Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka spadła do 3 ligi

Stalówka spadła do 3 ligi
Niestety sprawdził się najczarniejszy scenariusz i spadliśmy z ligi.

Komentarze (798)

Tomko | 2020-07-25 21:11

No to już czeka na Stal, Wiązownica, ŁKS Łagów czy Giebułtów. Dla tych przysiółków to bedzie atrakcja grac na takim stadionie.. Nie wiedzialem ze dozyje takich czasów ze Stal bedzie grac z druzynami takiego pokroju.. no to już jakby do Pysznicy albo Kłyżowa miałą jechac grać. Oby to byl tylko roczny przystanek. Trzeba jak najszybciej awansować spowrotem!!! I Nadbereżny zrobi wszystko zeby tak było.

Młodynie | 2020-07-25 21:12

Najbardziej to mi właśnie Lucka szkoda bo kręcą nim jak nie wiem te Fabiany i Nowaki

Filip kacper k. | 2020-07-25 21:14

Nowak to przeciez przydupas lucka. takze nei wiem kto tu kim kreci

Kamil | 2020-07-25 21:15

Kreca ale na jego polecenie pan ch i pani m

Kamil | 2020-07-25 21:16

Dodatkowo usłyszałem dziś o prezesa że u nas nie bedsie kompletów kibiców. Czyli pan prezes zakłada że nie będzie potrafił działać marketingowo żeby zapełnić stadion. Brawa.dla rady nadzorczej spółki za wybór takiego fachowca

Młodynie | 2020-07-25 21:17

Prawda jest taka Lucek musi sćiagnać sponsora bez tego nie ma co myśleć o czymś więcej niż 3 liga

Vielitz44 | 2020-07-25 21:18

Dobrze ktoś napisał, pensje w dół i zapier... by odrobić to co stracone i wrócić do II ligi, tam powinni chyba sobie lepiej poradzić. Szkoda, że całkiem dobrą rundę tak spaprali w ostatnim meczu - porażka porażką, ale tak grającej Stali jak dziś to w ostatnich meczach nie było (no ok, tak zagrali z Widzewem).
Także jak nas PZPN nie uratuje, to głowa do góry i tyrać w polu po wioskach, by normalna liga do nas szybko wróciła.
Kibice dziś wyrzucili z siebie, to oczywiste, ale ci wierni zostaną, ale trzeba zaufanie znów odbudować panowie piłkarzyki...

Vielitz44 | 2020-07-25 21:20

KAMIL - że niby jak realista to nie fachowiec? Człeniu, u nas komplet to może w 1 lidze będzie (kiedyś), tak to nawet w dobrym sezonie w II lidze to średnie 1-1,5 tyś to marzenie. A teraz III liga to 500 będzie ciężko pewnie uzbierać.

Kamil | 2020-07-25 21:24

Przecież kibice to bilety a bilety to kasa. Trzeba myśleć aby zapełnić stadion a nie podchodzić w ten sposób do.sprawy.

1938fc | 2020-07-25 21:24

Dalej mnie zastanawia jak w tydzień zbudujemy drużyne transfery itp , jak jutro z rezerwami

Młodynie | 2020-07-25 21:25

Pilkarze żadbej skruchy nawet nie przeprosili trener miał przynajmniej honor powiedzieć że są frajerami i sp... robotę

Raul | 2020-07-25 21:25

Ale ja tych miernot nie chce juz ogladac w barwach Stalowki ( poza kilkoma zawodnikami , co nie zawodzili i sa perspektywiczni ) Reszta out szukac naiwniakow co im da warunki i place na poziomie 2 ligi .Nikt o takich szmaciarzy sie starac nie bedzie . ZAPEWNIAM.

Adams | 2020-07-25 21:28

Napiszę teraz nieco pozytywniej ... z pechowego spadku mozna zauwazyć małe pozytywy otóż chodzi o derby z Siarką ... miło bedzię wrocić do czasów gnojenia siarkusów dodatkowo prawdopodobnie w okręgówce rownież wyjdą kolejne derby z tarnobrzeskimi smrodami

Raul | 2020-07-25 21:31

Najwiekszymi Frajerami w historii klubu i Najwiekszymi w calej Polsce w tym sezonie .Wprawdzie bylby nim Widzew , ktory nawet w decydujacym meczu nie potrafil wygrac ze Zniczem , na szczescie armia zacieznych nierobow ubierajaca koszulki Stalowki zrobila wszystko , aby gladko i przyjemnie przegrac z Nimi 0:3. Takze Wklady do koszulek Tytul Najwiekszych Frajerow Jednoglosnie i Bezapelacyjnie jest Wasz .A teraz WYPIERDAL.C Z KLUBU I PREZENTOWAC SWE BEZTALENCIA GDZIE INDZIEJ!!!!!!!!!

Kamil | 2020-07-25 21:39

Jakie.pozytywy??? Przecież z tego 3-ligowego gówna ciezko.sie wydostać

Filip kacper k. | 2020-07-25 21:39

Nadberezny, Weber, Nowak, Fabianowski grabaze stalowowolskiej pilki

Młodynie | 2020-07-25 21:42

Co się stało z Sobotką ? takie błedy robi

Filip kacper k. | 2020-07-25 21:43

Mlodynie to dzieciak Ernest

Adams | 2020-07-25 21:44

Teraz rozluzniając nieco temat wspomnę o Dadoku zdobył dziś gola poza tym za kilka tygodni zagra w ekstraklasie co jest niezłym paradoksem ... jak to łatwo można wyjśc z bagna do najwyzszej ligi jak nie wiele trzeba pomijając to gdyby Dadok został do dzis w Stalowej w jakim bylby miejscu ...

Sciemaa | 2020-07-25 21:45

Plonka tez sciagniety i zagral choc pol meczu? w klubie cisza... co podnosza szczeki z ziemi? pewnie w szatni bylo ostro sporo sie rozleci bo nie jeden od 2 po mordzie dostal

Adams | 2020-07-25 21:51

No cóż od jutra muszą być podejmowane decyzje co dalej z piłkarzami i trenerami jest nie wiele czasu aby przystąpić do 3 ligi w miarę normalnych relacjach i walczyć od początku sezonu o szybki powrot z wiejskiej ligi

Filip kacper k. | 2020-07-25 21:52

Liga 3 czyli 4 moze wyglada smiesznie, ale my tam nie bedziemy alczyc o awans ale bronci sie przed spadkiem. wspomnicie moje slowa

1938fc | 2020-07-25 22:00

Pierwszy rok będzie najgorszy i oby oby oby oby oby z awansem wyżej

Okulickiego | 2020-07-25 22:05

SMUTNY TO DZIEŃ .... ALE NIE TAKIE FIRMY UPADAŁY PO TO ABY PODNIEŚĆ SIĘ I DZIŚ BYĆ ZDECYDOWANIE WYŻEJ.
PREZES DO ROBOTY....!!!!
NA DZIŚ JEST UPADEK I TERAZ TRZEBA PRZYJĄĆ TO CO JEST I NAJGORSZĄ SPRAWĄ BYŁO BY POZBYCIE SIĘ GRAJKÓW . JAKIEKOLWIEK RUCHY KADROWE .... TAK.!!! ALE W ZIMIE . TRZEBA GRAĆ TU GDZIE JESTEŚMY I KONIEC KROPKA.
PREZES DO ROBOTY ...K...A MAĆ.......!!!!
MAM TYLKO JEDNĄ OBAWĘ ABYŚMY NIE STALI SIĘ DOSTARCZYCIELEM DOBRYCH GARJKÓW DO DRUŻYN Z RZESZOWA CZY MELCA.
PREZES DO ROBOTY ....!!! WNIOSKI !!!! K....A ...!WNIOSKI....MAM NADZIEJĘ ŻE PAN FABIANOWSKI JUŻ NIE PRACUJE W STALI BO I PO CO DODATKOWY ETAT ...TO TRENER DECYDUJE KTO JEST MU POTRZEBNY I DO PREZESA IDZIE PO KASĘ ... CO DO SZYDEŁKI TO MYŚLĘ ŻE JEŚLI PREZES MA ZAMIAR BUDOWAĆ TO OK TRENER SZYDEŁKO ZOSTAJE BO TAK NAPRAWDĘ TO NIC NIE MIAŁ DO GADANIA PRZYSZEDŁ I MIAŁ ZROBIĆ Z NIEUDACZNIKÓW SUPER GWIAZDY..JAK WYSZŁO WSZYSCY WIDZIELIŚMY . TO ON BĘDZIE DECYDOWAŁ KOGO EWENTUALNIE ZATRUDNIĆ ....DYREKTOR TYPU FABIANOWSKIEGO JEST ZBĘDNY. SMUTNY TO DZIEŃ ....ALE NIE KONIEC ŚWIATA ....STAKLÓWKA ZAWSZE PANY....!!!

Sciemaa | 2020-07-25 22:07

Kto teraz tu przyjdzie? beda grac 2 skladem :) dobry poczatek nowego prezesa do cv jak znalazl

1938fc | 2020-07-25 22:10

Jutro muszą zapaść decyzje kto zostaje kto nie , i kto decyduje się w Stali grać w 3lidze . Prośba zróbmy akcje żeby wywalić Fabianowskiego z klubu i Nowaka.
Koniec , niech decyzyjni coś ogarniają

Młodynie | 2020-07-25 22:13

Nowaka nie ma w klubie przypomnę .Dymisja Fabianowskiego to kwestia honoru musi być ktoś za to musi odpowiedzieć nie trener bo on za piłkarzy nie będzie grał Tylko ten kto nie chciał dać podwyżki Janiszewskiemu .Wynegocjował śmieszna klauzule z Dadokiem tego kto ma wychowanków i ludzi gdzieś.Mowie klubem nie powinni zarządzać byli zawodnicy tylko osoby wykształcone które powinny przynajmniej myśleć

Blezu11 | 2020-07-25 22:20

Cytat.Czy prezydent z piS i radni z piS nie mogą załatwić reasumpcji? Przy ich możliwościach omijania prawa to chyba nie jest problem? Można unieważnić mecz, bo jakiś zawodnik był LGBT, albo Niemiec?

Pazimieh | 2020-07-25 22:22

Może Ty zaczniesz wreszcie myśleć i znikniesz z tej strony raz na zawsze?(nie pojawiając się pod innym nickiem)

Młodynie | 2020-07-25 22:24

Rezerwy chyba mogą grać w 4 lidze bo na wniosek Siarki rok temu zmieniono przepisy ale może się mylę ?

Okulickiego | 2020-07-25 22:32

PS. CHCIAŁBYM BARDZO ABY W TYM KLUBIE SZANOWANO BYŁYCH PIŁKARZY (nie grajków) PANA OŻÓGA, WIEPRZĘCIA , WTORKA , ADAMUSA , RYBAKA ,NIERADKĘ I WIELU INNYCH.
NIE MA TAKIEJ OPCJI ŻE ZBUDUJEMY COKOLWIEK BEZ BYŁYCH PIŁKARZY .... !!! CI PIŁKARZE TO ENCYKLOPEDIA WIEDZY O PIŁCE I CHARAKTERNI GOŚCIE .... TAKICH NAM POTRZEBA !!!!POPATRZCIE NA TOMKA WIETECHĘ.... GDZIE JESTEŚ TOMEK ??? GDZIE ???TRENER BRAMKARZY KTÓRY TAK NAPRAWDĘ NIE MA NALEŻYTEGO SZACUNKU I MOŻNA GO ZEPCHNĄĆ DO NIZIN...TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ RAZ NA ZAWSZE..LUDZIE O KTÓRYCH NAPISAŁEM..... NIE MA OPCJI ŻE DALI BY ZGODĘ NA ZATRUDNIENIE KILKU PANIENEK Z DZISIEJSZEGO SKŁADU .... WNIOSKI !!!!
PREZES DO ROBOTY NATYCHMIAST ....!!!

Młodynie | 2020-07-25 22:34

Trenera będę bronił bo jest on najmniej winny .Widać że się starał .Ale niektórzy zawodnicy kompletnie bez ambicji

Okulickiego | 2020-07-25 22:49

TEN SPADEK TO BĘDZIE DOBRY CZAS ABY POWIEDZIEĆ SOBIE PRAWDĘ I ZACZĄĆ BUDOWAĆ OD FUNDAMENTÓW...

Stary_kibic40 | 2020-07-25 22:51

Mieć tyle spotkań u siebie i spaść. To zapisze się mocno w historii. III liga (tak naprawdę IV) to już typowa amatorka. Ogólnie zawodnicy pracują i dodatkowo grają sobie w piłkę dla zabawy. Ale drodzy kibice spokojnie, cały czas broniliście Nowaka, Fabianowskiego, a ci śmiali się Wam prosto w twarz, ładnie biorąc pieniążki co miesiąc za pierdzenie w stołki. To samo piłkarzyny, spadli, pójdą teraz do nowych klubów, w sumie dla nich obojętnie. Już dawno zaczęli sobie szukać nowych klubów...

Jordache1 | 2020-07-25 22:51

ale grali ale

Raul | 2020-07-25 23:00

Prost..tutka tez sie stara .Ale Jej nie szanujesz jak Sam sie lepiej spus..sz z inna niz z Nia . Trenera bronia wyniki , a nie brednie o barazach , na ktore wielu Januszy sie nabralo . STA RY KIBIC40 w samo sedno. Pilkarzyny nie mialy Stalowego Serca.

Daro | 2020-07-25 23:01

Też będę bronił trenera Szydełko. Odkąd przejął Stalówkę, zdobył 42 pkt. w 28 kolejkach, stosunek bramek 41:37, co dawałoby 5 miejsce !

Spadliśmy przez pierwsze 6 kolejek (4 pkt), spadliśmy nie przez dzisiejszy mecz, tylko przez 0:0 u siebie z Gryfem ! Od początku byliśmy "pod kreską", ze sporą stratą.

Wiadomo, Fabian musi polecieć ale ja zostawiłbym trenera i większość składu. Teraz nie ma czasu żeby robić rewolucje.

Raul | 2020-07-25 23:31

U siebie Bytovia 1 pkt , Olimpia 1 pkt , kompromitacja ze Skra i Garbarnia 0 pkt ,zenada z Widzewem 0pkt , absolutny hit z Pogonia wystarczyl remis 0:3 u siebie. Nie no zaj...y trener na jesieni przejal druzyne , bardzo wczesnie ,caly okres przygotowawczy plus ponad 2 miesiace covidu plus transfery plus 11 meczy u siebie = spadek do 3 ligi . Dobry trener , tylko wynikow nie ma. Z tego miejsca przepraszam pana Letoche , wieszalem na Panu psy , a Pan przy Szymonie jest fachowiec i powodzenia w barazach zycze . Pracowal Pan w ekstremelnych warunkach , w tydzien zbudowal druzyne , gral caly czas w Boguchwale , utrzymal spokojnie druzyne , mial rezyssra gry i fajnie to nieraz wygladalo .Dziekuje i zaluje ,ze taki amator spierdo.. wszystko po Panu.

Raul | 2020-07-25 23:34

Z Szydelko to se mozeta koronkowe stringi z Korniakowa robic , a nie prawdziwy futbol .Panie Szymonie z kim gramy z barazach ??????????

Stallzks | 2020-07-25 23:35

Myślę że czeka nas nie cybbny spadek z V ligi do V po odejściu Kacpra Fidzia Ciepieli i wiekszosci grajków nie będziemy mieli siły rażenia. Okaże się w końcu że Fabian Nowak to statyści... Cóż jaka władza taka myśl szkoleniowa... Bye bye piłko stalowolska

Młodynie | 2020-07-25 23:37

Ciepieli już nie było w kadrze w tym meczu

Kamil | 2020-07-25 23:39

Trochę lat już kibicuję Stali. Przeżyłem spadki, ale ten boli najbardziej. Nie pamiętam kiedy bylismy na tak niskim szczeblu rozgrywek

Raul | 2020-07-25 23:43

Ile lat panie grozny Szymonie zajmie Nam awans do 2 ligi i czy 5 lat to nie czasem zbyt zuchwale i nieadekwatne oczekiwania ????? Czy Tomek Plonka to 1 czy 2 opcja w ataku ???? Czy jak dostajemy w d.e z Pogonia u siebie 0:1 " walczac " o utrzymanie , to mozna bylo jeszcze bardziej sie skompromitowac niz 0:3 , bez zadnej akcji brammkowej . I czy woli Pan ,aby nazywac go polskim Mourinho z Sieniawy czy tez Jugenem Kloppem ze Stalowej Woli . I czy mozna jeszcze wszystko bardziej spier...c ???

Młodynie | 2020-07-25 23:43

Nie ma co mówić o awans będzie ciężko w tym sezonie gramy z marszu 42 kolejki w tym mecze na noże z KSZO Siarka i Wisłoka

Jefrey | 2020-07-25 23:48

Hmmm.....gdzie jest Acer...???najlepszy taktyk i znafca...?????jaka taktyka na mecze w ..(...)jaka to liga????trenerze.... ????

Blezu11 | 2020-07-25 23:49

Jest super,jest super więc o co ci chodzi ,jest super i o co ci chodzi....

Stary_kibic40 | 2020-07-25 23:52

No to piłkarzyny, teraz już można normalnie legalnie przechodzić do innych klubów. Do Motoru również... Spadek, także wytłumaczenie będzie w razie czego...

Jefrey | 2020-07-25 23:54

Młodynie- ku...a jeszcze nie zaczęli a ty już że ciężko....(trzydzi eści film?w zrobiłem o piłce i też mi było ciężko)powoli myślę że ty to faktycznie rafix

Raul | 2020-07-25 23:58

Trenerze, czy oczekiwany i upragniony przez Pana podopiecznych spadek nie zaburzy przygotowan do 3 ,ligi. Czy wie Pan ,ze w przyszlym sezonie spadnie z 2 ligi tylko 3 zespoly ?? Czy nie jest niesprawiedliwe??? Czy to prawda ze glowna przyczyna spadku byl brak obozu w Turcji , epidemia csars covid - 19 , gra u buka i to ,ze nie zdazyl Pan powiedziec podopiecznym domu spokojnej starosci ,ze jednak nie moga przegrac tego meczu ????? Specjalisci internetowi spodziewali sie huraganowych atakow z Naszej strony . Pan zaskoczyl wszystkich . Czy to prawda ,ze Vukovic z Legii boi sie o posade , bo Pan otrzymal oferte i nie chce go za asystenta , bo w przeciwienstwie do Pana nie spuscil tak doswiadczonej druzyny do ligi amatorskiej ?????

Raul | 2020-07-26 00:00

Panie Szymonie jak My pogodzimy te barze z meczem PP????

Stary_kibic40 | 2020-07-26 00:02

Niestety rozwalony totalnie sport w Stalowej Woli. Najpierw koszykówka, dziś piłka nożna. Dokąd tu to wszystko zmierza w tym mieście???

Jaszczur | 2020-07-26 00:04

Spadlismy z ligi dzieki Szydełce ktory na sile wstawial na prawe wahadlo Sobotke , a ten zawalal gole.Postawil bym na Adamusa zostawil bym Waszkiewicza ,Jarosza, Jopek, Zmorzynski, Stelmach ,Spiewak , reszta wynocha

Młodynie | 2020-07-26 00:06

A Stelmach wychowanek ?

Raul | 2020-07-26 00:06

Panie Szymonie przechodzi Pan do historii Stalowki jako Najwiekszy Frajer. Nikt ,nigdy Panu nie dorowna . Czy bedzie Pan dalej windowac ten wynik ??? Przyznaje , zawiesil Pan poprzeczke niezwykle wysoko. Ale , ale wiem ,ze stac Pana na wiecej. CZY cel docelowy to A czy B Klasa ???? Na marginesie wspomne , ze w obydwu nie ma barazy. Aha za rok miala byc walka o 1 lige. Moze byc ciezko , nie sadzi Pan ??????

Mariuszstalowa | 2020-07-26 00:12

No jak sie zawala spotkania takie jak z Skra lub Garbarnia u siebie to nie o czym gadac.

2 liga napewno zateskni za nami jak otworza stadiony. Sporo jest tam klubow , gdzie kibice prawie wogole nigdzie nie jezdza, a my wyjazdami urozmaicalismy ta
cisze.

Tomko | 2020-07-26 00:12

Trzeba jeszcze próbować ratować 2 ligę!! Mam nadzieje że Nadbereżny i reszta znajdą jakieś haki przy których Stal jednak się utrzyma. Na pewno Nadbereżny ma już jakiś plan, reszta tez spać nie będzie. Trzeba kibicować żeby Korona nie dostala licencji to jest szansa dla Stali. Trzeba kombinować i probowac ile sie da i jak sie da. Bo nikt sobie nie wyobraza kopania w jakiejś Wiązownicy bo to naprawdę az kuriozalne jest. Drużyna ogrywajaca po 5:1 rywali, lidera na ich boisku bedzie teraz kopac pilke gdzies za stodołą? I mam nadzieje ze wiekszosc tego skladu zostanie utrzymana. Jednak jestem za tym zeby odszedl tylko Sobótka, Szczutowski i paru tych niewypa łów z Sieniawy. Reszte skladu utrzymac i wzmonić kims jeszcze, deoma zawodnikami. Jak nawet przyjdzie grac w tej 3 lidze to i tak nie ma czasu na rewolucje w skladzie. Rewolucje robcie jak sie jednak utrzymacie w 2 lidze bo ktos tam moze nie dostanie licencji albo sie wycofa.

Raul | 2020-07-26 00:14

Panie Szymonie , trener Realu Madryt legendarny Zizou wspomnial o Pana niebotycznym osiagnieciu . 11 meczow u siebie , wszyscy bezposredni rywale o utrzymanie ,lacznie z ostatnim meczem u siebie . Nikt nigdy nie mial w historii futbolu takiego komfortu . Zgodzi sie Pan z Nim. ??? I wszystko Pan i pana ludzie zj.......

Raul | 2020-07-26 00:20

Panie Szymonie Real czy Barca ??? Skoro odrzucilPan oferte Legii , reprezentacji Polski i Hiszpani , a Francja nie sprostala panskim oczekiwaniom.Zawahal sie Pan jedynie w przypadku Stalowki . Byl Pan zdziwiony , ze tylu trolli internetowych chce tutaj Pana. Ale tak jak Pan powiedzial "Ciezko Mi bedzie spie... tutaj jeszcze wiecej."

Raul | 2020-07-26 00:40

Ci co grali z Nami o zycie pokazali Nasza wartosc . Czesc meczy ustawiona , pieniadze wyrzucone w bloto. Lucek suweren dzisiaj zobaczyl co soba prezentujesz.Wspania ly gospodarz , szkoda , ze tylko zachrystii. I ulegly podnozek Pisu .Pomysl deb..u jak ten stadion ma sie teraz utrzymywac ? Z czego?????

Młodynie | 2020-07-26 00:44

Chcąc nie chcąc zapisali się w historii jako ci którzy spuścili nas ze szczebla centralnego pierwszy raz od 50 lat

Raul | 2020-07-26 00:46

GKS Katowice sprzedal Wam mecz ,Pogon nie mogla i co ????? SAMI NIC NIE POTRAFICIE .ABSOLUTNE DNO.

Normalny50 | 2020-07-26 05:09

Moim zdaniem to nie wina trenera Nowaka czy Fabiana mysle ze niektorym zawodnikom niezalezalo na tym zeby stalowka zostala w 2 lidze bo jak wytlumaczyc wygrane mecze z Polkowicami zKatowicami ze stala Rzeszow z Gornikiem leczna z zespolami ktore sa w gorze tabebeli a z Siedlcami nie podjeli walki

Acer | 2020-07-26 06:54

JEFREY-wystarczyl w tym spotkaniu remis i utrzymać na się w drugiej lidze , pieniądze większe od PZPN , spieprzyli na starcie kilka spotkań słabo przygotowani motorycznie ostatnie 90minut przegrali.

Acer | 2020-07-26 07:19

Dobrze przygotowana drużyna kondycyjnie zaczyna od wygranej wskakuje na lidera i tak trzyma do końca sezonu ,w środku rozgrywek mogą zmęczeni bardzo zawodnicy odpocząć by końcówkę ostatnie 90minut i ewentualną dogrywkę zagrać na 100procent umiejętności gry zespołu powinna wygrać mecz i rozrywki ligowe.

Stalowiec1938. | 2020-07-26 07:53

walczyć i się sądzić to nie może być prawda z tym spadkiem ! czemu Pogoń 6 pkt ma miec odjęte od przyszłego sezonu a nie od tego jak w tym sezonie grali na dopingu ?!

Misio | 2020-07-26 08:01

Zadajcie sobie takie pytanie: Czy wziął byś w ciemno 46 punktów na koniec sezonu po 8 kolejkach? Każdy by wziął, bo normalnie 46 punktów daje spokojny środek tabeli! Uważam, że zarówno trener jak i piłkarze zrobili kawał dobrej roboty. To jest sport, tu nie da się wszystkiego wygrać. Pogoń wczoraj przyjechała też walczyć o życie...i miała farta. Mecz im się ułożył, bo wcale nie byli lepsi. Gdybyśmy to my strzelili na 1-0, to dziś, czy po meczu nosilibyśmy chłopaków na rękach. A skończyło się wyzwiskami. Czy to byli wczoraj inni kibice niż ci, co po Katowicach w euforii śpiewali "czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię" ???

Młodynie | 2020-07-26 08:14

Niektórzy zawodnicy przed meczem byli już dogadani z nowymi klubami więc mogło im nie zależeć na utrzymaniu wcześniej walczyli o kontrakty więc się starali

Stary_kibic40 | 2020-07-26 08:42

Misio kup im kilka butelek Whisky za to co się stało. Zresztą oni już chyba w innych miastach są....

1938fc | 2020-07-26 08:50

Plus jest taki że nasz klub będize w 3 lidze takim najciekawszym klubem kibicowsko jak i piłkarsko i pewnie wyznacznikiem dla tych piłkarzy żeby do nas dołaczyc

Młodynie | 2020-07-26 08:53

Minus jest taki że wszyscy bedą się na nas spinać

Stary_kibic40 | 2020-07-26 08:59

Tak naprawdę to 4 liga. Powinna grać młodzież, bardziej dla zabawy, normalnie pracować w zakładach. Skończyła się sielanka w klubie. Wyp... tego drozda z ławki i innych asów. Bukmacherzy wczoraj od rana wiedzieli, że będzie X w Stalowej Woli. Wycofali nawet już później całkowicie zakłady na ten mecz. A tu piłkarzyny ze Stalówki zagrali tak, jakby byli już na wakacjach. O co w tym wszystkim chodzi? Jak przypomnę, mieli przyjść trenerzy z Rzeszowa spuścić Stalową ligę niżej. Co udało się w 100 %. Także teraz nowi piłkarze grać za stypendia, normalnie pracować.

Stary_kibic40 | 2020-07-26 09:05

Panie Szydełko kluczowe spotkanie było w Łodzi, gdzie trzeba było walczyć o pełną pulę, a nie odpuszczać mecz. Wygrana na Widzewie, pewne utrzymanie i wczoraj można było zagrać fajnie młodzieżą. Warto dodać, że Widzew nie chciał za wszelką cenę wejść do tej I ligi. Wystarczyło tam pojechać, wygrać z beznadziejnym Widzewem i po problemie. Panowie stara polska zasada piłkarska mówi, jak już nie można to dzwonimy....

Acer | 2020-07-26 09:21

Niema Stalowej Woli w rozgrywkach trzeciej ligi, zaczynamy od czwartej ligi

1938fc | 2020-07-26 09:27

No tak bo 3 liga niby to tak jakby 4 liga to prawda

Aleksander | 2020-07-26 09:30

Kiedy będzie można kupić KARNETY na nowy sezon??? Przecież rusza już za tydzień!!!

Misio | 2020-07-26 09:33

A że piłkarze pouciekają, to się nie dziwcie, bo kto by chciał grać dla kogoś kto ich wyzywa, zastrasza, grozi? I kluby sobie znajdą bez problemu. Szkoda, że to wszystko się rozpieprzy, bo powstała fajna drużyna. Taka co to się buduje przez lata. W poprzednim sezonie Olimpia Elbląg utrzymała się mając 40 punktów!

Młodynie | 2020-07-26 09:33

Wspołczuję Fabianowi musi teraz wszystko ogarniać w tydzień

Filip kacper k. | 2020-07-26 09:36

niech Fabian szykuje sobie posadke u Lucjusza, jak zona. bo z klubu to on wyjedzie na taczkach

1938fc | 2020-07-26 09:37

Fabiana pewnie nie będzie już w klubie , domyślam się że dzisiaj 1 informacje z tym kto zostanie kto nie i dymisje Fabianowskiego

Aleksander | 2020-07-26 09:37

Kiedy będzie można kupić KARNETY na nowy sezon??? Przecież rusza już za tydzień!!!

Młodynie | 2020-07-26 09:38

Ja myślę że jutro dzisiaj jest niedziela

Tomko | 2020-07-26 09:48

Teraz wszyscy czekają co na to Nadbereżny. Czuje że tak tego nie zostawi i utrzyma druzyne w drugiej lidze. Juz Nadberezny do tego nie dopusci. To jest za powazna firma zeby tułać się i grać z LZS-ami i smiesznymi Wólkami za pługiem. Przeciez nie moze druzyna która zdemolowała lidera i ogrywala po 5:0 rywali grać teraz w 4 lidze..

Johnnymalce | 2020-07-26 09:51

Jak seryjnie wygrywali to wszyscy wniebowzieci,SZYDEŁ KO zrobil robote i punktowali pod jego wodzą,co kilka meczy byla wtopa trudno wytlumaczalna.Obniza my pensje do sredniej krajowej- kto sie godzi niech zostaje,2-3 gosci na srodek sprowadzic i lejemy wioski i miasteczka.wchodzimy na gazie w te 3 lige,to nie Ruch Chorzow ze wszystko przegrywali spadajac..jesli gramy zamiast Korony II Kielce to za tydzien Stal Krasnik na pozarcie czeka.Puchar Polski w Skrze Czestochowa wygrac 8 sierpnia i kibice sukcesu wrócą na trybuny.Nie takie marki zaczynaly od 4 ligi..

Maxtor84 | 2020-07-26 09:53

myślałem że to tylko sen obudzę się dzisiaj ujrzę inne nagłówki ... ale niestety to realia ....

Tomko | 2020-07-26 09:53

Zapomnijcie o 4l idze.. nie moge sie pogodzic z tym. Nadbereżny podziala spokojnie!!!

Stary_kibic40 | 2020-07-26 09:55

Johnymalce zobaczysz jak Stalowa będzie lać te wioski i miasteczka hehe. 4 liga to zupełnie inna liga, inna gra. Wydostać się z niej to naprawdę cud, o czym przekonały się rzeszowskie drużyny, Suche Stawy czy motorynki.

Młodynie | 2020-07-26 09:55

Tylko jak ? Jedyne wyjscie to Siedlce ewentualnie wizyta u Bońka

1938fc | 2020-07-26 09:58

Myślicie że Nadbrzeżny zdziała coś z tym spadkiem bo wg mnie nic nie zdziała i widzimy się za tydzień na 3 lidze

Filip kacper k. | 2020-07-26 10:02

trzeba miec honor i nie liczyc na zielony stoliczek.

Przegralismy na sportowo i tyle.

Johnnymalce | 2020-07-26 10:06

swoja droga barawa dla inteligentów z podkarpapackiego zwiazku p.n.....czy swietokrzyskiego...c zy ch....wie ktorego...tylko w Polsce mozna ustalac terminy i godziny meczow nie znajac spadkowiczów 2,3 i 4 ligi..to kto teraz gra zamiast Stali II ?

Kamil | 2020-07-26 10:06

Tu nie chodzi tylko o Szydelke. W dwa lata rządów przez prezydenta i jego niekompetenych ludzi doprowadziły do.spadku. Szydełko w zimie miał udział w transferach z których żaden nie wypalił. Ochal Hudzik nie zagrali tak samo.jak.ten bramkarz. Tomek Płonka przyszedł z.kontuzja zagrał jeden mecz i tyle. Koniec a.placic trzeba.

Młodynie | 2020-07-26 10:07

Przepis o różnicy dwóch klas został zniesiony od tego sezonu tak mi się wydaje po aferze z Siarką i naszymi rezerwami

Jw27 | 2020-07-26 10:08

Drużyna jest i ma Spore wahania formy. w 4ej lidze sport jest amatorski. Zobaczymy kto zostanie i kto chce zostać. Nie m czasu na budowanie nowej ekipy bo każdy punkt jest mega wazny. Jeszcze raz dzięki za sezon i dobre mecze pomieszane z porażkami. Ciekawe mecze z Siarką. KSZO. Hetman. Wisła Sandomierz. Avia. Derby co tydzień! Może być komplet.

1938fc | 2020-07-26 10:12

Kto robił terminarz 3 ligi nie znając spadkowiczów , jak nas terra wcisnąć tam

Młodynie | 2020-07-26 10:14

Pierwsze kolejki będziemy mieć przełożone zapewne . Z miesiac czasu nam dadzą

Filip kacper k. | 2020-07-26 10:18

bojcie sie chamy, do 4 ligi spadamy

Stary_kibic40 | 2020-07-26 10:24

JW27 mówisz o komplecie kibiców? Naprawdę bądź poważny. Wrócą czasy po 300 - 500 max kibiców na meczu, kiedy to chodziło się za Adamusa np.

Johnnymalce | 2020-07-26 10:30

taki jest burdel ze nawet na 90minut Mogiel nie wie chyba co i jak rozpisac..najwazniej sze zeby zaproponowac prace obecnym zawodnikom na relatywnym do pozimu wynagrodzeniu,utzrym ac zgranych jakby nie bylo chlopakow,podziekowa c najslabszym,podkupic w tym tygodniu ze 2-3 zawodnikow i gramy.nie ma co plakac,i zadne zielone stoliki.trybuny zapelnia sie nawet przyjezdnymi 'januszami' ktorzy zechca obejrzec mecze swoich druzyn na fajnym obiekcie.tylko ułatwic te sprzedaz biletow dla przyjezdnych i starszych ludzi.stadion zapelniamy jak na Widzewie,najwieksza frekwencja w 3 lidze.

1938fc | 2020-07-26 10:42

Dobra na ten moment spadamy i np zaczynamy grać w 3 lidze a do np 1 ligi nie przystepuje Bełchatów lub Korona oznacza to że zostajemy w 2 lidze i co wtedy?

Młodynie | 2020-07-26 10:43

Bełchatów przystąpi bardziej Korona jak miasto nie da środków

Daro | 2020-07-26 10:52

Nie ma szans - żeby zostać musiałyby mieć problemy dwa kluby. Jak Korona upadnie to w 2 lidze zostanie 18 zespołów bo obecnie dzięki zielonemu stolikowi jest tych drużyn 19.

Mario_stw | 2020-07-26 10:53

Siema Spadkowicze!!
Kurza chata,od lat bałem się i zamartwiałem że nie dożyje otwarcia NOWEGO STADIONU w Stalówce!!!
Dzięki siłom nie znanym doczekałem i mamy piękny obiekt,ale do mojej zmartwionej Dyni mi nie przyszło żeby się martwić o utrzymanie w lidze.Moja zmęczona wątroba będzie się jeszcze musiała wysilić żebym doczekał powrotu na nasze miejsce lub wyżej?
W innym przypadku ktoś będzie mnie miał na sumieniu!!!
Miłości do tego klubu nikt nam nie odbierze ,do puki sił i zdrowia starczy my będziemy z nim,MY BĘDZIEMY ZAWSZE!!!!!!
z kibicowskim HEY STAL!!!!

Johnnymalce | 2020-07-26 11:05

kocham PZPN!!!! emocje dostarcza nawet poza boiskiem! hahahah...Daro- to znaczy ze w przypadku spadku Korony...z drugiej ligi awansuje 4 zespoly? ! emocje nawet po zakonczeniu ligi!!!

Młodynie | 2020-07-26 11:10

» https://www.facebook.com/ oficjalnie rezerwy jednak grają

Suawek | 2020-07-26 11:17

Tak tylko dodam, że ostatni raz graliśmy na czwartym poziomie rozgrywkowym w sezonie 1969/70 - w 50. rocznicę awansu z ówczesnej IV ligi, spadliśmy do niej znowu.

1938fc | 2020-07-26 11:25

Przypomnę jeszcze że Szydełko ma rok albo półtora rok kontraktu wiec musi zostać nie ma gadania

Stary_kibic40 | 2020-07-26 11:27

fabianowski? Ty jeszcze jesteś w klubie????

Młodynie | 2020-07-26 11:28

do jutra pewnie jest

1938fc | 2020-07-26 11:34

Młodynie tylko fB wysłałeć nic tam nie ma , jeszcze raz wyślij linka bo otwiera się strona główna

Młodynie | 2020-07-26 11:37

na profilu klubu pod postem o statystykach trenra

Stallzks | 2020-07-26 11:40

Zgadzam sie z wieloma tutaj wypowiadanymi osobami że Trener Szydełko miał duży komfort pracy mając tyle meczy domowych u siebie. Uważam że w dużej mierze wykonał wraz z drużyna dużą robote, zdobył naprawde duzo punktów. Nasz Spadek jest maksymalnie pechowy,jest mi bardzo smutno, pewnie wielu z nas to samo czujemy rozgoryczenie złość ze stalismy sie ofiarami wyników w ostatniej kolejce..
Nie będe oryginalny mówiąc że mieliśmy bardzo wąską kadrę, w meczu z Siedlcami nie mieliśmy nic w ofensywie. Jak na talerzu widać słabe efekty pracy kogoś od transferów. Brak Fidziukiewicza byl juz widoczny z Katowicami ale z nimi udalo sie wygrać.
Siedlce miały jeszcze w 1 polowie karnego ktorego sedzia na szczescie nie podyktował... Szkoda sytuacji Chrominskiego ktoremu zabraklo zimnej krwi. Siedlce wygrały mecz w drugiej linii, moze Panie Szydełko błedem było Mrozia wstawiać do pomocy? Z szacunkiem do Mrozinskiego ale nie punktowalismy z nim na poczatku sezonu gdy gral wlasnie na tej pozycji.Brakowało walczaka a przede wszystkim wychowanka Stelmacha ktory nie odkładał by nogi w tym meczu. Mleko rozlane teraz czas na personalia
Z kadry pożegnałbym przede wszystkim Bartkowi Sobotce który nie ma stalowego charkateru i zwyczajnie umiejetnosci -mecz w Widzewie zagrał jak junior.. Tomkowi Płonce, i trzeba tu 4 zawodników ofensywnych bo poprostu nie mamy siły rażenia.

Misio | 2020-07-26 11:51

Jak nie wydarzy się cud i zaczynamy od III ligi, to nie ma szans na zatrzymanie takich zawodników jak: Kiercz, Witasik, Mroziński, Michał Płonka, Fidziukiewicz. Nie wiem, ale prawdopodobnie odejdą też pewnie Jopek, Ciepiela, Chromiński i pewnie Śpiewak. Praktycznie trzeba budować zespół od nowa, a na dzień dzisiejszy na rynku nie ma piłkarzy do wzięcia.

Młodynie | 2020-07-26 11:52

Ciepieli już nie ma w klubie

Okulickiego | 2020-07-26 11:54

Na obecną chwilę nie ma co robić rewolucji. Wnioski muszą być wyciągnięte i personalnie muszą nieudacznicy odejść. Teraz prezes i główny udziałowiec czyli miasto muszą ustalić pewne sprawy. Niezgodzę się że teraz to amatorzy będą grali bo taką polityką to zapomnijmy o powrocie na właściwe tory.i będziemy się tułali 100 lat Oczywiście niech grają młodzieżą która się uczy ale trzeba teraz mieć jaja i inwestować w drużynę.

Stallzks | 2020-07-26 11:56

Skoro 8 zawodników odejdzie z pierwszego składu, to niestety będą nas biły takie zespoły jak Stal Krasnik Wisła Sandomierz i zapowiada się kolejny sezon o utrzymanie. Trudne do uwierzenia ale bądźmy realistami. Kogo sciagniesz tydzien przed ligą? wiekszosc jest juz ugadana z klubami.. Kolejny szrot pewnie pokroju Sobotki

Pjona_ziom | 2020-07-26 11:56

Fa.... Wypierdaxlaj z tego klubu menadżerować i doić kase ale gdzie indziej

Młodynie | 2020-07-26 12:00

Rozmowy prowadzili wcześniej ponoć mieli kogoś ugadanego na nowy sezon.3 ligowcy przyjdą gorzej z zawodnikami z wyższego poziomu

Okulickiego | 2020-07-26 12:03

Prezes w niedawnym wywiadzie gadał że jest po rozmowach z kilkoma nowymi grajkami. Teraz czy do III będą chcieli przyjść ale myślę że kasa zrobi swoje. Nie ma wyjścia bo póki co wychowanków nie ma.

1938fc | 2020-07-26 12:15

Nie ma co gadać w 2 lidze nie byliśmy klubem który był na 1 miejscu aby zawodnicy przychodzilli ale teraz domyślam się że mamy budżet duży jak na 3 lige i wielu zawodników będzie tu chciało przyjść nawet że względu na kasę jaka będą tu dostać na poziomie 3 ligi

Pazimieh | 2020-07-26 12:27

Akurat w tej lidze nie potrzeba wirtuozów ogranych na wyższych szczeblach, a ambitnych ludzi, którzy będą zapierd**** i gryźć trawę w każdym meczu.

Młodynie | 2020-07-26 12:29

Wiem na skrócie widać kto przeżył najmocniej spadek a był to Kacper

Sciemaa | 2020-07-26 13:04

1938FC jaki mamy ten budrzet? mamy kryzys w miescie tna na wszystkim... wiec musza uciac i tu.

Młodynie | 2020-07-26 13:06

Lucek mówił że tego nie zrobi .Weber na FB nawet pisze o tym że jest potrzebna jeszcze większą pomoc miasta aby wrócić za rok do 2 ligi

Filip kacper k. | 2020-07-26 13:36

Nadberezny, Weber, Nowak, Fabianowski grabaze stalowowlskiej pilki

Młodynie | 2020-07-26 13:37

1938fc | 2020-07-26 13:57

Oficjalnie miasto dalej będzie wspierało klub aby to jak najszybciej odbudować to są słowa prezydenta

Stary_kibic40 | 2020-07-26 14:00

I ten sku.... m...... ma jeszcze czelność śmiać się prosto w twarz i wypowiadać się w ogóle. Szczyt hipokryzji tego chłopaczka. Już nie pamięta co z koszykówką zrobili w Stalowej Woli?

Młodynie | 2020-07-26 14:02

Dobrze mu prezydent pojechał że jak bedzie trzeba to i zwiększy wsparcie dla klubu

1938fc | 2020-07-26 14:08

Dzisiaj grają rezerwy może będzie Nowak albo Fabianowski wie możemy podejść i powiedzieć co o nich myślimy

Sciemaa | 2020-07-26 14:08

No nie koniecznie zwiekszy... bo i radni od niego moga powiedziec basta... juz ostatnio pokazali ze potrafia miec swoje zdanie popierajac wniosek o "ukaranie" za nie dotrzymywanie terminow na odpowiedzi co do wydatkow lub ich ogolny brak... ja bym do psa wrzucil komisje rewizyjna zeby przetelepala ksiegowosc.

Młodynie | 2020-07-26 14:14

Nie bój się mają większość . Nie bedą się słuchać rozkazów to wylecą z partii

Młodynie | 2020-07-26 14:38

Może dziwić nastawienie niektórych piłkarzy.Wystarczy przeglądnąć media społecznościowe imprezy się zdarzały nie rzadko

Tomko | 2020-07-26 14:39

Trzeba może pościągać też wychowanków i ludzi ze stalowym sercem. Powinni przeprosic sie z Ożógiem, jak juz nie są przeproszeni żeby przyszedł spowrotem zamiast tułać się gdzieś po Jastkowicach. Mógłby jeszcze sporo dać. O wychowankach pokroju Telki, Argasinskiego, Mistrzyka, Piechniaka. Janusz Iwanicki mógłby wrócić po latach, on nie wychowanek ale zawodnik ktory tez wiele by dał ze stlaowyn sercen. Juda czy bracia Turowie. Mysle ze z tych nazwisk mozna by jeszcze sklecic ciekawa druzyne walczącą o awans i to jak najszybszy. Ale ja czuje po koscioach ze Nadbereżny cos załatwi że bedzie mozna spac spokojnie i Stal przygotywac sie bedzie do nowego sezonu w 2 lidze. Ale opcja z wychowankami zeby ich znów tutaj zebrac nie jest złą opcja. W koncu np Ożóg czy Iwanicki kopią w niższych ligach, 2 poziomy niżej to jeszcze śmiało dali by radę i w Stali.

Tomko | 2020-07-26 14:41

I super reakcywacja Wietechy, wraca jako kapitan na bramkę. To by była druzyna z charakterem.. legendy klubu znów razem. Jeszcze Horajecki moiglby wrocic.

Młodynie | 2020-07-26 14:43

Tur ? Różnica miedzy 4 ligą a 3 jest ogromna . Przypomni mi ktoś klub ostatnio który awansował samymi wychowankami ?

Sciemaa | 2020-07-26 14:45

TOMKO ty tak na serio? ty a moze koszykarz jakis? wysocy moga sie nadawac przy dosrodkowaniach zawsze cos trafia... a sporo mamy tych emerytowanych...

Raul | 2020-07-26 17:17

Trener Frajer Szydelko mowi na konferencji , kolejny raz " Nie bylo Nas na boisku " .No zesz kur.. mac . To Ja tam mialem byc ???? ZA CO WY BIERZECIE PIENIADZE !!!!!!! JAK MNIE NIE MA W PRACY , TO MI NIE PLACA .....

Młodynie | 2020-07-26 17:19

Rezerwy prowadzą 1 do 0 Bosak strzelił

Raul | 2020-07-26 17:37

Ten Klub nie zasluguje ANI NA FRAJERSKICH DYREKTOROW , DZIALACZY , MENADZEROW ANI "" PILKARZY" , co to ich nie ma na boisku . To gdzie sa ???? U BUKA.

Stary_kibic40 | 2020-07-26 17:42

Raul u buka to częste wizyty mieli działacze i zawodnicy z Łodzi. Wczoraj właśnie za to zostali po meczu właściwie nagrodzeni. Bardzo dobrze.

Młodynie | 2020-07-26 17:43

Czego nagordzeni w szatni bez kibiców szampan lał się strumieniamy impreza zakończona od 4 nad ranem .Szkoda że ucierpiał niewinny młody chłopak co zagrał 40 minut przez cały sezon

Ramirez | 2020-07-26 18:46

RAUL sklej pizde

Młodynie | 2020-07-26 18:51

Rezerwy przegraly 2 do 3

Stalowiak1938 | 2020-07-26 18:57

To my zaczynamy 3 ligę za tydzień? Czy mają jakąś przerwę?

Maniek | 2020-07-26 19:01

Może ponownie trzeba trenera z regionu? Choć Szydelko nie jest zly, ale nad osobą Piotra Brzezinskiego mozna by się zastanowić. Albo nawet nad Czesławem Palikiem. Trenerzy Ci od lat zwiazani ze stalowowolska pilka, znaja ją jak mało kto. Za tydzien rusza liga, zeby sie nie okazalo ze za rok beda grali derby z Sokołem co juz samo w sobie jest zabawne. Ja bym Szydełki jeszcze nie skreslal. Opcja 2 trenerów jeden z regionu a drugi młody zdolny to może byc pomysł.

Maniek | 2020-07-26 19:03

Piotr Brzezinski zbudowal druzyne na awans do 2 ligi, nie wiem czemu z nim pozniej pozegnano sie, a wtedy Gielarek przejal druzyne. Palik tez robił awanse druzynom.Choć moze i Gielarek?? Ale on to bardziej w Tarnobrzegu zakochany

Maniek | 2020-07-26 19:09

I dobrze napisał Tomko ze powinni postawic na wychowanków, pozbierac z regionu i smialo ta druzyna mogla by jeszcze walczyc o awans do 2 ligi.Lza nie jednemu by sie w oku zakrecila jakby Ożóg znów wrócił grać do Stali, znów by jak kiedys dyrygował druzyna. To jest 3 liga i Ozóg śmiało mógłby w niej grać.

Misio | 2020-07-26 19:16

Ja pie... Ożóg ma 54 lata i gra sobie rekreacyjnie. Może jeszcze udało by się namówić Grześka Latę? Przecież chłopak z regionu i kiedyś król strzelców na MŚ!

Sciemaa | 2020-07-26 19:19

derby z sokolem gramy w tym sezonie;)

Stallzks | 2020-07-26 19:25

Gielarkow Palików Ożógow nam tu nie trzeba to było 15 lat temu. Jeśli nie będzie wzmocnien szczególnie w ofensywie i bok obrony to będziemy zwyczajnie średniakiem w lidze ogórkowej.

Młodynie | 2020-07-26 19:52

Wreszcie dobry mecz Waszkiewicza dzisiaj w rezerwach

Młodynie | 2020-07-26 20:14

My zostajemy w 2 lidze ? że rezerwy grały

Sciemaa | 2020-07-26 20:15

prezydent zamiast opierdalac ich z gory do dolu chilluje na kajakach a jak....

Ramirez | 2020-07-26 20:20

Dobry mecz Waszkiewicza bo to kopanina 4 ligowa regionalna to czego się spodziewałeś naturalne ze przerasta ten poziom ligowy. Nasi młodzieżowcy z trudem sobie tam radzą a jak czytam wpisy ze maja grać wychowankowie w pierwszej drużynie to się zastanawiam czy co poniektórzy maja tutaj mózg ?? Patrząc na poczynania wychowanków w drugiej drużynie na tle amatorów z brzuchami. Co do trenera to Palik był tu kurrrr...wa przez 6 kolejek i jest jednym z głównych winowajców tego spadku a ktoś pisze zeby został trenerem ludzie ogarnijcie się wytrzeźwiejcie zanim dotknięcie klawiatury. Mietek Ożóg to stara zgrana płyta oprzytomniejcie czasu się nie da cofnąć i 20 lat miał już nie będzie. Przestańcie pieprzyć bzdury.

Pazimieh | 2020-07-26 20:21

Dobrze, że Ty 24h/7 dni w tygodniu jesteś w robocie :)

Stary stalowiak | 2020-07-26 20:21

Tak, jest duża szansa że zostaniemy w drugiej lidze, musimy czekać kilka nerwowych dni i być cierpliwi.Jesli nie wiecie o co chodzi,to chodzi o pieniądze.Gosc to fajnie opisał w komentarzach na podkarpacielive.pl w artykule wypowiedzi trenera Szydełki.Nie ma co pompować balonika,ale można mieć zawsze nadzieję

Stary stalowiak | 2020-07-26 20:27

Sprawa dopingu Siedlec będzie być może dalej na widelcu,bo źle ją zastosowano więc przecież możemy upominać się swoje,no i rzeczywiście po co zaczynać ligę 19 zespołami żeby ktoś cięgle pauzował w kolejce, jak można wystartować w parzystej liczbie. Pzpn napewno na tym nie straci,w wręcz odwrotnie.Kasa misiu kasa.....

Młodynie | 2020-07-26 20:30

Meczem Lech Błekitni powinien zająć się prokurator

Stary stalowiak | 2020-07-26 20:33

O zgadzam się z Ramirezem, co wy wogole za brednie tu wygadujecie.jaki kufa Mietek,gielarek czy jeszcze lepszy Czesiu Palik jak chłop z tlenem prawie jeździ i ciężko mu było na mecz do Boguchwały raz na dwa tygodnie dojechać.Ludzie otrzeźwiejcie!!!!

Marco | 2020-07-26 20:59

Jeśli Korona Kielce nie przystąpi do rozgrywek 1 ligi to będzie grać w drugiej A jej rezerwy zostaną przesunięte do 4 ligi i my zajmiemy ich miejsce w 3 lidze i wszędzie będzie parzysta ilość drużyn. Puki co w Kielcach szukają właściciela klubu i jego synów którzy wyjechali i ślad po nich zaginął.

Stary_kibic40 | 2020-07-26 21:13

Ożóg, Gielarek, Palik itd. Wy tak na poważnie Panowie czy jeszcze kac trzyma po wczorajszym hehe

Młodynie | 2020-07-26 21:18

Ożóg to może do rezerw jako grający trener by się nadawał tylko nie wiem czy chłopcy by to znieśli

Stary_kibic40 | 2020-07-26 21:31

W sposób, w jaki pożegnano tutaj byłych zawodników to w ogóle szkoda gadać. Nie ma się co kompromitować teraz i namawiać ich do powrotu. Chociaż np. w przerwie meczu z Pogonią jakby taki stary dobry Mietek wszedł do szatni, to by tam chłopaków odpowiednio zmotywował. A tak wyszli po przerwie, zresztą tak samo jako w 1 połowie, jak normalne panienki k....

Okulickiego | 2020-07-26 21:50

STARY_KIBIC40 ....dokładnie o to chodzi....!!!! Sito jakie byli gracze Stalówki dokonywali by na samym etapie pozyskiwania danego grajka było by tak wąskie że żaden nieudacznik by się nie prześliznoł. TEGO BRAKUJE NAJBARDZIEJ ..... !!! dokładnej analizy czy się ktoś nadaje czy nie...! tego nie ma i spadliśmy tylko i wyłącznie dla tego że "obecni" grajkowie kompletnie nie byli na odpowiednim poziomie.
Jak by nie patrzył trzeba rozpocząć nowy sezon z myślą że w zimie wszelkie personalne sprawy dokończyć. Z kilkoma chłopakami się przeprosić i grać . Tu nie potzreba będzie jakichś niewiadomo kogo ale tylko i wyłącznie chłopaków którzy chcą grać w piłkę ...na prawdę chcą !!!!

Misio | 2020-07-26 22:15

OKULICKIEGO - ci byli piłkarze to nie czasem Fabian, Drozd, Wietecha, Nowak, Wtorek? Szydełko zrobił 45 punktów w 29 meczach. Średnia mniej więcej co Widzew, który awansował i wy psioczycie na trenera??? Zastanów się jeden z drugim, bo to nie Bayern czy Barcelona! Powstała fajna drużyna, a teraz będzie kupa.

Młodynie | 2020-07-26 22:18

Prawda jest taka że obecnie zaden klub nie gra wychowankami.Nasi nie są gotowi na 3 ligę niektórzy tak ale napewno nie sami. Stal Rzeszów awansowała wychowankami ? Motor ? Hutnik ?

Młodynie | 2020-07-26 22:37

Co nie zmienia faktu że młodzi fajnie zagrali dzisiaj Szifer Stepniowski Siudak wyjął kilka setek

Normalny50 | 2020-07-26 23:12

Nie ma co mowic ze ten czy tamten jest winien tej sytuacji wszystcy w klubie sa odpowiedzialni za wyniki teraz nie ma czasu na rozmyslanie zostal tydzien do rozgrywek trzeba sie sprezyc i naprawic to innego wyjscia nie ma

Sciemaa | 2020-07-27 00:02

Wychowankowie? graja np w 2 druzynie... w ligach ogorkowych by nawet w dupe dostawali.

Marco | 2020-07-27 01:42

Jedyne i racjonalne rozwiązanie to utrzymać ten skład (choć zapewne za kilka godzin wiele się wyjaśni) by naprawili to co zjeb**i . Ale też w tym wszystkim nie jesteśmy bez winy. Brak dopingu, (bo to co było to nikt nie nazwie dopingiem) . Każdy cieszył mordę po wygranym meczu nie myśląc o tym że czeka nas degradacja. Z przebiegu meczu to chyba nawet piłkarze Stalówki myśleli że to będzie "luźny " mecz na remis dający utrzymanie obu ekipą.

Młodynie | 2020-07-27 07:40

Pytanie brzmi kto jako pierwszy opuszcza okręt ? Śpiewak Fidziu ?

Stallzks | 2020-07-27 08:29

Odpalcie najsłabszego Sobotke bo już nie szło patrzeć na jego grę

Młodynie | 2020-07-27 08:44

Zgodzę się Szifer zjada Bartka

Filip kacper k. | 2020-07-27 08:48

Spiewak juz w Motorze

Młodynie | 2020-07-27 08:51

To się chłopak popisał Mistrzyk miał honor

Filip kacper k. | 2020-07-27 08:51

zreszta tylko niedojdy tu zostana, kazdy kto umie prosto kopnac pilke to odejdzie

Młodynie | 2020-07-27 08:55

Ale litości nie Motor Chłopak może grać w każdym klubie.Wojcik poszedł ale to nie nasz chłopak

Filip kacper k. | 2020-07-27 08:58

nie wiem czemu sie dziwisz. dostal wiecej niz Fidziu u nas

Młodynie | 2020-07-27 09:00

Pokazuje że woli kopać się w 2 zamiast grać w 1 w ŁKSie który był poważnie zainteresowany czy Mielcu .W Łodzi miałby szansę na grę

Filip kacper k. | 2020-07-27 09:02

W Motorze ma dobra kase, pewna gre jako mlodzizowiec i duze plany na przyszlosc, przy calej nienawisci do tej kur.. nie bylo lepszego wyboru

Młodynie | 2020-07-27 09:06

W 1 lidze chyba podobna kasę by dostał ?

Filip kacper k. | 2020-07-27 09:07

ale by nie gral a tego potrzebuje najbardziej

Stallzks | 2020-07-27 09:22

Czyli w 4 lidze gramy o utrzymanie, co za wiesniaki tak ten klub sprzedać za drobne. Zero honoru mają ci co w klubie pracują

Młodynie | 2020-07-27 09:30

Prawda jest taka że wyzelowani musieliby zejść z kontraktów a tego nie zrobią więc pójdą tam gdzie więcej dadzą

Daro | 2020-07-27 09:30

Skąd to info o Śpiewaku bo oficjalnego info nie ma. W tym momencie plotki i niepotwierdzone informacje są nam niepotrzebne.

Stallzks | 2020-07-27 09:31

Jesteśmy świadkami rozwalania stalowowolskiej piłki nożnej przez Rzeszów. Reska chce Jopka, Stal chce Fidzia, zaciąg trenerski z Rzeszowa spuścił nam zespół. Prezesa jeszcze wzięli z Rzeszowa. Hmm szkoda że Fabianowi nie było po drodze z Jarkiem Wieprzeciem, tym który za te barwy szedł z głową tam gdzie grajki bali się włożyć nogę..
Czas na rozliczenia, Fabian totalna kompromitacja wraz z byłym prezesem Nowakiem. Miejcie honor, tu trzeba stalowego charakteru i nieustępliwości a nie jak chorągiewki

Młodynie | 2020-07-27 09:33

Jopek pewnie Stal Rzeszów Dziubiński ściągnie jakiegoś kumpla do Resovii Fidziu Motor Śpiewak Motor .I nie ma drużyny Kiercz będzie się wahał bo widać że to inteligentny facet Waszkiewicz raczej zostanie i wychowankowie

Młodynie | 2020-07-27 09:34

Witasik Resovia do kumpli z Siarki

Stary_kibic40 | 2020-07-27 09:54

Rozbiór Stalówki trwa w najlepsze. Pisałem już jakiś czas temu tutaj żebyś Kacper poszedł wszędzie (było na 100 % wiadomo, że odejdzie), wszędzie, no ale nie do tych k.... z Lublina. Jednak się to potwierdziło. Kolejni zawodnicy, którzy odchodzą: Pietrzkiewicz, Jarosz, Kiercz, Sobotka, Waszkiewicz, Witasik, Jopek, Mroziński, Płonka, Fidziukiewicz. Kim Wy Solecki, wielki fachowcu od rozwoju firm (mający tyle wspólnego ze sportem co babcia Jadzia), chcecie grać w tej 4 lidze? Tak rozp...... taki klubu (ikonę tej części Polski) to jest wręcz niemożliwe. Nowak, Fabianowski jeszcze jesteście w klubie???? Wyp......

Stallzks | 2020-07-27 09:56

W 4 lidze gramy o utrzymanie wychowankami...

Młodynie | 2020-07-27 09:59

Oni się nie utrzymają wychowankami taka prawda brutalna.Jesli myślą inaczej to powodzenia

1938fc | 2020-07-27 10:08

Znawcy mu ku....wa się znaleźli , nic nie wiecie a piszecie i wprowadzacie ludzi w błąd. Jeden pisze tutaj że Śpiewak idzie do Motoru a ja widzisz słyszałem że do Krakowa więc mamy sprzeczne informacje więc sugestia nie podawać fake informacji

1938fc | 2020-07-27 10:11

Lucek nie dopuści do tego abyśmy grali samymi wychowankami tak jak tu mówicie i klapiecie . przejrzał na oczy komu zaufał i to prawda mam nadzieję że Fabiana już nie ma

Tomko | 2020-07-27 10:16

Spokojnie, Nadbereżny nie dopuści żeby kluczowi gracze odeszli z klubu. Nie wiem skad informacje ze wiekszosc odchodzi. Ale ten wpis twitterowicza na Pana Prezydenta, który tyle dla tego klubu zrobił to jest skandal!!! Jak on smie atakowac człowieka dzięki któremu Stal jeszcze dycha?? I bedzie dychac być moze dalej w 2 lidze?? Nadbereżny nie dosc ze swietny Prezydent którego Stalowa nie miała od lat to jeszcze działa tak dla sportu i nie tylko dla piłki nożnej. Lekkoatletyka, nowe boiska, siłownie to jego zasługa.Utrzymać ten skład i bedzie dobrze. Nadbereżny się juz o to postara.

Kamilosss | 2020-07-27 10:16

Tak wy już wszystko wiecie kto gdzie odchodzi i ile tam będzie zarabiać. Przestańcie siać ferment, bo tylko możecie zaszkodzić klubowi.

Młodynie | 2020-07-27 10:18

Poczekajmy dzisiaj zapewne pierwsze decyzje

Stary_kibic40 | 2020-07-27 10:49

Panowie 80 % składu odejdzie. Który z nich będzie chciał grać (kopać) po 4 ligowych kartofliskach? Na pewno mają jakieś ambicje i niestety nie ten poziom już. Zrozumiała decyzja. Ten co tak pieje na Prezydenta (mojego dobrego przyjaciela) to ten ekspert od koszykówki w Stalowej. Ze ślęzakiem bardzo ładnie rozwalili ten sport u nas w mieście. Teraz chłopaczek zasiada sobie w Radzie Miasta i uśmieszki na twarzy.

Ramirez | 2020-07-27 10:52

Przestancie pie...rdolic bzdury i siac szerokorozumiany ferment Jopek, Śpiewak, Fidziukiewicz, Waszkiewicz, Płonka, Sobotka, Pietrzkiewicz i kilku innych wszyscy z nich maja wazne kontrakty jak ktos ich chce musi slono zaplacic a odejsc to co poniektórzy powinni od monitora i klawiatury bez odbioru

Kategoriak | 2020-07-27 10:53

Nie wiecie nic.. pisząc ze Śpiewak już w Motorze, Fidziu gdzieś tam, Jopek gdzieś tam. Sezon się skończył w sobotę wy już wszystko wiecie. Odejdą to przyjdą chłopaki z okolic i uwierzcie mi w 3 lidze sobie poradzą bo i taki Mistrzyk, Drzymała z Niska czy chociażby Tur dadzą radę na tym poziomie a przede wszystkim oddadzą serce dla tej drużyny. Poczekajmy na decyzje bo aż sam jestem ciekawy jak to wszystko się potoczy

Lubelak | 2020-07-27 11:01

Gdyby mieli ambicję nie odpuściliby w sobotę.
Na dziś nikt do Motorynki nie idzie.
Ilość fermentu jaka się tu pojawia niczym w Skandalach:)

Kamil | 2020-07-27 11:10

Kilku plotkarzy jest. Poczekajmy na jakieś oficjalne informacje.

Stallzks | 2020-07-27 11:18

Inna sprawa ze za to co zrobil Lech II Poznan powinni wyje*** wszystkie szkółki Lecha w okolicy

Młodynie | 2020-07-27 11:20

Lech z Błękitnymi ma dobry kontakt wielu byłych piłkarzy z akademii gra w Stargardzie

Młodynie | 2020-07-27 11:28

źródło nie za wiarygodne ale ponoć klub ma bańkę dlugu dokładnie 900 tyś zł

1938fc | 2020-07-27 11:35

Kurde młodynie znowy gadasz i dajesz nie potwierdzone info , post koalicji która ma za zadanie oczerniać prezydenta , znaleźli sobie temat i wykorzystują to bo klub spadł i to wykorzystuja .

Młodynie | 2020-07-27 11:38

Ale to jeszcze za mecze w Boguchwale w 2019

Nicke | 2020-07-27 11:46

Liga rusza w sobotę, nie wiadomo kim będziemy grać ani z kim będziemy grać...

Marco | 2020-07-27 11:47

1938FC tu masz potwierdzenie tego o czym pisze MŁODYNIE » https://www.facebook.com/55455465157.....

Młodynie | 2020-07-27 11:50

Ale to jest za 2019 samym meczem z Bytovia sporo nadrobili

Stalowiec1938. | 2020-07-27 11:51

Jak piłkarze świadomi wagi tego meczu mogli tak przejść obok niego ?! Minęło troche czasu i dalej tego nie mogę rozkminić przecież trenerzy i piłkarze wiedzieli że żeby się utrzymać nie można PRZEGRAĆ każdy o tym WIEDZIAŁ od laika co się nie interesuje za bardzo tematem ! Było więcej niż pewne że Błękitni wygrają z Lechem . Lech pewny utrzymania o nic grał a Błękitni o życie . Tak samo było wiadomo że Pogoń będzie z nami walczyć bo porażka i remis im nic nie daje a nam wystarczyło i aż nie PRZEGRAĆ . A piłkarze w meczu o 6 pkt o utrzymanie o Przyszłość przeszli obok meczu na stojąco ! Nie da się tego zrozumieć

1938fc | 2020-07-27 11:57

Zauważ co to za portal i co to za ludzie , są to ludzie z opozycji beda szukać dziury w całym że Lucka ośmieszyć. Poniedziałek i nic nie wiedziemy na ten moment ale z tego co można słyszeć Stalowa zacznie grać pozniej i maja zmienić terminarz jest jakiś ,, zapasowy" podobno

Kibic z młodynia | 2020-07-27 11:59

O 12 losowanie PP

1938fc | 2020-07-27 12:01

Stalowej nie ma w pucharze z 2 ligi jest tylko 12 drużyn

Daro | 2020-07-27 12:06

Jesteśmy w rundzie wstępnej PP i gramy 8-9 sierpnia ze Skra Częstochowa w Częstochowie i poznamy potencjalnego rywala.

Stalowiec1938. | 2020-07-27 12:07

Niech walczą odwołują się Pogoni powinni teraz odjąć 6 pkt , Liga jest nieparzysta 19 zespołów , nie wiadomo co z licencjami Korony itp Człowiek się ludzi jeszcze

1938fc | 2020-07-27 12:07

A to sr coś zle musiałem przeczytać w takim razie , teraz to ja wprowadziłem niektórych w błąd sorry pany

Daro | 2020-07-27 12:20

Skra/Stalówka - Lechia Gdańsk w PP

1938fc | 2020-07-27 12:21

Lechia Gdańsk będzie naszym rywalem jeśli pokonany Skre

Michalinho2 | 2020-07-27 12:21

Jeśli wygramy że Skra zagramy następnej rundzie z Lechią Gdańsk.

Nicke | 2020-07-27 12:27

Skra się zepnie na nas, a my w rozsypce...

Młodynie | 2020-07-27 12:43

Już kiedyś Lechie wyrzuciliśmy .Ale pewnie nie będzie kim i oddamy mecz .Liga ważniejsza

Nicke | 2020-07-27 12:45

Warto wygrać ze Skrą i zagrać z Lechia przy jupiterach...

Młodynie | 2020-07-27 12:47

Ten śmiesznie będzie jak Lechia przyjedzie na orlika w Częstochowie .Pewnie woleliby nas

Kibic z młodynia | 2020-07-27 12:47

Na chwile obecną możemy pomarzyć o Lechii.

Sciemaa | 2020-07-27 12:48

Jeszcze pewnie konkretnych rozmow nie bylo w klubie a wy juz oddaliscie pol zespolu:) pewnie kilku odejdzie bo koncza sie kontrakty wypozyczenia... kilku pewnie ma wpisy w kontrakcie ze wolna reka w razie w(spadku).

Młodynie | 2020-07-27 12:51

W pucharze jakoś często szło oby tym razem

Stary_kibic40 | 2020-07-27 12:51

F......... jeszcze w klubie jesteś??? Wyp.....

Stallzks | 2020-07-27 12:54

Odnośnie pucharu skoro gramy ligę niżej niż skra powinniśmy być gospodarzem meczu

Nicke | 2020-07-27 12:59

Nie powinnismy, bo w rundzie wstępnej gospodarzem jest drużyna, która była wyżej w 2 lidze.

Młodynie | 2020-07-27 13:01

13 ? jeszcze żadnych decyzji ?

Kibic z młodynia | 2020-07-27 13:06

Skra jest gospodarzem bo była wyżej w tabeli.

Filip kacper k. | 2020-07-27 13:08

Fabianowski zostaje na stanowisku, Nowak dalej prezesem PCPN. Trwaja namowy Szeydelko do pozostania

Młodynie | 2020-07-27 13:09

Przydałby się konferencja co dalej jaki plan słowa przeprosin oficjalna rezygnacja Fabiana Nowaka.

Stary_kibic40 | 2020-07-27 13:11

Nic się stało, impreza trwa dalej, można otwierać szampana

Sciemaa | 2020-07-27 13:12

a tym klubie nie ma konferencji na takie tematy.... sa tylko takie jak powolanie planu 5letniego powolanie prezesa itd.

Młodynie | 2020-07-27 13:13

Ja proponuję podwyżki jeszcze za sukces oraz w nagrodę urlop na Seszelach

Daro | 2020-07-27 13:17

Poczekajmy na konferencję, przecież pada, trochę błota się zrobiło, jeszcze by sobie Fabianowski białe spodnie pobrudził.

Tak na serio to przydałoby się info kto na obecną chwilę zostaje na 100% z kim się rozstajemy i jakie są cele na przyszłość

Sciemaa | 2020-07-27 13:20

Prezydent jest na kajakach nie ma czasu

Młodynie | 2020-07-27 13:21

Nie zapomnijmy fryzura układana przez tydzień niewygodne pytania lepiej machniemy oświadczenie .Tylko gdzie znajdzie pracę w Stali Rzeszów ?

Młodynie | 2020-07-27 13:22

Prezydent to na kajakach był w Niedzielę dzisiaj jest w robocie

Stary_kibic40 | 2020-07-27 13:24

4 poziom rozgrywkowy, a tu proszę: prezesik z Rzeszowa z piękną pensją + dyrektor ds. sportu z piękną pensją. Nic się nie stało, kaska na kontach musi się zgadzać co miesiąc.

Filip kacper k. | 2020-07-27 13:31

ten prezesina od siedmiu bolesci do kolega Webera. on sie tak zna na zarzadzaniu jak ja na tanczeniu. konczyl jakas szkole w jaroslawiu, pare szkolen z zachowania pozorów i kasa ma sie zgadzac. pisuar- tyle w temacie

Misio | 2020-07-27 13:35

Jak czytam te komentarze, to mam wrażenie jakbym posłuchał starych plotkar przed blokiem!

Sciemaa | 2020-07-27 13:38

ten prezesina mial zaczac od poznania calej ekipy... nie mial czasu zajmowac sie sprawami klubu wiec jest najmniej winny...;) zreszta pewnie i tak jest najbardziej wyksztalcony z tych wszystkich ostatnich prezesow.

Pjona_ziom | 2020-07-27 13:40

Halo nie wierzę w to co się dzieje. Mamy godz 13 i nadal cisza...
Czy w tym klubie nie będzie normalnie ? Nic się nie stało kasa jest ... Dyrektorzy i menadżerowie będą mieć więcej dla siebie bo tańsze wyjazdy i mniejsze pensje dla piłkarzy będą . Jest super jest super

Tomko | 2020-07-27 13:44

Jak on śmie krytykowąć Prezydenta, ten cały działacz od koszykówki jeden!!!! sam razem z byłym prezydentem rozwalili koszykówke w miescie i teraz czepia się Nadbereżnego. Ty działaczu koszykówki zajmij się lepiej naprawą koszykówki w tym mieście którą sam zepsułes a nie czepiaj sie prezydenta. To ze Stal spadła to wynik nieszczęśliwych okoliczności bo to jest druzyna za dobra na spadek i wszyscy o tym wiedzą. wyniki się wybitnie nie układały calu sezon.I taka jest prawda. Ale cos czuje ze jednak sie utrzyma. Ktos nie dostanie licencji, juz nie raz tak bywało w przeszlosci.

1938fc | 2020-07-27 14:10

Coś czuje panowie że nie doczekamy się dzisiaj infa na temat zmian w naszym klubie

Sciemaa | 2020-07-27 14:12

Jak oni zapewne sami nie wiedza co sie dzieje to jakie ty chcesz info???

Stary stalowiak | 2020-07-27 14:20

Tą męska ciota Fsbianowskiy jest w tym klubie?To paranoja,to jest człowiek który jest największym winowajcom naszego spadku z ligi,on jest bo będzie nadal grabarzem naszej kochanej Stalówki.Tego gościa trzeba się za wszelką cenę pozbyć by nadal Nie niszczył naszego klubu.Gdyby ta ciota miała za grosz honoru i kultury osobistej,to przede wszystkim powinien poczuć się winny wziąć to na klatę i przeprosić wszystkich kibiców Stalówki za zaistniała sytuację i podać się sam do dymisji.Ale ta świnia nie odejdzie od tego koryta co mu Lucek podstawił i liczy tylko kasę by zgadzała,a kibice i piłkarze i spadek go najmniej interesuje.A ten mądry naiwny Lucia jeszcze go tak sowicie docenił e jego tak ciężko wykonywanej w pocie czoła pracy, jego wyniki i wielkie osiągnięcia,że w bonusie dał jeszcze jego kobicie która w domu gary zmywała,cieplutka
posadkę za ciężkie pieniądze. O kufa,to jest właśnie polityka naszego prezydenta, dalej ciągle kolesiostwo i rozdawanie wysokich stołków za free dla ludzi którzy są niekompetentni i kompletnie nie znają się na swojej pracy i obowiązkach.Mam wymieniać? Chyba każdy wie o jakich ludzi chodzi.Ludzi którzy nam teraz wszystkim kibicom zgotowali ten los i skończyło się dla nas środowiska piłkarskiego tragedią.Nie umniejszam Luckowi i chwała mu za stadion i wsparcie z miasta, ale za dobór łudzi do współpracy po znajomości, którzy kompletnie nie znają się na swojej robocie,byłe by tylko byli z jego ugrupowania należy mu się surowa nagana.I niestety ale przez to nasz prezydent ma też swój udział w tym o przyczyniły się swoimi kontrowersyjnymi decyzjami do naszego spadku z ligi.Kto ma wiedzieć, ten wie.Tyle w temacie

Ramirez | 2020-07-27 14:28

Mam wrazenie ze niektorzy powinni sie podac po leki psychotropowe... jest godzina 15 poniedzialek ogarnijcie sie juz zalatwianie wielu spraw to nie jest prosta sprawa jak sie wielu tutaj wydaje a w klubie na pewno trwaja rozmowy czy to z zawodnikami czy z trenerem i ustalanie planu bo na parkingu stadionowym od samego rana jak szedlem z psem to stoja samochody prezesa, fabianowskiego i nowaka.

1938fc | 2020-07-27 14:30

To Fabian jeszcze w klubie ? Jak to mieli go wywieźć na taczkach

Tomko | 2020-07-27 14:53

Trzeba dać czas zespołowo. Dać czas.
Od razu to wiadomo że nie bedzie informacji odnosnie tego co sie dzieje. Ale ten zespol powinien pozostac taki jaki jest, tzn kosmetyczne zmiany, a nawet jeszcze wzmocnić. Rozumiałbym jakby przegrywano wszystkie mecze jak leci, a tutaj wygrana z liderem na ich boisku, wysokie wygrane u siebie. Trafialy sie gorsze mecze jak ten ostatni i np ze Skra, ale nie zmienia to faktu że trzeba utrzymac wiekszosc tych zawodnikow szczegolnie tych kluczowych.

1938fc | 2020-07-27 14:55

Niektórzy chcą zostać i zrobić awans :)

Stary stalowiak | 2020-07-27 14:59

A druga sprawa,to przyznawanie gazy finansowej przez Fabianowskiego,bo on się tym zajmuje.Niby jest człowiek stąd, a strasznie gnoi i wykorzystuje naszych miejscowych chłopaków, wychowanków tego klubu, jest wobec nich wredny, arogancki i złośliwy,a foruje i docenia tylko ten swój szrot, który nam tu wielmożny pan sprowadził.Jestem akurat bardzo dobrze zorientowany w tym temacie i kufa naprawdę nie uwierzycie jaki straszny on podział robi w drużynie i wprowadza zła atmosferę, chociażby nawet za przydział po pensji w kontrakcie.wszyscy Ci jego najemnicy mają największe stawki jak na nasze skromne warunki finansowe 6,7 tysięcy nawet dwóch po 10,gdzie nasi chłopcy stąd.wychowankowie, którzy są przyszłością tej drużyny jak Szifer,Stempniowski grają za najniższe stypendium,za marne 500zl, tak niestety to prawda tyle im dał gsbisnye kontrakcie, byle by więcej dla niego i jego najemników zostało.A Śpiewak, chłopak który teraz się wybił i jest w życiowej formie.I waszym zdaniem ma on tu zostać i grać za marne 1800 zł, które mu ta ciota F.zapisała w kontrakcie? Więc teraz się jeszcze dziwicie że chłopaki szuka na siłę klubu,by tylko się stąd wyrwać i w miarę godnie zarabiać.Pewnie nie jest może zbyt wymagający i byle jaki pierwszy lepszy kartoflany nawet klub da mu tysiąca więcej i chłopaka który jest potrzebny tej drużynie stracimy raz na zawsze.Bo właśnie taka jest polityka transferowa Fabiana, szkoda mi parę groszy więcej dla swoich,a podciąga nam kolejny szrot i najemników z Polski i da im najwyższe stawki.A Ci przyjdą pewnie z chęcią,klub z kasy oblupia, spuszcza nas kolejną ligę niżej i uciekną stąd jak szczury w świat,jak to zawsze bywało szukac innych frajerów pokroju Fabianowskiego,a nas zostawią w lidze kukurydzianej.Czy kufa mać, tego właśnie chcemy?A dopóki ten jegomość, wielmożny Pan Fabianowski tu będzie,to na to się będzie zanosić i tak się być może i stanie.Dlatego również apeluje tak jak większość tu kumatych kibiców.ktorzy to widzą i wiedza o co tu chodzi,by Wielmożny Pan Fabian podał się do dymisji i to natychmiast! Dość już krzywd wyrządził dla naszego klubu.Dosc!!!!!

Kamil | 2020-07-27 14:59

kilka lat temu przegraliśmy ostatni mecz z Błękitnymi i nie awansowaliśmy a teraz to wygrana Błękitnych w ostatniej kolejce zepchnęła nas do 3 ligi. Minęło 5 lat od tamtego meczu

Stary_kibic40 | 2020-07-27 15:01

Jak już siadają do rozmów ten rzeszowiak od ZSL, fabianowski i nowak to aż strach myśleć o efektach takich rozmów. Zwłaszcza ten ostatni. Ludzie litości

Adams | 2020-07-27 15:02

Mam nadzieję na kolejny sezon ktoś zostanie z podstawowego składu chociażby przez sportową złość aby sie zrehabilitować za koszmarną porażkę bo cieżko sobie wyobrazic aby Stalówka zniżyła sie do dramatycznego poziomu grając prawie rezerwami w 3 lidze ...
Co do potencjalnego meczu z Lechią w PP rownież powinien byc pozytywny bodziec dla tych co zostaną aby wygrać z Skrą i czesciowo odzyskac nasze zaufanie doprowadzając do przyjazdu ekstraklasowego zespołu na H15

Stallzks | 2020-07-27 15:05

Bartkowi Sobotce dajcie podwyżkę taki on jest nie za dobry, nie za ambitny, taki w sam raz na 3 ligę. To prawda że kiedyś Fabianowski nie zgłosił drużyny juniorów starszych do ligi? Juniorzy nie będąc w ciągu meczowym zaproponowano im treningi z pierwszą drużyną a n treningach było 40 trenujących.
Pomyslcie czy zachwyceni tym faktem była pierwsza druzyna.
Skoro tak na siłę gość F. Trzyma się posady to zmniejszyć mu o połowę gaże i ogarniać co innego w klubie a nie szrot jaki sprowadza pokroju Sobotki.

1938fc | 2020-07-27 15:08

Nie takiej sytuacji na pewno nie było że nie zgłosił ktoś wymyślił historie

1938fc | 2020-07-27 15:08

i że 40 trenujących było to nieprawda

Misio | 2020-07-27 15:16

Jeszcze nie spadliśmy. Do póki zielony stolik w grze! Cierpliwości. Do środy.

Stallzks | 2020-07-27 15:22

Cieszy to co piszesz.. oby się udało!

1938fc | 2020-07-27 15:23

Co w środę jest jakieś spotkanie?

Misio | 2020-07-27 15:28

Szansę widzę w tym, że jeżeli faktycznie spadniemy, to będzie nieparzysta liczba drużyn i w naszej 3 lidze i w 2 lidze. Chyba PZPN wolałby uniknąć takiej sytuacji, bo zawsze ktoś musiałby pauzować. Więc lepiej zostawić nas w 2 i jest wszędzie parzysta liczba. Nikt nie pauzuje. Inną sprawą jest fakt, że jeszcze chyba nigdzie na Świecie nie spadła drużyna z taką ilością punktów! Osiągnęliśmy przelicznik ponad 1,35 pkt na mecz. Jak się komuś nudzi, to niech policzy jak to wygląda w innych ligach. W normalnej lidze, to nawet Elana ze swoimi 41 pkt utrzymałaby się! Oczywiście to nie jest czynnik, który daje nam prawo do utrzymania, bo jednak zajęliśmy spadkowe miejsce, ale....taka ciekawostka. Powtarzam jeszcze raz: CIERPLIWOŚCI

Misio | 2020-07-27 15:34

Zbyszek Boniek osobiście nam dziękował za pokonanie Katowic i ułatwienie sprawy awansu Widzewa. To niech teraz pomoże. Marek Koźmiński gościł na otwarciu PCPN, a też ma trochę do powiedzenia. Nasz spadek ucieszyłby chyba tylko zawistnych. A oni nie mają nic do powiedzenia. Uważam, że w interesie wszystkich jest, aby nikt nie pauzował, wszyscy grali regularnie.

Stary_kibic40 | 2020-07-27 15:37

Elegancko, niech zadziała tam PZPN żeby jednak zostali w tej 2 lidze. Oby to się udało. Mimo wszystko F..... wyp.....

1938fc | 2020-07-27 15:45

Aaaaa ale to są twoje spostrzenia ale zaufam ci bo jeśli coś jest na rzeczy tak jak mówisz to czekamy

Filip kacper k. | 2020-07-27 15:45

Stalowka leci i argument nieparzystosci jest az smieszny

Misio | 2020-07-27 15:57

Dostałem info ze środowiska dziennikarskiego, że w środę zapadną decyzje w PZPN. Ta parzystość to moje spostrzeżenia, to fakt. Sam bym już w utrzymanie nie wierzył, ale...ale to jest Polska, to jest PZPN. Tu wszystko jest możliwe i trzeba mieć nadzieję do póki...nie zatwierdzą oficjalnego terminarza 3 ligi 4 grupy i 2 ligi! A jak wejdziecie na 90minut, to możecie zauważyć, że pozostałe terminarze, uwzględniające spadkowiczów z 2 ligi są już zaklepane. Brakuje oficjalnie tylko tych co wymieniłem...więc chyba coś jest na rzeczy?!

Misio | 2020-07-27 16:09

Może przynudzam, ale: jeżeli spadniemy, to w 3 lidze 4 grupie będzie 21 drużyn. Czyli do rozegrania 40 kolejek. Czy ogarną tyle terminów? Bo przecież jeszcze jest Puchar Polski. A w drugiej będzie 19 drużyn czyli 36 kolejek. Argumentem jest po 20 zespołów i po 38 kolejek. I na to liczę, tym się łudzę.

Młodynie | 2020-07-27 16:09

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy..... zdanie potwierdza że nie wszystko jeszcze stracone

Młodynie | 2020-07-27 16:09

Nawet w Podkarpacielive są przekonani że się utrzymamy

1938fc | 2020-07-27 16:25

Gdzie są przekonani? Racja coś jest na rzeczy w takim razie więc oby oby nadeszła do nas radosna nowina co nie zmienia faktu fabiana i nowaka trzeba z klubu wywalić, trzeba zrobić może zbiórkę pod urzędem miasta lub zacząć akcje na necie w tej sprawie bo nie wierzę że od tak odejdzie jeden i drugi .

Pjona_ziom | 2020-07-27 16:34

STARY STALOWIAK prawdę piszesz, trochę dosadnie ale szczerze. Dodam tylko że że swojego doświadczenia wiem ilu moich znajomych wysyła dzieci do szkół/szkółek w Rzeszowie czy Mielcu to chyba o czymś świadczy. Dopóki F będzie w tym klubie dopóty chłopaki od nas że Stalowej czy regionu nie będą się rozwijać w Stalówce...

Kamilosss | 2020-07-27 16:39

Nie róbcie złudnych nadziei. Spadliśmy i zaczniemy sezon w 3 lidze.

Młodynie | 2020-07-27 16:43

» https://twitter.com/MateuszCiulak/st..... Siedlecki dziennikarz twierdzi to co my

Okulickiego | 2020-07-27 17:00

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Na obecną chwilę w II lidze jest 20 drużyn i póki co nikt się nie wycofał. Jeśli cokolwiek zakombinują to z III ligą gr. IV. Jak by nie patrzył to spadliśmy i trzeba zrobić wszystko aby zmontować nową drużynę.

Młodynie | 2020-07-27 17:02

tylko że jedna uzyskuje awans do 1 ligi i robi się 19

Adams | 2020-07-27 17:10

Dokładnie , po barażach w 2 lidze zostaje 19 zespołów co daje małą nadzieję na pozytywne rozpatrzenie sprawy na korzyść Stalówki ... jakby przeanalizować sytuację dla PZPN i Bońka ustalenie nowego porządku z terminarzami jest na ręke zwracając też uwagę na decyzje z Siedlcami bo nie do konca jest uczciwe z ujemnymi pkt od nastepnego sezonu

Młodynie | 2020-07-27 17:13

Terminarz miał być dzisiaj a go nie ma ?

Misio | 2020-07-27 17:15

Jeżeli awansowali i Motor i Hutnik razem, to i nas w wyjątkowych okolicznościach mogą utrzymać.

Adams | 2020-07-27 17:17

Pisząc dalej o trenerze Szydełko mimo wszystko powinien zostać na kolejny sezon w koncu to nie on biega na boisku w tym przypadku jego wina jest bardzo mała ... winni tego zamieszania są pilkarze poza tym krążą plotki o wymuszeniu premii po 1 połowie i malych szantażach w szatnii jesli to jest prawdą to z zstrony grajków jest bezczelnym posunięciem dlatego niektorzy nie zasługują na dalsza grę w barwach Stali

Młodynie | 2020-07-27 17:20

To by wyjaśniało dl;aczego 2 połowa na leżąco

Stalowiec1938. | 2020-07-27 17:24

Jeśli mówimy o regulaminie że spada 4 drużny to w tym samym regulaminie jest zapis że w przypadku wykrycia dopingu u zawodników (Pogoń Siedlce) mecz kończy się walkowerem a nie odjęciem punktów w następnym sezonie...

Stary_kibic40 | 2020-07-27 17:33

Wymuszenie premii po 1 połowie i szantaże w szatni? O rety, czegoś takiego jeszcze tutaj nie grali... Trzeba będzie popytać jutro Edka jak to było naprawdę. Jeżeli to prawda, wyp.... zamieszanych w to szybko ze STW.

Młodynie | 2020-07-27 17:38

Nie wiem czy to prawda ale dziwiła mnie postawa w trakcie drugiej połowy zamiast wszyscy do ataku to przeszli obojętnie tylko Kacper darł się na wszystkich . Po meczu grajki jakby nigdy nic . Wiec wcale bym się nie zdzwił jakby była to prawda. Pilkarze często szantażują w Widzewie grali na brak awansu aby utrzymać wysokie kontrakty

Stallzks | 2020-07-27 17:41

Mamy ludzi dojacych których tu nam Pan F ściągnął. Widać super fachowiec na odpowiednim miejscu.
Zapewne kto szatnia rządzi i szatnie trzyma to od nich wyszła taka opcja.. jak dla mnie Krzysiek Kiercz też się bardzo nie popisał w tym meczu. Panowi Sobotce już dawno powinni podziękować o szlifować na tej pozycji Szifera.

Stalowiec1938. | 2020-07-27 17:41

powinno to wyjść i winni tego powinni więcej nogi na Hutniczej nie postawić

Młodynie | 2020-07-27 17:41

Siudak dał popis w rezerwach

Stallzks | 2020-07-27 17:45

Nie zdziwię się że po czymś takim Kacper odejdzie z klubu, myślę że prędzej czy później to wyjdzie na jaw pazerność grajków. Zero ambicji i honoru.

Młodynie | 2020-07-27 17:47

W szatni musiał przyjść ktoś kto ewidentnie ma zły wpływ na resztę zespołu

Stary_kibic40 | 2020-07-27 17:54

Dodając, moim zdaniem należy pochwalić trenera Szydełkę. Nadał tej drużynie charakteru, w kilku meczach pokazali się z naprawdę dobrej strony jak na ten poziom rozgrywek. Jeżeli to prawda z tą szatnią w przerwie meczu, to aż ręce opadają. Po prostu brak słów.

Młodynie | 2020-07-27 18:07

Jest też inna wesja ze wstrzymano zawodnikom wypłaty i miały być wypłacone po utrzymaniu jak było naprawdę ? nikt tego nie wie . Jedno jest pewne zawodnicy jak i zarządzający sa siebie warci

Tomko | 2020-07-27 19:05

To zwykłe ploty. To dlaczego Śpiewak darł się gdy przegrywali 0:2 " co wy k... gracie" coś w tym stylu, Witasik też darł mordę. To na pokaz że im niby zależało? Sam słyszałem.

Tomko | 2020-07-27 19:07

Szydełko absolutnie musi zostać. To on nadał charakter druzynie i zrobil ze Śpiewaka lidera ofensywy. Niektorym zalezalo na stali, po Witasiku i wymienionym  Śpiewaku co darli sie w kazdym meczu, Kiercz tak samo, Mrozinski i Jopek tez ludzie z charakterami, oni musza zostac w Stalowej. Bo dzieki takim ludziom byla walka i charakter na boisku.

Pjona_ziom | 2020-07-27 19:46

W tej chwili zmienili na 90 minut tabele 3 ligi grupy IV i z 19 drużyn zrobili 20 ale nadal nie ma tam Stalówki, dodali Koronę II Kielce...

Młodynie | 2020-07-27 19:59

jednak 3 bramki stracone na Resovii w 10 minut miały duża wagę

1938fc | 2020-07-27 19:59

Dziwnie to zaczyna wyglądać na 90 minut 3 ligą grupa 4 terminarz podany , drużyny podane właśnie naszą Stal ani w terminarzu nie jest uwzględniona ani w tabeli . W 2 lidze cały czas stara tabela , myślicie że info kto zostanie kto nie zostanie jest wstrzymane wlansie z tego powodu?

Młodynie | 2020-07-27 20:02

Terminarz miałbyć dzisiaj

Jaszczur | 2020-07-27 20:07

Tomko zobacz mecz z Pogonia Siedlce i Widzewem i zobaczysz stalowy charakter trener jest winny spadku nie potrafił zmobilizowac pilkarzy na ostatnie mecze o wszystko .Spiewak nie byl brany w zimie pod uwage przy ustalaniu skladu szykowal sie na Szifera ten nie wypalił ,a Kacper okazal sie odkryciem sezonu, Szydelko dziekuje i zegnam.

Młodynie | 2020-07-27 20:30

Trener musi zostać ponoć Widzew o niego pytał

Adams | 2020-07-27 20:48

co do Widzewa dzis zwolnili trenera , oby to nie była zapowiedz odejscia Szydełki ponoć jutro oswiadczenie co dalej

Młodynie | 2020-07-27 20:49

Chciałbym aby został ale do Widzewa pasuje tam trzeba twardej ręki

1938fc | 2020-07-27 20:54

Coraz więcej głosów ze zostajemy w 2 lidze

1938fc | 2020-07-27 20:55

Ale jeśli jutro oświadczenie ma ponoć być to czekamy

Młodynie | 2020-07-27 20:56

są jakieś źródła ?

Okulickiego | 2020-07-27 20:57

Coś czuję że to będzie CYRK jakiego świat nie widział. No ale poczekam... Ten tydzień zapowiada się bardzo ciekawie...

Młodynie | 2020-07-27 20:59

Dobrze że wygrali z Katowicami i pomogli Widzewowi Boniek popatrzy przychylniej

Adams | 2020-07-27 20:59

Owszem jest coraz wiecej nieoficjalnych informacji o utrzymaniu Stalówki w bardzo szczesliwych okolicznosciach które za często sie nie zdarzają ...

Młodynie | 2020-07-27 21:01

Ale to nie zmienia że Fabianowski ma więcej szczęscia jak rozumu

1938fc | 2020-07-27 21:04

Ale podobno także ostatnie chwile Fabiana w klubie prawda Okulickeigo ten tydzień zapowiada się dość ciekawie i możliwe że w 3 lidze się dość mocno zdziwią . Źródeł nie będę podawał bo nie ma sensu ale nam kibicom wystarczy czekać

Adams | 2020-07-27 21:04

Zresztą podpowiedzią tez moze byc przychylnosc PZPNu ze względu na infrastrukturę stadionu i coś jeszcze...

Młodynie | 2020-07-27 21:06

PZPN też zawalił z Siedlcami czas na rehabilitację

Stary_kibic40 | 2020-07-27 21:09

Bardzo dobrze, zdobyli sporo punktów, zasłużyli na utrzymanie. Tym, co się tak w ostatnim meczu nie chciało biegać, razem z fabianowską wyp.... z klubu.

Kamil | 2020-07-27 21:10

W klubie i tak zrobią po swojemu i nasze komentarze nie mają tu żadnego znaczenia. To co my myślimy i piszemy o zmianach i sytuacji w klubie nie są dla nich istotne

Misio | 2020-07-27 21:11

Co się za często nie zdarz? W Polsce? W PZPN? Pamiętacie sezon, co Siara zajęła ostatnie miejsce i się utrzymała? Z 5-6 lat temu. A awans Motoru i Hutnika? Tu się zawsze cuda zdarzają! Więc jak raz coś zrobią dla nas, to się nic nie stanie.

Stalowiec1938. | 2020-07-27 21:12

nam też mogło by się fartnąć przykładów jest sporo jak awans motoru z 2 miejsca czy utrzymanie kiedyś siarki mimo ostatniego miejsca no i teraz dochodzi utrzymanie cracovi za korupcje itp itd marne to pocieszenia nigdy nie byłem za zielonym stolikiem ale wole to i 2 lige niz spadek do 3 przykład motoru pokazuje jak ciężko z tego bagna wyjść 3 ligowego

Młodynie | 2020-07-27 21:12

Prawda jest taka że potrzeba tutaj ludzi co się znają na robocie . Fabian nie ma pojęcia o zarządzaniu.Prezyde nt ponoć dostał sporo prywatnych wiadomości na jego temat

Stalowiec1938. | 2020-07-27 21:14

Młodynie nie siej fermentu z Szydełką w Widzewie . Dzisiaj zwolnił Widzew Kaczmarka i za niego Bartoszek albo Ojrzyński żadnego tematu Szydełki nie ma

Misio | 2020-07-27 21:39

Sezon 2012/13 II liga wschodnia. Na 90minut w wyszukiwarce jest tabela. Siarka Tarnobrzeg ostatnie miejsce i się utrzymała. 2 sezony wcześniej taka sama sytuacja, tylko na ostatnim miejscu Start Otwock.

1938fc | 2020-07-27 21:47

Panowie może się okazać że krzykniemy 2 liga 2 liga Stalówka

Normalny50 | 2020-07-27 21:49

Stary kibic 40 i ty mowisz ze jestes kibicem stalowki a pamientam ja wyszla sprawa zpandemia i wszczymali rozgrywki to ty pierwszy chciales oddac karnety na Fudzikiewiczu nie zostawiles suchej nitki ze taki slaby ze ile on to kasy zarabia a teraz widac ze na druga lige to zawodnik bardzo dobry ja wiem ze trzeba w klubie wszystkich rozliczyc co dlaczego bylo zle zrobione ale na normalnych zdrowych zasadach

Stallzks | 2020-07-27 21:50

Czekamy z niecierpliwością na pozytywny finał sprawy, nie pompujmy balonika.

Młodynie | 2020-07-27 23:08

Dobrze że walczymy Lucek zadzwoni do kolegi Banki szefa światowej agencji antydopingowej w sprawie Siedlec ?

Stary_kibic40 | 2020-07-28 07:19

Normalny50, wiesz nie każdy jest singlem i mieszka z mamusią. Po drugie, od tej właśnie pory były Tyszanin zaczął coś tam grać, czyli efekt piorunujący :)

1938fc | 2020-07-28 09:07

No i fajnie walczymy hahah

Młodynie | 2020-07-28 09:34

Czekamy na pierwsze decyzje oby dzisiaj

Filip kacper k. | 2020-07-28 09:50

nie napalajcie sie. na 99,9 % zaczynmy w 3 lidze. 2 pierwsze koleki bedziemy miec przesuniete

Młodynie | 2020-07-28 09:51

To czego nie ma terminarzu ?

Stallzks | 2020-07-28 10:02

Filip to mówisz ze Kacper w motorze? nie siać tu fermentów proszę, tylko pewne info. Bo co drugi tutaj daje takie asy z rekawa ze ten tam ten tu

Kamilosss | 2020-07-28 10:03

Bo skoro faktycznie ktoś takie pismo wystosował, to najpierw dadzą im odpowiedź a potem pojawi się terminarz - logiczne. Na pewno będziemy w 3 lidze, nie róbcie sobie nadziei.

Kamilosss | 2020-07-28 10:05

Po prostu normalne procedury są. Gdyby Gryf wystosował takie pismo to też ich grupa w 3 lidze miałaby poźniej terminarz, po odpowiedzi komisji ds nagłych.

Stadion | 2020-07-28 10:07

Hmm w ciężko mi w to uwierzyć że zostaniemy .Druga sprawa jak druzyna która jechała na dopingu nie zostaje ukarana w bieżącym sezonie .. To jest nie do pomyślenia, kto tym ku... steruje .

1938fc | 2020-07-28 10:14

Popytałem i info z klubu jest takie że w większym procencie zostajemy w 2 lidze . Nwm jakie argumenty wystosował klub ale podobno przemawiają za zmiana decyzji dla nas dobrej. To nie prawda co do tego że czekają z terminarzem . Kluby 3 ligowe wiedizały wiele wcześniej jaki będzie terminarz a ze względu na spadek Stali ten kalendarz trzeba dość mocno przeforsować a do ligi zostało 5 dni wiec sprawa jest dość ciekawa

1938fc | 2020-07-28 10:16

Ale przed ostatnią kolejką mieliśmy 4 % na spadek i skończyło się tak jak się skończyło

Młodynie | 2020-07-28 10:18

W sumie Świętokrzyskiemu ZPNowi to na rękę bo awansować ma KSZO

Stallzks | 2020-07-28 10:49

1938FC co innego gdybyś popytal w PZPN i dostał taki feedback że Stalówka zostaje.
Stalówka nie jest decyzyjna, trzeba liczyć że PZPN z łaską się do tego przystosuje. Nadzieja umiera ostatnia

Młodynie | 2020-07-28 10:56

Jak się nie uda to zostaje przechowanie właścicieli Korony w Stalowej aby ich nie znaleźli

Misio | 2020-07-28 11:11

Orientuję się ktoś, bo podobno klub wycofał rezerwy z rozgrywek?

1938fc | 2020-07-28 11:13

Najprawdopodobniej ma to związek z tą 2 ligą , słyszałem że jeśli zostajemy w 2 lidze ,rezerwy zostają rozwiązane

Młodynie | 2020-07-28 11:16

Pewnie za duże koszty

Vielitz44 | 2020-07-28 11:17

A jaki powód rozwiązania? To gdzie mamy ogrywać młodych?

Młodynie | 2020-07-28 11:20

Fabianowi się od początku pomysł z rezerwami się nie podobał

Vielitz44 | 2020-07-28 11:24

No jemu może nie, po co młodzi, lepiej brać "asy" z rynku...
Jak sami sobie nie wychowamy takich "Śpiewaków", to będzie wieczna bida w Stalowej...
Młodzi bez szansy wejścia w seniorski futbol jakim są rezerwy, wybiorą koniec kariery albo "wioski", i czekają nas kolejne lata bez wychowanków, z najemnikami, którzy przyjdą odbębnić swoje i tyle.

Stary_kibic40 | 2020-07-28 11:26

On to już dawno powinien w podskokach wyp.. z klubu, a nie jeszcze coś tam dyskutować. F.... wyp.. w końcu

Młodynie | 2020-07-28 11:27

Chyba że klub partnerski wchodzi w grę ? Inaczej głupi pomysł z rezerwami

Filip kacper k. | 2020-07-28 11:32

likwidacja rezerw ma zwiazek ale z tym ze zgramy w 3 a nie 2 lidze

Młodynie | 2020-07-28 11:33

Dlaczego ? przepis o różnicy dwoch klas nie obowiązuje od tego sezonu

1938fc | 2020-07-28 11:37

Flip masz złe info mogą grać rezerwy w 4 lidze a w 3 1 drużyna nwm czekamy bo na ten moment żadnego infa na ten temat nie ma

Filip kacper k. | 2020-07-28 11:37

dlatego ze nie ma sensu miec 2 druzyn na tak niskim szczeblu

Adams | 2020-07-28 12:01

Z najnowszych informacji sytuacja nieco się skomplikowała jednak PZPN ma pewne wątpliwosci co do pozytywnego rozpatrzenia wniosku ( ponoć zasłaniają sie potencjalnym buntem innych zespołów) ogólnie pisząc szanse maleją ... niestety na nic argumenty

Młodynie | 2020-07-28 12:03

To do wniosku nie dołaczyli niczego ?

Młodynie | 2020-07-28 12:05

Pozatym Motor mogli jakoś awansować pomimo buntu całej Polski ?

Adams | 2020-07-28 12:09

Wygląda na to zostały wysłane do PZPNu za slabe argumenty w tym głównym argumentem bylo poszerzenie ligi co nie jest wystarczające ...

Młodynie | 2020-07-28 12:10

Ja bym na Siedlce zwrócił uwagę mocniejszych argumentów nie znajdziemy

Stallzks | 2020-07-28 12:19

Możemy tylko liczyć na łaskawość pzpnu, a osoby w klubie które mówią że jest blisko II liga to pewnie te same które mówiły że stalówka się utrzymala po meczu z Katowicami

Kamilosss | 2020-07-28 12:37

Mówiłem, żeby skupić się na 3 lidze, bo startuje za chwilę a przeniosą nam tylko 1 kolejkę.

Kibic z młodynia | 2020-07-28 12:40

Jesteśmy 21-szą drużyną tak wiec myśle że w pierwszej kolejce bedziemy puzować. Kogo oni zakontraktują jak większość już znalazł klub?

Stary_kibic40 | 2020-07-28 12:40

Jeżeli to pismo wysyłali takie persony, jak ten rzeszowiak, f i zastępca dyrektora szkoły, to lepiej było nie wysyłać, wyrzucić do kosza, nie robić zamieszania. Ja p..... co za kompetentni ludzie są w tym klubie.

Młodynie | 2020-07-28 12:41

Pismo prezes wysyłał

1938fc | 2020-07-28 12:42

Ja mówię odstałem takie info ale widzę że to się zmienia jak w kalejdoskopie , ale jestem pewny tego co teraz napisze są zawodnicy którzy chcą zostać i zgodzić się na obniżkę wynagrodzeń i zrobić awans tylko czy ktoś im wybaczy ten spadek nwm są już na skreślonym miejscu . W Stalowej mają przerąbane to jest pewne , nwm co o tym myśleć ale ja im nie wybacze tego spadku . Taka jest moja opinia

Młodynie | 2020-07-28 12:43

Ja mam nadzieję że pracują zarówno nad 2 liga i składem jednocześnie

Malax5 | 2020-07-28 13:41

Na oficjalnej stronie pzpn jest informator w sprawie nowego sezonu. Jest tam pytanie o przerwę między rozgrywkami. Odpowiedź jest taka:
Nie znaczy to jednak, że drużyny nie będą miały między sezonami chwili odpoczynku czy okresu przygotowawczego. Tak zaplanujemy terminarz, że będzie na to wszystko kilka tygodni.

Kilka tygodni to znaczy co najmniej 2. Jeśli mamy grać w 3 lidze to zgodnie z przepisami pzpn nie może ona wystartować wcześniej niż 8 sierpnia.

1938fc | 2020-07-28 13:45

Bardzo dziwnie się to zapowiada , tutaj kolego piszesz że nie wcześniej niż 8 sierpnia , a my 8 sierpnia lub 9 mamy puchar Polski z Skrą a 2 kolejka 3 ligi też jest 8 . Tutaj są strasznie terminy meczów pomieszane i dużo pytań bez odpowiedzi.

1938fc | 2020-07-28 13:54

Jak podaje Świętokrzyski Wydział Gier decyzja co do gry Stalówki i zmiany terminarzu będzie podana najwcześniej w czwartek

Stary stalowiak | 2020-07-28 14:12

Pany żyliśmy wszyscy nadzieja,ale widzę że nie mamy się nawet co łudzić, by podjęli korzystną dla Nas decyzję.Niestety nie mamy siły przebicia, przedstawiliśmy za słabe argumenty i e dodatku nie mamy tam pleców , znajomości, po prostu nie mamy układów,by kogokolwiek tam w odpowiedni sposób przekonać.Zreszta z tego co tu wiem, to odnieśliśmy się tyłko do propozycji poszerzenia i wyrównania ligi do 20 zespół oraz tym że są już terminarze 3 liga.wybaczcie,ale to dla nich żaden argument, napewno spodziewali se się w PZPN ie po nas więcej i więcej konkretów

Młodynie | 2020-07-28 14:14

Im na rękę jest 20 drużyn

Młodynie | 2020-07-28 14:16

Zależy też jakie argumenty podali

Stalowiak1938 | 2020-07-28 14:23

Jeżeli piłkarze mają choć trochę honoru i jaj. To wszyscy którzy brali czynny udział w tym że spadliśmy do 3 ligi powinni zostać. Jeżeli marzą im się występy w innych drużynach w lidze 2 czy może 1 powinni popatrzeć w lustro i powiedzieć sobie ze spadli do 3 ligi i to jest ich poziom. Jedyne co mogą zrobić to zagrać w tej 3 lidze i zobaczyć jak to jest, po jakich boiskach i stadionach będą musieli się tułać i kopać tam w piłkę to będzie dla nich największą kara i może wyciągną wnioski. Tylko szybkim awansem udowodnią sobie i nam że myliliśmy się że tak ich pocicnęlismy. Ale w dzisiejszych czasach pojęcie honor i duma u piłkarzy to nic. Nie ważne czy będzie grzał ławę w 2 lidze ważne że się portfel zgadza. A z tym składem to my powinnismy awans zapewnić sobie po 1 rundzie 3 ligi. Tyle w temacie także piłkarze macie godność i honor? To nam to udowodnijcie. Wtedy podejdę pochylę głowę i przeproszę.

Stary_kibic40 | 2020-07-28 14:24

Nie ma co Panowie gdybać. Zagraliby dobrze ostatni mecz, wygraliby, nie byłoby teraz tematu. Byłyby zaplanowane transfery (mam nadzieję, że przez Szydełkę), przygotowanie do Pucharu Polskiego. A tak to jest jak jest. Modlenie się o pomoc z PZPN-u bo panienki przeszły obok meczu. Swoją drogą, wracając do poważnej piłki, dzisiaj mamy bardzo ciekawe spotkania barażowe o awans do Ekstraklasy i I ligi.

Okulickiego | 2020-07-28 14:27

To co tu piszecie jest żałosne.... Trzeba było grajkom grać o II ligę że Skrą, Garbarnią, Widzewem i Siedlcami.... Ale to już było. Trzeba się pozbierać wyciągnąć personalne wnioski zbudować drużynę i GRAĆ K... WA....!!!! Takie są realia A wystarczy żeby każdy w tym klubie z decyzyjnych ludzi zajął się swoimi zobowiązaniami i można bardzo szybko wrócić na właściwe tory. Do roboty...!

Młodynie | 2020-07-28 14:33

Twitter rozgrzany

Stary stalowiak | 2020-07-28 14:37

A przecież mamy tyle możliwości, poszerzenie ligi i zmiana terminarzu swoją drogą, przecież można było poruszyć delikatnie temat Siedlec i ich dopingu,to że w ostatniej kolejce jak i wcześniej nie wchodziliśmy z nikim w zadne układy, tyłko graliśmy fair,że nie czujemy się zespołem gorszym spadkowym od tych wyżej,bo ugralismy aż 46 pkt.To że mieliśmy straty w 1 rundzie, jako że graliśmy mecze głównie wyjazdowe,a mieliśmy swoje plany budowa stadionu i całego PCPNu za ciężkie pieniądze , żeby dostosować się do wymaganych procedur i warunków, szkolić młodzież, świecić przykładem w naszym regionie,by rozwijała się piłka na Podkarpaciu i z tą myślą budowano drużynę, by w przyszłym sezonie walczyć o najwyższe cele o awans do wyższej ligi ,a nie spadać i grać ligę niżej.Bo chcemy się rozwijać piłkarsko z młodzieżowcami w składzie,by czerpać z tego obopólne korzyści jak i nasz klub tak i władze związku.Wladze związku więc powinny pomagać i promować takie kluby jak Stał, które mają na przyszłość ambitne cele i realne plany.Tak bym to kufa ujął mniej więcej, żeby było jak najwięcej argumentów przemawiających za tym, by stanąć za nami i dać nam szansę się dalej rozwijać.To tylko taka moja skromna sugestia,a jak tam napisał prezio z Fabianowskim to czort ich tam wie.Zawsze przecież mogą dodać tego typu argumenty i wysłać jeszcze, skoro tamto co wysłali do PZPN u nie przemawia.Walczyc chłopy walczyć

Daro | 2020-07-28 14:40

Właśnie tu chodzi o plecy i pieniadze. Motor został przesunięty na 1 miejsce z 2, przez co PZPN w trybie pozaregulaminowym przeniósł Hutnika do 2 ligi. Jak chcą to mogą wszystko. Poza tym to że Siedlce nie poleciały za taką aferę to znaczy że mają szeeeerokie plecy. Podobno miało się coś zmieniać w piłce....

ps. Fabianowskiego chyba nie ma już w klubie. Widziałem go dziś na spacerze na mieście. Jakby pracował to by go o tej godzinie w tak gorącym okresie w klubie na mieście nie powinno być.

Stary_kibic40 | 2020-07-28 14:44

Szczerze pytając, chcielibyście poważnie żeby Stalówka utrzymała się w ten właśnie sposób (dzięki PZPN) w tej 2 lidze? Daro czy on jest w klubie czy na mieście, bez różnicy, i tak z tego nic nie ma, także kawka tu czy tu, bez różnicy.

Młodynie | 2020-07-28 14:57

Ponoć klub domaga się -6 dla Pogoni w tym sezonie

Adams | 2020-07-28 15:13

Nadzieja się oddala z dalszych aktualnych wiadomości PZPN nie jest przekonany do przyjęcia podanych argumentów więc tylko cudowna łaskawość może uratować Stalówkę co pisząc prawdę są znikome szanse
Jutro oficjalna decyzja zaś w czwartek aktualizacja terminarzu 3 ligi

Młodynie | 2020-07-28 15:19

Idąc z duchem Regulaminu rozgrywek: (Art.11 pkt 2p): "Zawody należy zweryfikować jako przegrane 0:3 na niekorzyść drużyny, w składzie której występowało co najmniej 2 zawodników, u których stwierdzono pozytywne wyniki badań antydopingowych". Tutaj jest wszystko wyjaśnione

Stary stalowiak | 2020-07-28 16:20

Czyli wszystko odroczone do jutra, to też jakiś dobry znak, im dłużej nie ma infa co w naszej sytuacji tym lepiej dla nas,tzn.ze myślą chociaż medytuja, że nie jest jednoznaczna decyzja na Nie.Maja chociaż jakiś punkt zaczepienia,a to już jest dobrze.Musimy twardo trzymać się swojego stanowiska i nie uginać się tyłko walczyć o swoje.Gralismy czysto i fair do końca, więc nie mamy czego się wstydzić że to zielony stolik.Czasami tak bywa,nie my pierwsi i nie ostatni co chwytamy się jak tonący brzytwy.Inne klubu też niejednokrotnie korzystały z łaskawości leśnych dziadków.,my też mamy takie prawo.

Młodynie | 2020-07-28 16:21

negocjacje trwają

Stary stalowiak | 2020-07-28 16:23

I bądźmy pełni nadzieji, bo nadzieja umiera ostatnia i wierzmy w myśl słynnego już hasła przed meczem barażowym z Kolejarzem Stróże.

Jeśli wiara czyni cuda,my wierzymy że się uda

Stary stalowiak | 2020-07-28 16:30

Szkoda tylko że Lucjusz odpuścił całkiem już w tej sprawie i nie wtrąca się sam w to zbytnio.boi się jednak o swoją karierę polityczną,ta widać dla niego jest najważniejsza.A szkoda, bo nie mamy tam pleców,a a znajomości w tej sytuacji i każdy telefon wykazujący zainteresowanie tą sytuacją wiele by może tu zmienił

Młodynie | 2020-07-28 16:35

Skąd wiesz ? ja myślę że działa też

Pjona_ziom | 2020-07-28 16:39

ADAMS
można wiedzieć z jakiego Ty źródła czerpiesz te i formacje?
DARO
Pan F czy w klubie czy w restauracji czy na mieście na lodach i kawce tyle samo robi dla klubu... najważniejsze żeby poucinać "naszym" chłopakom premie a koniec miesiąca sprawdzić czy kaska na konto wpłynęła... w urzędzie miasta ścieżka wydeptaną i hajlajf...

Stalowiak1938 | 2020-07-28 16:46

Wstyd czytać co wy piszecie!! Spadli muszą ponieść tego konsekwencje i grać za karę w 3 lidze. To ich może czegoś nauczy. A wy czekacie aż ktoś pomoże....żenada

Młodynie | 2020-07-28 17:23

Odnosnie Widzewa to faworytem jest Dobi

Młodynie | 2020-07-28 17:49

Wizerunkowo to już leżymy więc nie mamy odwrotu » https://twitter.com/mogiel90/status/.....

Znawca | 2020-07-28 17:56

Młodynie
Przestań pie....ic ty to pewnie słynny rafix jestes

1938fc | 2020-07-28 17:57

Młodynie przejmujesz się Mogielnickim? Gość może sobie gadać co tam chce boże nie przejmujcie się tym gościem

Młodynie | 2020-07-28 18:42

Nic pozostało wierzyć ze jutro bedzie pomyślnie

Misio | 2020-07-28 19:04

Ogólnie to według przepisów Pogoń Siedlce powinna dostać 6 walkowerów i mieć spadek pewny już na jesieni. Dlaczego nie zastosowano przepisów? Spada się chyba za 3 walkowery w sezonie.

Okulickiego | 2020-07-28 19:26

Jutro o 18.00 będzie spotkanie z prezesem w siedzibie KIBICE Razem i tam wszyscy zainteresowani dowiedzą się co dalej. Masz odwagę to przyjdź odpocznij od kompa plotek i innych bzdetów.

Młodynie | 2020-07-28 19:28

Oj to się opisał komentator Stalowa Wola to Lubelszczyzna

Stary_kibic40 | 2020-07-28 19:30

Czy będzie jutro na spotkaniu fabianowski? Chciałbym go zapytać, co jeszcze robi w klubie. Na pewno będę jutro.

Kamil | 2020-07-28 19:47

Proponuję aby każdy kto chce dał znać na FB na profilu gównianego portalu stw24.pl pokazał że nie ma zgody na szkalowanie naszego klubu. Mnie już tam zablokowali za niezbyt wygodne dla nich komentarze. Po spadku straszna nagonka sie rozpoczęła na tym portalu wymierzona w Stalówkę

Okulickiego | 2020-07-28 20:06

A ja proponuję zamiast biegać po autostradzie zrobić porządek z stw24.,stalowym miastem i stowarzyszeniem nasze miasto....!!!

Normalny50 | 2020-07-28 20:06

Stary kibic 40 cos mi sie wydaje ze tobie to na reke z tym spadkiem Stalowki bo jak by sie utrzymali to o czym bys pisal pamietam jak wzgrali 3 mecze z rzedu to byl jeden krotki wpis a teraz widac co chwile twoj komentarz i tylko slowa na k i na w

Stary_kibic40 | 2020-07-28 20:25

Normalny50 masz problem, przyjdź jutro na to spotkanie, pogadamy na spokojnie, nawet zaproszę na piwko żeby rozluźnić atmosferę, bo coś masz widać problem.

Stalowiec1938. | 2020-07-28 20:35

Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że ewentualna korekta terminarza rozgrywek o mistrzostwo III Ligi Gr. 4 na sezon 2020/2021 nastąpi po wydaniu decyzji Komisji ds. Nagłych PZPN w sprawie udziału klubu Stal Stalowa Wola w rozgrywkach II lub III Ligi w sezonie 2020/2021 - czytamy w komunikacie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Normalny50 | 2020-07-28 20:42

Ciekawy jestem czy przyjdziesz a jak cie poznam bedziesz mial odwage powiesz ze to ty Stary Kibic 40

Młodynie | 2020-07-28 21:01

Na ten moment mamy 1 ligę na naszym stadionie

Maxtor84 | 2020-07-28 21:01

decyzja jutro ostatecznie w czwartek ale raczej nie zostaniemy w 2 lidze ...

Młodynie | 2020-07-28 21:09

Jak pogodzą grę Resovii Lub Stali i nasza wie ktoś ?

1938fc | 2020-07-28 21:10

Maxtor84 nie był bym tego taki pewny , wiara czyni cuda i ten cud może się wydarzyć jutro oby

Marco | 2020-07-28 21:38

MŁODYNIE, to proste jak my będziemy grać na wyjeździe to oni będą grać u nas w roli gospodarza.

Filip kacper k. | 2020-07-28 21:53

ta liga to dobry zart. Pejsovia najslabsza w rundzie- poza Gryfem jeszcze awnsuje

Nicke | 2020-07-28 21:55

Czyli tak pół żartem pół serio, na naszym stadionie będziemy mieć 1 ligę i może drugą albo trzecią...

Sciemaa | 2020-07-28 21:55

glupie pytanie jak pogodza... moga grac kazdego dnia tygodnia...

Maxtor84 | 2020-07-28 22:03

i pomyśleć że w pewnym momencie Stal Rzeszów była chyba w strefie spadkowej a teraz bije się o 1 ligę ... nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy taka różnica :)

Młodynie | 2020-07-28 22:04

Stal jest faworytem

Maxtor84 | 2020-07-28 22:04

Filip kacper k. .... gdyby nie bukmacherka to my gralibyśmy dalej w 2 lidze ;)

Młodynie | 2020-07-28 22:07

Mielec awans Rzeszów awans tylko my jak zawsze musimy być inni

Okulickiego | 2020-07-28 22:16

Gdyby tak się stało że np. Resovia swoje mecze w I lidze gra tu u nas... To świetna wiadomość bo zawsze to dodatkowy grosz. My nie tak dawno mielibyśmy drużynę ale nie mieliśmy gdzie grać. Dziś nie mamy drużyny ale mamy wszystko do tego aby grać w najwyższej lidze i te obiekty zostaną... A drużynę można zbudować szybko.... ???? . Jest szansa na szybki powrót do normalności i trzeba to wykożystać. Taki dodatkowy sponsor wskazany. Reszta jutro o 18.00 w KIBICE Razem.

Młodynie | 2020-07-28 22:18

Napewno ktoś zwróci uwagę że fajnu obiekt i się zainteresuje oby

Jefrey | 2020-07-28 22:21

Okulickiego-co repolonizacja medi?w?????już to kiedyś przerabiałem....jed na partia,jeden nurt,jedne media...chcesz to żyj w matrixie ja nie mam zamiaru...ponoć jest demokracja....Czyż nie?????

Sciemaa | 2020-07-28 22:22

oby resovia nie wygrala tego awansu... goscic ich tu caly sezon lub wiecej... bo stadionu to oni sie w zyciu na lige nie dorobia...

Ramirez | 2020-07-28 22:41

MLODYNIE SKLEJ PIZDE I PRZESTAŃ SIAĆ SZEROKOROZUMIANY FERMET !!!!!!!

Adams | 2020-07-28 22:51

Po dzisiejszych barażach przyznam jestem pozytywnie zaskoczony wygraną Stali Rzeszów i samym awansem do finału który zresztą wygląda bardzo atrakcyjnie z Resovią co jest tez chyba wymarzonym finałem ze względu na zagwarantowanie 1 ligi na stadionie w Stalowej Woli .
Dobrze chociaż wyszło na pocieszenie 1 liga w Stalowej Woli ...

Stalowiec1938. | 2020-07-28 22:54

A ja jestem dobrej myśli i na dniach usłyszymy wiadomość że Stal w 2 lidze zostaje :) może opozycja i hejterzy płakać że przy zielonym stoliku a prawda jest taka że jak by tak wszystko było przepisowo to Pogoń Siedlce powina mieć v i być za nami !

1938fc | 2020-07-28 22:55

To nie jest żadne pocieszenie Adams bo nasz kochany klub będzie grać pewnie w 3 lidze ale to nie zmienia faktu karnet kupuje a dlaczego bo Stalówki nigdy sie nie bede wstydził i już zachecam do kupowania karnetów i spierania naszej Stali

Adams | 2020-07-28 22:59

A swoją drogą szacunek dla kibiców Gieksy za głośny doping przy niekorzystnym wyniku nie było chamstwa i buractwa jak na Hutniczej co leciały bluzgi i wyzywanie na piłkarzy przez większość 2 połowy, w tym przypadku widać jak wiele brakuje z kulturą kibicowską bo zachowywanie sie jak bezczelne bydło trochę jest nie na miejscu ...

1938fc | 2020-07-28 23:04

Adam tutaj masz kulturę GKS :
» https://twitter.com/magrygier/status.....

1938fc | 2020-07-28 23:06

Tylko że GKS gra o baraże a my spadaliśmy

Młodynie | 2020-07-28 23:26

Prezes powiedział żeby na jutrzejsze spotkanie zaproszono Nowaka Chodorka i Fabiana .On dostał zaproszenie reszta ponoć nie

1938fc | 2020-07-28 23:30

Skąd masz takie informacje?

Młodynie | 2020-07-28 23:31

Na FB STW 24 skomentował to jest jego konto

Adams | 2020-07-28 23:32

Owszem dopiero na koniec meczu kibicom GKSu puściły nerwy za to podczas 2 połowy mimo złego wyniku starali się wspierać i dopingować ... nie to co sie działo na Hutniczej rzucanie obrażliwych zwrotów i zastraszenie po 1 połowie nie pisząc o prowokacjach z trybun spiewajac na kazdy zespół gosci ..."k**wy pokonamy"
Ogólnie pisząc większa kultura na stadionie w Stalowej woli raczej nie zaszkodzi ...

1938fc | 2020-07-28 23:33

No ale nie dziwie się że nie dostali

Młodynie | 2020-07-28 23:33

Ja też

Adams | 2020-07-28 23:42

Przecież to oczywiste Fabian i Nowak nie pojawią się na takim spotkaniu chyba wiadomo z jakich przyczyn ...

1938fc | 2020-07-29 00:06

Też bym się bał usłyszeć opini o sobie i co myślą o nich kibice , chyba że obydwaj już daleko od klubu są

Jacek22 | 2020-07-29 00:27

Jak się Fabianowski i Nowak nie pojawią na spotkaniu to sens taki spotkania bedzie jedynie ze pogadanka przy piwie o klubie i na tym sie skonczy. Fabianowski musi byc na tym spotkaniu i musi sie wytłumaczyc ze swoich bledów jakie popełnił. Z reszta nei wiem kto wybrał takiego bez jajecznego goscia na działacza Stali, przeciez jako zawodnik jeszcze był strasznie jałowy, bał sie na boisku wlasnego cienia, bez charakteru gość zawsze byl i tak pozostal. I kombinowanie z 2 liga nie bedzie za bardzo sportowe, spadli to trzeba grac w 3 lidze i walczyc o awans. I to powinno byc zadaniem teraz działaczy, trenerów.. budowac ekipe na awans spowrotem do 2 ligi, najlepiej utrzymac ten skład. A nie kombinowac bo nic z tego pewnie nie wyjdzie.

1938fc | 2020-07-29 00:29

Z tego co napsiał prezes na stw 24 to nie dostali oni zaproszenia tylko on sam wiec tutaj prosba do kibiców żeby ci goście dostali. Niech nikt nie szuka komentarza bo został już usunięty przez stw24

Azure | 2020-07-29 03:41

Cześć Wszystkim! Na początek pozdrowienia dla Was. Ostatni mój mecz przy Hutniczej to pamiętne zwycięstwo nad Legią po bramce Ożoga. Później wyjechałem, ale śledzę Stalówkę. Po latach postanowiłem przyjechać na mecz z Pogonią, zobaczyć utrzymanie, nowy stadion i to co zostało zrobione w Stalowej odnośnie infrastruktury. Jestem pozytywnie zaskoczony. Pierwsze 30 min nie były złe w wykonaniu Stalówki, a gdyby bodajże Chromiński wykorzystał sytuację to ten mecz potoczyłby się zdecydowanie inaczej i młodzi chłopaki nabrali pewności siebie tak jak to było w poprzednich meczach np.z Gieksą. Widać było gołym okiem, że się starają, ale zjadła ich trema, waga spotkania no i bramka do szatni a później strzał życia napastnika Siedlec. Nie wychodziło im nic. Mam żal do Was, bo zaczęliście wyzywać piłkarzy w trakcie drugiej połowy co im nie pomogło w ogóle. Ludzie, to są młodzi chłopaki, którym nie wyszedł mecz. Ktoś powie, że najważniejszy mecz sezonu, ale Stalówka przegrała ligę w jesieni, gdzie przegrywali mecz za meczem. Szydełko wykonał kawał dobrej roboty, ale liga była mega trudna, bo inni z dołu też byli mocni i wygrywali mecze. Oczywiście to co zrobiono we Wronkach w ostatniej kolejce jest podkreśleniem bagna polskiej piłki i niestety to jest moim zdaniem czymś większym do podniesienia niż dzisiaj próba szukania kozła ofiarnego w Siedlcach, że ktoś tam sobie wstrzykiwał do organizmu zamiast łykać witaminy drogą ustną. Nikt nie mówi i nie podnosi jak się dogadano z pyrami wynik meczu i kiedy zaczęły padać bramki dla Stargardu. Wracając jednak na podwórko, uważam, że Szydełko zbudował kawał fajnej drużyny na realia 2 ligi, ale Stalówka zasługuje na grę w co najmniej 1 lidze i tutaj trzeba po prostu wzmocnień i pieniędzy, żeby móc zatrzymać piłkarzy. Wierzę, że Stalówka się odbuduje i te boiska wokół będą mocno wykorzystywane przez młodych chłopaków, którzy będą stanowić o sile Stalówki w przyszłości. Do Was mam żal o to, że bluzgaliście na drużynę w trakcie drugiej połowy, w żaden sposób im nie pomogliście. "Stalo my zawsze będziemy z Wami" to jest coś o czym większość zapewne zapomniała. Osobiście, serce chciałoby, żeby Stalówka zagrała w 2 lidze, ale rozum podpowiada, że lepiej się cofnąć, żeby później zrobić dwa kroki do przodu. Życzę Stalówce szybkiego powrotu do co najmniej 1 ligi i do zobaczenia kiedyś znowu przy Hutniczej. Pamiętajcie, Stalo my zawsze będziemy z Wami.

Azure | 2020-07-29 03:45

Ps. oczywiście wierzę, że dożyję jeszcze czasów, kiedy Stalówka zagra ponownie w Ekstraklasie. Napiszcie tutaj w komentarzach jutro, jak było po spotkaniu.z zarządem.

Stary stalowiak | 2020-07-29 09:51

Mówicie utrzymać ten skład?i chcecie tu nadal u nas w klubie tych kilku skórokopow którzy w szatni w przerwie meczu podjęli decyzję że nas spuszczają z ligi, bo im prezes przed meczem nie obiecał parę groszy premii za utrzymanie?To był ich zasrany obowiązek walczyć po przerwie i utrzymac nam tu ligę,za to mają płacone,a te frajery sprzedali nasz klub i 2; ligę jak judasze za kilka srebrników.Naprawde kufa chcecie tu nadal oglądać i oklaskiwać tych oszustów i sprzedawczyków? niech pakują manatki i wypad jak najdalej stąd i jeszcze po liściu na drogę powinni oberwać.Oni pójdą teraz w cholerę gdzie indziej wały robić i inny klub doić,a nas zostawili w pszenno buraczanej lidze.Dla takich skórokopow nie powinno być litości.Mam nadzieję że wszystko na dniach wyjdzie na światło dzienne,co oni wyprawiali w tej szatni w przerwie.Sami nabierzecie do nich obrzydzenia

Stary_kibic40 | 2020-07-29 09:56

Stary Stalowiak nic dodać, nic ująć. Podpisuję się pod tym również w 100 %.

Młodynie | 2020-07-29 09:58

To ciekawe jakie rzeczy się dzialy wcześniej mecz z Widzewem wyglądał podejrzanie

1938fc | 2020-07-29 10:12

Szczerze to piłkarzy by można było dzisiaj zaprosić chyba że już pacanów nie ma w klubie i dostali listwe na twarz na pożegnanie

Młodynie | 2020-07-29 10:20

Zależy która liga bedzie w 3 nie bedą przecież kopać za mniejsze pieniadze

1938fc | 2020-07-29 10:23

Byłem na rezerwach i taki Waszkiewicz bo usłyszałem rozmowę chce zostać i grać za mniejszą kase . Można można i chwała mu za to na ten moment hehe

Filip kacper k. | 2020-07-29 10:42

kto tam jeszcze grał w rezerwach? bo w cidry dostac od Kolbuszowej Dolnej to tez sztuka

1938fc | 2020-07-29 10:45

Hudzik, Stępniowski , Siudak i juniorzy z 2002 i 2003

Stary stalowiak | 2020-07-29 10:46

Niestety takich nam właśnie nasciagal kopaczy zwykłych najemników Fabianowski, którzy przyszli tylko za kasą by wydoić nasz klub na wszelkie sposoby bez żadnych konsekwencji,bo on dzisiaj jest tu na jutro podpisuje papier gdzie indziej.. Na sama myśl że nas tak wyrąbali i znaleźliśmy się przez nich na dnie,w jaki perfidny sposób sprzedali i zdradzili nasza Stalówkę, wściekłość człowieka rozpiera i aż się krew w żyłach na nich gotuje, zabierać więc frajery manele i wypad stąd jak najdalej od naszego klubu razem z głównym winowajcom Fabianowskim który też na wspólne z Nowakiem pięknie pobawili się za nasze i miejskie pieniądze.Mam nadzieję, że Fsbianowski będzie miał chociaż za grosz honoru i odrjfxiryx tego klubie dla jego dobra, dość już tu napsuł, właściwie wszystko co tylko dało się zepsuć.Jego noga tak jak i tych sprzedawczyków nie powinna już nawet stanąć na naszym stadionie.Fabian także zabieraj stąd tą swoją zgraję, miej godność i honor i odejdź.. Nie chcemy Cię już więcej tu oglądać!!!!

Filip kacper k. | 2020-07-29 10:47

Ten Hudzik cos umie?
Siudak bobole jak zawsze?

Młodynie | 2020-07-29 10:48

Siudak mocno przy 2 zawinił

1938fc | 2020-07-29 10:48

Siudak babole jak zawsze , Hudzik nieźle zagrał

Stallzks | 2020-07-29 10:54

Dla mnie ludzie w zarządzie to są oderwani od rzeczywiści, mówienie w klubie po spadku że się utrzymamy bo wysłaliśmy pisma błagalne, to pewnie Ci sami ludzie co mówili w klubie po GKS że jest utrzymanie.
Jak trzeba mydlić innym oczy, za wszelką cenę trzymać się stołka nie mając honoru uderzyć się w pierś. To widać było brak ofensywy pod koniec sezonu gdy odpadl Fidziukiewicz.
Miało być rozliczenie po sezonu więc rozliczamy Pana F. za nieudolne prowadzenie polityki transferowej.

Stary_kibic40 | 2020-07-29 10:56

W finale dwie drużyny z Rzeszowa. Można? Można. Co ciekawe, miasto wojewódzkie, stolica innowacji, a nawet stadionu na 2 poziom rozgrywek nie ma ani jedna, ani druga drużyna. Normalnie ręce opadają.

Stary_kibic40 | 2020-07-29 11:11

Co do transferów, tak wszyscy tutaj zachwycaliście się transferem Tomka Płonki. Tymczasem Stal Rzeszów wiedziała co robi. Pozbyli się starszego zawodnika, z kontuzją nie do końca wyleczoną. Oczywiście fabianowski przytulił go do klubu. Gość zagrał 1 mecz i pauza całą rundę. W tym należy upatrywać przede wszystkim spadku z 2 ligi. Musiała być jakas alternatywa dla Fidziukiewicza. Gość na najważniejszy mecz odpadł. Szydełko też za dużo eksploatował tego zawodnika. Przy prowadzeniu 2 bramkowym i wyższym w danym meczu, ściągasz go i odpoczywa. Ale nie musiał grać od początku do końca. Efekt? Stal Rzeszów w 1 lidze, Stalowa w 3 lidze. Nic dodać, nic ująć.

Kamilosss | 2020-07-29 11:28

Przecież Śpiewak odpalił w ataku a na to raczej nikt nie liczył. Także jeśli jakie transfery zostały zawalone, to bocznych obrońców i pomocników. Kto tam miał kreować? Rezerwowy Stali Rzeszów - Chromiński? Jeden mecz u nas dobrze zagrał i tyle. Płonka który był już jedną nogą poza klubem? Mroziński co lepiej gra na obronie? Czy defensywni Jopek i Stelmach? Pomoc u nas leżała i dalej leży.

Misio | 2020-07-29 11:36

W pewnych sprawach was nie rozumiem. Jak Fabian sprowadził Fidzia, to go wyzywaliście, że słaby, że za dużo mu płacą itp. Jak przyszedł Tomek Płonka, to hurrrraaa, że wzmocnienie itd. A dziś pasuje wam Fidziu, Płonka okazał się niewypałem, a Fabian nadal ch...? Ponadto inne transfery. Czy Witasik, Mroziński, Zmorzyński, Michał Płonka, Kiercz nie byli wzmocnieniem? No a to chyba Fabian ich sprowadził. I jeszcze przykład Szydełki. Policzcie ile on ugrał punktów? W każdej lidze te punkty by wystarczyły do utrzymania. Szydełko wygrał 12 meczów! Mało? Mieliśmy cholernego pecha i tyle. Kto by przewidział, że Skra, Znicz, Siedlce, Stal Rzeszów, Lech II czy inna Garbarnia będą seriami wygrywać co się da? Kto by przewidział, że Widzew, GKS Katowice, Łęczna, Resovia, Olimpia czy Elana będą dostarczycielami punktów? Dziwna ta liga była, a my i Elana jesteśmy kozłami ofiarnymi tych dziwnych wyników.

Stary_kibic40 | 2020-07-29 11:43

Wszystko fajnie Panowie, ale liczy się końcowy rezultat. Jak się skończyło, każdy wie. Jeszcze jakieś plusy macie? Może podwyżka dla wszystkich w klubie? Otwarcie stadionu, wizytówka regionu, dobra baza treningowa (jakiej nie było w STW), a tu proszę niewłaściwi ludzie w klubie, transfery pożal się Boże takich amatorów, zamiast grać w barażu wczoraj, miał miejsce spadek z ligi. Misio piszesz, że padliśmy ofiarą innych wyników? Trzeba było nie odpuszczać meczu z beznadziejnym Widzewem, byłoby spokojne utrzymanie. Ale to można pisać i pisać. Szkoda się produkować. W klubie wszyscy mają się dobrze, sytuacja idealna.

Kliczko | 2020-07-29 11:45

Podkarpacielive podało że w przypadku awansu Stali lub Resovii , oba kluby zgłosiły stadion w Stalowej Woli , więc poziom centralny zostaje w mieście ;)
A tak na poważnie , czy ktoś ma informacje kto na chwilę obecną przedłużył kontrakt ? Waszkiewicz i Stelmach ponoć podpisali.

Filip kacper k. | 2020-07-29 11:47

Waszkiewicz ma wazny kontrakt do 2021, mogl co najwyzej aneksowac

1938fc | 2020-07-29 11:48

Na ten moment zagadka jest kto zostaje kto odchodzi zabunkrowali się w klubie od spadku, jeśli podpisali ci panowie powyżej to super Stelmach rozumiem wychowanek ale Waszkiewicz chyba się zakochał w naszym klubie to już chyba 4 rok u nas

Jacek22 | 2020-07-29 12:29

Przynajmniej dwóm zależy, zobaczymy czy Panu Śpiewakowi też zależy i zostanie. Tak to na boisku pokazywał nie raz jaki to on Stalowiak z krwi i kości więc mysle ze nie zawiedzie kibiców i nie odejdzie do jakiegoś Motoru. Witasik i Kiercz tez oddawali zycie na boisku, drąc mordy więc też powinni dla dobra klubu zostac.

P.jacek | 2020-07-29 12:34

Czy rezerwy jada dzisiaj na mecz do Mielca?

1938fc | 2020-07-29 12:36

Dzisiaj rezerwy mają puchar Polski z Olimpia Pysznica

1938fc | 2020-07-29 12:41

A nie rzeczywiście mój błąd grają dzisiaj Że Stala Mielec

Stalowiec1938. | 2020-07-29 12:43

Napewno winni tej kompromitacji powini mieć honor i odejść w pierwszej kolejności f...... i n .... i jeśli prawda to z tymi zajściami w szatni to prowodyrzy tego zajścia nie powinni pokazywać się już na oczy w Stalówce jak takie kwiatki robią w meczu o życie i o utrzymanie . Trzeba liczyć na cud że nas utrzymają w 2 lidze i w końcu niech ktoś ogarnie te towarzystwo wzajemnej adoracji w tym klubie Stadion już jest otoczka jest niech ktoś tam w końcu weznie się do roboty znajdzie sponsora da Szydełce wolną rękę w transferach i napewno lepszą sobie drużyne zmontuje niż to co ściąga pan f.....

Stalowiec1938. | 2020-07-29 12:47

nie potrzeba żadnego dyrektora sportowego dać wolną rękę Szydełce w ogarnianiu składu niech pogoni tych co są winni odjeb... maniany w ostatnim meczu niech zostawi tych co dla nich znaczy coś Stalówka niż tylko przystanek w braniu hajsu nie wiadomo za co i dobierze ludzi co odadzą serducho za Stal i będzie dobrze

Misio | 2020-07-29 12:48

Stary Kibicu czy znasz historię wyjazdu na Widzew? Błędem było wyjechanie w dniu meczu. W upał i awaria autokaru. Nie wiem ile czekali na drugi autokar, ale to na pewno nie sprzyja formie fizycznej. Myślisz, że się podłożyli Widzewowi? Szok!

=1938= | 2020-07-29 12:59

Na tą chwilę to kontrakty konczą sie Kierczowi, Zmorzynskiemu i chyba Witasowi Reszta w zimie podpisala

=1938= | 2020-07-29 13:00

A czy będą chcieli grac w Stali gdyby grali w 3 lidze to sie okaze

Stary_kibic40 | 2020-07-29 13:05

Misio jak czytam o tym autokarze, to naprawdę zastanawiam się, czy my tu wszyscy dyskutujemy o klubie grającym przez tyle lat na 3 poziomie rozgrywkowym czy np o Stali Nowa Dęba lub LZS Ździary. Masz doskonały przykład organizacji w tym klubie. Jedziemy 270 km w dniu meczu, psuje nam się autokar, płaczemy i robimy byki w obronie, wskutek czego przegrywamy mecz z beznadziejnym Widzewem. Przy takim podejściu to rzeczywiście spadek się należał.

1938fc | 2020-07-29 13:12

Zastanawia mnie dlaczego dalej nie ma decyzji na temat czy zostajemy w 2 lidze czy nie

Młodynie | 2020-07-29 13:22

twardo negocjują widocznie

Bzcst1938 | 2020-07-29 13:32

Jak czytam tu niektórych to nóż się w kieszeni otwiera
Praktycznie cala drużyna ma kontrakty dwuletnie i czy komuś się podoba czy nie będzie grał dla Stali chyba ze Szydełko go nie zechce albo ktoś go wykupi i skończcie te bzdurne dywagacje bo domysłami i nieprawdziwymi informacjami sracie na ten klub

Misio | 2020-07-29 13:38

Stary Kibicu ale akurat z nami Widzew zagrał supermecz! Może dlatego, że nasi nie byli w stanie im przeszkadzać z ww powodów.

Filip kacper k. | 2020-07-29 13:54

ani Widzew z nmi nie zgrał super. (dostał na pocztku 2 asysty) ani mi z cyganmi super nie zgralismy- 2 prezenty od nich i obron czestochowy.

liga kiepska i po koronie wszystko sie odwrocilo. tak pejsovia zdobywajac kilka pkt na wiosne w piatek moze awansowac.

my naprawde troche punktów uzbieralismy grajac dobrze kilka meczy.

Zabraklo tylko i az glowy

Misio | 2020-07-29 14:02

Filipie, a czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak taktyka? Idąc Twoim tokiem rozumowania, to np. Grecja na Euro 2004 nie zagrała ani jednego dobrego meczu...tylko że wygrała cały turniej!

Filip kacper k. | 2020-07-29 14:07

Misio, ale chcesz mi powiedziec ze szybko zdobyta bramka w tej lidze w praktycznie 90 % nie dawala 3 pkt?w przypdku STW decydowaly babole.

Z Siedlcami mecz wygladal jak nasz kazdy inny. Gdyby Chrominski strzelil i bylyby 3 pkt do dzis nosiliby ich na rekach i kazdy by pisał ze w njbliszym sezonie awans

Misio | 2020-07-29 14:18

Z tym drugim się zgadzam. Sam nawet o tym pisałem. Natomiast co do gola na 1-0 i 90% zwycięstwo, to już zupełnie nie! Popatrz na porażki Widzewa. Prawie zawsze pierwsi strzelali gola. Popatrz na cudowne powroty Znicza, Pogoni Siedlce itp. W końcu my z Olimpią u siebie. Pierwszy gol ma duże znaczenie przy bardzo wyrównanych drużynach.

Nicke | 2020-07-29 14:30

Długo jeszcze będziemy czekać na info w której lidze gramy? W piątek się dowiemy, ze gramy w sobotę?

Młodynie | 2020-07-29 14:31

Napewno dostaniemy co najmniej 2 tygodnie zrobił się taki bajzel że gra w 2 lidze jest Świętokrzyskiemu ZPNowi na rękę

Stallzks | 2020-07-29 14:44

moim zdaniem powinni zrobić minus 6 punktów Siedlce wtedy Siedlce lecą PZPN robi zielony stolik dla Siedlec zostawiając ich w lidze żeby było parzyście w drugiej lidze i w trzeciej i jest norma

Stary stalowiak | 2020-07-29 14:46

Spokojnie, trzeba być cierpliwym, im dłużej nie ma żadnego infa tym lepiej dla nas tak uważam.Gdybysmy nie mieli żadnych argumentów i swoich racji,to już wczoraj by zamknęli sprawę i pogonili by stamtąd naszych wynajętych prawników, którzy reprezentują nasz klub.Widocznie chłopy walczą i są nieugięci i stanowczy odnośnie naszego stanowiska.Lesne dziadki też muszą pewnie przeglądnac jakieś papiery odnośnie naszej płynności finansowej czy infrastruktury a to akurat przemawia na naszą korzyść.Nikt nikomu nie da promocji do wyższej ligi za ładną gadkę czy piękne oczy.Licza się fakty,tj.dokumenty.r oznorakie papiery, rekomendacje odpowiednich organów, dowody.To prawie tak jak w sądzie, jak na normalnej sprawie,są dwie strony i muszą się dogadać i porozumieć ,a również być może iść na jakiejś ustępstwa.Musimy dać naszym prawnikom pracować i ich w tym głowa, żeby sprawę załatwić pozytywnie.Jedynie możemy trzymać kciuki za Stalówkę czekać i być cierpliwymi

1938fc | 2020-07-29 14:50

Stary Stalowiak ale my już dostaliśmy licencje na granie w 2lidze bez żadnego nadzoru wiec wszystko jest git w tych sprawach , tutaj się zgodzę im dłużej nie ma informacji tym lepiej dla nas

Jacek22 | 2020-07-29 14:54

3 czyli 4 obecnie liga, utrzymywanie przy stolikach jest pozbawione honoru. To jest dobre dla Siarki, która , mimo że zajęła zdecydowanie ostatnie miejscei tak się utrzymała. Gdzie honor? Walczyć w 3 lidze o jak najszybszy powrót. Tak to bywa. Walczenie o utrzymanie z powodów pozasportowych, parzystej liczby uważam za brak honoru sportowego. Oczywiście jak się uda wywalczyć to oki, ale ja nie jestem zwolennikiem takiej "walki". Sportowo mają udowodnić że się należy liga. Trzeba było grać jesienią i nie przegrywać meczy u siebie ze Skrą czy Garbarnią. A i w Łodzi z beznadziejnymi Widzewem można było przynajmniej punkt urwać. Emerytowi Robakowi wyszedł strzał od lat i błędy bramkarza spowodowały że przegrali. Mecz był śmiało przynajmniej do zremisowania. A ostatni to pominę milczeniem. Co to jakieś kalkulacje, Pogon Siedlce zagrała fair bo na 100 procent walczyła w tym meczu o wygraną a nie jak Stal na półgwizdka, czekając na wyniki itp. Sport został nagrodzony. Kalkulacje Stali przegrały ze sportem.

1938fc | 2020-07-29 14:59

Nieważne czy to będzie 2 czy 3 ligą dyrektor ds sportu musi odejść i dać pełne podejmowanie do decyzji transferowych Szydełce i Boberowi jeśli zostaną i zaufajmy im bo to oni są odpowiedzialni za sprowadzenie Kiercza czy Zmorzyńskiego a Fabian ściągał takich zawodników jak Wójcik , Michalik

Stary stalowiak | 2020-07-29 15:00

Wiem ale muszą pewnie przeglądnac może jakieś papieryo zagłębić się w nasze argumenty co mamy im do zaoferowania i na jakiej podstawie.nie podejmą napewno decyzji pochopnie,bo mogą sobie bat na siebie ukręcić.wiadomo,ż e gdyby decyzja była na tak,to zaraz się znajdzie milion przeciwników takiej decyzji.Musimy mieć jednak nadzieję

Adams | 2020-07-29 15:09

Prawie pewne dziś bez decyzji komisja do nagłych spraw przełozyła na jutro choć to narazie pogłoski

1938fc | 2020-07-29 15:14

Ktoś nie dojechał , jakieś wjechały cięzkie argumenty że przełożyli decyzje na jutro ? Coś czuje że bedziemy wrogiem nr 1 w 3 lidze bo robimy dość spore zamieszanie heh

Młodynie | 2020-07-29 15:18

I tak każdy będzie się na nas spinał jak na Motor

Wilkuwdz | 2020-07-29 15:48

1938FC skoro chwalisz Kiercza, to jak ocenisz jego występ w meczach z Pogonią Siedlce i Katowicami?

Stary_kibic40 | 2020-07-29 15:49

W przypadku ,,rzeczywistego' spadku na 4 poziom rozgrywkowy i likwidacji drużyny rezerw, dać Sławka Adamusa na 1 trenera, niech mu pomaga Tomek Wietecha. Zostawić młodzież. Dać im 4-5 chłopaków więcej ogranych i już. Przestańcie robić w tym klubie w końcu kominy płacowe na 3 ligę.

Stalowiec1938. | 2020-07-29 15:50

oby nas utrzymali a 3 liga niech rusza normalnie w ten week powinno im być to na rękę bo będzie tu i tu parzysta liczba drużyń nic nie trzeba kombinować zmieniać w 3 lidze terminarzu w 2 jeszce lepiej bo nie będzie drużyna pauzować jedna w każdej kolejce

Młodynie | 2020-07-29 15:51

Szkoda że nie dało się tego załatwić po cichu

Filip kacper k. | 2020-07-29 15:52

Korona bez licencji na 1 lige. najpewniej zaczn od 3

Młodynie | 2020-07-29 15:54

skąd informacja ?

1938fc | 2020-07-29 15:54

Z Katowicami bardzo dobrze na 0 z tyłu lecz z Siedlcami słabiutko jak każdy

Filip kacper k. | 2020-07-29 15:55

misja futbol, onet, mateusz borek

Stallzks | 2020-07-29 16:35

może ktoś wyjaśnić sytuację do kiedy jest zgłaszanie klubów w pierwszej lidze licencji oraz co w przypadku gdy korona nie dostanie licencji

Młodynie | 2020-07-29 16:36

w Koronie słuch po właścicielach zaginał Wenta dzisiaj do nich pismo wysłał

Stallzks | 2020-07-29 16:44

Młodynie to nie nowość ogladnij sobie odcinek i nie powielaj cytatów z niego.
pytanie Co oprócz korony w czwartej lidze gdy nie dostanie licencji jaka drużyna kosztem korony się utrzymuje czy Olimpia Grudziądz czy też jakaś drużyna ekstraklasy zobaczy też właśnie nasza stalówka

1938fc | 2020-07-29 17:51

Panowie jakby ktoś wybierał się na spotkanie z prezesem i mógł w skrócie opisać co mówił i jak to wyglądało byłbym wdzięczny

Adams | 2020-07-29 18:39

Tymczasem w Mielcu rezerwy Stali St Woli prowadzą 1:0

Stallzks | 2020-07-29 18:42

A nasi rywale się broją...Norbert Leśniak wypożyczony do Jutrzenki Giebułtów

Młodynie | 2020-07-29 18:43

Powiem tak u młodych widać progres wyniki są na styku podejmują równa walkę .Z Karpatami mogą trochę odstawać w następnym meczu

Młodynie | 2020-07-29 18:44

Z Krosna w sumie fajnie wygląda Knap i Czelny

Młodynie | 2020-07-29 19:01

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, Stal złożyła odwołanie odnośnie swojego spadku z drugiej ligi do Komisji Do Spraw Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jedną z jego przyczyn miała być sprawa z Pogonią Siedlce. Przypomnijmy, że ośmiu zawodników tego klubu stosowało w trakcie sezonu 2019/2020 środki dopingujące, za co Pogoń została ukarana między innymi sześcioma ujemnymi punktami, ale dopiero w rozgrywkach 2020/2021. Gdyby kara została zastosowana w sezonie, w którym siedlczanie zawinili, to zmieniłoby to sytuację w tabeli. Spadliby oni na miejsce 15. z 10. i mieli na koncie 43 punkty. Stal z 46 awansowałaby na lokatę 14. i utrzymała się w lidze.

Bzcst1938 | 2020-07-29 19:14

Siudak, Waszkiewicz, Tłuczek, Bosak, Hudzik, Stępniowski, Świerad, Popek, Lebioda Przecież to zawodnicy którzy cały czas trenowali pod okiem Szydelki a nie Adamusa przestańcie wypisywać niestworzone rzeczy ze Adamus na pierwszego trenera wy macie coś oleju w tej głowie????

Młodynie | 2020-07-29 19:15

Chłopaki pod okiem Szydełki strasznie się rozwijają

Dominik82 | 2020-07-29 19:18

Na 99% jesteśmy w III lidze, terminarz III ligi ukarze się jutro lub w piątek rano - aktualizacja czyli 21 drużyn uwzględniający Stal. Będzie jakaś pauza ze względu na to całe zamieszanie, ale max. 1 tydzień. Źródło jakie posiadam to Podkarpacki Okręg, nie Świętokrzyski stąd liczba procentowa w wysokości 99.

Stary_kibic40 | 2020-07-29 19:22

Oczywiście, że Adamus powinien być 1 trenerem w nowym sezonie na 4 poziomie rozgrywkowym. Jak na taki poziom Sławek będzie pasował idealnie. Już raz wprowadził drużynę ligę wyżej, także nie trzeba brać znowu tych rzeszowiaków, którzy spuścili Stalówkę do 3 ligi. Niech wezmą ze sobą tą swoją armię zaciężną. Nikt ich już tu nie potrzebuje. Adamus na 1 trenera.

Okulickiego | 2020-07-29 19:30

Sławek Adamus a dlaczego nie...? ALE skoro RZESZÓW PRECZ....! To na prezesa kto...?... Może STARY_KIBIC40. K... A krew zalewa człowieka jak czyta co po niektórych komentarze... Tyle co nic macie do powiedzenia i jedynie tu w tych komentarzach macie odwag? popitolić sobie cokolwiek. Debilizm skrajny...!!!

Malax5 | 2020-07-29 19:32

Według nieoficjalnych informacji ze świętokrzyskiego ZPN, jeśli Stal zagra w 3 lidze, to zacznie od 5. kolejki, a potem będzie odrabiać zaległości. Wynika to z tego, że pzpn ma zapisane w regulaminie, że musi minąć jakiś tam czas między jednym a drugim sezonem dla każdego zespołu, a ten czas to kilka tygodni.

Adams | 2020-07-29 19:39

Powoli widać nie ma co ukrywać jaki czeka los od nowego sezonu ... ci co ogarniają na bieżąco juz znają decyzję .
Jutro w godzinach popołudniowych PZPN wyda decyzję

Młodynie | 2020-07-29 19:41

Jednak 3 liga

Stallzks | 2020-07-29 19:42

Niby człowiek wiedział, a się jednak łudził

Bzcst1938 | 2020-07-29 19:48

Przestańcie pisać brednie

Adams | 2020-07-29 19:53

Dla zainteresowanych za 10 minut Sokół z Niska gra z Sanokiem transmisja live na yt

Daro | 2020-07-29 19:54

Komisja ds Nagłych jeszcze nie wie i nie wydała oświadczenia, a Wy już wiecie.

ps. w tym przypadku Podkarpacki Związek Piłki Nożnej nie ma nic do gadania, bo ani nie zajmuje się poziomem centralnym, ani 3 ligą.

Mają zagwozdkę i po czasie zwlekania z decyzjami sprawy nie są takie proste. Na świeczniku jest nasza sprawa, dopingu Siedlec i ewentualnym braku licencji dla Korony Kielce.

Adams | 2020-07-29 20:08

Dla wtajemniczonych z piłkarskiego środowiska z większą wiedzą decyzja jest znana o której nie wypada podawać do informacji przed komunikatem komisji PZPN

Stallzks | 2020-07-29 20:16

Więc żegnamy Sobotke, Fabianowskiego, Nowaka, budujemy swoją wartość na nowo odzyskujemy tożsamość w 4 lidze, która zarządzający nam zdeptali

1938fc | 2020-07-29 20:16

Co prezes mówił na spotkaniu ?

1938fc | 2020-07-29 20:29

Podawał kto odchodzi jakie zmiany na stanowiskach

Misio | 2020-07-29 20:30

Zła argumentacja. Pogoń Siedlce nie powinna być ukarana -6 punktów, tylko 6 walkowerów! A już 3 walkowery powodują degradację. Tak mówi regulamin.

Młodynie | 2020-07-29 20:38

Tłuczek z bramką w rezerwach

Kamilosss | 2020-07-29 20:40

Fabian prawdopodobnie zostanie.
Decyzja od PZPN jutro albo piątek
Spora część piłkarzy deklaruje pozostanie w zespole i walka o powrót do 2 ligi.
Były rozmowy z nowymi piłkarzami, ale zostały wstrzymane przez spadek.

Młodynie | 2020-07-29 20:45

Najważniejsze czy Śpiewak i Fidziu zostają. Puławy bedą mocne i KSZO

1938fc | 2020-07-29 20:45

Bardzo fajnie z tą większością że chce zostać, Fabian nie ma honoru

Młodynie | 2020-07-29 20:51

Gabian to powinien jeszcze pensję zwrócić za kilka miesecy a nie w nagrodę zostać

Młodynie | 2020-07-29 20:58

Jeszcze ważna kwestia trener zostaje ?

Misio | 2020-07-29 21:03

To co teraz napiszę to są tylko i wyłącznie moje przemyślenia. Jednak chodzą one za mną od dawna. Mam wrażenie, że PZPN mocno ciągnął za uszy drużyny mazowieckie. Zwłaszcza Znicz i Siedlce. Legionovii się nie udało, bo była za słaba....ale Widzew na wyjeździe ograła. Najdziwniejsze wyniki miały właśnie Znicz i Siedlce. Po drugie, to zachowanie PZPN w sprawie ukarania Pogoni za doping. Przecież oni zbierają się co tydzień i karają kluby za race, za złe teksty na fladze, za kartki itp. A Pogoni za doping nie ukarali przez ponad pół roku!!! A powinni szybko przyznać walkowery i Pogoń aut! Czy tu chodzi o mocne plecy tych klubów spod Warszawy, czy może Legia II musi szybko awansować i Pogoń i Znicz stanowią zagrożenie w 3 lidze?

Kamilosss | 2020-07-29 21:20

Fabiana chce zostawić teraz prezes, bo kto przyjdzie pełnić tę funkcję za grosze? Nikt. Piszę co usłyszałem. Ponadto teraz najważniejsza jest rozmowa z piłkarzami i skompletowanie kadry. Szydełko nic nie mówił aby odchodził, wiec pewnie zostanie.

Śpiewak ma klauzule, więc jak ktoś wpłaci nieduże pieniążki, to wszystko zależy od piłkarza.

Młodynie | 2020-07-29 21:25

Zobaczymy kto przyjdzie po meczu Szydełko długo rozmawiał z Magdziakiem z Polkowic.Moze już coś było na rzeczy

Kamil | 2020-07-29 21:43

Zawodnicy pokazaliby że mają jaja gdyby w znacznej większości postanowili zostać i spróbowali zrobić awans. Pokazaliby też charakter

Młodynie | 2020-07-29 21:56

Konefał wraca

Raul | 2020-07-29 21:58

Tak " zawodnicy " pokazaliby przede wszystkim ,ze NIKT ich nie chce .I dlatego chca tu FRAJERZY grac .

Ramirez | 2020-07-29 21:59

RAUL i MŁODYNIE stulic pyski i skonczyc madrowanie

Młodynie | 2020-07-29 22:13

Bracia Tur dzisiaj 3 bramki dla Sokoła

Marco | 2020-07-29 22:13

Czyli Katowice nie zdecydowały się zapłacić 25 tyś.które chciała Stalówka za niego . W sumie może to i dobrze że wraca , myślę że jeśli dostanie szansę to poradzi sobie w 3 lidze ,skoro sezon wcześniej dobrze mu szło w drugiej.

Normalny50 | 2020-07-29 22:46

1938 FC trzeba bylo przyjsc na zebranie zadac pytanie prezesowi co i jak dlaczego ale ty wolisz siedziec przed kompem i wypisywac te swoje bzdury taki z ciebie kibic i znawca ale moze ty jestes byly pracownik klubu Stary Kibic 40 tez mial byc ale nie przypominam sobie zeby sie przedstawial bicie piany nic nikomu nieda tutaj trzeba spokojnej rzeczowej analizy wyciagnoc wnioski ale to tylko zrozumie normalny niezawistny czlowiek ale was ww nie dotyczy

Azure | 2020-07-29 23:46

NORMALNY50 nie każdy mógł być na owym spotkaniu z prezesem i zadać pytanie. Jeżeli byłeś to napisz łaskawie coś więcej niż to co tutaj zostało ogólnikowo napisane. Nie spinaj pośladków tylko napisz też jakie ty zadałeś pytania bo rozumiem, że rzeczową analizę można na tej właśnie podstawie już wyciągać.

Azure | 2020-07-29 23:46

NORMALNY50 nie każdy mógł być na owym spotkaniu z prezesem i zadać pytanie. Jeżeli byłeś to napisz łaskawie coś więcej niż to co tutaj zostało ogólnikowo napisane. Nie spinaj pośladków tylko napisz też jakie ty zadałeś pytania bo rozumiem, że rzeczową analizę można na tej właśnie podstawie już wyciągać.

Normalny50 | 2020-07-30 06:06

Azure nastepnym razem zmien NICK na AZOR to bedzie do ciebie lepiej pasowalo

Stallzks | 2020-07-30 07:23

Z moich obserwacji to napewno na plus własny stadion i potencjał by go wypełnić gdy przyjedzie solidny przeciwnik. Drużyna momentami grała fajnie nawet dla oka, ale w kluczowych momentach zawiodła 3 mecze o 6 pkt grając u siebie jak się nie da wygrać to się te mecze nie przegrywa. Niestety było to spowodowane nasza defensywną taktyką która trener jest zwolennikiem. Następna wydaje mi się kluczową sprawa to drużyna w trakcie całego sezonu a więc w 34 kolejkach była poza strefą spadkowa raptem kilka razy, na palcach jednej ręki by to można było przeliczyć ..
A więc wnioski nasuwają się same, mentalnie uważam że spadliśmy z tej ligi już wcześniej. Pierwszymi którzy chciałbym żeby odeszli to Płonka X2 i Sobotka, jeżeli zabraknie Fidzia to możemy grać ale o kolejne utrzymanie. Ktoś z klubu mówił o transferach ale tematy upadły bo spadliśmy? Jak wyżej, cały sezon ledwo dyszeliśmy, ledwo utrzymywaliśmy tlen żeby nie spaść i teraz ten ktoś ma mi kłaść makaron na uszy że nie wykonał swoją pracę dobrze bo w innej rzeczywistości żył, tylko pobierał wynagrodzenie z klubu nie dając nic w zamian dla tego klubu. Panie Szydełko frajerami to my jesteśmy kibice, że pozwalamy by nami wszyscy manipulowali

Stary_kibic40 | 2020-07-30 07:47

Brawa dla młodych chłopaków z drugiej drużyny, którzy wczoraj zagrali fajne spotkanie i wygrali w Mielcu. Co warto podkreślić, w swoim ostatnim spotkaniu w tej lidze.

Młodynie | 2020-07-30 10:01

Fabianowski ma dostać posadę szefa szkolenia w klubie .

Johnnymalce | 2020-07-30 10:02

Stary Kibic ... Czemu ostatni? Pisali ze tego przepisu juz nie ma o roznicy dwoch klas .. Plotki tu takie jak u starych bab na targu.. Konefał jak wraca to dobrze, niech go Wietecha w obroty bierze, dac mu normalna wyplate.. Podziekowac obecnemu bramkarzowi bo chyba nas nie stac.. Wszystkim wyrownac do sredniej krajowej i odbudowac zaufanie grą , sciagnac kibicow sukcesu na stadion wynikami, bo Ci co byli zawsze to bedą do konca zycia, i wygrywamy lige w przedbiegach! OPTYMIZM!!

Stalowiec1938. | 2020-07-30 10:58

no nic czekamy na Oficjalną informacje trzeba wierzyć
według przepisów utrzymanie nam się należy gdyby nie zrobili wałka z pogonią tylko normalnie ich ukarali jak przepisy mówią czemu zawsze pod górkę

Stalowiec1938. | 2020-07-30 11:00

a jak nas walną to powiniśmy się sądzićo hajs z PZPN ta 2 liga nam się należy

Stalowiec1938. | 2020-07-30 11:10

cracovia zamiast za korupcje polecieć to sobie wytargowali kare siedlce to samo i dużo innych przypadków z histori

Azure | 2020-07-30 11:42

NORMALNY50 "dzięki" za rzeczową odpowiedź z twojej strony.Właściwie rzeczowa odpowiedź jak twoja rzeczowa analiza. Szkoda bajtów na ciebie.

Stary_kibic40 | 2020-07-30 12:05

Jak tam Panowie wybiera się ktoś jutro na pięknie zapowiadający się meczyk do Rzeszowa? Będzie się działo. Po ponad 20 latach mecz palce lizać może być w Rzeszowie. Jak ktoś ogarnął bilet i nie ma jak dojechać, pisać śmiało. Jadę sam autem około 14.30.

Kibic z młodynia | 2020-07-30 13:23

Co z tą decyzją? Boniek chce żebyśmy zawału dostali?

Młodynie | 2020-07-30 13:26

Negocjują widać że się zastanawiają

Stary stalowiak | 2020-07-30 13:39

Im dłużej to trwa, tym lepiej dla nas.Skoro jeszcze nie ma ostatecznej decyzji, że ludzi od nas jeszcze nie pogonili.Moze są jakieś nowe argumenty wyciągnięte na stół i muszą trochę ponegocjować.Wiem że wczoraj to marnie wyglądało i nawet nie bardzo chcieli z nami gadać,za mało wiarygodne postulaty były z naszej strony i gość który jest blisko całej sprawy ocenił nasze szanse na wczoraj na 25 . Może dzisiaj wyciągniemy jakiegoś asa z rękawa o będzie lepiej

Stary stalowiak | 2020-07-30 13:40

Na 25 po procent,tam miało być

Stary_kibic40 | 2020-07-30 13:43

Jedyny as z rękawa to fabianowski. Jak zacznie prezentować swoje postulaty to goście z PZPN może zwariują i przez to się uda.

Młodynie | 2020-07-30 13:45

Wojtek lubi bajerować wiec może się udać

Nicke | 2020-07-30 13:46

Temat Siedlec to można było grzać bezpośrednio po fakcie, a teraz to takie proszenie się.

Stalowiec1938. | 2020-07-30 13:48

jak za małe argumenty jak psu budzie należą się walkowery pogoni za doping według wszelakich przepisów i wtedy by byli za nami PZPN namieszał to teraz niech prostuje nie naszym kosztem racja jest po naszej stronie a pozatym nic ich nie kosztuje jeszcze im na rękę powino być że parzysta liczba drużyn nic nie trzeba modyfikować w 3 i 2 lidze

Młodynie | 2020-07-30 13:49

Jest nawet przepis który mówi że za udział co najmniej 2 zawodników na dopingu należy się walkower na korzyść druzyny przeciwnej. Tam było aż 7 na dopingu

Stalowiec1938. | 2020-07-30 13:51

a z innej beczki niech nasi lokalni wysocy politycy na przeszkolenie pójdą do p , Poręby jak się zarządza klubem z tylniego siedzenia jak się załatwia sponsorów i zatrudnia kompetentnych ludzi i pózniej zbiera się tego owoce a u nas robi się z osób bez doświadczenia itp itd stanowiska i trzyma na siłe ciekaweg jakie kwiatki będą z PCPN warunki są że powinny drużyny z ekstraklasy przyjeżdzać na obozy a ciekawe czy ktoś zawita oprócz naszych drużyn i Podkarpackich Kadr

Stallzks | 2020-07-30 14:10

PCPN to produkt który trzeba umieć sprzedać potencjalnym klientom czytaj klubom, komu zostało to powierzone? Chłopakowi który do tej pory siedział trochę w administracji jako prezes PSA tragiczny to myślisz że to będzie hulało?

Młodynie | 2020-07-30 14:13

Właśnie jestem ciekawy gdzie te zagraniczne zespoły o których mówił Nowak że są już umówione na zgrupowania ?

Stary_kibic40 | 2020-07-30 14:16

Stalowiec zgadza, wiadomo politycy mogą pomóc, szepnąć słówko tu, tu, czasem to wystarczy. Ale bójcie się Boga, nie piszcie takich rzeczy, że Lucek musi załatwiać sponsorów, że musi dzwonić do Bońka. Od tego byli w klubie najpierw nowak (nie wiadomo od czego tam siedział), teraz fabianowski (to samo). Trzeba było działać w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to wszystko było świeże, na czasie. Za taką aferę, jaka miała miejsce w P.S. powinni od razu zostać wyrzuceni z 2 ligi. Tylko, że wtedy kluby milczały, prezesi zapadli w zimowe sny. Wówczas byłby już 1 spadkowicz znany. A tak to po niecałym roku, nagle prezes się obudził, kiedy to drużyna spadła z ligi. Jak napisał kibic wyżej, bezpośrednio po fakcie, nie na koniec sezonu.

Stalowiec1938. | 2020-07-30 14:19

właśnie myśle że nie i że kolejny biznes do którego trzeba będzie dokładać .

Młodynie | 2020-07-30 14:20

Nagle się zmyli ? Oby chociaż ktoś przyjechał

Adams | 2020-07-30 14:22

Sprawa decyzji komisji PZPN sie przedłuża wyszly nowe argumenty tym razem tzw "twardsze" ... na dziś wszystko możliwe chociaz pozytywne rozpatrzenie wniosku może sporo kosztować .

Młodynie | 2020-07-30 14:24

Przecież ostatnio promocje w PZPN

Kamilosss | 2020-07-30 14:25

Przecież napisałem wczoraj, że decyzja może być dziś, ale będzie prawdopodobnie w piątek.

Poczekajcie na decyzję. Kiedy będzie wiadomo oficjalnie w której lidzie gramy(jak pisałem będzie to 3, to będzie można coś innego załatwiać. Będzie jednak o to ciężko przez spadek.

Jazda | 2020-07-30 14:50

Kamilosss nie pisz bajek. Ty przed sezonem wypisywałeś, że celem jest awans do pierwszej ligi itd. Więc morda w kubeł. I trzeba czekać na decyzję, a nie podkręcanie ludzi

Nicke | 2020-07-30 14:53

Ale jak w to sobie wyobrażacie? Stal zostaje w lidze, bo PZPN nagle się ogarnął z walkowerami przeciwko Siedlcom choć miał na to kilka miesięcy?

1938fc | 2020-07-30 15:01

Normalny50 a kim ty jesteś że będziesz mi mówił co mam robic? Jakie bzdury tu wypisywałem i że niby jestem byłym pracownikiem klubu? Usiądz sobie bo ci odwala chyba, jestem zawistnym człowiekiem haha chce poprostu zeby Fabian wyp.... z klubu za to co zrobił. Widzicie wczoraj pisaliście że nie ma szans a dzisiaj się okazuje że szanse są to się zmienia , ktoś mi tam napisał co było omawiane z prezesem dzięki za info

Tomko | 2020-07-30 15:26

Normalny50 prezentuje typowo kibolskie i modne ostatnio myslenie czyli "choć powiedz mi to w twarz". Niech sie sam wypowie co powiedzial w twarz prezesowi, skoro tak wszystkich nawołuje. Bez tego pseudoodwaznego bełkotu.

Kliczko | 2020-07-30 15:45

Jesteśmy w 3 lidze , układają terminarz po prostu nowy. Jakby chcieli Siedlce ukarać w tym sezonie to by to zrobili wcześniej.

Młodynie | 2020-07-30 15:51

Negocjują trwa walka na argumenty .Jakie będą efekty zobaczymy

Kamilosss | 2020-07-30 15:56

Gdzie bajki napisałem? Zacytuj.

A o celach na 1 ligę to chyba było normalne i pisałem że takie POWINNY być. Przecież ta liga jest słabiutka a w tym sezonie to dosłownie każdy oprócz Gryfa mógł wejść na baraże.

Młodynie | 2020-07-30 15:57

A to nie Fabian na początku mówił na konferencji o 1 lidze przypadkiem ?

Adams | 2020-07-30 15:58

Kliczko do końca nie zna sprawy a pisze... co do terminarza 3 ligi są gotowe dwie wersje ten aktualny i zastępczy zależy tylko od decyzji komisji PZPN który od jutra będzie ważny...

Adams | 2020-07-30 16:05

Mało prawdopodobne aby dziś była podana oficjalna decyzja...

1938fc | 2020-07-30 16:19

Adams wiesz dlaczego tak te negocjacje się przeciągają ? Nowe argumenty wjechały na stół , prawnicy dobrze nas bronia?

1938fc | 2020-07-30 16:19

Adams wiesz dlaczego tak te negocjacje się przeciągają ? Nowe argumenty wjechały na stół , prawnicy dobrze nas bronia?

Stary stalowiak | 2020-07-30 16:23

Jak wiecie swego czasu Skra I Resovia domagały się walkowerów za swoje przegrane mecze z Pogonią i leśne ludki odrzuciły ich protest,mimo, że zostalo to już wtedy im udowodnione, więc też wątpię, żeby teraz mieli się ugiąć przed nami, jak już jest po sezonie o pozamiatane.Nie chcę się tu wymadrzac i nasuwać jakiś argumentów ,bo od tego są inni ludzie którzy się tą sprawą zajmują , ale pretensjonalnie ten temat z Siedlcami ciężko będzie ogarnąć.Moze zamiast ich atakować i czegoś się domagać, należalo by przyjść inną postawę, trochę skruchy i przedstawić im fakty do zapoznania się z nimi.Przede wszystkim trzeba jasno się określić, że nie czujemy się jako spadkowicz.jako kiepski klub ze słabą drużyna.spadlismy w kuriozalnych nieszczęśliwych okolicznościach zdobywając aż 46 pkt, przy czym inne drużyny regularnie całą rundę obdarowywały się punktami w niecodziennych sytuacjach my liczyliśmy tylko na siebie.grajac do końca fair Play z nikim się nie układając.Nalezalo by wspomnieć o bardzo ciężkiej dla Nas 1 rundzie gdzie graliśmy prawie wszystkie mecze wyjazdowe, stąd nasz niezbyt okazały dorobek punktowy, ale przecież sama 2 rundę zakończyliśmy w czołówce tabeli odnotowując tendencje zwyżkową.Majac na uwadze coraz to surowsze wymogi PZPN u postaraliśmy się by spełniać te wszystkie kryteria głównie organizacyjne stąd wielka inwestycja w budowę nowego stadionu i całego kompleksu treningowego jako PCPN,dla szkolenia zdolnej młodzieży na poczet klubu ale też o dla różnych wiekowo kadr reprezentacji Polski ..Jako jedna z nielicznych drużyn nie gramy w lidze zawodnikami zagranicznymi tyłko promujemy i ogrywamy młodych polskich zawodników,a na potwierdzenie tego zajmujemy wysokie miejsce w pro junior.W przyszłości natomiast mamy też przez to ambitne cele i określone plany,by walczyć i zagrać na wyższym poziomie ,bo pod tym kątem budowana jest drużyna, natomiast teraz przy nieszczęśliwej degradacji do 3 ligi,a co za tym idzie bez wsparcia już miasta jako sponsora,nasze daleko idące plany nie staną się nigdy realne itd itd...Mysle że trochę skruchy, szczerej rozmowy na te właśnie tematy by nie zaszkodziło,a leśne ludki popatrzyli by przez to na nas bardziej łaskawszym okiem.Wydaje mi się, że to mógłby być dobry argument, by nas dookoptowac do 2 ligi jako 20 drużynę

Stary stalowiak | 2020-07-30 16:30

No kufa trochę się rozpisalem, sorki wszystkim, ale tak jakoś chciałem naprowadzić kogoś tu z władz o jakoś tak innym myśleniem może pomóc,by ratować naszą Stalówkę, może to akurat przeczyta i wysunie wnioski, może nawet dośle do związku,coś w podobie takie pismo.Wiadomo wszyscy się denerwujemy i to przeżywamy bardzo i chcemy pomóc na ile kto może,by ta nasza sprawa pomyślnie się zakończyła.W końcu...

Tonący brzytwy się chwyta......

Marcin93 | 2020-07-30 16:47

Sorry, ale dla mnie żebractwo w postaci, proszenia ryżego by przepchał Stalówkę przy zielonym stoliczku, jest już nawet nie śmieszne, a żałosne. Zejdźmy na ziemie i miejmy choć odrobinę honoru. Spadliśmy SPORTOWO! i nasze miejsce dziś jest w 3 lidze.

Znawca | 2020-07-30 16:50

Marcin
chyba dla ciebie jest tam miejce.

Stary_kibic40 | 2020-07-30 16:53

Znając życie to właśnie takie argumenty przedstawiali ,,działacze' ze Stalowej Woli. Niestety coś takiego to się nadaje jedynie dla dziecka z podstawówki na jakieś wypracowanie. Prosę Pani, byłem niegrzeczny. Pani odpowiada: Idź Stasiu do kąta, może się poprawisz. Tu mówimy o polskiej piłce nożnej, gdzie liczą się układy, bukmacherka, kobiety, alkohol i koperty. Nie ma się co pi.... w jakieś skruchy, trzeba było wygrać ostatni mecz i spokój. Teraz jedynie, no właśnie, na co to można liczyć? Jak to mówią w polskim środowisku piłkarskim ,,Zbyszek tu już za późno na pie...... się, tu już trzeba dzwonić'...

Młodynie | 2020-07-30 16:57

Ewentualnie jeszcze zastosować wlewy chopakom . Najwyżej zaczelibyśmy z ujemnym punktem co da się nadrobić

Stallzks | 2020-07-30 17:06

Jak dla mnie w 3 lidze równiez bedziemy grali o utrzymanie. Mamy nie powaznych ludzi w klubie, gdzie byli gdy pzpn wydal werdykt -6 pkt dla Siedlec?
Tylko w Skrze są ludzie na karku ze sie od tego odwołali? To samo towarzystwo mydli nam oczy że rezerw nie potrzebujemy, że transfery nie wypaliły bo jednak spadliśmy, przecież My w tej lidze byliśmy tylko kilka razy nad kreską i dramatyczna walka o utrzymanie.
Z tymi ludźmi Wtorek dołował niesamowicie, Szydełce troche lepiej szło ale nie ustrzegł się błędów..
Niestety ja tu widze dół tabeli w 4 lidze.. Obym się mylił

Marek2016 | 2020-07-30 18:21

MARCIN93 pewnie honorowo kisić się w 3 lidze przez kolejne 10 lat aż do spadku do 4 ligi. Idąc tropem Polonii Przemyśl, Karpat, KSZO albo Motoru i rzeszowskich klubów do niedawna.
Tak sportowo spadliśmy, ze Siedlce leciały na kroplówkach z witaminkami, a mecze takie jak Znicz - Elana (końcówka) i Polkowice - Znicz (obie bramki dla Znicza) powinny być puszczane młodym piłkarzom jako instruktaż/przestro ga handlu meczami.

Młodynie | 2020-07-30 18:28

Uważam jest opcja to trzeba walczyć aby uniknąć tej czarnej dziury zwanej 3 liga.Nawet kosztem uszczypliwych komentarzy .Inni jakoś stosują podobne metody to dlaczego my nie mamy spróbować Hutnikowi się udało .My też mamy jakieś szanse

Jazda | 2020-07-30 18:28

Mamy to. Zostajemy w II lidze. Pewne info. Teeaz skończyły się negocjacje.

Znawca | 2020-07-30 18:35

No to superrrrr.A ty Marcin kiśnij w 3 lidze

Młodynie | 2020-07-30 18:46

No to super negocjatorzy dali radę .W sumie zorientowani wiedzą kto się tym zajmował .Ciężki kaliber

Filip kacper k. | 2020-07-30 18:49

skąd info?

Stary_kibic40 | 2020-07-30 18:51

Dzwoniłem do Edka działacza, nic jeszcze nie wiedział. Skąd macie takie info?

Adams | 2020-07-30 18:53

Nadal nie ma decyzji ale mogę zdradzić dziś jest bliżej do 2 ligi niż wczoraj ...

Stalowiak1938 | 2020-07-30 18:58

600 komentarzy o niczym z czego 590 ci sami spekulanci i fermenciarze... Omg.

Kamilosss | 2020-07-30 18:58

Co jeden to lepszy. Jutro będzie zebranie komisji, będzie decyzja i zaraz info w internecie. Po co siejecie ferment?

Sisq | 2020-07-30 19:12

Przestańcie pisać, że jesteśmy blisko II ligi. Ponieważ Nikt nie ma takich informacji. Sianie fermentu i dezinformacji o tym co się aktualnie dzieje.

NIE MA PODJĘTEJ DECYZJI PRZEZ KOMISJĘ !

Stadion | 2020-07-30 19:26

A wy dalej swoje czemu mieli byśmy zostać bo jest 19 drużyn?Myślicie że PZPN martwi się tym że co kolejkę będzie musiała pauzować jedną druzyna ?Przecież od samego początku wiadomo byli że 4 ekipy spada i ze będzie 19 drużyn ssezonie 20/21.

Młodynie | 2020-07-30 19:27

Ale są szanse jakby nie było to decyzja byłaby natychmiast

Znawca | 2020-07-30 19:31

Jazda. Skąd miałeś takie info że zostajemy?

Marcin93 | 2020-07-30 19:35

Od takiego znawcy jak Ty

Stary_kibic40 | 2020-07-30 19:59

Wracając do codzienności. Tym razem w 3 lidze. Za faworytów uważa się Wisłę Puławy i Kszo Ostrowiec Św. Sporo może też namieszać Siarka Tarnobrzeg. Tam zdecydowanie postawili na młodzież. Średnia wieku będzie, uwaga - 20,4 lata, także bardzo ciekawie.

Młodynie | 2020-07-30 20:20

Ponoć jedynym problemem jest baron z Kujaw który stawia sprzeciw

Miecio | 2020-07-30 20:36

Panowie nie ma co sie unosic i pisac, ze mamy to przyjac na klate i spasc do 3 ligi bez odwolan. Mamy smierdzaca sprawe Siedlec na talerzu i kolo tego nie wolno przejsc bez reakcji - to jakby sie akceptowalo spadanie z wyra w nocy i "honorowo" czekalo na glebie do rana.

Nicke | 2020-07-30 20:43

Honorowo to trzeba było wygrać z nimi w ostatniej kolejce, a nie teraz liczyć na czyjąś łaskę.

Miecio | 2020-07-30 20:57

a kto dzis zapewni w 100%, ze to gówno co wzzieli ci kopacze nie pomaga im do tej pory chociazby w minimalnym zakresie?

Marek2016 | 2020-07-30 21:18

honorowo wygrać z niehonorową drużyną, zajebista wasza logika.

Brawo stal! | 2020-07-30 21:51

Odwolac sie i zaskarzyc decyzje PZPN w sprawie Siedlec trzeba bylo, i to bez dwoch zdan.
Prezes to zrobil, i bardzo dobrze, inaczej moglby miec w przyszlosci postawione zarzuty za dzialanie na niekorzysc Stali! Wiec ratowal wlasny tylek!
Czy akcja powiedzie sie czy nie, to zobaczymy, ale to byl pierwszy, podstawowy i obowiazkowy krok rzadzacych w Stali.

MLODYNIE/Rafix/Vie litz44 i co tam jeszcze miales w przeslosci, wrzuc sobie na luz, bo w koncu wylapiesz kilka lisci i na co ci to?!

Vielitz44 | 2020-07-30 22:27

BRAWO STAL! - no nie ma co, tak konkretnej wypowiedzi jak twoja brakowało, super, wszyscy są pod wrażeniem.

1938fc | 2020-07-30 23:12

Sprawdzajcie z rana Internet bo decyzja już jutro .

Stalowiec1938. | 2020-07-30 23:29

Utrzymamy się ! i niech w końcu wrócą normalne czasy i gra o coś więcej niż utrzymanei

Stadion | 2020-07-30 23:35

Stalowiec,skąd u Ciebie ta pewność.

Stalowiec1938. | 2020-07-30 23:38

Stadion bo póki wiara czyni cuda my wierzymy że się uda ! nie wierze w ten spadek i już i niech się sprawdzi moje przeczucie zrozum nie możemy spaść i tyle bo się posypie wszystko

Stalowiec1938. | 2020-07-30 23:40

jutro zamiast w piekle będziemy w czysciu i mam nadzieje że to będzie nauczka dla wszystkich od rządzących po prezesów kibiców itp itd nigdy więcej czegoś takiego że sezon na krawędzi !

Misio | 2020-07-31 00:42

Fantazja: Dziś PZPN ukara sam siebie za niestosowanie się do regulaminu, który sami stworzyli. Fakty: za udział przynajmniej dwóch zawodników na dopingu drużyna otrzymuje walkower. Za 3 walkowery jest degradacja. Pewna drużyna w tym sezonie rozegrała takich meczów co najmniej 6 !!!

Azure | 2020-07-31 00:55

MAREK2016 do twojej listy trzeba dorzucić klasykę ustawienia meczu w ostatniej kolejce, czyli pyry-błękitni. Cóż, we wronkach to od wielu lat potrafili ustawiać mecze.

Azure | 2020-07-31 01:00

Panowie, miejsce Stalówki to ekstraklasa. Trzeba mierzyć wysoko, a ja pamiętam mecze Stalówki na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że nic się nie posypie nawet jeśli nie będzie jutro tej drugiej ligi.. czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby później dwa do przodu, ale.. będzie cholernie ciężko wygrzebać się z tego poziomu, gdzie grają sieniawy itd. Trzeba być jednak dobrej myśli i jutro będą dobre informacje dla całej Stalówki!

1938fc | 2020-07-31 10:49

Cisza przed burza? Oby dzisiaj dobre informacje

Leon | 2020-07-31 11:10

Miejmy trochę honoru. Od początku było wiadomo jaka jest sytuacja, graliśmy serię meczów u siebie, wszystko w swoich rękach i daliśmy d...y. Trzeba spokojnie zbudować drużynę i walczyć o awans, jak nie w tym sezonie to w kolejnym. Ten spadek wisiał nad nami od kilku lat, i przez te lata nikt nie wyciągnął wniosków. Ta drużyna mogła się utrzymać bez problemu, bo sportowo nie byliśmy w ostatniej czwórce. Ktoś zawalił - i chyba wiemy kto.

Młodynie | 2020-07-31 11:27

Czas się dłuży

Leon | 2020-07-31 12:02

Boli to, że odnieśliśmy tyle samo zwycięstw co Resovia, która dzisiaj może awansować.Jeszcze uwaga dot. walkowerów i spadku - dotyczy to chyba ylko walkowerów z własnej winy klubu - Art 14 pkt 3 Drużyna klubu, która w trakcie rozgrywek nie rozegra z własnej winy trzech wyznaczonych
spotkań, zostaje automatycznie wyeliminowana z rozgrywek i zdegradowana o dwie klasy niżej,
bez względu na liczbę zdobytych punktów, a ponadto ukarana karą finansową w wysokości
5.000,00- zł (pięć tysięcy złotych).
Wydaje się, ze walkower "wstecz" za doping nie jest taką przesłanką.

Acer | 2020-07-31 12:35

Za nie dozwolone środki doping na olimpiadzie jest odebranie np.zlotego i kara np.5lat zakaz uczestnictwa w podobnych zawodach, Drużyna z Siedlec powinna być cofnięta do 3ligi, stalówka powinna grać nadal w drugiej lidze ci chłopcy sportowo walczyli grali o byt w tej lidze.

Marek2016 | 2020-07-31 12:47

"Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem sześciu punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20."
proponuje zaglądać cały sezon tym honorowym w tabele 2 ligi i patrzeć jak siedlce dalej tam grają mimo oszustwa w tym sezonie. równie dobrze mogliby się wycofać albo zmienić licencję i nikt by żadnej kary nie dostał za doping. żart z waszego honoru.

Pazimieh | 2020-07-31 12:57

Najlepsze w tym całym burdelu w PZPN-ie jest to, że jutro rusza 3 Liga i na dobrą sprawę nie ma terminarza :)

Stary_kibic40 | 2020-07-31 12:59

Jak to polska piłka, bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan. Układy i kolesiostwo.

Filip kacper k. | 2020-07-31 13:21

jak w pilkarskim pokorze- tyle ze dzis jestesmy po drugiej stronie- w Spoldzielni ;-)

Stallzks | 2020-07-31 14:15

» https://www.przegladsportowy.pl/pilk.....
Tutaj macie wiecej szczegółów, zagłębiając sie w lekture POLADA idzie na rękę koksujących zaś WADA chce bezwględnie karać takie procedery co jest zrozumiałe..
Wnioski nasuwają się same skoro POLADA jak i przepisy bronią koksujących i drużyny przed karami, uświadomcie sobie w jakim bagnie żyjemy..
Oczywiście że polecieliśmy z tej ligi nie sprawiedliwie, weź tu teraz wytłumacz betonom z PZPNu że zalewają nas absurdami co sprawiedliwej kary dla zawodników jak i klubu z Siedlec.

Młodynie | 2020-07-31 14:16

WADA im nie odpuści zważając czyj kolega jest szefem

Młodynie | 2020-07-31 14:22

Odnosnie Śpiewaka to na dzisiaj blizej mu do Zabrza

Makaio | 2020-07-31 14:25

Oczywiście, że spadliśmy sprawiedliwie. Skończcie pisać głupoty. Jesteśmy bagnem od kilku lat, prędzej czy później musiało się tak skończyć. Z roku na rok było coraz gorzej - pseudopiłkarze, pseudozarząd, pseudotrenerzy, pisowcy wokoło co to wszystko psują.

I nie jesteśmy żadną marką, żadną wielką firmą. Może przez chwilę byliśmy, ale to jakieś 30 lat temu. Nikt się z nami nie liczy. Nie mamy żadnej wartości. A w miarę niezły stadion i nazwa to niewiele, by budzić respekt. No może na wioskach pislamskich.

Żeby mieć jakieś ambicje, trzeba mieć do tego hajs i przede wszystkich kompetentnych ludzi, którzy nie boją się ciężkiej pracy i cierpliwości.

Młodynie | 2020-07-31 14:27

Widzę gruby z STW24

Stallzks | 2020-07-31 14:33

MAKAIO ktos tam w zyciu napewno Cie kocha, jeszcze się wszystko ułoży, nie jest tak źle napewno jak myślisz. Mam nadzieje ze wyjdziesz z depresji, wszystko tak czarno widzisz, hmm jest słońce wyjdź na spacer a i spalisz troche cielska. Polecam Stalówka!

Młodynie | 2020-07-31 14:37

Podnoszę alarm ale Mielec bez trenera czyżby Szydełko ?

Filip kacper k. | 2020-07-31 14:40

nie, nie jest to Szydelko

Młodynie | 2020-07-31 14:41

to dobrze pewnie Smołkę wezmą

Filip kacper k. | 2020-07-31 14:55

komisja sie nie zebral dzis- werdykt w poniedzialek. milego weekendu

Młodynie | 2020-07-31 14:56

» https://twitter.com/jakub_drys/statu..... tarnobrzeski radny twierdzi że PZPN nie ma korzystnych wyborów i że będzie grubo

Makaio | 2020-07-31 14:57

STALLZKS żyj sobie dalej w kłamstwach i swoich dennych przeświadczeniach. Stal spadła i nawarzyła sobie piwa, to teraz niech je wypije, a nie kombinuje jak pisowcy.

1938fc | 2020-07-31 15:12

Powiem tylko tyle jaja haha

Młodynie | 2020-07-31 15:17

Czekamy do poniedziałku

Sciemaa | 2020-07-31 15:18

pzpn i ich sprawy nagle:D

Młodynie | 2020-07-31 15:23

Tylko przez zamieszanie stracili tydzień na transfery.Nadal nic nie wiemy ale chyba zostaniemy tak mi się wydaje

Daro | 2020-07-31 15:23

To jest Komisja ds. Nagłych. To sprawy są nagłe, działanie komisji niekoniecznie :)

Kamilosss | 2020-07-31 15:25

Co za zenada. A jutro startuje 3 liga grupa IV. Obecnie nie ma nas ani w 2 lidze ani w 3.

Młodynie | 2020-07-31 15:26

Wiec aby nie robić bałaganu zostaniemy w 2

Adams | 2020-07-31 15:31

Krótko pisząc od dziś do poniedziałku Stalówka jest klubem widmo ... co można organizacyjnym skandalem w PZPN-ie i wielką nieodpowiedzialnosci ą w ich strukturach.

1938fc | 2020-07-31 15:40

I to jest cały PZPN

Adams | 2020-07-31 15:41

Przez opieszałość Komisji czas działa na korzyść Stali . W obecnej sytuacji samo sie prosi aby Stalówkę przywrocic do 2 ligi nawet w ramach rekompensaty za wielką niewiadomą która blokuje działania klubu w przygotowaniu się do nowego sezonu

Młodynie | 2020-07-31 15:43

Jak tarnobrzescy dziennikarze piszą że bedzie grubo to chyba tak będzie

Młodynie | 2020-07-31 16:03

Młodynie | 2020-07-31 16:05

Mają 5 dni na załatwienie wszystkiego

Filip kacper k. | 2020-07-31 16:06

argument parzystosci w przypdku Korony dzial in minus

Sciemaa | 2020-07-31 16:10

Wszystko in plus co nie zmienia faktu ze spadlismy i powinnismy to brac na klate. Sportowo czy nie. Spadek to spadek. Beda nas pozniej wyzywac jak pedalow z motoru ze zielony stolik itd po co to nam?

Młodynie | 2020-07-31 16:13

Po to że nie mamy wyjścia .Z tej ligi tak szybko nie wyjdziesz musisz mieć dobry zespół i fure szczęścia .Gra tutaj pewnie toczy się o coś więcej .Możliwe sponsor z którym miasto rozmawiało .Myślisz że w 3 lidze będą chcieli wykładać pieniądze.Mamy za dużo do stracenia

Malax5 | 2020-07-31 16:24

Według najnowszych informacji, trzecia liga rusza normalnie w sobotę. Pierwsza i druga kolejka według terminarza, który nie uwzględnia Stalówki.

Pjona_ziom | 2020-07-31 16:32

A ja napiszę krótko
Za to co się odwaliło w przerwie meczu z Pogonią i co było potem należy pożegnać się z 3 piłkarzykami najemnikami to znaczy wypłacić im co trzeba i wytransferować .... Ja wiem że te pozycje na których grają to są dosyć specyficzne i byle ogórek od razu ich nie zastąpi ale wszystko się da...
Następny ruch to koniec rządzenia pieniędzmi pana F ... Jak można proponować kontrakt dla naszego chłopaka na zasadzie 1000 czy 1500 zł gdzie wcześniej kupuje się najemnika i daje mu 12000.
Jeśli bardzo chce "pracować" w klubie to dać panu F pensje 1000 zł i zobaczymy ...

1938fc | 2020-07-31 16:35

Malax co najlepsze jest to że liga normalnie rusza a dalej nikt nie wie czy Stalówka jest w tej lidze , PZPN to jest kabaret i tyle .Oby w poniedziałek było wszystko jasne , Pjona pewnie wachadłowi tylko którzy

Młodynie | 2020-07-31 16:39

Bartek S.

Sciemaa | 2020-07-31 16:41

Moze w pzpnie pomysleli ze mamy 2 druzyne to mozemy sie tam zaczepic;)

1938fc | 2020-07-31 16:45

Jeśli doszło do takiej sytuacji w przerwie meczu to trzeba to nagłośnić a nie piszemy to tutaj , i podać te 3 nazwiska i jedziemy z tematem

1938fc | 2020-07-31 16:57

Mecz z Karpatami się nie odbędzie , możliwe że rezerwy wyląduje w okręgówce

Filip kacper k. | 2020-07-31 16:58

Sobotka pietrzykiewucz kiercz

1938fc | 2020-07-31 17:02

To nakrecamy i robimy akcje żeby pożegnać tych panów, szybko zrobiliście akcje z tym gościem z stw 24 to teraz możemy zrobić podobna:)

Stallzks | 2020-07-31 17:02

Stara gwardia, stare pryki. Ale że Sobotka najsłabszy w całym sezonie, z pampersem w Widzewie gdzie przegrał nam mecz jeszcze ma tupet taki... Takie chwasty trzeba wyrywać z drużyny, za Pietrzkiewicza Konefal niech broni między słupkami na swoim podwórku. A Kiercz mało meczy miał dobrych poza Polkowicami. Obyśmy tej trójki już nie ogladali więcej. Dla takich zero szacunku

Młodynie | 2020-07-31 17:08

Ale że Kiercz ? To się zdziwiłem

Młodynie | 2020-07-31 17:10

A z rezerwami to skandal

Makaio | 2020-07-31 17:19

Sponsor? Przecież to ściema. I tak od paru lat, ale widać ktoś się jeszcze na to nabiera.
Spadać z honorem, a nie być żebrakami.

Młodynie | 2020-07-31 17:21

Nie od paru lat tylko od jesieni przed pandemia Lucek twierdził że prowadzone są rozmowy .Potem nie wiem jak się sprawy miały i mają

Młodynie | 2020-07-31 17:28

Jednym z najbogatszych Polaków jest człowiek z regionu Zbigniew Niemczycki .Dlaczego nie może Lucek go namówić na współpracę ?

Pjona_ziom | 2020-07-31 17:31

Jeszcze taki jeden na W co ma kolegów z siarkopolu coś mi do tej układanki podkładanki pasuje...

Młodynie | 2020-07-31 17:34

Kwieciński PGNiG ? Kolega partyjny .Przecież tego nie powinni zmarnować nawet 1 mln jakby dali to już coś .Prezes rzeszowiak ponoć złote dziecko Stali Rzeszów ma tam kontakty .Jakieś firmy nie jest w stanie przekonać.Mamy warunki do dobrej piłki .Tylko kasy brakuje

Sciemaa | 2020-07-31 17:34

Niemczycki? Ma tyle wspolnego z regionem co przyleci raz na kilka lat na grob rodzicow?

Młodynie | 2020-07-31 17:39

Ale bogaty człowiek jakby coś się dorzucił nie zbiedniałby.Ale Kwieciński takiej szansy nie będziemy mieć już.

Stalowiec1938. | 2020-07-31 18:17

informujemy, że na prośbę drużyny Karpaty Krosno jutrzejszy mecz z naszymi rezerwami został przełożony na wrzesień.
????????O nowym terminie poinformujemy jak tylko zostanie ustalony.

Normalny50 | 2020-07-31 18:20

Filip Kacperek K zeby kogos oskarzac trzeba miec twarde dowody a ty co nagrales ich czy stales pod szatnia i podsluchiwales przestan siac ferment ktos puscil plotke czy sam to wymysliles badz choc raz powazny i nie szczuj ludzi na nikogo

Wiru1 | 2020-07-31 18:23

Na Fb Karpat jest napisane że mecz się nie odbędzie w weekend i nie wiadomo czy w ogóle się odbędzie kiedykolwiek ze względu na niepewny byt rezerw.

Sciemaa | 2020-07-31 18:23

Karpaty licza ze nasi poleca...

Kamil | 2020-07-31 18:27

Z kolei FB Stalówki twierdzi że mecz przełożony na wniosek Karpat. Ktoś tu kręci

Młodynie | 2020-07-31 18:59

Adamus twierdzi że dostał info od Fabiana że czy będą istnieć rezerwy zależy od decyzji odnośnie pierwszej drużyny .Jeśli 3 liga to młodzi będą w kadrze pierwszego zespołu .Źródło Podkarpacielive

Pjona_ziom | 2020-07-31 19:08

NORMALNY50
to nie płoty. To że trzeba mieć dowody to wiadomka jak w milicji ale no właśnie nieoficjalnie ale w szatni było coś co wpłynęło na to że po przerwie wynik z 0:1 zrobił się 0:3... Przynajmniej 2,3 albo 4 piłkarzyków się do tego przyłożyło żeby zrobić wszystko by nie wygrać tego ważnego meczu...

Stallzks | 2020-07-31 19:12

Nie widziałeś że byliśmy słabszym zespołem zabrakło umiejętności ? Snujecie teorie a nie macie podstaw żeby twierdzić że taka sytuacja miała miejsce. Zabrakło argumentów, jak na tacy widać nie mamy drugiego skrzydła poza Zmorzynskim. Zabrakło Fidzia i Kacper nie miał z kim coś kreować.

Stalowiec1938. | 2020-07-31 19:12

Ciezko ogarnąć to co się dzieje w naszym klubie naprawde mamy nie kompetentny zarząd skoro oficjalna strona PSA wrzuca informacje o treśći :
????????Informujem y, że na prośbę drużyny Karpaty Krosno jutrzejszy mecz z naszymi rezerwami został przełożony na wrzesień.
????????O nowym terminie poinformujemy jak tylko zostanie ustalon
A na podkarpacielive piszą :
Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę pojedynek pomiędzy Stalą II Stalowa Wola a Karpatami Krosno. Najprawdopodobniej drużyna rezerw "Stalówki" zostanie wycofana z rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na jutro mecz pomiędzy Stalą II Stalowa Wola a Karpatami Krosno. Prawdopodobnie rezerwy "Stalówki" zostaną wycofane z rozgrywek. - Mecz z Karpatami Krosno został przełożony. Taką informację otrzymałem od Wojciecha Fabianowskiego - powiedział nam Sławomir Adamus, szkoleniowiec rezerw Stali Stalowa Wola.

Jaki jest powód przełożenia tego meczu? - Wciąż nie wiadomo w jakiej lidze będzie grała pierwsza drużyna Stali. Jeśli będzie to trzecia liga to drużyna rezerw zostanie zlikwidowana, a zawodnicy dołączą do kadry pierwszego zespołu. Czekamy na decyzję PZPN-u - zakończył Adamus.

Młodynie | 2020-07-31 19:14

Ktoś sobie robi jaja .Karpaty swoje my swoje Podkarpacielive swoje

Leon | 2020-07-31 19:19

Karpaty grają puchar w środę 5 sierpnia, wiec może tu jest przyczyna.

Młodynie | 2020-07-31 19:25

Odnośnie wahadła to szkoda Adamskiego bo to idealny kandydat przy stylu preferowanym przez Szydełke

Filip kacper k. | 2020-07-31 19:29

Normalny. Ja wymieniłem tylko rade drużyny. Takze zluzuj posladki

Stalowiec1938. | 2020-07-31 19:30

to f... całkowicie nie ogarnia skoro takie informacje dają na podkarpacielive

Stary stalowiak | 2020-07-31 19:38

Odnośnie sytuacji w szatni w przerwie meczu, to niestety ale to nie ploty, znalazło się paru zdrajców co szantażem próbowali wymusić dla siebie pieniądze.Nie dopięli swego, więc wyszli po przerwie i odwalili maniane,z zimną krwią spuścili naszą Stalówkę z ligi.Kazdy wie o kogo chodzi.I wy jeszcze chcecie, żeby oni tu zostali i grali dalej dla nas?Niech szukają sobie teraz innych klubów,nikt za nimi nie będzie płakał,nam zdrajców nie trzeba

Młodynie | 2020-07-31 19:46

Ale ten Zapytowski to kot w bramce .Ale Fabian wziął Szczutowskiego .Widać scauting leży

Normalny50 | 2020-07-31 19:52

Pjona Ziom ja swoje ty swoje nie mozna kogos oskarzac jak sie nie ma dowodow tak sie skada ze Siedlce zagrali dobry mecz i nie ma co tu szukac teori spiskowej to jest tak samo jak z zarobkami pilkarzy cos slyszales ale nie widziales na oczy

Sciemaa | 2020-07-31 19:54

Bedzie bedzie sie dzialo... do mielca im nie blizej zeby s pier dalac?

Stallzks | 2020-07-31 19:54

Stary Stalowiak skąd to wiesz wydaje Ci się czy uslyszales od szydełki bo to twój kolega? Skoro Szydełko to słyszał to mógł roszady zrobić przecież jemu zależało nas utrzymać, powielanie treści ze nasi puścili mecz bo nie osiągnęli zapewnienia o premii to duże pomówienie i żeby takie rzeczy mówić fajnie byłoby się czymś poważnym podeprzeć a nie "słyszałem że tak było"

Pjona_ziom | 2020-07-31 20:03

NORMALNY50
Ja nie z tych co sieją ploty
Z całym szacunkiem do zawodników bo przed meczem dobrze udawali że cieszą się grą ale tu chodzi o kasę. Info potwierdzone Stał Mielec negocjuje z naszym napastnikiem co jeszcze pół roku temu grał na obronie ale strzelił kilka goli i nie może zostać w Stalówce bo menadżer F daje naszym młodym wychowankom którzy od kilku lat kopią w Stali i zostawiają wszystko żeby grać 1500 zł.... Ja wiem swoje ty swoje ... Ja mam info potwierdzone

Pjona_ziom | 2020-07-31 20:07

Sobotka, Kiercz i ktoś jeszcze to zdrajcy...

1938fc | 2020-07-31 20:14

Śpiewak panie kolego nie zarabia 1500 zł , potwierdzone info :)

Młodynie | 2020-07-31 20:17

Teraz jest argument aby Resovii podwyższyć opłatę za wynajem

Stalowiak1938 | 2020-07-31 20:22

I co z tego że podwyższyć opłatę resovi jak klub ani grosika z tego nie ma... PCPN nie ma nic wspólnego z klubem... Kutfa znawca

Młodynie | 2020-07-31 20:23

Ale ważne że obiekt zarobi .W 1 lidze chyba jeden z ładniejszych obiektów

Pjona_ziom | 2020-07-31 20:34

1938FC ale ja panie kolego nigdzie nie napisałem że Śpiewak zarabia 1500
Pozdro

Adams | 2020-07-31 20:35

W takim razie można napisać nieco wiecej na temat buntowniczego szantażu po 1 połowie ... jak powszechnie wiadomo w szatni był podział ci z grupy bardziej "doświadczonych" z posłuchem wybrali sobie idealny dla nich moment na wyłudzenie dodatkowej kasy za poprawę gry po przerwie 2 jako że coś nie wyszło w negocjacjach czyli nie dostali zapewnienie premii skonczyło sie wiadomo jak ... po zmianach od 59 minuty mozna było zauważyć trenerzy wzięli na poważnie co sie działo kilka minut wcześniej .. stąd podwójna zmiana głównych szantażystów trzeci się utrzymał na bramce ale to jak pozniej się okazało nie wystarczyło ... ogólnie smutna sytuacja na koniec sezonu wyszły takie cyrki ...

Pjona_ziom | 2020-07-31 20:35

Mistrzyka już F odstrzelił teraz kolej żeby przepadli przez tego człowieka kolejni

Młodynie | 2020-07-31 20:50

Będzie się działo jak Pejsaci przyjadą

Aleksander | 2020-07-31 20:56

Polecam stronkę TVN24.PL jest cały artykuł o STALOWCE....BARDZO BARDZO CIEKAWY.Ciekawe co z tego wyniknie I W KTOREJ LIDZE ZAGRAMY???

Młodynie | 2020-07-31 20:57

TVN ale przeczytam z ciekawości

1938fc | 2020-07-31 21:03

No to niezłe jaja się zaczynają robić z korupcją w tle haha ale fajnie że nie dotyczy to nas tylko innego klubu

» https://tvn24.pl/polska/klub-pilkars.....

Młodynie | 2020-07-31 21:03

Ale jaja hahha

Daro | 2020-07-31 21:05

Przed chwilą na ten artykuł natrafiłem. Stalówka złożyła zawiadomienie do prokuratury odnośnie możliwości korupcji. Podobno Skra zaproponowała nam 2 mln zł za wycofanie się i oddanie nam miejsca w 2 lidze Coraz ciekawiej się robi....tym bardziej że za tydzień mamy grać pucharowy mecz ze Skra

Młodynie | 2020-07-31 21:08

Ale że jeszcze mieliśmy zarobić na tym ?

Sciemaa | 2020-07-31 21:09

Nic to nie da ale gownem po scianach sie odbije... nowy prezes chce zablysnac... i dobrze

Młodynie | 2020-07-31 21:10

Ale dobrze że budujemy otoczkę klubu który gra fair

1938fc | 2020-07-31 21:11

Nie my płacimy Skrze 2 mln oni wycofują zespoł , coraz ciekawiej się robi czekamy na poniedziałek

Młodynie | 2020-07-31 21:15

Ktoś chciał prezesa w konia zrobić

Makaio | 2020-07-31 21:15

Pislamska SSW niech przestanie się ośmieszać już.

Stalowiec1938. | 2020-07-31 21:16

marzy mi się żeby w końcu w naszym klubie zastała tylko i aż normalność

1938fc | 2020-07-31 21:17

Makaio nie jesteś kibicem Stalówki i widać ze też nie po drodze z Pisem ale nie komentuj więcej na tym portalu bo był taki jeden Rafix i go nie ma

Młodynie | 2020-07-31 21:18

Materiału tyle że fajny film można zrobić o tym

Normalny50 | 2020-07-31 21:23

Pjona Ziom ty sam niewiesz co piszesz przed momentem napisales ze wychowankom daje sie 1500 zl a za chwile piszesz ze ty tak nie mowiles to co ty robisz z kogos czy z siebie w bambuko pomysl dwa razy zanim cos napiszesz

Pjona_ziom | 2020-07-31 21:28

NORMALNY50 wiem co piszę. Napisałem że wychowankom F daje 1500 i takie są fakty serii. A pokaż mi gdzie ja napisałem że coś o zarobkach Śpiewaka gościu? Teraz F widzi że Śpiewak odejdzie i już po ptakach trzeba było myśleć wcześniej... Ale w tym klubie nie będzie normalnie.
Podpowiedź ode mnie Śpiewak to jedyny wychowanek w Stalówce?

1938fc | 2020-07-31 21:34

Kolejna sprawa która może nam pomóc w walce o 2 ligę

Sciemaa | 2020-07-31 21:37

i ciagnac sie za naami smrodem przez nastepne kilka

Młodynie | 2020-07-31 21:39

Przecież prezes odmówił na szczęscie

Młodynie | 2020-07-31 21:44

Wielu na jego miejscu mogło się różnie zachować

1938fc | 2020-07-31 21:48

Widze że tu wszyscy pewni są że my z tej 3 ligi wyjdziemy po roku , my tam możemy utknać na wieki . Fajnie że prezes odmówił bo teraz możemy tylko na to patrzeć , klub składa zawiadomienie do policji to jest coś na rzeczy

Młodynie | 2020-07-31 21:50

Finał tej tragikomedii zależy obecnie w głównej mierze od prokuratury. Być może w wyniku jej decyzji Stal utrzyma się w II lidze, co będzie zgodne z przyśpiewką tamtejszych kibiców: ?Stalówka nigdy nie spadnie". Jednak, czy utrzymanie ligowego bytu przy zielonym stoliku będzie tym, czego oczekują fani?

Młodynie | 2020-07-31 22:02

Czyli chcemy spuścić Skrę

Stallzks | 2020-07-31 22:13

Proszę nie róbcie sobie nadzieji bo niby czemu mają nas zatrzymać, prezes skry uciął spekulacje, brak dowodów, sprawa umorzona. PZPN będzie nieugięty i podtrzyma swoją decyzję kosztem Stali.
Miało być grubo po weekendzie więc mamy info odnosnie całego zamieszania. Tyle i nic więcej.
Niestety za mało było jakości w drużynie, długo grał w tej drużynie Sobotka, brak kreatywnych graczy co by brali grę na swoje barki i mamy poziom na który Nowak z Fabianowskim i Wtorkiem nas zaprowadzili...gorze j w III lidze lepiej nie będzie, my totalnie nie mamy czym razić a w większości będę,iemy musieli tą grę kreować..

Maxtor84 | 2020-07-31 22:14

to wszystko zaczyna się robić tak śmieszne że masakra ...a wystarczyło nie grać jak cipy w ostatnim meczu i nie było by tego kabaretu

Młodynie | 2020-07-31 22:14

Jeszcze jest prokuratura

Młodynie | 2020-07-31 22:19

Dalszych komentarzy ze strony częstochowskiego klubu dziennikarz TVN24 nie otrzymał. Według wewnętrznego śledztwa PZPN wynika, że kontakt między przedstawicielami Skry, a Stali zaistniał, lecz miał dotyczyć jesiennych meczów z Pogonią Siedlce, w której drużynie wykazano liczne nadużycia dopingowe. Z tego powodu ekipę ukarano odjęciem sześciu punktów w przyszłym sezonie. Gdyby stałoby się w tym sezonie, z ligi spadłaby Pogoń.

1938fc | 2020-07-31 22:19

Ludzie tutaj ktoś wymyśla spiski ,pisałem wcześniej ze można akcje zrobić i tą wywalić 3 ale trzezwo pomyślmy bo wiekszość chłopaków chce tutaj zostać i zrobic awans do 2 ligi ktoś mi powie logicznie co miał na celu ten spadek. Bedą obniżki na kontrakt i to pewnie spore i mowie wiekszość chce zostać .

Młodynie | 2020-07-31 22:27

Czyli klub gra teraz na interwencję prokuratury i spadek Skry mam rozumieć ?

Stallzks | 2020-07-31 22:39

No co ty stary jaki spadek skry, w matrixie żyjesz? Tonący chwyta się brzytwy myślałem że gruba sprawa wyjdzie z dopingiem Siedlec i zrobią im koło tyłka a jak widać ten temat już dawno jest zakończony kropką.
Jakoś nie chciałbym aby Ci piłkarze zostali i probowali grać o awans... Przyczynili się do historycznego spadku do 4 ligi, a ja jeszcze mam drżeć o to żeby zostali w tym klubie?
Chciałbym ażeby jutro ich nie było, rozgonić to towarzystwo i dobrać tych którym lezy dobro Stalówki na sercu a nie statystą każdy chciałby być

Młodynie | 2020-07-31 22:41

Ale myślę że liczą że ktoś wpadnie z innego klubu dlatego zawiadamienie do prokuratury

1938fc | 2020-07-31 22:47

Dlatego nie ma ci gadać na te tematy mam nadzieje że w poniedizałek będzie wszystko wiadomo

Młodynie | 2020-07-31 22:50

Nie wiemy co to za osoba czy żartowniś czy na poważnie oferowali miejsce w lidze . Ktos chciał wyłudzić 2 miliony z klubu

Pjona_ziom | 2020-07-31 22:53

Tak poza tematem to tyle komentarzy było ostatnio chyba przed barażami że Stargardem?

Normalny50 | 2020-08-1 02:34

Pjona Ziom ty chyba jestes jasnowidz Jackowski kto przypuszczal ze Spiewak odpali w ataku jak jestes taki znawca fudbolu to trzeba bylo poirwormowac wczesniej trenera a tak na marginesie czytajac twoje wpisy ty zawsze twierdzisz ze masz pewne info a tak naprawde to ty gowno wiesz piszesz co ci slina na jezyk przyniesie

Pjona_ziom | 2020-08-1 07:39

NORMALNY50 ale się do mnie przyyjebvłeś. Nigdzie nie zaczynałem tematu Śpiewaka.
Chodzi o traktowanie "naszej" młodzieży w stosunku do piłkarzyków najemników gdzie robi się burdel ale to przez to że jest przyzwolenie niekompetentnych ludzi na. W prywatnej firmie jeśli nie zapiierdalvsz nie masz premi a jeśli jesteś słaby to zostajesz zwolniony. W naszym klubie młody woli jezdzic do Mielca czy Rzeszowa kopać bo wie że tam coś z tego wyjdzie a o czym ja będę pisał. Jest super. Ja nic nie wiem. Jest super

Stallzks | 2020-08-1 07:52

Wiecie w jakim miejscu jest nasza Stal? 4 poziom rozgrywek, za chwilę będziemy grali w większości wychowankami moze uda nam się utrzymać i tak przez następne lata. A nasi wychowankowie będą podbierani przez Mielec i Rzeszowskie druzuny które będą grali w I lidze. Dojdzie do tego że nasi wychowankowie zdolni będą marzyli by się wybić by ich Rzeszów lub Mielec podebrał. Ktoś tutaj nieźle nas pokierował w łyse pole... Obym się mylił, ale radzę zapomnieć o piłce na jakimś poziomie

Filip kacper k. | 2020-08-1 07:55

najśmieszniejsze jest to ze tu pisali o negocjacjach itd, a komisja się nawet nie zebrała i w poniedziałek z 30 sekund przybija nasz spadek.
Takich mamy tu znawcow

Stallzks | 2020-08-1 08:18

Dokładnie tak będzie. Zamkną sprawę w 30 sekund. A my dalej wierzmy Fabianom i wspierajmy naszych najemników.

Młodynie | 2020-08-1 08:52

woją prośbę uzasadniali między innymi koronawirusem, który miał "bardzo negatywny wpływ na każdy szczebel prowadzonych rozgrywek piłkarskich w Polsce". Działacze zadeklarowali nawet, że nie wezmą pieniędzy z tarczy antykryzysowej dla klubów, jeśli PZPN rozszerzy ligę. Ztym wnioskiem może nie wyjść tak czuję

Stary_kibic40 | 2020-08-1 08:54

Już nie można tego słuchać. Jak nie Pogoń Siedlce, to teraz Skra Częstochowa. Trzeba było grać, wygrać w ostatniej kolejce i spokój. Nie teraz taka kompromitacja, że już wszędzie się śmieją z tego klubu. Fabianowski pakuj manatki i wyp......

Maxtor84 | 2020-08-1 09:31

dokładnie wystarczyło wygrać a tak to stajemy się pośmiewiskiem w całym kraju

Misio | 2020-08-1 09:44

Faktycznie to takie proste. Trzeba było wygrać. Tak samo można powiedzieć o Polsce w 2016r trzeba było wygrać z Portugalią, Walią czy tam inną Islandią, potem już tylko pyknąć cienką Francję w finale i byliby Mistrzami. A może jest tak, że nie zawsze chęci wystarczą? A może przeciwnik też chce wygrać? Wy tu często piszecie, że wystarczy zapir....ć. To może weźmy lekkoatletów? Biegaczy! Będą ostro zapier....ć, tylko szkoda że nie będą wiedzieli co z piłką zrobić! Najprawdopodobniej mało kto z was miał ze sportem do czynienia. Bo to przecież takie proste: wystarczy wygrać! Mało wygrali? Ktoś napisał, że mieliśmy tyle zwycięstw co Resovia. Nie sprawdzałem. I kto gdzie jest?

Maxtor84 | 2020-08-1 09:49

jak nie wygrać to przynajmniej zremisować i to by wystarczyło :)

Młodynie | 2020-08-1 09:51

Wystarczył remis i spadłaby Skra z 47 punktami

Pjona_ziom | 2020-08-1 10:23

Spadłaby ale w szatni najemnicy sprzadawczycy postanowili że wyjdą na drugą połowę postać i efekt druga bramka a potem było za późno ale co ja będę pisał jak ja nic nie wiem i się nie znam. F niech awansuje na inne stanowisko i dać temu panu premie za zasługi i więcej pieniędzy koniecznie...

Pjona_ziom | 2020-08-1 10:26

Jak napisze prawdę to znaczy jakie kontrakty się swoim proponuje to napiszą że nie prawda. Śpiewak wystrzelił ok nikt się tego nie spodziewał ale inni już albo mają swoich agentów albo od razu jak się zorientują że lepiej kopać w okręgówce po wioskach to wyjeżdżają do Rz czy M

1938fc | 2020-08-1 11:19

Ludzie komisja się zbierała od kilku dni i były negocjacje , chodzi o to że komisja ds. nagłych nie podjęła decyzji a właśnie powinno dość szybko i o to jest największy dym , ktoś tu gada że w 30 sekund przyklepią spadek nwm może i przyklepią ale nie w 30 sekund bo walka będzie o to . Śmiać to my się możemy z PZPN - u i Świętokrzyskiego ZPN bo goście nie wiedzą co się dzieje i dzisiaj startuje liga w której nie ma Stalowej pomyślcie trochę bo tak każdy pisze jeden podłapie i wielcy znawcy . Czekamy na poniedziałek bo nie jest potwierdzone że w tedy będzie decyzja . Pozdrawiam

Normalny50 | 2020-08-1 11:20

Stary Kibic 40 masz racje ze nie mozna juz tego sluchac ale proponuje zaczni od siebie te twoje wypociny nieda sie juz czytac pisali ze Adamus obejmuje 2 druzyne to sie glupio smiales Slawek Adamus he he he a za chwile piszesz ze Adamus powinien byc trenerem 1 druzyny cos z glowka nie tak czy z pamiec zawodzi

Młodynie | 2020-08-1 11:22

Nikt nic nie wie . Ale afera szykuje się porządna . Prezes musi mieć dowody jeśli zgłosił sprawę

Młodynie | 2020-08-1 11:27

Swoją drogą nie mozna było złozyć wniosku o poszerzenie ligi wcześniej dla pewności. np przed ostatnia kolejką ?

1938fc | 2020-08-1 11:32

Jeśli ktoś myśli że będziemy grać juniorami , wychowankami to się grubo myli bo teraz będzie takie parcie na awans że nigdy takiego parcia w naszym klubie nie było , ktoś tu pisze o Adamusie popukajcie się w głowy bo ten gość się nie nadaje . Łukasz Konefał oficjalnie dzisiaj wraca do naszego klubu GKS go nie wykupił. Mówię i proszę poczekajcie do poniedziałku bo decyzja może się okazać że będzie za tydzień w sobotę i to pokazuje jak świetnie jest zorganizowany PZPN

Stallzks | 2020-08-1 11:32

TONĄCY CHWYTA SIĘ BRZYTWY, NIE RÓBCIE SOBIE NADZIEJI. NIKT NAM ZA FAIR PLAY LIGI NIE DA, NIE RÓBCIE TUTAJ LUDZI W BAMBUKO, NIE RÓBCIE NADZIEJI CHOĆ SAMA SIĘ JAKAŚ TLI ALE ROZSĄDEK PODPOWIADA ŻE JUŻ DAWNO JEST POZAMIATANE.

1938fc | 2020-08-1 11:35

To dlaczego STLAZKS nie było podjętej decyzji wczoraj i podanej do opinii publicznej i nie mówcie że nie było zebranej komisji bo spotkania były :)

Stallzks | 2020-08-1 11:36

1938FC z szacunkiem dla Ciebie ale Ci grajki nie zrobią tu awansu, oni zaliczyli historyczny oklep w histori klubu wiec najlepiej jak będą grali tu swoi chlopaki kosztem wyników ale chociaz beda kosci gruchały a wiem ze jeden z drugim gra na 120% niz najemnicy przepłacani przez żelusia. Czeka nas długo kiszenie w 4 lidze, zapomnij o awansie. Pierwsze 5 kolejek Ci to pokaze. Bedziemy tylko dostarczycielami co zdolniejszej mlodziezy do Rzeszowa i Mielca, ot taki pstryczek od pseudo zarządu który nas wyprowadził na manowce.

Młodynie | 2020-08-1 11:38

Zastanawiają się . Jest kilka wątków do zbadania . Jeszcze śledztwo prokuratorskie się zaczeło . To troszkę potrwa zanim będzie decyzja a czas działa na naszą korzyść . W końcu dojdą do wniosku że nie ma czasu na dokoptowanie nas do 3 ligi i pozwola grać w 2

1938fc | 2020-08-1 11:39

Nie mówię tutaj że oni tylko mówię że będzie parcie na awans , jeśli będzie trenerem Szydełko to wierze że się uda wrócić po roku do 2 ligi , każdy ma swoją opinie i trzeba ją szanować . Pozdro

Stallzks | 2020-08-1 11:43

Młodynie, nadzieja matką głupich jak to mówią. Chciałbym zeby taki scenariusz sie sprawdził, natomiast rozsądek mówi co innego. Nie ma PODSTAW by nam dawać prezentów w postaci II ligi. Jakieś żarty człowieka który byc może chciał łatwych 2 baniek który nawet nie jest zwiazany ze skrą. Liczyłem na gruby werdykt WADA kompromitujący werdykt POLADA z dopingiem Siedlec bo sprawa miala byc na przelomie lipiec sierpien. Wtedy to byłby punkt zaczepienia. Na tą chwile te argumenty z tego co prasa mowi nie są naruszane, a więc do widzenia ligo. Moje zyczenia to proszę tylko Sobotke żeby odszedł i nie hanbil barw stalówki. Nie jeden junior fizycznie mentalnie i technicznie go zjada. Szkoda ze Szydełko i Wtorek takim szrotem musial grać.

Kategoriak | 2020-08-1 11:53

Dzisiaj Sokół Nisko o 17 gra meczu siebie, brak meczu rezerw i dodatkowo mozna odpocząć od tej całej zamieszanej sytuacji

Młodynie | 2020-08-1 12:05

Liga była dziwna .Szczególnie mecze Znicza .Czy uczciwa i nie było sprzedawania meczów ? Dla pewności powinni sprawdzić wszystkie kluby ciekawe rzeczy mogłyby wyjść na jaw

Normalny50 | 2020-08-1 12:34

STALLZKS mowienie zeby grac tylko wlasnymi wychowankami to sie kupy nie trzyma nie wiem czy by z 10 punktow ugrali w sezonie

Stallzks | 2020-08-1 12:51

Lepszym rozwiązaniem jest granie sobotkami dojacymi krowami ktorzy zapisali się w historycznym spadku do 4 ligi, proście jeszcze ich by zostali byli tacy dobrzy.

Stary_kibic40 | 2020-08-1 13:06

Dać im podwyżki żeby zostali, oczywiście niesamowity treneiro ze swoim asystentem, kierownik drużyny, dyrektor ds sportu oraz oczywiście wspaniała kadra, która tak pięknie zapisała się w historii klubu, że teraz trzeba błagać pzpn o pozostanie. Bez podwyżek nie uda się.

Kibic z młodynia | 2020-08-1 13:06

Może ktoś z klubu poda nazwiska tych pseudograjkój co chcieli tej premii?? Ma ktos jaja?

Młodynie | 2020-08-1 13:09

proponuję obniżyć pensje i przeznaczyć na prawników aby nas utrzymali to się bardziej przyda

Kamil | 2020-08-1 13:50

Ta decyzją robimy sobie tylko pod.gorke. w PZPN już i tak nas nie lubią a teraz ta afera korupcyjna to już w ogóle. To jest szukanie na siłę czegoś aby ratować dupsko. Spadek to efekt nieudolności zarządzania. Jeśli nawet uda się zachować 2 ligę to zielony stolik chluby nam nie przyniesie a zrobimy sobie tylko kolejnych wrogów

Normalny50 | 2020-08-1 14:06

Stary Kibic 40 ty juz zamknij jape ty juz sam niewiesz co piszesz jeszcze chyba wczoraj chwaliles szydelke a dzisiaj wysmiewasz go czlowieku ogarnij sie bo te twoje wpisy to jakas tragedia

Stary_kibic40 | 2020-08-1 14:18

Normalny już raz ci pisałem, człowieczku zamij się czymś, bo tylko notujesz sobie, kto tu co napisał, później masz do każdego jakiś tam problem. Jakiś niedorozwój jesteś czy taki typowy stalowowolski janusz?

Marco | 2020-08-1 14:38

A co jeśli ktoś celowo zrobił taką prowokacje z tymi 2mln żeby nas jeszcze bardziej pogrążyć. Wiadomo "tonący brzytwy się chwyta " i na to liczyła zapewne osoba która tę prowokacje zorganizowała że kosztem korupcji będziemy chcieli zachować ligowy byt.

Młodynie | 2020-08-1 14:40

Właśnie tez tak myślę gdyby prezes się zgodził to byoby większe bagno . Muszą dojść kto to był czy przypadkiem nie ktoś z Lublina czy z TBG

Retoox | 2020-08-1 15:02

Kolego KAMIL proszę zastanów się zamiast zaczniesz używać klawiatury i niepier..l głupot. Jeśli było coś na rzeczy to bardzo dobrze, że zostało to zgłoszone. Ile, można na to wszystko przymykać oko... Przecież to jest PATOLOGIA w czystej postaci i nawet jeśli teraz nic nikomu nie udowodnią to ktoś inny 3 razy zastanowi się zanim złoży Nam jakąś "niemoralną propozycje". A PZPN to nie jest "coś" do przytulania i kochania i nie muszą pałać do Nas uczuciem, ważne żeby wszystkich w miarę równo traktowali ot i tyle.

Normalny50 | 2020-08-1 15:12

Stary Kibic 40 Prawda w oczy kole ja nie notuje mam dobra pamiec i nie zmieniam zdania co drugi wpis a na Janusza to ty mi wygladasz

Młodynie | 2020-08-1 15:24

» https://weszlo.com/2020/08/01/skra-c..... opisanie sytuaji na dzień dzisiejszy

1938fc | 2020-08-1 15:25

Podbno mają dane gościa i jest powiązany z Skra

Młodynie | 2020-08-1 15:29

Jeśli to prawda to jaja

Młodynie | 2020-08-1 15:31

Jak Skra nie chciała się utrzymać to mogli nam sie podłozyć i niebyłoby problemu

Stalowiec1938. | 2020-08-1 16:18

nie wiem jaki będzie werdykt w poniedziałek ale wiem jedno jak by nie było nie wyobrażam sobie żeby w tym klubie został dyrektor sportowy oraz ci piłkarze którzy odwalili kaszane w przerwie

Faraon | 2020-08-1 16:36

Werdykt jest jeden stal?wka utrzymana .żadnych 21 drużyn w 3 lidze nie będzie.czekajcie do poniedziałku ja już wiem hehe.stal?wka nigdy nie spadnie

Okulickiego | 2020-08-1 17:16

Ludzie k... a Przestańcie robić z Siebie i Stalówki pośmiewiska....Komp letnie żaden z Was nie ma wiedzy i żyje tym co tu w tych komentarzach inny dureń napisze. WSZYSTKO co tu jest napisane przez Was to bzdury i zwyczajne ploty....! I widocznie tymi plotami żyjecie. To że jeden z drugim dureń nabazgrać cokolwiek tu czy wyrazi jakieś swoje zdanie.... NIE MA TO ZNACZENIA.... BO ŻADEN Z WAS NIE JEST DECYZYJNY... Może w waszych domach to cokolwiek macie do powiedzenia ale w sprawie Stalówki kompletnie NIC.... Zamiast marnować czas na te bzdurne głupawe komentarze zajmijcie się pomysłem na budowę nowej drużyny bez względu w jakiej lidze zagra Stalówka i K... A.....!!!!! NIE PISZCIE TEGO TU.... TYLKO DO PREZYDENTA. PREZESA KLUBU CZY DO KOGOKOLWIEK CO COKOLWIEK MOŻE....!!! pisząc tu nic nie zdziałacie a jedynie ośmieszacie się tymi pobożnymi życzeniami. KAŻDY NASZ GŁOS SIĘ LICZY ALE ADRESOWAĆ TEN GŁOS CZY ZDANIE CZY POMYSŁ.... NIE TU A DO WŁAŚCIWYCH LUDZI....!!!! Bez względu na to w krórej lidze zagramy... Jeśli chcesz mieć wpływ na to co się tam dzieje to miej odwagę na to aby przedstawić to prezesowi czy lepiej głównemu udziałowcowi czyli UM. (prezydent). Jeśli chcesz budować nową Stalówkę i masz konkretny pomysł to idź z tym do tych w/w ludzi. Jak nie podoba Ci si? dyr. Sportowy i uważasz że jest zbędny i masz iinne lepsze pomysły które zadziałają zdecydowanie lepiej niż dyr. To nie pisztego tu tylko idź do w/w ludzi...... PROSZĘ NIE ODPISYWAĆ NA TEN KOMENTARZ bo to jest ostatni komentarz w tej sprawie. STALÓWKA ZAWSZE PANY...!

Filip kacper k. | 2020-08-1 17:39

z wyników naszej ligi, smrody przegrywaja u siebie z wywloka a kszoki przegrywaja juz dwojka w sieniawie...

Młodynie | 2020-08-1 17:43

Mają słabą kadrę średnia 20 lat .Jeśli odpukać bedziemy tam grać to awans jest obowiązkiem

Filip kacper k. | 2020-08-1 18:18

Pulawy tez juz w plecy. oj liga nie do wygrania

1938fc | 2020-08-1 18:24

Oj Kacper przestań gadać głupoty proszę cię

Brawo stal! | 2020-08-1 19:28

Nie zatrudniac nikogo spoza regionu!
WYWALIC ZGNILKI!
To tak jakby mnie zatrudnili w Chojnicach, wala mnie Chojnice!

Młodynie/Rafix/Vi elitz44 - Zamknij juz w koncu jape i idz na grila!

Filip kacper k. | 2020-08-1 19:41

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola i wszystkie grupy kibicowskie aktywnie działające nie mogą przejść obojętnie wobec coraz częściej pojawiających się spekulacji i doniesień medialnych stawiających w niekorzystnym świetle nasz Klub, stanowczo odcinają się od wszelkich działań i kroków prawnych podejmowanych przez Zarząd Stal Stalowa Wola P.S.A.
Jednocześnie wyrażamy swoje głębokie zaniepokojenie sytuacją w której znalazł się nasz Klub po spadku z II Ligi. Ogłaszamy bojkot i żądamy natychmiastowej dymisji Prezesa P.S.A Stal Stalowa Wola, prokurenta P.S.A Stal Stalowa Wola i Dyrektora sportowego. Brak konkretnych i transparentnych działań ze strony władz klubowych i Polskiego Związku Piłki Nożnej pogarsza tylko sytuację prowadząc do szeregu spekulacji i dezinformacji wśród kibiców i sympatyków piłki nożnej w całym kraju.


Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola i wszystkich grup aktywnie działających.

Mariuszstalowa | 2020-08-1 19:43

Moje zdanie :
Jedynym kto zawalil cala sytuacje jest PZPN !!! Jesli wyplynely fakty i sie to potwierdzilo , ze Pogon Siedlce brala srodki dopingujace to powinna z automatu dostac 3 walkowery - tyle meczy im udowodniono . PZPN widac , ze chcial ratowac Pogon dlatego nie odjeli im odrazu punktow co by prwnie niedawalo szans Pogoni na utrzymanie to przy okazji nie zasadzili 3 - walkowerow - co by oznaczalo automatyczna degradacje. Pogon jest posadzana o gre na dopingu z Resovia , Stala Rz.i Skara. Zarzad bardzo dobrze zrobil informujac o propozycji korupcyjnej dlatego, ze byc moze chcie by nasza Stalowka zostala posadzona o walki i stawialo by ja w zlym swietle podczas dochodzenia swoich racji.

Pjona_ziom | 2020-08-1 19:45

W KOŃCU
W R E S Z C Z I E
nadszedł ten moment że oficjalnie jest bojkot i Stowarzyszenie Rząsa wypivierdole pasożytów....
Cała do przodu
Hej STAL!

1938fc | 2020-08-1 19:52

Czym wam nowy prezes zawinił że go chcecie wyrzucić

Filip kacper k. | 2020-08-1 20:01

rudy falszywiec i kapus

Młodynie | 2020-08-1 20:20

To się teraz narobiło kolejne konflikty nie są potrzebne

Sciemaa | 2020-08-1 20:23

ten klub sie rozpada... pis nie ma bardzo wladzy w pzpnie ale w sądach i prokuraturach juz tak;)

Młodynie | 2020-08-1 20:27

Właśnie też jestem ciekaw co ma nowy . Nowaki Fabiany tak tutaj się pod tym podpisuję jeszcze Chodorka. Tylko kto w zamian Szymański . Kogo chcecie ?

1938fc | 2020-08-1 20:36

Szymański niech się nie zbliża , Adaś Danaj i tyle

Młodynie | 2020-08-1 20:38

Ale jak pogodzisz brak warunków formalnych czytaj papierek odnośnie wykształcenia ? Mam duży szacunek do Adasia ale jednak to jest ponoć warunek niezbedny

P.jacek | 2020-08-1 21:49

3 liga IV grupa, .... przyjmijcie do wiadomosci!





























































Marek1938 | 2020-08-3 22:39

1938FC lamusie wolę Szymanskiego i Zajaca niż Chodorka i Nowaka, temci nie mieli nic, doslownie nic i nie spuścili klubu a te łajzy bez honoru nie mają o niczym pojecia partyjne ścierwa a lansują się tylko.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 Podhale Nowy Targ 2 2-0-0 6
6 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
16 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
17 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
18 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
19 Avia Świdnik 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1481) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (934) » 1938fc (855)
» Filip kacper k. (771) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (476)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 57 260 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 906 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 910 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 695 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.05292