Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrywamy z rezerwami Korony

Wygrywamy z rezerwami Korony

Stal Stalowa Wola pokonała na własnym boisku rezerwy Korony Kielce 2:0. Mecz w wykonaniu zielono-czarnych nie stał na najwyższym poziomie, cieszy na pewno postawa nowych zawodników i komplet punktów. Już w środę nasz zespół czeka wyjazdowy pojedynek w Wólce Tanewskiej, gdzie zagramy kolejny pucharowy pojedynek. W następnym meczu ligowym zagramy w Zamościu z Hetmanem.

Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce 2:0 (2:0)
1:0 - Zięba 2'
2:0 - Prętnik (sam.) 16'


Wyjściowe składy:

Stal: Siudak - Waszkiewicz, Witasik, Jarosz, Khorolskyi, Zmorzynski, Jopek, Zięba, Mroziński, Fidziukiewicz, Pilch.

Korona II: Sandach - Kosmicki, Sererys, Bujak, Pretnik, Slabosz, Piotr Lisowski, Dawid Lisowski, Sowiński, Więckowski, Cukrowski.


Jeśli chodzi o kadrę to na ten moment jest ona już zamknięta. Być może jeśli trafi się jakiś zawodnik to może dojść do wzmocnienia w ofensywie. Do pełni sił wracają Surmiak i Sobotka, którzy na kolejny mecz ligowy powinni być już gotowi do gry. Michał Płonka potrzebuje jeszcze kilku dni przerwy, a Tomasza Płonkę czeka dłuższy rozbrat z futbolem.

Komentarze (129)

Młodynie | 2020-08-30 20:22

Tomek niestety ale powinien wrócić do Izolatora i zakonczyć karierę

Pjona_ziom | 2020-08-30 20:36

Czyli zostajemy bez środka pola i drugiego napastnika. Rozumiem że nasza taktyka będzie wyglądała tak albo podanie na skrzydło i wrzutka albo szukanie stałego fragmentu albo długa na fidziukiewicza a ten sam na środku. Ja rozumiem że 3 liga ale tu nie potrzeba taktyki tylko szerszej kadry i chęci do gry a przede wszystkim dużo biegania a nie tak jak dziś większość stoi i czeka na piłkę a ten który ją dostaje musi grać że swoim cieniem bo nikt nie wychodzi. Jakby nie prezenty od młodzików z Kielc to nie wygralibyśmy tego. Jeszcze ta skuteczność. Jeśli tak ma wyglądać kadra na sezon gdzie jest tyle spotkań i częstotliwość grania i przeciwnicy to nie chłopaczki z Kielc to ja przestaje miec nadzieję ...
Jeszcze ta obrona nosz jak młodziki wchodzą w nasze pole karne dwoma podaniami ze swojej połowy i tworzą okazję bramkowe...
Ufałem temu trenerowi ale teraz przestaje.
Dochodzą do tego kartki bo łapiemy ich sporo...
Kto będzie grał jak mamy na ławce 4 młodzików. Jak będzie pauzował Witasik to zagra ?

Młodynie | 2020-08-30 20:38

Pilchem nie zajedziemy daleko Puławy mają Drozdowicza i Paluchowskiego i jeszcze jednoego dobrego ofensywnego zawodnika.Jeśli to tak ma wygładać to lepiej dać sobie spokój z awansem

Młodynie | 2020-08-30 20:39

Tomek się nie wyleczy

Tomko | 2020-08-30 20:43

Szkoda Tomasza Płonki. Zdrowy byłby bardzo pożyteczny i wiele by dał w ofensywie. Może jeszcze się wykuruje na runde wiosenną. Trzeba bedzie sięgnąc do rezerw a szczególnie po Kacpra Piotrowskiego. Tłuczkowi też mozna by dac szanse. Bardzo mnie zmartwiła ta informacja o Płonce..

Tomko | 2020-08-30 20:44

A gdzie ci utalentowani niewątpliwie zawodnicy jak Piotrowski i Tłuczek mają się rozwijać jak nie w 3 lidze. Rotacja z drugą drużyną, raz Piotrowski, raz Tłuczek grają albo tu, albo tu i będzie fajna rotacja.

Młodynie | 2020-08-30 20:49

Kadra wąska nawet Mistrzyka już nie chcą dwa wzmocnienia reszta szkoda gadać. Przyjdą kontuzje odpukać i kto wyjdzie . Gdyby dzisiaj przeciwnikiem były Puławy. Kacper mówił że w klubie od dawna wiedzieli o jego decyzji ale następcy nie sprowadzili był Pląskowski ale przespali temat

1938fc | 2020-08-30 21:06

Młodynie to fenomen zmienia zdanie co wpis innego użytkownika

Johny | 2020-08-30 21:07

Wynik jest, gry nie ma !!! Z taką grą środek tabeli i wiele lat w 4 lidze ( bo dla mnie to czwarta, a nie trzecia liga). Teraz jeszcze kilku zawodników zostało do gry, bo musieli, ale jeżeli nie wejdziemy ( a z taką taktyką i grą, to raczej mało realne), to w przyszłym roku będzie problem ze składem i solidną drużyną - nie mówiąc o sponsorach i innych celach zmiażdżenie Pysznicy w pucharowych rozgrywka. Obym się mylił i mam nadzieję, że nie mam racji, ale.....
Czy ten Szydełko myśli, że Fidziukiewicz to będzie wieczny jak Lenin? Przecież nie ma innego napastnika i w przypadku kartki/kontuzji, to nie ma egzekutora. W ogóle myślenie o awansie z jednym napastnikiem pokazuje myślenie trenera. Chyba, że zostanie ktoś zakontraktowany.

Tomko | 2020-08-30 21:19

Jak to nie ma? Jest Oliwier Pilch. A także Tłuczek, Piotrowski. Nowy zawodnik Zięba tez może grać w ataku. I Tomasz Płonka, jeśli do wiosny wydobrzeje. Najbardziej to ubolewam żże jednak przerwa u Płonki potrwa dłużej..

Kibic z młodynia | 2020-08-30 21:20

Jeśli rzeczywiście kadra została zamknieta i nie bedzie juz wzmocnień to o awansie trzeba zapomnieć i skupić sie na walce o utrzymanie bo spada chyba z 7 drużyn.

Stary_kibic40 | 2020-08-30 21:24

Dokładnie tak, zgadzam się z Johnym w 100 %. Szydełko chłopino, mecz z moimi kolegami z Pysznicy, którzy do 14.00 pracowali, a później grali swój pucharowy ze STW, a ty wystawiasz Fidziukiewicza. Dzisiaj spokojne prowadzenie z dzieciakami z Kielc, a Fidziukiewicz musi grać od początku do końca, co mecz to samo. Daj mu Mourinho w końcu odpocząć. Chłopie myśl. W poprzednim sezonie było to samo, Fidziu każdy mecz, pełne 90 minut, nawet przy prowadzeniu wysokim w kilku meczach. Efekt? Dwa ostatnie mecze (najważniejsze w sezonie) i oczywiście Fidziu nie zagrał, bo go zajechał wielki treneiro. Wg mnie był to główny powód spadku. Także myśl chłopie.

Kamil | 2020-08-30 21:32

Niestety ale kadra jest wąska i nie ma za bardzo kto grać. Niestety tak to jest. Dodatkowo mecze rezerw niestety pokrywają się z meczami pierwszej drużyny i nie ma.kto grać. W środę również gramy puchar i grają rezerwy. Są 4 kontuzje w zespole.
Udajcie się do wladz klubu i pytajcie o transfery. Nie ma nieograniczonego budżetu

Jaszczur | 2020-08-30 21:42

Z II ligi spuscil nas Sobotka i Szydelko bo tak ich trenowal ze nie dojechali na mecz z Widzewem i Pogonia Siedlce . Co do awansu to mozna zapomniec przeciez teraz bedzie stawiac sie na wychowankow ,plus zawodnicy mlodzi z podkarpacia jak skoncza sie kontrakty Fidziemu, i innym to dopiero bedzie kicha , na dzis 4 -5 miejsce to max

Misio | 2020-08-30 21:42

Stary Kibicu Ty nie widzisz różnicy pomiędzy zajechaniem przez trenera, a nadepnięciem na rękę przez piłkarza Widzewa?

Jaszczur | 2020-08-30 21:45

Tu szacun dla Szydelki bo robil co mogł zeby zalatwic transfery Pilch ,Surmiak , Zieba , Khorolsky to dzielo trenera .

Pjona_ziom | 2020-08-30 21:46

Tu potrzeba chęci żeby ściągnąć dwóch trzech zawodników co wyróżniają się w okolicznych wioskach. Zamiast robić kontrakty wielkie. Dlaczego na atak ściągnęliśmy takiego Pilcha? Życzę mu jak najlepiej ale to człowiek który pogra pare meczy i pójdzie do innej drużyny. Jeśli nie mamy w tej chwili wychowanków to jest tyle drużyn w okolicy że ...
Przykład chłopak z Jezioraka Chwałowice chyba Ziółkowski miał chęci do gry a taki Pilch? Szkoda pisać. Jest coraz gorzej

Stallzks | 2020-08-30 21:57

Transfer Pilcha? Cóż za wyczucie talentu w tym chłopaku, najlepiej poznamy się na jego talencie gdy wogole nie będzie go na murawie. W okregowce są lepsi napastnicy. Do czego to doszło żeby Fidziu musiał grać z jakimś młokosem który ani jednego powietrznego pojedynku nie wygrał, wsyztskir dryblingi przegrane, strzały zablokowane plus masa innych błędów i strat. Ktoś powie że on ma dopiero 18lat? Ale dzisiaj grał tylko i wyłącznie przeciwko swoim rówieśnikom. A w Jarosławiu beka że takie drewno u nas biega w 11 stce. Jak tu ma być normalnie w tym klubie. Bądźmy poważni i szanujcie swoją pracę zarządzie. Samobój na maxa z tym dzieciakiem

Jaszczur | 2020-08-30 22:33

Ludzie , Pilch zagral 4 mecze i juz go skreslacie , wyrzuciliscie juz Siudaka , a chlopak wybronil dzis nas 2x. Pilch w jaroslawiu trenował 3 x w tygodniu , ma braki w technice i brak kondycji ale dajmy mu czas .Wojtak spory talent tylko fizycznie kiepsko wyglada, najlepszy mlodziezowiec to Zieba postawilbym go do ataku a Waszkiewicza na prawe wahadlo bo w srodku slabo mu idzie

Tomko | 2020-08-30 22:47

Przecież to jest od długich lat tutaj że zagra ktoś 3 spotkania i już jest skreślany. Nie wiem dlaczego Maciej Siudak jest tak krytykowany, dziś grał bardzo dobrze, poza tym to wychowanek i trzeba go wspierać. I kibice na trybunach też krytykowali tego Siudaka, jakby im coś złego zrobił. Tak samo z Pilchem, zagrał dopiero 2 spotkania i nie strzelił to już nie będzie nic z niego.. Poza tym Pilch w Pysznicy pokazał że i strzelać potrafi. Rozpędziłem się z tym że nie strzelił a przeciez w Pucharze strzelił gola. I zacznie strzelać i w lidze. Byle kogo do klubu nie ściagają. I rzeczywiście teraz czekają nas emocje pucharowe. W Wólce Tanewskiej naprawdę może nie być tak łatwo jak w Pysznicy. Tam jest specyficzna okolica, oczywiście Stal wygra to spotkanie z zamkniętymi oczami i to wysoko, ale powtórzyć wynik z Pysznicy będzie trudniej, tak mi się wydaje. A może się mylę? W tym przypadku sobie życzę żebym się mylił. I by dobili do 10-ciu goli.

Tomko | 2020-08-30 22:48

Poza tym Maciej Siudak ma też stalowy charakter. Widać że nabiera doświadczenia od Wietechy, pokrzykuje na kolegów, ustawia.. bardziej mnie przekonuje od Konefała, który tylko stał na bramce jak słup soli i był trochę wystraszony.

Raul | 2020-08-31 00:11

Siedzimy w tej 4 lidze nastepnych 5 lat.........

Stary_kibic40 | 2020-08-31 08:33

Misio, a czy Ty nie widzisz różnicy między zajechaniem zawodnika, a możliwością dania mu troszkę dychnięcia (przy wysokim prowadzeniu, grając z dziećmi z Kielc, grając z pracownikami przedsiębiorstw produkcyjnych)? Brawa dla Sławka Adamusa.

Młodynie | 2020-08-31 08:38

Czy sprowadzą nową 9 za Pilcha zależy od prezesa Szydełko chce i prosi zarząd o jeszcze jeden transfer wartosciowej 9

1938fc | 2020-08-31 08:41

Nwm dlaczego mój komentarz został usunięty ale się powtórze. Kurier zamojski przeprowadzi darmową transmisje z meczu Hetman - Stal Stalowa Wola w następnej kolejce 3 ligi

Tomko | 2020-08-31 08:56

I bardzo dobrze że będzie transmisja na yt zapewne. Tutaj w Stalowej też powinny być, dla ludzi z emigracji bo widziałem że się dopytują o transmisje. A z tych hitowych spotkan to pewnie będą. Ale dla kibiców rozproszonych po świecie to powinno wejść w nawyk. Nie ma już żadnych praw a to Polsat nie będzie przeszkadzał i TVcom, więc Panie Mariuszu prosimy o transmisje. Wiadomo o którego Pana Mariusza chodzi, tego od Stalowki TV i prowadzącego wywiady z zawodnikami. Bardzo fajnie to pokazywał. Stal trzeba pokazywać światu.

Spokojnie z tym zajezdzaniem Fidziukiewicza, w wywiadzie na konferencji trener Szydełko wyraźnie mówi że brakuje mu jeszcze jednego napastnika. Więc z pewnością zarząd kogoś jeszcze ściągnie wartościowego. Sądzę że z Tanwią Wólka Tanewska, szanse wykazania się dostanie Oliwer Pilch i Kacper Piotrowski. Choć też gra II druzyna, ale tam może grac Tłuczek. Myśle że jakoś to fajnie podzią.

Nicke | 2020-08-31 09:05

No i co z tego, ze z Tanwią strzelą nawet po dwie czy trzy bramki? 3 liga to wyższy poziom.

Kamilosss | 2020-08-31 10:10

"Jeśli chodzi o kadrę to na ten moment jest ona już zamknięta"

No to nieźle, czyli jednak siedzimy w tej lidze na lata.

Młodynie | 2020-08-31 10:17

Zależy czy się znajdą fundusze na nową 9

Kamillo26 | 2020-08-31 10:21

Kiedy gramy ten puchar z wolka tanewska teraz w środę czy 16 wrzesnia jak podają na 90minut??

1938fc | 2020-08-31 10:24

Środa 2 września taką datę podaje także Wółka Tanewska

Młodynie | 2020-08-31 10:41

» https://www.facebook.com/IIILP/photo..... mecz w Zamościu tylko dla 199 osób

1938fc | 2020-08-31 11:15

Rezerwy dostają walkowera z Pruchnikiem ponieważ mecz 2 września nie może się odbyć i 1 drużyna najprawdopdobniej nie pojedzie do Wołki Tanewksiej i pojadą juniorzy jak Stal PSA a wszystko po to aby nie zajechać 1 drużyny co gra co 3 dni . Teraz pełną mobizacja na Hetman z którym trzeba wygrać

1938fc | 2020-08-31 11:16

I to drugi raz zostaje mecz z Pruchnikeim przełożony. Brakuje terminów i trzeba było wybrać mniejsze zło na to wychodzi

Młodynie | 2020-08-31 11:24

Hetman jest bardzo słaby można pomieszać drużyny i wystawić 2 składy

1938fc | 2020-08-31 11:30

Nie ważne jaki jest Hetman . Od pewnego czasu drużyna gra Co 3 dni i Hetman zawsze będzie groźny i bedise pewnie ciężko

Kategoriak | 2020-08-31 11:34

A we wtorek bodajże 8 września derby w 4 lidze z Sokołem Nisko

Vielitz44 | 2020-08-31 11:38

W środę mecz Stal II z Karpatami przecież, ale pogmatwane...

1938fc | 2020-08-31 11:43

Vielitz 44 rzeczywiście nie zauważyłem dlatego taką teorie podałem czyli rozumiem że podkarpacki związek piłki nożnej ustawił rezerwą 2 mecze w tym samym dniu? Z 90 minut taki wychodzi

Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 17:00) odwołany

Stal II Stalowa Wola - Start Pruchnik
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (2 września, 17:00) odwołany

Vielitz44 | 2020-08-31 12:09

No Prucnik piszą, że odwołany. Ale logiczne byłoby dać pierwszej drużynie odpocząć i na PP pojechać rezerwowymi z 1 skladu (+ci co mniej zmęczeni albo wracają do gry) i juniorami, a rezerwy niech grają swoje jak ostatnio - ale co zrobią u nas to się dowiemy :)

Misio | 2020-08-31 13:34

Mecz z Wólką jest mniejszym obciążeniem fizycznym niż zwykły trening. Bez obrazy dla przeciwnika, ale taki mecz ligowcy wygrają bez problemu " na stojąco ". Jak już kogoś oszczędzić od ewentualnego wysiłku, to tych co najwięcej biegają. Według mnie dałbym odpocząć Zmorzyńskiemu, Mrozińskiemu, Jopkowi. Fidziu, Witasik czy Jarosz i Waszkiewicz powinni sami się określić. Natomiast cały mecz powinni zagrać wszyscy nowi oraz Szifer, Stępniowski, Siudak oraz ławka z końcówki poprzedniego sezonu. Ogólnie to teraz zalecana jest rotacja. Uważam, że jest kim grać.

Vielitz44 | 2020-08-31 13:40

No to oby trener posłuchał naszych złotych rad :P hehehe. Z takim internetowym sztabem trenerskim to same sukcesy jak nic :)
A co z tym Mistrzykiem, wróci, czy odpalony jednak?

Filip kacper k. | 2020-08-31 15:06

Walkower ze Stalową Wolą????
Oficjalnie w dniu dzisiejszym otrzymujemy walkower na naszą korzyść za mecz z rezerwami Stali Stalowa Wola. Tym samym dopisujemy na nasze 4-ligowe konto kolejne trzy punkty i przeskakujemy na 16. miejsce w tabeli ??????

1938fc | 2020-08-31 15:18

Podkarpacki związek piłki nożnej zrobił tak pięknie w terminarzu że dał w ten sam dzień rezerwą mecz z Pruchnikeim i Karpatami . Mecz z Pruchnikiem się nie odbędzie lecz odbędzie się mecz z Karpatami na bocznym boisku w Stalowej Woli . Wydział Gier pięknie się bawi podkarpacka pilką

Stary_kibic40 | 2020-08-31 17:11

Tomko jak wynik z Wólką przewidujesz i później z pięknym miastem Zamość? Wygrają?

Dżef | 2020-08-31 17:50

Jak to jakie.
Zaraz zacznie pisać o bagażu goli ????

Tomko | 2020-08-31 19:51

Stary kibic 40 - co to za pytanie? Bardziej to postawione pytanie powinno brzmieć w jakich rozmiarach wygrają oba mecze, bo o to będzie słę głownie rozchodzić. Sądzę że z Tanwią Wólka Tanewska dojdą do 10-tki, a może i więcej. Mimo że mi się jakoś wydaje że będzie to trudniejszy rywal od Pysznicy. Ale Stal zagra też zdecydowanie lepiej, dlatego wygra wysoko może i jakiś rekord? A Hetman Zamość? Obawiam się rzezi niewiniątek, ale typem pochwalę się w dniach meczu. Hetman jest słabiusienki i oni wygrają to nawet bez bramkarza na bramce. Jestem zdania że rzeczywiscie Fidziukiewicz powinien odpocząć trochę żeby być świeży na Hetman to raz a dwa to obawiam się o rywali, bo nie wiem czy jakiegoś 6 czy nawet 7 paka biednej Wólce nie zrobi. ale jak trener postawi tak będzie.

Tomko | 2020-08-31 19:54

Nawet w Pysznicy krzyczeli kibice jednej i drugiej drużyny "Michał zejdź z boiska" co trener Szydełko skwitował śmiechem, sam Fidziukiewicz też smial się pod nosem to w Wólce mogą być krzyki typu "Michał zejdź z boiska - błagam! " hehe.

Lubelak | 2020-08-31 20:35

Wg mojej informacji transmisja meczu w niedzielę ma być dość średniej jakości, więc nie nastawiajcie się na jakiś extra HD

1938fc | 2020-08-31 20:42

Na echodnia jest wywiad z Czubatem na dniach ma być nowy dyrektor sportowy itp poczytajcie

Jw27 | 2020-08-31 22:00

Fidziu odchodzi w zimie najpewniej. Teraz musi nastrzelac bramek to będą chętni na wykup jego kontraktu i dobrą stawkę. Pozniej odchodzi za darmo.
Także Pilch jest inwestycją i jak odpali to będzie jak ze śpiewakiem.
Stalowka jest poki co trampoliną do np.Termaliki...

Stallzks | 2020-09-1 05:59

Pilch inwestycją? Człowieku przecież on nawet krzywo biega. Ligę niżej może by się jakoś wkomponował ale 4 zdecydowanie jest dla niego za mocna, póki co 3 mecze w pierwszej 11 tego zawodnika i 3x najsłabszy na boisku tak słabego grajka to dawno nie widziałem. Czy Tłuczek jest jeszcze gorszy że taki Drewniak biega u nas w napadzie? Ludzie podziękujcie mjnjuz teraz a zacznijcie swoich ogrywać bo z tego chłopaka nic nie będzie

Stallzks | 2020-09-1 06:01

Chyba że mówisz o planie 5 letnim który zakładał w tym sezonie również spadek to tak zgodzę się z Tobą. Pilch byłby inwestycja na ligę niżej. Tylko że wtedy raczej bramek nie będziemy strzelac z takim beztalenciem.

Vielitz44 | 2020-09-1 07:16

Stallzks - z ciekawości, po 3 meczach Śpiewaka w pierwszej drużynie byłeś pewny, że gość ma talent i będzie podstawowym graczem? Jesteś w stanie po 3 meczach oceniać dalszy rozwój kariery gracza? Marnujesz się, takiego skauta szukają najlepsze drużyny. Zagrał 3 mecze, ma 18 lat, może przy boku Fidzia coś z niego jeszcze będzie (nauczy się coś, podpakuje może w przerwie zimowej itp.). Fakt, że na razie w ataku dużo mocy nam nie daje, też chętnie bym zobaczył naszych młodych. Z Lechią Pilch prezentował się dużo lepiej niż ostatnio, może on kondycji na cały mecz nie ma czy co. Tak czy siak, na chwilę obecną mamy jednego napastnika i kilku chłopaków co napastnikami chcą być, trochę mało na ciężką rundę, dobrze, że inni zaczynają strzelać (Zięba może faktycznie by na napad się nadał jak Sobotka wróci - chłopak jest szybki i ma dobry drybling i silny strzał, oby trener coś dobrego z tego poskładał).

Stallzks | 2020-09-1 07:46

Spiewak po 3 meczach w pelnej 11 nie zachwycał ale były symptomy ze moze to zagra w postaci wygrywanych pojedynków głowkowych, dobrych podan do kolegow z druzyny, praca w destrukcji, checi i ambicji- analogicznie Pilch - 0 jedno wielkie zero jakichkolwiek plusow w grze, dziękuje.

Misio | 2020-09-1 08:32

Przypomnijcie sobie komentarze odnośnie Fidzia po 3 a nawet 10 meczach.

Vielitz44 | 2020-09-1 08:53

Nie wiem o jakich 3 meczach mówisz, bo Śpiewak jak wszedł do drużyny jako obrońca to wiele akurat nie wnosił i raczej gdyby nie ten błysk w ataku to nie wiem czy by się nie zmarnował. Pilch poprawnie akurat zagrał w meczu z Lechią, biegał i walczył, ale faktycznie w 2 kolejnych meczach był zagubiony, może zła pozycja, może stres? Tak czy siak, skreślać gościa po 3 meczach to ostre przegięcie. Tak jak kolega pisał, chyba nie było nikogo kto w Fidzia wierzył, a teraz nikt składu bez niego nie widzi. Tak czy siak, ktoś w napadzie by nam się na bank przydał, by ten Pilch miał czas na jakiś sensowny rozwój, bo widać, że mega talentem to nie jest, więc jak coś w nim jest to trzeba czasu by to wyciągnąć... Właśnie powtórki z drugiej Stali oglądałem, i te bramy nasi ładnie ładowali, może faktycznie trener postawi na naszych "młokosów" - puchar w środę to dobry moment.

Misio | 2020-09-1 09:33

Vielitz podeślij link do tego skrótu. Z góry dzięki.

Vielitz44 | 2020-09-1 09:39

Misio - » https://www.facebook.com/stalpsa/videos/979489922545034
Na fejsie PSA. Polecam, bo naprawdę ładne bramki naszych. Kuleje tam obrona, jak i w 1 drużynie.

Stallzks | 2020-09-1 09:44

Vielitz czy ja coś napisałem i spiewaku jako graczu który od razu grał w napadzie u nas? Czytaj ze zrozumieniem. Fidzia to skreślaliscir wszyscy po 3 mieczach, ja akurat zawsze go broniłem, zawodnik różnice robi ale nie bo dla większość tutaj napastnik powinien sobie wszystko kreować. Nie uwziąlem się na Oliwiera tylko nawet fakt że obrońcy Pysznicy, na weekendzie ostro melanzują, a w meczu ze Stalówka takiego chłopaczka jak Pilch czapką przykryli że nawet gość nie wiedział gdzie się znajduję... Nie mówiąc o rezerwach korony gdzie większość to 16-17 latkowie a ten twój napadzior Pilch większość dotykow z piłką zaliczał stratą, złym zagraniem, fizycznie chuchro, mentalnie też, kto taki szrot tu ściąga

Misio | 2020-09-1 09:50

STALLZKS -przypominam, że Fidziu po kilku meczach też trafił do rezerw i widziałem na własne oczy, że tam też źle wyglądał.
VIELITZ - Dzięki. Ja pejsbuka nie mam, bo nie lubię być szpiegowany, ale przez firmowego można obejrzeć.

1938fc | 2020-09-1 09:50

Prawda bramki ładne i z tego co wiem to Korona nawet na takim boisku czyli na dywanie jaki jest na bocznych to sobie nie radziła i nasi grali bardzo fajnie w tym meczu . Widać że obrona problem Hudzik na raz przy 2 bramce ale widać że ma braki. Cieszy zwycięstwo rezerw jak i 1 drużyny . Jutro rezerwy grają z Karpatami u siebie i oby też było do przodu niech gra młodzież i się rozwija :)

Filip kacper k. | 2020-09-1 09:51

Pilcha sciagnal Szydelko mniej weicje w taki sam sposob jak tego Ochala- zna sie z ich ojcami.

kasa misiu kasa

Stary_kibic40 | 2020-09-1 09:59

Może w końcu nowy prezes coś ogarnie. Sprawa Płonki, poprzednia runda cała zawalona, teraz to samo się szykuje. Czy tu jest jakieś sanatorium czy jak? Gość niech już kończy ,,karierę', rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron (on powinien wyjść z taką nawet inicjatywą), z kontuzjami się nie wygra w takim już wieku. Bez sensu płacić komuś za siedzenie na trybunach. Już by się kaska znalazła na jeszcze jednego gościa do ofensywy, jakiegoś młodego, bo dziadków na taki poziom 4ligowy ogórkowy szkoda brać.

Tomko | 2020-09-1 10:47

Może trener Szydełko widzi jeszcze w Tomaszu Płonce szanse na powrót do gry? Opowiadał o tym w wywiadzie na konferencji. Płonka miał operację i pewnie trochę jeszcze potrwa powrót na boisko. Przydał by się jeszcze jeden doświadczony napastnik. Trener Szydełko też tak twierdzi i się z nim naturalnie zgadzam.

A co do Pilcha to ja jestem za tym żeby dostawał szansę i się rozwijał. Obok Fidziukiewicza ma szansę i już pokazuje że ma potencjał, strzeł gola w pucharowym spotkaniu. Poza nim, to Tłuczek i Piotrowski też pewnie będa szansę mieli. Może już w środę któryś z nich dostanie szanse w Pucharze. Będą mieli pole do popisu. Na słabiutki Hetman też śmiało można spróbować kimś z rezerw.

Kamil | 2020-09-1 11:11

Ktoś w naszym klubie zawalił sprawę z meczem rezerw i walkowerem.

Kamillo26 | 2020-09-1 11:32

TOMKO SKOŃCZ JUZ
Pilch to totalne dno niewiem czy w rezerwach by se poradził a że strzelił z pysznica to widocznie jego poziom

Tomko | 2020-09-1 11:44

Kamillo26 - Pilch dopiero rozegrał parę spotkan, na podsumowanie przyjdzie czas po rundzie jesiennej. Fidziukiewicz też na początku grał bardzo slabo jak przyszedł i się rozegrał. Śmiali się z niego że co to za łysa łajza na boisku, a później zamknął im usta na boisku.

Młodynie | 2020-09-1 12:20

Przy karnym to zawalił i Piotrek i sędzia . Bramkarz wyszedł przed linię

Kibic368 | 2020-09-1 13:39

zwrócie uwage na post o transferze pilcha na fb psa stali i reakcje "haha", piotrowski i wydra z wiązownicy smieją sie, ze ktos taki gra w 3 lidze

Kibic z młodynia | 2020-09-1 13:40

Do 1938FC
Podeślij link do wywiadu z Czubatem bo za cholerne nie mogę znaleść. Z góry dzięki.

Kibic368 | 2020-09-1 13:44

nie da sie wkleic linku ale wpisz sobie michal czubat echo dnia w google i befdzie artykul sprzed 20h

1938fc | 2020-09-1 13:50

Kibix368 oni się mogą z niego śmiać a Pilch może się śmiać z nich więc no nwm . Ja tutaj chłopaka nie będę bronił teraz bo 2 mecze u siebie i widać brak takich cech które mógłby wykorzystywać aby te braki techniczne jak i siłowe nie były tak widoczne. Piotrowski pamiętam jak odchodził do Niską i myślałem że będzie tam kluczową postacią a nie sprawdził się chyba szydełko go nie widziała w 1 drużynie i się z nim pożegnał, Wydra był na testach w Stalowej teraz chyba z kolegą / kolegami z Wisły ale się nie sprawdził i Szydełko to nie widział i wzieła go Wiazownica. Widzicie my się smalismy z Fidzia z początku że słaby teraz on się z nas śmieje jak bramki strzela.

Prawda jak chce wysłać link to wyskakuje błąd na stronie

Jefrey | 2020-09-1 17:17

Podniecacie się tym Fidziem..a ostatnie mecze bardziej opaskę poprawia na dłoni niż zajmuje się grą...sam na sam przegrywa pojedynki ,przepychają go jak chcą,kawał chłopa a zachowuje się jak panienka,wszystko mu przeszkadza,dotkną go to pretensje do wszystkich ,sędziego,każdy praktycznie pojedynek z zawodnikiem na plecach przegrywa ,piłka odskakuje od nogi ,zero nawet szybkości brak...taka prawda

Tomko | 2020-09-1 18:07

To rozumiem że te 4 gole w Pysznicy zdobyły się same? Napastnik jest od strzelania goli. A Fidziukiewicz strzela i z tego jest rozliczany.

Nicke | 2020-09-1 18:09

4 gole przeciwko amatorom trenującym po pracy to taki wyczyn?

Stary_kibic40 | 2020-09-1 18:16

Tomko dokładnie. Te 4 gole w Pysznicy zapiszą się na dobre w historii stalowowolskiej piłki nożnej. Będzie to rekord ciężki do pobicia. Myślisz Tomko, że jutro w Dolinie - Tanew pobije on ten rekord? Z pięknym miastem w niedzielę też coś strzeli? Jak myślisz? Ode mnie osobiście Tomko i tak masz już bardzo dobre whisky.

Tomko | 2020-09-1 18:42

Pisałem wczęsniej co będzie w Wólce jutro. Jak Fidziukiewicz zagra to sądzę że szóstka padnie (jego goli) a może i więcej? A do meczu z Hetmanem jeszcze trochę jest i podziele się swoim typem w dniach meczu, gdzieś na weekendzie. Każdy gol ma wartość swoją czy to gra bayern czy olimpia pysznica, gol jest golem i trzeba umieć go strzelić. A Fidziukiewicz robi to doskonale. I w lidze zacznie więcej strzelać. Z Hetmanem tez coś ustrzeli i to jest pewne.

jutro zapowiada się ciekawy mecz, dla gospodarzy to będzie święto że tak uznana firma do nich przyjezdza. Okolica piękna, niedaleko San. Fajny trening będzie miała Stal.

Makaio | 2020-09-1 18:59

Na razie w miarę dobrze.

Stalowiec1938. | 2020-09-1 19:11

może można by było jeszcze Kacprowi Piechniakowi dać szansę młody jeszcze chłopak z papierami na granie przydał by się w ataku do Fidziukiewicza i zawsze to chłopak od nas

Dżef | 2020-09-1 20:23

Tomko taki z Ciebie ekspert , jak z Hajty komentator.
Pisałeś o bagażu goli ktore wywiezoe ze sobą korona.
Przed 1 kolejką pisałeś o przebieżce z Avią.
Nawet przed Lechią coś buczałeś o niespodziance.

Zejdź chłopie na ziemie.
My z tej ligi, w tym sezonie , nie wyjdziemy.
A jak nie wyjdziemy w tym to może w ciągu 10 lat sie uda.

To będzie taka sama krzywa pochyła jak po pamiętnym spadku z zaplecza eklapy , po meczy z Poznaniem.
Dziekuje

1938fc | 2020-09-1 22:32

Oficjalnie Mistrzyk wrócił do Stali , możliwe że jutro zobaczymy go na pucharze w 1 składzie w Wółce Tanewskiej

Tomko | 2020-09-1 23:00

Dżef - każdy ma prawo się pomylić.. ja też. Po 1-szych kolejkach nie ma co mówić że będzie źle. Na razie jest dobrze.

Fajnei że Mistrzyk wraca. Jest to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników, niewiadomo czemu odstrzelony i wysłany do Sandomierza. A dawał zawsze Stali wiele jakości z przodu.

Vielitz44 | 2020-09-2 07:20

Mistrzyk dobrze, że wraca, bo na ławce słabo (ale ma wrócić kilku po kontuzji to będzie już lepiej), ale gość jest strasznie chimeryczny, jedna runda super, druga tragiczna (a czasami nawet przeplatane mecze). Zobaczymy jak to będzie wyglądało teraz.

Daro | 2020-09-2 09:08

Konefał oficjalnie wrócił. Narazie został zgłoszony do rezerw.

Ddst | 2020-09-2 09:30

Jest dzisiaj ten mecz w Wólce? Na 90minut pisze że przełożony na 16 września

Stary_kibic40 | 2020-09-2 09:38

Całe szczęście, że nowy ,,prezes' mówi o o dyrektorze sportowym, bo to w 4 lidze byłoby ciężko bez takiej osoby w ogóle funkcjonować.

Filip kacper k. | 2020-09-2 09:44

jest kasa z miasta to ilosc cieplych posadek musi sie zgadzac. trzeba doic póki daja, bo niedlugo skonczy sie to eldorado

Młodynie | 2020-09-2 09:46

Pewnie jakiś kolega z Akademii

1938fc | 2020-09-2 10:06

Może być nawet bezdomny tylko żeby miał pojęcie na temat piłki i miał dobre oko do piłkarzy i znajdywał kogoś ciekawego

1938fc | 2020-09-2 10:07

» http://www.90minut.pl/news/306/news3.....

Oficjalnie i dzisiaj zobaczymy go na Wółce

Stary_kibic40 | 2020-09-2 10:59

Nie ma co kombinować i szukać stanowisk dla kolegów. 4 liga, jeden gość bez problemu powinien ogarnąć to wszystko. Także bierz się chłopie do roboty, nie wymyślaj głupot.

Sciemaa | 2020-09-2 13:41

"w barwach którego nie zdołał zagrać w lidze." JPR

Pjona_ziom | 2020-09-2 14:21

O której gra dzisiaj 2 drużyna z Krosnem? Mecz na sztucznym?

Vielitz44 | 2020-09-2 14:36

O 17. Ostatnio grali na bocznym, gdzie stary zegar.

1938fc | 2020-09-2 16:29

Dzisiaj składy pomieszane . Niektórzy z 1 drużyny pojechali na puchar + juniorzy i.niektorzy dzisiaj zagrają z Karpatami + juniorzy .

Vielitz44 | 2020-09-2 16:36

I bardzo dobrze, tak to powinno wyglądać - młodzi muszą mieć kogoś od kogo się mają uczyć i kto ich poprowadzi na boisku - w końcu jakieś logiczne ruchy.

Sciemaa | 2020-09-2 16:37

to zakombinowali tak ze wszyscy w dupe dostana

Młodynie | 2020-09-2 16:40

Z Wólką wygrają z Karpatami to nie wiadomo mają zaciag zagraniczny

Młodynie | 2020-09-2 16:44

» https://twitter.com/JarekJurkiewicz/..... Prawie cała 1 jedenastka na Karpaty

1938fc | 2020-09-2 16:51

Młodynie 5 gości z 1 składu to dla ciebie cała jedenastka ? Popatrz ilu jest junirów którzy na ten moment są słabsi od tych gości . W 18 na Karpaty mam 9 juniorów i 12 młodzieżowców . Gdzie tu cała jedenastka

Młodynie | 2020-09-2 16:53

Okej przesadziłem jednak mocniejsza gra z Karpatami z Fidziem i Witasikiem na czele z podstaway to Bosak i Świerad nie mają jeszcze epizodu w 1 drużynie

1938fc | 2020-09-2 16:56

Lepiej że taki Fidziu jak i Witasik zagrali z Karpatami które cos grają niż żeby grali z Wółką Tanewską . Najlepiej niech wygrają obydwie drużyny dzisiaj i będzie najlepiej

1938fc | 2020-09-2 17:14

Jeszcze taki smaczek z 2 ligi pod względem rankingu murawy w 2 lidze z poprzedniego sezonu . Zajęliśmy wysokie 4 miejsce z średnią ocen 4,35

Vielitz44 | 2020-09-2 17:17

Fidziu i 1:0.

1938fc | 2020-09-2 17:21

Ale huknał Fidziu

Kibic z młodynia | 2020-09-2 17:22

Ktoś jest na PP?

1938fc | 2020-09-2 17:26

Remisują na ten moment , gospodarze staneli w 10 i się bronią nasi prowadzą gre i próbują przebić się przez mur

Sciemaa | 2020-09-2 17:49

u nas 1:0

Kibic z młodynia | 2020-09-2 17:54

Ktoś jest w stanie podać skład grający w Pucharze?

Filip kacper k. | 2020-09-2 17:57

smrody remisuja do przerwy w PP z Sokolem Kamien 2;2

Pjona_ziom | 2020-09-2 18:06

Mistrzyk na 0:1 dla nas

Vielitz44 | 2020-09-2 18:08

A z karpatami sędzia dla nas karnego nie zagwizdal, szkoda.

Vielitz44 | 2020-09-2 18:08

2 połowa już bez fidzia.

1938fc | 2020-09-2 18:09

4 miasta transmitują z Wolki mecz

Pjona_ziom | 2020-09-2 18:25

0:2 po akcji juniorów

1938fc | 2020-09-2 18:30

Rezerwy 2:0 Jarosz

Pjona_ziom | 2020-09-2 18:31

Ziółkowski bramka. Drugi dobry mecz tego młodego który daje dużo jakości. Moim zdaniem powinien zagrać z Godzien w 11

Pjona_ziom | 2020-09-2 18:32

Fidziukiewiczem

1938fc | 2020-09-2 18:35

Pjona zejdz na ziemie gość siedzi na ławce w juniorach czasami a ty chcesz go w 1 drużynie . Każdy junior Stali dobrze będzie wyglądał na tle A klasowej drużyny i jeśli masz kolegów którzy mają troszkę większy poziom . Nie szalejmy jak ma talent to niech pracuje i możę coś z niego będzie

Sciemaa | 2020-09-2 18:36

ale wstyd grac na takich stadionach....

Filip kacper k. | 2020-09-2 18:45

szkoda walkowera z Pruchnikiem-mlodzy by ich pykneli

Kibic z młodynia | 2020-09-2 18:55

Teraz kto w PP będzie naszym przeciwnikiem?

Dżef | 2020-09-2 19:02

Dramat.
PP to był dramat.
Obstawiam środek tabeli w 4 lidze.

Stallzks | 2020-09-2 19:23

1938 FC mylisz się nie kazdy junior będzie dobrze wyglądał przeciwko A klasowej drużynie, weźmie pod uwagę takiego Pilcha który wygląda tragicznie!

Pjona_ziom | 2020-09-2 19:26

Do tego pije że potrzeba wystawić tego młodego juniora zamiast Pilcha w pierwszej 11...

Młodynie | 2020-09-2 19:28

Bo Ziołkowski coś potrafi za darmo pochwały od wkurzonego Wydry by nie dostał

Vielitz44 | 2020-09-2 19:57

Siara wymęczyła w Kamieniu 4:3, więc wieeeeeeeeeeeeelki finał się zbliża :P

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 949 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 225 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 534 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 513 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03076