Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Dębicy!!!

Jedziemy do Dębicy!!!
Już w sobotę ruszamy na mecz z Wisłoką do Dębicy.

Nagłaśniamy ten temat i zachęcamy znajomych do wyjazdu !!!

Zbiórka pod MDK o godzinie 13:00 !!!

Zapisujemy się na listę " klikając " w odnośnik na stronie - ZAPISY NA WYJAZD !!! Prawy , górny róg, nad oknem " następny mecz".

Mamy mało czasu więc wszyscy chętni wpisują się jak najszybciej by ułatwić zadanie organizatorom.

Pobijamy liczbę z Zamościa!!!

Musisz tam być razem z Nami!!!

Miejscowi również mobilizują się na to spotkanie!!! Zapowiada się ciekawy pojedynek pod względem kibicowskim!!!

Hej STAL!!!

Komentarze (24)

1938fc | 2020-09-11 06:51

Wiesz dlaczego Stary Stalowiak twoja informacja nie trzyma się kupy ponieważ jak wiemy jest pewna liczba miesięcy po której możesz złożyć rozwiązanie kontraktu jeśli nie dostajesz wynagrodzenia. Wspominasz tutaj o kilku miesiacach więc nie wierzę że taki Fidziu czy Mrozniski nie wk... li by się i nie złożyli by prośby o rozwiązanie i okazuje się że zostają w 3 lidze grając za darmo? Prawda po udanych sezonie gdzie zajęliśmy 7 miejsce poszły podwyżki żeby utrzymać trzon drużyny dla takiego Śpiewaka jako talent , Jopek z tego co słyszałem 5 tyś dostaje , nie wspominam o minutówkach które mają zawodnicy . Ja słyszałem że jeśli są poślizgi to sięgają one 2,3 tygodni i tyle . Na rozmowie padło pytanie czy wam nie płacą i że mają takie pensje jakie mają i żaden nic nie powiedział . Co za problem powiridzce że panowie słuchajcie nie płacą nam i zrozumcie A tu nic cisza głową w dół lub pusty wzrok na trybuny więc nwm ja słyszałem takie informacje że szatnia gra przeciw trenerom ale to tylko niepiotwierdzone e informacje

Vielitz44 | 2020-09-11 07:50

Czy jedno czy drugie - je... takich piłkarzyków, zero honoru. Po co oszukiwać kibiców, nie płacą, to rozwiązać kontrakty, nie podoba się trener, to wypier..., co to prywata ich, chcą rządzić klubem? Miałem nadzieję, że Szydełko będzie jednak jakimś konkretnym trenerem, ale jak się patrzy na to co grają to są dwie mlożliwości - albo grają piłkarze na przekór komuś, albo Szydełko nie ma pojęcia o piłce nożnej.

Kamil | 2020-09-11 09:05

Gdzies jest jakiś problem. Popatrzcie na ich grę z Polkowicami, Stala Rzeszów, Legionovia czy Elana. Potrafili grac bardzo dobrze. Coś nie gra. Pytanie co. Kondycyjnie mimo wszystko wyglądają dobrze więc to chyba nie jest do końca problem. Sądzę że wewnątrz drużyny coś nie funkcjonuje

Mareks | 2020-09-11 09:07

Stary_kibic40 | 2020-09-11 09:52

Oj Boże Boże. Jak to jest prezes klubu, po zobaczeniu tego wywiadu, to niestety jest właśnie jak jest. Szkoda gadać. Parzyć kolejną kawkę, wszystko jest elegancko, niech ,,tłuste czwartki' trwają dalej. Żyć nie umierać. Co do meczu, Wisłoka gra całkiem niezłą piłkę jak na 4 poziom, także z taką formą, jak w ostatnich meczach to znowu porażka się szykuje.

Misio | 2020-09-11 09:57

Kamil - kondycja czyli wytrzymałość, to tylko jeden z elementów który musi zagrać. Przetruchtać można i 3 mecze pod rząd. Chodzi o tempo. Piłkarz biega interwałami. Gaz - trucht. Brakuje świeżości i szybkości. Tu chodzi o szczegóły. Jak jesteś pół kroku wolniejszy od rywala, to albo oglądasz jego plecy albo go faulujesz. Moim zdaniem najlepszy przykład, to Jopek. W 2 lidze król odbiorów, a teraz?

1938fc | 2020-09-11 09:59

Gada normalnie może nie wyspany był haha na ten moment trzeba ogarnąć wszystkie sprawy w klubie

Stary stalowiak | 2020-09-11 10:14

Kolego 1938FC słuchaj, nie mam zamiaru Cię przekonywać do niczego ani nic udowadniać, podałem tyłko rzetelna i wiarygodną informacje,a czy Ty w to wierzysz czy nie jest Twoja sprawą.Masz prawo być tym zaskoczony tak samo jak ja i większość tu z Nas,ale niestety sprawy tak wyglądają.Jesli jesteś taki nieufny i nie dajesz temu wiary,to pogadaj w cztery oczy z którym kolwiek z nich, choćby z zawodnikiem grającym z numerem 2, nazwiska tu nie będę podawał, chyba wiesz o kogo chodzi.chlopak jest w dramatycznej sytuacji bo dziwić się że później na boisku to widać ,że jest zagubiony, jak takie problemy zaprzątają mu głowę.I takich zawodników jest więcej, którym teraz przy przedłużaniu kontraktu wiarygodnie obiecywano spłacenie zaległości,a moja kolejny miesiąc i nic ludzie za to odpowiedzialni nie zrobili w tej kwestii.Zaden z tych chłopów nie chce się narażać jednak nowemu prezesowi ani zarządowi, więc nie liczę na to, że otwarcie publicznie powiedzą nam o tym na sektorze.Przeciez też na nim byłem i dopingowałem jak zawsze zresztą i uczestniczyłem w tej rozmowie jak wielu z Nas i ciekawy byłem właśnie odpowiedzi na zadane im pytanie o pensje o zaległości.I właśnie wtedy nastąpiła cisza,nikt nie chciał nic mówić na ten temat,być może mają zabronione, tylko właśnie podpuszczał i głowy w dół.Dla każdego inteligentnego człowieka który widział ich reakcje,chyba nic nie trzeba więcej dodawać.

Stary stalowiak | 2020-09-11 10:16

Zresztą pewnie niedługo wszystko wyjdzie na jaw, jak Nowak świetnie się bawił, sprzeniewierzył miejską kasę , zapominając o innych

Stary stalowiak | 2020-09-11 10:19

Pospuszczali głowy w dół- miało być

1938fc | 2020-09-11 10:30

Jak wyjdzie szybciej najaw to tym lepiej . Ty słyszałeś tą opcję ja slyszałem inną więc najlepiej jak to wyjdzie i wtedy rozliczymy winnych . Pozdro i podobno na jednego trzeba pracować 4 miesiące ale bardziej mnie zastanawia dlaczego nie rozwiązali kontraktów . Wiem że Waszkiewicz pracuje w DPD ale on ma jednen z najmniejszych kontaktów już nie wspomnę że zarząd chciał zjechać 30% z kontaktów a szatnia się na to nie zgodziła i kontraktu zostały takie jak w 2 lidze . Zobaczymy co będzie teraz w Dębicy co pokażą nasze gwiazdy . Tak jak było powiedziane na rozmowie jak się komuś nie podoba może uciekać ładnie mówiąc
Pozdro i oby nadeszly lepsze czasy i liczę na jakieś punkty w Dębicy najlepiej 3 .

Kategoriak | 2020-09-11 11:08

Z tym co pisze Stary Stalowiak to prawda. Mam kilka kontaktów i wiem że zawodnicy mają zaległości przynajmniej mieli w tamtym tygodniu chociaż miała przyjść transza z miasta. Niestety takie są fakty

Makaio | 2020-09-11 13:24

Czubat nieźle zabalował dzień wcześniej, pewnie z koleżkami z partii. Won, Szydełko też.

Adams | 2020-09-11 13:44

Piszac o wywiadzie z nowym prezesem coś kiepsko wyglądał ... nie popisał się jak nic widać nie za bardzo ma pojecie o piłce nożnej ... poza tym jego prezencja jest na marnym poziomie nie adekwatna do zajmowanego stanowiska pomijając podejrzany stan jakby faktycznie kilka godzin przed gdzieś przesadził z alkoholem lub czym innym

Misio | 2020-09-11 13:44

Tak jest, najlepiej wszyscy won i prezesa wybierać co 2 tygodnie! Nie jestem przekonany do Michała jako prezesa, ale jeżeli już został, to trzeba dać mu szansę. Czas na ocenę przyjdzie w grudniu. Ponadto widać, że mocno stremowany podczas tego wywiadu, ale najlepiej napisać, że to kac.

Młodynie | 2020-09-11 14:06

Może chłop się nie wyspał.

Stary stalowiak | 2020-09-11 14:10

Fakt, wywiad nie Specjalnie dla niego udany.Dukal coś,,nabakiwal pod nosem, plątał się w swoich wypowiedziach nie bardzo wiedząc o co chodzi,o co go redaktor pytał..Albo ma taki styl wypowiedzi,albo serio był nieźle zakonserwowany i na kacu.Tragedia,w tym klubie nic nie będzie już nigdy normalne

Młodynie | 2020-09-11 14:21

Zależy nie znam osobiście to się nie wypowiem. Być może prezes z natury jest raczej cichy a i stres zrobił pewnie swoje

Kamil | 2020-09-11 14:53

Taki bezpłciowy ten Czubat

Adams | 2020-09-11 14:54

Zmieniając na chwilę temat tym razem sprawa dotycząca ligi ... z tego co znalazlem informacje w tym sezonie z 3 ligi spada 6 drużyn co nie jest optymistyczne patrząc na formę piłkarzy i na to co się dzieje w klubie ...
Obawiam się pozostaje zmienić cel maksymalnie na środek tabeli i oby nie bylo gry o utrzymanie ligi do ostatnich kolejek

Stary_kibic40 | 2020-09-11 15:11

Z tym trenerem to właśnie trzeba będzie drżeć żeby chociaż nie spadli. Takie to czasy nadeszły. Gość jest nie do ruszenia. W sumie nie ma się co dziwić, tu pieniążki wpływają, a nigdzie indziej by go nie chcieli, może w okręgówce gdzieś.

Johny | 2020-09-11 15:11

Ten wywiad optymizmem nie wieje. Żadnych konkretów. Same wypowiedzi bez szczegółów, świadczące o tym, że facet wie tyle, co przeciętny kibic. Che dobrze ( jak wszyscy) i tyle. Funkcja prezesa zobowiązuje do tego aby coś konkretnego na temat strategii i ruchów klubu w przypadku sytuacji "A" lub "B" powiedzieć. Przecież ten Prezes jest na stadionie każdego dnia. Zna klub i realia jego funkcjonowania nie od dziś, a mam wrażenie, że pojawił się tam wczoraj i potrzebuje 3 miesięcy, żeby poznać która droga prowadzi na trybuny. Tyle ogólników i żadnych konkretów. Czyli Szydełko spokojnie pracuje, piłkarze spokojnie sobie kopią piłeczkę ( tak jak potrafią lub chcą), kibice się angażują, płacą bilety i denerwują ( chyba najbardziej ze wszystkich wymienionych) i generalnie jest ok

Młodynie | 2020-09-11 15:13

Obawiam się że gościa może robota przerosnąć

Misio | 2020-09-11 15:26

JOHNY a co byś chciał usłyszeć? Jakie dziś konkrety mógłby Ci podać? Ja usłyszałem jedną zadowalającą rzecz. Dotyczyła szkolenia młodzieży.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 21 310 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 23 585 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 744 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 068 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.0317