Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Święto na trybunach, blamaż na boisku.

Święto na trybunach, blamaż na boisku.
STALÓWKA - Chełmianka 0:1

Po kolejnym meczu na żenującym poziomie, Stal przegrała na własnym stadionie z Chełmianką 0:1. Na wysokości zadania stanęli natomiast Kibice. Mecz przy świetle jupiterów o 19:38 zmobilizował zielono-czarnych sympatyków . Liczny młyn z głośnym dopingiem do momentu straty bramki. Kilka flag na płocie w tym debiut "Brygady" , która uszyta została na wzór starego płótna. Pojawiła się również oprawa, Flagi na kij oraz zielone i czarne świece dymne.

Niestety , święto przy HUTNICZEJ popsuli główni aktorzy, którzy ...przeszli obok meczu. Już w trakcie 2 połowy lecą w stronę "piłkarzy" odpowiednie przyśpiewki a po końcowym gwizdku , "wkłady" i trener długo słuchają reprymendy .

STAL TO MY!!!

Komentarze (78)

Kamil | 2020-09-10 09:33

Wczoraj podobno ma trybunach był jeden z byłych trenerow Widzewa

Młodynie | 2020-09-10 09:40

Dużo trenerów przyjeżdza do nas na mecze taka sama pewnie sytuacja jak z Marcem. Nowym zapewne bedzie Kijak na układy nie ma rady

Johny | 2020-09-10 10:09

Ktokolwiek, byle nie ten smieszny trener, który cofnął jakość gry drużyny o kilka lat świetlnych. Trzon druzyny pozostał, a ogląda się zupełnie inny zespół. Nigdy nie grali wybitnie, ale teraz to nawet mają problem z przyjęciem piłki. To jest poziom już nawet nie III ale IV ligi !!!! Sytuacja gdy Fidziukiewicz centruje na główkę naszemu "karłowi" wszystko mówi... Ci ludzie nie wiedzą gdzie mają biegać a zresztą siły maja na 15 minut. To jest katastrofa !!!!

1938fc | 2020-09-10 10:53

Na Wisłoke coś czuję że Szydełko zostanie ale ile można grać tą formacją z 3 w obronie nie dość że my bronić się nie umiemy to jeszcze ustawia taką formację defensywa . Jak chlopa broniłem tak teraz no nie widzę innej opcji niż zwolnienie / dymisja . Teraz pojadą do Dębicy i będzie podobnie , ławki nie mamy nikt nie wnosi . Mistrzyk już kontuzja świetny transfer, najgorszy w Zamaosciu . 1 i 2 Płonka kontuzja , Sobotka to niby może grać a nie gra . Dobrze że dowiedzieli się wczoraj co ludzie o nich myślą , cieszy to że sporo ludzi zostało i im powiedzieli co i jak. Goście wczoraj po meczu przepraszeni i nic nie powiedzieli chyba się nie spodziewali takiej reakcji. Jest tragicznie i nwm nie widzę poprawy w Sobotę w Dębicy

Młodynie | 2020-09-10 10:54

Damian pokaże im jak się gra w piłkę

Stary_kibic40 | 2020-09-10 11:49

Oni są jeszcze obrażeni za to, że po meczu z Siedlcami musieli koszulki oddać. Prawie wszyscy z nich zostali i znowu robią to samo. Sytuacja nie do wyjaśnienia. Czubat ty chłopie żyjesz tam, czy zapadłeś już w sen zimowy??? Drugi nowak się powtarza? Zero reakcji, kolejna niemowa.

Młodynie | 2020-09-10 13:32

Miał zrobić konferencje prasowa i gdzie jest ?

Młodynie | 2020-09-10 14:00

W razie zwolnienia raczej będziemy musieli płacić Szydełce pensję więc dlatego nie chcą go zwolnić

Szymek2007 | 2020-09-10 14:30

No niestety Szydełko z tej drużyny nie jest w stanie nic wykrzesać.

Pjona_ziom | 2020-09-10 14:31

Nie tak dawno byyła podobna sytuacja. Też trener specjalista niby dobry ale w końcu wyszło że trzeba było rozwiązać kontrakt i płacić chyba za rok w przód nie małą kwotę...

Stary_kibic40 | 2020-09-10 14:32

Chłop jest dorosły, powinien postawić sprawy jasno. Ok próbowałem w 2 lidze, nie wyszło. Próbuję teraz w 3 lidze, jest tragedia. Ten zespół potrzebuje nowej siły, nowego natchnienia. Składam rezygnację. Rozwiązać kontrakt za porozumienie stron i po sprawie. Oczywiście z drugim trenerem to samo.

Sciemaa | 2020-09-10 14:37

Ja tam mysle ze raczej ma zapis ze w kazdej chwili moze poleciec za wyniki... A jak by mial honor to by sam zrezygnowal.

Młodynie | 2020-09-10 14:37

ma ważny kontrakt nie wiem jakie są warunki ale byłby głupi gdyby nie zabezpieczył się finansowo w razie zerwania umowy

Młodynie | 2020-09-10 14:39

tymbardziej patrząc kto ten kontrakt przygotowywał

Johny | 2020-09-10 14:56

Sam nie zrezygnuje, bo przecież nie odetnie się od pensji. A ze swoimi fantastycznymi wynikami ( spadek z ligi przy większości meczów u siebie i tragiczne rezultaty w III lidze), to raczej szybko by klubu nie znalazł

Amator | 2020-09-10 14:59

Pilka to zabawa a zabawa i zabawki zawsze sie w koncu znudza, zepsuja itp. Z jednej strony jest trener, czlowiek jak kazdy inny ktory tez musi z czegos zyc i to jest zrozumiale. Ma taki a nie inny zawod i jakby nie bylo cos musi w sobie miec skoro trenerem jest i gdzies tam zawsze laduje. Przygladnijcie sie np polskim wielkim - typu Legi czy Lech, gdzie jest wieczne niezadowolenie z trenerow, wlascicieli. Gdzie trenera zazwyczaj zmienia sie po roku, od razu po odpadnieciu z pucharow i to niezaleznie od tego czy opcja byla zagraniczna, czy krajowa czy tez nawet swojska. Vuko zdaje sie byc na dzis chlubnym wyjatkiem ale nie ma co glosno mowic bo tez jeszcze dlugo na stolku nie siedzi a Legia jeszcze z LE nie odpadla. Pech Stalowki i Szydelki zarazem to ten cholerny spadek - bo przeciez jeszcze pod koniec sezonu chor kibicow wychwalal trenera i obrana strategie. Ktos tam w srodku musi badz powinien wiedziec co jest zle - grajki, strategia, chemia? Pytanie czy jest tam ktos kto sie na rzeczy orientuje ale skoro slysze ze nowy prezes siedzi w pilce to powinien raz na rzeczy sie znac a dwa dostac troche czasu zeby porzadek zrobic, tym samym pewnie ten sezon juz stracony. Jesli pilkarze graja przeciw trenerowi to moim zdanie powinno sie ich wypieprzyc w pierwszej kolejnosci - niezaleznie od jakosci trenera, ale tego sie raczej nie wie i nigdy nie dowie.

Pjona_ziom | 2020-09-10 15:45

Kasa od Lucka jest? Jest. Duża? Ano spora.
Stanowiska obsadzone? Oczywiście dyrektorzy prezesi i wszyscy, sztab jak w ekstraklasie. Piłkarze mają wysokie kontrakty? Pieniążków nie brakuje. Boiska i całe zaplecze jest? Jak w ekstraklasie. Pozbyli się niewygodnych osób ? Ano w szatni sielanka.

Młodynie | 2020-09-10 15:52

Na tle 3 ligowców wyglądają słabo kuleje to co nas spuściło z ligi czyli atak .Odeszli Ciepiela i Kacper którzy wspomagali Fidzia teraz nie mamy czym straszyć z przodu

Amator | 2020-09-10 16:21

Ilu ludzi tak naprawde pracuje w klubie? Rozumiem ze prezes, jakis vice, trener, 2 trener i kilku innych trenerow. Jest ktos jeszcze? Jakis marketing, sprzedaz, sekretarka choc? Ma ktos jakies orientacyjne dane?

Misio | 2020-09-10 16:21

Pech polega na tym, że rozegrali 20 meczów w 3 miesiące, praktycznie nie było przerwy między sezonami, a teraz jeszcze w perspektywie 15 meczów ligowych plus pucharowe. Nie sądzę, żeby grali przeciwko trenerowi. Bardziej bym podejrzewał, że chcą po prostu odejść i szukają możliwości rozwiązania kontraktów. Zauważcie, że nasi mają praktycznie kontynuację sezonu, który rozpoczęli w maju, a rywale dopiero rozpoczęli sezon. Szydełko miał dwa wyjścia. Dać trzonowi drużyny 2 tygodnie urlopu, a potem ich osobno przygotować do nowego sezonu i pierwsze mecze grać tylko nowymi i młodzieżą albo zrobić tak jak zrobił. Czyli pozostawił trzon drużyny i liczył, że tymi piłkarzami zrobi wyniki. Uważam, że co by nie zrobił, to i tak by się naraził na krytykę!!! Teraz każdy trener, który by tu przyszedł w tej chwili, będzie wsadzony na tzw. minę.

Pjona_ziom | 2020-09-10 16:27

AMATOR
Za dużo ludzi jest zatrudnionych a nie pracuje ...

Okulickiego | 2020-09-10 16:43

Wcale nie trzeba zwalniać trenera. Wystarczy odsunąć go od dalszej pracy z drużyną a w ramach dokończenia umowy (kontraktu) przydzielić inne zadania. Jego pracodawcą jest PSA w czym problem. Nie ma się nad czym zastanawiać to co się dzieje obecnie musi się skończyć i to nie jutro nie dziś a na wczoraj....!!! Z pewnych źródeł wiem że absolutnie wszystkim dyryguje powiedzmy trener Bober. I te pseudo taktyki to jego eksperymenty. A Szydełko albo jest idiotą i wszystkie Bobera wygłupy toleruje albo ma jakiś z nim układ. Sporo info co się dzieje w szatni gadają chłopaki z II drużyny i nie jest dobrze.... TRZRBA TO ZAKOŃCZYĆ...!

Kamil | 2020-09-10 16:45

Problem był podejść do sprawy tak, że początek sezonu, pierwsze kolejki odpuścić, dać chłopakom 2 tygodnie wolnego, potem tydzień regeneracji, grać w tym czasie juniorami? dostawalibyśmy ale co z tego jak i tak teraz mamy tylko 7 punktów zamiast 15 możliwych. żadna strata. Po co było grać w Pysznicy pierwszym składem czy brać na Karpaty też zawodników z pierwszego składu. Wszyscy mieli przerwę w 3 lidze, my graliśmy ciągiem. Można było odpuścić.

Kamil | 2020-09-10 16:47

Okulickiego
Mogę potwierdzić Twoje teorie bo i do mnie od dłuższego czasu docierają głosy właśnie apropo Bobera. Jest jakiś smród w szatni

Młodynie | 2020-09-10 17:04

Właśnie słyszałem że Szydełko bez Bobera jest nikim. Tylko że Szydelko ma papiery trenerskie a Bober nie

Stary_kibic40 | 2020-09-10 17:14

A kto to niby są ci ,,wielcy' szydełko i bober, zwłaszcza ten drugi. Ani to nie byli żadni zawodnicy, ani to trenerzy. Nic się osiągnęli, no może poza spuszczeniem Stalówki do obecnej ligi. Także wyp... z klubu z jak najszybciej, najlepiej za porozumieniem stron, niech idą gdzie indziej mówić te swoje ,,bajki'. Ostatnio w Koronie Rzeszów szukali trenera, może tam by chociaż pasowali.

Misio | 2020-09-10 17:15

Nadal twierdzę, co niektórzy podważają, że kadrę mamy przewyższającą tą ligę o 2 klasy. Tylko, że popatrzcie np. na Jopka w meczach z Katowicami czy Stalą Rzeszów, a na tego samego Jopka z dziećmi z Korony czy Hetmanem. Kompletnie nie ten sam piłkarz! Podobnie wygląda Jarosz, Stelmach. Niby daje radę, ale też popełnia błędy Witasik. Różnie jest ze Zmorzyńskim i Fidziem. Dobrze wygląda tylko Mroziński. O takich piłkarzach w tej lidze inne kluby mogą pomarzyć! Tylko muszą być w formie.

Nicke | 2020-09-10 17:25

Ze Spartą Jezowe gramy w Pucharze

Kamil | 2020-09-10 17:31

Super tylko ciekawe kiedy :)

Nicke | 2020-09-10 17:36

23 wrzesnia

1938fc | 2020-09-10 17:41

Teraz pytanko do tych bardziej wtajemniczonych czy ktoś wie czy Szydełko zostaje i w Dębicy mecz o życie jego w tym klubie ? Czy jednak Jeszce będzie szansa się pokazać już w najbliższą środę z Podlasiem ? Jak to wygląda

Kamil | 2020-09-10 17:44

23 września to gramy ligę z Podlasiem

Nicke | 2020-09-10 18:02

Mieliśmy grać z Podlasiem 16.09 przeciez

Kamil | 2020-09-10 18:06

To jest ciekawy temat, ale nie będę się rozpisywał. Gramy z Podlasiem 23. września

Fanatyk38 | 2020-09-10 18:06

Tomko pewnie wie ...tylko internetu mu zabrakło chyba.
Amator. Nie ma pionu marketingu i organizacji bo Chodorek z Nowakiem przejedli kasę . Miało być profesjonalnie i pięknie a jest ...jak jest, niestety.

Kibic z młodynia | 2020-09-10 19:34

Szydełko będzie trenerem dopóki sam nie zrezygnuje albo nie skończy mu się kontrakt . W grę wchodzi odprawa a na płacenie dwóm trenerom nas nie stać.

Młodynie | 2020-09-10 19:34

Duża ta odprawa z 80 tyś ?

Młodynie | 2020-09-10 19:39

Powinni płacić ci co negocjowali czyli Nowak z Fabianowskim

Kibic z młodynia | 2020-09-10 19:41

Jaka kwota tego nie wiem. Zapewne trzeba pomnożyć miesięczną pensje przez ilość miesięcy do końca kontraktu

Stary stalowiak | 2020-09-10 19:50

Nie bronię tu grajków bo daleko mi do tego, za ostatnie mecze należy im się krytyka i to ostra,ale jest jeszcze druga strona medalu i pewnie główny powód takiego podejścia do meczy.Nie mają płaconych pensji i to już od kilku miesięcy, żyją na pewnie na pożyczkach czy kredytach, więc to pewnie im siedzi w głowie i nie skupiają się na grze.Wczoraj krzyczeliśmy oddac wypłaty, ciekawe pewnie skąd mają je wsiąść skoro od dawna ich na oczy nie oglądali.Niestey ale to wina jeszcze Nowaka, Chodorka i tamtych ludzi, którzy świetnie i dostatnio bawili się za miejską kasę, przydzielając sobie podwyżki, premię,a o grajkach zapomnieli.Teraz kiedy zostawiły te lajzy budżet klubu w długach,w opłakanym stanie, to i Salomon z pustego nie naleje.Trzeba może na to wszystko spojrzeć też pod tym kątem i tu szukać przyczyny fatalnej postawy, choć nic ich oczywiście nie tłumaczy.

Misio | 2020-09-10 19:54

Zawsze marketingiem może zająć się Urząd Miasta. W końcu to praktycznie ich klub, ich wizytówka. A pierdzących w stołek tam nie brakuje. Myślę, że ich informatyk z nudów mógłby poprowadzić stronę, panie Krysie wracając z roboty mogłyby po jednym plakacie powiesić. W końcu im więcej kasy z biletów, tym mniej może być dotacji. Im lepiej działająca strona, tym lepiej znaleźć jakiegoś reklamodawcę ( o sponsorach raczej należy zapomnieć ).

Stary stalowiak | 2020-09-10 19:54

Za tamtych sterów i tamtego niby prezesa Nowaka klub finansowo spadł już całkiem na psy i teraz to wszystko odbija Nam się czkawką.Tsk Nas kufa załatwili ludzie którzy nie mieli pojęcia o prowadzeniu klubu namaszczeni przez Lucka.Temat więc jest bardziej złożony i dogłębny

Młodynie | 2020-09-10 19:54

Czyli historia się powtarza Nowak nowy samochód ale na piłkarzy już nie było.Oni nie zapomnieli jak się gra więc może być to prawda

Pjona_ziom | 2020-09-10 19:55

Od dawna powtarzam że Pan Nowak się marnuje na tym stanowisku.... Z takim doświadczeniem, z takimi umiejętnościami ... Apeluje o Awans dla Pana Nowaka. Pan Bober może przecież pełnić funkcję dyrektora.

Młodynie | 2020-09-10 19:55

W UM takimi rzeczami się Chodorek zajmuje

Stary stalowiak | 2020-09-10 19:56

Uważam że to jest napewno główny powód takiej a nie innej gry bez przykładania się w myśl zasady"Nie ma sianka nie ma granka"proste jak drut

Johny | 2020-09-10 20:02

Skoro ten patałach nadal jest trenerem, to znaczy, że obecnemu Zarządowi i Prezesowi podobał się mecz w Zamościu i wczorajsze widowisko w Stalowej Woli.
Jeżeli faktycznie ma taką odprawę wpisaną w umowę, to to całe zarządzające towarzystwo powinno być rozliczone za niegospodarność. Na naszych oczach rozwalają klub, który przez wiele lat był wiodącym przedstawicielem sportu na podkarpaciu. Wstyd i żal...

1938fc | 2020-09-10 20:03

Jeszcze takiej głupoty nie słyszałem hahah goście nie mają płacone? Jakby żyli na kredytach i pożyczkach to nie wyjeżdzali by do Grecji czy nie wiadomo gdzie . Jeśli nie mają płacone tak jak kolego mówisz to sprawa jest prosta rozwiązanie kontraktu z winy klubu i ciao bella i mnie tu nie ma. Każdy mógł odejść po spadku a jednak zostali. Mamy nie daleko Sandomierz gdzie chłopaki zarabiają po 700 zł i które miejsce i ci powiem ciekawostkę tam są takie długi że hoho . Bardzo dobrze że wczoraj doszło do rozmowy i to dość szczerzej co tylko pokazało że goście nie maja odwagi nic powiedzieć . Fidziu przestraszony jak sie go spytali , Witasik kapitan to samo , Szydełko z Boberem chyba nie dowierzali że aż tak ostro będzie ale ja mam taką zasadę ,, Nie ma umijetności nie ma granka "

Fanatyk38 | 2020-09-10 20:12

Co ty stary bredzisz. Nie ma zaległości w pensjach. Skończ siać ferment. Były czasy , przed przejęciem Klubu przez miasto, że nie mieli płacone- owszem i czasami lepiej grali niż ci teraz co mają na bierząco.
Nie wiem skąd masz informacje ale pewne źródło mówi, że są na zero. Wiec zapier... swoją drogą , za to co pokazują to bym im nie płacił . Nie ma punktów NIE MA SIANKA.

1938fc | 2020-09-10 20:19

Oj Fanatyk38 podpisuje pod twoimi słowami bo to prawda co napisałeś nwm na ile to prawda ale wczoraj były rozmowy do późnych godzin prowadzone . Jeśli ktoś by to mógł potwierdzić byłbym wdzięczny

Kamil | 2020-09-10 20:19

Gdyby mieli zaległości to by tu nie zostali.

Stary stalowiak | 2020-09-10 20:24

Znam sytuację w Sandomierzu i wiem że są niewypłacalni, choćby dlatego wrócił tu Mistrzu i chwała im za to, że bez kasy osiągają takie wyniki ponad stan.Nie neguję tego że mogli by Nasi brać z nich przykład.,odosnie zaległości finansowych jest jednak sprawa u Nas na rzeczy, choćby sytuacja buntu rady drużyny w przerwie meczu z Siedlcami.i nic od tamtej pory się nie zmieniło.Nie ściemniam Ci tu kolego jakiś bzdur, bo widzę że w tej kwestii nie jesteś w temacie, pogadaj sam z chłopakami jeśli ich znasz,sami Ci powiedzą o tym.Glownym sprawcą takiej a nie innej sytuacji jest ten darmozjad Nowak i cała ta reszta, to on jest wszystkiemu winien że doprowadził do takiego stanu rzeczy.A teraz w nagrodę namaścil go wódz na dyrektorka PCPNu.Szok

Okulickiego | 2020-09-10 20:25

Ludzie k... A...!!!! Odnoszę wrażenie że tu sama dziecinada z gimnazjum się wypowiada....!!!! No k... A PSA zatrudniła pracownika Szydełkę i Bober i innych bo jest ich PRACODAWCĄ..... Jaka odprawa???? JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ....!!!! :TO SĄ PRACOWNICY I SĄ ZATRUDNIENI NA KONKRETNYCH STANOWISKACH W TYM PRZYPADKU PIERWSZY I DRUGI TRENER.... WCALE TAK NIE MUSI BYĆ WYSTARCZY FAKT IŻ NIE SPEŁNIAJĄ ZADAŃ JAKIE MAJĄ OBOWIĄZEK SPEŁNIAĆ... DLATEGO ABY DOKOŃCZYĆ ICH UMOWY WYSTARCZY ICH K... A NIE ZWALNIAĆ ALE ODSUNĄĆ OD PROWADZENIA DRUŻYNY A W ZAMIST ZA TO WŁOS Z GŁOWY IM NIE SPADA..... DOSTAJĄ NOWE ZADANIA NP: ZAMIATANIE STADIONU Codziennie.... JEŚLI SIĘ NIE WYWIĄŻĄ TO PSA MA PODSTAWY DO WYPOWIEDZENIA UMÓW KONTRAKTÓW.... CZY TO JEST K... A ZROZUMIAŁE.....!!!! I PRZESTAŃCIE TWORZYĆ JAKIEŚ BZDURY.... CHCESZ JEDRN Z DRUGIM DYSKUTOWAĆ TO ZAPRASZAM ALE BYLE Z SENSEM I WIEDZĄ......!!!!

Nicke | 2020-09-10 20:32

No i w którym klubie coś takiego zrobili? Bo nie słyszałem. Wszędzie musieli płacić trenerom do końca kontraktu. Czy to Kasperczak czy Wdowczyk czy Jozak...

Okulickiego | 2020-09-10 20:43

We wszystkich....!!! Wszystko zależy też od porozumienia... Ja wyżej przedstawiłem opcję ekstremalną

Młodynie | 2020-09-10 20:43

Pieniądze myślę że są jakby nic nie dostawali to by nie stać było ich na zagraniczne wakacje.Chyba że ostatnio coś się zmieniło

Młodynie | 2020-09-10 20:45

Mistrzyk wrócił i już kontuzjowany

Kamil | 2020-09-10 20:46

Okulickiego zapytaj poprzednich prezesów jak wyglądała sprawa z Wójcikiem czy Białkiem. Czy tak łatwo im poszło z rozwiązaniem kontraktu

Nicke | 2020-09-10 20:47

A ile to kosztują te zagraniczne wakacje? Wystarczy zarabiać 3500 i do Grecji na tydzień można lecieć...

Okulickiego | 2020-09-10 20:51

Wg. Pewnego myślenia to pewnie by tak było koleżka podpisał umowę i czuję się bezkarny... Otóż NIE...!!! Jest Pracodawca i Pracownik i tu są pewne ustalenia. I Prawo.... Generalnie pracownik nie podskoczy.... Wszystko zależy od Pracodawcy... Są też ugody czyli........... No ja pitolę czego muszę to tłumaczyć... Chłopie k... A.
.
Jeszcze raz POWTÓRZĘ CHCESZ DYSKUTOWAĆ..... SUPER SPOKO BYLE Z SENSEM....!!!

Młodynie | 2020-09-10 20:54

Wisłoka jest lepsza od Chełmianki więc nasz Conte z Rzeszowa musi się postarać

Misio | 2020-09-10 20:59

Okulickiego - kontrakt jest na określony zakres usług, który na pewno nie zawiera zamiatania stadionu. To nie jest etat.

Okulickiego | 2020-09-10 21:03

Ostatni raz...... PRACODAWCA ZATRUDNIŁ PRACOWNIKA NA STANOWISKU KOPANIE DOŁÓW.... PRACOWNIK MIAŁ GDZIEŚ KOPANIE DOŁÓW I CO PRACODAWCA NIE MA NIC DO POWIEDZENIA....??? ZAWARŁ Z PRACOWNIKIEM UMOWĘ ŻE BĘDZIE KOPAŁ DOŁY. ALE PRACOWNIK TEGO ZADANIA NIE WYKONUJE... ZADANIA KTÓRE MA W OBOWIĄZKACH... CZYLI KYO ŁAMIE UMOWĘ....??? DALEJ PRACODAWCA WIDZĄC TO ODPUSZCZA PRACOWNIKIEM KOPANIE DOŁÓW I ZWALNIA GO Z TRGO OBOEIĄZKU ALE WIEDZĄC ŻE W MYŚL ZAPISÓW UMOWY JAKĄ ZAWARŁ NIE MOŻE GO ZWOLNIĆ TO ZMIENI JEGO CZYNNOŚCI NA RZECZ PRACODAWCY.... OD DZIŚ NIE KOPIE DOŁÓW ALE MALUJĘ PŁOTY.... JAK I TU NIE PODOŁA TO OUT....
K.... A CZY JESZCZE GIMBUSOM VOŚ TRZEBA TŁUMACZYĆ....???? WGPIER... AM STĄD BO NIE MA Z KIM POGADAĆ

1938fc | 2020-09-10 21:05

Kolega wspomina tutaj że niby nie płacą im od kilku miesiecy a sprawa inaczej wygląda i ze maja pożyczki pewnie do zapłacenia wiec nawet 3500 w takim okresie gdzie nibyyyyyyy nie płaca to nie jest od tak wydać ..... mecz o życie w Debicy dla naszych trenerów

Okulickiego | 2020-09-10 21:07

Do MISIO..DOBRZE TRAFIŁEM GIMNAZJUM I TŁUMACZENIE NIE MA KOŇCA
.

Dżef | 2020-09-10 21:11

niestety Misio ma racje.

Nicke | 2020-09-10 21:17

Gdyby podpisał kontrakt z zastrzeżeniem, ze po spadku musi odejść albo, ze musi zdobyć ilestam punktów to tak. Ale tak to musza mu płacić do końca, nie mogą mu zmienić warunków umowy i zadań w trakcie!

Kamil | 2020-09-10 21:19

Kontrakt jest kontraktem. Możesz go zwolnić jego wykonania, ale trzeba go spłacić. To nie jest umowa cywilnoprawna, którą możesz zerwać. Możesz go odsunąć od prowadzenia zespołu, a jak nie zechce zmian w zapisach kontraktu to możesz go pocałować w ...

Marco | 2020-09-10 21:22

Tu problem leży też w tym że mamy kadrę jaką mamy , tzn chodzi mi głownie o nowo pozyskanych . Gdy my walczyliśmy jeszcze w 2 lidze zespoły z 3 budowały zespoły i kontraktowali konkretnych piłkarzy . Gdy my obudziliśmy się "z ręką w nocniku" mieliśmy już tylko do dyspozycji to co zostało . Do tego kontuzje zawodników którzy byli podstawowymi w tamtym sezonie zmusiła do dokonania korekt w składzie . I tu wracamy do zawodników którzy przyszli do nas i jestem pewny że na pewno chcą i potrafią ale być może to jeszcze nie jest ich czas . "Gwoździem do trumny" jest odejście Śpiewaka , gdyż Fidziukiewicz znów nie ma z kim pograć przy obecnej taktyce i ustawieniu zespołu .
W ogóle fidziu znów wygląda niemrawo jak kiedyś i ja mu się wcale nie dziwię bo ja tez nie miał bym motywacji do walki , skoro wiem że za chwilę podam a ten ktoś kolejny raz złe odegra itp. To tak jak byś cały miesiąc zasuwał w robocie a ktoś twoją wypłatę w jednej chwili przepuścił i wiedział byś że z następną może być tak samo a już po kilku "miesiącach" twoja motywacja spada .
Patrząc na to jak grali na wiosnę to aż dziw bierze że ogrywali czołowe zespoły z 2 ligi . A może tu jest problem bo z drużynami z dołu tabeli już tak dobrze nie było i być może tak jest do dziś . Wiadomo Stalówka ,marka sama w sobie ,faworyt ligi itp itd.. a tu trzeba zmierzyć się z zespołami które w tej sytuacji będą obierać tą samą taktykę a jednoczenie będą chciały się pokazać na tle naszego zespołu.
STARY STALOWIAK być może tak jest ale twoja wersja nijak trzyma się kupy , ale oczywiście popytam gdzie trzeba i zweryfikuje jak to wygląda .

Okulickiego | 2020-09-10 21:43

KAMIL ...skoro wiesz lepiej i wielu również wie lepiej to OK ....ja nie będę się kopał tylko TAK NAPRAWDĘ TO NIKT NIE WIE JAKIE MA ZAPISY ITD.... SĄ PEWNE UMOWY I SĄ PEWNE USTALENIA JAK RÓWNIEŻ GDY SĄ ROZBIEŻNOŚĆI TO SĄ PEWNE UGODY ....NIOGDY NIE MA TAK ŻE KTOŚ MA WSZYSTKO JAK CHCE I ROBI CO CHCE.........
DLA MNIE TEN DUET TRENERSKI JEST SKOŃCZONY JAK RÓWNIEŻ KILKU PSEUDO GRAJKÓW ....ALE JEST SPOKO BO JEST MÓNÓSTWO CZASU NA TO ABY ZABRAĆ SIĘZA ROBOTĘ I BUDOWAĆ ....! I TEGO ŻYCZE ....

Kamil | 2020-09-10 21:47

Gdyby to było takie łatwe to nie spłacaliby Wójcika czy Białka kiedy odsuwali ich od drużyny

Okulickiego | 2020-09-10 21:49

dodam jeszce taką sytuacje .... Co byście zrobili gdyby taki trener zrobił tak : Mam w dupie co będzie dlaeko w dupie mam nie ma znaczenia czy treningi będą czy nie generalnie to mam wyje...e bo mam kontrakt i nikt nie ma prawa mnie z tego rozliczać ....generalnie to wszystko mam w ch..u i możecie mi naskoczyć wszyscy ...... NO NIE JEST TAK .... I JASKO PRACODAWCA TO MOŻE TAKIE SYTUACJE UKRÓCIĆ PRZY SAMEJ DUPIE KONIEC KROPKA !!!!!

Vielitz44 | 2020-09-10 22:22

OKULICKIEGO - wyłącz capslocka to raz. Dwa przestań porównywać umowę o pracę z kontraktem. Zerwać taką umowę czy to trenera czy zawodnika z jego winy to prawie nie wykonalne, stąd w Polsce "kluby kokosa". Jak się Szydełko sam nie poda do dymisji i nie rozwiąże kontraktu za porozumieniem stron, to nic mu nikt nie zrobi - raczej każdy go tu cenił, więc wątpię by miał w kontrakcie cokolwiek na swoją niekorzyść. Także jak sam nie odejdzie, to odsunąć od drużyny z nadzieją, że nie będzie chciał mieć przypiętej "łatki", bo w sumie dopiero zaczyna swoją karierę. Tak czy siak - to co jest po prostu nie działa, gra wygląda coraz gorzej - musi być zmiana (mimo że ja jestem zwykle za zmianą dziwek w burdelu, a nie burdelmamy...).

Stary stalowiak | 2020-09-10 22:30

Powiedziałem tyłko to co wiem,info wiarygodne i prawdziwe, zresztą nigdy ściemy tu nie wrzucałem jak wiecie . mają wobec nich zaległości od paru miesięcy,a piłkarze żyją na pożyczkach,A czy Ty jeden czy drugi w to wierzycie czy nie to już Wasza sprawa.i myślcie sobie o tym jak chcecie, każdemu wolno.Tyle w temacie

Dżef | 2020-09-10 22:31

Okulickiego , ty nie masz pojecia o poważnycj sprawach.
Czy Ty myślisz , że kogoś kto ma poważną pozycje w firmie , a Szydełko choć jest mało poważny , ma poważną umowe.

I tacy gwiżdzą na wszystko.
Ale skąd masz o tym wiedzieć

Misio | 2020-09-10 22:40

OKULICKIEGO - mówisz do mnie "gimnazjum", to ja Ci odpowiem o Tobie: huciany chłop. Tyle wiesz o kontraktach i umowach. Pewna logika w Twoim myśleniu jest, ale prawo stanowi inaczej. PS. Gimnazja już zlikwidowali. Wiem, bo mój najmłodszy syn poszedł do 7 klasy zamiast do gimnazjum.

Brawo stal! | 2020-09-10 22:51

Kogos, kto ma umowe o prace na stanowisko trenera, nie mozna wyslac do kopania dolow!
Pojdzie do sadu i wygra w 100% sprawe.
Pisz z sensem OKULICKIEGO!

Makaio | 2020-09-11 13:27

Szydełko won!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 62 775 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 906 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 908 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 598 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.0321