Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą!!!

Wszyscy na Hutniczą!!!
Szanowni Kibice !!!

Przed nami " operacja Chełmianka"!!!

Już w środę , STALÓWKA rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem , przy świetle jupiterów , powalczymy o punkty z Chełmianką Chełm . Pierwszy gwizdek o godzinie 19:38.

WSZYSTKICH sympatyków Stali zapraszamy na to spotkanie . Kupujemy karnety i bilety na sektor dopingujący . Pokażmy Naszą siłę . Zachęcamy znajomych i meldujemy się na sektorze G konkretnym składem . Każdy z Nas jest odpowiedzialny za liczbę osób na stadionie więc działamy. Nie zważając na wyniki i formę kopaczy , ROBIMY SWOJE!!!

TO NASZA POSTAWA I DOPING BĘDZIE ŚWIADCZYĆ O TYM , ŻE JESTEŚMY POZIOM WYŻEJ NIŻ 3 LIGA!!! NAJWIERNIEJSI Z WIERNYCH- FANATYCY !!! Jesteśmy z tym klubem od lat i zostaniemy wierni tym barwom do końca. My jesteśmy wizytówką Stalowej Woli i Stali bo mamy ją w sercu . Głośno dopingujemy od pierwszego do ostatniego gwizdka.

Kasy przy stadionie czynne będą we wtorek , godz. 15-18 !!! Oraz w środę w godz. 18-19 !!!

MUSISZ TAM BYĆ RAZEM Z NAMI !!! Hej STAL !!!

Komentarze (155)

1938fc | 2020-09-7 20:32

Poszło by się na młyn pośpiewać ale karnet na starą trybunę wykupiony ... ale pokażmy siłę panowie !!!

Stary64 | 2020-09-7 20:40

Będzie transmisja.Emigracja czeka.

Kategoriak | 2020-09-8 08:58

Dzisiaj rezerwy grają z Sokołem Nisko o 16:30, a na stronie oczywiście żadnej informacji

Pjona_ziom | 2020-09-8 09:04

Póki jest kasa to doją ale to się niedługo skończy i ...
Podstawy jakiegokolwiek marketingu i promocji miasta, stadionu i drużyny są u nas na najwyższym poziomie a to zasługa pana Dyrektora N. Apelujemy o awans dla tego Pana tu się marnuje ...

Kamil | 2020-09-8 10:42

Transmisji video raczej nie bedzie. Chyba że 4miasta zrobią. Być może uda.mi się zrobić tutaj tekstową

Misio | 2020-09-8 11:42

4miasta bardzo chętnie zrobią transmisję live, jeżeli klub nie będzie robił problemu.

Kamil | 2020-09-8 14:06

Będzie transmisja na tvcom

Mariusz | 2020-09-8 14:24

Zaległy mecz 3 kolejki Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska odbędzie się 16 września 2020 o godz.19:38.

Zapraszamy

1938fc | 2020-09-8 14:31

I zapowidizlei dzisiejszy mecz , marketing ruszył panowie i jutro wszyscy na mecz !!!!

1938fc | 2020-09-8 15:04

Wołoszyn dyrektorem do spraw sportowych

Młodynie | 2020-09-8 15:59

niespodzianka

Stalowiec1938. | 2020-09-8 16:54

po co dyrektor sportowy w 3 ligowym klubie ?

Młodynie | 2020-09-8 16:54

Odnośnie rezerw Za Pilcha dac Patryka Tura różnica kolosalna

Stalowiak1938 | 2020-09-8 17:03

A kto to jest ten Wołoszyn?

Młodynie | 2020-09-8 17:04

Kolega Czubata pracuje w biurze poselskim Warchoła i w Podkarpackim ZPN

Stary stalowiak | 2020-09-8 17:29

Ja pierdziele,do czego to doszło , żeby taki zwykły burak, wieśniak z Jarocina został dyrektorem sportowym, szokbi niedowierzanie, widzę że Lucus dalej rozdaje ciepłe stołki swoich kolesi nie patrząc że ten przydupas ministra Warchoła zwykły cieć malinowy.ktory otwiera mu drzwi przy wysiadaniu z auta i pucuje mu bielutkie lakierki jak pobrudzi sobie w błocie, taki właśnie ktoś będzie zarządzał odpowiedzialną funkcją w klubie za grubą kasę bo jest szowinistycznym wyznawca PiS lamu.W tym klubie nigdy nie będzie normalnie, dopóki polityka i partyjnosc będzie pchana do sportu.Dla mnie to szok, ten gość kompletnie się na tej funkcji nie zna,to kolejne kupę kasy z miasta wyrzucone w błoto.Pieknie się Panowie władcy dalej bawią.nie ma co

Stary stalowiak | 2020-09-8 17:29

Ja pierdziele,do czego to doszło , żeby taki zwykły burak, wieśniak z Jarocina został dyrektorem sportowym, szokbi niedowierzanie, widzę że Lucus dalej rozdaje ciepłe stołki swoich kolesi nie patrząc że ten przydupas ministra Warchoła zwykły cieć malinowy.ktory otwiera mu drzwi przy wysiadaniu z auta i pucuje mu bielutkie lakierki jak pobrudzi sobie w błocie, taki właśnie ktoś będzie zarządzał odpowiedzialną funkcją w klubie za grubą kasę bo jest szowinistycznym wyznawca PiS lamu.W tym klubie nigdy nie będzie normalnie, dopóki polityka i partyjnosc będzie pchana do sportu.Dla mnie to szok, ten gość kompletnie się na tej funkcji nie zna,to kolejne kupę kasy z miasta wyrzucone w błoto.Pieknie się Panowie władcy dalej bawią.nie ma co

Młodynie | 2020-09-8 17:37

Tutaj typowy przykład układów. Myślę że jeszcze pożałujemy odwołania Soleckiego

Pjona_ziom | 2020-09-8 17:47

Początek drugiej połowy
Stal II - Sokół Nisko
Wynik 2-4
Jeśliby kogo inteeesowało

Kamil | 2020-09-8 17:52

Na główną trybunę zostało 356 biletów
Na trybunę od hutniczej 201 biletów

Dzisiaj poszło sporo biletów



Stalowiec1938. | 2020-09-8 18:02

dalej 999 biletów czy już 50 % pojemności czyli koło 2 tyś ?

Kamil | 2020-09-8 18:12

Wydaje mi się, że chyba więcej jak 999. Od Hutniczej 3 sektory zawsze są dostępne w połowie miejsc, a główna raczej połowa wszystkich miejsc.

Johny | 2020-09-8 18:20

Bardziej upolitycznionego i kolesiowego klubu nie pamiętam !!! Tu nie decyduje nic innego jak znajomości i przynależność partyjna. Nie wierzę, że do tego doszło, że moja ukochana STAL stała się domem dla wszystkich "samych swoich"....
Już wolałem ten klub z dymiącym kominem i barakiem za zabytkową trybuną, ale za to z oddanym klubowi trenerem i naprawdę fajną piłkarsko ekipą. Że nie wspomnę jeszcze bardziej odległych czasów.

Pjona_ziom | 2020-09-8 18:25

Stal II - Sokół Nisko
5:3

Stary stalowiak | 2020-09-8 18:34

Johny popieram Cię w 100 procentach.Ja też aż w to nie wierzę, że do tego doszło i tego doczekaliśmy, że nie liczy się sport w naszym klubie i wynik, tylko priorytetem jest obsadzanie stołków kolesiami i przynależność partyjna.To jest chore i ta droga prowadzi do nikąd.Tyle w temacie

Misio | 2020-09-8 18:35

PJONA a nie 3-5 ??? Tak jest na 90minut

Pjona_ziom | 2020-09-8 18:39

A no 3:5 oczywiście

Młodynie | 2020-09-8 18:39

Wołoszyn się nie zna na piłkarzach a będzie transfery robił.Czubat kierowca busa do Anglii kilka lat temu teraz wielki prezes .Ale nagroda za trenowanie musi być.To już Solecki był lepszy przynajmniej nasciągałby ludzi z Rzeszowa

Pjona_ziom | 2020-09-8 18:40

Sokół wygrał a spotkanie było ciekawe. Dużo się działo

Pjona_ziom | 2020-09-8 18:54

Pilch nie nadaje się nawet do rezerw.

Młodynie | 2020-09-8 19:01

Zobaczymy co pokaze Czubat jednak osobiście trochę szkoda Soleckiego człowiek spoza układu.

Kategoriak | 2020-09-8 19:13

Byłem na tym meczu rezerw. Jak ktoś wyżej napisał to ten Pilch faktycznie nie nadaje się nawet do rezerw, za to Tur faktycznie dobrze wyglądał w tym meczu chociaż to tylko młodziki Stali wiec żaden wyznacznik

Makaio | 2020-09-8 19:18

Układy układziki. W Stali to normalka. Przykład idzie z samej "góry", od prezesa i ojca dyrektorka.

Szymek2007 | 2020-09-8 19:54

Nie oceniajmy nowego prezesa i dyrektora w tym momencie. Dajmy im czas.

1938fc | 2020-09-8 20:03

Tutaj nawet jakby przyszedł Zidane i Mourinho na dyrektora to by było zle ? Pytanie chłopaki bilety na jutro kupione czy bedziecie pisać jutro z komputera prosto z domu i narzekac?

Kamil | 2020-09-8 20:09

Zostało dosłownie 3 bilety na sektory G2,G3 i G5. Brawo!!

Stary_kibic40 | 2020-09-8 20:40

Teraz pasuje jeszcze wybrać zastępcę prezesa i zastępcę dyrektora sportowego. Może w tym tygodniu jeszcze. Jest to o tyle istotne, że jak na 4 ligę to dwaj nowo wybrani nie dadzą rady, za dużo obowiązków. Oczywiście potrzebna jest podwyżka dla szydełki. Czubat nie śpij

Jefrey | 2020-09-8 20:56

1938- nie , nie było by żle ...aby byli tylko z Pis-u...tu nie ma nad czym deliberować zaczęli od stadniny skończą na piłce...Rysiu C wie o co jest gra...pierwszy kibic RP.to na marginesie...dość polityki ...przynajmniej w Stali St.Wola

Edek38 | 2020-09-8 20:56

Ludzie. Nie wiem w jakim świecie wy żyjecie ale nie dziwne, że 95 % komentarzy to jakieś poerdol...nie skoro czerpiecie wiedzę na temat swojego klubu od siebie na wzajem. Wylewacie tu swoje domysły, zachcianki i plany a konkretów brak. Ten be, tamten nie, powinien byc inny... jak stare baby.
Recepta jest prosta. Pieniądze!!! Lub prezes z własnym wkładem gotówki. Bez tego nie było i nigdy nie będzie profesjonalnego marketingu , skautingu itd. Dociera do waszych wszechwiedzących móżdżków???
Szansę i pieniądze na stworzenie chociaż namiastki normalności mieli Nowak i Chodorek ale to zmarnotrawili. Każdy następny bedzie miał ciężko bo oni przejedli kasę na" profeskę", której oczekujecie.
Ani Solecki koedyś, ani Czubat teraz nic nie zrobią bez kasy. Proste.
To czy Czubat z Woloszynem są " w układzie" bedzie widac po środkach jakie da im Lucjusz. Ja zakreci kran to wsadzi ich na minę co bedzie niesprawiedliwe bo powinni miec taki sam start jak poprzednicy. Z czusta karta i taka sama kasą. I wtedy mieli by pole do popisu.
Teraz mogą jedynie spłacać 2 ligowe kontrakty patałachów ktorzy nas spuscili z ligi i kopia się po czole z dziećmi w 3 lidze.
Zejdzcie na ziemie bo w klubie nie bylo i poki co nie bedzie profesjonalizmu w marketingu , stronach internetowych itd bo nie ma ludzi i kasy!!!
Został bałagan po tych, którzy mieli te piony zbudować. Ale przepuścili kasę i ...no właśnie.

Edek38 | 2020-09-8 21:06

Zajmujecie się wszystkim tylko nie tym co do Was Kibiców należy. Nikt z was nie kibicuje bo macie 2 zmiany i na emigracji siedzicie albo nie ma DARMOWEJ transmisji!!!
Oczy bolą od waszych profesjonalnych porad na temat prowadzenia klubu i zespołu . Szkoda , że na Internecie spedzacie cale swoje kibicowskie życie a jedyne działanie to klikanie w klawiaturę. Dajcie na luz bo żyłka wam pęknie.
Były spotkania z trenerem w kibice razem to mogliscie mu w oczy powiedzieć wszystko ale monitorem wam zarosly wasze. Zróbcie sobie przerwę. Jutro gramy przy swiatlach . Tak jak chcieliscie.
Kto ma bilet?

Stary64 | 2020-09-8 21:12

No jest transmisja.Wracamy do normalności.Brawo.

1938fc | 2020-09-8 21:20

Edek kto ma ten ma bilet , ja mam karnet i się wybieram . Prawda transmisja wraca wiec emigracja kupować i wspierać . Hej Stal!

Pjona_ziom | 2020-09-8 21:31

Karnety są kupione. A nas po staremu płacz że transmisja droga.

Stary64 | 2020-09-8 21:33

Emigracja nie płacze.

Vielitz44 | 2020-09-8 21:52

EDEK38 - no to popsułeś zabawę w narzekanie, o czym teraz będziemy tu pisać :) Pozostaje jeszcze prostować trenera i jego decyzje:)
Ale z drugiej strony, jedno narzekanie (na czas rozgrywania meczu) przyniosło jednak chyba efekt i gramy w końcu przy jupiterach (chyba że to zbieg okoliczności i po prostu ktoś tam bardzo wolno dochodził do takiej decyzji)...
Zobaczymy czy przy jupiterach będzie lepszy klimat i czy bardziej znośnie będzie się oglądało nasze gwiazdy...

Retoox | 2020-09-8 22:34

Brawo za tą transmisje. Mam nadzieje, że to nie jest jednorazowa akcja a coś co będzie standardem. Z tego co pamiętam w II lidze to po za Widzewem to właśnie na mecze Stali sprzedawała się największa ilość transmisji. Transmisje online meczu w Zamościu oglądało 400-700 osób.Teraz gdy sektor gości jest zamknięty tez pewnie znajdzie się kilku chętnych, żeby z tej opcji skorzystać. Podsumowując jest spora potrzeba na taki produkt a klub może na tym jeszcze zarobić, więc nic tylko działać.

Kamykrah | 2020-09-8 22:40

Jutro pokażemy że STAL to MY
Głośno i na temat!

Dżef | 2020-09-9 06:30

Co za gość , wciąż pompuje balon.
Lepiej nawet niż mój 5 letni syn.

Człowieku zamilcz.
Rafix vel. Tomko , bądź honorowy i po dzisiejszym meczu , ktory ni jak nie pokryje się z Twoimi przewidywaniami - usuń sie w cień.
Usuń , a nie zmieniaj nicku.

Vielitz44 | 2020-09-9 07:54

Ten Tomko to już nie wiem czy na jaja to pisze, taki troll, czy faktycznie w to wierzy.
No zobaczymy co nasze kopacze dziś pokażą, czas zacząć pokazywać, że ta 2 ligowa przeszłość coś znaczy - fajnie jakby dziś obyło się bez nerwów na noc:) - tak to optymistycznie sobie myślę.

Kategoriak | 2020-09-9 08:01

Tez się zastanawiam co ten człowiek ma w głowie. Według niego Pilch strzeli bramke. Czlowieku on wczoraj w rezerwach nie dawał rady, a ty mówisz o zdobyciu bramki na poziomie 3 ligi

Vielitz44 | 2020-09-9 08:21

Pilch dla mnie zagadka, bo z Lechią jak wszedł, to było widać chęci i jakiś tam potencjał - a potem jak wchodził na cały mecz, to coraz to gorzej się prezentował, szkoda. Jak on nie wypali, to trzeba młodych testować, bo gra jednym napastnikiem to u nas nie działa.

Stary_kibic40 | 2020-09-9 09:07

Ciekawe co tam 2 expertów wymyśli na dzisiejsze spotkanie, czyli szydełko i zastępca przywiązany do barw klubowych. Może prezes by w końcu pomyślał o postawieniu ultimatum, w najbliższych 3 meczach - 9 punktów. Chłopie działaj, to nie dhl czy dpd.

Tomko | 2020-09-9 10:24

Dżef - Nie jestem żadnym Rafixem, może wy nim jesteście? To co tacała Chełmianka wygra? Bez takich ceregieli ludzi..
To chyba dobrze że jestem optymistą i życzę Stali jak najlepiej. Wczoraj akurat oglądałem rezerwy i widziałem że Pilch się starał i szarpał. Grał bardzo ambitnie tak samo jak ten Świerad, który zdobył gola z resztą. I trener Szydełko w nim widzi ewentualnego następcę Fidziukiwiecza gdy ten np złapie kontuzję. A przecież jest jeszcze Tomasz Płonka, on może wrócić i być wzmocnieniem. Kolejny doświadczony napastnik, który pociągnie atak do przodu.

Johny | 2020-09-9 10:32

T. Płonka - mąż opatrznościowy, który od lutego rozegrał jedno spotkanie !!!! Nawet gdyby wrócił, to w jakiej formie, dyspozycji i kondycji, po takiej przerwie. Chociaż nie wróci....

Dżef | 2020-09-9 11:15

Optymizm w przypadku Twoim , to szeroko pojęta glupota , tudzież bieda umsylowa n/t tego co sie w klubie dzieje.
Przez takie piepszenie jakie Ty tu fundujesz , ktoś moze uwierzyć , że jest dobrze.
Jest k. Źle. B.źle.
Mamy 4 ligą , Ty co chwile bełkoczesz ile to nie wygramy , a jest czapa , remis albo fuksiarska wygrana.

A może vielitz ma racje , i z Ciebie zwykla prowokatorka.

Optymisto. Optymistycza jestt w tym całym burdelu, tylko i wyłącznie postawa chłopaków którzy reprezentuja godnie Stalówke. I nie są to piłkarze

Vielitz44 | 2020-09-9 11:28

Dokładnie, optymizmem tylko postawa kibiców napawa, poziom jakby systematycznie rośnie nawet, a zmiana trybuny (co mi się akurat nie podobało i pewnie wielu marudziło) to jednak strzał w dziesiątkę.
Szkoda tylko, że ludzi garstka i doping na cały stadion wychodził strasznie blado. Oby dziś doping był na poziomie i piłkarze w końcu dali nam chociaż trochę frajdy...
Jakieś przecieki ktoś ma jeszcze o transferach? Czy już nie ma się co łudzić?

Johny | 2020-09-9 12:30

Najważniejsze transfery ostatnich dni to Prezes i Dyrektor (sorry-żarcik). Poza tym po staremu.... Sam jestem ciekawy, czy to już koniec "wzmocnień". W zasadzie, to wzmocnień nie było - raczej statystyczne uzupełnienie składu

Stary_kibic40 | 2020-09-9 12:48

Przydałoby się jeszcze wzmocnić kadrę trenerską. 3 trenera do obsługi dronów, tak żeby np. dzisiaj szydełko ze swoim gościem przywiązanym do barw mogli podglądać na bieżąco Bonina i Brzyskiego.

Vielitz44 | 2020-09-9 13:01

Stary_kibic40 - daj se już siana, powtarzasz się, męczysz temat jak Tomko swoimi dyrdymałami.

Pjona_ziom | 2020-09-9 14:27

Kiedy można kupić dziś bilety w kasach?

Kamil | 2020-09-9 14:36

Dziś między 18 a 19

Pjona_ziom | 2020-09-9 15:18

Dzięki za jnfo

Nicke | 2020-09-9 15:25

?Trzeba uszanować założenie trenera...? ciekawe czy tak samo gadałeś jak Janas trzymał na ławce Frankowskiego w eliminacjach MŚ? A ten strzelał po tym jak wchodził z ławki...

Dżef | 2020-09-9 15:32

Człowieku nie bredź.
Jaki początek ligi. Pomiedzy ligą nie było przerwy zasadniczo rzecz ujmując. PP , potem okregowe wazony. Do końca ligi mnostwo spotkań. Żeby wyjść z tej ligi , można sie potknąć 5 max 6 razy. Przeanalizuj sobie ostatnie sezony w różnych grupach 4 ligi , kto wychodził.
Kopacze grają piach.
My w tej lidze zostaniemy.
To co sie wyprawia teraz , to efekt kilku poprzednich lat , najgorsze ze dalej sie nic nie zmienia.

1938fc | 2020-09-9 15:45

Pjona Ziom bilety można kupować od 16 do 18/19

1938fc | 2020-09-9 16:04

Pjona jednak mój bład zostaje od 18 do 19 , zle napisałem sr ;)

Pjona_ziom | 2020-09-9 16:04

Dziękówa. Pozdro
Hej Stal!

Retoox | 2020-09-9 16:59

W ramach ciekawostki: stronka (alternatywna dla tvcom) na której jest możliwość wykupienia transmisji do meczów I,II i niższych lig:

» https://polsport.live/

Mam nadzieje, że w klubie nie skończy się na transmisji dzisiejszego spotkania i zrobią sobie z tego stałe źródło dochodu. Tak, żeby uprzedzić jakieś ew. ataki w moją stronę - sam posiadam karnet, ale nie zawsze mogę być na stadionie i chciałbym mieć taką alternatywę.

Młodynie | 2020-09-9 17:54

Avia strzela 6 bramek rezerwom Korony Białek z 3 a my się z nimi męczyliśmy

Okulickiego | 2020-09-9 18:11

Im bliżej do dzisiejszego meczu taka myśl przyszła mi do głowy że ten mecz z Chełmianką może być ostatnim trenera Szydełko. Nie chcę być złym prorokiem ale jak dziś przegrają w dodatku grając te "bezmyślne wybijanki" to trzeba będzie przerwać tą Szydełkowă myśl trenerską. Nie ma co czekać. Ale pożyjemy zobaczymy.

Pazimieh | 2020-09-9 18:18

podobno na tvcom.pl miała być transmisja za 10 złotych, a tu pokazuje się 15 złotych. Czy to nie lekka przesada za tą buraczaną ligę?

Marco | 2020-09-9 18:33

Wnioskuje że cena ma zniechęcić kibiców mieszkających w Stalowej i okolicy do oglądania na tv.com i zarazem zachęcić do przyjścia na stadion. Do tego zapewne w klubie są zdania że emigrację stać na wykupienie transmisji i wsparcie w ten sposób klubu.

Stary_kibic40 | 2020-09-9 18:52

Za taki poziom to transmisja powinna być max 5 zł. Cóż to kibice z Lublina się tak pchają do Stalowej Woli, że Policja musi działać teraz....

Pjona_ziom | 2020-09-9 19:18

Sobotka z Panem Płonką mają u nas exrtra płatne wakacje SPA
Te kontuzje żle wróżą .. dojdą kartki i niedługo będziemy grać samą młodzieżą..

Kamil | 2020-09-9 19:26

Stal: Siudak - Jarosz, Witasik, Khorolskyi, Zięba, Stelmach, Jopek, Mroziński, Zmorzynski, Surmiak, Fidziukiewicz.

Chełmianka: Ciołek - Brzozowski, Mysliwiecki, Wojcik, Gradz, Wolos, Bonin, Kotowicz, Brzyski, Prytuliak, Maliszewski.

Pjona_ziom | 2020-09-9 19:27

Świerad na ławce

Kamil | 2020-09-9 19:29

Chemianka pod stadionem

Kamil | 2020-09-9 19:30

Jakieś 15 samochodow

Lubelak | 2020-09-9 20:06

Nikt nic nie pisze co się dzieje na meczu? Wynik ciągle 0-0?

Amator | 2020-09-9 20:11

Z ciszy wnioskuje ze jeszcze nie jest 4:0. Co do emigracji - to pewnie, sam bardzo chetnie ogladam ale na tygodniu to sie raczej pracuje o tej porze :), wiec fajnie miec relacje pisana. Poza tym byc moze czesc emigracji [mowie tu tez na swoim przykladzie] chcialaby nawet wesprzec klub w formie kupna karnetu ale nie ma jak - nawet jakby to mial byc symboliczny karnet, albo tak jak to ma miejsce gdzie indziej - kupienia chocby dla kogos, to opcji brak. Coz, malutki klub to i z opcjami mizernie; trzeba sie z tym pogodzic :)

Lubelak | 2020-09-9 20:19

Relacja ze strony Chełmianki:
8 min rozegranie piłki po rzucie rożnym, strzał Brzyskiego z narożnika pola karnego tuż obok słupka
15 min strzał gospodarzy, Ciołek wybija piłkę na rzut rożny
25 min akcja Bonina, Wójcik w stuprocentowej sytuacji z 12 m strzela tuż obok słupka
29 min Maliszewski żółta kartka
35 min stuprocentową okazję ma Grądz, strzela w krótki róg, bramkarz paruje piłkę na rzut rożny
39 min z 20 metrów strzela Wójcik, piłka poszybowała metr nad poprzeczką

Amator | 2020-09-9 20:25

Dzieki; trudno sie przyzwyczaic do tej "3" ligi

Kamil | 2020-09-9 20:26

Na razie słabo. Po jakieś dwie sytuacje może po jeden groźniejszej. Chemianka prowadzi grę

Daro | 2020-09-9 20:28

Nawet nie wiedziałem, że Wójcik gra w Chełmiance. Taki środkowy u nas by się przydał.

Młodynie | 2020-09-9 20:30

Był temat sprowadzena Wójcika w zimie

Pjona_ziom | 2020-09-9 20:33

Co tu pisać
Nasz zespół wygląda jakby się bali wyjść. A do tego głupie nerwowe zachowania w środku obrony. Z przebiegu 1 połowy lepsi byli goście. STAL wszystkie akcje bokiem i laga. Nie mamy środka. Stelmach pierwszy do zmiany

Pjona_ziom | 2020-09-9 20:33

Ale potrzeba kogoś ofensywnego do ŚRODKA!

Vielitz44 | 2020-09-9 20:36

Ustawienie dramat, gra słaba, nie idzie nic. Stelmach dziś bardzo słabo, musi wejść drugi napastnik, bp Fidziu z przodu nie ma z kim grać. Chełm chyba faktycznie bardziej ogarnięty...

Amator | 2020-09-9 20:38

no to trener leci...; jak zawsze

Kamil | 2020-09-9 20:56

65 minut nie najlepiej to wygląd. Surmiak mail okazje ale z 10m nie trafił

Lubelak | 2020-09-9 20:57

Relacja:
8 min rozegranie piłki po rzucie rożnym, strzał Brzyskiego z narożnika pola karnego tuż obok słupka
15 min strzał gospodarzy, Ciołek wybija piłkę na rzut rożny
25 min akcja Bonina, Wójcik w stuprocentowej sytuacji z 12 m strzela tuż obok słupka
29 min Maliszewski żółta kartka
35 min stuprocentową okazję ma Grądz, strzela w krótki róg, bramkarz paruje piłkę na rzut rożny
39 min z 20 metrów strzela Wójcik, piłka poszybowała metr nad poprzeczką
43 min rzut wolny dla Chełmianki. Dośrodkowanie Brzyskiego, piłka spadła Wołosowi pod nogi, ale bramkarz Stali ofiarnym wejściem ratuje sytuację
44 min groźna akcja Stali, strzał z 25 m obok bramki
Koniec pierwszej połowy 0-0. Dobry mecz naszego zespołu

Druga połowa
Dobry początek w naszym wykonaniu
56 min żółta kartka dla Rafała Surmiaka
57 min groźna akcja Stali. Strzał z 14 m broni Ciołek
60 min za Myśliwieckiego Skoczylas

Amator | 2020-09-9 21:00

niewiele tej Stali w Stalowce - wynika z relacji

Kamil | 2020-09-9 21:04

0-1 Prytuliak 72

Vielitz44 | 2020-09-9 21:04

To tyle z szydełko. Leci gość.

Vielitz44 | 2020-09-9 21:05

Akcja z niczego, z daleka ot tak strzał i tyle...

Dżef | 2020-09-9 21:06

TOMKO DAWAJ

Młodynie | 2020-09-9 21:07

Teraz to powinni oddać koszulki trenerzy też

Kibic z młodynia | 2020-09-9 21:10

Stalówka bez charakteru pomysłu na grę od paru spotkań. Kończ Waść wstydu oszczędz

Lubelak | 2020-09-9 21:12

62 min koronkowa akcja Chełmianki, Prytuliak strzela obok lewego słupka
67 min rysuje się lekka przewaga gospodarzy
72 min goooool ?? dla Chełmianki Aleks Prytuliak prowadzimy 1-0. Aleks uderzył z 25 m, piłka skozłowała przed bramkarzem, wpadła do bramki tuż przy słupku

Stallzks | 2020-09-9 21:16

Dalej wierzcie w fenomen szydełki. Człowiek tylko uczy się fachu, robi pozory trenerki a nam serwuje rasową amatorkę, wystarczyło że nam ligę tu spuścił, jak widać na tym nie poprzestanie...

Vielitz44 | 2020-09-9 21:16

Dalej jednym napastnikiem, zero pomysłu. Dramat.

Amator | 2020-09-9 21:17

Czyli wyglada na to ze w tym momencie jesteśmy dobrzy ale na Pysznice.

Młodynie | 2020-09-9 21:19

Ale taka Chełmianka zrobiła transfery lepsze Prytuliak Wójcik a nasi jak zwykle nic dramat

Okulickiego | 2020-09-9 21:20

Szydełko i Bober już spakowani.....!!!! Od sparingu z Resovią początkiem roku..... NIC K... A się NIE ZMIENIŁO....!!!! DOŚĆ..... ZABIERAĆ SIĘ K... A NIC K... A ABSOLUTNIE NIC...... NAWET FRAJERZE NIE PRZYCHODŹ NA KONFERENCJĘ I JEDYNE CO TO ZABIERAJ SIĘ WRAZ Z TYM BOBEREM.... PRECZ....!!!!

Mariuszstalowa | 2020-09-9 21:22

Chyba ktos leci ze stalnowiska dzisiaj.

Kibic z młodynia | 2020-09-9 21:22

Nie pozostaje nam nic innego jak zmienić trenera w trybie pilnym. Stałem murem za nim ale już dość.

Jw27 | 2020-09-9 21:24

Tego juz się nie da oglądać. Układa się w całość-spadek, szczęśliwy remis w Hetmanie, Porazka z Avią i dziś klapa. Z tego nic nie bedzie. Grają jak za kare.

Leon | 2020-09-9 21:32

Dramat dramat dramat !!! Ratować tę ligę i zaczynać od nowa budowanie drużyny. Czeka nas klika lat posuchy. Cytująć klasyka "Coście sk...ny uczynili z tą drużyną ?"

Lubelak | 2020-09-9 21:32

81 min strzał Brzozowskiego z 30 m, piłka w samo okienko w ostatniej chwili bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny
83 min dwie zmiany w Chełmiance. Dąbrowski za Bonina, Wawryszczuk za Wójcika
89 min dwie kolejne zmiany w zespole Chełmianki, Adamski za Grądza i Bednara za Prytuliaka w dalszym ciągu 1-0, nerwowa końcówka
Ambitnie walczymy do końca, doliczony czas, drużyna nieustępliwie walczy
90+2 setka Bednary, bramkarz broni, mamy rzut rożny
Koniec

Motomoto | 2020-09-9 21:32

Ten Surmiak to kiedys gral w pilke czy tak dostalismy go gratis za zakup jakiegos sprzetu sportowego??

Pazimieh | 2020-09-9 21:36

Takiego paździerza dawno nie oglądałem. Zero pomysłu, same dzidy do przodu, a tam jeden nasz zawodnik

Wojtas93 | 2020-09-9 21:41

Kim wy chcecie awansowac nawet jak szydelke wymienia ? Surmiakiem co jak piłkę dotchnie to straci zmorzynski w 94 minucie łupie z 40 metrów na bramkę i myśli że wpadnie Waszkiewicz piłki nie umie przyjąć stepniowski żelu na glowe nawalone jak Ronaldo a kręci się w kółko aż sam się zamota mrozniski tylko po boisku biega kim wy chcecie punkty robić ??? Dziećmi po 21 lat co jak stanie koło nich Bonin to ich oddechem odepcha ? Takiego gówna dawno nie było i tylko nasuwa się takie powiedzenie jak z killera stalowce.kazdy wjebie gola a stalówka nie strzeli Bo nie umie ....ale vipy siedzą i się śmieją bo Kaska leci za taki paździerz nie powinni w ogóle wypłaty dostać .

Mx310user | 2020-09-9 21:44

WOJTAS93 dokładnie, do tego towarzystwa dodałbym jeszcze Stelmacha, który ma spore problemy grając z Pysznicą a co dopiero na poziomie ligowym.

Wojtas93 | 2020-09-9 21:46

Wescie Tomko zablokujcie bo jak się czyta co on stęka to się krew gotuje ....

Mariuszstalowa | 2020-09-9 21:47

Potrzeba nowej miotly. Szydelko mial czas na skompletowanie druzyny . Dowidzenia z taka taktyka .

Cider | 2020-09-9 21:47

Przykto to stwierdzić ale niestety jesteśmy bardzo cieńcy razem z tym pseudo trenerem. I myśle że jak się nic w tym klubie nie zmieni to pogramy sobie w tej lidze buraczanej pare ładnych lat albo znowu walka o utrzymanie. Nie ma co wiecej pisać bo aż się płakać chce jak się paczy na to wszystko.

Mx310user | 2020-09-9 21:50

Przychylam się do prośby o zablokowanie Tomko.

Wojtas93 | 2020-09-9 21:51

Tomko ręce opadają co ty pierd...olisz już Puławy nam odjeżdżają jak będziesz sobie czekac aż gwiazdeczki odpala to będzie 20 PTK do odrobienia w dupę sobie potem mogą zwycięstwa wsadzić ... Ale szkoda wchodzic z tobą w polemikę bo jak będzie ktoś na ciebie pluł to itak powiesz że pada deszcz . I nie dasz sobie przegadać .

Stary_kibic40 | 2020-09-9 21:51

Jak tam obrońcy niesamowitego treneiro i jego zastępcy? Szydełko drona nie było czy co? Bajkopisarzu jeden.

Kamilosss | 2020-09-9 21:56

Czy ekspert Tomko usprawiedliwił już piłkarzy? Czy znalazł winnego porażki? Pewnie muszą się przyzwyczaić do gry przy jupiterach?

Kamilosss | 2020-09-9 22:04

Misio i inni. Mamy taką kadrę dobrą, że w pierwszej połowie na ofensywnym pomocniku i często na prawym skrzydle grał... PIOTR MROZIŃSKi, czyli gość, który grał w tamtym sezonie na środku obrony. Teraz nagle ma kreować i ścigać się na skrzydle.

Druga połowa to już częste wizyty na skrzydle... JOPKA. Dramat. Defensywny pomocnik na skrzydle.

Nie ma komu kreować gry, nie ma skrzydłowych, gramy nadal tym betonowym ustawieniem na 5 obrońców, walka o utrzymanie.

Sciemaa | 2020-09-9 22:05

Info z konferencji.... szydelko na chwile obecna trwa nadal

Marco | 2020-09-9 22:07

Jak można grać taktyką na wrzutki jak się wpuszcza do ofensywy ludzi co mają po 150-160cm . W ogóle kto miał łep by tak wysokich graczy sprowadzać do tego klubu. Zdecydowanie brakuje kogoś z pokroju Śpiewaka który się dobrze rozumiał z Fidziem na boisku i to dawało przewagę w konstruowaniu szybkich i celnych akcji. Miejmy nadzieję że Szydełko będzie miał honor i poda się do dymisji.

Kamilosss | 2020-09-9 22:09

Najlepsze jak Fidziu wrzucał na Surmiaka :DDDD

Okulickiego | 2020-09-9 22:12

Tego się nie da oglądać ....!!! Po golu dla chełmianki wyszedłem i mam dość !!!!
NATYCHMIAST TRZEBA TO PRZERWAĆ !!!
ŻADNYCH durnowatych tłumaczeń TRENERA SZYDEŁKI BO TO JEST KOMPROMITACJA....!!!
35 LAT TEMU JA TEŻ GRAŁEM W TYM KLUBIE I TERENEREM BYŁ RUDOLFO PATKOLO ....!!! SZYDEŁKO I BOBER WIECIE K..WA KTO TO BYŁ ???? WIECIE ??? CH..A !!!
Piłka nożna to jest k..wa PROSTA GRA !!!! trzeba biegać i k..wa TRZEBA MYŚLEĆ !!!! A CO TY BOBER I SZYDEŁKO ROBICIE CAŁY TYDZIEŃ ??? CO ROBICIE OD PÓŁ ROKU....
NIE tak dawno dawałem ci Szydełko kredyt zaufania po spadku ....ale NIC K..WA SIĘ NIE ZMIENIŁO !!! WIEM ŻE wzorujesz się na Serie A ....KU..A !!! POKAŻ MI DRUŻYNĘ Z SERIE A KTÓRA GRA TAKĄ WYBIJANKĘ KTÓRA MILION NIECELNYCH PODAŃ GRA KTÓRA ZAWSZE ALBO ZA MOCNO ALBO ZA SŁABO ALBO COŚ TAM I COŚ TAM ...!!! NO K..WA POKAŻ MI TAKĄ DRUŻYNĘ !!!!
JUŻ NIE MUSISZ NIC TU POKAZYWAĆ ZWYCZAJNIE WY......LAJ Z TĄD !!!!
I ZABIERAJ TEGO WIRTUOZA BOBERA I CAŁĄ SWOJĄ MYŚL UEFA PRO SZKOLENIOWĄ !!!

NATYCHMIAST TRZEBA TO PRZERWAĆ ....!!!!

ZGŁASZAM SIĘ NA OCHOTNIKA CAŁKOWICIE ZA DARMO ŻE MÓGŁBYM POPROWADZIĆ TĄ DRUŻYNĘ DALEJ ....
NIE MAM ŻADNEGO WYKSZTAŁCENIA TRENERSKIEGO ANI UEFA PRO I INNYCH GŁUPOT ....ALE NIE POZWOLĘ NA TAKĄ WYBIJANKĘ TAKĄ GRĘ ŻE WSZYSTKO Z PIERWSZEJ PIŁKI + NON STOP GRA W DZIADA ....BRAK CAŁKOWITY PRZYTRZYMANIA PIŁKI ROZWGRANIA WYMIANY KILKU PODAŃ NO K..WA TAK PROSTYCH RZECZY JAK PRÓBA DRYBLINGU CZY CHOĆ BY DOKŁADNE ODEGRANIA DO KOLEGI ..... NO GDZIE TO K..WASZYDEŁKO I BOBER JEST !!!! GDZIE TO K..WA JEST....!!!
KOŃCZĘ TEN KOMENTARZ I MAM NADZIEJĘ ŻE JUTRO JUŻ WAS PSEUDO-TRENEJRO BOBER-SZYDEŁKO NIE BĘDZIE !!!!
wiem że ma kontrakt do przyszłego roku i odsunięcie od prowadzenia drużyny to będą koszty ....Ale PREZES do roboty..... !!!! .... ZAWSZE MOŻNA DAĆ ZADANIE DO WYKONANIA SZYDEŁCE BO DEFAKTO NIE MA SENSU ABY DALEJ PROWADZIŁ STALÓWKĘ.... NIE WYWIĄZE SIĘ Z ZADANIA TO OUT ...!!! I JUŻ ŻADNE KONTRAKTY CZY INNE UMOWY !!!!
taka podpowiedz ....!!!

Amator | 2020-09-9 22:13

Miesiac temu wygrywamy na wyjezdzie, z marszu w pucharze z obecnym liderem 2 ligi - Skra a dzis przegrywamy z 3-ligowym przecietniakiem u siebie, w meczu, po ktorym wielu mialo nadzieje ze wreszcie cos [procz swiatel] ruszy. Nie udalo sie zalatwic przy stole a najwyrazniej na boisku jest jeszcze gorzej, a moze 3-cia silniejsza od 2-giej?

Vielitz44 | 2020-09-9 22:17

No ten gość jednak nie ma pomysłu na tą drużynę, a gra jednym napastnikiem to jakiś żart. Fidziu zduszony, nie ma z kim grać. To się wyczerpało, szybko trzeba zmienić, Jaro albo Adamus - a potem może myśleć o czymś innym. Z tego nic po prostu nie będzie, to nie działa i chyba już nie zadziała. Następny mecz może zagrać drugim składem, może oni też potrzebują odpocząć, bo ani w nich energii nie widać, ani radości z gry. Szkoda jak ch..., bo fajna atmosfera, sporo ludzi - to wszystko teraz przepadło, sezonowcy oleją mecze na długi czas...

Młodynie | 2020-09-9 22:20

Jedynie Fidziu i Ukrainiec się nadają dobry mecz musi panować nad emocjami jeszcze

Jaszczur | 2020-09-9 22:20

Jezeli prezes zna sie na pilce noznej i zalezy mu na dobru druzyny to musi zwolnic tego trenera . Koniec tego dziadostwa!!!

Dżef | 2020-09-9 22:22

Wypier.
Dać do druzyny wychowanków.
Wszystkich.
I tak tu zakisniemy i tak.
Jak sie uda utrzymać , to sie uda

Siatkarz | 2020-09-9 22:28

Tomko . To jest najlepszy moment na zmianę, do końca sezonu 35 meczy, nowa miotła to posprząta . Ale mam nadzieję że Szydełko zabierze cię ze sobą.

Dżef | 2020-09-9 22:28

I jaka k.rwa lekcja dla szydełki.
Uczy sie chłop trenerki na doświadczeniach w naszym klubie.
Niech sp.rdala

Dżef | 2020-09-9 22:29

przunajmniej byłby remis

Dżef | 2020-09-9 22:29

przunajmniej byłby remis

Młodynie | 2020-09-9 22:32

Szydełko się nie nadaje ściągnął synka Surmiaka i Pilcha co grać nie potrafią .Taki Prytuliak co ciągnął grę w Elblągu dlaczego gra w Chelmiance lepsze warunki sportowe finansowe zaplecze ? Taki zawodnik by się przydał co weźmie grę na siebie u nas takich nie ma

Kamilosss | 2020-09-9 22:37

bo u nas od lat scouting lezy i kwiczy. Czasem uda się kogoś ściągnąć jak Trąbka, ale większość transferów jest nietrafiona.

Okulickiego | 2020-09-9 22:42

NATYCHMIAST TRZEBA TO PRZERWAĆ !!!
gdzieś slyszałem że klub dokonał zakupu drona na potrzeby szkoleniowe trenerów Szydełko i Bober .... MOJA PROPOZYCJA JEST TAKA GDYBYM BYŁ TRENEREM .... TEN DRON JAK NAJBARDZIEJ POTRZEBNY !!! BEZ DWÓCH ZDAŃ !!!! OD CZASU DO CZASU PRACOWNIK ODPOWIEDZIALNY ZA SPRZĄTANIE NA STADIONIA URUCHAMIAŁBY TEGO DRONA W CELU SPRAWDZENIA JAKI JEST POZIOM KURZU I ZWYKŁEGO SYFU NA JUPITERACH .
w CELACH SZKOLENIOWYCH JEŚLI Z POZIOMU MURAWY ZA MAŁO TO WYSTARCZY WEJŚĆ NA SZCZYT GŁÓWNEJ TRYBUNY I Z TAMTĄD WIDAĆ WSZYSTKO ŚWIETNIE .... NO ALE NA KURSACH UEFA PRO O TYM NIE MÓWIĄ....!

APEL DO ADMINISTRATORA STRONY !!!

PROSZĘ O BEZWZGLĘDNE USUNIĘCIE KOMENTARZY AUTORA "TOMKO" I ZABLOKOWANIE DALSZEGO KOMENTOWANIA ORAZ ZWRACANIE WIĘKSZEJ UWAGI NA LUDZI KTÓRZY KOMPLETNIE NIE WNOSZĄ KONKRETÓW W DYSKUSJACH BYĆ MOŻE SĄ TO OSOBY PODSTAWIONE CELOWO ABY ROBIĆ TZW. ZŁĄ ROBOTĘ...!

Pjona_ziom | 2020-09-9 22:49

Jeszcze kilka kolejek temu nie byłem za zmianą trenera no bo ufałem jak głupi... Ja wie że tu nie tylko trener winny ale cały sztab ale do CH..A ile pieniędzy było jaki budżet i CO ? To nie jest klub dla ku...a do zarabiania i dojenia kasy zrozumcie to. KONIEC.
Potrzeba zrobić w szatni porzadek!
Ale kto zrobi?
Dalej układy i prezes bez jakiejkolwiek chryzmy i charakteru byle była posada i pieniążki.
PRZYKRE TO JEST bardzo ale potrzeba wypier...ć większość i zacząć od początku. Jednym słowem potrzeb e jest trzęsienie i kilka osób które mają STALOWY charakter i serce dla tej drużyny.

Stalowiec1938. | 2020-09-9 22:59

Trener trenerem ale piłkarze też co odpier... żaden trener nic nie poradzi jak 11 gościom nie chce się biegać itp itd ewidentnie widać że chemia się skończyła w zespole i piłkarze grają przeciwko trenerowi kur... dopiero potrafili grać w 2 lidze jak równy z równym a teraz to co odpier.... to się w głowie nie mieści tylko kur.. czemu naszym kosztem ! Dzisiaj frekwencja dopisała i jak ludzi oni chcą przyciągnąć taką kaszaną ! kur... stadion jupitery płyta kontrakty 2 ligowe a pajacują na boisku i panszczyzne odpier.. kur... nikt nie wymaga cudów ale jakieś podstawy jak zaangażowanie i walka

Jefrey | 2020-09-9 23:08

Tomko-wyp......laj i żebym cię tu kur... więcej nie czytał....

Jefrey | 2020-09-9 23:17

Małą łyżeczką? Nóż ku...jeden napastnik ...to ty chyba na mecze nie chodzisz...a ilu mamy napastnik?w w przodzie....kur...a jeden!!!! Ktôry większość meczu gra w środku boiska...tak jak napisałem wcześniej wyp....z tejrony

Jefrey | 2020-09-9 23:18

Sorry...strony

Pjona_ziom | 2020-09-9 23:29

Ten mecz był podobny do naszego ostatniego w 2 lidze. Oczy bolą jak się widzi piłkarzy którzy stoją i czekają na koniec meczu przy wyniku 0-1
Ani ambicji ani umienętności ani chęci do gry. Na następny mecz u siebie potrzeba juniorów z 2 drużyny.

Livio | 2020-09-9 23:29

Na miłość boską czy ktoś w tym klubie w końcu otworzy oczy i podziękuje temu trenerowi...To jest kompletna katastrofa!!! Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę!!! Ten człowiek za chwilę spusci Stalowke z 3 ligi...To jest jakieś nieporozumienie.

Daro | 2020-09-9 23:34

Większość zawodników gra piach ale tak była budowana kadra, że nie mamy bramkarza i mamy jednego napastnika.

Do tego upieranie się na taktykę 3-5-1-1 i zagranie na skrzydło, jak się uda dośrodkowanie na dwóch zawodników w tym jednego 1,6 m wzrostu i bez Fidzia bo Fidziu musi grać w środku i rozdzielać piłki bo inni nie potrafią. Tak jest non stop.

Zawodnicy są zmęczeni, a każe im się grać w Pucharze czy rezerwach zamiast dać im odpocząć.

Motomoto | 2020-09-9 23:58

Czy pan trener zrezygnowal na konferencji czy nie??

Pjona_ziom | 2020-09-10 00:16

Drużyna gości wrzuciła wypowiedź ich trenera na konferencji a u nas cisza

Kibic z młodynia | 2020-09-10 05:59

Panie Czubat oczekuje od Pana pierwszej męskiej decyzji jako prezes.

Fanatyk38 | 2020-09-10 06:43

Jak ma jaja to powinien podać się do dymisji i zawijać jeszcze dziś. Przy okazji zrezygnować z kasy za wrzesień!!!
Koniec tego festynu!!!

Kamil | 2020-09-10 07:15

Trener Szydełko nie zrezygnował na konferencji. Myślę że coś się dziś może zadziac

Stallzks | 2020-09-10 07:32

Trenerski duet spuścił nam ligę przy idealnym terminarzu, teraz pokazują w pełni swoje możliwości... Macie co chcecie.

1938fc | 2020-09-10 08:23

Następcy Adamus albo Kijak tak się słyszy najczęściej

Młodynie | 2020-09-10 08:36

Wolałbym Wieprzecia albo Gąsiora Adamus gra za defensywnie

Daro | 2020-09-10 09:28

Tylko nie Kojak. Gąsior byłby dobry. Szkoda, że ze względów politycznych Wieprzęć nie będzie.

Daro | 2020-09-10 10:07

Oczywiście chodziło mi o Kijaka.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 422 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 310 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 102 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 141 288 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03044