Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy.

Dzień meczowy.
Szanowni Kibice!!! Już za kilka godzin Stalówka rozegra kolejne spotkanie ligowe . Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie zespół rezerw Korony Kielce. Pierwszy gwizdek przy ul. Hutniczej o godzinie 17:00. Korona II po 6 kolejkach zajmuje 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Kielczanie dwa razy wygrali i doznali czterech porażek. Wszystkich sympatyków Stali zapraszamy na to spotkanie. Kupujemy bilety i karnety. Przypominamy , że sektor dopingujący będzie na nowej trybunie. Wszyscy na zielono lub czarno z szałem w ręku meldujemy się na stadionie przed 17. Od pierwszego do ostatniego gwizdka dopingujemy Stalówkę !!! Nagłaśniany ten temat i Zachęcamy znajomych do przyjścia na mecz!!! Musisz tam być razem z Nami !!! Hej Stal!!!

Komentarze (23)

Onstw19 | 2020-08-30 12:00

witam czy kupie bilet dzisiaj przed meczem ?

1938fc | 2020-08-30 12:18

Tak od 15 do 16 15 otwarte kasy są przed stadionem

Onstw19 | 2020-08-30 12:21

dzieki morda

Misio | 2020-08-30 12:23

Nie rozumiem polityki klubu wobec drużyny rezerw. Zawsze myślałem, że 2 drużynę ma się po to aby zawodnicy rezerwowi z 1 drużyny mogli zaliczyć mecz podczas weekendu. Kiedyś było tak, że 1 drużyna grała w sobotę, a Rezerwy w niedzielę i każdy rezerwowy z 1 drużyny obowiązkowo grał w Stali II. Wiem, że obecnie jest napięty terminarz, ale nie zawsze Stal II może liczyć na wsparcie piłkarzy z 1 składu

Młodynie | 2020-08-30 12:28

Rezerwy mają być wzmocnione naszymi wychowankami .Czyli zapewne bracia Tur może wrócą

Fanatyk38 | 2020-08-30 12:41

Misio tak dużo wie a tak mało rozumie. Wie o mocy prądu , czyta w myślach Szydełki, który mówi o górnej części tabeli ale jednak o awansie wg Misia. Przyjdź wiec na stadion skoro czegoś nie rozumiesz i zapytaj . No chyba , że liczysz na odpowiedź Tomko. Rzecznika internetowego sztabu szkoleniowego

Stary_kibic40 | 2020-08-30 13:05

Nowy prezes (może lepiej brzmi - kolejny kandydat na to stanowisko), powinien od razu zabrać się do roboty i troszkę zrobić tu porządek. Bilety po 10 zł. Jak na 4 ligę cena byłaby ok, a nie jakieś 15 zł. wzięte z kosmosu chyba. Po drugie, porozmawiać z szydełko, wspólnie wyznaczyć cel drużyny na ten sezon, żeby ten drugi nie wypowiadał się idiotycznie, mówiąc o jakiejś pierwszej piątce. Po trzecie, obniżyć kontrakty zawodnikom i oczywiście trenerom o np. 20 %. Na koniec sezonu, w przypadku tylko i wyłącznie awansu do wyższej ligi, dać im premię w postaci właśnie tych 20 %. Koniec kropka. Nie róbcie tutaj jakiejś ,,krainy miodem płynącej', gdzie po spadku kontrakty są 2 ligowe, trenerzy mają wszystko, są ,,obiady czwartkowe', itd. Będą wyniki, będą premie.

Misio | 2020-08-30 13:07

Nie martw się. Kiedy jestem w Stalowej, to jestem na meczu. Dziś będę. A wywiad z Szydełką jest na innej stronie. Możesz posłuchać, obejrzeć.

Filip kacper k. | 2020-08-30 13:11

szydelko cudaku z sieniawy wypie**aj

Fanatyk38 | 2020-08-30 13:13

Czyli jak 95 % udzielających się tu Kibiców. Jesteś kiedy możesz ...raz w roku hehe. A chcecie ustalać ceny, skład , taktykę , zarząd. Macie takie studia online. Modne ostatnio. Coś ktoś usłyszy , coś napisze, przeczyta relacje live i już macie podstawę do analiz, wniosków i debaty na 100 komentarzy. Tylko nie na tym polega Kibicowanie. Żenada.
Ciekawe ilu z was ma karnet?! A sory , po co wam jak...nie chodzicie na mecze

Misio | 2020-08-30 13:14

Bilety po 10 zł, to były w Zarzeczu 13 lat temu.

Misio | 2020-08-30 13:20

Fanatyk - nie wpieprzam się w skład czy taktykę, bo od tego jest trener. Od biletów i innych spraw organizacyjnych jest zarząd. Ja mogę sobie co najwyżej napisać co mi się podoba, a co nie. A co do obecności na meczu, to wiesz jak jestem 800 km od Stalowej, to raczej specjalnie na mecz nie przyjadę.

Misio | 2020-08-30 13:33

"Celujemy w górną część tabeli i chcemy nawiązać do walki o awans". Dosłownie zacytowałem słowa Szydełki z wywiadu po meczu w Pysznicy. Gdzie tu macie o jakimś 5 czy 6 miejscu???

Kamil | 2020-08-30 13:44

Naprawdę niektórzy muszą uspokoić nerwy. Poczekajmy jeszcze chwilę z osadami trenera. Za 3-4 spotkania możemy coś powiedzieć na temat przyszłości. Spokojnie.

1938fc | 2020-08-30 14:52

Rezerwy prowadzą z wiceliderem 4 ligi Koroną Rzeszów po 1 połowie wynik 1:0 bramkę zdobył w 30 minucie Kacper Piotrowski

Młodynie | 2020-08-30 14:58

Piotrowskiemu dałbym szansę w 1 zespole stara się chłopak

Młodynie | 2020-08-30 15:12

Tłuczek 2 do 0

1938fc | 2020-08-30 15:13

No i mamy 2:0 dla Stali . Tłuczek brawo młodzeży!!!!!

Stallzks | 2020-08-30 15:17

Zobaczymy gdzie dzisiejszy autobus szydełki nas zawiezie..

Młodynie | 2020-08-30 15:44

Dziopak 3 do 1

Jaszczur | 2020-08-30 16:04

Powinni wygrac ze słabą Koroną.Po pierwszych 3 meczach bedzie widac o co gramy

Młodynie | 2020-08-30 16:06

Najzdolniesi z Korony byli w Głogowie wiec powinno byc łatwiej

Amator | 2020-08-30 18:04

Jakiś wynik? Jest ktoś na meczu?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 199 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 28 565 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 6 126 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 649 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.02648