Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowo.

Wyjazdowo.
Hetman - STALÓWKA 1:1

Wczoraj zorganizowaliśmy " rodzinny " wypad do Zamościa gdzie STALÓWKA grała z Hetmanem . Pod stadion dociera łącznie +/- 230 Kibiców . Ok 100 zielono-czarnych -w tym 13 Nisko i 10 z Gorzyc, 60 Stal Rzeszów, 40 Łada Biłgoraj, ok 30 Karpaty. Wszystkim dziękujemy za konkretne wsparcie!!!

Część trasy udaje nam się pokonać bez balastu jednak im bliżej celu tym większe zasieki psów i ostatecznie na miejsce dojeżdżamy z obstawą. Trzymają nas jakiś czas na parkingu przed stadionem . Nie wchodzimy na mecz. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i zawijamy w drogę powrotną.

Piłkarzyki niestety tylko remisują z ostatnią drużyną w tabeli co jest kompromitacją z ich zarobkami i potencjałem . Takie mecze pokazują, że bardzo ciężko będzie wydostać się z tej buraczanej ligi. Do następnego . Co w rodzinie to nie zginie !!! Hej STAL

Komentarze (21)

Stary_kibic40 | 2020-09-7 10:31

Tomko jak zawsze wszystko fajnie wyjaśni. Ja do tego postu dodałbym, że zarówno trenerzy (chyba najbardziej wybitni w historii stalowowolskiej piłki nożnej, np. pod względem ilości tatuaży, czy też zachowania się na konferencjach prasowych) + niesamowicie ambitni piłkarze, walczący o każdy metr boiska, wspaniale wyszkoleni technicznie, za to, że udało im się zdobyć punkt z bardzo doświadczoną drużyną z Zamościa, powinni dostać jakieś dodatkowe premie, np. 10 % dotychczasowej płacy, 20 % na zakupy w C&A w VIVO czy np. darmowy wstęp + drinki we Flamingo. Także Panie Czubat, warto nad tym pomyśleć, nie śpimy tam przy kawce.

Johny | 2020-09-7 10:44

Tak możemy sobie gadać do grudnia : "teraz pora na 3 punkty". Taką lige powinniśmy wygrać w cuglach! A skoro tracimy punkty z Avią i Zamościem ( już na samym początku nie potrafimy wywieźć 3 pkt z wyjazdu) i mordujemy się u siebie z innymi dziwnymi ekipami, to po prostu czeka nas kilka lat w czarnej d... Tylko czekać aż kilku zawodników, którzy, jak się na nich patrzy, po prostu męczą się tu, bo nie mogli odejść ( kontrakty), w końcu pójdą gdzieś - gdziekolwiek, bo cóż to dla nich za spełnienie piłkarskiego marzenia: grać w Stalówce, w 4 lidze, to okaże się, że będzie dramatycznie i zawieje długoletnią beznadzieją. Nie jestem ani wielkim zwolennikiem Szydełki, ani jego przeciwnikiem. Obiektywnie widzę, że tu trzeba trenera typu Gąsior ( akurat to nazwisko mi wpadło do głowy), po prostu kogoś z charyzmą, doświadczeniem, umiejętnością reagowania na wydarzenia na boisku: zmianą ustawienia, odpowiednimi zmianami. Trzeba kogoś, kto przestanie być kolegą dla piłkarzem i ich ojcem, który zawsze jest z nich dumny. Wiele lat temu trenerem był Adam Musiał - facet, który zawsze miał widział niedoskonałości w grze i potrafił poukładać zespół z przeciętniaków. Podobnie lata później: W. Łach. Takiego trenera nam trzeba. Jeżeli Prezes nie zmieni czegoś teraz, to za chwilę będzie za późno. Wyniki są słabe, a styl gry jeszcze bardziej.... MImo wszystko wszyscy w środę na mecz. Zróbmy wszystko, żeby pomóc drużynie frekwencją i dopingiem. Przynajmniej niech kibice staną na wysokości zadania, skoro reszta ekipy nie potrafi.

Arek | 2020-09-7 10:46

Czy ktoś się orientuje o której podadzą informację o zwolnieniu trenera ???

Tomko | 2020-09-7 12:22

Stanowczo nie życzę sobie kasować moich komentarzy. Są one kulturalne i na poziomie. Napisałem merytoryczny i optymistyczny komentarz i mi go skasowano. A może nie mam racji że trener Szydełko będzie rotował składem? Proszę nie kasować moich komentarzy bo nikogo one nie obrażają.

Edek38 | 2020-09-7 12:49

Kogo to obchodzi . To nie koncert życzeń. A poziom...haha, taki jak gra kopaczy . Pisz na stalowym mieście.

Kamillo26 | 2020-09-7 12:58

Stanowczo to zrozum że nikt już nie może tego czytać twojego cukrowania jak pięknie nie jest i jak wysoko nie wygramy przed każdym meczem

1938fc | 2020-09-7 13:06

Problem jest taki ze ta drużyna ma tak duży potencjał jak na tą ligę że każdy trener z tej ligi modli się aby mieć taką ekipę . Jak Szymona broniłem tak coraz mniej mam argumentów żeby się tutaj z innymi kłócić i go bronić . On musi zmienić taktykę no nwm kibice maja transparent wywiesić albo jakieś przyśpiewki wykorzystywać żeby zmienić . Nwm jak to wczoraj wyglądało jak i zagrali w obronie personalnie ale taki Mroziński to musi mieć gościa w środku pola , na ten moment to ten nowy z Garbarni to najwyżej ława i tyle. Jak tam Mistrzyk wczoraj bo z tego co mi koledzy opowiadali to tragedia ?

Pjona_ziom | 2020-09-7 13:07

TOMKO wskazówka dla Ciebie idź na inne forum do działu HUMOR i tam pisz te swoje bajki to może znajdą się ludzie na twoim poziomie.

Rzeczywiście chłopaki po ostatnich zwycięstwach z takimi potęgami jak Olimpia Pysznica oraz Wólka Tanewska za zasługi że odstawili kawał roboty i pokazali ponad przeciętne umiejętności oraz wolę walki w nagrodę dostali wieczór atrakcji do białego rana w Zaciszu.
Ja bym teraz proponował zorganizować piłkarzom i sztabowi treneskiemu jakieś dwa dni w termach czy porządne SPA za te ostatnie dwa mecze z juniorami Korony 17-20 lat i za strzelenie bramki juniorom młodszym w Zamościu. Oczywiście trzeba pamiętać żeby wynagrodzić również prezesów i dyrektorów.

Stalowiec1938. | 2020-09-7 14:37

w nagordę za kompromitację z hetmanem to zawodnicy powini zostać zaproszeni zobaczyć jak prawidzwa fizyczna praca wygląda w zakładach pracy za mniejsze dużo pieniąndze może wtedy by docenili to co mają i zaczeli by zapier... a nie panszczyzne odwalać ,

Młodynie | 2020-09-7 15:23

Ktoś może potwierdzić że Szydelko został odsunięty od prowadzenia drużyny ?

1938fc | 2020-09-7 15:30

Młodynie a kto ci takich głupot naopowiadał?

1938fc | 2020-09-7 15:52

Odsuneli to Sasala w Kszo Ostrowiec za wyniki

Młodynie | 2020-09-7 15:58

I ma go zastąpić Tadek Krawiec

Lasek stw-waw | 2020-09-7 17:17

Jak to sobie nikt nie wyobraża odejścia Szydełki? Tu każdy się tego domaga.

1938fc | 2020-09-7 17:25

Na ten moment to widziałem może z 3 osoby które chcą zwolnienia Szydełki w tym jedna która potwierdziła że nie chodzi na mecze heh wiec no nwm teraz te mecze będą o być lub nie być w klubie trenera . Panie Szymonie trzeba zmobilizować chłopaków bo w środe będzie ciężko to pewne

Stary_kibic40 | 2020-09-7 17:50

Jedyną motywacją dla trenerów i piłkarzy może być podwyżka pensji. Także trzeba im dać podwyżkę. Zasłużyli na nią jak nikt inny w mieście.

Raul | 2020-09-7 18:49

Zgadzam sie w 100% , nie moga trenerzy i pilkarzyki miec pensji utrzymanych z 2 ligi . Za tam ambitna postawe , krew , pot i lzy nalezy sie podwyzka o conajmniej 25%. To nie lada poswieceniez ich strony , bedac starym prykiem z zawodowym kontraktem , mogacym poswiecic sie tylko graniu w pilke , by co tydzien rywalizowac z chlapaki 17 letnimi i to jeszcze na nie najlepszej plycie boiska. A niech tam dajmy im 30 % wiecej w tej 4 lidze.

Raul | 2020-09-7 18:55

I regularnie dostajac od tych chlopakow , czesto pracujacych na co dzien lekcje ambicji , charakteru ,zaangazowania , woli walki , checi i radosci z gry .Plus oczywiscie regularny oklep. Pisalem po spadku , zeby ich sie pozbyc ,bo sie nie nadaja , anikt procz Nas nie zapewni im takich warunkow . Niestety smutne to i prawdziwe.

1938fc | 2020-09-7 19:10

Maciej Górski z Radomiaka dołączy najprawdopdobniej do Pogoni Siedlce czyli możliwe że temat z Fidziem upadł

1938fc | 2020-09-7 19:14

Jednak możliwe że Fidzia będą chcieli sprowadzić bo chyba szukają także 2 napastnika . Kontakty to mają świetne jak na 3 lige chłopaki od nas to prawda ale co my możemy zrobić.

Lats | 2020-09-7 19:45

Tomko zejdż na ziemię. Najlepiej nic nie pisz. Szydełko nic z ta drużyną nie jest już w stanie zrobić. tu potrzeba nowej miotły,przemeblowa? ? skład. Szydełko jest bardzo schematyczny. Im prędzej będzie zmiana trenera tym lepiej dla Stalówki.Od meczu z Pogonią nie da się Stalówki oglądać.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 298 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 890 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 26 235 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 29 200 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.02691