Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą!!!

Wszyscy na Hutniczą!!!
Szanowni Kibice !!! Przed nami ostatnia kolejka ligowa sezonu 2019/2020 . Już w sobotę - 25.07. Stalówka zagra przy HUTNICZEJ z Pogonią Siedlce . Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. Na to spotkanie nadal obowiązuje ograniczona ilość biletów więc nie zwlekamy z ich zakupem !!! Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na ten ważny mecz . Nasza pozycja w tabeli nie gwarantuje Nam utrzymania. W podobnej sytuacji jest Pogoń więc zapowiada się ciekawe widowisko sportowe i zacięta walka o komplet punktów. WSZYSCY NA zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na sektorze K i głośno dopingujemy od pierwszego do ostatniego gwizdka . TYLKO ZWYCIĘSTWO . Musisz tam być razem z nami. Hej STAL !!!

Komentarze (45)

Filip kacper k. | 2020-07-23 10:33

Ostatnie 19 biletow !

Kociak | 2020-07-23 11:58

witam,
z powodu pilnego wyjazdu sprzedam bilet na ostatni, może najważniejszy mecz w sezonie 19/20 z Pogonią Siedlce

nowa trybuna sektor B2 wysoko

Filip kacper k. | 2020-07-23 14:58

ostatanie 2 szt, nie liczac powyzszej

1938fc | 2020-07-23 14:58

Zostały ostatnie 2 bilety , brawo kibice . To jest Stalowa siła !

Filip kacper k. | 2020-07-23 15:13

Pogon Sieldce chyba sie troche podpalila skaldajac wniosek o licencje na 1 lige.

ale to oznacza ze jeszcze tydzien temu czuli sie mocni

Mariuszstalowa | 2020-07-24 02:56

Fajnie by bylo jak by sie Pogon i my utrzymali. Zawsze to blizej jak na drugi koniec Polski. Zapewne wiele meczu bedzie granych na jak najdluzsze przedluzanie meczy by zobaczyc jak sytuacja sie rozwinie.

Acer | 2020-07-24 06:01

Nie kombinujmy z Siedlcami bardzo ważny mecz nie możemy przegrać ,wygrana za 3punkty daje utrzymanie i paler chłopakom na przyszły sezon ,oby chłopcy nie spieprzyli tego spotkania .Do boju Stalówka.

Młodynie | 2020-07-24 09:11

» https://twitter.com/_bmg_sport/statu..... Śpiewak zmienił agenta może grać na transfer

Stary_kibic40 | 2020-07-24 09:43

Bardzo dobrze, niech idzie chłopak w świat. Do wyższej ligi w Polsce, a później może gdzieś na Zachód. Jest dobry, poradzi sobie. Jednak szybciutko życie może go zweryfikować. Trzymać tylko kciuki za młodziana. Tylko pamiętaj Kacper, jak już przejść do innego klubu, to do każdego, byle nie do tych k... z Lublina......

Filip kacper k. | 2020-07-24 10:44

BMG to ci sami ktorzy namieszali w glowie Konefałowi i sprawia ze chlopak za 2 lata skonczy "kariere" ale bedzie bronil po Niskach, Pysznicach czy Gorzycach

Stallzks | 2020-07-24 11:36

Raczej kiepskim wyjściem dla samego zawodnika jest opuścić drużynę i iść w świat po udanej rundzie. Nie ma wątpliwość w to że w tym chłopaku drzemie duzy potencjał. Natomiast inna sprawa że gdy odejdzie do innej drużyny, to musi zapracować na swoją pozycję w drużynie, zaaklimatyzować sie, kilka meczy nie udanych od razu zawodnika się odstawia od składu.
Dlatego uważam że na miejscu zawodnika najrozsądniej zadbać o dobry kontrakt w Stalowej Woli, gdzie swoją markę i pozycję w drużynie w szatni ma mocną dzięki czemu on na tym zyskuje bo jego liczby będą cały czas lepsze, jego koledzy przy tym zyskuje drużyna trener i oczywiście kibice.
Osobiście odradzam transfer, jak szybko się pojawił jako talent tak szybko mógłby zgasnąć..
Oczywiście kazdą decyzję zawodnika trzeba będzie uszanować, natomiast wiecej korzyści zawodnik będzie miał gdy tu zostanie.

Młodynie | 2020-07-24 11:43

Lepiej aby został jeden sezon Szydełko mówił że z Kacpra trzeba inteligentne korzystać inaczej traci swoje atuty.Czytaj pójdzie do jakiegoś klubu 1 ligowego gdzie trener nawet z nim nie będzie rozmawiał powie chłopie ja takich jak ty mam wielu.Ma jeszcze rok kontraktu powinien zostać

Kamil | 2020-07-24 11:55

Kacper cały czas był wystawiany jako środkowy obronca. Dopiero teraz trener Szydełko wystawiał go w ataku. Uważam że powinien dla własnego dobra zostać pod skrzydłami trenera Szydełko jeszcze z pol roku. Jak się okaże że to nie był chwilowy wystrzał to może wtedy myśleć o zmianie. Sekulski u nas wypalił bo Jarek Wieprzec wiedział jak dostosować drużynę pod niego. Potem raczej już przeciętnie. Żeby potem z Kacprem nie było to samo że się zmarnuje. Jarosz odszedł do Stomilu i jak wrócił jest cieniem tego grajka jak był wcześniej u nas

Nicke | 2020-07-24 12:33

?Sekulski potem już przeciętnie?, chłop strzelił 30 goli w 2 lidze i potem przeskoczył do ekstraklasy to trudno by dalej tak strzelał... I to w przeciętnych zespołach typu Korona czy ŁKS...

Młodynie | 2020-07-24 12:35

Sekulski w 1 lidze po powrocie z Rosji strzelał dla ŁKsu. w Ekstraklasie już nie . Trąbka pod koniec podstawowy zawodnik

Kamil | 2020-07-24 13:09

5-6 goli na sezon to raczej wynik przeciętny. U nas było grane pod niego i dlatego tak strzelał. Dlatego uważam że Kacper powinien jeszcze zostać i pokazac jesienią czy dalej będzie tak strzelał. Trąbka to pomocnik nie napastnik

Młodynie | 2020-07-24 13:23

Wiem ale poradził sobie z przeskokiem o 2 klasy początki były ciężkie ale teraz już daje radę

Stary_kibic40 | 2020-07-24 13:26

Swoją drogą piłkarskie jaja dzieją się obecnie w Koronie Kielce. Co tam się wyprawia, to naprawdę kosmos.

Nicke | 2020-07-24 13:27

KAMIL nie ze było grane pod niego tylko na 2 ligę był bardzo dobry, a w ekstraklasie już ciężej o gole...

Młodynie | 2020-07-24 13:36

Korona to modelowy przykład jak można zniszczyc klub Mają mistrzów kraju juniorów a grają Serbami .trener co zarabiał 100 tys miesięcznie

Filip kacper k. | 2020-07-24 14:04

jako ze Siedlce jutro rusza na nas od poczatku, pelna koncentracja i mobilizacja.
Im remis nie starcza, dlatego nie stracic jakies glupiej bramki na poczatku.

I nie bawic sie w gre na remis bo w ostatnich minutach beda sie dzialy w tej lidze cuda

Filip kacper k. | 2020-07-24 15:14

od PZPN dostaniemy 289 tys zl na przyszly sezon, podobni ejak pzostale ekipy w 2 lidze

Młodynie | 2020-07-24 15:20

300 tyś mozemy dostać z PJS jeszcze

1938fc | 2020-07-24 16:18

Nawet 400 tyś jeśli się utrzymamy , jeśli nie ( a tego nie przyjmuje do wiadomości) połowa kwoty . Na ten moment zajmujemy 6 miejsce ale z względu na to że 1 zajmuje Lech a Lech w ekstraklasie zdobył już kasę za PJŁ to automatycznie odpada z nagród w 2 lidze . Wskakujemy wtedy na 5 miejsce ( 400 tysięcy) do zgarnięcia

Młodynie | 2020-07-24 16:28

Troche źle że spadkowicze też dostają

Młodynie | 2020-07-24 18:27

Na FB Hutnika Kraków jest terminarz nowego sezonu co ciekawe spadają tylko 3 drużyny

1938fc | 2020-07-24 18:44

Od jutra wchodzi rozporządzenie 50% pojemności stadionu , ciekawe czy klub zdecyduje na to aby otworzono ponowna sprzedaż biletów czy zostajemy z Siedlcami na 25 %

Filip kacper k. | 2020-07-24 19:06

spadaja tylko tylko 3 bo powiekszaja ekstraklape do 18 druzyn, wiec z esktraklapy spada 1 team a wchodza 3. stad zaledwie 3 spadki

Vielitz44 | 2020-07-24 20:52

1938FC - No już było o tym, zwiększyli na 999, by nie zgłaszać imprezy masowej, szkoda trochę.

Maniek | 2020-07-24 21:12

Śpiewaka powinni zatrzmac jak sie da. Inaczej dalej beda tkwili w tej 2 lidze w nieskonczonosc. Zatrzymac tez Jopka, Ciepiele i Fidziukiewicza. Ten zespol ma szanse walczyc o awans w tym skladzie, wzmocnic sie jeszcze szczegolnie jakims dobrym skrzydlowym. I jesli Płonka nie wroci po kontuzji to za niego napastnik. Tu trzeba sie wzmacniac a nie po udanym sezonie juz wysylać kogos w swiat. Z reszta juz byl jeden wychowanek wyrozniajacy się Argasinski, poszedl w swiat i gdzie teraz jest? Mistrzyka tez niepotrzebnie sie pozbyto.

1938fc | 2020-07-24 21:12

A chyba że tak to wygląda sytuacja dzięki

Młodynie | 2020-07-24 21:20

Śpiewakowi menadżerowie zniszcza karierę .Najważniejsze w jego wieku to grać a nie siedzieć na ławce.U nas ma uprzywilejowaną pozycje w końcu wychowanek .Fajny duet się stworzył Fidziu -Śpiewak Ciepiela za plecami .Z Bartkiem może być problem wątpię aby Legia chciała się go pozbyć .Jednak powinni wypożyczyć ponownie.Kupic 2 napastników Tomek już pewnego poziomu nie przeskoczy.Moze za 3 lata wróci Sekulski.Szczutowski nieporozumienie szkoda Zjawińskiego i tych kontuzji

Stary_kibic40 | 2020-07-25 07:52

Ciekawy kurs na remis w meczu Stal - Pogoń 2.25 .....

Ramirez | 2020-07-25 08:09

WSZYSCY NA HUTNICZĄ I OD POCZĄTKU Z GŁOŚNYM DOPINGIEM !!!!!!

Stallzks | 2020-07-25 09:56

Obawiam się tego meczu, jest to najważniejszy mecz sezonu.. na szczęście przy naszym niepowodzeniu musiałby również Stargard zrobić niespodziankę to byłby dramatyczny scenariusz... Chciałbym ze gdy nie będziemy mogli wygrać to chociaż zremisujemy ten mecz i będziemy mogli wspólnie zaśpiewać po meczu Nigdy Nie Spadnie Stalowa ...!
Młodynie proszę Cię mowa o jakimś Sekulskim że tu wróci to tak jakby słuchać kibica Lecha Poznań albo Znicza Pruszków że Lewandowski do nich wróci.. gość miał sezon dobry poszedł wybił się i Stalowa ma daleko w d.
Inna sprawa z Kacprem, który przywiązuje wagę do barw klubu, radzę mu wynegocjować sobie kontrakt dobry w Stalowej i grać z Fidziem w duecie kolejne sezony, liczby jego będą naprawdę dobre a wtedy wejdą konkretne kluby o walkę za niego. Fajnie byłoby gdyby się dogadał w kontekście klauzuli tak żeby również klub mógł skorzystać na potencjalnym transferze.. koniec gdybania, dzisiaj mamy święto przy H15 zagrać mądrze umiejętnie nie koniecznie najładniej byleby skutecznie.

Młodynie | 2020-07-25 10:10

Co ciekawe ponoć Spiewak jest obserwowany przez Legię

Stary_kibic40 | 2020-07-25 11:47

A co tam w Legii potrzebują chłopaków do noszenia bramek na treningach czy jak?

Młodynie | 2020-07-25 11:49

Obserwują mocno Czubaka Bednarskiego i Kacpra. Niezgodę wyciagneli z Puław kiedyś więc szukają.Kacper powinien zostać jeszcze a potem np Puszcza Niepołomice

1938fc | 2020-07-25 12:06

Może Młodynie czas żebyśmy nie sprzedawali perełek i lepszych zawodników i budowali fajna ekipę?

Młodynie | 2020-07-25 12:11

chciałbym ale znając Fabiana to go sprzedadzą

Mg151 | 2020-07-25 12:38

Dokładnie 1938FC
Jeśli sprzedadzą Kacpra to może najwyższy czas zacząć protestować, że nie chcemy by tradycyjnie Stal pozbywała się filarów drużyny. Zacznijmy budowanie zespołu od najlepszych piłkarzy, by oni zostawali na kolejne sezony.
Polityka transferowa w klubie w końcu niech się zmieni.
I niech nikt tu nie pisze, nikt nie szuka Kacprowi klubów, bo to robi się wkur..jające.
Inaczej w Stalowej nigdy nie zobaczymy 1 ligi jeśli nic w tym wątku nie ulegnie zmianie.

Stary_kibic40 | 2020-07-25 13:06

Panowie dzieje się. 1.80 kurs na remis w meczu Stalówki. Do tego, wszystkie inne kursy na ten mecz zablokowane. Czy coś jest na rzeczy???

Młodynie | 2020-07-25 13:11

Przyjeło się że będzie remis stąd kurs

Normalny50 | 2020-07-25 14:03

mysle ze to nie jest tak ze ktos chce na sile sprzedac Kacpra nie wiem na jaki czas ma umowe z klubem ale jak ma jeszcze kontrakt na rok a bedzie chcial bardzo odejsc to odejdzie bo za rok nic za niego nie dostana tak to wyglada sa tacy co chcieliby zjesc ciastko i miec ciastko a tak niema

Młodynie | 2020-07-25 14:32

Ma do czerwca 2021

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3337) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 150 477 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 37 666 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 33 927 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 30 904 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.01675