Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zwycięstwo!!!

Zwycięstwo!!!

Mamy to!!!
W 33. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi Stalówka pokonała GKS Katowice 2:0. 
Na płocie wiszą trzy flagi i ponad 100 osób prowadzi dobry doping przez całe spotkanie. Kilka razy śpiewa cały stadion. Podziękowania dla fanów z Niska ,którzy przyjechali w konkretnej liczbie. S jak Sokół, S jak Stal !!!
Przed Nami ostatni mecz sezonu z Pogonią Siedlce. Już zaczynamy mobilizację!!!
Hej STAL!!!

19 lipca 2020, 17:00 - Stalowa Wola (stadion PCPN)
Stal Stalowa Wola 2-0 GKS Katowice
Szymon Jarosz 8, Kacper Śpiewak 42

Stal: 33. Dawid Pietrzkiewicz - 16. Bartosz Sobotka, 21. Piotr Witasik, 24. Krzysztof Kiercz, 19. Szymon Jarosz, 5. Piotr Zmorzyński - 10. Piotr Mroziński (77, 13. Przemysław Stelmach), 7. Michał Płonka (87, 2. Adam Waszkiewicz), 26. Bartłomiej Ciepiela (69, 11. Dominik Chromiński), 20. Szymon Jopek - 17. Kacper Śpiewak (90, 27. Adrian Szczutowski).

Katowice: 1. Bartosz Mrozek - 13. Kacper Michalski (76, 21. Zbigniew Wojciechowski), 4. Arkadiusz Jędrych, 3. Grzegorz Janiszewski (46, 32. Radek Dejmek), 16. Grzegorz Rogala - 24. Szymon Kiebzak, 8. Maciej Stefanowicz (58, 14. Marcin Urynowicz), 17. Michał Gałecki, 11. Adrian Błąd, 7. Arkadiusz Woźniak (58, 27. Danian Pawłas) - 19. Piotr Kurbiel.

żółte kartki: Ciepiela, Pietrzkiewicz - Mrozek, Stefanowicz, Woźniak, Michalski, Rogala, Kurbiel.

sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).

 
 

Komentarze (78)

Młodynie | 2020-07-20 09:14

Bramkarz Katowic pauzuje z Resovią może Konefał dostanie szansę

1938fc | 2020-07-20 10:08

Bilety już się sprzedają na Pogoń :)

Maxtor84 | 2020-07-20 10:26

schodzą szybko :)

Młodynie | 2020-07-20 11:06

Za tydzień rusza 4 liga mam nadzieję że mamy wystarczająco dużo zawodników ?

Stary_kibic40 | 2020-07-20 11:14

No to Szydełko zaimponował strasznie. Mając tak słaby skład personalny wycisnął z chłopaków 100 %, a może nawet i więcej. Szymonie idź do wyższej ligi, liga pokazała, że 3 poziom rozgrywkowy to za niższa półka jak na Ciebie. Jeszcze raz wielki brawa dla trenera i podziękowania za utrzymanie drużyny w 2 lidze.

Młodynie | 2020-07-20 11:18

W meczu z Resovią mówił że w następnym sezonie że 6 to plan minimum zostanie ma rok kontraktu i powalczy o 1 ligę

1938fc | 2020-07-20 11:30

Stary Kibic a może żeby został u nas i z nami wszedł do wyższej ligi ? :)

Młodynie | 2020-07-20 11:37

Żeby realnie awansować do 1 ligi to Lucek musi załatwić sponsora

Stary_kibic40 | 2020-07-20 11:42

1938FC tutaj jest granie co sezon o utrzymanie, także szkoda żeby marnował on swój czas. Widzew Łódź w 1 lidze mógłby z powodzeniem poprowadzić. Duże miasto, mnóstwo kibiców, dużo wyższe zarobki niż w Stalowej Woli. Tam obecnie grają bez trenera, także pasowałby do Widzewa idealnie.

Młodynie | 2020-07-20 11:45

Ma rok kontraktu wiec zostaje na następny sezon

Młodynie | 2020-07-20 11:45

Raz w życiu chcę aby utrzymać tą ekipę na więcej niż 1 sezon a nie budowanie od nowa

Młodynie | 2020-07-20 11:49

Kacper Szydełko i reszta muszą zostać Ciepiele wykupić z Legii a jak się nie da to wypożyczyć. Szczutowskiego zamienić jakimś młodym .W miejsce Tomka Płonki sprowadzić jakiegoś napastnika z 1 ligi

Stallzks | 2020-07-20 11:50

Stary Kibic, szkoda że w Stalowej Woli go nie widzisz w przyszlosci. Trendy w Polsce są takie w uznanych markach że kilka meczy nie wychodzi i leci trener, a tu w Stalowej mógłby nam zrobić awans i byśmy awansowali na nasz poziom I ligowy, tam gdzie nasze miejsce.
Do tego potrzebny doskonały taktyk, dobra szatnia, sponsor i kilka nowych twarzy. Jak się utrzymamy następny sezon będzie naprawde ciekawy pod względem wyniku jaki może zrobić Stalówka.

Młodynie | 2020-07-20 11:53

Kluczowe nie popełnić błedu z poprzedniego roku czyli rewolucja kadrowa najlepsi odchodzą muszą zostać . Do sukcesu potrzeba stabilizacji

Młodynie | 2020-07-20 11:54

Prezes w wywiadzie mówił że w składzie bedą korekty i rozmawiają z nowymi graczami mam nadzieję że cała 11 zostanie plus 3 rezerwowych

Młodynie | 2020-07-20 12:02

Niezłe statystyki ma środkowy napastnik Legionovii Podliński 8 bramek 2 asysty w słabej drużynie

1938fc | 2020-07-20 12:32

Stary Kibic a z czym ty chciałeś wejść do 1 ligi ? Jest granie o utrzymanie bo ani stadionu nie było ani wsparcia z miasta ani bazy treningowej . Teraz okazuje się ze mamy jeden z ładniejszych stadionów w 2 lidze , wg wielu jedna z najlepszych baz w 2 lidze jak i na Podkarpaciu . Trzeba się cieszyć ze Lucek żyje klubem , trzeba w sobotę przypieczętować zwycięstwem utrzymanie i z dużymi nadziejami podejść do następnego sezonu

Młodynie | 2020-07-20 12:40

Szkoda że Znicz wygrał w ostatnim meczu można było dać szansę młodym wychowankom

Młodynie | 2020-07-20 12:51

Błękitni mają najtrudniejsze zadanie rezerwy Lecha nie są bezpieczne Ekstraklasa się zakończyła więc pewnie wyjdą mocno wzmocnieni

Stallzks | 2020-07-20 13:07

Prawda rezerwy Lecha żeby nie przegrali to jesteśmy utrzymani. Wiadomo że nie można na nich polegać, jak stare porzekadło idzie, umiesz liczyć licz na siebie. Nie przegrać z Siedlcami i jesteśmy utrzymani. Natomiast wiadomo że każde kalkulacje źle wpływają i może się to odbić czkawką. Gramy o pełną pulę. Brawo dla zawodników, trenera bo to co zrobili do tej pory trzeba śmiało nazwać kawałem dobrej roboty.

Filip kacper k. | 2020-07-20 13:49

Lech 2 ten mecz przegra panowie, raczka- raczke myje

Filip kacper k. | 2020-07-20 14:05

czy to prawda ze Katowice nie przedluzyly wypozyczenia Konefała i w zasadzie po lipca znow jest teoretycznie naszym zawodnikiem?

Młodynie | 2020-07-20 14:09

Na zdj z piątkowego treningu Katowic był trenuje nadal moze dostać szansę z Resovią bo Mrozek się wykartkował.Lech teoeretycznie przy naszym remisie może spaść więc nie odpuszczą

Misio | 2020-07-20 14:40

Rezerwy dużych klubów na szczęście nie wchodzą w układy ponieważ tam głównie gra młodzież. Uważam, że Lech II wyjdzie składem wzmocnionym ławką z pierwszej drużyny i pyknie ten Stargard czwóreczką już do przerwy. Ale my wygramy, bo po prostu jesteśmy w bardzo dobrej formie i skończymy ok. 10 miejsca.

Filip kacper k. | 2020-07-20 14:43

Z tym pewnym naszy zwuyciwstem tez bym sie wstrzymał. Siedlce graja o zycie i my slabiutki Widzew tez mielismy zjesc.

Wiele zalezy od pocztaku meczu, pierwsza bramka ustawia tak mecz ze na tym poziomie pozniej trudno juz odmienic los meczu

Stary_kibic40 | 2020-07-20 15:16

Zdziwiłbyś się tym, że rezerwy dużych klubów nie wchodzą w układy.... To jest polska piłka, korupcja, układy, bukmacherka.

1938fc | 2020-07-20 15:26

Może i są bo pewnie tak jest ale teraz na co komuś układy jak nawet Garbarnia może spaść ligę niżej nikomu teraz jakieś układy walka będzie w następnej kolejce do końca

1938fc | 2020-07-20 15:27

Od wczorajszego meczu poszło na Pogoń już powyżej 100 biletów , fajnie to wygląda

Misio | 2020-07-20 16:51

Filip Kacper mówisz pierwsza bramka ustawia mecz? Popatrz na przebieg np. Widzew - Legionovia, Siedlce - Widzew, Stalówka - Olimpia Elbląg, ostatnie mecze Znicza i wiele, wiele innych. .. StaryKibic - Ty układy widzisz wszędzie. Pewnie nawet jak Real gra z Barcą to najpierw się zgadują i obstawiają u buka, a potem mecz wg scenariusza. Ok.

Młodynie | 2020-07-20 17:16

Mam nadzieję że Śpiewak i Motor to ploty

Stary_kibic40 | 2020-07-20 18:00

misio mało jeszcze wiesz o piłce nożnej. Musisz się troszkę doszkolić. Młodynie chodzi o 2 zawodników Stalówki. Szczegóły zapewne będą znane opinii publicznej zaraz po ostatnim meczu. Swoją drogą Motor mocno się zbroi na nowy sezon. Chcą szybko awansować dalej.

1938fc | 2020-07-20 18:03

Szczerze patrze na skład Motoru to kompletnie mnie nie przekonuje ten skład a Hutnika to szczególnie wiec mogą to być drużyny które bedą walczyć o utrzymanie. Motor może pytać o zawodników ale do transferów i przenosin jeszcze daleko

Młodynie | 2020-07-20 18:37

Śpiewak wychowanek więc mam nadzieję że odrzuci tak jak zrobił Mistrzyk wolał grać w Sandomierzu niż w Lublinie

Młodynie | 2020-07-20 18:54

Kacpra bardziej ciągnie w stronę Krakowa Puszcza Wisła jak coś . Ma ważny kontrakt nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda go do Motoru

Mg151 | 2020-07-20 19:38

Ludzie przestańcie pierd.ić
To Stalówka w końcu ma zacząć zatrzymywać filary drużyny. To Stalówka ma szukać wzmocnień, nie uzupełnień.
W końcu niech się to zmieni.
Bo Waszym topem myślenia, nigdy Stal nie awansuje.
A zarząd niech zrozumie, że czołowi zawodnicy mają zostawać w drużynie

Młodynie | 2020-07-20 19:43

Dokładnie Śpiewak ma rok kontraktu i karta jest po naszej stronie nie sprzedajemy w zimie nowy kontrakt tak to powinno wyglądać .Koniec z marketem w Stalowej Woli załatwić jak w Mielcu albo kupa pieniędzy albo nikogo nie sprzedajemy

Vielitz44 | 2020-07-20 19:52

Jak z liczbą miejsc? Od jutra podobno 50% stadio? Czyli co, 2 tysiaczki wejdzie :)? fajne zakończenie sezony by było, szkoda tylko, że nie nocą.

1938fc | 2020-07-20 21:19

Kierczu w wywiadzie to jest gość, ledwie przyszedł do klubu a wypowiada się jakby w tym klubie grał kupę czasu . Widać ze gość trzyma szatnie krótko z Pietrzkiewiczem oby więcej takich gości z charakterem

Filip kacper k. | 2020-07-20 21:23

50 % bedzie obowiazywac najwczesniej od przyszlego sezonu. na Sieldce 25 %.

1938fc | 2020-07-20 21:26

Właśnie nie wiadomo czy od przyszłego czy od soboty , jutro chyba jest spotkanie rządu w tej sprawie wiec możliwość jest ale też bym nie liczył na 50% na Siedlce

Filip kacper k. | 2020-07-20 22:23

na 50 % nie mamy szans bo impreza powyzej 999 osob jest juz impreza masowa i wyamga zgloszen i zgód a to nie zostało wykonane, no poki co nie ma podstawy prawnej

Misio | 2020-07-20 23:06

Stary Kibicu może się nie znam...ale te 20 sezonów w dorosłej piłce spędziłem. Oczywiście nie w ekstraklasie, nie w I lidze, ale trochę ludzi poznałem, trochę się nasłuchałem, powinien Ci nawet, że w ustawianych meczach też udział brało. Już przedawnione i mała krzywda społeczna. Mnie to się tylko chciało śmiać jak niektórzy za 100 zł robili z siebie frajera, ale tak było. Zwłaszcza sędziowie. Znam temat, ale nie wierzę w to, że każdy idzie w układy. Szczególnie, że dziś takie czasy, że każdy może każdego nagrać, szantażować itp.

Młodynie | 2020-07-21 09:15

Wie ktoś czy rzerwy nadal w Rozwadowie czy na bocznym ?

Daro | 2020-07-21 09:16

Może nie wejść 50% przez imprezę masową ale nawet 999 to ponad 200 osób więcej niż może wejść teraz, czyli zawsze coś.

Młodynie | 2020-07-21 09:19

Zgodzili się na 50 procent i 1,5 m odstępu

1938fc | 2020-07-21 09:31

Oficjalnie na meczu z GKS Katowice było 875 osób co daje 2 najwyższą frekwencje w poprzedniej kolejce

Młodynie | 2020-07-21 10:19

Szkoda jedno zwycięstwo więcej i byłby to mecz o baraże

Ramirez | 2020-07-21 11:21

Młodynie zamknij juz jape

Filip kacper k. | 2020-07-21 13:42

Fidziu bedzie mogl grac z Siedlcami?

1938fc | 2020-07-21 16:01

Zostało tylko 98 biletów na Siedlce :)

Vielitz44 | 2020-07-21 21:01

No 999 będzie już lepiej wyglądało :) Oby poniosło to naszych do zwycięstwa i z w miarę dobrym humorem kończmy już ten sezon, i czekajmy na kolejny, oby w końcu udany!

Retoox | 2020-07-21 21:41

Misio co do tego, że rezerwy Lecha wzmocni ktoś z pierwszego składu, śmiem mocno wątpić z prostej przyczyny. Zawodnicy z Ekstraklasy dostali już po prostu wolne,bo za miesiąc startuje już kolejny sezon i teraz są na urlopach.

Czy jest gdzieś na necie symulacja odnośnie 2 ligi co musi się stać żeby dany klub się utrzymał (tak jak to nieraz rozpisują na 90 minut.pl)? Chodzi mi konkretnie o sytuacje gdzie 47pkt będzie miało kilka zespołów i najgorszy spada.

Pazimieh | 2020-07-21 22:24

Obstawiam, że takie coś pojawi się na 90minut.pl, tyko jest tyle różnych wariantów, że trochę im zejdzie, żeby to ogarnąć.

1938fc | 2020-07-21 22:38

Młodynie | 2020-07-22 08:41

Remis chyba zadowala obydwie drużyny

Ramirez | 2020-07-22 08:58

Mówiłem ci Młodynie zebyś zamilkł remis nie zadowala Siedlec wiec nie pieprz glupot i sie wyloguj

Młodynie | 2020-07-22 09:57

Adamus trenerem rezerw

Filip kacper k. | 2020-07-22 13:12

Raków buduje dwa raz większy stadion za 17,5 mln zł w 8 miesięcy-. 10 mln dofinansowania.
Zakres prac poza 2 boiskami treningowymi na plus w Czestochowoe?
Gdzie jest policja i prokuratura? gdzie jest balon?

1938fc | 2020-07-22 13:17

To że podpisali to nie znaczy ze budują , wytłumacz mi kolego na co ci teraz balon? Lucek zbudował ci stadion , zbudował ci kompleks sportowy a tu dalej niektórzy mają pretensje . Z tego co wiem to Budimex zawalil trochę z budową i trzeba było dopłacać ale najlepiej miec pretensje o wszystko , zaraz ktoś tu będzie miał pretensje że muszle w kiblu są za małe

Filip kacper k. | 2020-07-22 13:23

kasa poszła w 100 % z publicznych pieniędzy. walić ten balon- moim zdaniem w ogóle nie jest potrzebny.

chodzi mi o subtelna różnice cenowa. u nas obie trybuny przynajmniej 55 mln + 7 mln shreka.
oni wieksza trybudne o 2 tys miejsc.

za kwotę bagatela prawie 4 razy wieksza.

Młodynie | 2020-07-22 13:36

Szczerze to brakuje trochę miejsca do noclegu np jak w nowym ośrodku Legii.Brakuje również wysłania trenerów na staże .Stal Rzeszów też ma w planach budowę ośrodka pod Rzeszowem mają kupić ziemię

Pazimieh | 2020-07-22 13:46

Filipek skończ pierd****, a zacznij czytać ze zrozumieniem. W Częstochowie modernizują obecny stadion, żeby spełniał minimalne wymogi na ekstraklasę, a nie budują nowy.

1938fc | 2020-07-22 13:51

Młodynie i tu Cię zaskoczę w Stalowej też są plany na zbudowanie hotelu

Filip kacper k. | 2020-07-22 13:52

Pazimieh nie masz racji- istnijaace trybuny ida da demontazu

Młodynie | 2020-07-22 13:53

Słyszałem tylko gdzie ? jak działkę za szkoła sprzedali pod 2 kolejne bloki

Daro | 2020-07-22 14:08

Filip to Ty nie masz racji. Pomysł budowy stadionu w Częstochowie dawno upadł. Bedzie tylko remont i modernizacja. Obecny plan zakłada jedynie budowę dówch boisk bocznych, remont jednej (głównej trybuny), a nie budowa od nowa i tylko będzie częściowo zadaszona, remonty szatni i pomieszczeń do obsługi (tv, VAR itp). Pozostałe trybuny zostają nietknięte.

Stary_kibic40 | 2020-07-22 14:43

Sławek Adamus Sławek hehe

Młodynie | 2020-07-22 14:46

dobrze chociaż że przekonali Wojtaka do powrotu z Cracovii oraz Wesleya Omuru ze Stali Rzeszów

1938fc | 2020-07-22 15:46

I Młodynie znowu się mylisz Wojtak tak wrócił ale Wesleya nie wrócił. W Stalówce gra jego brat. Pozdrawiam

Stallzks | 2020-07-22 15:53

To zdaje się są dobre informację. Wygląda na to że wszystko idzie w dobra stronę.

Młodynie | 2020-07-22 16:05

To czego jest w kadrze rezerw na nowy sezon na stronie klubu ?

Stalowiec1938. | 2020-07-22 17:21

Wojtaka jak dobrze poprowadzą to myśle że zawodnik do 1 zespołu a nie do rezerw

Młodynie | 2020-07-22 17:26

Trenował już latem z 1 ale chciał się sprawdzić w CLJ Omuru też w Rzeszowie grał z 2 lata starszymi w u17

1938fc | 2020-07-22 19:12

Młodynie czyli wg ciebie Wesley i Wojtak mają być wzmocnieniami do 4 ligi , naprawdę masz zryty beret ....

Misio | 2020-07-22 19:20

Nie jedźcie tak po chłopaku ( Młodynie ). Czasem coś ciekawego podrzuci.

Stallzks | 2020-07-22 21:37

Ogólnie szacun dla Was ze tu jest życie. No i nie ma w końcu cdncd ;)

1938fc | 2020-07-22 22:05

Młodynie nie bede cię obrazał żeby nie było ale Wesley dalej jest w Stali Rz wiec gadać nie ma sensju już na ten temat a CDNCDN to najbardziej jest znany z tego że chciał Szydełko zwolnić po kilku meczach a przyszłość pokazała że gość ma wiedze na temat piłki i robi kawał super roboty

Stallzks | 2020-07-22 23:23

Prośba do wszystkich sympatyków Stali, zostańcie po meczu 5-10 minut po meczu i podziękujmy wspólnym dopingiem po meczach za trud, wysiłek jaki piłkarze wkladają w mecz. Niech stadion żyje meczem. Mamy fajny obiekt i cieszmy się wspólnie dodając im wsparcia w to co robią bo naprawdę kawał dobrej roboty odwala zespół. Nie widzę innej opcji jak utrzymanie. Choć warianty mogą być negatywne ale nie wierzę żeby to się ziściło. Wspólnie kibicujmy i bądźmy z drużyną. Hej Stał!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 Podhale Nowy Targ 2 2-0-0 6
6 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
16 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
17 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
18 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
19 Avia Świdnik 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1480) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (934) » 1938fc (855)
» Filip kacper k. (770) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (476)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 17 524 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 538 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 906 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 694 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.03015