górników z Polkowic, niesamowicie zaimponowali meczem u siebie z Widzewem (trzeba dodać beznadziejnym obecnie Widzewem) czy też Gieksie. Uwaga na Wacławczyka i wiadomo Bednarskiego. Z kontry grają Polkowiczanie bardzo ładnie, także uwaga. Goście jednak po 10 godzinach w autokarze przy takiej pogodzie będą na pewno mocno zmęczeni, także trzeba to wykorzystać.

Młodynie | 2020-07-4 09:50

wczoraj wyjechali więc bedą wypoczęci

1938fc | 2020-07-4 10:32

Dobra informacja na początek dnia PZPN oddalił pretensje Lecha co oznacza że wygraliśmy ten mecz na boisku i 3 punkty zostają u nas i nie ma mowy o walkowerze

Młodynie | 2020-07-4 10:40

Polkowice i Elana 6 punktów i spokój

Młodynie | 2020-07-4 14:23

Trubeha 3 bramki z Gryfem

Sciemaa | 2020-07-4 16:37

Dobra informacja z dnia wczorajszego ;]

Młodynie | 2020-07-4 17:14

Michał coś ty najlepszego narobił

Wojtas93 | 2020-07-4 17:22

Bardzo mi się podoba gra chrominskiego i zmorzysnkiego od początku brawoooo

Filip kacper k. | 2020-07-4 18:24

musicie kogos wymyslic do krytykowania- jechaliscie po Fidizu, zaczal grac jak z nut.

Ostatnio narzekania na Chrominkiego- dzis brama i asysta.

A, nie czekaj, dzis w komenrzach znow bedzie gadka o awansie, po jakies odpukac poraze juz beda zwalniac trenera

Adams | 2020-07-4 18:48

Zastanawiająca sytuacja wygrywamy 3:0 z mocnymi Polkowicami od 1,5 godziny mało co nowych komentarzy... mozna sie domyślić co by bylo jesli wynik bylby odwrotny dla Polkowic ...

Wojtas93 | 2020-07-4 18:53

Jak dobrze pójdzie w meczach drużyn z dołu tabeli mecz z elana może dać mnóstwo spokoju bo potem został wyjazd na Widzew ciężki GKS Katowice u siebie i nieprzewidywalne Siedlce lepiej żeby nie stresować się do ostatniej chwili do boju z elana brawa za dzisiejszy mecz ;) była walka i wkoncu ładnie zaczęły wyglądać skrzydła i nie dało.sie tego nie zobaczyć wkoncu ładne wrzutki ;)

Młodynie | 2020-07-4 19:07

Powiem tak Szkoda tych meczów z początku sezonu bo widać że Szydełko zna się na tym co robi

Adams | 2020-07-4 19:09

Zauwazyłem pewną rzecz na ostatnich konferencjach jak i dzisiejszej z udziałem Sz. Szydełko za kazdym razem gdy podchodzi do komentarza krzywo sie patrzy na otoczenie jakby coś bylo nie tak dodatkowo zwrocilem uwage Szymon nie podaję ręki na pozegnanie Krotoszyńskiemu ... czym to jest spowodowane ktos wyjaśni ?

Sciemaa | 2020-07-4 19:14

Koronawirusem?

Kamilosss | 2020-07-4 19:25

Krytykowałem Chromińskiego i umiem to teraz przyznać, że zagrał bardzo dobry mecz. Gol okej, ale chodzi o walkę, biegał bardzo dużo i to się ceni. Fidziukiewicz mimo fatalnego wykonania karnego rozegrał dobry mecz.

Największy plus dla obrony. Kiercz musi grać, bo z nim to lepiej wygląda. Mroziński dzisiaj profesor. Dobry Zmorzyński. Jopek bardzo waleczny.

Trochę rozczarowuje mnie Ciepiela.

Filip kacper k. | 2020-07-4 19:34

czyli Ciepiele na pierwszy plac na Elane i mecz zycia

Adams | 2020-07-4 19:36

Bez przesady z korona-wirusem .. który zresztą nawiasem pisząc wygląda na spory kit dla pokazu , pomijając tą kwestię zwracając uwagę na zachowanie podczas konferencji jakos wygląda niepokojąco lub grożnie...

Filip kacper k. | 2020-07-4 19:38

wszystko to ma związek z sytuacja po mecze ze Skra.

Młodynie | 2020-07-4 19:50

wygrać z Elaną i mieć spokój potem pytanie o co gramy PJS jesteśmy na miejscu premiowanym mamy szansę na ok 0,5 mln jak się postaramy czy ciśniemy na to 6 miejsce

Adams | 2020-07-4 21:00

Widzę nadal co mało komentarzy przy dobrym wyniku i pewnej wygranej z faworytem z Polkowic... wygląda na to co niektorzy tylko czekają na porażki naszych piłkarzy po czym po kilku minutach się pokazują .
Pozostaje zapytać gdzie wy hejterzy sie teraz chowacie nawet nie stać was na połowiczne gratulacje lub pochwały ... jedynie czekacie na zły wynik
P.S Na koniec jakby co dla kumatych sorry ale mozna odniesc wrażenie na tej stronie coraz bardziej pojawia sie lewicowe krytyczne środowisko co jest przykrym zjawiskiem ..

Adams | 2020-07-4 21:06

Przy okazji szkoda Fidziu po meczu niezadowolony jakby miał focha podczas świętowania w szatni ...

Mg151 | 2020-07-4 21:24

Dla mnie jeden z lepszych meczy Stalówki, jak nie najlepszy w tym sezonie. Ode mnie duży plus dla Jopka, po prostu zagrał rewelacyjnie.
Super Stalówka. Jak widać każdy, lub niemal każdy kibic obawiał się tego meczu, ale nie piłkarze którzy zmiażdżyli Polkowice, a lider klasyfikacji strzelców, dziś tylko mógł się popłakać gdyż nasi odcięli mu niemal wszystkie drogi do bramki.
Brawo Stal

Stallzks | 2020-07-4 21:32

Super mecz w wykonaniu Stali, można powiedzieć że to najniższy wymiar kary. Chapeu bas, cofam Słowa Krytyki w kierunku trenera szydełki i jego taktyki gdyż ona totalna dzisiaj zdominowała zapędy polkowiczan. Choć groźnie kreowali akcje to jednak nasi byli o krok naprzód. Wielkie brawa dla defensywy, drugiej linii Jolka Przemka Szymona, Kacper z Michałem w przodzie dawali mnóstwo jakości boki Piotrek z Bartkiem na najwyższym stopniu efektywności, taką STAL chce oglądać. Do boju !

Pjona_ziom | 2020-07-4 21:47

Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio Stalówka wygrywała 3-0. Wspaniale!
Należy się pochwała dla wszystkich bo zrobili kawał dobrej roboty. Widać było przede wszystkim zespołowość. Obrona spokojnie, Mroziński Stelmach Kierczu Sobotka a przede wszystkim Jarosz super każdy sobie pomagał ...
Oddalamy grę od swojego pola karnego i eliminujemy atuty przeciwnika.
Skrzydła również funkcjonowały Zmorzyński dawał gaz a Chromiński dokładność. Jopek jak w każdym meczu na 110% chyba przebiegł najwięcej. Klepali dobrze w środku. Szkoda karnego niestety Fidziu uderzył łatwo dla bramkarza. Fragmenty gorsze tzn niepewne podania do środka przy pressingu gości do poprawy i szybciej wychodzić do gościa z piłka przy polu karnym.
Dziś Śpiewak zagrał jak profesjonalista tzn chłodna głowa i na przebój piłka się kleiła i tempo super. Zmiany również na plus chłopaki się nie boją i robią co do nich należy. Brawo Szymon Szydełko. Dziękujemy. Teraz regeneracja i zaczynamy od nowa. Pracujemy pracujemy i walczymy. Po 3 pkt z Elaną!

Młodynie | 2020-07-4 21:51

Janiszewski widać że pomaga ważny gol z Elana

Mg151 | 2020-07-4 22:07

Nie wiem dlaczego ale Śpiewak bardzo swym wyglądem i grą przypomina mi Piątka :)
Nawet cieszynka jest w 80 procentach taka sama, jedynie brakuje w niej uruchomionych rewolwerów :)

Młodynie | 2020-07-4 22:09

Nie może robić bo do końca życia się nie wypłaci Krzysiu opatentował cieszynke

Michalinho2 | 2020-07-4 22:12

Jeśli dobrze sprawdziłem Stryjewski i Kozłowski z Elany dzis 4 zolta wiec ze Stala pauzuja. Dodam że patrząc na karne w zespole Elany wykonuje je Kryszak wszystkie bramki z karnych w tym sezonie choć 2x się pomylił bez konsekwencji te mecze Elana wygrywała. Woli ścisłości mógłby nasz bramkarz dostać powtórki tych karnych zawsze można jakieś zachowanie strzelajacego podpatrzec.

Młodynie | 2020-07-4 22:16

Szkoda tej Skry i Garbarni bardzo szkoda

Młodynie | 2020-07-4 22:29

Okej ale Stepniowskiego mógł trener wpuścić po 3 bramce zawsze to podwojenie punktów w PJS

Adams | 2020-07-4 22:36

Nie wiem czy ktoś zauwazył z Elaną gramy w piątek co przyznam niecodzienna sytuacja z tego co sie orientuję mecze w piątek w 2 lidze sie nie odbywają ... z drugiej zaś strony Widzew gra w niedzielę czyli nasi pilkarze mają prawie 2 dni wiecej odpoczynku przed spotkanie w Łodzi.

Młodynie | 2020-07-4 22:37

Prawdopodobnie ten mecz będzie debiutem Ojrzynskiego

Stalowiak1938 | 2020-07-4 22:47

Debiutem gdzie?

Młodynie | 2020-07-4 22:50

W Widzewie

Adams | 2020-07-4 22:52

Tak jest są takie głosy na roznych żródłach Ojrzyśnki może zostac trenerem Widzewa choć osobiscie myślę raczej nic z tego nie wyjdzie ... chyba że przegrają z Katowicami wtedy szanse wzrosną

Stary64 | 2020-07-4 23:20

Gratulacje dla całego zespołu i sztabu szkoleniowego .Dobra robota.A kilku już zwalniało trenera i jechało po zawodnikach.Trochę pokory i trzeba zawsze być z drużyną na dobre i złe.Pozdrawiam prawdziwych kibiców a nie napinaczy w necie.

Marco | 2020-07-4 23:28

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej Stalówki. Niewątpliwie pomaga nam granie cały czas u siebie ale nikt nie mógł przypuszczać i przewidzieć że tak to się potoczy ,że wirus , że granie sobota- środa-sobota . Co do karnego, to widać było że przez dłuższą chwilę Fidziu nie mógł się po nim odnaleźć ale koniec końców wrócił na właśnie tory i pomógł wygrać kolejny raz, zresztą jak cała drużyna która zasłużyła na słowa uznania .

Mg151 | 2020-07-4 23:39

Gdyby patrzeć na tabelę po wznowieniu rozgrywek dzisiaj wskoczylibyśmy na 1 miejsce.
Gdyby patrzeć na tabelę od początku 2020 roku wskoczylibyśmy na 2 miejsce tracą do Górnika Polkowice tylko punkt.
O mecz z Toruniem jak nigdy jestem spokojny ????

Mg151 | 2020-07-4 23:40

Bardzo ciekawie nagrane. Po końcowym gwizdku
» https://youtu.be/DmkWw4Rp6LA

Acer | 2020-07-5 06:31

No nieźle jeżeli tak dalej zagrają zatrzymają Elane Widzew, GKS,w środku pola gry nie pozwolą tym drużynom na wiatr w żagle to mecz końcowy z Siedlcami będzie o udział gry w barażach na o pierwszą ligę.Jak to trener Górski mawiał dopuki piłka w grze wszystko jest możliwe.

Acer | 2020-07-5 08:10

Nie strzelony karny nie może skreślać dobrego zawodnika wręcz przeciwnie dajemy mu szansę do dalszej dobrej gry lepszych zagrań lepszych strzelonych rzutów karnych ,goli,

Acer | 2020-07-5 08:15

Będzie jakiś skrót meczu chętnie zobaczę grę i strzelone gole.

Młodynie | 2020-07-5 08:31

Wygrana z Elaną myślę że daje nam utrzymanie zrobi się 6 punktów różnicy

Młodynie | 2020-07-5 08:47

Na nagraniu trener mocno obejmuje się z zawodnikiem Górnika Magdziakiem ciekawe czy to coś wiecej

1938fc | 2020-07-5 09:22

Panowie po wczorajszym meczu widziałem prawdziwą Stal w końcu chłopaki cieszą się ze grają w piłkę ,Fidziu wczoraj zabawa i to mi się podoba , Śpiewak znowu bramka oby tak dalej , jak to mówią ,,Psy szczekają karawana jedzie dalej"

Ramirez | 2020-07-5 10:09

Doskonały plan taktyczny, doskonałe przygotowanie motoryczne brawo trenerzy doskonała gra brawo piłkarze zyczylbym sobie tego aby zawsze to tak wygladalo choc jest to trudne bo przeciwnicy nie spia. Martwi mnie ilosc kibicow. Zrobmy panowie wszystko zeby na Elanie był komplet w piatkowy wieczor a pozniej wszyscy uderzmy na miasto

Kategoriak | 2020-07-5 10:40

Tez twierdzilem ze frekwencja srednia, ale patrzac ile ludzi moze wejsc( czyt. 25 %) to nie jest źle. Daj Boże gdyby okazalo sie ze walcza o baraze to jeszcze bedzie tak samo jak ze Stargardem gdy Sekul nie trafił karnego i ludzi pełny stadion( Tak wiem, wejscie było darmowe)

Tomko | 2020-07-5 10:48

Wielokrotnie powtarzałem że ta ekipa ma charakter, którego tak brakowało w ostatnich latach. Jedynym jałowym zawodnikiem, który wydaje się trochę pozbawiony charakteru jest Stelmach. Trzeba go ustawiac na boisku jak juniora dalej bo nie ma swojego zdania. Zachowanie coś jak Fabianowski gdy był zawodnikiem. Za to imponuje mi Śpiewak, przypomina Piątka bo ma ciąg na bramkę, skuteczność i to co u wychowanka dawno nie było, czyli charakter. On wygląda na nabuzowanego w każdym meczu, wydziera się na kolegów, moze trochę irytujące jest machanie rękami na sędziego, ale to juz prawie każdy tak robi.Wczoraj znakomity mecz i jego i Jopka który tez pokazał charakter. Najlepszy mecz chyba Chrominskiego odkad jest w Stali i Mrozinskiego też.

Acer | 2020-07-5 10:51

Do baraży duży dystans do Resovi musimy teraz bardzo ważny mecz o utrzymanie zagrać z Elana wygrana za 3punkty,no i Widzew,GKS ograć ,Resovia swoje mecze przegrać a jest to możliwe końcówkę sezonu słabiej gra pewnie motoryka siadła w drużynie.Teraz gra stalówki jest poukładana chęć wygranej jest u zawodników ,mogą teraz wygrać z każdym jeżeli tego będą chcieli zawodnicy ,drużyna w całości z trenerami i organizatorami .kibice też mogą pomóc dwunasty zawodnik w drużynie to jak gra z wiatrem.

Młodynie | 2020-07-5 10:52

Olimpia gra juniorami wiec zwalniają 1 miejsce w barażach

Acer | 2020-07-5 11:17

Ja myślę że Resovia wszystkie swoje mecze przegra do końca sezonu ,Olimpia podparta juniorami będzie trudniejsza aby ją przeskoczyć.

Młodynie | 2020-07-5 11:22

mogą przegrywać ale dzisiaj z Lechem niech wygrają

Stallzks | 2020-07-5 11:33

Tomko nie wiem jakie Ty mecze oglądasz ale Przemek Stelmach przy hutniczej dzięki i rządzi w środku pola. Takiego walczaka dawno nie widziałem. Przemo do przodu, dyspozycję masz bardzo dobrą, oby tak dalej.

Młodynie | 2020-07-5 11:38

Śpiewak nie jest drewniany inny typ napastnika co Fidziukiewicz czy Tomek Płonka

Filip kacper k. | 2020-07-5 12:05

2 kolejki temu wszyscy zwalaniali trenera i pisali zeby wklady wywalic, ze nikomu nie zalezy, dzis pieja z zachwytu.

Dramat

Stalowiec1938. | 2020-07-5 12:40

Brawo Trener, brawo Drużyna . Panowie więcej wiary kibicem się jest a nie bywa . Trzeba być niezłym specem albo hipokrytą żeby ujadać i narzekać . Przypomnijcie sobie tylko w jakiej sytuacji trener Szydełko przyjmował drużynę jak wyglądały ostatnie mecze przed jego przyjściem jak wyglądała gra itp itd i sytuacja w tabeli . Prawda jest taka że wziął minę na siebie drużyna była rozpita wyniki fatalne sytuacja fatalna a ogarnął to i poskładał gra coraz lepsza z Charakterem a niektórym wiecznie nie dogodzi bo się na ogladali Barcelony czy nie wiem czego . Ja mam ogromny szacunek do Szydełki i mam nadzieje że zostanie na pare lat i że to on a nie Fabian będzie decydował o transferach bo widać że ma pomysł na tą drużynę .

Młodynie | 2020-07-5 13:01

Dokładnie każdy się dziwił mówili nie weźmie Stalówki bo jak spadną to zatrzyma jego karierę .Pokazuje jedno zna się na swojej pracy

Jaszczur | 2020-07-5 13:01

Brawo Stal! Najlepszy mecz sezonu zagrali , Spiewak objawieniem sezonu!! Nie boi się pojedynkow jeden na jeden, inteligentny trzeci gol super .

Stallzks | 2020-07-5 13:28

Ujadalem po meczu z Garbarnia która nas zbiła, fakt był to słaby występ, który komplikował nasza sytuację w tabeli. Krytykowałem również taktykę trenera szydełki... Jak widać bez sensu, wystarczy więcej zaangażowania i zmysł trenerski co do personaliów w 1 składzie i... Chylę czoła temu co widzę. Mur nie do złamania w obronie, w przodu dużo jakości, chce taką Stalówkę oglądać, widać że to był zespół.

Stallzks | 2020-07-5 13:47

Za to broniłem pracę jaką wykonuje na boisku Michał Fidziukiewicz, wczoraj tylko potwierdził że jest nie zastąpiony w przodzie. Szkoda karnego. Za to jestem coraz bardziej pełny podziwu dla Kacpra, wczoraj pokazał nam że jest nieobliczalny i bardzo niebezpieczny jeśli da się mu więcej miejsca na boisku. Defensywa- Piotrek Mroziński, to był profesor razem z Krzyśkiem Kierczem i skałą Jaroszem. Groźne dośrodkowania Piotrka Mrozińskiego plus Bartek który gra coraz pewniej. Środek pola miał wczoraj co robić bo przyjechała.druzyna która gra technicznie ładny dla oka futbol. Jednak zdali na 5 nie oddali środka pola,l. Szacunek trenerze dla Ciebie że potrafisz tą drużynę postawić do.pionu w momentach gdy nie szlo. Miałeś rację że drużyna potrafi grać pod presją, a ta jest bo nie możemy sobie pozwolić na zgubienie kolejnych punktów. Jak tak to dalej będzie wyglądało jestem spokojny o utrzymanie;)

Kategoriak | 2020-07-5 14:38

Skoro już tak wymieniamy zawodnika ktory dobrze wyglądał w tym meczu to jak dla mnie JOPEK. Ten chłopak w defensywie jest prze kozakiem do tego duze mozliwosci kondycyjne.

Tomko | 2020-07-5 15:17

StallZKs oczywiście Stelmach ma walory walczaka takiego na boisku, ale mi chodziło o to jak sie nazywa w głeboko zaawansowanej teorii psychologicznej czyli walory komputerowe, po prostu nie ma w sobie takiego komputera, takiej ikry. Ale rozumiem niektorzy są bardziej charaktelni, a niektórzy mniej. Fabianowski był taki przed laty, mało komputerowy. Ale moze z czasem sie wyrobi. Krystian Lebioda tak samo przed laty, mial umiejetnosci walczaka ale nie mial komputera w charakterze. Za to zupełnie inną osobą jest Śpiewak, jako stary uznany kibic Stali mogę go charakterem smialo porównać do takich twardzieli jak Ożóg, Wieprzęć czy Kasiak. To były chłopy z twardą ręką. A Śpiewak też na takiego wygląda. Z resztą wyglądał już wcześniej w druzynie rezerw gdy grał tam to potrafił w zaczepki się pchać. Taki typ też jest potrzebny, żeby nie pękać i nie dawać przeciwnikowi sobą pomiatać.A Jopek owszem, wczoraj dzielil i rządził, taki sam zadziora jak Śpiewak, oczywisćie pozytywny. I trener też ma twardą rękę, nie jest miękki jakim trenerem był Fabianowski, żyje meczem, krzyczy i dyryguje. A Fabianowski jaki był? Siedział spokojnie w budzie czy wygrywali czy przegrywali. A ten lata po boisku, widać że chłopu zależy. Jeszcze przydałby się jeden napastnik. Bo wiadomo że Płonka juz chyba nie zagra, przydałby się też taki charakterek jak Fidziukiewicz czy Śpiewak. Może Kacper Piechniak? Powrót po latach, tez walczak i gość z ikrą. Kacper Piechniak mógłby być fajnym uzupełnieniem składu dla tej dwójki napastników. Szczutowski? Nie przekonuje mnie, to jest człowiek który jest chwilowo i pewnie wroci do Płocka po sezonie, nie widać w nim serce Stalowiaka. Za to Ciepiela może być, bo coś tam pokazuje i charakter tez ma. W Stali maja grac zawodnicy z charakterem i sercem na boisku. Od dawna tak jest i bedzie. A jeszcze bardziej bedzie cieszylo oko gdy to beda wychowankowie jak wspomniany Spiewak. Ja jeszcze widze potencjał w Stępniowskim.

Mg151 | 2020-07-5 15:40

Zastanawiam się dlaczego Fidziu gdy Stal cieszyła się w kółku stał obok co widać na nagraniu ????

Młodynie | 2020-07-5 15:41

Zmęczony , pewnie ten karny trochę siedział w myślach

Młodynie | 2020-07-5 17:10

Rezerwy Lecha mocno wspomagane min Gumny

Normalny50 | 2020-07-5 17:30

I co ja widze jeszcze niedawno by Fidziukowicza pogonili zeStali a teraz jest niezastapiony zreszta wszyskie transfery zdaniem niektorych to byl niewypal pisali ze nasciagali szrotu a ltu bramkarz na plus CHrominski na plus Zmorzynski tez o Fidziu juz wspomnialem trzeba znac sie troszke na pilce zeby wiedziec ze pilkarze potrzebuja nieraz czasu zeby sie wtopic w druzyne a i trenera zwalniali a teraz taki dory bo biega i krzyczy a jakby przegrali to bylaby inna spiewka

Młodynie | 2020-07-5 18:15

To nam Resovia pomaga nie ma co

Filip kacper k. | 2020-07-5 18:17

Fidziukiewicz w tej rundzie to polowa wartowci tej druzyny. Pisaliscie o Trabce, Dadoku, Sekulskim oni tez bili na glowe ten poziom. Tak samo jest z Fidziukiewiczem

Pjona_ziom | 2020-07-5 18:20

Następna kolejka cudów i wyników nie do przewidzenia się szykuje. Do ostatniej kolejki będzie nic nie wiadomo...

Filip kacper k. | 2020-07-5 18:20

Pejsovia to leci z hukiem w przyszłym sezonie.

Młodynie | 2020-07-5 18:22

Widzew trzeba ograć oni są tak słabi że oczy bolą

Misio | 2020-07-5 18:23

Niesamowita jest ta liga. Okaże się, że spadnie Stargard, który miał kosmiczną przewagę nad strefą spadkową. Szkoda, że cienka Resovia nabiła tyle punktów na jesieni, bo na wiosnę jest chyba najsłabsza. Chociaż może być i tak, że te 46pkt im nie wystarczy.

Młodynie | 2020-07-5 18:43

Co ten Widzew ?

Pjona_ziom | 2020-07-5 18:54

Jak to co sprzedają tak jak Katowice

Misio | 2020-07-5 18:55

Ale jaja! Wracamy pod kreskę. Oczywiście to teoria, bo tabela liczy się tylko końcowa. Naprawdę będzie tak, że Resovia spadnie z tymi 46pkt. I Stargard mimo, że ma jeszcze mecz z Gryfem. Elana ma Resovię i Gryfa, to 6pkt ugra. Trzeba liczyć na Łęczną i oczywiście na siebie. Łęczna gra z naszymi bezpośrednimi rywalami.

Młodynie | 2020-07-5 18:55

Ale mamy dodatkową motywację możemy pozbawić Widzew 1 ligi

Stary64 | 2020-07-5 18:55

Zostaje walka do ostatniego meczu.

Pjona_ziom | 2020-07-5 18:59

Jeśli Widzew nie wygra w Katowicach( a pewnie nie wygra) to z nami wyjdzie na poważnie i będzie ciezko

Młodynie | 2020-07-5 19:01

Oni już grają na serio 60 minuta oddychają rękawami taki Zmorzynski to ich na śmierć zabiega

Pjona_ziom | 2020-07-5 19:04

W każdym razie mamy ten plus że pozostałe spotkania gramy na Hutniczej. Jeśli będzie walka i zaangażowanie na 100 to będzie dobrze.

Filip kacper k. | 2020-07-5 19:07

mecz z Elana arcywazny. Ogolnie terminarz takie ze teraz 4 zespoly ktore nam zostaly graja o zycie

Misio | 2020-07-5 19:12

Od spadku do baraży 4 punkty. Każdy od Resovii do Elany może spaść albo awansować. Taka trochę loteria.

Młodynie | 2020-07-5 19:22

Resovia ma naprawdę ciężki terminarz

Filip kacper k. | 2020-07-5 19:29

ale pejsovia ma utrzymanie na 99,5 % bo druzyny z dolu graja tez miedyz soba

Misio | 2020-07-5 19:55

Ale zauważ Filipie, że jest 12 punktów do zdobycia. Więc jak dalej będzie tak, że "średniaki" będą punktować, to skończą z liczbą np po 48 punktów, a może i więcej. Byłby taki paradoks, że w marcu jak mieli zakończyć sezon, to Resovia była do awansu. A na koniec sezonu może się okazać, że spadnie.

Stalowiak1938 | 2020-07-5 20:02

Co wy się podniecacie jakimiś resoviami i innymi drużynami. Skupmy się na Stalowce bo walczymy do ostatniej kolejki o utrzymanie.

Bzcst1938 | 2020-07-5 20:07

stracone punkty przez Wtorka zaczynaja niesamowicie ważyc

Stary64 | 2020-07-5 20:12

Trzeba patrzeć na siebie a nie innych.Walka jak w ostatnim meczu i będzie dobrze na koniec sezonu.

Filip kacper k. | 2020-07-5 20:46

nie ma takiej mozliwosci zeby wszysscy wszystko wygrali bo graja czesto takze pomiedzy soba.

Stalowce potrzeba 6pkt jeszcze. Mecz z Elana ma podwojne znaczenie bo wygrywajac praktycznie ich zatapiamy. wiec zostanie jeden do spadku i na 3 bardzo trudne mecze bedziemy musieli wygrac raz, co przy Szydlce powinno sie udac.

Tylko powtorzyc taki mecz jak z Polkowicami bedzie niestety ciezko

Misio | 2020-07-5 20:57

Oczywiście musimy liczyć przede wszystkim na siebie. Jednak policzcie ile punktów w poprzednich 4 kolejkach zdobyli: Polkowice, Siedlce, Stal Rzeszów, Skra, Lech II, Znicz i my. Każda z tych drużyn zdobyła więcej niż 6pkt. I tego się spodziewam w ostatnich 4 kolejkach. Myślę, że 46 punktów nie wystarczy.

1938fc | 2020-07-5 21:17

Nie ma co gdybać z Elana kolejny mecz o życie, jeśli Elana straci punkty to można powiedzieć że żegna się z 2 ligą i oby 3 punkty zostały w piątek w Stalowej .Ta liga jest nieprzewidywalna a tabela to najlepiej pokazuje . Z Polkowicami kawał dobrej zrobila cała drużyna gratulacje. Liczymy na utrzymanie, ja wierzę wy też musicie

Stallzks | 2020-07-5 21:46

Bardzo mnie rozzłościło wyniki dzisiejszych rywali, bardzo mało układa się pod nas. Pozostaje liczyć na siebie i znowu odwalić kawał dobrej roboty na boisku jak to było dotychczas. Powodzenia Panowie!

Młodynie | 2020-07-5 21:53

Zatrzymać skład wzmocnić kadrę i będzie dobrze

Acer | 2020-07-5 22:30

Niema co gdybać trzeba wygrać wszystkie mecze do końca sezonu ,teraz Elana będą chcieli wygrać teoretycznie powini nasi chłopcy łatwo wygrać ,praktycznie pokaże mecz jeżeli taktyki nie zmieni trener powinna być wygrana.Widzew słaby w końcówce sezonu wybiegali się chłopcy może by nie grać wyjazdu na remis lecz zagrać z nimi jak równy z równym i wygrać wyjazd też za 3punkty.

Filip kacper k. | 2020-07-6 09:05

Pełna koncentracja, nie woln zlekcewazyc Elany- beda grali o zycie. zwyciestwo ustawia nas w naprawde dobrej pozycji, utrata punktów mocno komplikuje sprawe

Stallzks | 2020-07-6 09:41

Drużyna pokazała nie jednokrotnie że potrafi zwyciężać, dźwignąć ciężar spotkania, pokazać charakter walkę i umiejętności piłkarskie. Wierzymy w.Was piłkarze, dajcie nam kolejną radość ze zdobytych 3 pkt z Elaną. Powodzenia!

1938fc | 2020-07-6 13:10

Bełchatów po raz kolejny po odwołaniu bez licencji na 1 ligę , ciekawe jak to rozwiążą z spadkami w 2 lidze oby nas to nie dotyczyło . W piątek tylko zwycięstwo !!!!

Młodynie | 2020-07-6 13:20

Bełchatów zacznie raczej od 4 ligi

Filip kacper k. | 2020-07-7 11:00

w tvp zdecydowali sie na transmisje 2 najgorszych niemalze druzyn na wiosne

» http://www.90minut.pl/news/304/news3048710.html

Tomko | 2020-07-7 17:49

Oczywiscie lepiej po raz n-ty pokazywac słabą na wiosne Resovię zamiast pojedynek Widzewa ze Stalą, nie tylko ciekawy pod względem sportowym, ale też kibicowskim. TVP ma nasrane we łbach po odejsciu Kurskiego. Dobrze że widzew tv bedzie transmitował na youtubie ten mecz.
A co do ekipy TVP jakby sie wybrali z raz do Stalowej zeby transmitować mecz to nic by sie nie stalo. Oni chyba dalej mysla ze Stal nie ma stadionu. Nie tylko graja w tej lidze Łęczna, Widzew czy Znicz. Ich puszczaja na okraglo.

Młodynie | 2020-07-8 15:57

Adams | 2020-07-8 21:01

Ale wychodzą cyrki w Stali która gra ligę wyżej ...

Adams | 2020-07-8 21:03

Wygląda na to komuś bardzo przeszkadza możliwy awans klubu z podkarpacia do najwyższej ligi ...

Młodynie | 2020-07-8 21:08

Co nas obchodzi Mielec chłop przynajmniej zrezygnował jak wiedział że coś się święci

Adams | 2020-07-8 21:11

Teoretycznie szkoda Dadoka skuszony kasa poszedł do Stali M. co raczej na dobre mu nie wyjdzie w karierze i tak już nie pierwsza afera z udziałem tego klubu

Młodynie | 2020-07-8 21:17

To kariera Dadoka i on sam jest za nią odpowiedzialny .Mógł iść do Wisły czy Miedzi wybrał Mielec jednak tam na skrzydle gra Mak który z racji na CV będzie grał w podstawie

Pjona_ziom | 2020-07-8 21:37

Może to jest dobry czas żeby go wziąć z powrotem do naszej Stalówki?

Młodynie | 2020-07-8 21:43

Zawsze go przyjmiemy z otwartymi ramionami ale czy będzie chciał w sredniaku 1 ligi spokojnie może grać czołowa rolę

Pjona_ziom | 2020-07-8 21:44

A nie zapomniałem że u nas odpowiedzialny za transfery jest Pan F

Stallzks | 2020-07-8 21:46

Może ktoś przybliżyć sytuację z Dadokiem i tym zamieszaniem?

Młodynie | 2020-07-8 21:55

Po prostu nie stawiają na Dadoka w Mielcu ale ma dużą konkurencję kibice trochę znaleźli sobie w nim kozła ofiarnego jak i w Prokiciu .Co do zamieszania do były prezes zatrzymany za posiadanie treści pedofilskich

Filip kacper k. | 2020-07-8 22:23

managery, Dadok nie wroci do Stalowej z racji wysokosci zarobkow, to juz nie ten pulap

Stallzks | 2020-07-9 09:21

Piękne chwile by to były gdyby Stalówka sięgnęła po raz trzeci z rzędu po zwycięstwo. Jeszcze idealnym scenariuszem byłoby następnie pojechać do Łodzi i tam zremisować aby później dwa kolejne mecze zajechać rywali i zgarnąć komplet. Aż nie chce myśleć gdzie w tabeli byłaby wtedy Stal;)

Młodynie | 2020-07-9 10:26

Nie ma innej opcji jak utrzymanie spadek i start 3 ligi od 1 sierpnia mam nadzieję że ktoś już pracuje nad transferami do klubu

Stary_kibic40 | 2020-07-9 10:44

Dadok, Prokic to nie zawodnicy na I ligę, na Stal Stalową Wolę to tak, ale nie na drużynę walczącą o ekstraklapę. Co tylko wejdą, to osłabiają drużynę.

Młodynie | 2020-07-9 10:58

Dadok jest młody wiec chce zarobić grać jak najwyżej Prokić już swoje najlepsze lata ma za sobą niby się zna z trenerem i menadzerem ale zależy jak się ceni tyle ile ma w Mielcu napewno nikt mu nie da no może Widzew

Młodynie | 2020-07-9 12:02

Mi się wydaje że Prokic byłby dobrym partnerem dla Fidziukiewicza

Stallzks | 2020-07-9 12:05

Nie znam się na personaliach I ligi, zwykli kopacze tak.mi się wydaję, wydaje mi się że dobrym partnerem dla Fidzia jest Kacper który jest objawieniem tej rundy i nosem trenerskim. Cudze chwalicie swego nie widzicie, moim zdaniem największymi mankamentami są skrzydła nie umniejszając Piotrkowi Z. i Bartkowi S.

Młodynie | 2020-07-9 12:16

Mi brakuje jeszcze kogoś kto sam zrobi jakąś akcję rywal dla Bartka i Piotrka jakiś napastnik bo Tomek Płonka już swoje lata ma właśnie ten Prokic w jego miejsce by pasował umie podać jak i strzelić

1938fc | 2020-07-9 12:20

Własnie wydaje mi się ze od 2 meczy Piotrek Zmorzyński jak i Bartek Sobotka fajnie grają dużo się dzieje , może forma wróciła ale właśnie takiego obrońcy jak Piotrek który w przodzie dobrze z tyłu też dobrze sobie radzi w tej taktyce wahadłowi są bardzo ważni , zobaczymy jutro jak to będzie wyglądało

Młodynie | 2020-07-9 12:21

Tylko nie wiem czy nas stać myślę że to może być brakujące ogniwo ale to trener decyduje na boku gra w Zniczu chłopak ma dobre liczby jeszcze

Retoox | 2020-07-9 22:52

18h do nastepnego meczu:
Ilość wolnych miejsc - 3

Wiem, że tylko 1/4 stadionu może wejść, ale fajnie, że w końcu zostaną sprzedane wszystkie dostępne bilety.

Retoox | 2020-07-9 22:54

I po bilatach ;)

Ramirez | 2020-07-10 08:47

WSZYSCY NA HUTNICZĄ I DOPING OD PIERWSZEJ DO OSTATNIEJ MINUTY !!!!!!!!!!!!

1938fc | 2020-07-10 09:59

Proszę państwa dzieje się w 2 lidze , oficjalnie Pogoń Siedlce ukarana 6 punktami minusowymi .

» http://www.90minut.pl/news/304/news3.....

Filip kacper k. | 2020-07-10 10:13

w przyszlym sezonie.

Dzis tylko zwycietwo, pelna mobilizacja, uwaga na szalenczy atak Elany na poczatku meczu !

Młodynie | 2020-07-10 10:16

Ja na miejscu prezesów Resovii Skry odwołalbym się nasz też powinien mieć pretensje w końcu może być tak że przez to się utrzymają a mają najtrudniejszy terminarz

1938fc | 2020-07-10 10:16

Rzeczywiście nie doczytałem mój bład , prawda Elana trzeba uważać na innych

Młodynie | 2020-07-10 11:25

To jest mecz o życie dla Elany napewno nie odpuszcza trzeba mądrze zagrać

Młodynie | 2020-07-10 12:42

Ciekawe czy w klubie jest pomysł jakiegoś klubu partnerskiego myślę że byłby to niezły pomysł np fajnie funkcjonuje to na linii Stal Rzeszów Wólczanka np Sokół Nisko i jakiś 3 ligowy klub

Filip kacper k. | 2020-07-10 14:22

po co Sokoł jak gra bedzie gral w tej samej lidzie co Stal II. Z 3 ligi raczej nikt chetny nie bedzie

Młodynie | 2020-07-10 14:23

Stal Kraśnik ? Wisła raczej odpada

Młodynie | 2020-07-10 14:24

Wiązownica jest jeszcze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 Podhale Nowy Targ 2 2-0-0 6
6 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
16 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
17 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
18 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
19 Avia Świdnik 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1481) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (934) » 1938fc (855)
» Filip kacper k. (771) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (476)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 497 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 94 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 357 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 21 899 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.02878