Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Środowe zwycięstwa pierwszej i drugiej drużyny

Środowe zwycięstwa pierwszej i drugiej drużyny

Pierwsza i druga drużyna Stali wygrały solidarnie swoje mecze po 2:0. Pierwszy zespół pokonał w Pucharze Polski epikę z Wólki Tanewskiej a rezerwy wygrały zaległy pojedynek z Karpatami Krosno.
 

Dolina-Tanew Wólka Tanewska - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:0)
0:1 - Michał Mistrzyk 50'
0:2 - Kacper Ziółkowski 70'

Stal Stalowa Wola: Siudak - Waszkiewicz, Chorolskyj, Hudzik, Zięba (75' Maj), Jopek (80' Popek), Mistrzyk, Piotrowski, Lebioda, Tłuczek (65' Gnatek), Pilch (55' Ziółkowski).


Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno 2:0 (1:0)
1:0 - Michał Fidziukiewicz 15'
2:0 - Szymon Jarosz (k.) 71'

Stal II Stalowa Wola (skład wyjściowy): Korziewicz - Bosak, Witasik, Jarosz, Zmorzyński, Szifer, Mroziński, Stępniowski, Fidziukiewicz, Świerad, Wojtak. 

W Wólce Tanewskiej zameldowało się ok 60-70 fanów Stalówki, którzy w przerwie wrócili do Stalowej Woli na końcówkę meczu rezerw z Karpatami. Przy Hutniczej pojawiło się z kolei 2 kibiców z Karpat.

Warte odnotowania jest też to, że do Stalowej Woli wrócili Michał Mistrzyk oraz Łukasz Konefał.

Komentarze (77)

Stary_kibic40 | 2020-09-2 20:42

Szczególnie cieszy wygrana na trudnym terenie w Wólce Tanewskiej.

Jw27 | 2020-09-2 21:12

Sparta Jeżowe już czeka -IV runda - 23.09.2020 r.

Stalowiec1938. | 2020-09-2 21:17

musimy jeszcze napastnika jakiegoś ogranego sprowadzić i środkowego kreatywnego pomocnika i można zamykać kadre plus nasza młodzień . Długo z samym Fidziukiewiczem z przodu nie pociągniemy dużo meczy nie daj kartki kontuzje i nie ma kim straszyć z przodu trenerzy też go nie oszczedzają .

Młodynie | 2020-09-2 21:48

Szkoda walkoweru z Pruchnikiem można było zagrać w jeden dzień na dwóch bocznych

Tomko | 2020-09-2 22:21

Bardzo fajny dzień obu drużyn. Tak jak sądziłem że w Wólce będzie trudniej niż w Pysznicy, gospodarze spieli się niesamowicie, ale i Stal była mocno osłabiona więc zwycięstwo i tak cieszy. Michał Mistrzyk ledwo przyszedł i już strzela. To się nazywa wejście smoka. Tak czułem że on będzie wzmocnieniem. Brawa dla obu drużyn. Stal II pewnie pokonała Karpaty co też cieszy. Występu obu drużyn można ocenić jak najbardziej pozytywnie.

1938fc | 2020-09-2 23:26

My tu się śmiejemy z Tomko A tutaj kolejny mecz z rzędu trafiony. Jak teraz na Hetman + 2,5 bramki ? ;)

Misio | 2020-09-3 07:24

Oglądałem wczoraj mecz na Wólce i stwierdzam, że trener Szydełko powinien rotować przy Fidziu młodymi Tłuczek, Ziółkowski i Pilch. Dokładnie w takiej kolejności jak wymieniłem. Tłuczek w I połowie miał 2 dobre sytuacje. Za pierwszym razem oddał strzał głową w poprzeczkę, a za drugim obronił bramkarz. Natomiast Ziółkowski po wejściu na boisko był chyba najaktywniejszym zawodnikiem. Strzelił bramkę, ale też przeprowadził kilka udanych akcji. Pilch na ich tle wypadł nieprzekonująco. Ale to moje zdanie. Ktoś mógł to widzieć inaczej.

Misio | 2020-09-3 07:37

No i jeszcze podkreśliłbym profesorski występ Mistrzyka. Natomiast wiadomo, że rywal tylko A-klasowy, ale nie wszyscy sobie tam radzili. Ciekawy jestem występu Mistrzyka w lidze. Narazie wyglada naprawdę dobrze. Rządził i dzielił w środku pola.

Misio | 2020-09-3 07:43

Zastanawia mnie brak Stelmacha we wczorajszych meczach. Chyba, że wszedł z ławki w rezerwach, bo nie ma podanych zmian?

Kategoriak | 2020-09-3 07:49

Stelmacha nie było na rezerwach. Ogólnie bardzo fajny mecz, Stepniowski duży plus, fajnie rozgrywał te piłki no i co się rzuciło w oczy. W drugiej połowie do ataku wszedł zawodnik z nr 17, bardzo fajnie sobie radził z przodu i wywalczył karnego

1938fc | 2020-09-3 08:11

Z 17 w rezerwach był Szymon Grabarz rocznik 03 i to prawda bardzo fajny zawodnik i z potencjałem .

Vielitz44 | 2020-09-3 08:40

No jak na 17 lat, to chłopak faktycznie grał fajnie, szkoda, że na boisku nie było już Fidzia, ciekawe jakby grali razem (bo Fidziu raczej tym razem grał sobie w środku jakby - a w ostatnich meczach widać jak brakuje mu partnera z przodu). Gość ma całkiem dobre warunki i nie bał się wchodzić w kontakt (stąd karny, i drugi karny nie gwizdnięty po faulu bramkarza) - fajnie jakby na Zamość dostał szansę się pokazać. Szczerze, to nie jestem fanem skreślania kogoś po kilku meczach, ale chyba lepiej się prezentował niż ostatnio Pilch (co prawda inni przeciwnicy, ale jednak).

Vielitz44 | 2020-09-3 10:04

Na fejsie psa są już bramki z Karpat. Brama Fidzia mega. A z karnym, to Jarosz chyba pokazał jak się to strzela i chyba on będzie od teraz karne wykonywał, nie do obrony.

Stary_kibic40 | 2020-09-3 10:15

Swoją drogą ciekawa decyzja Michała Mistrzyka. Swój chłopak, całkiem niezły zresztą, zostaje odstrzelony ze Stalowej Woli bo komuś coś w nim nie pasowało, Ktoś tam miał z nim problem w klubie. Np na tle takiego cieniasa Sobotki czy innych asów z obrony z 2 ligi nie wypadał wcale gorzej, ba nawet lepiej. Dobrze, że Michał wrócił, powinien być mocnym punktem tej drużyny.

Stallzks | 2020-09-3 11:06

Taki mamy duet trenerski wywalić Mistrzyka, grać Sobotką, sciągać Pilcha - Tłuczek, Murzyn - to oni powinni grać przy Fidziu.

Filip kacper k. | 2020-09-3 11:10

odplalony Wydra a strzela w tej same lidze w co drugim meczu

Misio | 2020-09-3 11:42

Takie pytanie mam. Czy ktoś się orientuje o co chodzi z walkowerem rezerw z Pruchnikiem? Czy to OZPN wyznaczył naszym rezerwom 2 mecze w jednym dniu? Czy chodzi o coś innego?

Kamil | 2020-09-3 12:02

Mistrzyk jest uniwersalnym zawodnikiem, ale faktem jest że po powrocie z Garbarni nie był już tym samym zawodnikiem co przed odejściem. Podobna rzecz jest z Jaroszem.

co do rezerw to z tego co ustaliłem to chodzi o nieprzystąpienie do meczu. być może mieliśmy grać z Pruchnikiem a się dogadali z Karpatami. Nie do końca uzyskałem jednoznaczną odpowiedz

Tomko | 2020-09-3 12:38

1938FC - sądzę że z Hetmanem to będzie wynik zdecydowanie wyższy od tego w Wólce Tanewskiej

Stal przystąpi z Hetmanem w najsilniejszym swoim składzie, więc kwestia to rozmiary zwyciestwa. Zwlaszcza ze zapowiadaja sie wielkie powroty. Sobotka i Michał Płonka maja byc juz zdrowi, oczywiście Mistrzyk ktory juz powrocil w wielkim stylu. Mam nadzieje ze bedzie to ten Mistrzyk ktorego wszyscy znamy i pamietamy, walczacy i ciagnacy na bramke. Człowiek z charakterem stalowym, przeciez on byl kapitanem Stali przez jakis czas.Ciekawi na kogo trener Szydełko postawi na bramce, bo wrócił Konefał, ale bardziej przekonuje Maciej Siudak.. bo on w przeciwienstwie do Konefała ma charakter, co bylo widac w ostatnich meczach. I to powinien byc nr 1 na bramce Stali. Choć naturalnie jak trener postawi na Konefała to bedziemy mu zyczyc powodzenia. Ale mnie jakos nie przekonywał, brak charakteru jak gral, stał tylko na tej bramce jak słup soli i sprawiał wrazenie przestraszonego. A Siudak taki nie jest.

Raul | 2020-09-3 13:05

Tomko takie pytanie - Jak blisko jestes zwiazany z Sz.Szydelko. Bo jakos wszystkie Twoje posty wskazuja na zwiazek b.bliski. Hej, a moze tu Sam Szymon pisze...... Bo k... Jakos przez ostatnie 10 sezonow Cie nie kojarze.A teraz same laurki wzgledem zespolu. No I gdzie ta 2 cyfrowka z Tanwia ????????

Misio | 2020-09-3 14:35

Moim zdaniem nie potrzeba nam już sprowadzać nowej "9", tylko ogrywać swoich młodych przy Fidziu. Trzeba dać szansę Grabarzowi, Tłuczkowi i Ziółkowskiemu. Na tą ligę powinno to wystarczyć. Może wyrośnie z nich kolejny Śpiewak? Ponadto chciałbym, żeby więcej szans dostawali kolejni młodzieżowcy, wychowankowie Szifer i Stępniowski. Jeżeli młodzi będą trzymać poziom, to przy wsparciu rutyniarzy Mroziński, Witasik, Jarosz czy Fidziu mamy naprawdę fajną pakę! Jest obecnie ok. 20 chłopaków do grania.

Stary_kibic40 | 2020-09-3 14:45

Michał, swój chłopak, ze stalowym charakterem, były kapitan a wyrzucono go z klubu jak jakiegoś psa. Bo się wielce szanownemu trenerowi nie spodobał, który mówiąc o barażach spadł z ligi. Tak się właśnie traktowało tutaj byłych miejscowych zawodników.

Tomko | 2020-09-3 14:52

Raul - po prostu zgadzam się z trenerem Szydełką z jego wyborami i to cała tajemnica. Nie jestem w jakiejś bliskości z nm. A na tej stronie jestem od bardzo dawna. Tylko mniej pisałem. A co do meczu z Tanwią jakie to ma znaczenie? Ważne że wygrali, poza tym mam prawo się czasami pomylić.

Kamilosss | 2020-09-3 15:04

Misio dalej odpływa. Zraz osiągniesz poziom bujania w obłokach innego użytkownika, dobrze wiadomo którego.

Wypisujesz młodych grajków, którzy nie radzą sobie w 4 lidze, że mogą być kolejnym Śpiewakiem itd. Oby nie wypadł Fidziukiewicz, bo wtedy zobaczysz jaką mizerię mamy w ataku.

Misio | 2020-09-3 15:26

KAMILOSSS - a kim Ty chciałbyś grać w III lidze? Kiedy jak nie teraz jest najlepszy czas, żeby dać szansę młodym? Otóż Tłuczek, Grabarz czy Ziółkowski grając u boku Fidziukiewicza, Mrozińskiego, Michała Płonki i pozostałych ligowcach mogą wskoczyć na znacznie wyższy poziom. Po za tym pamiętaj, że muszą grać młodzieżowcy! Widziałem tych chłopaków w akcji i jestem przekonany, że poradziliby sobie nie gorzej niż jakiś potencjalny "transfer", który by tu trafił za pewnie nie małe pieniądze.

Misio | 2020-09-3 15:33

KAMILOSSS - jeszcze jedno. Mówisz, że nie radzą sobie w 4 lidze, ale napastnik jest zależny od partnerów z którymi gra! Przykładem niech będzie ten sam Lewandowski w Bayernie i reprezentacji Polski. Widzisz różnicę?

Daro | 2020-09-3 15:41

Misio co to za przykład ? Lewandowski zarówno w Bayernie jak i kadrze jest rewelacyjny. Najlepszy strzelec i to zdecydowanie w historii polskiej kadry.

Misio | 2020-09-3 15:52

Przykład taki, że z Bayernem może wygrać wszystko i z każdym przeciwnikiem ma sytuacje stworzone przez partnerów, a w reprezentacji często musi sam cofać się do rozgrywania i wypracowywać sobie sytuacje. Ponadto z reprezentacją raczej Mistrzostwa Świata czy Europy nie wygra.

Stallzks | 2020-09-3 16:32

Zgadzam się z misio trzeba ogrywać swoich, już dawno każdy z nich miałby po meczu gdyby nie wiadomo skąd wzięty Pilch. Ja tam widzę Stepniowskiego przy boku Fidzia, to nic że to defensywny pomocnik, jest z niego zadziora ma poukładane podania a więc to co miał Kacper. Bardzo chciałbym zobaczyć murzyna z Fidziem w duecie. Przede wszystkim niech ogrywają się na tej pozycji swoi bo to tylko 4 liga. Porażką jest iść na mecz i oglądać szrot pokroju A klasy Oliwier..

Makaio | 2020-09-3 16:40

W Stalowej Woli to "swoich" nie lubią ogrywać, tylko ich wypieprzać z byle powodów z klubu.

Pjona_ziom | 2020-09-3 18:19

O to to
Swoim chłopakom dadzą jakieś minutówki na pensje gdzie mało co grają a sprowadzają takiego Pilcha i dają mu kontrakt i od razu do pierwszej 11... Nie będę osądzał go po 3 meczach ale moim zdaniem wystarczy już pokazał na co go stać niech potrenuje z juniorami

Filip kacper k. | 2020-09-3 18:33

znam Ernesta Kasie- prezesa Wiazownicgi. Mowi on tak- oni stawiaja u siebie tylko na mlodych ale przez mysl im nie przeslo brac tego Pilcha bo on na okregowke za slaby. Ktos musial miec dobrze posmarowane ze taki transfer doszedl do skutku

1938fc | 2020-09-3 18:55

Jednak Hetman - Stal dla 999 kibiców wiec jeśli ktoś się wybiera może się załapie na mecz

1938fc | 2020-09-3 18:57

I jeśli ktoś się wybiera to bilety sprzedają do soboty na ten mecz

Młodynie | 2020-09-3 19:09

Za Pilcha powinni Wydrę wziać ale nie ma wpływowego ojca

Brawo stal! | 2020-09-3 21:05

MISIO, TOMKO itd. to kolejne z wielu nicków Vielitz44a.
Podejrzewam, ze prawie polowa komentarzy na tej stronie, to wpisy Vielitz44a.
Gosc ma jakas chorobe!

Stalowowolanin | 2020-09-3 21:33

Od meczu z Lewartem gramy o 19.38

Źródło 90minut

1938fc | 2020-09-3 21:41

Prawda potwierdzam że jest na 90 minut ta godzina . Jeśli to prawda to bardzoooo dobra informacja dla kibiców

Marco | 2020-09-3 21:48

Przecież to jest jakaś komedia. Lato, upały po 30+ i mecze o 17:00 ,A teraz o 19:38 i weź tu dzieci na mecz a karnety kupione .

Adams | 2020-09-3 21:55

W koncu oficjalnie podali godzinę rozgrywania meczów na Hutniczej o 19:38 i o to chodzi ... są jupitery trzeba je przynajmniej na jesień wykorzystać .
P.S Marco nie marudż ... czy zawsze kto musi sie znalezc aby narzekac na wszystko co sie dzieje w klubie ?

Adams | 2020-09-3 22:01

Ogólnie od kiedy śledzę komentarze jakie są zamieszczane na stronie czasami odnoszę wrażenie udzielają sie tu w wiekszosci typowi malkontenci... rozumiem czasami mozna ponarzekać ale bez przerwy to przesada co swiadczy o pewnej wątpliwosci co do jakosci kibicowskiego środowiska...

Jefrey | 2020-09-3 23:56

Potwierdzam ...Wydra to powinien być pierwszy transfer kt?ry Stal powinna zrobić...z kontraktem na co najmniej 5 lat...ma chłopak przyszłość...ale w Stali pan F.tego nie widział...tacy znafcy...

Vielitz44 | 2020-09-4 07:28

BRAWO STAL! - powiem krótko, spier... lamusie, jak nie masz nic sensownego do dodania. Zarejestrowałeś się dzieciaku pewnie "5 min temu" i mi tu próbujesz ubliżać - napisz leszczu co ci w moich wpisach nie pasuje, czy chciałeś błysnąć jak kilku tobie podobnych?

Lato się skończyło to się obudzili z godziną meczu, lepiej późno niż wcale. Zobaczymy, czy coś liczba na trybunach drgnie - wyniki deko lepsze, może to 999 chociaż byśmy osiągnęli.

Stary_kibic40 | 2020-09-4 08:52

Jak tam Tomko nastrój przed niedzielą? Wygramy to? W jakich rozmiarach? Fidziu strzeli ze 3 gole?

Młodynie | 2020-09-4 10:19

Tomko | 2020-09-4 10:23

Stary_kibic40 dobry nastrój. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa Stali, a Fidziukiewicz pokaże klasę i ustrzeli myślę pierwszego w lidze hattricka. Rywal wymarzony do tego bo słaby i dostający od wszystkich oklep. Tutaj nie będzie eksperytmentowania tylko wyjdzie naijsilniejsza możliwa ekipa. Spodziewam się jesieni średniowiecza w Zamościu. Jak to mówią szóstka żegna frajera, z Koroną II postawiłem 5 goli, a tutaj z Hetmanem postawię 6 goli. Hetman strzeli na pocieszenie łez. I będzie taki bez czarny 1:6.

Nie rozumiem tylko jak można narzekać jeszcze na porę, tylu się dopominało żeby grano wieczorem i tak jak słusznie przypuszczałem na ciemnie wieczory jesienne będzie gra przy świetle i tak się sprawdziło. I jeszcze narzekania. Trener Szydełko jakby zobaczył te narzekania to by sobie pomyślał jacy ci kibice są roztargnieni. Bo niektórzy kibice mam wrażenie są po prostu niezadowoleni ze wszystkiego. Są po prostu roztargnieni i nazwę ich nawet po prostu : narzekającymi ludźmi. I taka prawda.

Filip kacper k. | 2020-09-4 10:27

mlodynie, idz do szkoly albo znajdz sobie jakies hobby

Stary_kibic40 | 2020-09-4 10:29

Ilu tam Panowie było kibiców obecnych na meczu z Wólczanką u siebie i ostatnio na Koronie 2? Chodzi o konkretną liczbę. Dzięki.

Marco | 2020-09-4 11:01

ADAMS nie marudzę tylko stwierdzam fakty. Od początku powinny być mecze rozgrywane o tej godzinie zwłaszcza w porze letniej, ale po spadku to bardzo dużo rzeczy przestało funkcjonować w tym klubie. Gdzie są kulisy meczu, gdzie konferencje prasowe z meczów wyjazdowych ? że już o transmisjach nie wspomnę .Zamiast liga dostosowywać się do naszych standardów to my dostosowaliśmy standardy do ligi czyli pełna amatorka jak za dawnych lat gdzie w sumie klubu był bardziej profesjonalny.

Maniek | 2020-09-4 11:27

Rzeczywiscie relacje na yt powinny byc,.Nawet Wólczanka potrafila zorganizować, taka miescina i to w Stalowej. Ten slaby Hetman Zamosc tak samo robi relacje a tu nic a nic. Nie chodzi juz o kibicow tu na miejscu, ale o kibicow rywala albo rozsianych po swiecie. Polsat i Tvcom juz na przeszkodzie nie stoja. Troche to wstyd zeby wioski organizowaly relacje. Ogólnie to wszystko przestało funkcjonowac, nie ma nawet teraz jakiejs gazety gdzie mozna cos fajnego o meczu poczytac, relacje zawodnikow czy trenerow. Teraz tylko pejsbuk twitter, zasrane memy i głupoty. Sztafeta jeszcze tylko trzyma jakis poziom. Bo juz Echo i Nowiny upadły. Zawsze byl przed sezonem skarb kibica. Teraz nie bylo nigdzie poza Sztafetą. Pejsbuk to jest jak raczysko wyżre wszystko, bo wszystko sie tam przeniosło. Nie każdy to ma i chce miec. To jest głowna przyczyna upadku mediow. A dawniej to byly i kulisy meczow, fajnie opisane w gazetach. A i na stronach internetowych tez. Teraz dwie linijki wspomną bo głowne wydarzenie to dieta Lewandowskiej, pejsbukowe memy i inne głupoty. Ja sobie nie wyobrazam zeby derbowego spotkania albo z walczacymi o awans Wisła Pulawy kibice mieli sledzic na tekstowce jakiejs. to trzeba pokazywac kibicom na swiecie. Bo wielu powyjezdzalo za granice i to kibicow Stali.

Misio | 2020-09-4 11:28

Ogólnie w tych komentarzach jak nie zwyzywasz trenera, prezesa, piłkarzy czy nawet sprzątaczki klubowej, to jesteś "niefajny". A nie daj Boże pochwalić trenera czy piłkarzy albo napisać, że grali fajnie, to już jesteś bajkopisarz i fantasta. Cóż, nie każdy ma smutne życie i ciągle narzeka.

1938fc | 2020-09-4 11:28

Kiedyś czyki tak 5 lat temu czy 4 to ani nie było konferencji ani nie wiedziałeś kto przychodzi kto zostaje i to śmieszne krycie zawodników testowanych
. Nie było żadnego oficjalnego fanpage na fb nie było żadnej strony oficjalnej wtedy była bieda i oby nigdy tego już nie było.

1938fc | 2020-09-4 11:30

Panowie i przypominam na ten moment Szydełko bronią wyniki w 3 lidze i jak Czubat powiedział trener ma jego zaufanie i nigdzie się nie rusza ;)

Filip kacper k. | 2020-09-4 11:39

najbardziej broni wynik na Avii. Ponawiam pytanie, gdzie konferencja prasowa po meczy ze Swidnikiem?

Stary_kibic40 | 2020-09-4 12:06

1938FC tak szydełkę bronią te wyniki z 3 ligi, że aż bidny chłopina spadł z drużyną z ligi. Teraz w 4 lidze kadrę ma utrzymaną, dodatkowo sporo młodych, ciekawych zawodników (jak na ten poziom oczywiście), płace na poziomie ligi wyżej, bazę, drony, ciul wie jeszcze co, także wygrywanie każdego meczu jest obowiązkiem. Każde inne miejsce aniżeli 1 premiowane awansem na koniec sezonu, będzie totalną porażką. Nie ma rzeszowskich drużyn, nie ma motorynki, nie ma Hutnika, także liga słaba jak nigdy. 1 miejsce to obowiązek. Mając taką kadrę to i Sławek Adamus bez problemu by awansował w tym sezonie. Nawet nie potrzebowałby 2 trenera, zwłaszcza takiego jak obecny, który jest strasznie mocno przywiązany do barw klubowych.

Pjona_ziom | 2020-09-4 13:41

Nie gadaj pan Bober wyśmienicie szkoli naszą młodzież tylko szkoda że jedyne okazję do mają poza boiskiem

Stalowiec1938. | 2020-09-4 14:08

dobrze że wrócił Wojtak , Mistrzyk , Konefał jeszcze w zimie niech wróci Wydra o ile zechce po tym jak go potraktowali i Piechniak nie oszukujmy się w 3 lidze trzeba budować drużyne na swoich chłopakach runda max do końca sezonu albo bez braku awansu odejdzie Fidziukiewicz , Mrożiński itp itd

Tomko | 2020-09-4 14:08

Awans to jest naturalna kolej rzeczy z taką kadrą i trenerem. Jestem przekonany że tak wychwalana ta cała Wisła Puławy gdzieś też przegra i to oczywiście pomijam Stal. Są też silne druzyny, które mogą urwać punkty tej całej Wiśle Puławy z KSZO i Podhalem na czele. Groźna będzie też ta Wisła z Sandomierza a i Siarka bo to zawsze Siarka nawet jak im nie idzie w lidze to moga wygrac z kazdym. A Stal to wykorzysta wygrywajac ze wszystkimi jak idzie i awansuje. Ma taki skład że powinna dac sobie radę. Do tego fajna, obiecująca młodzież. Ziółkowski bardzo dobrze sie pokazał, Grabarz w rezerwach i wielu innych ciekawych graczy. Bardzo dobrą klasę prezentuje też mój faworyt do gry i liderowania w tym zespole Filip Szifer. Stalowy charakter, szybkość i ciąg na bramkę. Takie cechy ma Szifer.

Stalowiec1938. | 2020-09-4 14:14

Tomko jaka silna kadra jak Fidziukiewicz od dechy do dechy musi grać po 90 min co mecz nawet z drużyną z Okregówki w Pucharze bo nie ma drugiego napastnika awans się marzy jak każdemu ale Puławy mocne wszystko wygrywają a tylko 1 awansuje a u nas już 1 wtopa z Avią a reszta meczów pomimo 3 pkt nie przekonywała zwłaszcza to co obrona wyprawiała

Misio | 2020-09-4 14:30

Fidziu nie ma zmiennika, to fakt. Bo ma taki status jak np. Lewandowski w Bayernie. Też gra wszystko od deski do deski, ale...bez Lewego Bayern też sobie radzi i Stalówka bez Fidzia też ograła faworyzowany GKS Katowice. Nie ma ludzi nie zastąpionych! Na dzień dzisiejszy możemy wystawić 2 równe składy. A jak już mamy się czegoś obawiać, to o środkowych obrońców.

Młodynie | 2020-09-4 14:42

Klub ma zamiar odwołać się od walkowera z Pruchnikiem

Filip kacper k. | 2020-09-4 15:16

moga sie odwolywac ale szans prawie zadnych. Troche to skandal w jakich okolicznosciach odwolalismy ten mecz. Tyle Edziu moglby to zalatwic teraz

1938fc | 2020-09-4 15:45

» https://www.laczynaspilka.pl/rozgryw.....

Wiec chyba już oficjalnie potwierdzone hehe widzimy się o 19 38 panowie z Lubartowem

1938fc | 2020-09-4 15:48

I na obydwu meczach u siebie na H15 robiliśmy największą frekwencje w danej kolejce , może reflektory przyciągną kolejne osoby na mecz i obrażalscy wrócą na trybuny

Daro | 2020-09-4 16:34

Bilety na Chełmianke w sprzedaży. Godzina 19:38 :) czyli już od następnego meczu o 19:38

1938fc | 2020-09-4 16:44

Czyli mała niespodzianka jednak , ktoś już szykuje wymówek wszyscy po bilety i w barwach . Hej Stal

Pjona_ziom | 2020-09-4 17:08

Wybiera się ktoś w niedzielę ? Samemu nie będę gonił auta...

Filip kacper k. | 2020-09-4 17:14

wybierajac sie na niedziele trzeba jutro kupic w kasach bilety.

Teraz u siebie jak nie bedzie co mecz 999 osob- to bedzie troche wstyd

Pjona_ziom | 2020-09-4 17:19

Bilety tylko w kasach jutro? Nie da się inaczej ogarnąć?

Filip kacper k. | 2020-09-4 17:24

W obecnym tygodniu, dystrybucja biletów na mecz ze Stalą Kraśni, będzie odbywała się od środy (5 sierpnia b.r.) do piątku (7 sierpnia b.r.) w recepcji Ośrodka Sportu i Rekreacji budynku głównego. W przypadku kolejnych meczów, bilety będą sprzedawane zawsze od poniedziałku do piątku.

Pjona_ziom | 2020-09-4 17:41

Słabo wytłumaczyłeś. Nigdzie nie pisze o meczu z nami. Czy nie będzie można kupić biletu w niedzielę przed meczem?

Misio | 2020-09-4 18:13

Filip Kacper - przypominam, że mamy już wrzesień!

Vielitz44 | 2020-09-4 20:08

No teraz jest wszystko - fajna pora meczu, jupitery, jako takie wyniki - 999 os to mus. Oby wygrali jeszcze w Zamościu to trochę kibiców sezonowych dojdzie.
Teraz jeszcze panowie piłkarze niech zaczną skutecznie grać i efektownie to będzie dobrze.

Młodynie | 2020-09-5 09:39

Mogli dogadać się z Chromińskim bo brakuje nam takiego zawodnika trochę

1938fc | 2020-09-5 09:45

Po wczorajszym meczu Polski chyba trzeba zacząć doceniać gre naszych zawodników w zielono - czarnych barwach hehe

Misio | 2020-09-5 09:55

Młodynie - na pozycji Chromińskiego może grać Michał Płonka, Mroziński, Zięba, Szifer, Ziółkowski, Mistrzyk, Surmiak, w dobrej formie Waszkiewicz czy nawet Stępniowski.

Misio | 2020-09-5 10:04

Największy problem jest ze środkowymi obrońcami. Jest Włodek, Witasik i Jarosz. Awaryjnie może zagrać Mroziński, ale wtedy tracimy jego jakość w rozegraniu. Hudzik jest niepewny i nie przekonuje. Młodzieży gotowej do gry na tą pozycję nie widzę. Może jeszcze Stelmach dałby radę na tej pozycji? Trzeba pamiętać, że jest to pozycja na boisku, która jest bardzo narażona na kartki. W przypadku pauzy 2 podstawowych środkowych obrońców mamy problem!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 3 265 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 157 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 821 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 94 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03178