Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy z Hetmanem w Zamościu !

Jutro gramy z Hetmanem w Zamościu !

Jutro gramy!!! Przed nami kolejny mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV.

Już jutro - niedziela 06.09., STALÓWKA zagra z Hetmanem w Zamościu.

Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Ostatni ligowy mecz z Hetmanem zielono-czarni grali w sezonie 2005/2006 na trzecim poziomie rozgrywkowym. Kibice Stali pojawiali się na stadionie w Zamościu przy każdej możliwej okazji, zarówno podczas spotkań naszej drużyny jak i naszych przyjaciół. Potyczka z Hetmanem to jedna z nielicznych w tej lidze, podczas której spotkamy prężnie działający ruch kibicowski. Z zamojskimi nigdy nie było nam po drodze i tak zostało do dziś, tym bardziej, że ostatnimi czasy zapałali oni miłością do lubelskich kozłów. Zapewne u wielu sympatyków Stalówki ten mecz przywoła dużo wspomnień. Wyprawy do Zamościa zawsze były ciekawe .

Kto z Was był kiedyś na stadionie Hetmana ze Stalą ???

Hej STAL!!!

Komentarze (154)

1938fc | 2020-09-5 20:10

Puławy przegrywają, trzeba szanse wykorzystać i tyle. Oby jutro wygrać z Hetmanem i widzimy się w środę. Hej Stal

Nicke | 2020-09-5 21:07

Rezerwy grają jutro i we wtorek z Niskiem. Jeden dzień przerwy...

Adams | 2020-09-6 00:24

Tak jest Siarka wygrała z Puławami co jest dobrym wynikiem dla Stalówki ... wobec tego dzis obowiązkowo trzeba wygrać w Zamosciu jesli tak sie nie stanie wyjdzie kolejny dramat ...
P.s Myslę mimo pewnych okolicznosci Stalówka wygra 1:0 lub przewagą jednego gola ...

1938fc | 2020-09-6 08:19

» https://cutt.ly/wfnGLPk%E2%81%A3?fbc.....

Tutaj ma być relacja video ale czy bedzie działać to nwm bo robią to goście z Zamościa

Filip kacper k. | 2020-09-6 08:22

ja rowniez przestrzegam przedlekcewazeniem rywala./Murwa jest tam tragiczna, Hetman sie zamuruje. i wyjdzie na nas napiety jak psie jajca. i Szymon na wyjazach prezentuje sie conajmniej slabo

Stadion | 2020-09-6 08:41

Jedzie ktoś? Mam pytanie czy będzie można kupić bilet przed meczem ?.

1938fc | 2020-09-6 08:45

Co do biletów to musisz z ludzmi w Hetmanie skontaktować , z tego co ja wiem to do wczoraj była sprzedaż biletów i nie było jakieś parcia na bilety wiec została spora pula . Dzisiaj to chciałbym zobaczyć kreatywny środek pola aby szybko nasi zamknęli mecz strzelając 2 bramki i grać na spokojnie.

Filip kacper k. | 2020-09-6 09:29

Pogon Siedlce jeszcze w tym okienku bedzie chcialo sprawadzic do siebie Michala Fidziukiewicza

1938fc | 2020-09-6 09:34

Oby nie ale jest kilka czynników żeby Fidziu został

1938fc | 2020-09-6 09:35

Ulubieniec trybun , ma tutaj wszystko baze itp , finansowo też przeżyje hehe wiec może się nigdzie nie ruszy ma jeszcze rok kontraktu

Acer | 2020-09-6 09:39

Filip Pogoń spadnie w tym sezonie teraz trzeba się skupić z koncentrować na stalówce trzeba wykosić wszystkie drużyny z reszty spotkań sezon jesień aby nawiązać walkę z czołówka tabeli o awans do drugiej ligi.Mam wrażenie że teraz pewniejsza obrona musimy grać na zero z tyłu i dawać bramki z przodu Fidzio jest nam potrzebny teraz z przodu jak chce to i potrafi strzelać bramki ,mamy teraz dobra młodzież więc do Boju Stalówka trzecią ligę można wygrać młodzieżą podpartą doświadczonymi zawodnikami dłużej grających w stalówce.

Filip kacper k. | 2020-09-6 09:43

tak, problem taki ze w Sieldcach jest nowy sponsor, oferuja wieksza pieniadze i najbardziej chca wlasnei Fidzia

Młodynie | 2020-09-6 09:56

Ma ważny kontrakt wiec raczej zostanie.Nikogo w zamian nie ma sensu sprowadzać bo wszyscy dawno już mają kluby.Ruch też go chciał i na tym się skończyło

Filip kacper k. | 2020-09-6 09:58

kwestia pieniedzy, Ruch oferowal mala kase za transfer.

Acer | 2020-09-6 10:06

Nie mamy innego kreatywnego kombinacyjnie grającego napastnika bez niego nie będzie awansu, młodzi nie posiadają jeszcze takiego kunsztu rzemieślniczego jak piłka nożna w ataku.

Młodynie | 2020-09-6 10:11

To zarząd musi wybrać albo kasa albo awans .W takim wypadku potrzeba 2 napastników .W Polsce zostali wolni ci których nikt nie chce .Jedynie za granicą można poszukać np.Na Ukrainie

Acer | 2020-09-6 10:13

Oglądałem skrót meczu przy tej pierwszej bramce chyba Ziemba wykazał się szybkim sprintem podobnie chłopak gra jak Śpiewak Fidzio widzi takich wchodzących zawodników może w duecie zagrali by coś kombinacyjnie go dla stalówki.

Misio | 2020-09-6 10:21

Jeśli chodzi o Fidzia, to nie sądzę żeby robił jakikolwiek ruch przed końcem rundy. Myślę, że jak będzie perspektywa awansu, to zostanie. A Siedlce na dzień dzisiejszy mają nadal -6 punktów po 2 kolejkach. Jak do zimy nie wyjdą ponad kreskę, to nikt poważny do nich nie pójdzie. Zwłaszcza Fidziu nie będzie chciał zaliczyć drugiego spadku w ciągu roku.

Misio | 2020-09-6 10:26

Tak z innej beczki. Mamy chyba "najlepszą" oficjalną stronę klubową. U nich jest jeszcze sierpień i "żyją" meczem z rezerwami Korony! ZERO informacji o środowych meczach, ZERO zapowiedzi następnych meczów, ZERO informacji o grupach młodzieżowych!

1938fc | 2020-09-6 10:32

Misio ty napewno oglądasz tą strone? Własnie w tym momencie mamy stronę normalna i aktualizowaną nie jak kiedyś . Jest Fanpage który jest cały czas prowadzony , są informacje o grupach młodzieżowych i wrzucają to na FB . Wrzucają zapowiedzi na FB o meczach jakas interakcja jest z kibicami więć nwm gdzie tu pretenje .

» https://stal1938.pl/aktualnosci/

Misio | 2020-09-6 10:35

Nie pisz mi o jakiś pejsbukach, tylko o oficjalnej stronie! Podałeś link i jaki tam jest ostatni news? Gole z meczu Stal - Korona II z 31.08 Popatrz na strony innych klubów. Codziennie nowe informacje!

Acer | 2020-09-6 10:42

MISIO-najswiezsze wiadomości dziś stalówka wygra w Zamościu Wisła Puławy wygrała z nimi 5-0 myślę że Stal da podobny wynik do szatni 3 brameczki.Fidzio 2 strzeli dziś resztę bramek podzieli się z kolegami z drużyny którzy będą w lepszej pozycji strzeleckiej na bramkę Hetmana.

1938fc | 2020-09-6 10:48

Ku....a ludzie jak wam nie pasuje Szydełko , teraz się niektórzy przerzucają na ludzi którzy prowadzą stronę internetową . Chłopie na FB masz takie zasięgi że każda drużyna ma swój oficjalny fanpage i tam robi głownie wszystkie wyświetlenia itp to samo robi Twitter i tam też mamy konto jeśli nie wiesz . Jakby dzisiaj nasi wygrali a strona internetowa się poprawi to na co się przerzucicie na sprzątaczki że kible źle umyły? Niektórzy tutaj chyba nie są kibicami Stalówki tylko koledzy i innych miast i piszą pod pseudonimami . My mamy wspierać ten klub a nie na niego szczuć. Jak nie chcesz mieć FB to nie miej ale tam ludzię sie dowiadują kiedy mecze gdzie mecze i w jakimś stopniu wiedzą co się w klubie dzieje.

Stallzks | 2020-09-6 11:20

Jak dla mnie może i nie być strony www, byleby wygrywali seriami, pewnie a nie wymęczone jak z Wólką. Szydełko OUT.

Misio | 2020-09-6 11:40

1938FC jestem ostatni do marudzenia. Nawet przeciwnie, sam krytykuję marudzących. Jednak strona jest wizytówką każdej firmy. Nie fanpejdże, pejsbuki i inne tłitery! Gdy jadę do hotelu, to odwiedzam jego stronę i stamtąd czerpię informacje. Gdy jadę do jakiejś firmy też odwiedzam ich stronę www. Pejsbuk jest programem szpiegowskim do celów reklamowych. Tam sprzedajesz informacje o sobie, a roboty na podstawie tych informacji wysyłają Ci reklamy. Ja tego nie chce. Znajomych, przyjaciół mam w realu, nie w internecie. Po za tym mundurowi też czerpią wiele informacji o delikfentach z pejsbuka. Są jeszcze ludzie rozsądni, którzy nie dają się wciągać w żydowski "globalizm".

1938fc | 2020-09-6 11:46

Misio dlatego sie zdziwiłem że ty też jakieś pretensje masz bo pamietam że też próbujesz wyjaśniać marudzących tutaj ludzi. Każdy ma swoją opinie na temat FB i na rózne tematy ale każdy ma tutaj jeden cel aby w klubie było dobrze dlatego mam nadzieje że dzisiaj bedą mógł napisać ,, gratulacje za zwycięstwo chłopaki "

Acer | 2020-09-6 11:53

Forum dyskusyjne jest dobre bywają też z poza miasta Stalowej Woli nie wszyscy chcą dobra klubu szczują jedni na drugich . W klubie atmosfera jest teraz po spadku nie najlepsza to też może to w pływać na słabą grę stalówki .Stal jest drużyną spadkową z drugiej ligi , Zamość spadkową do czwartej ligi jest to różnica klasy myślę że przy lepszej atmosferze w klubie powinni dziś z taką drużyną wygrać spoko 3-0 .

Misio | 2020-09-6 12:01

A i jeszcze jedno. Weź powiedz kibicowi Legii, Widzewa czy nawet Niecieczy, że nic się nie dowiesz z oficjalnej strony klubu, bo wszystko masz na pejsbuku. Widzew, wiem wielki klub z kibicami w całej Polsce, ale na swojej stronie w dniu niemeczowym, powszednim ma po ok. 9 newsów! Ja nie wymagam aż tyle! Tylko informacji na bieżąco. Był mecz, jest news. A gdzie są chociaż gołe wyniki ze środowych meczów? Przypomina mi to lata 80-te, gdy idąc do szkoły kupowałem poniedziałkowe Nowiny, żeby sprawdzić wyniki z soboty. A we wtorek było już dostępne poniedziałkowe Tempo i szersze relacje z sobotnich meczów. Dla młodych, to abstrakcja, ale tak było! W naszym klubie widać zachowują te oldskulowe tradycje. Na szczęście są inne portale.

Nicke | 2020-09-6 12:21

Misio ma rację. Powinna być na stronie informacja, ze gramy z Hetmanem, a rezerwy z Wislokiem. Poza tym sytuacja kadrowa przed meczem- kontuzje, kartki, przedstawienie rywala.

Stary_kibic40 | 2020-09-6 12:22

Kiedyś te mecze z Hetmanem Zamość to było naprawdę coś. Każdy kibic czekał jakoś specjalnie na te właśnie spotkania. Teraz 4 liga, typowa amatorka, już jakoś bez ciśnienia to wszystko. Jak tam ma się zastępca dyrektorka szkółki, daje siedzi w biurze, pije kawkę za kawką i ogląda stronki na necie?

Stary_kibic40 | 2020-09-6 12:31

Swoją drogą w Hetmanie gra Rafał Turczyn, który przez 2 sezony grał w Stalówce.

Kamil | 2020-09-6 12:34

Krytyków jest widzę tu wielu, a ilu z Was kupiło karnet? Gramy przy światłach jak chcieliście a z tego co patrzyłem to biletów dostępnych bardzo dużo

Misio | 2020-09-6 12:49

Kamil no właśnie. Skąd przeciętny kibic ma wiedzieć, że gramy o 19:38 ? Gdzie jest jakaś zachęta dla zwykłego kibica do zakupu karnetu? Oczywiście kto bardzo chce, to znajdzie i kupi, ale...ale jak ma kupić np. mój teść, który interesuje się piłką, Stalą, chętnie pewnie poszedłby na mecz, ale on nie ma pojęcia kiedy, gdzie i o której. Chciał pójść na Bytovię, ale jak się dowiedział, że nie będzie biletów w kasach, to zrezygnował. Owszem daje radę w internecie, ale tylko przegląda strony. I skąd on ma się dowiedzieć czy jak pójdzie na mecz, to kupi bilet? Na 90minut tego nie przeczyta!

Kamil | 2020-09-6 13:12

Znam temat. Wiem o co Ci chodzi. Niestety trochę kuleje u nas marketing. Może uda się coś z tym zrobić. Musimy teraz liczyć na pomoc ludzi młodych aby przyciągnęli i powiedzieli tym którzy nie.maja FB i tt

Patelniak | 2020-09-6 13:26

O co sie tutaj kłocicie?? Lepiej zrobcie transmisje z Chelmianka w srode na youtubie bo jestem daleko od Stalowej zamaist sie kloccic. Ma byc transmisja youtube w srode i w inne dni tez!! Niech dziala tu marketing jak nalezy, niech sie wyrozniaja na tle wniosek ze jest profesjonalizm a nie amatorka!!!

Patelniak | 2020-09-6 13:26

wiosek pokroju Wiezawicy i nnych badziewi co tu graja

Pjona_ziom | 2020-09-6 13:32

Ale do kur... Kasy było jak nigdy i co ludzie nic nie robią żeby ten klub działał profesjonalnie. Chodorek musiał się zajmować promocją charytatywnie a teraz co "kibole" muszą sami wszystko organizować ? Za co biorą pieniądze ludzie w klubie? Za pierdzenie w stołek i rzucanie pseudointeligentnych gadek o rozwoju o przyszłości? Ja rozumiem spadek, jest ciężko itp ale no kur...kluby z 4 ligi a nawet okręgówki są lepiej zarządzane pomimo tego że nie ma.w ogóle pieniędzy to dzięki ludziom i odpowiednim podejściu potrafią zorganizować relacje, informacje, sponsorów i szkoda pisać...

Nicke | 2020-09-6 13:41

Oficjalna strona klubu- kadra? Z tamtego sezonu. Terminarz? Strona nie istnieje. Cennik? strona nie istnieje.

1938fc | 2020-09-6 13:42

» https://stal1938.pl/terminarz/iii-liga-2020-2021/

Nicke nie istnieje? Dziwne bo jest wszystko

1938fc | 2020-09-6 13:43

» https://stal1938.pl/kadra-sezon-2020-2021/

Kadra z poprzedniego sezonu ? Nowi nie mają zdjeć .Nie ładnie kłamać , cennik też mam wyślać czy też nie istnieje?

Kamillo26 | 2020-09-6 14:04

Wystarczyło by obklejać miasto plakatami z informacją kiedy i o której mecz tak jak było kiedyś. W tamtych czasach na każdym słupie informacyjnym j tablicach były plakaty kiedy i z kim. Myślę że to nie jest duży koszt tylko wystarczy chęci

Nicke | 2020-09-6 14:04

Zwracam honor. Jak wszedłem w bilety stal to tam u góry jest terminarz i cennik i tam nic nie ma.

1938fc | 2020-09-6 14:11

Nicke a to tak tam jest bląd i rzeczywiście nie ma , już myślałem że kolejny ma pretensje o byle co . Pozdrawiam i życzę wszystkim dzisiaj udanej niedzieli po zwycięstwie Stalówki

Misio | 2020-09-6 14:16

1938FC ale przyznasz, że wyniku meczu z Tanwią nie ma, wyniku rezerw nie ma, wyników juniorów nie ma, dział "rezerwy", "dla kibica" nie działa. O multimediach nie wspomnę. Nie chcę się zbytnio czepiać, bo wiem, że ludzie którzy prowadzą tą stronę pracują zawodowo i mają też inne obowiązki, ale krótkie sprawozdanie z meczu powinno się pojawiać jeszcze w dniu meczu, a skrót czy chociaż bramki na drugi dzień. Jeśli chodzi o grupy młodzieżowe, to proponuję nawiązać współpracę z którymś z chłopaków grających w juniorach, trampkarzach itp. by pisał krótkie sprawozdanie po meczu do osoby prowadzącej stronę, a ten zamieszczał. Mnie akurat interesują wyniki, składy, strzelcy bramek wszystkich grup młodzieżowych.

1938fc | 2020-09-6 14:21

To prawda nie jest idealnie , jakby było idealnie to nie bylibyśmy w 3 lidze . Można mieć pretensje ale już widze że o coraz bardziej absurdalne rzeczy się czepiamy ale nie ma co dzisiaj tylko zwycięstwo :)

Patelniak | 2020-09-6 14:32

Misio a kogo obchodzą jakies smarki?? Albo piłkarze? Najwazniejsze zeby byl doping i ekipa kibicowska na poziomie, to sie najbardziej liczy!!! I transmisje youtube dla ludzi co sa daleko od Stalowej i nie moga przybyc zeby pokibicowac z nimi z szalem, a grajkowie maja grac i wygrywac!! Stal Stalowa Wola - Wladcy Podkarpacia!! i tak ma byc!!!

Misio | 2020-09-6 14:33

Dla jednych absurdalne dla drugich ważne. Przypomniała mi się sytuacja z koszem w ubiegłym sezonie. Bardzo chciałem pójść, wziąć syna, pokazać mu coś innego niż piłka, ale nie szło zdobyć informacje kiedy grają! Dopiero po przegrzebaniu strony PZKOSZ znalazłem info kiedy i o której. Pomijam fakt, że do klubu dodzwonić się nie idzie. Tak jak zaniedbano kosza, tak też zaniedbuje się drużyny młodzieżowe w klubie. Czasem człowiek się nudzi do południa, a gdyby wiedział, że w tym czasie grają np. trampkarze, to by sobie popatrzył na narybek.

Filip kacper k. | 2020-09-6 15:34

ma ktos link do transmisji?

Filip kacper k. | 2020-09-6 15:46

rezerwy przegrywaja do przerwy 2;1

Stary64 | 2020-09-6 15:50

Gdzie transmisja

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:00

dobrze Mlodynie- pierwszy raz sie przydales

Młodynie | 2020-09-6 16:24

To się Władek popisał

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:24

szydelko wypie***aj

Sciemaa | 2020-09-6 16:27

Tam czerwona poszla?

Młodynie | 2020-09-6 16:27

Tak czerwona

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:28

ale dalismy sie nabrac temu cudakowi z sienawy. jazda byla po Fabianie a jakich kopaczy chcial ten niby trener? wywalic natychmiast a dzis do autokaru nie wpusic. niech na nogach wraca

Stalowiak1938 | 2020-09-6 16:29

Ja prdl... Przegrywamy z najgorsza drużyna w lidze... Jak to przegrają to dramat!!

Sciemaa | 2020-09-6 16:29

Oswietlenie dla gwiazd niech zablysna!!!

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:30

w tym sezonie ciezka walka o utrzymanie z tymi gwiazdorami i tym treneiro

Młodynie | 2020-09-6 16:30

Jak przegrają to Szydełko powinien podać się do dymisji

Sciemaa | 2020-09-6 16:34

pol godziny a oni juz wywkartkowani

Wojtas93 | 2020-09-6 16:35

Tak będzie ta liga wyglądać każdy będzie się na nas napinac Wisłoka Hetman Sandomierz siarka i będzie bardzo ciężko wygrywać bo dla nich to mecz rundy a my musimy wygrać ze wszystkimi .... A narazie cienko go widac

Kamilosss | 2020-09-6 16:36

Misio jak tam? Bajkopisarz.

Siatkarz | 2020-09-6 16:37

Szydełko nie poda się do dymisji.

Sciemaa | 2020-09-6 16:41

Bo mu nie pozwola bo nikt za niego nie przyjdzie

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:44

nie poda sie do dysmiji szydelko bo obmyslil super plan. Spuscil nas na 3 ligi majac wszystkie mecze u siebie. zostal z dobra kasa z 2 ligi, tyle bierze w 3.

i teraz jak rozwiazemy z nim kontrakt i tak bedzie bral tyle samo do konca sezonu. Zycie jak w madrycie

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:44

Lucjusz, dawaj wiecej kasy!

Siatkarz | 2020-09-6 16:48

Dokładnie , ma umowę do końca czerwca 2021 i ma daleko w .... na którym miejscu będziemy.

Kamil | 2020-09-6 16:49

Po prostu oni nie zasługują na takie pieniądze jakie dostają. To wina wszystkich po kolei że płacą takie pieniądze za tak nędzna grę

Misio | 2020-09-6 16:50

Kamilosss - ale o co ci chodzi? Przeczytaj moje wcześniejsze komentarze. Czy ja gdzieś pisałem, że dziś wygramy??? Po za tym mecz się jeszcze nie skończył.

Stalowiak40 | 2020-09-6 16:50

Spokojnie Hetman nic nie gra. Karny wątpliwy mocno a i sędzia jakis taki dziwny. Na razie to przy mocnej pomocy sędziego Hetman prowadzi. Widac ze Stal jest lepsza ale sędzia nie pozwala jej na grę. Hetman w drugiej połowie spuchnie kondycyjnie.;

Młodynie | 2020-09-6 16:51

Pieniądze i tak dostaną więc nie mają po co się strarać

Nicke | 2020-09-6 16:51

Kurs na Hetmana był 9.

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:52

jeszcze jak cudak z sieniawy to sobie wymyslil. zalatwil cieple posadki nieduacznikom ktorzy nas spuscili. Znalezli dojna krowe i jada-jencow nie biora.

Ciezkie zadanie przed nowym prezesem. mysle ze musi wprowadzic jakis regulamin i kary finansowe. chociaz nie bedzie to latwe, bo gwiazdeczki sie nie zgadza

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:54

Hetman- srednia wieku - 20 lat, srednei zarobki 800zł - rzadko wyplacane.

Ale jak z Wolka cudem wygrali, albo z 16 latkami z Kielc, to nie wolno bylo krytykowac.

Problem polega na tym ze nie gramy nic. widac to po poczatku dzisiejszego meczu, ani biegania, ani podania, ani przyjecia.

My na ta lige jestesmy za slabi

Stary_kibic40 | 2020-09-6 16:54

Mam znajomego chlopaczka, ktory gra właśnie w Hetmanie. Opowiadał, że tam zdecydowana większość normalnie pracuje w różnych zamojskich firmach, grają dla zabawy głównie w Hetmanie. Także panowie ,,piłkarze' na kontraktach 2-ligowych w STW o czym my w ogóle mówimy???

Filip kacper k. | 2020-09-6 16:58

kto sprowadzil tu tego szydelke? nowak. kto grzeje sie teraz w gabinecie dyrektora spolki ktora bedzie miala rocznie kilka milionow zlotych straty. nowak.

Koszykowke zniszczyl Marczak, pilke nozna Nowak. Teraz bedzie juz tylko dogorywanie.

Kamilosss | 2020-09-6 16:58

Misio nawet jak tu wygramy 5-1 to Ty nie rozumiesz prostej rzeczy.

MAMY ZA SŁABĄ KADRĘ, BRAK KREATORA, SŁABA OBRONA, JEDEN NAPASTNIK NA POZIOMIE I TYLE.

ponadto betonowe, defensywne ustawienie, bez skrzydeł na 3lige!

Motomoto | 2020-09-6 16:58

Ten zawodnik ktory dostal czerwona kartke od pierwszej minuty gral bardzo na faul. Kazdy kontakt z pilka konczyl sie jego faulem i na dodatek bardzo agresywnie do przeciwnika gral. Z takim podejsciem to w kazdym meczu bedzie dostawal czerwona.

Misio | 2020-09-6 17:07

Kamilosss - jeżeli my mamy słabą kadrę, to napisz kto ma lepszą w tej lidze?

Filip kacper k. | 2020-09-6 17:08

jak widac po dzis, chyba kazdy

Adams | 2020-09-6 17:09

Napisze krotko po 1 połowie to jest dramat ... oczy bolą

Kamilosss | 2020-09-6 17:09

Wisła Puławy.

Filip kacper k. | 2020-09-6 17:10

Paweł Wtorek mial duzo honoru,cudak z Sieniawy nie ma go za grosz

Adams | 2020-09-6 17:15

Hetman na boisku wygląda duzo lepiej widac bardziej im sie chcę ... o naszych pilkarzach ciezko cos pozytywnego napisac

Wojtas93 | 2020-09-6 17:17

Trzeba być obiektywnym teraz wzięli się za grę tylko pech jak zwykle...

Kamil | 2020-09-6 17:17

W tej lidze w większości płacą do 2k miesiecznie. A u nas? Sam tacy którzy za mecz tyle biorą

Quick1986 | 2020-09-6 17:17

TOMKO może wypowiedz sie na swój ostatni komentarz... ha ha
"Stal się PRZEJEDZIE po Hetmanie jak po burej suce,pisząc nieładnie. 3 bramki to minimum. Hetman nawet z pługami przegrywa w tej lidze więc o czym my tu rozmawiamy.. nie ma żadnych argumentów sportowych. Po prostu napiszę tak że Hetman jutro nie ma prawa wygraćl. I taka jest prawda."

Adams | 2020-09-6 17:18

Szykuje sie kolejna wielka wstydliwa kompromitacja ... po 60 minutach prawie amatorski Hetman robi co chce ...

Kamilosss | 2020-09-6 17:25

Kompromitujesz się Misio co kolejkę.

Kamil | 2020-09-6 17:27

Hetman czerwona. Po 10

Filip kacper k. | 2020-09-6 17:31

cudak z sienawy bedzie dumny po meczu z chlopakow

Kamil | 2020-09-6 17:36

A czy on biega na boisku i nie potrafi trafić dobrze głową w piłkę zeby trafić do siatki??

Dżef | 2020-09-6 17:38

Gdzie TOMKO?

Filip kacper k. | 2020-09-6 17:40

tak mozna usrpawiedliwic kadego. transfery ktore chcial Szydelko: Tomek Plonka, Karcz, rusek, Ochał, Koszkiewicz, Pilch. Ktory z nich sie nadaje?To juz Fabian sciagnal duzo lepszych grajkow

Kamilosss | 2020-09-6 17:42

Kamil ale wystawia dalej betonowe 3-5-2/ 5-4-1 bez skrzydłowych na 3 ligę! T mamy atakować środkiem gdzie grają przeciętni piłkarze?

Vielitz44 | 2020-09-6 17:48

No to będzie znów trener dumny z chłopaków itp. Chyba szkoda że nie przegrali...

Filip kacper k. | 2020-09-6 17:50

szydelko wypie**aj

Kamil | 2020-09-6 17:52

Których lepszych ściągnął??

Siatkarz | 2020-09-6 17:52

Pisałem to już po meczu ze Skrą że powinni go pogonić .

Kibic z młodynia | 2020-09-6 17:53

Kto oglądał ten wie że walkę o 2 ligę to trzeba sobie wybić z głowy. Dotąd byłem za Szydełka ale teraz to wydaje mi się że zmiana trenera jest nieunikniona

Kamil | 2020-09-6 17:53

Kto im dał qrwa 11tys

Filip kacper k. | 2020-09-6 17:55

Kamil nie ma sie co przekrzykiwac kto zrobil gorsze transfery. Da druzyna to dramat. Przez pierwsze 20 min to mysle ze jakby z orlika wyszli chlopaki z budowlanki to by pykali Przeciez Hetman jest w 100 % amatorski- o czym my mowimy?

Jaszczur | 2020-09-6 17:55

Remis z Hetmanem to porazka Stalowki . Panie szydelko dziekujemy i zegnamy.

Filip kacper k. | 2020-09-6 17:56

Szydelko nie odejdzie, kase ma pewna do czerwca przyszlego roku, on bedzie tylko czekal az go zwolnia, to jest pijawka bez honoru

Livio | 2020-09-6 17:58

Trener do wymiany!!!@

Kamil | 2020-09-6 17:58

Każdy solidarnie w mniejszym czy większym stopniu ponosi odpowiedzialność za to co teraz mamy. Tylko kto się do tego przyznaje?? Nikt

Młodynie | 2020-09-6 17:59

Szymon włosy na żel i obcisłe spodnie a trenować niestety nie potrafi

Jefrey | 2020-09-6 17:59

Tomko- to ile tych goli miało być w Zamościu??bo jakoś mi wyleciało z głowy...daj sobie spok?j już z pompowaniem balonika bo wstyd sobie robisz i kibice się z Ciebie śmieją...jedź na ryby,grzyby...odpocz nij od lekarstw...

Młodynie | 2020-09-6 18:00

To Sławek Adamus w niecałe 2 miesiące zrobił drużynę z młodych chłopaków

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:01

Nie tylko nikt sie nie przyzna ale i nie ma perspektyw by bylo cos lepiej. Moze w przerwie zimowej nowy prezes wprowadzi nowe porzadki? ale kwestia powrotu do normalnosci odsuwa sie w sina dal.

kadencja Lucjusza dobiegnie konca i sytuacja finansowa w klubie bedzie jak w Zamosciu- czyli gra za stypendia chlopakow ktorzy na codzien chodza do roboty

Raul | 2020-09-6 18:02

Szydelko - Najwiekszy Frajer bez honoru. Wklady noelepsze . Pensyjki sa , grania jak nie bylo tak nie ma . Tu sa potrzebne gruntowne zmiany . I to najwazniejsza robota dla nowego Prezesa. Z tym wuefista to wygladamy jak Polska z Wujo Brzeczkiem . Mamy potencjal , ale go nie wykorzystujemy. Trzeba gruntownych zmian i trenera z pomyslem i doswiadczeniem.

Pjona_ziom | 2020-09-6 18:03

Bardziej ofensywnie i fidziukiewicz nasz jedyny napastnik się będzie cofał na swoją połowę żeby defensywni pomocnicy co nie potrafią wykończyć akcji mu podali piłkę... O czym my mówimy.

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:05

nie mamy ani jednego pomocnika ktory potrafi kopnac pilke

Kamil | 2020-09-6 18:06

Czego nikt się nie przypie**ala do Fidzia że z z tyłu okazji co.mial.dzis wykorzystał jedna. Że z Koroną go praktycznie na boisku nie było. Gdyby wykorzystał jedną z pozostałych dziś okazji to byśmy wygrali. Graliśmy sporo w osłabieniu. Brakło wykonczenia. Dodatkowo nasi od czerwca grają cały czas co.3 dni

Pjona_ziom | 2020-09-6 18:06

Jedyny pomysł na grę szydełki to o czym pisałem plus drugi tj podanie do tyłu do bocznego pomocnika który biegnie 30merrów i wrzuca w pole karne

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:08

Kamil, nikt nie strzeli wszystkiego. Oczekujemy powoli od Fidzia ze ta marnosc zakryje i bedzie strzelal i wypracowywal.

Poza tym z dobrego zrodla wiem ze ma dosc kopaniny na takim poziomie i bardzo chce do Siedlec

Vielitz44 | 2020-09-6 18:08

Za co Vlad dostał czerwień? Co jak co, ale jego akurat szkoda, że wyleci ze składu. Ale gra jednym napadziorem z amatorską drużyną z dna tabeli to kolejna super taktyka... Zdecydowanie jestem przeciwny wywalaniu trenerów, ale tu trzeba działać, bo kolejny mecz i nie widać żadnych postępów w grze - kto na jego miejsce? Na ten moment Sławek Adamus i tyle w temacie (chyba na tą ligę Murinho nie potrzebny), przy takich wynikach, to na trybuny przyjdzie garstka ludzi, a grać będziemy o środek tabeli...

Siatkarz | 2020-09-6 18:12

Tomko przestań pieprzyć o murawie . Dla obu drużyn była taka sama to po pierwsze a po drugie sami sobie te murawy załatwili spadając z II ligi.

Nicke | 2020-09-6 18:20

Vielitz, nie wyleci ze składu, bo pauzuje się za czerwoną, a za dwie żółte nie, dopiero za 4 żółte...

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:24

czy cudak z sieniawy byl juz dumny czy jeszcze? czy jak po avii nie bedzie konferencji bo wstyd?

Młodynie | 2020-09-6 18:25

Szkoda że zarabiają pewnie z 4 razy więcej niż zawodnicy Hetmana ale różnice widzi tylko klubowa księgowa

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:28

4 razy? niektorzy u nas bardziej 10 razy wiecej

Vielitz44 | 2020-09-6 18:34

Vlad dostał 2 żółte kartki do 24 min? ? kuźwa to ładnie. Oj to trener zwali na sędziego jak nic :)
No dramat, oglądałem urywkami ten mecz, ale no smutny widok no, nie ma pomysłu, nie ma pazura, wszyscy sobie truchtają albo chodzą.
Stall II w Wiśniowej dziś 3:2 porażka...

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:37

» http://sportsiedlce.pl/2020/09/06/po.....

potwierdzenie info z Siedlec

Jefrey | 2020-09-6 18:41

Tomko- przez ile lat grała stał na takim kartoflisku więc nie piernicz głupot bo się osmieszasz...piłka odskakuje??? noż k....Fidziowi i co niektórym, u Nas piłka im odskakuje a co m?wić tam...to tak teraz powiedz ile razy w tym meczu Fidziu miał piłkę przy nodze dłużej niż 6 sekund?nie chcę się znęcać ,odpowiedź 0

Misio | 2020-09-6 18:48

PS. Bo zapomniałem: BRAWO dla portalu stal1938 za bardzo szybkiego newsa!!! Tak to powinno wyglądać.

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:48

Tadziu Krawiec, Jarek Wieprzec, Pawel Wtorek, Slawek Adamus. Ktos musi byc stad, komu bedzie zalezalo na czyms wiecej niz kasie.

Młodynie | 2020-09-6 18:52

Wtorek już dawno na miejscu Szydełki podałby się do dymisji.To już Fabianowski jest lepszym trenerem

Młodynie | 2020-09-6 18:53

Wójcik nie byłby zły na te ligę ale to w zimie co najwyżej do wyjęcia z Wisły

Mariuszstalowa | 2020-09-6 18:53

Wszyscy jeda Hetman , a my tylko remis . Szkoda gadac co to sie wyprawia.

Jaszczur | 2020-09-6 18:53

Oceniając prace Szydelki po roku to na plus : dobre przygotowanie kondycyjne ,oraz wypromowal Spiewaka. Na minus; nadal szwankują karne , rzuty wolne to nie pamietam kiedy cos szczelili, rok czasu robil Mrozinskiego stoperem, zawodnik jest lepszy w srodku pomocy.Nie udane transfery np Plonka T, Ochal, ,wczesniej nie widzial Mistrzyka w skladzie ,teraz go chce, mysle ze nowy trener bedzie zdrowym rozsądkiem.

Filip kacper k. | 2020-09-6 18:55

szczelili, na serio?

Pjona_ziom | 2020-09-6 18:55

Mietek Ożóg powinie zostać grającym trenerem i z pewnością gorzej by nie było ale wtedy połowa składu czyli ci którym zależy jedynie na pieniążkach musiała by opuścić zespół

Tomko | 2020-09-6 19:06

Pewnie ze Szydełko powinien zostac. O zwalnianiu nie ma mowy!! Przeciez nie przegrali ido jasnej choleryu!!!

Kamil | 2020-09-6 19:08

Proponuję wam w środę przyjrzeć się dokładnie co tak naprawdę nie funkcjonuje dobrze. Jak jest ustawiony zespół, kto gra, a kto mógłby grać i jak nasi kopacze prezentują się na boisku. Dopiero potem jak dojdziecie do jakiś wniosków dorzuccie do tego trenera jakie błędy popełnia.
Ryba psuje się od głowy

Raul | 2020-09-6 19:09

Warto zastanowic sie bardzo powaznie nad kandydatura Jarka Wieprzecia. Ten nazelowany frajer nic wiecej nie osiagnie , zreszta do tej pory tez zadnego sukcesu w CV nie ma . A przepraszam po 50 latach spuscil jako pierwszy Stalowke do 4 ligi .Takze Sztos .

Filip kacper k. | 2020-09-6 19:12

dawac konferencje prasowa po Avii i po dzis. bedzie ubaw po pachy

Pjona_ziom | 2020-09-6 19:16

My nie mamy pomocników. U nas środek pola nie istnieje. W tej lidze potrzeba grać agresywnie i szybko w środku a jak my mamy grać jak u nas każda akcja zaczyna się od wybicia piłki do jedynego napastnika i on czeka jak inni wyjdą a oni stoją jak tyczki to samo jak jest akcja z boku to jedynie każdy czeka żeby fidziukiewicz przyjął albo strzelil. Wolczanka, korona i hetman pokazali że tu się nie liczą umiejętności pojedynczych piłkarzy ani taktyka tylko przede wszystkim trzeba zapiepszac ...

Siatkarz | 2020-09-6 19:33

Tomko jeszcze raz Ci to napiszę . To że grają na takich murawach i sędziuję im tacy a nie inni sędziowie to jest tylko i wyłącznie ich wina i trenera i piłkarzy. Sami sobie zgotowali ten los i nie mają prawa na to narzekać .

Kamil | 2020-09-6 19:36

Rzecznik prasowy żeby mozna było coś się dowiedzieć co się dzieje w klubie.
System scoutingu żeby ogarnąć fajnych grajków
System premiowy dla zawodników a nie wysokie kontakty
Marketing. Plakaty na mieście i okolicznych miejscowościach. Informacje w gazetach papierowych echo i sztafeta o meczach, dystrybucji biletów. Na portalach internetowych, stronie klubu bo tt i FB nie każdy ma

Kamil | 2020-09-6 19:36

To tak minimum co potrzebne

Fanatyk38 | 2020-09-6 19:41

Już to grali. Heh. Spadliśmy bo Widzew przegrał... teraz przegrywamy bo sędzia i boisko złe...
Paranoja

Fanatyk38 | 2020-09-6 19:41

Już to grali. Heh. Spadliśmy bo Widzew przegrał... teraz przegrywamy bo sędzia i boisko złe...
Paranoja

Filip kacper k. | 2020-09-6 19:51

jest konferencja. Cudak z sieniawy wzglednie zadowolony. winny sedzie wg niego. o dymisji oczywiscie nie ma mowy, ma dalej "walczyc"

nie dostrzega slabej gry, braku pomyslu.

Trener Hetmana dobrze go wyjasnil- ze oprocz Turczyna ma chlopakow odo 18 do 20 lat ktorzy 2 miesiace temu nie marzyli nawet o tej lidze.

Dobranoc

Pjona_ziom | 2020-09-6 19:54

» https://www.facebook.com/16149761754.....
I tak jak mówi trener Hetmana powinien wypowiadać się trener

Filip kacper k. | 2020-09-6 20:01

Trzeba sie przygotowac bo bedzie tylko gorzej. Za tydzien na wyjezdzie wywloka walnie nas z 3;0

Młodynie | 2020-09-6 20:03

Zero pomysłu nawet za Letochy lepiej grali .Pieniądze z wypłat przeznaczyć na kursy dla Mietka albo Włodka Gąsiora zatrudnić

Kamil | 2020-09-6 20:04

Konferencja na FB kuriera zamojskiego

Pjona_ziom | 2020-09-6 20:07

Skoro Korona czy Hetman gra z nami na równi a występują tam zawodnicy w wieku 18-20 lat to o czymś świadczy... Trzeba się poważnie zastanowić dokąd zmierza zarząd STALI ? Kasa jest? Jest

Filip kacper k. | 2020-09-6 20:08

Blad..Korona przyjechala juniorami mlodszymi. Tamci mieli 16-17 lat i stworzyli 4 setki

Młodynie | 2020-09-6 20:08

Puławy wcisnęły Hetmanowi 5 bramek na spokojnie a my mamy problem z 1.Nie wróżę sukcesu w postaci awansu napewno nie z tym trenerem

Kamil | 2020-09-6 20:10

Bo klub od 2 lat jest źle zarządzany i tyle w tym temacie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 23 384 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 967 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 083 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 48 727 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.02978