Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Reakcja live

Reakcja live
Zapraszamy do śledzenia relacji live z meczu Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Komentarze (160)

Kamil | 2020-07-10 16:52

Stal Stalowa Wola: Dawid Pietrzkiewicz - Piotr Zmorzynski, Piotr Wojtasik, Szymon Jarosz, Piotr Mroziński, Bartosz Sobotka, Szymon Jopek, Przemysław Stelmach, Dominik Chromiński, Kacper Śpiewak, Michał Fidziukiewicz.

Kamil | 2020-07-10 16:54

Elana Toruń: Paweł Sokół - Wojciech Onsorge, Kordian Górka, Jakub Świecinski, Lukas Hrncjar, Bartosz Machaj, Krzysztof Kołodziej, Dominik Pisarek, Mariusz Kryszak, Michał Bierzalo, Kacper Jozwicki.

Kamil | 2020-07-10 16:56

Rezerwowi Stal: Matthew Korziewicz, Wiktor Stepniowski, Adam Waszkiewicz, Bartłomiej Ciepiela, Michał Płonka, Bartosz Tłuczek, Adrian Szczutowski, Krzysztof Kiercz.

Kamil | 2020-07-10 16:57

Rezerwowi Elana: Dawid Kuchnicki, Konrad Jozwicki, Dominik Kościelniak, Marcin Matus, Sebastian Rak, Błażej Klimek, Szymon Pawłowski.

Kamil | 2020-07-10 16:58

Sędzia: Robert Marciniak ( Kraków).

Kamil | 2020-07-10 16:59

Poczatek meczu

Kamil | 2020-07-10 17:04

4 Pierwsza akcja Stali, ale Sobotka zbyt słabo dośrodkował w pole karne gosci

Kamil | 2020-07-10 17:07

8 Lekka przewaga Elany. Gra toczy się głównie w środku boiska

Kamil | 2020-07-10 17:10

10 Sobotka sprzed pola karnego ale pewnie broni Sokół

Kamil | 2020-07-10 17:12

13 Świetna okazja Stali. Zmorzynski dośrodkował z lewej strony a głową z 5m uderzył Chromiński lecz pomylił się niewiele

Kamil | 2020-07-10 17:15

16 Fidziukiewicz z dystansu po ziemi ale kilka metrów od bramki

Kamil | 2020-07-10 17:18

17 Alez błąd gości. Fidziukiewicz przejął piłkę na 25m ale wdał się w drybling przed polem karnym i stracił piłkę

Kamil | 2020-07-10 17:19

19. Fidziukiewicz 1:0!!!!

Kamil | 2020-07-10 17:21

Sobotka na prawym skrzydl świetnie popędził na bramkę gości i uderzył sprzed pola karnego. Świetnie piłkę odbił Sokół. Piłkę przejął Śpiewak świetnie odegrał wzdłuż bramki w Fidziukiewicz mimo asysty obrońców wpakował piłkę do siatki.

Kamil | 2020-07-10 17:23

23 żółta Onsorge (Elana)

Kamil | 2020-07-10 17:23

23 żółta Onsorge (Elana)

Kamil | 2020-07-10 17:27

27 Sobotka dograł ładnie w pole karne a tam z kilku metrów nieczysto w piłkę trafił Śpiewak i spokojnie piłkę złapał bramkarz gosci

Kamil | 2020-07-10 17:31

31 Kombinacyjnie rozegrany rzut wolny tuż przy narożniku boiska. Ostatecznie piłka trafiła do Fidziukiewicza który z kilku metrów z kata fatalnie przestrzelił

Kamil | 2020-07-10 17:33

33. To powinien być gol dla Stali. Najpierw Sokół świetnie obronił strzał Śpiewaka a dobitka Fidziukiewicza przeszla nad poprzeczka

Kamil | 2020-07-10 17:35

35. Teraz Śpiewak głową ale znów pewnie Sokół

Kamil | 2020-07-10 17:41

42. Trochę chaosu na boisku. Znów goście częściej przy piłce

Kamil | 2020-07-10 17:44

Doliczone 2minuty

Kamil | 2020-07-10 17:47

Przerwa. Prowadzimy 1:0

Kamil | 2020-07-10 18:03

Zmiana w Elanie. Matus za Kołodzieja

Kamil | 2020-07-10 18:03

Początek 2 połowy

Kamil | 2020-07-10 18:09

50 Chromiński przy linii końcowej boiska zdecydował się na strzał lobem ale nie trafił w bramkę

Kamil | 2020-07-10 18:11

52. Pierwszy raz zmuszony do interwencji Pietrzkiewicz. Bramkarz Stali pewnie broni strzał Matusa

Kamil | 2020-07-10 18:11

53 Kościelniak za Pisarka

Kamil | 2020-07-10 18:12

54 żółta dla Matusa za faul

Kamil | 2020-07-10 18:15

57 Coraz śmielej poczyna sobie Elena pod bramką Stali

Kamil | 2020-07-10 18:18

58 Hrncjar z rzutu wolnego z 18m trafił w mur

Kamil | 2020-07-10 18:19

59 Szarżował teraz Sobotka wpadł w pole karne ale z ostrego kąta nie zdołał już wpakować pilki do siatki

Kamil | 2020-07-10 18:19

62. Żółta Biezalo i karny dla Stali

Kamil | 2020-07-10 18:20

63 Fidziukiewicz z 11 metrów i obok bramki

Młodynie | 2020-07-10 18:22

Zmienić wykonawcę karnych u Michała nadal to siedzi

Kamil | 2020-07-10 18:23

64 żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Michała Biezalo (Elana)

Kamil | 2020-07-10 18:23

65 Mroziński z pola karnego ale wysoko nad bramka

Kamil | 2020-07-10 18:25

67 Teraz Chromiński sprzed pola karnego ale bardzo słabo i w środek bramki

Kamil | 2020-07-10 18:27

68 Śpiewak!!!!! 2:0

Kamil | 2020-07-10 18:29

Kontra w wykonaniu Stali. Fidziukiewicz popędził pod pole karne odegrał do Śpiewaka który wpadł w pole karne i pewnym strzałem zdobył gola.

Kamil | 2020-07-10 18:30

69 Płonka za Chrominskiego

Kamil | 2020-07-10 18:34

75. Kiercz za Stelmacha i Waszkiewicz za Sobotke

Kamil | 2020-07-10 18:35

77 Płonka 3:0

Kamil | 2020-07-10 18:37

Mroziński świetnie dośrodkował w pole karne tam zamykał akcje Płonka który praktycznie z linii końcowej uderzył na bramkę a fatalnie interweniował bramkarz który wpadł z piłką do bramki

Kamil | 2020-07-10 18:38

79 Ciepiela za Fidziukiewicza

Kamil | 2020-07-10 18:41

82 Mroziński z dystansu, ale źle odbił piłkę bramkarz a Ciepiela fatalnie dobijał z kilku metrów trafiając w bramkarza

Kamil | 2020-07-10 18:45

86 Śpiewak świetnie podał do Ciepieli który z kilku metrów nie trafił w piłkę

Kamil | 2020-07-10 18:46

87. Ciepiela tym razem już się nie pomylił. Waszkiewicz dograł w pole.karne i tym razem Ciepiela juz zdobył gola
4:0

Kamil | 2020-07-10 18:48

89 Jozwicki pięknie uderzył na bramkę Stali i zdobył gola strzałem w samo okienko 4:1

Kamil | 2020-07-10 18:48

Doliczone 4minuty

Kamil | 2020-07-10 18:52

93. Śpiewak!!!!!! Głowa z 8m.i mamy gola 5-1. Świetna centra Zmorzynskiego

Kamil | 2020-07-10 18:52

Koniec. Wygrywamy z Elana 5-1

Filip kacper k. | 2020-07-10 18:54

Matko Boska Czestochowska, Szymonie Szydelko, jak Ty zes tego dokonał. SZACUNEK

Młodynie | 2020-07-10 18:55

powiem tak zaden spadek gramy o coś wiecej bo ich stać

Młodynie | 2020-07-10 18:56

a trenera przywiązać złotym łancuchem Kacpra też

Filip kacper k. | 2020-07-10 19:32

kupowac bilety na Katoiwce, bo z taka forma szykuje sie cos duzego

Stalowiak1938 | 2020-07-10 19:35

Można by powiedzieć że najniższy wymiar kary. Jestem pod ogromnym wrażeniem wyniku jak i gry naszych piłkarzy. Dziękuję wam Panowie za to co zobaczyłem!!

Cider | 2020-07-10 19:35

Super chłopaki ,wyniki ostatnio bardzo cieszą ,dużo bramek strzelamy i powolutku idziemy w góre tabeli i tak trzymać. Widzew niech się boi bo STALÓWKA napewno coś tam strzeli.Szydełko bym zostawił na parę lat bo chłopak ma ręke do trenerki.

Młodynie | 2020-07-10 19:38

Powiem tak Elbląg odpuszcza wiec zwalnia się jedno miejsce o które mozemy powalczyć Resovia w niepewnej formie

1938fc | 2020-07-10 19:47

Po dzisiejszym meczu chyba tylko wystarczy wstać , przykładac i podziękować za zwycięstwo nad Elana , widzę za nową trybuna zaczyna też się bawić z chłopakami po meczu hahaha tak to ma wyglądać, brawo brawo i jeszcze raz brawo

1938fc | 2020-07-10 19:48

Przyklasnac

Misio | 2020-07-10 20:15

Nie ja decyduję, ale do karnych wyznaczyłbym Mrozińskiego. Dobrze wykonuje wolne, to i do karnych byłby pewniakiem. Ponadto bardzo rozczarowała mnie Elana. Myślałem, że będą trawę gryźć, a oni po stracie gola cofnęli się na swoją połowę jakby to oni strzelili. Śpiewak wart miliony!!!

Vielitz44 | 2020-07-10 21:12

Gratki dla chłopaków, fajnie w końcu takie pewne wygrane oglądać i to w tak ważnym meczu, super sprawa.
Drgnęło coś w końcu w tym zespole, Śpiewak fajnie nam się rozwija, we dwóch z Fidziem w ataku w końcu tworzą fajny napad, jakiego dawno nie było. W końcu też fajne centry się pojawiały ze skrzydeł, tego brakowało.
Klepiemy dalej kolejnych, fajnie jakby w końcu w Łodzi wygrać, niezdobyte przez nas miasto jak na razie :)
Są wyniki, od razu liczba na trybunach rośnie, widać, że jest głód dobrej piłki w Stalowej, trzeba to wykorzystać!

Stallzks | 2020-07-10 21:33

Wielkie BRAWA dla drużyny za charakter, ząb w grze, dla Coacha również duże brawa że to poukładał. Miło się ogląda drużynę w takiej dyspozycji. Czapki z głów. Apetyt rośnie w miarę jedzenia...
Powodzenia w Łodzi, transmisja live i trzymamy kciuki za Was Panowie w Łodzi. Remis nie będzie złym wynikiem, a jak można ich ukuć to tak zróbcie;)
Kazdy kolejny mecz będzie na wagę złota.
Taka drużynę chce oglądać.
Nikt personalnie nie życzę żeby odszedł. Zadbać zarząd ma o to.
Dzięki Tomka Płonce kontuzji mamy super jakość którą daje nam Kacper.

Młodynie | 2020-07-10 21:40

Kacper musi zostać ile bedzie chciał tyle powinni mu dać to powinna być gwiazda drużyny na lata

Filip kacper k. | 2020-07-10 22:37

nawet gdybyśmy doszli do baraży, to z awansu nici, nie zlozlylismy nawet papierów na licencje w 1 lidze.

Młodynie | 2020-07-10 22:41

Nie można tego jakoś załatwić ? Swoją drogą Dadok chyba pożałuje tego Mielca bo widać że jest kozłem ofiarnym wśród kibiców a by się przydał spowrotem

Normalny50 | 2020-07-10 22:52

Gratulacje dla druzyny nie widze komentarzy tych co tak szydzili z trenera z przeprowadzonych transferow a jak widac z tygodnia na tydzien idzie to w dobrym kierunku

Stary_kibic40 | 2020-07-11 08:57

Gratulacje również z mojej strony dla trenera i całej drużyny. Szydełko - cudotwórca :)

Młodynie | 2020-07-11 10:33

Ale Stępniowskiego mogł wpuścić przy 3, 4 do 0 minut by nałapał do PJS

Młodynie | 2020-07-11 10:46

Co wyprawia Kacper to jest nie pojete 2 bramki 2 asysty wywalczony karny wywalczona czerwona kartka dla przeciwnika jak najszybciej przedłużyć kontrakt żeby dobrze na nim zarobić

Misio | 2020-07-11 12:12

Chciałbym ostudzić co niektórych, którzy już dziś widzą awans. My się jeszcze nie utrzymaliśmy! Przed nami 3 trudne mecze i może być różnie. Pamiętajcie, że jeszcze niedawno zwyzywaliście trenera i zawodników po meczu z Garbarnią. Czy słusznie? Teraz chcilibyśmy ich na rękach nosić, a co będzie (tfu, tfu) jak przegrają 2 mecze i sytuacja mocno się skomplikuje? Trenera powinno się oceniać dopiero po rozegraniu pełnego sezonu z drużyną. Czyli nawet nie po obecnym sezonie, a po następnym. Przykładem długoterminowej, dobrej pracy trenera w klubie niech będzie Raków i Skra Częstochowa. Na koniec chciałbym zwrócić uwagę na grę Jopka - król odbiorów! Jopek i Śpiewak, to chłopcy na których powinniśmy budować zespół na lata.

Daro | 2020-07-11 12:19

Szkoda, że Jopek już nie będzie młodzieżowcem w kolejnym sezonie.

Młodynie | 2020-07-11 12:24

Ale jest Szifer i to on pewnie będzie tym drugim młodzieżowcem

Młodynie | 2020-07-11 12:41

Mecz z Widzewem w TVP na żywo

Misio | 2020-07-11 13:07

Jopek choćby miał 30 lat, z tym co gra, to podpisał bym z nim kontrakt na 5 lat. Ogólnie kadra prezentuje się fajnie. Mocna obrona, gdzie jest czwórka łącznie z Kierczem na odpowiednim poziomie. Za wzmocnienie uważam Zmorzyńskiego. Pewniacy na tą chwilę Jopek i Stelmach oraz rywalizujący Chromiński z Płonką w środku. Sobotka to dla mnie niewiadoma. Potrafi zrobić akcję bramkową, jak wczoraj na 1-0 albo dać bramkę rywalowi - Skra 0-1. No i wczoraj ta patelnia, co mu Kacper odegrał piętą! Fidziu jak jest w fizycznej formie daje jakość w ataku i jest walczakiem. Kacper, to wiadomo, klasa! No i na koniec łyżka dziekciu, do tej beczki miodu. Bramkarz Pietrzkiewicz. Mnie osobiście nie przekonuje. Dobrze wprowadza piłkę do gry, złapie co w niego strzelą, ale moim zdaniem wpuścił kilka goli, które powinien obronić. Ponadto nie widać u niego pewności przy wyjściach do wrzutek. Być może się mylę, być może za dużo wymagam.

Młodynie | 2020-07-11 14:45

Ja jednak bym na miejscu Dadoka wrócił bo wejście ma słabe do drużyny

Młodynie | 2020-07-11 15:12

No to zwolniliśmy trenera Elany

Acer | 2020-07-11 15:23

Dobrze grają jak z nut chłopcy stalówki .Trzy mecze zostało do końca sezonu jeżeli drużyna jest dobrze przygotowana kondycyjnie powinni wygrać wszystkie mecze lecz już teraz to drużyny z klasą pierwszoligową trzeba być skoncentrowany bardziej na grze obronnej i w ataku być już profesjonalistami rasowymi napastnikami co zrobią kontratak i strzela z tego gola wygrają za 3punkty z pierwsza ligą.

Młodynie | 2020-07-11 18:56

Ta liga jest chora 43 punkty a teoretycznie możemy spaść

Misio | 2020-07-11 19:09

Pisałem po Polkowicach, że 46 punktów może nie wystarczyć. Terminarz jest taki, że jak nie wygramy na Widzewie, to możemy wrócić pod kreskę!

1938fc | 2020-07-11 19:21

Wyniki znowu nie pod nas ale walczymy do końca bo na ten moment jesteśmy nad kreską i z jakąś zaliczką . Walka walka i jeszcze raz walka

Kibic368 | 2020-07-11 19:23

dobrze ze legionovia walczy

Młodynie | 2020-07-11 19:29

2 punkty od spadku 2 punkty od baraży chyba najbardziej wyrównany sezon w historii

Acer | 2020-07-11 19:36

Kolejka w środę powinna już pokazać spadkowiczów Garbarnia, Poznań dziś remis stalówka przy remisach w swoich meczach może się utrzymać.

Misio | 2020-07-11 19:43

Ty acer to się orientujesz w ogóle w wynikach, tabeli? Garbarnia wygrała 4-0. Trzeba trzymać kciuki za Lecha II bo ma później łatwiejsze mecze niż Znicz. Jest szansa, że odstanie Elana, Znicz i Błękitni.

Acer | 2020-07-11 19:46

Przepraszam Znicz Pruszków -Lech remis ,w środę Resovia się przebudzi zagra jak dawniej w tempo swoja grę ofensywna wygra z Elana wówczas remis też daje nam premiowane miejsce utrzymanie się w lidze.

Młodynie | 2020-07-11 19:49

My nie mamy patrzeć na innych w Łodzi 3 punkty i walka do końca w tych 3 meczach zobaczymy gdzie nas to zaprowadzi

Acer | 2020-07-11 20:07

3 punkty przewagi nad spadkowiczem nie jest to dużo , ważne aby nie przegrać wyjazdu a bić się o 3 punkty

Misio | 2020-07-11 20:10

Wolę, żeby wygrał Lech II bo ma łatwiejsze mecze od Znicza! Lech ma potem u siebie Gryfa, wyjazd na Bytovię i u siebie Stargard. Niech wygra 2 mecze u siebie i pogrąży Stargard. Znicz ma wyjazd do Polkowic, u siebie Elanę i wyjazd na Widzew. Liczę, że jak dziś Znicz przegra, to się nie podniesie. Co najwyżej zapunktuje z Elaną.

Acer | 2020-07-11 20:13

Tak myślę że bitwy już rozegrała stalówka teraz w ostatnich meczach czeka wojna.

Młodynie | 2020-07-11 20:13

Wygrać z Widzewem i mieć spokój

Acer | 2020-07-11 20:18

Misio-teoretycznie Znicz jest do spadku i Elana , stalówce może wystarczą remisy ,lecz trzeba grać aby wygrać chociaż jeden mecz za 3punkty,Widzew będzie najsłabszą drużyna ostatnich trzech spotkań.

Misio | 2020-07-11 20:32

Jest duża szansa z Widzewem, ponieważ my mamy 5 dni przerwy do meczu, a oni jutro grają mecz sezonu, a już w środę z nami. Prawdopodobnie fizycznie spuchną. Co do Znicza do spadku, to myślę że dla nich rywalem jest Stargard i .... Bełchatów jak przeleci z I ligi do 4-tej.

Vielitz44 | 2020-07-11 20:36

No to kibicujemy Lechowi, walczą młode chłopaki aż miło - pogrążyć Znicza i powoli się wyklaruje grupa spadkowa.

Młodynie | 2020-07-11 20:36

Wierzy ktoś w cudotwórcze odzyskanie sił przez zawodników Widzewa ? Oni po 50 minucie oddychają rekawami do tego mają ciężki mecz i 2 dni mniej na odpoczynek i podróż z Łodzi do Katowic

Vielitz44 | 2020-07-11 20:39

Widzew to Widzew, mają pakę, mogą wygrać z każdym, ale i przegrać jak pokazali wiele razy - musimy walczyć na całego i pokonać Widzew, by ostatnie mecze u siebie grać na luzie - zapowiadają się fajne mecze i fajne emocje, obyśmy w ostatnim meczu walczyli jednak o miejsce w barażach :)

Młodynie | 2020-07-11 20:42

przed ostanią koleją zapewnić utrzymanie nie pozwolić aby stało się to co z Siarką

Misio | 2020-07-11 20:48

Zauważyłem, że z Widzewem wszyscy grają tak: na początku każdy osrany przed wielkim Widzewem, przed nazwiskami. Dostają bramkę w plecy i zaczynają atakować, bo porażki nie ma co bronić. Wtedy okazuje się, że wcale ten Widzew nie jest taki dobry, a do tego puchną fizycznie. Tak ich ograły ostatnio Siedlce, zremisowała u nich Elana, wcześniej wygrała Legionovia i jeszcze kilka podobnych meczów tak wyglądało. Przypomniałem sobie. Jeszcze Elbląg tam wyciągnął 2-2 z chyba 0-2. Więc należy ten Widzew przeczekać do 40 minuty i pocisnąć!

Młodynie | 2020-07-11 21:00

Lech na Błekitnych napewno wyjdzie wzmocniony zawodnikami z pierwszego zespołu Znicz jedną nogą spadł Elana gdyby nie mecz z Gryfem to już też

Misio | 2020-07-11 21:33

Ze Zniczem, to jeszcze się nie rozpędzaj, bo może wygrać z Elaną i z Widzewem też, bo Widzew na dziś jest wielką zagadką. Jak cała ta liga zresztą. Jest jeszcze Stargard, który może polecieć kosztem Znicza. Mam nadzieję, że my już tego problemu nie będziemy mieć.

Pjona_ziom | 2020-07-11 21:40

Nie ma co patrzyć na innych i rozpatrywać oraz analizować wyników innych drużyn tylko walczyć z całych sił. Odpowiednie przygotowanie fizyczne, motoryczne oraz nastawienie psychiczne to jest walną na 110%, zostawianie serducha, waleczność i stalowy charakter gwarantują dobre wyniki. Myślę że chłopaki są nieźle przygotowani jeśli chodzi o zespół bo widać waleczność i nastawienie na walkę i oby w obronie sztywniutko wytrzymać swoje i z takim nastawieniem i dobra skutecznością będzie dobrze. Hej STAL

Normalny50 | 2020-07-12 01:25

Co ja widze Pjona Ziom inne spojrzenie na obraz gry stalowki a jeszcze pare dni temu byles taki znawca pilki ze trener zly ze transfery zle ze Nowak byly Prezes zly wszystko ci nie pasowalo a tu masz wygrali 3 mecz z rzedu i to w jakim stylu tak ze sie zastanow chlopino 100 razy jak cos napiszesz i dasz swoj komentarz

Acer | 2020-07-12 08:44

Dziś mecz Widzew-Katowice wygrana GKS zmobilizuję bardziej Widzew na środowy mecz , będą zmęczeni tak jak ktoś tu pisał przetrzymać pierwsza połowę i 15minut drugiej części meczu i ruszyć na nich jak staną oczywiście dać zmiany bardzo zmęczonym zawodnikom dać gola i dowieźć wynik do końca wygrać za 3punkty co dahey stalówce dalszą grę na przyszły sezon w drugiej lidze.

Pjona_ziom | 2020-07-12 08:46

Normalny. Nigdy nie napisałem złego słowa o trenerze.
Pokaż mi komentarz w którym krytykowałem trenera.

Pjona_ziom | 2020-07-12 08:55

Coś Ci się musiało pomieszać.
Co do krytyki byłego prezesa Nowaka również nie przypominam sobie żebym coś złego pisał ale Ty może wiesz lepiej co ktoś napisał...
Jedyne co krytykowałem to Pana F od transferów i to że w klubie robi się kolesiostwo za pieniądze z miasta czyli nasze... Czy nie uważasz że można było zrobić lepszych transferów? Ile chłopaków zakontraktowali którzy nie są nawet w szerokiej kadrze. Z Włoch, z Chicago itd. Uważasz że mamy mocna ławkę rezerwowych? Całe szczęście że teraz chłopaki dają radę kondycyjnie i odpukać nie ma żadnych urazów.

Pjona_ziom | 2020-07-12 08:57

Jeszcze jedno.
Nie pisałem ostatnio nic bo się wkurzyłem jak przy próbie dodania komentarza wyskakiwał błąd. Chciałem obiektynie pochwalic grę i pisząc długi komentarz nie dało się dodać.
Pozdro
Hej STAL

Filip kacper k. | 2020-07-12 09:05

tak dziwnej ligi nie bylo dawno. Gramy bardzo dobrze, mocno punktujemy, nie remisujemy.

Ksiazkowo.

a po jednej kolejce nieudanej mozemy byc mimo to w strefie spadkowej.

Nie bac sie Widzewa, to tylko nazwa. Koncentracja i gramy swoje a nie powinnismy tam przegrac

Misio | 2020-07-12 09:10

Z tą ławką nie jest tak źle. Równorzędnymi zmiennikami są Kiercz, Waszkiewicz, Ciepiela, Płonka, Szifer. Jest jeszcze Szczutowski, Stępniowski czy Tłuczek. Jest kim grać. Dajcie spokojnie pracować trenerowi i zarządowi, bo zmierza to w dobrym kierunku. Nie każdy transfer wypali, nie każdy zawodnik od razu zaskoczy. Skreślaliście Fidzia, Dadok też potrzebował czasu.

Acer | 2020-07-12 09:49

Fidzio Spiewak dobry duet ten strzela gole ktory jest w lepszej pozycji strzeleckiej ,potrzebuja wiecej czasu aby sie lepiej zgrac jezeli zostana w stalowce na przyszly sezon bedzie to mocny atak w drugiej lidze .Czolowke tabeli moze z nimi grac stalowka.

Młodynie | 2020-07-12 10:04

Śpiewak chyba nie zostanie myślę że przeniesie się do Krakowa ale obym się mylił

Acer | 2020-07-12 10:12

mysle ze powinien jeszcze sezon zagrac w stalowce zrobic awans z druzyna ktora teraz gra odpowiednio do niego i Fidzia ,transfery dobre chlopaki maja elementarne podstawy rzemiosla pilki noznej ,mamy Stelmacha,Jopka ktorzy nie oszczedzaja sie graja chlopcy atak obrona .Pierwsza liga z ta druzyna jest mozliwa.

Acer | 2020-07-12 10:12

mysle ze powinien jeszcze sezon zagrac w stalowce zrobic awans z druzyna ktora teraz gra odpowiednio do niego i Fidzia ,transfery dobre chlopaki maja elementarne podstawy rzemiosla pilki noznej ,mamy Stelmacha,Jopka ktorzy nie oszczedzaja sie graja chlopcy atak obrona .Pierwsza liga z ta druzyna jest mozliwa.

Acer | 2020-07-12 10:17

Mamy tez Mrozinskiego ogranego w pierwszej lidze potrafi chlopak zagrac rozdzielic ,przytrzymac pilke poczekac na wchodzacych w atak ofensywny zawodnikow ,powinien Kacper zrobic jeszcze z nimi pierwsza lige,puzniej jezeli bedzie sie dobrze rozwijal poszukac sobie klubu aby grac na wyzszym poziomie masz chlopie talent do pilki noznej.

Młodynie | 2020-07-12 10:22

tym bardziej że ma rok kontraktu powinien zostać potwierdzić że nie jest to tzw jednosezonowiec tylko ma stabilną formę

Młodynie | 2020-07-12 10:32

Wygrana w Łodzi i porażka Znicza w Polkowicach zapewnia nam utrzymanie

Acer | 2020-07-12 10:57

Wygramy ma chlopak w plucach a to bardzo wazny element gry w pilke nozna ,moze zrobic z pilka co chce ,jezeli bedzie chcial strzela z Fidziem hatrika Widzewowi .

Młodynie | 2020-07-12 11:10

W tym sezonie również prawdopodobnie wpadną środki z PJS bedziemy na 6 lub 7 miejscu czyli 200 - 300 tyś zł dostaniemy

Stalowiec1938. | 2020-07-12 12:11

w PJS może nawet lepiej bo przed nami Gryf który spada i nie dostanie nagrody i Znicz i Lech 2 co też nie pewni także mamy szanse na 4, 5 miejsce a to koło 500 tyś zł

Stalowiec1938. | 2020-07-12 12:13

Fajnie jak by udało się w końcu znależć strategicznego sponsora są warunki nowy stadion itp itd , prezydent miasta itp itd fajnie jak by w końcu w tym temacie coś ruszyło

Acer | 2020-07-12 12:15

Tym bardziej nasi chłopcy muszą się postarać aby utrzymać ligę ,miejmy nadzieję że dostanie się zawodnikom z tej puli jakaś premia.

Młodynie | 2020-07-12 12:51

Ponoć przed tym całym cyrkiem z wirusem rozmowy jakieś prowadzili tak mówił w jednym z wywiadów ale ciekawe czy się nie wystraszyli

Filip kacper k. | 2020-07-12 12:53

przypominam ze w czasie koronasciemy zmieniono zasady Pro Junior System i spadkowicze tez dostaja kase, wiec na pol mln nie mamy co liczyc

Młodynie | 2020-07-12 12:55

Wiem 200 -300 tys Olimpii nie dogonimy Łęczna raczej nas nie przegoni jedynie Garbarnia ma szansę

Misio | 2020-07-12 15:05

Z tego co widziałem w meczu GKS - Widzew, to bardziej spuchł GKS. Pod koniec ofensywni z GKSu słaniali się na nogach. Ale mam nadzieję, że Widzew po tak ciężkim meczu do środy się nie zregeneruje. Katowice też czeka ciężki tydzień. W środę Siedlce, które gonią całą czołówkę, potem do nas. Wygramy 2 mecze i na koniec z Siedlcami o baraż!

Młodynie | 2020-07-12 15:09

Najsłabszy punkt Widzewa Ojama

Acer | 2020-07-12 15:11

Widzew w Katowicach remis niema podlamanych skrzydeł walczą do końca, będzie ciężko wygrać . Muszą Fidziu z Śpiewakiem i drużyna zagrać jak profesjonaliści to co będą mieli w ataku muszą zamienić na bramki .Do boju stalówka.

Michalinho2 | 2020-07-12 15:13

Po obejrzeniu meczu GKS - Widzew :
1) trzeba pilnować Robaka podwajac krycie odcinać od podań, klepki, strzałów - dobra gra glowa
2) Widzew wyszedł 1442 zmienia czasami na 1451
3) są sytuacje że środkowy pomocnik wchodzi pomiędzy srodkowymi obrońcami w tym samym czasie boczni obrońcy włączają się do ataku na skrzydle
4) przy pressingu Widzewa lewy/prawy pomocnik naciska wraz z napastnikami obrońców wtedy przy pressingu zawodnicy ustawiają się w 433
5) boczne sektory Widzewa są niebezpieczne wrzutki trzeba zneutralizowac lewy obrońca - lewy pomocnik napastnik i dosrodkowanie
6) różnie wykonują różne, wolne np krotko słupek później 2 na 2 przy różnym
7) trójką Robak- Radwański- Gutowski rozumieją się dobrze
Ogółem mecz walki z obu stron.

Młodynie | 2020-07-12 15:17

Oni się nie podłożą wygrana z nami daje im spokój i to że bedziemy musieli wygrać z Katowicami

Jaszczur | 2020-07-12 15:24

Widzew odzyskuje forme , Stalowke czeka mega ciezki mecz .Trzeba uwazac na Robaka, i stale fragmety maja bardzo wysoką druzyne. GKS i Siedlce slabe wygrają.Jeszcze 6 pkt potrzeba do utrzymania damy rade

Misio | 2020-07-12 15:29

Oczywiście, że się nie podłożą, ale nie dadzą rady fizycznie. Dziś ciężki mecz. Jutro tylko rozruch, we wtorek lekki trening i w środę mecz. Zajedziemy ich. Chyba że wystawią mocną przecież ławkę podpartą kilkoma podstawowymi zawodnikami. Jednak to ryzyko, bo piłkarze z ławki nie czują pewności i to też jest nasza szansa. Wynik meczu sprawą otwartą, ale już Katowice uważam że ogramy.

Stary_kibic40 | 2020-07-12 15:29

Widzew to jest taki cienki, że aż głowa boli. Nie mówiąc już o Robaku. 60 tys. zł. na miesiąc, a gość jedynie z karnych coś strzeli, po 40 minutach oddycha rękawami. Ogólnie zlepek starych gwiazdeczek grających bez trenera.

Młodynie | 2020-07-12 15:34

trzeba ich kondycyjnie zajechać i uważać na grę głową

Stallzks | 2020-07-12 16:18

Przede wszystkim, nie podpalać się i nie mówić głośno o wygranej w Widzewie bo to przecież pewniak do awansu. Jesteśmy drużyną z charakterem i jeśli szczęście dopisze to możemy zgarnąć całą pulę, radzę jednak nie pompować balonika bo faworytem tego spotkania nie będziemy,remis będzie bardzo dobrym wynikiem.

Misio | 2020-07-12 19:41

Poczytajcie komentarze na widzewtomy. Boją się Nas, a przynajmniej czują respekt.

Młodynie | 2020-07-12 20:18

Kacper lepszego okna wystawowego nie znajdzie niż środowy mecz oby pokazał się z jak najlepszej strony

Stallzks | 2020-07-13 00:41

Chciałoby się żeby drużynę budowano na takich zawodnikach jak Kacper Szymon, a nie jedna udana ich runda i znikają gdzieś w Polsce jak Trąbka Dadok Sekulski. Fajnie byłoby gdyby znaczyło tutaj przywiązanie do barw, bo warunki do rozwoju tutaj mają świetne. Dać im zadowalający kontrakt z zapisem w klauzuli odstepnej kwoty i grać o najwyższe cele.

1938fc | 2020-07-13 09:40

Właśnie na podstawie głupich klauzul kwoty odstępnej odszedł od nas Sekulski i Dadok . Stalowa jest znana z tego że jest dobrym klubem dla młodych ( Trąbka , Dadok ) a jak już wpisywać tą klauzule to niech będzie to klauzula która będzie zadawalała klub jak i zawodnika

Filip kacper k. | 2020-07-13 09:51

nikt dobry tu nie przyjdzie za takie pieniadze z wysoka kwota odstepmego.
Dadoka nie byloby na jesieni gdyby nie niska kwota odstępne (kilaknascie tys zł )
I nic sie nie zmieni, dopoki bedziemy na garnuszku miasta. Trzeba dzialac, bo po wyborach miejskich moze juz nie byc klubu na profesjonalnym poziomie

Stary_kibic40 | 2020-07-13 09:57

Stal Stalowa Wola to taki klub dla zawodników ,,na chwilę'. Pograć sezon, wybić się i pójść dalej. Normalna rzecz. Dobry zawodnik chce się rozwijać, pójść do wyższej ligi, może za granicę (o ile jakiś tam poziom prezentuje). Coroczna walka o utrzymanie za bardzo nie interesuje większości zawodników. Chyba, że nikt już ich nie chce na rynku, to grają w niższych ligach (nawet o to utrzymanie). Panowie działacze do dzieła. Z dobrego źródła, Motor Lublin pyta o 2 zawodników Stalówki...

1938fc | 2020-07-13 10:01

Pytać to oni mogą i niech się pytają a z ciekawości kim są zainteresowani?

Młodynie | 2020-07-13 10:06

Pewnie Śpiewak i Fidziu

Stallzks | 2020-07-13 11:31

Dać dobre kontrakty, wysoka kwota odstępnego tj 200k jak na realia STW i budować zespół na lepsze czasy.
Jeśli chcemy i poważnie myślimy w przyszłości awansować wyzej to taką polityką jak dotychczas nic nie ugramy. Będziemy wiecznie bić sie w ogonach o utrzymanie. W tej chwili w Stalowej piłkarze mają wszystko to co potrzeba by kontynuować przygodę z piłką. Gdyby nie pandemia to mecz oglądałoby zawsze koło 2,5 -3k widzów.

Filip kacper k. | 2020-07-13 11:32

co do widowni to mysle ze bardz sie myslisz.
bylby problem z 1 tys widzów co mecz.

Stallzks | 2020-07-13 11:37

Chciałbym żeby drużyna uzbierała minimum 4pkt w 3 meczach i myśle że taki wynik da nam utrzymanie choć tutaj muszą być inne korzystne wyniki, więc gdybanie jest tu nie na miejscu.
Cieszy dyspozycja drużyny, okazałe 5-1 w ważnym meczu o 6 pkt i to na tą chwile się liczy, że zawodnicy po raz kolejni staneli na wysokości zadania.
Wierzę osobiście że drużyna zdobędzie 6pkt w 3 meczach co da nam lokate koło 8 miejsca.
Panie Fabian wraz z prezesem, pracować nad nowymi twarzami, dać chłopakom premię za utrzymanie( bo innego scenariusza sobie nie mogę wyobrazić) i budować mocny zespół na nowy sezon, który będzie napewno mocny

Młodynie | 2020-07-13 11:53

Dadok powinien pójść za ponad 150 k Trąbka nawet za 350 k coś w tej Ekstraklasie gra ostatnio asysta przy bramce Sekulskiego ale powinniśmy zacząć się cenić Mielec odstraszył wszystkich odstepnym Nowaka myślę że prace nad wzmocnieniami pewnie trwają ja bym zmienił rezerwowego bramkarza na jakiegoś młodzieżowca

Szymen | 2020-07-13 15:25

Podobno w środę TVP pokaże mecz z Widzewem o 19:1Info z podkarpacie live. Ktoś coś więcej wie na ten temat bo na wykazie programu na środę jest inny mecz.

Młodynie | 2020-07-13 15:31

Mecz ma być na TVP Sport lub na TVP 3 trzeba szukać na 90 minut też taką samą informacja

Kamil | 2020-07-13 15:36

Mecz z Widzewem będzie na TVP Łódź oraz na » http://www.sport.tvp.pl

Stallzks | 2020-07-13 18:31

PZPN zapowiedział, że zespoły, którym wcześniej nie zaproponowano złożenia wniosku o licencję na grę w wyższej klasie rozgrywkowej, a wciąż mają realne szanse na zajęcie miejsca premiowanego grą w barażach, będą mogły ubiegać się o licencję.

Acer | 2020-07-13 22:03

Miejsce można zarezerwować Robak z Widzewa już ma obawy przed meczem, nie będzie miał bezpośredniego awansu.Bedzie się musiał jeszcze pocić w barażach o awans do pierwszej ligi.

Acer | 2020-07-13 22:14

Przy wygranych trzech spotkań stalówki ,przegranych trzech meczy Bytowi stalówka łapie się do gry w barażach o pierwszą ligę.

Filip kacper k. | 2020-07-13 22:16

na baraze nie ma szans. patrzmy realnie, gryzmy trawe zeby wywiesc choc 1 pkt z Serca Lodzi, zeby nie walczyc do ostatniej kolejki o utrzymanie

Acer | 2020-07-13 22:27

Jeden punkt obowiązkowo muszą zrobić , muszą powalczyć o pierwszą ligę mogą ograć Widzew nie powinni odpuszczać wygranej za 3punkty.

Acer | 2020-07-13 22:30

Potrzebne teraz 3punkty by przeskoczyć Siedlce.

Nicke | 2020-07-14 06:07

Przestańcie gadać o barażach! Zapewnijmy sobie utrzymanie najpierw! Ludzie!

Stallzks | 2020-07-14 08:52

Trzeba wierzyć że 5 dni wolnego przed meczem do 3 dni Widzewa regeneracji mogą być tu kluczowe w spotkaniu z Widzewem. Remis bedzie bardzo dobrym wynikiem. Walczymy Panowie już jest tak blisko utrzymać tą ligę.

Młodynie | 2020-07-14 10:17

Fadecki z Błękitnych przechodzi do Stężycy swoją drogą 30 tys za podpis i 15 tyś za miesiąc

Stallzks | 2020-07-14 10:41

Błękitni po takiej decyzji mogą być trochę zawiedzeni, oby to się odbiło na ich dyspozycji

Stary_kibic40 | 2020-07-14 11:24

Panowie, ale na jutro w meczu Widzew - Stal kurs na Stalówkę zacny :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 Podhale Nowy Targ 2 2-0-0 6
6 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
16 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
17 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
18 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
19 Avia Świdnik 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1481) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (934) » 1938fc (855)
» Filip kacper k. (771) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (476)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 57 745 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 146 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 8 843 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 11 741 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.02938