Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro mecz!!!

Jutro mecz!!!
Panie i Panowie!!! Przed Nami ostatnia prosta rozgrywek o mistrzostwo II ligi. Do końca sezonu zostało trzy kolejki. Już jutro czekają Nas kolejne piłkarskie emocje. Stalówka pojedzie do Łodzi gdzie powalczy o zwycięstwo z Widzewem. Początek spotkania o godzinie 19:10. Mecz ten będzie można oglądać na żywo w telewizji TVP 3 . Przeciwnika chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Widzew to uznana firma. Łodzianie po 31. kolejkach zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 56 punktów. Są jednym z kandydatów do bezpośredniego awansu. W ostatnim czasie jednak sprawy nieco się komplikują a podopieczni Marcina Kaczmarka w czterech pojedynkach zdobyli zaledwie dwa punkty. Obecnie Widzew ma dwa oczka straty do pierwszego Górnika i tylko jeden punkt przewagi nad trzecim GKS Katowice. Zapowiada się ciekawa walka na szczycie tabeli. A już jutro kolejna przeszkoda na drodze czerwono-biało- czerwonych. Stalowcy , którzy złapali wiatr w żagle i wygrali trzy ostatnie mecze . Tym samym STALÓWKA opuściła strefę spadkową i z dorobkiem 43 punktów zajmuje 12 miejsce w tabeli. Podbudowani wysokimi zwycięstwami nad Polkowicami (3:0) i Elaną (5:1) jedziemy do Łodzi walczyć o komplet oczek. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy przed telewizory o godzinie 19:10 . Tylko zwycięstwo!!!⚽️⚽️ Hej STAL

Komentarze (117)

Misio | 2020-07-14 14:12

Z tego co przeczytałem na 90minut, to tylko łódzka TVP 3 będzie transmitować. Na rzeszowskiej nie będzie. Zostaje strona sport.tvp.pl

Marco | 2020-07-14 15:48

Zapewne również Widzew Tv będzie transmitował na Youtube. Z obecną formą naszych piłkarzy jestem spokojny o wynik, chyba że im się przytrafi taki mecz jak z Garbarnią . Coś czuję że jutro Fidziu wreszcie się przełamie i w końcówce spotkania strzeli zwycięską bramkę z rzutu karnego.

Młodynie | 2020-07-14 17:55

Ciekawa rozmowa z prezesem twierdzi że nie możemy polegać tylko na mieście ale mieć 2 potężnych sponsorów kilka opcji .Jako cel nadrzędny stawia sobie awans do 1 ligi

Młodynie | 2020-07-14 22:26

Trąbka z bramka w Ekstraklasie

Stary_kibic40 | 2020-07-15 08:59

Młodynie, cudów nie powiedział. Od tego jest, żeby załatwić tych 2 sponsorów. Nowak np. przez czas swojego ,,lenistwa' w klubie ilu tych potężnych sponsorów załatwił???

Młodynie | 2020-07-15 09:25

No nie powiedział musi to zrobić .Ponoć drużyny młodzieżowe mają grać tym samym stylem co 1 drużyna

Stallzks | 2020-07-15 11:52

Piłkarze dzisiaj jadą czy od wczoraj w Łodzi?

Młodynie | 2020-07-15 11:56

Dzisiaj

Vielitz44 | 2020-07-15 12:02

No to kibicujemy teraz Legionovii, by wyklarował nam się kolejny spadkowicz i by naszym grało się luźniej :)

Filip kacper k. | 2020-07-15 12:08

Na niedziele został juz tylko 104 bilety. Trzeba sie spieszyc z kupnem

Młodynie | 2020-07-15 12:10

W kadrze na następny sezon będą korekty mówił nowy prezes trwają rozmowy z nowymi zawodnikami

Młodynie | 2020-07-15 12:56

Swoją drogą ciekawa akcja piłkarze za wygraną mają otrzymać premie zebrana wśród kibiców

1938fc | 2020-07-15 12:58

Skąd Młodynie ty to wiesz bo akcja jeśli taka jest to naprawde fajnie

Młodynie | 2020-07-15 13:00

Jeden z kandydatów na prezesa wyszedł z taką inicjatywą

Młodynie | 2020-07-15 13:00

Mowa o Panu Danaju

Młodynie | 2020-07-15 13:07

Wszystko opisane na jego profilu na FB

Misio | 2020-07-15 13:13

Na widzewtomy jest wywiad z naszym trenerem. W komentarzach już Widzewiacy widzą go u siebie :)))

Młodynie | 2020-07-15 14:51

» https://twitter.com/i/status/1283158143749545986 Michał spokojnie może grać w Ekstraklasie

Filip kacper k. | 2020-07-15 15:10

Na Giekse zostaly 92 bilety

Kamilosss | 2020-07-15 18:11

wracamy do strefy spadkowej

Vielitz44 | 2020-07-15 18:17

Dzisiejszy mecz jest dziś pod tym wrzosem do wspólnego oglądania, bo coś mi takiego na fejsie przed oczami przeleciało?

Kamilosss | 2020-07-15 18:21

Polkowice gol, więc znowu z niej wychodzimy :-)

tak dzisiaj pod mdk

Młodynie | 2020-07-15 18:39

Znicz nie odpuści

Kamilosss | 2020-07-15 18:41

Znicz w 10 strzela Polkowicom. Eh nic po naszej mysli.

Młodynie | 2020-07-15 18:42

Będzie po naszej myśli jak wygramy wtedy 8 miejsce

Młodynie | 2020-07-15 19:21

Co oni tam zrobili

Maxtor84 | 2020-07-15 19:24

jak tam wasze baraze hahahahahahhhahahaha haah

Pjona_ziom | 2020-07-15 19:28

Szkoda tego Jarosz oj szkoda

Młodynie | 2020-07-15 19:30

Oni śpią jeszcze

Maxtor84 | 2020-07-15 19:30

nie istniejemy w tym meczu ....

Młodynie | 2020-07-15 19:42

Słabo kondycyjnie to wygląda

Pjona_ziom | 2020-07-15 19:45

Długie piłki z Widzewem to zły pomysł, skrzydła nie funkcjonują a w środku Fidziu cofa się na naszą połowę ... Słabo to wygląda

Maxtor84 | 2020-07-15 19:47

to wyglada tragicznie a nie slabo ...

Maxtor84 | 2020-07-15 19:49

uppsss 0- 2

Pjona_ziom | 2020-07-15 19:49

Chromiński się bawi ... Pierwszy do zmiany

Stallzks | 2020-07-15 19:49

Bartek Sobotka nie dojechał na mecz...

Młodynie | 2020-07-15 19:49

Po meczu czyścimy głowy i GKS i Siedlce

Maxtor84 | 2020-07-15 19:50

naprawdę myśleliście że wygramy na Widzewie :)

Młodynie | 2020-07-15 19:52

No po meczu

Maxtor84 | 2020-07-15 19:53

tu się na 3-0 nie skończy ......

Jefrey | 2020-07-15 19:54

Acer-trenerze....no i????....Barbarze???

Maxtor84 | 2020-07-15 19:54

ale Szarpak ma smianie ze Stalówki ....

Młodynie | 2020-07-15 19:55

Nic walczymy dalej Siedlce meczem o wszystko

Jefrey | 2020-07-15 19:55

UPS baraże???

Pazimieh | 2020-07-15 19:55

Byki w obronie dziś straszne, ale jeszcze dwa mecze w Stalowej wiec wszystko w naszych rękach.

ps. MAXTOR84 wypierd**** z tej strony

Młodynie | 2020-07-15 19:57

Nie dojechali

Stalowiak1938 | 2020-07-15 19:57

No i kur@a jesteśmy na spadkowym. Walka do ostatniego meczu o utrzymanie. Mecz z Katowicami nam nie pomaga... Ja nie mogę. Znawcy o awansie myśleli... Ogarnijcie łby...

Pjona_ziom | 2020-07-15 19:57

Ja jestem ostatni do krytykowania ale jak można pozwalać tak grać Widzewowi tj pierwsza bramka asysta przy bramce naszego zawodnika druga to jest zabawa przy linii różnego gdzie jest z 5 przeciwników, 3 bramka zostawić gościa co grał w ekstraklasie przy dośrodkowaniu na drugim środku nie krytego.... Jak można

Mg151 | 2020-07-15 19:58

No tak
Ale jeśli nie wygramy z Katowicami to mecz z Siedlcami może już nie mieć znaczenia

Filip kacper k. | 2020-07-15 19:58

dokladnie 2 pierwsze brammi sami sobie strzelislismy, a to juz zamknelo sprawe.

wyszli z kupa w majtach.

trzeba oszczedzac sily na 2 ostatnie mecze

Maxtor84 | 2020-07-15 19:58

szkoda może w drugiej połowie coś ruszy ale nie można popełniać takich błędów

Maxtor84 | 2020-07-15 20:01

musimy wygrać z Katowicami inaczej jak napisał ktoś wyżej będzie bardzo ciężko

Stallzks | 2020-07-15 20:02

Bartek Sobotka, chciałbym żebyśmy tego zawodnika w nowym sezonie nie oglądali w drużynie...

Młodynie | 2020-07-15 20:03

2 mecze o życie strasznie się boje

Mg151 | 2020-07-15 20:04

Chyba nie tylko Ty
Boże chroń Stalówke

Jaszczur | 2020-07-15 20:04

Powinien Kiercz wejsc za Sobotke , a Sobotka na ławe i liste transferową . Dlaczego nie ma zycia w tych pilkarzach. Musimy wygrac ostatnie dwa mecze derby z Siarką blisko

Blezu11 | 2020-07-15 20:05

Młodynie możesz już przestać.Godzinę temu pisałeś o barażach a teraz się boisz?

Młodynie | 2020-07-15 20:05

Widzew ze Zniczem zagra na 100 procent GKS wygrał Łęczna walczy będą musieli zagrać

Młodynie | 2020-07-15 20:07

Nie wiem co się stało nie dojechali widocznie trzeba im pomocy kibiców

Mg151 | 2020-07-15 20:08

To GKS z nami zagra na 100 procent,

Młodynie | 2020-07-15 20:09

Też nic trzeba wygrać tyle pozostaje

Tomko | 2020-07-15 20:11

Trzeba było grac jesienia to by nie było nerwów. Spadek do 3 ligi to bedzie katastrofa, bo nikt nawet o tym nie myslal. Raczej kierowano mysli w druga strone, nawet barazy. A dzis akurat Widzewiacy graja najlepsze spotkanie na wiosne, wszystko im wychodzi, co strzał to gol i szalencze tempo. Ciekawe czy przez caly mecz takie utrzymaja. Szczególnie 39 letni Robak i reszta starszawych zawodnikow. Raczej to jest niemozliwe. Widzew spuchnie kolo 60 minuty grajac dalej w tkaim tempie.

Maxtor84 | 2020-07-15 20:11

dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe ...

Mg151 | 2020-07-15 20:13

Nawet na myśli mi nie wpadło, że będziemy w tak kiepskiej pozycji wyjściowej przed tymi dwiema ostatnimi kolejkami.
Boję się jedynie że naszym waga meczu z GKS-EM może splątać nogi. Bo to my będziemy musieli nie GKS, gdyż oni w razie niepowodzenia mają baraże, my już nic bo wyniki mogą się tak ułożyć że, nawet nie chcę pisać

Tomko | 2020-07-15 20:14

I wszystkie wyniki od paru kolejek wybitnie nie pod Stal, to jest wrecz kuriozum. W tej tez co do oczka zaden wynik nie jest dobry.

Pjona_ziom | 2020-07-15 20:23

Przynajmniej zmienił dwie najgorsze postaci pierwszej połowy. Nie wiem jak Szifer bo miał kontuzje ale ja bym go wprowadził

Maxtor84 | 2020-07-15 20:23

dokładnie wyniki nie pod Stal aż trudno w to uwierzyć ale to pokazuje jaka ta liga jest wyrównana

Młodynie | 2020-07-15 20:25

Nie mogli grać tak od razu ?

Maxtor84 | 2020-07-15 20:27

zaczęli dobrze ale tylko pierwsze kilka minut później niestety tak jakby wszystko się posypało

Pjona_ziom | 2020-07-15 20:31

Bokami nie wychodzi a środek mamy słaby

Stalowiak1938 | 2020-07-15 20:33

Niestety ale możemy być świadkami niechlubnej historii naszego klubu. Jeżeli przegramy z Katowicami a mecze innych nie będą pod nas to z Siedlcami o pietruchę. Ratuje nas zielony stolik. Pamiętam taka sytuację dawno temu mecz z Sandecja... Teraz takie sytuacja się nie powtórzy....

Pjona_ziom | 2020-07-15 20:34

Niech już wejdzie Ciepiela nie ma czego bronić

Młodynie | 2020-07-15 20:34

Bełchatów licencja ewentualnie Siedlce doping Skra i Resovia chce się odwołać

Filip kacper k. | 2020-07-15 20:36

Sieldce juz ukarnane- 6 pkt w przyszlym sezonie.

Zostaje modlitwa o Belchatów

Młodynie | 2020-07-15 20:37

Ale Skra zlozyla protest że chce w tym sezonie kary

Pjona_ziom | 2020-07-15 20:39

Ale wy zakładaliście 3pkt na wyjeździe do Łodzi gdzie Widzew po ostatnich stratach punktów Gra o awans i gryzie murawę żeby się odkuć??

Filip kacper k. | 2020-07-15 20:41

bardziej irytuja pozosytale wyniki i mecz z Katowicami dla obu druzyn jest o wszystko

Maxtor84 | 2020-07-15 20:45

nawet Elana punktuje Reske ...

Filip kacper k. | 2020-07-15 20:45

nie reske tylko pejsovie

Maxtor84 | 2020-07-15 20:47

niech tak będzie : ) pejsovie

Młodynie | 2020-07-15 20:48

No to ja naprawdę mam już obawy myślałem że Elana dzisiaj już odpadnie najważniejsze wytrzymać psychicznie

Filip kacper k. | 2020-07-15 20:50

dla nas dobrze ze Elena wygra bo kolejny mecz Znicz- Elana

Młodynie | 2020-07-15 20:52

Remisuje

Stallzks | 2020-07-15 21:02

Bartek z buta do Stalowej

Filip kacper k. | 2020-07-15 21:07

tez nie przesadzjmy- nie wyszedl mu mecz, ale jak ratował w innych meczach to mlaskaliscie

Młodynie | 2020-07-15 21:11

Może być tak że spadniemy przez PZPN i przyzwolenie na doping eh

Aleksander | 2020-07-15 21:11

6 pkt W dwóch ostatnich meczach da utrzymanie. 4,3 albo mniej TO SPADAMY.NERWY DO KOŃCA BĘDĄ...

Młodynie | 2020-07-15 21:14

przy korzystnych wynikach 4 da utrzymanie

Stary_kibic40 | 2020-07-15 21:18

No to się sytuacja skomplikowała niesamowicie. Całe szczęście, że dwa ostatnie spotkania u siebie. W innym przypadku nie byłoby nawet o czym gadać.... Chociaż jak znam dobrze Gieksę, to będą w najbliższym meczu robić wszystko, aby tu wygrać. Będą dużym faworytem.

Młodynie | 2020-07-15 21:21

Trzeba liczyć na Widzew aby wygrał ze Zniczem a gdyby Polkowice wygrały to byłoby dobrze

Filip kacper k. | 2020-07-15 21:25

Lucjusz, ratuj ! zalatw 3 pkt z Gieksa!

Młodynie | 2020-07-15 21:25

Skra musi wygrać z Siedlcami wtedy mamy mecz o utrzymanie

Raul | 2020-07-15 21:29

Najlepsza druzyna na wiosne bierze baty od najgorszej do przerwy 0:3 . Bez. komentarza . 2 dni odpoczynku wiecej . Walczymy o utrzymanie a pomyslu na gre zero.
A w majtkach waginy zamiast pisiory. I pomyslec , ze kolegow w pracy zachecalem do ogladania Stalowki i typowalem remis ze wskazaniem na Stalowke po pieknym i zacietym spotkaniu . A jutro pierwsza zmiana. Przegrac po walce to nie wstyd . Przegrac w majtkach i szatni to hanba.

Jaszczur | 2020-07-15 21:31

GKS ma slabego bramkarza tu jest szansa ,wyłaczyc z gry Kurbiela i Błąd i nie robic takich prezentow jak dzis. Walczyli do konca za to im dzieki . Spiewak, Plonka, Zmorzynski ,Pietrzkiewicz dzis najlepsi

Młodynie | 2020-07-15 21:34

Nie wiem ale niech im się coś w głowach przestawi bo będzie źle 2 mecze o życie dobrze że u siebie

Jaszczur | 2020-07-15 21:37

Nie mozemy stawiac na rowni z Widzewem , Widzew placi pilkarzom 30 tys a Stal 7 tys i tą roznice widac na boisku mecz z Garbarnią był najwazniejszym meczem sezonu teraz trzeba wygrac dwa mecze i tyle.

Stallzks | 2020-07-15 21:38

Błędy indywidualne z takim meczu jak Widzew były nie wybaczalne a takie nam serwował Bartek Sobotka plus jego powrót przy trzeciej bramce daje do myślenia jakiego mamy statyste. Reszta drużyny ok.
Utrzymanie jest w naszych głowach i nogach.

Młodynie | 2020-07-15 21:39

Należy wygrać dwa mecze zależy czy Skra pomoże jak tak to jeszcze jest margines ale nikt nie chciałby meczu o życie w ostatniej kolejce .

Filip kacper k. | 2020-07-15 21:44

nie wyszedl ten mecz. Zal po kazdy z dolu puntkwoał z Widzewem, ktory jest w tej rundzie jedna z najslabszych druzyn.

Mecz przegrany w glowach.

z Katowicami tylko zwycuestwo

Filip kacper k. | 2020-07-15 21:50

na Katowice zbiorke na premie trzeba zaczac jzu dzis.
fajny pomsl ale realizacja na Widzew byla za pozna

Młodynie | 2020-07-15 21:51

Jeszcze Skrze bym dopłacił za pokonanie Siedlec

Młodynie | 2020-07-15 21:55

?Powiem krótko ? spotkały się dwie drużyny, z których jedna nie wysiadła z autobusu, a druga wyglądała tak, jakby wpadła do Kociołka Panoramixa. Nie mieliśmy w tym meczu zbyt wielu argumentów. Widziałem Widzew w wieku spotkaniach, ale tak dobrze dysponowanego go nie pamiętam. Najwidoczniej służy mu albo końcówka ligi, albo granie co dwa dni, bo w pewnym momentach było mi aż szkoda moich zawodników. Widziałem, jak cierpią, ponieważ nie byliśmy w stanie zdążyć do wielu piłek.

Musimy wyciągnąć wnioski. Nie przypominam sobie, żebyśmy w pierwszej połowie wygrali jakikolwiek pojedynek szybkościowy. Przegraliśmy pierwsze czterdzieści pięć minut, a teraz gramy dwa mecze o utrzymanie. Tabela się dla nas jeszcze bardziej skomplikowana, musimy zrobić wszystko, żeby się podnieść i zdobywać trzy punkty.?

Młodynie | 2020-07-15 22:22

Elana ma jeszcze Gryfa więc może nas o jeden punkt przeskoczyć

1938fc | 2020-07-15 22:24

Bede w niedziele na meczu jak na każdym ale prośba do kibców i do osób które prowadzą doping nie ważne ile będzie osób na starej i będzie osób na nowej od pierwszego gwizdka jedziemy z dopingiem , bo od pewnego czasu jest lecenie w ,, chuu " albo walczymy razem z nimi albo nie wiec prośba jedziemy z dopingiem od początku bo teraz to jest naprawdę zle a nasze wsparcie jest bardzo bardzo potrzebne

Stallzks | 2020-07-15 22:34

Myślę że nie ma co panikować. 4 pkt są jak najbardziej realne, nawet 6pkt. Widzew poza zasięgiem, głowy do góry, momentami było ok, zastanawia jedynie dyspozycja Bartka, tak doświadczony defensor a przegrywa już w szatni.. drużyna zbierała jego 3 błędy, po których Widzew nas skarcił.
Jest potencjał w tej drużynie, utrzymać ją a wtedy takim statystom dziękujemy. Od wielu meczu jego dyspozycja wygląda tak jakby palił 7 papierosów dziennie.

Filip kacper k. | 2020-07-15 22:45

73 bilety zostalay.

Wszysyc na mecz, zwyciestwo przybliza nas do utrzyamnia bardzo mocno

Młodynie | 2020-07-15 22:58

Nasz 18 letni wychowanek Kacper Wydra piłkarzem KS Wiązownica 6 bramek i 3 asysty w CLJ w barwach Wisły Kraków do rezerw nie można było go ściągnąć ?

Stallzks | 2020-07-15 23:01

Młodynie skoro można go ściągnąć to działaj,a nie rób tutaj targowiska

Młodynie | 2020-07-15 23:04

Tylko mówie że chłopak tuła się po Wiązownicach a nie gra w swoim klubie czy któryś z naszych chociaż dostał się do CLJ a co dopiero był ważną postacią Wisły ? tylko mówie że szkoda że nasi muszą szukać miejsca gdzie indziej

Stallzks | 2020-07-15 23:13

Jak lewy obrońca to dzwoń do Fabiana w sam raz za naszego dzisiejszego bohatera

Stary_kibic40 | 2020-07-16 07:53

To co wczoraj zrobił Górnik Polkowice to szok. 1-1, Znicz w osłabieniu, a tu nagle wynik zrobił się 1-2... Teraz grają Górnicy z młodzikami z Wejherowa, także wiedzieli co robią. Jak to mawiają polscy działacze ,,panie teraz to już trzeba tylko dzwonić'...

Młodynie | 2020-07-16 08:35

Waszkiewicz Sobotka to nie jest ich sezon tylko kto ma wejść za nich ? Szifer dopiero wraca do treningów

Młodynie | 2020-07-16 09:49

Ewentualny spadek niesie to że będziemy mieli tydzień odpoczynku i zaczynamy 3 ligę ? Połowa pewnie odejdzie zostaną wychowankowie i sklejanie kadry w tydzień ? Rezerwy zostały wzmocnione czy osłabione ?
Nie mogli np.umówić się z Patrykiem Turem aby pomógł chłopakom ?

Filip kacper k. | 2020-07-16 10:02

Mlodynie, jedz do Tarbobyla ustalac sobie kadre na 3 lige.

W niedziele tylko zwyciestwo. zostalo 69 biletów.

Arcywazny mecz, zwycietswo praktycznie daje nam utrzymanie, strata punktów powoduje ze bedziemy zalezni od innych

Stary_kibic40 | 2020-07-16 10:40

Młodynie nie może być takiego słowa, jak ,,spadek'. Tu trzeba z Gieksą grać, jak o życie. Ostatnimi spotkaniami u siebie udowodnili to, że potrafią grać ładnie i wygrywać. Trzeba zagrać swoje, także do dzieła.

Młodynie | 2020-07-16 10:52

Wiem że nikt nie dopuszcza spadku .Muszą wygrać i tyle myślę że kibice Widzewa zrobili swoje .Widać było że są podpieci do prądu

1938fc | 2020-07-16 10:59

Teraz my musimy zrobić swoje na trybunach A piłkarze na boisku . Wszyscy na mecz!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 Podhale Nowy Targ 2 2-0-0 6
6 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
16 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
17 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
18 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
19 Avia Świdnik 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1480) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (934) » 1938fc (855)
» Filip kacper k. (770) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (476)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 102 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 282 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 38 784 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 167 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.03175