Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karnety i bilety.

Karnety i bilety.
Szanowni Kibice!!! Młyn przenosimy na trybunę główną- tak jak było podane w poprzednim newsie. Niestety, na tą chwilę, nie udało się porozumieć w sprawie ulgowych karnetów i biletów na sektor dopingujący. Główna przyczyna to system sprzedaży biletów. Będziemy pracować nad tym tematem. Tymczasem... KUPUJEMY KARNETY I BILETY NA SEKTORY G 2, G 3,G 5. Dla osób, które posiadały karnet na rundę wiosenną obowiązuje zniżka przy zakupie karnetu na jesień. Do każdego karnetu szalik gratis. WSZYSCY na zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na stadionie przed godziną 17 !!! W niedzielę kasy będą otwarte w godzinach 15-16:15. Hej STAL!!!

Komentarze (60)

Edek38 | 2020-08-28 16:37

Podobno Pan Chodorek , który miał się nie wpierda...ać , chodzi i mówi, że obniżka cen dla Dopingujących będzie działaniem na szkodę klubu. Bezczelna gnida.
Poczekamy na ujawnienie rozliczeń ze spółki z 2 lat kiedy był prokurentem i wrócimy do tematu szkody i marnotrawienia środków ;) .

Ukrainiec potwierdzony i gotowy do gry.

Jest szansa na mecz przy światłach z Sandomierzem.

Młodynie | 2020-08-28 16:46

Niech zagrają z Wisła i przeliczą czy się opłaca bardziej

Fanatyk38 | 2020-08-28 17:13

Można teraz jeszcze kupić bilety a jak się dogadamy to wszyscy kupią karnet w promocyjnej cenie na wyznaczone sektory.
Widać prokurent nie może się rozstać z władzą w Klubie. Jak dalej będą tam wkładać łapy ci nieudacznicy to nie będzie dobrze.

Filip kacper k. | 2020-08-28 17:18

a jak wyglada kwestia z Mistrzykiem? i czy bedzie to juz koniec wzmocnien? i jaki jest cel na ten sezon?

Tomko | 2020-08-28 17:25

Pewnie jeszcze przyjdzie paru dobrych piłkarzy, Mistrzyk jak wraca to bardzo dobrze, bo się przyda. Dawał radę spokojnie w 2 lidze to w 3-ciej da tak samo. A jaki cel wiadomo od dawna. Awans do 2 ligi. Nikt sobie nie wyobraza zeby mialo stac sie inaczej. Z reszta trener Szydełko po meczu w Pysznicy to przyznał.

Pjona_ziom | 2020-08-28 17:47

Akurat Pan trener po meczu w Pysznicy przyznał zupełnie coś innego tj. walkę o miejsce w pierwszej "6". Także jeśli takie cele są stawiane to trzeba od razu załatwiać w PZPN żeby awansowało 6 drużyn to może cele zrealizują. Gdzie te czasy jak w przerwach meczu po straconej bramce w szatni była rewolucja i piłkarze wychodzili zmobilizowani, walczyli o każdą piłkę na każdym metrze na 200% i nawet jak brakowało umiejętności i grali z lepszym przeciwnikiem to gryźli murawę i oddawali serce do ostatniej minuty, wszystko dla klubu. Teraz mydlenie oczu, dobra mina, ładna gadka i tyle... Kiedy w tym klubie będzie normalnie ?

Daro | 2020-08-28 18:39

Khorolskyj zgłoszony ? Dzisiaj pojawi się oficjalne info ?bo jak narazie ze strony klubu cisza.

Oby teraz wszystko wracało do normy.

Wiem, że narazie nie ma takiego zainteresowania i organizujemy mecze jako imprezy niemasowe ale jest szansa, że niektóre mecze, a konkretnie na jesieni np z Wisłą Sandomierz i Puławami czy Podhalem będą jako imprezy masowe i do sprzedaży trafi pula około 1700 biletów czyli połowa stadionu ?

Oby wypaliło z graniem przy świetle, to jednak jest inny klimat.

Fanatyk38 | 2020-08-28 18:46

Póki co wykorzystajmy pulę 999. I kupmy karnety.
Tomko fermenciarzu, nic nie powiedział tylko zasugerował walkę o górną część tabeli . To jest żenada bo zostawili mu większość zawodników na praktycznie 2 ligowych warunkach płacowych. Więc jak mają takie cele to niech rezygnują z części wypłat i otrzymają je po awansie. Czyli po zrealizowanym celu.

Stary_kibic40 | 2020-08-28 18:58

Jeżeli gość faktycznie mówi głośno o tym, że celem jest pierwsza 5, to lepiej od razu niech spakuje manatki. Jak na 4 ligę ma dobry skład, o warunkach do treningów nie wspomnę. Celem ma być tylko i wyłącznie awans, a nie jakieś pitolenie o czubie tabeli. Brać się do roboty i zap... bo Puławy jak mocno odskoczą, to później będzie tylko dogrywanie sezonu i idiotyczne tłumaczenie, że Puławy były za mocne, że wszystko wygrywali, że może w kolejnym sezonie się uda. To nie Sieniawa, że gra się o czub tabeli, tu liczy się tylko awans, więc zap..

Młodynie | 2020-08-28 19:35

Swoją drogą Trąbka i Sekulski z golami

Filip kacper k. | 2020-08-28 22:32

najgorsze ze szydelko to pijawka i nie dosc ze nie mna zmniejszonego kontraktu po spadku to na pewno nie da sobie rozwiazac umowy tylko trzeba bedzie placic mu do konca sezonu razem z boberkiem

1938fc | 2020-08-28 23:04

Ale też nie rozumiem o co mamy pretensje do Szydełki gość robił wyniki ponad miarę w 2 lidze z tym składem . Przegrał z Avia po słabym meczu i wygrał z Wólczanką tez po słabym to prawda , lecz trenera się rozlicza z wyników a nie ze stylu. Zaraz mi ktoś napisze ze jak rozliczamy to go nie powinno być już w klubie tylko popatrzmy tabele po restarcie i Stalówka była w czubie. Teraz fajnie by było jakby kibice skupili się tylko na kibicowaniu czyli ustalenie z zarządem cen biletów i karnetów oraz zajmowaniem się oprawami itp ... a Czuba ti Wołoszyn niech będzie od spraw organizacyjnych i finansowych i w poszukiwaniu sponsorów. Jeśli chcemy wrócić do 2 ligi to żadnego kolesiostwa i czas spiąć się i budować klub na zdrowych zasadach .

Tomko | 2020-08-28 23:24

Fanatyk38 - a co ma mówić? Powie ze o awans i jak gdzie nie wypali to gosć jest skonczony. A tak to dobrze wybrnał bo nikt mu nie zarzuci że nie zajła tam 3 miejsca. Bardzo dobra wypowiedz trenera Szydełki. Oczywiscie wszyscy liczą na awans i awans będzie. Tylko to musi ruszyć do przodu. Jeszcze przychodza nowi, muszą sie zgrać. Cierpliwości ludzie.

Też nie rozumiem pretensji, facet wymiatal na wiosnę i robił super wynik, Stal była 5 sdruzyna i spadła wy łącznie przez kuriozalne wyniki i fatalne zbiegi okolicznosci. Dajcie mu popracować. Stal nie spuscial sie z ligi sama. Spuscily Widzew ktory gral jak ostatnia kaleka z badziewiami pokroju Legionovii czy slabej Elany. A takze reszta z gory tabeli pseudodruzyny. Widzew akurat podejrzanie najlepsze spotkanie rozegral ze Stalą, grali jak nigdy wszystko im wychodzilo a z pozostalymi to zapominali jak sie gra.

Mariuszstalowa | 2020-08-29 05:34

Do 1938Fc - Szydelko mial duzo czasu na zgranie druzyny. Po drugie prawie wszystkie mecze gralismy na wiosne u siebie. Mial 3 wtopy i to duze ktore kosztowaly nas spadek. Jesli mamy grac o 2 lige to musimy dominowac na boisku , a nie wioski przykedzaja i nam 3 bramki aplikuja na wlsnym boisku.

Stallzks | 2020-08-29 06:01

Dalej brednie w stylu 5 drużyna na wiosnę. Z takim terminarzem powinna być 1 drużyna, mając 10 spotkań u siebie i 2 wyjazdy. 3 mecze i 6 pkt dostał czapę mega ważne mecze, więc nie siej fermentu że to super trener. Bo spuścił nam drużynę do 4 ligi a w 4 lidze zbiera baty od swidnikow...

Stary_kibic40 | 2020-08-29 08:59

Zobaczymy co tam nowy prezes wymyśli ciekawego. Oby nie miał swojego wieloletniego planu działania podobnego do zastępcy dyrektora szkółki. Szydełko grać i skończ p.... o pierwszej 5. Ma być awans i tylko to się liczy. Chcesz grać o czub tabeli, to do Sieniawy. Skończ się asekurować i pitolić głupoty.

Livio | 2020-08-29 09:36

Trener do wymiany i koniec kropka!!! Z tym trenerem Stal będzie robić jedynie kroki do tyłu!! Jeszcze kilka kolejek i zobaczycie wyniki i miejsce w tabeli( chce być w pierwszej 6, tylko że nie wiem czy zapomniał że tylko 1 awansuje ). Spuscil nas do 3 ligi to niech teraz pokaże że zrobi awans.Gra na razie to DRAMAT.

Kibic z młodynia | 2020-08-29 09:48

Ci co chcą zwolnić trenera to niech napiszą nazwisko jego następcy który da nam pewny awans.

Fanatyk38 | 2020-08-29 09:52

Tak, pewnie tomko. Teraz juz jestem pewny na 1000 % , ze jesteś gamoniem z szajki , która miała swój udział w spadku!!! Bo te same brednie piszesz co oni mówili na swoje usprawiedliwienie.
Więc powtarzam. CAŁY SEZON z wyjątkiem kilku kolejek byliśmy na czerwonym a oni są zdziwieni spadkiem !!?? Bo co , liczyli na Widzew??? To oni mieli wygrywać, tak jak np Siedlce czy Stargard a nie tracimy pkt ze średniakami a potem zwalamy winę na innych. Otwórz oczy chlopie bo to żenada. Powtarzam.
ZAWODNICY Z 2 LIGI NA TYCH SAMYCH KONTRAKTACH kopią się po czole w Świdniku i z Wólczanką. Widzisz to? Jakie zgranie skoro trzon został i doszło 3??Popatrz na Puławy, tak WYGLĄDA PAKA NA AWANS.

Misio | 2020-08-29 10:37

Skąd wy czerpiecie te informacje o pierwszej szóstce? Słyszałem ten wywiad i Szydełko mówił tylko o walce o czołowe miejsca w tabeli. Pewnie miał na myśli najbliższe mecze, żeby czołówka nie odjechała. W przerwie zimowej uzupełni skład, przygotuje odpowiednio drużynę i atak na 1 miejsce. Ja to tak rozumiem.

Dżef | 2020-08-29 10:43

Masakra , piszecie tu o zgraniu....
80 procent druzyny gra ze sobą rok , a ktoś tu pisze i cierpliwości.....
Ten caly tomko , to na bank rafix z przed roku. Tak samo bredzi.
Jak jutro z Koroną nie będzie 3 punktów , a 4 pierwsze drużyny zapunktują , to wszem i wobec ogłosić będzie można ze w 4 lidze zostajemy.
Obym nie był prorokiem , ale jak nie zrobią awansu w tym sezonie , to trzeba bedzie sie przyzwyczaić na coraz bardziej egzotyczne nazwy "klubów".
Jest dramat , a uwierzcie może być gorzej.

1938fc | 2020-08-29 10:44

Ci którzy chcą zmiany trenera niech podadzą nazwiska gości którzy zrobią w 100% awans do 2 ligi. Czekamy na 1 propozycje znawcy

Okulickiego | 2020-08-29 11:24

Ja jestem za tym aby dać sznsę obecnemu trenerowi bo tak na prawdę to w II lidze nie zbyt wiele miał możliwości na budowanie drużyny odziedziczył ją po poprzednikach i pewnie jeszcze nia moał możliwości finansowych aby jakieś korekty solidne wprowadzić. Więc póki co by go zostawił. ALE !!!! Jeśli do zimy nie zbuduje drużyna NA AWANS to zwyczajnie DOWIDZENIA....
Co do ewentualnych następców to Adamus,Wieprzęć czy nawet Wtorek poradzili by sobie nie gożej niż Szydełko..... tylko nie wiem czy mają odpowiednie papiery (PRO) ..... Mógłby być też Włodzimierz Gąsior on ma wszelkie możliwości tylko nie wiem czy by chciał i co teraz robi czym się zajmuje???

Młodynie | 2020-08-29 11:25

Gąsior raczej już spokój z piłką

Okulickiego | 2020-08-29 11:26

Zapomniałem dodać że mam takie wrażenie że trener Szydełko jest dla zawodników trochę za delikatny.... A tu potrzebny jest trener który jak trzeba to potrafi Krzyknąć !!!!

Daro | 2020-08-29 11:28

Na 3 ligę chyba nie trzeba licencji UEFA PRO.

Tak z czystej ciekawości może ktoś wie. Dlaczego od dwóch lat około nie mamy sponsora na koszulkach z przodu ? Wiem, że nie ma dużego sponsora ale mógłby być napis "MIASTO STALOWA WOLA". Takie puste są te koszulki. Czy czekamy cały czas na sponsora ?

Okulickiego | 2020-08-29 11:30

Do MŁODYNIE.

Dawaj swoje propozycje a nie baw się w proroka....Skąd wiesz co robi kto i gdzie ???
aha następnym razem to choć wymyśl jakąś bajkę że może trener Gąsior wybrał się statkiem w rejs dookoła świata i przypłynie za 3 lata.

Młodynie | 2020-08-29 11:31

Pewnie czekają spadek skomplikował robotę . Przed pandemią miasto prowadziło rozmowy ale zbieg okolicznosci i pewnie nic z tego nie wyszło

Okulickiego | 2020-08-29 11:31

DARO na III ligę nie trzeba .....Ale na II już tak !....Myślimy o II lidze a nie o III.....!!!

1938fc | 2020-08-29 11:38

Szydełko jest chyba w trakcie robienia UEFA PRO a jedynym trenerem który ma to Adamus , nwm czy czasami nie ma także Kijak tego papierku

Filip kacper k. | 2020-08-29 11:41

Szydelko ma w tamtym roku zrobiony, w tym robi m.in trener Avii i Wolczanki.

Po wywalczaniu awansu tez nie trzeba miec papieru jak np trener Hutnika

Filip kacper k. | 2020-08-29 11:42

przez rok oczywiscie

Stary_kibic40 | 2020-08-29 11:45

Oj Władek jakby tu przyszedł, to by to poustawiał w szatni jak trzeba. Jak w zegarku. Co to za trener z tego szydełki skoro nawet szatni nie potrafi ogarnąć. Zawodnicy rządzą całym zespołem. Szkoda gadać.

1938fc | 2020-08-29 11:51

Gebalski blisko Stalówki i także Gąsior z Widzewa .

Filip kacper k. | 2020-08-29 11:59

skad to dramatyczne info? nie wiadomo kto gorszy

1938fc | 2020-08-29 12:01

Żartuje Hahah właśnie niektórzy piszą głupie plotki i niektórzy s to wierzą. Żadnego tematu tych panów nie ma

Makaio | 2020-08-29 13:13

Szydełko wyPAD.

Maxtor84 | 2020-08-29 13:44

takie pytanko odnośnie zakupu karnetu... a gdzie mogę odebrać szalik jeśli zakupiłem karnet ?

Stallzks | 2020-08-29 13:53

Pytanie do kumatych kto zrobił takiego klopsa zatrudniając szydełke? Nowak?
Trzeba tu nam było Gąsiora poprosić i ściągnąć na sezon żeby nam ligę utrzymał. W siarce z powodzeniem radził sobie w 2 lidze a nie młodzieniaszka który pozory robi że coach z niego jest. Wsie go biją, a on dalej autobus stawia za stodołą...

1938fc | 2020-08-29 14:07

Najpierw chceiliście wywalić Soleckiego i był kłopot i pretensje że nie ma prezesa teraz niektórzy chcą wywalić Szydełke i okaże się że nie bedzie trenera i beda pretensje. Niech gosć robi swoje a my kibicujmy z trybun . Taka rola kibica

Stallzks | 2020-08-29 14:17

Nieno trener jest na lata jeśli chcemy grać w tej 4 lidze, zostawcie go, jest taki dobry, spuścił nam Stał dostał oklep w Świdniku aż 6 bramek stracił, hmm taki hamerykanski jest ten treneiro

1938fc | 2020-08-29 14:18

Ale dalej brakuje mi nazwisk ludzi którzy dadzą nam awasn na 100% bo chcemy zwolnić Szydełke a nie mamy następcy

Okulickiego | 2020-08-29 14:40

1938FC..... Dawaj swoje propozycje w temacie bo wiesz krytyka sama dla krytyki nie ma sensu.... Masz pomysł lepszy niż inni to dawaj.... I wtedy pytaj a jak nie masz swojego pomysłu który będzie lepszy od innych to zwyczajnie.... Cichutko...!!!

Stallzks | 2020-08-29 14:42

Tobie brakuje nazwisk? To ty tutaj zatrudniasz trenerów?od tego są ludzie w klubie którzy pobierają/pobierali nie małe pieniądze a że postawili na trenera nie doświadczonego to wyszło jak wyszło jesteśmy w 4 lidze i gramy równorzędne mecze z wolczankami.

Filip kacper k. | 2020-08-29 14:45

dokladnie Ochal, Tomek Plonka, Chrominski, Piertzykiewicz, Kiercz byli na wyrazne polecenie cudotworcy z Sieniawy

Młodynie | 2020-08-29 14:58

Bytovia jakoś może grać o 19.46 to samo Motor o 19.50 tylko u nas jest problem

Pjona_ziom | 2020-08-29 15:02

Dajcie panu Nowakowi czas na realizacje planu 5letniego wtedy zobaczycie za 5 lat spokojnie poczekajmy na jego plan

Filip kacper k. | 2020-08-29 15:14

a miasto Stalowa Wola stac na kilka milionow zł strat z PCPN ktora ten gamon zarzadza?

Pjona_ziom | 2020-08-29 15:29

Skoro jedzą sobie posiłki w restauracjach razem z panem Boberem to znaczy że mamy bogate miasto.

Vielitz44 | 2020-08-29 21:05

Mam nadzieję, że jutro drgnie w tej naszej grze coś i wygramy już swobodniej.
Szkoda, że mecz o 17, czyli jak w B-klasie, bo jutro gorąc ma być, więc czeka nas piknik - ogarnijcie się ludzie w tym klubie! Poczytajcie co to jest marketing! Bo dramat mamy.

Tomko | 2020-08-29 22:41

Fanatyk 38 tylko że Wisła Puławy rozegrała 5 spotkan wiecej od Stali, spokojnie niech Stal zacznie na dobre grac i wtedy się oceni ile kt ojest wart. I nie jestem zadnyma gamoniem co maczął jakies palce, nietrafiona uwaga. Niech ta Wisła Puławy lepiej uważa, bo nie z takimi rywalami Stal wygrywala i to w 2 lidze.
Dżef - zdziwie tutaj, nie jestem Rafixem. Jestem Tomkiem.

Nie ma to jak zwalniać trenera Szydełkę po 2 meczach, w tym jednym wygranym. Może od razu nowego prezesa zwolnijcie, który dobrze jeszcze pracy nie zaczał. Tak jak to bylo z Sołeckim. A co tu sie rozwodzić, jutro misja Kielce czeka. I jestem przekonany że zwycięska misja. Coś mi mówi że będzie sporo goli, oczywiscie w jedną stronę. Nie ma wątpliwości że górą jutro będzie Stal i ogra dzieciaków z Kielc. Wygra doświadczenie nad młodością. Jutro oczywiscie kibicowanie i doping od pierwszej minuty. Co do wyniku spotkania co ja się tutaj będę rozwodził : 5:1 dla Stali!!!!

Tomko | 2020-08-29 22:46

A co do gry przy świetle to spokojnie. Przyjdzie jesien i ciemne wieczory to bedzie sie grało przy jupiterach. Widocznie tak działacze Stali postanowili i trzeba to uszanować. 17 w niedzielę to akurat dobra pora.Co mnie tam że KSZO czy ktoś tam gra o 20-stej. Stal robi swoje. Będzie i gea przy świetle. Jutro Stal zegna frajera, Korona wyjedzie z bagazem goli.

Mariuszstalowa | 2020-08-29 23:43

TOMKO - juz w tamtym sezonie zaczeli spokojnie i skonczylo sie na spadku. Juz kurw.... strzela jak kibicow jak na rozpoczscie dostajemy tradycyjnie pare meczy w dup.. jak by nie mozna bylo raz spokojenie zaczac sezon

Vielitz44 | 2020-08-30 08:04

Tak tak Tomko, będziemy grać w zimę przy jupiterach, wypas :)
Tu nie ma co grać spokojnie, to jest buraczana liga gdzie co najwyżej nasze rezerwy powinny grać a nie my, tu trzeba zapier... i czym prędzej się stąd wydostać - liga w ogóle nie jest medialna, szans na sponsora prawie nie ma, możemy udupić klub na wiele lat, więc grać na max i uciekać do tej chociaż 2 ligi!

Szymen | 2020-08-30 09:01

Jak przyjdzie jesień i ciemne wieczory to swoje mecze będziemy grać o 11 lub 12 patrząc na wspaniałe ustalanie godzin przez osoby z Klubu.

Stadion | 2020-08-30 09:10

Czyli mając karnet na starą to nie wejdę na sektor dopingujacy który znajduje się na nowej ?:/

Dżef | 2020-08-30 09:47

jprdl.

5:1 . gość coś ćpa

Onstw19 | 2020-08-30 12:00

witam czy kupie dzisiaj bilet przed meczem ?

Pjona_ziom | 2020-08-30 13:43

Na oficjalnym profilu FB jest napisane że w kasach można kupić bilety od godz 15 do 16:15

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 84 085 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 12 041 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 34 199 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 90 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03167