Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Oświadczenie !!!

Oświadczenie !!!
Stalowa Wola 1 sierpnia 2020 Oświadczenie!!! Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola i wszystkie grupy kibicowskie aktywnie działające nie mogą przejść obojętnie wobec coraz częściej pojawiających się spekulacji i doniesień medialnych stawiających w niekorzystnym świetle nasz Klub. Stanowczo odcinamy się od wszelkich działań i kroków prawnych podejmowanych przez Zarząd Stal Stalowa Wola P.S.A. Jednocześnie wyrażamy swoje głębokie zaniepokojenie sytuacją w której znalazł się nasz Klub po spadku z II Ligi. Ogłaszamy bojkot i żądamy natychmiastowej dymisji Prezesa P.S.A Stal Stalowa Wola, prokurenta P.S.A Stal Stalowa Wola i Dyrektora sportowego. Brak konkretnych i transparentnych działań ze strony władz klubowych i Polskiego Związku Piłki Nożnej pogarsza tylko sytuację prowadząc do szeregu spekulacji i dezinformacji wśród kibiców i sympatyków piłki nożnej w całym kraju. Stal ty My a nie wy!!! Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola i wszystkie grupy aktywnie działające na Stali.

Komentarze (224)

Kamil | 2020-08-1 20:54

Tonący brzytwy się chwyta.
Jak już pisałem zagranie ktore stawia nas w mega złej sytuacji i świetle w piłkarskim świecie. Gdyby nie spadek nic takiego nie mialoby miejsca. Zagrywka rodem z ....
Marketingowo i wizerunko strzal w kolano

1938fc | 2020-08-1 20:55

Właśnie brawo Misio prezes zostaje Chodorek Fabian, Nowaka wylatuje. Co gość miał zrobić ze ktoś do niego zadzwonił

Młodynie | 2020-08-1 20:55

Prezes powinien się wytłumaczyć moim zdaniem

Fanatyk38 | 2020-08-1 21:02

Misio. Jest tydzień po spadku i wszyscy głowa w piasek . Nie ma winnych. Teraz afera z donosami. Brońcie ich dalej.możesz czekać nawet 26 lat jak pejsovia na 1 ligę , inni nie mają tyle cierpliwości. Konfidentów z nas robić nie będą. Mogli się utrzymać sportowo na boisku a nie kombinować . Zająca czy Szymańskiego nabiło by się na pal za takie numery ze spadkiem itd a teraz nagle jacy wyrozumiali wszyscy. Już żyjecie derbami z Wólką?! Hehe

Stary_kibic40 | 2020-08-1 21:04

Brawa dla Stowarzyszenia. 1 krokiem musi być teraz wyp... tych nic nie robiących kolesi. Jeszcze raz wielkie brawa.

Fanatyk38 | 2020-08-1 21:11

Proponuję pooglądać sobie konferencję prasową sprzed 2 lat i uzmysłowić gdzie jesteśteśmy. Zostaliśmy PROFESJONALNIE spuszczeni z ligi a ludzie za to odpowiedzialni do dziś nie ponieśli konsekwencji.
Bo liczymy na PZPN ;) . Co to zmieni , nawet jak nas zostawią w lidze?!
Popatrzcie na Widzew , Miedź itd. Coś się dzieje, ktoś za coś odpowiada a u nas??

Fanatyk38 | 2020-08-1 21:17

Nie chce mi się słuchać bredni o kroku w tył żeby zrobić dwa do przodu bo na przykładzie sąsiadów : Tarnobrzeg , Mielec , Lublin , Rzeszow widać ile trwa podnoszenie się z dna . Dodatkowo jak teraz zostaną obcięcie finanse i postawimy na utalentowanych wychowanków to zginiemy w 4 lidze. Ale Ok. Im wolno . Żal bo nie było kasy z miasta i stadionu a liga była a teraz gdy ktoś miał prezydenta i obiekt zaprzepaścił WSZYSTKO

Sciemaa | 2020-08-1 21:30

Do prezesa trzeba miec wyksztalcenie wyzsze zwiazane z zarzadzaniem a przy tym ogarniac co sie tam w sporcie dzieje. Znacie kogos? wiec prezesa na czas kryzysu raczej bym nie ruszal bo nikt inny tego burdelu teraz nie pociagnie.

Kamil | 2020-08-1 21:32

Sęk w tym że akurat moze chętni by byli tylko prezes powinien mieć pewną swobodę w działaniu a nie być tylko słupem i prezesem z nazwy

Sciemaa | 2020-08-1 21:52

I ten ktos inny chyba by te 2 banki chcial wyczarowac... Bo raczej nie poszedl by do Lucka i nie powiedzial - daj na lewo 2 banki to zostaniemy w lidze... wszystko to jest tak kuriozalne. Ze niby jak skra by miala ukryc przychod 2 mln?

Sciemaa | 2020-08-1 22:08

O takich cudach na kiju jeszcze nie slyszalem(trzeba miec wyobraznie)... ze kto by ci w klubie tyle kasy znalazl? a do tego jeszcze przelal :) z 20tysi by ktos przelal i juz by mial skarbowke na lbie... to wszystko o dupe mozna rozbic. Mogl by przekazac w kole(od koparki):D tylko kto i z czego?:)

Młodynie | 2020-08-1 22:44

» https://twitter.com/MaciekSzcz/statu..... Skra się odcina to była prowokacja na prezesa

Misio | 2020-08-1 22:46

Sorry, ale dopiszę, że mnie z klubem obecnie nie łączy nic. Nikogo nie bronię, nikogo nie oskarżam. Piszę tylko i wyślij swoje spostrzeżenia.

Młodynie | 2020-08-1 22:48

Ktoś chciał wrobić prezesa tylko kto ?

Sciemaa | 2020-08-1 22:55

Albo klub ktos chciall jakims sposobem wypier.... w kosmos.Prezesina jest ledwo od miesiaca nie zdarzyl chyba bardzo nabroic?:) moze ma troche lep na karku i nagrywa rozmowy?:) zreszta nie znamy faktow nie wiemy niczego wiec nie ma co snuc domyslow...

1938fc | 2020-08-1 23:03

Młodynie zmieniasz zdanie co zdanie najpierw piszesz że nowy prezes dziwny gość potem że gość odbył ale ktoś chciał go wkręcić zdecyduj się za kim jesteś

1938fc | 2020-08-1 23:04

Albo jedna strona albo 2 bo nie wiadomo co napiszesz heh

Młodynie | 2020-08-1 23:07

Ktoś tu kręci wątpię że osoba która dzwoniła była ze Skry. Po co mieliby to robić i siebie narażać ? Jedynie jakoś trzyma się wątek prezesa ktoś chciał złapać go i klub na korupcji

Adams | 2020-08-1 23:10

Spokojnie ... oceniając po logicznych wnioskach cała sprawa z akcją korupcyjną wygląda na złośliwą prowokację ludzi co życzą źle Stalowce i to pod postacią przykrywki aby nie było do końca jasne ... poniekąd mogłbyć to atak w formie testu przeciwko zarządowi

Leon | 2020-08-1 23:11

Wiecie co, te 2 mln to jakaś marna prowokacja i kpina. Dlaczego ? Budżet Stalówki na ostatni sezon to 2,2 mln. Skąd wziąć te 2 mln i jak je zaksięgować ? Jakbyśmy mieli te dodatkowe 2 mln to pewnie walczylibyśmy o awans - mielibyśmy 4,2 mln budżetu (Widzew Łódź 14
Górnik Łęczna 5, GKS Katowice 4, Górnik Polkowice 3,5 - to czołówka).
Z innej beczki - ponoć Śpiewak rozmawia z Mielcem.

Adams | 2020-08-1 23:12

Obawiam sie komunikat Stowarzyszenia jak narazie jest pochopny nakręcający całe zamieszanie mozna bylo poczekać przynajmniej do poniedziałku ...

Młodynie | 2020-08-1 23:13

Komuś prezes nie pasuje widać ale nie dał się zrobić ,Nic zapewne niedlugo dojdą do tej osoby która dzwoniła i się dowiemy kto to . Czy ze Skry Lublina czy może ktoś od nas . Napewno mu to nie ujdzie

Młodynie | 2020-08-1 23:14

Może że pspba z zewnatrz bez układów pleców . Chciał rządzić po swojemu a innym to nie pasowało ? Nie jestem od wydawania osądów ale to różnie może się zakończyć

Młodynie | 2020-08-1 23:16

Pozatym Skra twierdzi że materiał TVN to bajki wymyślone przez Jadczaka poda go do sądu

Młodynie | 2020-08-1 23:19

To daje też inną opcję Skra kontaktowała się z nami w sprawie Siedlec Jadczak dodał fabuły i wykręcił aferę korupcyjną . Dzwoniącym byl ktoś z TVNu

Adams | 2020-08-1 23:26

Wygląda na to ktoś bardzo chciał i chcę dalej medialnie pogrążyć Stalówkę jakby pomyśleć może chodzić o kogoś z regionu ... podsumowując wyraźnie ktoś mysli zrujnować klub na cały kraj

Sciemaa | 2020-08-1 23:27

Ale tego ze nasi zglosili sprawe do prokuratury to juz nie wymyslil... ciekawa wogole sytuacja ze on dostal takie info a nie wyszlo pierwsze gdzies bokiem z klubu...

Młodynie | 2020-08-1 23:27

Motyw walki o stołek jest jeszcze możliwy

Młodynie | 2020-08-1 23:29

Ktoś dzwoni do prezesa . Na numer prywatny ? czy na klubowy telefon ? Jak prywatny to ktoś chciał go ewidentnie pozbyć bo skad by miał numer

Sciemaa | 2020-08-1 23:53

A co to za problem zdobyc czyjs numer? ale ludzie my nic nie wiemy w temacie mozemy sobie gdybac. Praktycznie 0 informacji w temacie.

Młodynie | 2020-08-1 23:56

Niech to się jak najszybciej wyjaśni w której lidze gramy i kto dzwonił .Czasu na posprzątanie nie ma praktycznie.Liga się zaczęła .Wniosek czeka .To jest organizacyjna porażka dekady

Misio | 2020-08-2 08:13

O! A to ciekawe dlaczego usunięto moje komentarze?

1938fc | 2020-08-2 09:53

Jeśli naprawdę chcecie wywalić prezesa to zróbcie fikołka i walnijcie baranka w ściane. Trzeba wywalic to 3 gosci ( Chodorek, Nowak , Fabianianowski) . Naprawde nie zdziwibym bym się że wielcy kibice z młynu zadzwonili do prezesa jeśli to prawda to jesteście a nawet brak słów na takich gości

1938fc | 2020-08-2 09:54

Jeśli to prawda oczywiście

Młodynie | 2020-08-2 09:55

Pytacie się skąd wzieliby 2 miliony ? Telefon do Lucka i by skombinowali tego jestem pewien

1938fc | 2020-08-2 10:47

Bojkot popieram w 100% lecz mówie prezesa bym został a tamtych wyp...... z klubu :)

Daro | 2020-08-2 10:53

Mam pytanie. To jest bojkot czego ? Współpracy z tymi osobami czy o co chodzi ? Bo chyba nie o bojkot meczów do czasu zwolnienia tej trójki ?

Młodynie | 2020-08-2 10:55

Bojkot meczów

Filip kacper k. | 2020-08-2 11:03

na Siedlcach tez by chyba bojkot, bo dopingu nie bylo

1938fc | 2020-08-2 11:09

Na echodnia jest wywiad z prezesem Stowarzyszenia i tam jest opisane co i jak

1938fc | 2020-08-2 11:10

I nie zamykają się na nowego prezesa na ten moment

Kibic z młodynia | 2020-08-2 11:13

Ten bojkot to jakiś chory pomysł

Acer | 2020-08-2 11:19

Stalówka sportowo spadła do trzeciej ligi, całe to zamieszanie bo nikt się nie spodziewał wcześniej robiąc terminarz rozgrywek na przyszły sezon że stalówka spadnie z ligi a Resovia awansuję .Jest wolne miejsce w drugiej lidze za Resovie dodać Stalówkę będzie parzyście i po problemie tym bardziej że drużyna z Stalowej Woli gra dobra piłkę na poziomie drugiej ligi.Spadek do trzeciej ligi obniży poziom gry w Stalowej o jedną lub lub dwie klasy niżej.Nie po to piękny stadion zarząd i miasto budowało by teraz grać na nim czwartą ligę ,moim zdaniem mija się ten cały wysiłek z celem.Druzyna stalówki przy zmienieniu obrony defensywy może grać w przyszłym sezonie o wyższe cele awans do pierwszej ligi a nie walczyć uparczywie o utrzymanie trzeciej ,lub czwartej ligi w Stalowej Woli.

Młodynie | 2020-08-2 11:22

Tylko kto ci zmontuje tą obronę Fabianowski ? Jak nie chce odejść . Trzyma się stołka

Marco | 2020-08-2 11:28

Mnie to nawet nie zdziwi jak za tym wszystkim stoi ten szmatławiec (stw24.pl) , bo ich nienawiść do prezydenta i Stalówki to czasem w artykułach przeradzała się w "chorą grę ". Dlatego nie jest powiedziane że to nie oni chcieli zrobić prowokację by znów oczernić nasz klub .

Młodynie | 2020-08-2 11:37

Brak informacji pewnie jest efektem sledztwa.Niezdzwiłb ym się jakby to potrwało do następnego tygodnia . Jedno jest pewne PZPN to kolos na glinianych nogach

Acer | 2020-08-2 11:42

MLODYNIE- Byłem przekonany że Fabiański w porządku chce dobra klubu i drużyny.Nie wiem kto odpowiada za transfery obrońców grają czasami naprawdę 3,4lige reszta chłopaków spoko grali dla drużyny.

Młodynie | 2020-08-2 11:45

Obrońców sprowadzał F. Kiercz został sprowadzony bo było za mało defensorów do systemu Szydełki .Innym kandydatem był Wełnicki z Siarki co ich spuścił z ligi

Młodynie | 2020-08-2 11:49

Ale w klubie widać ze Fabianowski się nie nadaje . Ma w Wiśle Płock w rezerwach dwóch chłopakówSzczutows ki i Zapytowski . Bierze pierwszego a drugi wprowadza Resovię do 1 ligi .To samo taki Hebel powinien być celem nr 1 w zimie . Resovia nie ma nie wiem jakiego budżetu ale ma ludzi którzy się znają na robocie a nie jak u nas amatorka

Pjona_ziom | 2020-08-2 12:15

Ja już pisałem wcześnie, należy dać menadżerowi F premie i podwyżke, należy się jeszcze awans na wyższe stanowisko. Teraz dzięki wspaniałym zarządzaniu w naszym klubie młodzież ze Stalowej będzie wyjeżdżać do Mielca.

Młodynie | 2020-08-2 12:33

Na Skrę za tydzień atak wyglada imponująco . Fidziukiewicz i Tłuczek . brak Ciepieli. Transfery zawieszone przez to że nie wiey w której lidze gramy

Acer | 2020-08-2 12:46

Te transfery brane są z ławki rezerwowych potrzeba długiego czasu by zrobić z nich drużynę , może i przerasta ich ta gra liga , chociaż czasami zagrają na przyzwoitym poziomie drugoligowca.

Acer | 2020-08-2 12:51

Resovia zrobiła trafniejsze transfery , Dziubiński w końcówce dawał dobre zmiany,zagrali cała drużyna zespołowo i wygrali baraże awans do pierwszej ligi.

Młodynie | 2020-08-2 12:51

Popatrzmy na Resovię która śćiagneła kluczowych graczy innych drużyn . Radulj Siarka Kubowicz Płatek Siarka Dziubiński od nas Hebel Gryf . Do tego zdolny Zapytowski Płock . Adamski Zalepa Kantor nasi byli zawodnicy . Gdyby nie głupie decyzje kadrowe to dawno bylibysmy wyżej

Młodynie | 2020-08-2 12:54

Ktoś wierzy że taki Krykun latem nie był w zasięgu ? A w zamian przyszedł Wójcik. Resovia nie jest jakimś krezusem finansowym.Nawet mają gorsze warunki od nas ale mają goscia co się zna na transferach

Acer | 2020-08-2 12:54

Od początku nie była to drużyna lecz zbieranina chłopaków którzy dopiero na v. Wiosnę zaczęli grać , przerosła ich liga zmęczenie i ostatni mecz to kiks wypadek przy pracy cały wysiłek poszedł na marne.

Acer | 2020-08-2 12:57

Resovia była lepszej sytuacji po transferach zaczęli dobrą piłkę grać szybciej w tempo z pierwszej piłki co zaowocowało awansem gry w pierwszej lidze.

Młodynie | 2020-08-2 12:58

Wszyscy ci zawodnicy powinni najpierw patrzeć na nas . A Resovia być drugim wyborem.Czym ich przekonali ? Milonami na koncie raczej nie .

Młodynie | 2020-08-2 13:00

To samo kwestia naszych chłopaków grajacych za frytki po wioskach .Jak mają grać za darmo w 4 lidze to lepiej zlikwidować rezerwy i znaleść klub partnerski niech grają za normalne pieniadze zdolniejsi od razu do pierwszej drużyny

Acer | 2020-08-2 13:17

Druga drużyna na poziomie okręgówki grają za dużo odstają by wejść do pierwszej drużyny i dać dobrą zmianę ,Resovia co dalej czy też Mielec teraz trzeba grać aby utrzymać ligę nawiązać równorzędną grę z drużynami z tabeli duże wyzwanie ogromna praca jeżeli niema się pieniędzy na zakup z zagranic państwa zawodników.

Młodynie | 2020-08-2 13:21

Ale taka gra w 3 lidze np w Sieniawie porządnie by zweryfikowała . Ci co sie nadają zostają reszta jasnny sygnał trzeba dać sobie spokój

Acer | 2020-08-2 13:26

Druga drużyna nie ma szans w 3lidze,oni bez podparcia zawodnikami z pierwszej drużyny grają okregowke Składek.

Młodynie | 2020-08-2 13:30

Przykład Stali Rzeszów ogrywają w Wołczance Kłosa ten trafia do 1 i nawet sobie radzi. Teraz wzieli Galare z Siarki i bedą ogrywać . Taki Tłuczek zamiast siewdzieć na ławce powinien się ogrywać . Nasćiagać obiecujacych z regionu i zweryfikować w 3 lidze . Przepadną trudno ale zawsze jakaś perełka się znajdzie. Leży szkolenie ilu takich Śpiewaków może być w premieniu 20 km od miasta ?

Młodynie | 2020-08-2 13:36

Prawdą jest też że są pretensje za grę Resovii u nas ?

Acer | 2020-08-2 13:40

Zacząć grę od Aklasy okręgówki to zły pomysł,obecnie druga drużyna gra Aklase i co zbieranina talentów nić to nieda ,ci chłopcy z okolicznych klubów mają braki w szkoleniu gry pilki nożnej ,trzeba trenera co by zaczął trenować od podstaw elementarnej gry w piłkę nożną ,trzecia liga to masz co by z nimi zagrać.

Acer | 2020-08-2 13:45

Jeżeli będzie Resovia grać w Stalowej dobrą piłkę wygrywać mecze napewno zyska dużo więcej swoich sympatyków, kibiców z Stalowej i okolic.

Marek1938 | 2020-08-2 13:49

Nie odzywałem się bo towarzystwo się burzyło jak pisałem że ta zabawa Chodorka i Nowaka źle się dla nas skończy no to mamy. Nadbereżny może i daje kasę ale otoczył sie mega glupimi ludźmi którzy nas pogrążają. Chodorek, Nowak, Fabanowski a teraz kolejny lamus Prezes. Prawda jest taka że prezes robi conmu Chodorek każe i wiedzial po co jedzie do Skry bo myślal że jak spuscimy Skre to pzpn nas utrzyma. Strasznie krzywa akcja która odbije na na nas kibicach. Wydaje mi się że pomysl utrzymania się kosztem Skry w 2 lidze nienwypali. Ciekawe kto to wymyślił i czy Nadbereżny o tym wiedział.

Acer | 2020-08-2 13:57

Jest teraz dwie opcje grać młodymi czwartą ligę , przekazać drużynie kibiców sztandary,i zrobienie nowych z napisem RESOVIA kibicować jakby to był nasz klub miasta.

Młodynie | 2020-08-2 14:03

A to nie Nadberweżny kontaktował się z przesem Skry ? Bo też taka opcję gdzieś słyszałem

Młodynie | 2020-08-2 14:05

» https://twitter.com/SzJadczak/status..... Jadczak twierdzi że Skra sie wypiera

Acer | 2020-08-2 14:13

Jeżeli nie można odwołać się do decyzji o ukaranie klubu z Siedlec 6punkow karą w przyszłym sezonie nie w tym co popełnili przestępstwo to nic z tego zamieszania nie będzie.Stalowka spadła tylko na prośbę klubu do PZPN o zostawienie Stalowej Woli w drugiej lidze ponieważ awans z regionu do pierwszej ligi gr zrobiła Resovia i jest brak jednej drużyny do terminarza parzystej liczby 20 w drugiej lidze.

Młodynie | 2020-08-2 14:14

Jeszcze ewentualnie jak wpadnie jakaś osoba ze Skry

Marek1938 | 2020-08-2 14:15

Nie wierzę żeby Nadbereżny dzwonił do Skry bo ma od tego ludzi dzwonil Chodorek albo Prezes ale czy wiedzial o takiej akcji bo jezeli tak to konpromitacja. Skra wypiera się rozmowy o wycofaniu ale nie wypiera się że się spotkali z prezesem Stali wiec pewnie to wszystko prawda tylko co mają teraz powiedzieć tak jak nasz Prezes palą frana. Nanspotkaniu z kibicami Prezes tez palił frana że wszystko jest super i Fabianowski jest tak dobry fachowiec że bedzie szefem szkolenia. Krzywa akcja i tyle na początek kariery Prezesa i napewno nam to nie pomoże w utrzymaniu i w kolejnym sezonie.

Młodynie | 2020-08-2 14:18

Mi to wygląda na polowanie na dzialacz Skry . Ktoś dogadał się ze Skrą dał numer do prezesa ten o niczym nie wiedział więc zgłosił na policję. Wten sposób chamsko nie dotrzymali umówy i zrobili kogoś w balona

Filip kacper k. | 2020-08-2 14:21

Na pp ze skra nie wiem czy fidziu bedzie dostępny . Aktualnie lezy na plszy w ciepłu h krajach bez hipsu i saczy drinrczki

Młodynie | 2020-08-2 14:21

To są domysły ale ktoś mega kręci . Nie chcę wierzyć aby Skra była aż tak zdesperowana

Acer | 2020-08-2 14:29

Mnie to wygląda polowanie na zarząd klubu z Stalowej Woli o udział w korupcji .

Młodynie | 2020-08-2 14:31

Mecz ze Skrą pewnie juniorami gramy jak jedyny napastnik jeszcze na wakacjach

1938fc | 2020-08-2 14:33

Ktoś powiedział że my do Pucharu Polski przystąpimy? Tutaj trzeba kadrę budować A nie wiemy jak ta kadra wygląda na ten moment bo żaden nie podpisał kontrakt z inny zespołem

1938fc | 2020-08-2 14:33

I Kadra wygląda tak samo jak przed meczem z Pogonią Siedlce

Acer | 2020-08-2 14:34

Dobrze że to piłkarze nie brali udziału w korupcji w drugiej lidze , będa w przyszłym sezonie reprezentować Stalówkę w trzeciej lidze.

Młodynie | 2020-08-2 14:36

Zobaczymy co Jadczak wymyśli twierdzi że ma nagrania

Acer | 2020-08-2 14:48

Co będzie jak Stalówkę zrobią winną korupcji ,od jakiej klasy zaczniemy B jest najniższa.

Młodynie | 2020-08-2 14:49

Ale w jaki sposób winną ? Nikt nic nie wział to nie my oferowaliśmy tylko nam . Ewentualnie pojedyncze osoby mogą mieć kłopoty

Sciemaa | 2020-08-2 14:50

Czyly bym sie w sumie wczoraj nie mylil twierdzac ze nas prezes moze nie byc frajerem i nagrywac rozmowy:)

Młodynie | 2020-08-2 14:53

To jest człowiek po 2 kierunkach raczej w balona się nie da zrobić

Filip kacper k. | 2020-08-2 14:55

Ernest. Daj spokoj. Kierunki w wyzszej szkole w jaroslawiu. Taki Adas po zawodowe i doświadczeniu z działalności zjada ta pisowska miernotę na sniadanie

Acer | 2020-08-2 14:56

Nie było przestępstwa korzyści majątkowej, przekazania pieniędzy , jeżeli już była korupcja to w naszej drużynie za łatwo przegrali w meczu o ligę.

Młodynie | 2020-08-2 14:58

ewentualnie próba korupcji jak coś

Marek1938 | 2020-08-2 14:59

I co z tego że ma nagranie. Pojechał nagrywać goscia żeby od razu donieść na psy, to ciekawe że zajelo mu to dwa dni i dopiero jak media to opisały poleciał z donosem. Może ma 5 kierunków ale w piłkarskim środowisku to jest zielony po tej akcji widać. Pomysł gadania ze Skrą tylko po to żeby na nich donieść jest nie ma co świetny tylko wątpie że pomoże nam to się utrzymać. Kompromitacja na całego.

Młodynie | 2020-08-2 14:59

Nowy prezes jak mi wiadomo członkiem żadnej partii nie jest.Jest to człowiek Stali Rzeszów tutaj się zgodzę

Młodynie | 2020-08-2 14:59

Kalisz go tutaj wyslał

Filip kacper k. | 2020-08-2 15:04

To kolega webera. Strasznie mierny. Nic nie osiągnął. Znajokosc ze stala Rzeszów osiedlowa

Młodynie | 2020-08-2 15:05

Tylko pytanie czy tak zawsze chodzi na rozmowy z właczonym dyktafonem . Bo tutaj rozmowę nagrał

Młodynie | 2020-08-2 15:06

To dlaczego największe szychy Stali Rzeszów mówiły że sietny kandydat mowa o Flakowskim i Wlaźliku

Filip kacper k. | 2020-08-2 15:09

Dlatwgo ze nadberezny tez mowil ze rogowski i nowak sa swietni

Acer | 2020-08-2 15:10

Muszę zadzwonić do prezesa Bońka

Młodynie | 2020-08-2 15:11

Ale jaki z jakiej paki ludzie ze Stali Rzeszów mieli go chwalić jakby go nie znali osobiście ?

Acer | 2020-08-2 15:11

By na na walnym zebraniu skończył z tym cyrkiem

Acer | 2020-08-2 15:13

Edziu Chmura długo już w klubie działa może on by byl dobry na prezesa.

Młodynie | 2020-08-2 15:15

O to jest kandydatura narazie

Acer | 2020-08-2 15:20

Może być jak niema lepszego operatywnego kandydata na prezesa.

Kamil | 2020-08-2 15:25

Acer czy Ciebie ku..rwa poj...eb...alo??

Stalowiak40 | 2020-08-2 15:26

Widze ze 1000 prawie komentarzy przez tydzień i dalej nic nie wiadomo i nic nie wynika. To samo mija tydzien po spadku i dalej nie wiadomo w ktorej lidze bedzie Stalowa grała. Co za chory kraj, z rudym prezesem na czele. Na dzien dzisiejszy powinni przygotowywac sie na mecze z Wiązownicą i derby z Siarą a nie szukac sensacji że nieparzysta liczba druzyn czy cos tam Skra odwaliła. Brak honoru ktoś chce zamazac jakims oswiadczeniem zeby tylko szum zrobić. Minal tydzien i niewiadomo czy trener zostaje czy odchodzi, czy pilkarze odchodza czy zostaja. Okaze ze nic nie wywalcza i w 3 lidze beda musieli na szybko skład montowac tyle z tego wyjdzie. Gdyby był honor przygotowywali by sie do meczu ze Stala Krasnik czy z kim oni mieli to grac, pokazali by jaja ze tym skladem moga awansowac spowrotem do 2 ligi, a tak to przez caly tydzien multum komentarzy z ktorych nic nie wynika szczegolnie jednego goscia wiadomo ktorego nie bede po nickach wskazywal. Amatorka i tyle. Jak tak dalej pojdzie to za rok beda derby z Sokołem Nisko cy nawet Zdziarami jak gdzie ci wejda do 4 ligi. Tak sie to skonczy.

Acer | 2020-08-2 15:26

Może tak zrobimy plebiscyt na prezesa Filip Kacper może ty chętny.

Stalowiak40 | 2020-08-2 15:27

Nie potrafili sie utrzymac sportowo w 2 lidze to teraz niech graja z Wiązownicą. Czy innym zadupiem. Taka kolej rzeczy.

Acer | 2020-08-2 15:33

Stalowiak40 spadli powinni wziąć to na klatę spadli tym zespołem niech teraz zrobią awans sportowo.

Młodynie | 2020-08-2 15:47

Nowy prezes współpracuje z policją więc mamy go odwołać ?

Acer | 2020-08-2 15:56

To co policja też brała udział w korupcji

Młodynie | 2020-08-2 16:06

» https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjec..... Jadczak pokazał screeny korespondencji z prezesem Skry

Młodynie | 2020-08-2 16:07

W oswiadczeniu Skra twierdzi że nikt się z nią nie kontaktował

Stary_kibic40 | 2020-08-2 16:13

Niech admin zablokuje w końcu możliwość dodawania komentarzy na tej stronce bo to normalnie wstyd. Wchodzą na stronkę kibice piłkarscy z innych miast (miasteczek, wiosek) i naprawdę to jest żenujące, co się tu wypisuje. No comment i już.

Młodynie | 2020-08-2 16:32

- Wyszliśmy z inicjatywą przełożenia meczu ze względu na to, że nie wiedzieliśmy, czy ten mecz się odbędzie, czy też zostanie później anulowany. Mecz przełożyliśmy za porozumieniem stron. Nie ma sensu narażać klub na być może niepotrzebne koszty, związane z organizacją wyjazdu na mecz, za który później otrzymalibyśmy walkowera - słyszymy z klubu. Odnośnie meczu rezerw

Makaio | 2020-08-2 17:36

Spadać honorowo, a nie kombinować i oszukiwać wiecznie kibiców i samego siebie.
Sportowo i organizacyjnie Stal nie zasługuje, by grać w II lidze. Smutne, ale prawdziwe. Trzeba krok po kroku budować solidny nie zespół, a cały klub.

Mariuszstalowa | 2020-08-2 18:01

W tym przypadku to my zostalismy oszukani przez PZPN. Pogon powinna spac za 3 mecze z dopingiem, a odjeto jej zaledwie 6 punktow i to na przyszly sezon. Glupie gadanie , ze przegralismy z Pogonia to mamy spadac. Po to sa grane 34 kolejki by zweryfikowac caly sezon. Porownywanie meczy Stal- Pogon jest beznadziejne poniewarz moglibysmy powiedziec , ze GKS Katowice jest slabsze od nas w meczach bezposrednich. 9 punktow jakie Pogon zdobyla byly nie czyste wiec powinno sie im je odjac niezaleznie od naszego meczu.

Jefrey | 2020-08-2 20:00

Wiecie co ?...tak czytam te komentarze z postu wyżej i teraz i takie przemyślenie .. dodam osobiste nikt nie musi się z nim zgodzić ...ale skomlecie jak bure kotki ....że prezydent to ...że Skra to ...że w przerwie tamto...że PZPN ma Nas dopuścić bo w 2 lidze 19 a w 3 ..21...jeszcze raz... skomlecie o cud kt?rego nie będzie ...k...a spadli to spadli..(tak szczerze to zasługiwaliśmy o to od dawna)i niech się oswoją z tą myślą wszyscy...(nie takie firmy spadały)przyjmijcie to na klatę jak faceci ...a nie jak piz...y a wy rospisujecie się że mamy szansę.. że to taka pomyłka że.. w Stalowej stadion że Pcpn..że prezydent miasta zadziała....no kufa...to jest chore....nie utrzymali się bo byli słabi i h...j...każdy to widział jak był na meczu...problem jest taki jak się podnieść...i wr?cić...chociaż z drugiej strony prezydent miasta przed otwarciem Pcpn-u twierdził że nie stać miasta na rozgrywki centralne a stadion ma służyć na szkolenie młodzieży...i po to dostał dotacje z MS..(samo to że za stadionem miał być budowany hotel (prywatny inwestor) dla korzystających z Pcpn...i o dziwo teren ma deweloper na bloki?????tak myślę że to jedna wielka ściema.....nie mieliśmy grać na szczeblu og?lnopolskim....

Młodynie | 2020-08-2 20:03

To dlaczego walczy na wszystkie sposoby aby była 2 liga jak ma jej nie być ?

Marco | 2020-08-2 20:41

Według mnie to wszystko okaże się w środę. Jeśli koruptor Kielce nie przystąpi do rozgrywek 1 ligi to leci do 3 .w 1 zostaje Olimpia Grudziądz w drugiej Stalówka .

Filip kacper k. | 2020-08-2 20:42

Nieaktualne. Miasto Kielce przejmuję klub i przystępuje do 1 ligi

Młodynie | 2020-08-2 20:43

dogadali się we wtorek przejmują klub

Marco | 2020-08-2 21:01

A to umknęło mojej uwadze. Czyli zapewne zostawią nas w drugiej lidze żeby nie robić zamieszania w 3. Ale raczej to z litości i czystego rozsądku niż za jakiekolwiek zasługi. Przy okazji raczej na przychylność sędziów w meczach które będę nam sędziować bym nie liczył.

Stalowiak40 | 2020-08-2 21:04

Kombinujcie dalej z Rafixem na czele. Już wolę żeby zaczeli od 3 ligi honorowo zamiast grac w 2 i być wytykanym że przez stolik się utrzymali. Sportowo spadli i taka jest prawda. Od ponad tygodnia nic nie wiadomo kto odchodzi czy trener zostaje czy nie. A 3 liga gra sobie jak nigdy nic. Stal to obecnie klub widmo. Bo nie ma go ani w 2 ani w 3 lidze. PZPN nic nie robi, działacze nic nie robią, zapaldi się pod ziemię. Czas zacząc przygotowywania do rozgrywek czy to 2 czy 3 liga, a nie czekac i liczyć na cuda. Burdel niesamowity a Fabianowski to sie chyba schował pod ziemie w jego stylu. Jako piłkarz na boisku był bojącą się wyrośnietą płaczką która płakała przy każdym starciu a taki sam jest działacz, zapadł się pod ziemię. Ja pamiętam jak Fabianowski grał i prócz strzelania goli nie miał za grosz charakteru, był do ustawiania i sterowania nim na boisku zawze jak junior. Taki spokojny grzeczny typ to było wiadomo że się nie nadaje, piłkarze pewnie mu wchodzili na glowę. Jako trener był taki sam, siedział w budzie i obserwował czy wygrywali czy nie a Szydełko przynajmniej się darł i widać bylo ze mu zalezy. Nic nie wiadomo czy ktos odchodzi czy zostaje, klub widmo sie stal ciekawego do kiedy. To sie skonczy 3 ligą i mocnymi brakami w przygotowaniach i duzych nadrabianiach zaległości. I nie bedzie awansu bo bedzie narzekanie ze grają co 3 dni. I to na własne zyczenie.

Młodynie | 2020-08-2 21:11

Oni jutro raczej nie zaczynają przygotowań jak Fidziu dzisiaj drinki na wakacjach sączy .Wątpię że w tym tygodniu jak coś to od przyszłego.Nowi zawodnicy też pewnie czekają na decyzję w której lidze gramy.Skończy się tym że w tydzień trzeba znalezsc skład zarząd i posprzątać ten organizacyjny b...

Stalowiec1938. | 2020-08-2 21:14

Wydra dzisiaj bramka dla 3 Ligowej Wiązownicy

Młodynie | 2020-08-2 21:14

Na Skrę zostajemy z Tłuczkiem i juniorami .Tomek Płonka raczej się nie wyleczy

Młodynie | 2020-08-2 21:17

Wydrę odpalił wychowanka . Widać że chłopak coś potrafi . Wypatrzony przez Wisłe i coś tam w tej CLJ strzelał . Ale nie więcej Szczutowskich

Młodynie | 2020-08-2 21:58

Ci co mieli trzymać szatnię w ostatnim meczu zawiedli dali młodym przykład. Nie do pomyślenia. Ktoś o mocnym charakterze to by ich jak juniorów zrugał za to

Wojtas93 | 2020-08-3 11:00

Hahah je..AC takie utrzymanie przy zielonym stoliku ale widze że większość z was to by nawet licencję od motoru odkupiła byle grać w drugiej lidze ;)) trzeba mieć trochę klasy panowie ;)) i h....j z tą decyzją pzpn normalnie kibice itak mają ja w dupie bo spadliśmy do trzeciej ligi ;)

Filip kacper k. | 2020-08-3 11:04

nie spinaj posladow- licenci motoru juz nie ma, bo oni graja na licencji spartakusa.

Nie bedzie zadnego zielonego stoliczka, gramy w 3 (czyli 4 poziom rozgrywkowy) lidze

Jazda | 2020-08-3 11:40

Filip nie ma jeszcze dezyzji. Więc morda w kubeł.

Stalowiec1938. | 2020-08-3 11:56

nie popieram w naszym wypadku Zielonego Stolika i ogólnie nigdy tego nie popierałem ale kuzwa jak spadniemy to dopiero zacznie się dramat skład się posypie jeszcze bardziej niż teraz żadnych perspektyw na sponsorów ,zawodników pewnie miasto będzie mniej dawać na klub itp itd i ta 3 liga jest ciężka 1 drużyna tylko awansuje Spadek był by dramatem w naszym przypadku pewnei kiedyś byśmy sie odkuli ale kiedy ? jakim kosztem ? oby zostawili nas w 2 lidze zrobić w końcu porządek w zarządzie i z piłkarzami którym się nie chce dla nas grać niech w końcu w tym klubie będzie w miare normalnie mielec miasto o podobnym potencjale i mogło a u nas wiecznie sie nie da a już takich kwiatków jak w tym roku to dawno nie było chyba za kosza i za jednego prezesa jeszcze

Kibic z młodynia | 2020-08-3 12:46

Do cholery niech juz ta decyzja zapadnie! Obojetnie która liga bo teraz czas to pracuje na naszą niekorzyść. Te betony w pzpn zdaja sobie z tego sprawe?

Młodynie | 2020-08-3 12:48

Decyzja zapewne po skończeniu śledztwa bedzie

Nicke | 2020-08-3 12:49

No jak? Przecież musimy zacząć sezon!

Młodynie | 2020-08-3 12:51

Muszą wiedzieć kto dzwonił i czy to byl ktoś ze Skry aby ich spuścić i nas utrzymać . Jeszcze Edziu ponoć walczy o powiększenie ligi w PZPN

Stalowiak40 | 2020-08-3 14:41

A niejaki JAZDA czy jak mu tam tydzien temu pisał że Stal utrzymała się w 2 lidze (info pewne) I gdzie to info panie Jazda? Z własnej głowy chyba. Bo teraz nagle nie ma decyzji. PZPN ma gdzies Stal, najwazniejszy jest rudego Widzew ze po bólach awansował wyżej mimo ze robil wszystko tradycyjnie zeby nie awansowac. Czy bedzie 2 czy 3 liga beda opoznienia i tak, bo i tranfery, ktos musi przyjsc grac, bo dalej w tym klubie widmo nie wiadomo kto odszedl a kto nie, czy trener jest czy nie. W 21 wieku w miescie ktore tak stawia na sport i wszyscy wszystko wiedzą. A Nadbereżny tez niech szuka sponsora lepiej. A nie dziury w calym i patrzy na innych czy Skra cos kombinowala czy nie.

Marco | 2020-08-3 15:02

STALOWIAK 40 ,ta prezydent miasta będzie szukał sponsora a taki F z N dostali premię za "swoją pracę ". Pytam za co ta premia? Jeden nieudacznik nie ma pojęcia jak znaleźć wartościowych zawodników A drugi jak zarządzać powierzonymi obiektami . To co się dzieje w tym klubie to jakaś komedia ,ale tak to jest jak się powierza obowiązki ludziom którzy nie mają do tego odpowiednich kompetencji.

Filip kacper k. | 2020-08-3 15:02

Miasto ogłosiło przetarg na montaż hali pneumatycznej, która jest częścią wyposażenia Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli na ulicy Hutniczej.

Filip kacper k. | 2020-08-3 15:03

Marco, a to Ty sie dzis urodziles? Przeciez to modelowy przyklad zarzadzania pisowskiego. Mierny, bierny ale wierny

Acer | 2020-08-3 15:15

Dobrze że to. Edziu stanął murem i walczy jeszcze o drugą ligę,wiadomo co z Stala.

Młodynie | 2020-08-3 15:48

Tej decyzji to w tym tygodniu raczej nie będzie tak przypuszczam

Pazimieh | 2020-08-3 15:51

SKSSW wydaje się jedyna jednostką związaną z Klubem, która ma jaja i przyjmuje to co wyszło na boisku. Kopacze grali, jak grali, co doprowadziło do spadku i moim zdaniem w PSA powinni też pokazać że mają jaja i dzień po meczu z Pogonią zacząć organizować wszystko na 3 ligę. Teraz to wszystko już się robi żałosne, takie łapanie się wszystkiego co się da, żeby tylko utrzymać 2 ligę, na którą po ostatnim sezonie nie zasługujemy. Tyle.

1938fc | 2020-08-3 16:01

Jesteśmy w 3 lidze, Świętokrzyski opracowuje nowy terminarz

Pjona_ziom | 2020-08-3 16:04

Skąd info?

Filip kacper k. | 2020-08-3 16:05

Z komisji ds nagłych

Filip kacper k. | 2020-08-3 16:06

to bylo pewne. Tylko Ernesty i inne szuje robiły tu balagan

Pjona_ziom | 2020-08-3 16:09

Jakieś źródło? Na oficjalnej PZPN nic nie ma

Filip kacper k. | 2020-08-3 16:10

Rzecznik podkarpackiego zwiazku pilki nożnej. Nie bylo zadnych negocjacji siedli i podjęli decyzje

Stallzks | 2020-08-3 16:13

Info sprzed tygodnia tj 25.07 godzina 19;00 wynikiem 0;3 Stalówka spadła z hukiem z ligi.
P.S. pewne info

Filip kacper k. | 2020-08-3 16:13

Spotkanie trwalo pol godziny. Haha a tu o negocjacjach pisali

Młodynie | 2020-08-3 16:14

Przed Stalą wciąż nerwowe tygodnie - zagorzali kibice Stali w miniony weekend ogłosili bojkot i zażądali dymisji prezesa Tomasza Soleckiego, prokurenta Wojciecha Chodorka oraz Wojciecha Fabianowskiego, dyrektora sportowego.

- W tej sprawie będę chciał zorganizować spotkanie z kibicami - tłumaczy Nowinom Tomasz Solecki, prezes Stali Stalowa Wola.

Stallzks | 2020-08-3 16:16

Czemu Nowak i Fabianowski wciąż hańbi zielono czarne barwy będąc w tym klubie? Spójrzcie na Pawła Wtorka miał chłop jaja i zdecydował że nie udźwignie z Wami tej ligi, a Wy dojną krowę znaleźliście sobie?

Stalowiec1938. | 2020-08-3 16:17

no to jesteśmy w bagnie po same uszy liga ruszyła każdy w rytmie a u nas wiadomo że nic nie wiadomo wystarczyło tylko nie przegrać najważniejszy mecz w sezonie to na lajcie go odpuścili Brawo

Filip kacper k. | 2020-08-3 16:18

Ernest skoncz juz

Stalowiec1938. | 2020-08-3 16:20

zarząd i piłkarze jesteście z siebie dumni ? pozerzy

Kategoriak | 2020-08-3 16:21

Brać teraz chłopaków z okolicy którzy jeszcze w miare dadzą radę w 3 lidze i jakos musimy do zimy przetrzymać

Młodynie | 2020-08-3 16:23

Wątpie raczej bedą brali 2 ligowców ewentualnie wyróżniajacych się 3 ligowców z zewnątrz plus nasi

Młodynie | 2020-08-3 16:25

Fabian juz nam zmontuje ekipę na awans

Kategoriak | 2020-08-3 16:28

I znów naściągają szrot który ma gdzieś nasz klub? Gwarantuje Ci że nasi z okolic z serduchem by reprezentowali nasze barwy. Niech w koncu sie coś zmieni do jasnej cholery

Młodynie | 2020-08-3 16:29

Chciałbym ale to się nie stanie bo Fabian się stołka nie puści

Stalowiec1938. | 2020-08-3 16:40

Dyrektor sportowy w 3 ligowym klubie ? po co ? dla etatu ?

Johnnymalce | 2020-08-3 16:41

No i dobra. W latach 90 tych my rozdawalismy karty w drugiej lidze... A od nowego tysiaclecia mozna powiedziec ze sie slizgamy .. Ile mozna. Trener Szydelko zna te lige... Moze skompletuje kadre w wiekszosci z lokalnych chlopaków i awans w czerwcu bedziemy swietowac, a do nas nalezy uczeszczanie na stadion , zrobmy najwieksza frekwencje w tej lidze, doping miazga- niech chlopakom z Giebułtowa , czy Wiązownicy nogi sie trzesą przed wyjsciem z tunelu na boisko. Wszyscy po karnety !

Stallzks | 2020-08-3 16:44

I jazda z dopingiem jak na Siedlcach na pełnej petardzie.

Kamil | 2020-08-3 16:47

Z czego Ty chcesz montować drużynę jak już kadry są w komplecie. Nikt do nas do zimy nie przyjdzie. Będziemy grać tymi co zostaną i juniorami. Do tego Ci pseudomenadżerowie, którzy w dwa lata po przejęciu klubu doprowadzili do spadku nie chcą się ruszyć ze swoich stanowisk. Były pretensje do Mariusza Szymańskiego, żeby zrezygnował. Nie ma go już i co? Jest lepiej? Wcale nie jest. Wtedy przynajmniej potrafili coś z niczego wyczarować. A teraz mamy co mamy. Niby profesjonalny klub. Dramat i tyle. Będziemy w tej buraczanej lidze kisić długo. Chciałbym się oczywiście mylić, ale nie sądzę że w tym sezonie będzie awans.

Młodynie | 2020-08-3 16:49

Mieli ponoć zawodników na telefonie może ich przekonają do gry w 3 lidze np pieniedzmi

Młodynie | 2020-08-3 16:50

Pogoń i tak spadnie w tym sezonie co się odwlecze to ....

Kamil | 2020-08-3 16:56

ch... mnie obchodzi Pogoń. Myśmy spadli a nie Siedlce. Gówno mieli a nie zawodników. Kto? Fabianowski ich znalazl? Gdzie? ma facebooku może

Filip kacper k. | 2020-08-3 16:57

Stal Mielec w ekstlaksie my na 4 pozimie a jeszcze 10 lal temu my gralismy na zapleczu a nasze rezerwy niszczyly mielec w okregowce.

Ilez to bledow popelniono przez te 10 lat.
Zamiana miejsc z Mielcem to rechot historii.

Ta liga jest nie do wyjscia,nie takie tuzy kupowaly polowe meczy i nie mogly sie z niej wygrzebac. tu beda rzadzily kwestie nierownych murwa, napinania sie wiejskich klubikow na marke jaka jest STAL.

Smiem twierdzic ze aktualna kadra to bronilbysmy sie przed spadkiem.

Niech wroci Mistrzyk, kontakt z nami na tez Michalik, wroci Konefał.

Do odstrzalu na juz: Pietrzykiewicz, Kiercz, Sobotka, Chrominski, Plonka jeden i drugi.

Odejda tez pewnie Fidziu, Spiewak Mrozisnki, Jarosz i Witasik

Młodynie | 2020-08-3 16:58

Mają ważne kontrakty

Kategoriak | 2020-08-3 16:58

Wiadomo ze będzie trudno znaleźć zawodników bo maja już kluby. Dlatego pisze o chłopakach z okolic którzy grają w 3,4 lidze ale będą chcieli przyjść chociażby po to by zagrać dla naszych kibiców

Misio | 2020-08-3 17:00

Miałem się już tu nie angażować za usuwanie moich komentarzy, ale nie mogę was zrozumieć więc zapytam: 1. Dlaczego domagacie się wyrzucenia z klubu Nowaka jak on już kilka miesięcy nie pracuje w klubie??? 2. Co zawinił Chodorek, który jest w radzie nadzorczej z ramienia miasta, jako głównego udziałowca w klubie??? 3. W końcu o co chodzi z prezesem, który pracuje tu dopiero 1 miesiąc??? Czyżby na siłę szukacie kozłów ofiarnych?

Kamil | 2020-08-3 17:04

Nowak był prezesem przez półtora roku. Odszedł w lutym więc miał wpływ na drużynę. Chodorek właściwie w klubie odpowiadał za wszystko. To od podejmował większość decyzji i to jego wizja doprowadziła do tego stanu jaki mamy.

Filip kacper k. | 2020-08-3 17:06

Nowak to najwieksze beztalencie jakie tu bylo od 1938 roku, teraz bedzie co roku liczyl straty na Podkarpackim Centrum.
Chodorek pracował i pracuje spolecznie i jest z ramienia UM. Nie przez neigo spadlismy.
Nowy prezes jest zbedny na ta lige wystarczy sa Chodorek

Filip kacper k. | 2020-08-3 17:07

Ciekawe po ile teraz bilety.
proponuje 50 zł za mecz

Filip kacper k. | 2020-08-3 17:09

nawet jak bilety beda za 5 zł, ciekawe czy frekwencja przekroczy 100 osob na inauguracje

Kamilosss | 2020-08-3 17:10

Teraz pobanować tutaj tych geniuszów co pisali o twardych negocjacjach albo o tym że Stalowa blisko 2 ligi po dzisiejszym dniu itd. Czyli ludzi typu ADAMS, Jazda itd

Filip kacper k. | 2020-08-3 17:11

komisja dzis zebrala sie pierwszy raz, przeczytali wniosek i bez dyskusyjnie go odrzucili. tyle bylo z tych wszystkich przeciekow

Marco | 2020-08-3 17:14

Za Szymańskiego nie było pseudo dyrektorów. Ale skoro już u nas jest to ja na tym stanowisku widział bym Krzysztofa Łętoche ,ale niestety on już jest w Stali Rzeszów.
Oby większość pierwszego składu została. Są już zgrani, mają wypracowane pewnie schematy które były powtarzalne.

Kamilosss | 2020-08-3 17:17

To że większość się nie nadaje do tego klubu to jedno a to że nie można teraz wybrzydzać to drugie. Walczyć o każdego. Z wyższych lig nikogo dobrego nie wyciągnie sie a kluby z 3 lig i niżej już mają kadry skompletowane.

Stary stalowiak | 2020-08-3 17:17

Trudno stało się i się już nie odstanie, decyzję leśne dziady podjęły, klamka zapadła.Teraz trzymamy się swojego i Fabianowskiego i Chodorka nie chcemy oglądać na oczy.Oni nie mają za grosz honoru, nie mają jaj i będą trzymać się ciepłych stołków jak by ich przyspawano, ale w końcu odejdą.Musza odejśc bo są winni tego spadku i ponieść tego konsekwencje.Trzeba oczyścić ten klub z tych chwastów, wyrwać je i możemy się przygotowywać do ligi.Inaczej tego nie widzę,jak większość kibiców.Dopiero wtedy możemy myśleć o szybkim powrocie do 2 ligi, dużej frekwencji, powrotu na trybuny, dopingu i zorganizowanych wyjazdów.

Stary stalowiak | 2020-08-3 17:17

Trudno stało się i się już nie odstanie, decyzję leśne dziady podjęły, klamka zapadła.Teraz trzymamy się swojego i Fabianowskiego i Chodorka nie chcemy oglądać na oczy.Oni nie mają za grosz honoru, nie mają jaj i będą trzymać się ciepłych stołków jak by ich przyspawano, ale w końcu odejdą.Musza odejśc bo są winni tego spadku i ponieść tego konsekwencje.Trzeba oczyścić ten klub z tych chwastów, wyrwać je i możemy się przygotowywać do ligi.Inaczej tego nie widzę,jak większość kibiców.Dopiero wtedy możemy myśleć o szybkim powrocie do 2 ligi, dużej frekwencji, powrotu na trybuny, dopingu i zorganizowanych wyjazdów.

Stary stalowiak | 2020-08-3 17:22

Także Fabianowski,Nowak i Chodorek miejcie honor pakujcie manaty i odejdźcie, wyjazd z tego klubu.Narobiliscie nam kibicom wstydu i naszej Stalówce.wszyscy was teraz za to nienawidzą i nie moga patrzeć na wasze zakłamane parszywe mordy.jesli dobrowolnie nie odejdziecie,to którzy są zdesperowani, wywiozą was na taczkach!!!!!

Michalinho2 | 2020-08-3 17:23

Kiercz w składzie Korony na sparing z Rakowem.

Misio | 2020-08-3 17:30

Stary Stalowiak - Chodorek jest zatrudniony w Urzędzie Miasta. Ktoś z miasta musi być blisko klubu! Nowak jest zatrudniony w PCPN! To jak chcesz ich wywalić z klubu, jak ich tam nie ma?

Filip kacper k. | 2020-08-3 17:36

Trzeba podziekowac nowemu prezesowi- szkoda kasy.
Wywalic na zbity pysk Nowaka- po co dublowac obsade z mosirem? dac wszystko pod zarzad mosir.

Do zarzadzania klubu na okres do konca roku zostawic pare Chodorek- Fabianowski.
Niskie koszty a maja co odpokutowac, lub Adam Danaj- Grzegorz Zajac

Filip kacper k. | 2020-08-3 17:38

Oficjalnie: Wielkie Derby Podkarpacia
Siarka- Stal
26.09.2020 /Sobota/ godz. 16.00

Bzcst1938 | 2020-08-3 17:40

DO KILKU MĄDRALIŃSKICH TUTAJ KTÓRZY MAJĄ POJĘCIE A RACZEJ TYLKO MYŚLĄ ŻE JE MAJĄ....

1) CHODOREK PRACUJE W URZEDZIE MIASTA W KLUBIE PEŁNI FUNKCJĘ PROKURENTA SPOŁECZNIE PRZY WSPARCIU MIASTA KTOŚ Z URZĘDU MUSI BYĆ

2) NOWAK JEST DYREKTOREM PCPN W KLUBIE NIE PEŁNI ŻADNEJ FUNKCJI

3) FABIANOWSKI JEST DYREKTOREM SPORTOWYM A TO STANOWISKO FUNKCJONUJE W KAŻDYM NORMALNYM KLUBIE KTOŚ SPRAWY FORMALNE Z ZAWODNIKAMI I W ZWIĄZKU MUSI ZAŁATWIAĆ. W INNYCH KLUBACH ZDARZA SIE TAK ZE NIE MA DYREKTORÓW SPORTOWYCH A WSZYSTKIE SPRAWY ZAŁATWIAJA WICEPREZESI ALBO KIEROWNICY DRUŻYNY KTÓRYCH W STALÓWCE NA ETACIE NIE MA I JEST SAM PREZES SOLECKI.

4) WSZYSCY ZAWODNICY KTÓRZY SPADLI Z TEJ LIGI POWINNI ZOSTAĆ W STALI ŻEBY ODROBIĆ TO CO SPIEPRZYLI

5) POŻAL SIĘ BOŻE WICEKAPITAN KIERCZ BYŁ W STALI DLA KASY SKORO JUŻ JEST W KORONIE WIEC WON I NIECH NIE WRACA

6) SAMYMI WYCHOWANKAMI I CHŁOPAKAMI Z REGIONU 3 LIGI WYGRAC SIĘ NIE DA ZAPOMNIJCIE WTEDY WSZYSCY O JAKIMKOLWIEK POWROCIE NA SZCZEBEL CENTRALNY

7) TERAZ WŁAŚNIE POWINNIŚMY POMÓC TEMU KLUBOWI A NIE SIĘ OD NIEGO ODWRACAĆ

1938fc | 2020-08-3 17:51

To powiedz to swoim kolega z stowarzyszenia kibiców

Młodynie | 2020-08-3 18:01

Sobotke i Pietrzkiewicza nie chcą tam w Koronie do kompletu ? 3 najważniejszych w drużynie a sprzedali klub

Quick1986 | 2020-08-3 18:02

Oby w jakiś sposób potwierdziły się oskarżenia o korupcję bo wstyd w jaki sposób spadliśmy do III ligi.
Wiele meczów u siebie, zero ambicji i woli walki, nikt nie stracił stołka za spadek,piłkarze zostają, odwołania i prośby o utrzymanie przy zielonym stoliku i jeszcze oskarżenia o korupcję...
Nie wyglada to dobrze...

Młodynie | 2020-08-3 18:03

I cyk Resovia bierze trzech graczy Olimpii za darmo tak się robi transfery

1938fc | 2020-08-3 18:26

Młodynie myślisz że jak dostali oferte z Reosvii to przyjdą do Stalówki do 3 ligi?

Młodynie | 2020-08-3 18:29

Nie tylko mówię że potrafią zmontować drużynę .Byli od dawna do ugadania .Biorą wyróżniających się graczy a my co najwyżej statystów

Filip kacper k. | 2020-08-3 18:31

poziom teraz tak niski ze Mietek Ozog by rzadzil i dzielil w tej lidze

1938fc | 2020-08-3 18:59

Szczutowski odchodzi ( koniec wypożyczenia)

Młodynie | 2020-08-3 19:01

Ciepiela to samo Śpiewak ale ponoć inni też szykują walizki

Filip kacper k. | 2020-08-3 19:01

Ciepiela, Szczutkowski, Kiercz, ich juz oficjalnie nie ma. dwaj pierwsi koniec wypzyczenia. Kiercz koniec kontraktu. Chrominski tez mial do konca lipca

Młodynie | 2020-08-3 19:04

Reszta decyzji pewnie jutro

1938fc | 2020-08-3 19:10

Widzisz młodynie ja słyszałem że wiekoszść zostaje ty że pakują walizki , poczekajmy do jutra tak będzie najlepiej

Młodynie | 2020-08-3 19:12

Swoją drogą kto wymyslił granie derbów w Tarnobrzegu o 16 ? Nie można zagrać u nas przy jupiterach ? a rewanż w Tarnobrzegu ?

Marco | 2020-08-3 19:21

A co to za różnica gdzie będzie pierwszy mecz? Na wiosnę zagramy u nas i raczej nie liczył bym na mecze przy jupiterach . No może te ciekawsze które mogą przyciągnąć widzów na trybuny.

Młodynie | 2020-08-3 19:23

A masz ciekawszy ?

Daro | 2020-08-3 19:23

Narazie oficjalnie odszedł Szczutowski bo Stalówka go nie chciała. Jeżeli chodzi o Ciepielę to podobno trwają rozmowy. Był do 31-lipca dlatego wrócił do Warszawy ale podobno trwają rozmowy w Jego sprawie.

Co by nie było potrzebujemy kadrę szeroką bo będzie 40 kolejek.

Tą ligę nie wygra zespół z większą liczbą "gwiazd" tylko z najszerszą kadrą.

Fajnie jakby na bramkę wrócił Konefał. Ilu młodzieżowców trzeba mieć w "11" w 3 lidze ? tez dwóch ?

Młodynie | 2020-08-3 19:25

Bedzie grał młodzieżowiec kapitan na bramce

Stalowiak40 | 2020-08-3 19:27

To było do przewidzenia. Zamiast kombinowac i jakies papiery składac trzeba było spokojnie przygotowywac sie do rozgrywek 3 ligi. Teraz zadaniem dzialaczy jest pozostawienie wiekszosci skladu i walka o awans do 2 ligi. Taka kolej rzeczy.

Filip kacper k. | 2020-08-3 19:27

tak, w tej lidze tez dwoch

Stalowiak40 | 2020-08-3 19:29

Ciepiela mógłby zostać, przyzwoity gracz, ale Szczutowski to akurat dobrze ze odszedl. Jeszcze Sobotka ktory nic nie pokazywal. Moglby wrocic Mistrzyk.

1938fc | 2020-08-3 19:31

Mistrzyka nie chciał Szydełko z tego co wiem ale teraz no nwm czekamy na 1 info

Filip kacper k. | 2020-08-3 19:31

michalik ma jeszcze rok waazny kontrakt, ale jego odpalili bo na wywloke byl za slaby

Filip kacper k. | 2020-08-3 19:32

nie chial mistrzyka, a gral Sobotka na prawej stronie... mistrzyk na wahadlowego nadaje sie idealnie

Młodynie | 2020-08-3 19:33

Na wahadło to Szifer Bartkowi podziękować

Stallzks | 2020-08-3 19:35

Zgadzam się z tym że szeroka kadra to powinno być coś co da impuls temu zespołowi który powinien jak najszybciej wejść na zwycieską ściezke bez tego ani rusz. Liga jest długa, będą pauzy za kartki kontuzje, słabsze dyspozycje więc 21-22 graczy powinno być w jak najlepszej dyspozycji. Przede wszystkim kuleją pozycje ofensywne. Odejscie Dadoka Trąbki Dziubinskiego tak naprawde do dzisiaj dnia nie zostały uzupełnione( ktoś od transferow w tym klubie to widzi?).
Wąska kadra juz w tym sezonie dawała się we znaki szczególnie z Katowicami gdzie Fidziu miał kontuzje i Siedlcami gdzie nie mielismy siły rażenia. Tu trzeba wnioski wyciągać i dać trenerowi jak największe pole manewru do sięgania po zawodników.
Cieszy że wracają swoi Mistrzyk Konefał mam nadzieje ze Szydełko nie odpali znów Mistrzyka którego ewidentnie brakowało w rundzie rewanżowej. Duży wielbłąd ze strony zarządu że go odpusciliscie a w druzynie był taki twór jak Szczutowski.Po Kierczu nie ma co płakać, pozbyć się filozofa Sobotki co mu sie biegać nie chce a wziąć solidnych walczaków co nie musze technicznie być wirtuozami ale będą walczakami. Przy korzystnym wejściu w sezon drużyna mogłaby powalczyć o najwyższe cele byleby nie traciła kontaktu z czołówką. Teraz wyjdzie tak naprawdę czy zarząd druzyna ma jaja walczyć o powrót do 4 ligi czy łby w dół imprezki a jakoś to będzie.

Młodynie | 2020-08-3 19:38

Mistrzyk Stelmach Szifer Konefał 4 naszych do pierwszego składu gotowych na 3 ligę . Przy Konefale zapytanie czy da radę ale potencjał ma

Marco | 2020-08-3 19:51

Tyle tylko że z Konefałem to tak ponoć nie do końca wygląda "różowo ". Fabianowski nie chce mu dać kontraktu ,co kolwiek to oznacza.

Stallzks | 2020-08-3 19:52

Czy to oznacza że on sabotażuje klub?

Młodynie | 2020-08-3 19:54

Czy on zgłupiał wychowanek to wychowanek .gorszy od sprzedawczyka kapitana nie będzie . Jego miejsce jest w sklepie Real w Rzeszowie co najwyżej

Młodynie | 2020-08-3 19:55

Nie umie grać na przedpolu na linii jeszcze daje radę . Tomek już tam Łukasza wyszkoli

Filip kacper k. | 2020-08-3 20:01

Resovia - Piast Gliwice 15 sierpnia, 17:40
w Stalowej Woli

w weekend mecz ze skra a w kolejny weekend juz liga i Avia w Swidnku

Marco | 2020-08-3 20:02

No zobaczymy jak to się potoczy, ale też może być opcja że Szydełko będzie chciał stawiać na tego ukrainca co przyszedł z Sieniawy A po wycofaniu rezerw Siudaka dać jako drugiego.

1938fc | 2020-08-3 20:03

Filip my zaczynamy od 5 kolejki podobno wiec co ty tutaj wyjeżdzasz z Avia gościu

Filip kacper k. | 2020-08-3 20:03

Siudak nie nadaje sie na 4 lige i juz nie mlodzizowiec, pogonic jak najszybciej

Młodynie | 2020-08-3 20:04

On się w Stanach urodził nie na Ukrainie

P.jacek | 2020-08-3 20:29

gdzie ten terminarz?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 Podhale Nowy Targ 2 2-0-0 6
6 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
16 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
17 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
18 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
19 Avia Świdnik 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1481) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (934) » 1938fc (855)
» Filip kacper k. (771) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (476)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 817 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 16 205 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 107 794 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 232 405 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03172