Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro wyjazd na Wisłokę!!!

Jutro wyjazd na Wisłokę!!!

Szanowni Kibice. 
Już jutro-sobota 12.09. Stalówka zagra z Wisłoką w Dębicy !!!
Mamy oficjalne potwierdzenie , że wejdziemy na sektor gości !!!
Ruszamy na ten wyjazd !!! Zachęcamy znajomych i jedziemy w dobrej liczbie !!!
Nagłaśnaimy ten temat.
Zielono-czarni ostatni ligowy mecz z Wisłoką w Dębicy rozegrali w 2001 roku. Fanatycy Stali byli oczywiście obecni na tym spotkaniu.
Kto z Was odwiedził sektor gości w Dębicy ze Stalówką ?

Zbiórka pod MDK o godzinie 13:00 !!!

Koszt wyjazdu to TYLKO 20 ZŁ !!!
NIE SPÓŹNIAMY SIĘ !!!

Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku !!!
Musisz tam być razem z Nami!!!

Wycieczka będzie dofinansowana środkami z programu Kibice Razem .
Hej Stal!!!
 

Komentarze (80)

Retoox | 2020-09-12 18:16

karny dla nas

1938fc | 2020-09-12 18:17

Fidziuuuu 2:0

Retoox | 2020-09-12 18:21

2-0 FT

1938fc | 2020-09-12 18:21

Koniec 2:0 mamy to !!!

Wojtas93 | 2020-09-12 18:26

Brawo ;)

Misio | 2020-09-12 19:53

Co tu taka cisz? Mecz wygraliśmy!

=1938= | 2020-09-12 20:00

Dlatego, że wygraliśmy to taka cisza bo nie mają na co sapać.

Vielitz44 | 2020-09-12 20:02

Oby to był promyk nadziei na przyszłość, może coś drgnie w końcu!
Jak tam kibice nasi, weszli?

=1938= | 2020-09-12 20:05

Tak, weszli

Vielitz44 | 2020-09-12 20:09

No to chyba w końcu wszystko wraca do normy - meczyk przy jupiterach i z kibicami gości, a jeszcze z dobrą grą naszych - i da się się jakoś przeżyć w tej buraczanej lidze :)

1938fc | 2020-09-12 20:16

Miałem pisać że mało komentarzy bo wygrali . Co do meczu dobrze że na 0 z tyłu i dobrze w obronie to fajnie wyglądało. Jopek bardzo dobrze , Sumiak najlepszy mecz od przyjścia , Siudak coraz pewniej . Stylu nie było aż takiego ale walka do końca i charakter i mamy 3 punkty. Brawa dla kibiców bo było słychać na transmisji kawał śpiewu . Promyk nadziei oby już było tylko lepiej

Misio | 2020-09-12 20:16

=1938= ja doskonale wiem dlaczego taka cisza. Hahaha. Zły moment dla frustratów. Szydełko dalej ch.j, ale jakby trochę mniejszy? Ma wyp...lać czy jeszcze ma poczekać? Nie ma dziś kogo wyzywać, to i komentujący jacyś inni.

=1938= | 2020-09-12 20:16

Z nikim nie będzie łatwo. Każdy kto gra z nami spina się na 120%. Oby zawodnicy uwierzyli w siebie, że da się jak tylko chcą.

=1938= | 2020-09-12 20:19

Cała prawda Misio. Nic dodać nic ująć. Ja osobiście uważam, że Szydełko powinien zostać. W transmisji słychać było po ostatnim gwizdku, że kibice nadal motywują zawodników. Jak to odpali to będzie dobrze.

Maxtor84 | 2020-09-12 20:25

już tak się nie jarajcie grunt że wygrali bo z gry wyglądało to dalej słabo ale może coś w końcu ruszy ... oby

Amator | 2020-09-12 20:50

Super. - wreszcie zwycięstwo! Od razu sie człowiek lepiej czuje :). Oby tak dalej

Kamilosss | 2020-09-12 20:51

I w drugą stronę to samo działa. Po wtopach jak choćby z Chełmianką Ty Misio i 1938 nic nie pisaliście po meczu a dopiero za jakiś czas. Teraz nagle spam o tym jak idealny jest Szydełko. Jesteście niemożliwi.


Co do meczu - gra średnia, najważniejsze 3 punkty i walka do końca.

=1938= | 2020-09-12 20:56

Ja nie mówię, że jest zajebisty ale na pewno 100 razy lepszy niż ten co ma go zastąpić jak Szydełko odejdzie. Zaufali Szydełce w drugiej lidze. Zrobił z nimi 42 pkt w 28 meczach więc po dość kiepskim początku może i odpali w 3 lidze. Oby tak się stało bo z panem Kijakiem to my odpalimy ale do 4 ligi.

Misio | 2020-09-12 21:20

Nie widzisz chyba w moich komentarzach zachwytów. Po Chełmiance mnie nie było, bo byłem w trasie. Ciężko pisać jadąc autem. I nie miałem co komentować, bo meczu nie widziałem. Podobnie dziś. Komentuję tylko postawę "kibiców", którzy jak nie mają powodów, żeby kogoś zwyzywać, to milczą.

Siatkarz | 2020-09-12 21:26

Szydełko powinien odejść mimo zwycięstwa. Gra naszego zespołu za tego trenera jest żenująca. Cieszy tylko wynik i nic więcej.Z tym trenerem nigdzie nie awansujemy. Już po Skrze pisałem Szydełko won i co został i nas spuścił.i w nagrodę za to został na stanowisku. Im wcześniej poleci tym lepiej dla nas wszystkich .

Filip kacper k. | 2020-09-12 21:35

dokladnie. cudaka z sieniawy nie wolno zwolnic. on musi zostac wypier**olony dyscyplinarnie.

Mecz wygladał dokladnie tak samo jak z Siedlcami czy Chelmianka. im szybciej go wyje**ia tym lepiej dla wszystkich.

Gosc zero honoru, jest tu tylko zeby czesac hajsu bo wie ze trafil na frejerow

=1938= | 2020-09-12 21:45

Każdy ma swoje zdanie ale jak odejdzie to jeszcze będziecie żałować tego. Obym się mylił i po odejściu Szydełki zaczną lepiej grać tylko pytanie ilu zawodników odejdzie razem z nim.

Młodynie | 2020-09-12 21:51

Kacper już nie z tą formą. Dzisiaj frustracja machanie rękami

Misio | 2020-09-12 21:53

Siatkarz po Skrze powiadasz? To popatrz ile po Skrze zdobyliśmy punktów. Myślisz, że gdyby został zwolniony po Skrze, to jego następca zdobyłby tyle?

Misio | 2020-09-12 21:56

Młodynie bo jest zajechany jak większość, która została u nas. W rytmie meczowym od połowy maja. Nawet Lewandowski poprosił o przerwę w kadrze.

=1938= | 2020-09-12 21:59

Brawo Misio. Wreszcie ktoś to zauważył, że im świeżości brakuje.

Misio | 2020-09-12 22:24

=1938= piszę o tym od dawna, ale mało kto miał ze sportem do czynienia i to rozumie. Popatrz na komentarze w poprzednich artykułach.

Misio | 2020-09-12 22:28

Siatkarz po Skrze zdobyliśmy 18 punktów w 9 meczach. Mało?

Mg151 | 2020-09-12 22:38

Rzadko komentuję na stronie, ale teraz muszę napisać, że z MISIO zgadzam się w 100% , gdyż właśnie sam tak uważam.

Makaio | 2020-09-12 22:38

Gra i tak żenująca, choć zwycięstwo cieszy.

Siatkarz | 2020-09-12 22:57

Misio i co z tego że zdobyliśmy te punkty skoro spadliśmy. Przegraliśmy najważniejsze mecze z drużynami z którymi walczyliśmy o utrzymanie Pogoń , Skra , Garbarnia.i wszystkie u siebie. Zwycięstwo w jednym z tych meczy dawało nam utrzymanie a ze Skrą nawet remis.

Misio | 2020-09-12 23:12

Siatkarz - a gdybyśmy wygrali te mecze, a przegrali z Łęczną, Katowicami, Stalą Rzeszów i Polkowicami, to utrzymaliśmy się? Zrozumcie w końcu, że spadliśmy przez start sezonu i dziwne wyniki w tej lidze. A Szydełko jest tylko ofiarą tych dziwnych zbiegów okoliczności. Chłopak ma pecha i tyle.

Johny | 2020-09-12 23:19

Z 3 punktów oczywiście bardzo się cieszę!!!
Nie zmienia to faktu że trener jest do wymiany, a gra jest kiepska. Jedna jaskółka wiosny nie czyni....
Jak wygrają 3 mecze z rzędu, to wtedy możemy mówić o jakiejś zwyżce formy i o tym, że wreszcie odpalili. A póki co , to po prostu wygrali mecz który bezwzględnie musieli wygrać, bo innego wyjścia nie mieli!!!!

Makaio | 2020-09-12 23:23

Nie ma co szukać durnych usprawiedliwień. Stal spadła, na co się od dłuższego czasu zanosiło, ale jakimś cudem kilka razy udawało się utrzymać. Stal spadła, bo rządzą nią partyjniacy, którzy nie znają się na piłce nożnej, bo trenerem jest amator, kolejny koleżka. Wreszcie Stal spadła, bo była słaba. Organizacyjnie i sportowo Stal leży i kwiczy od kilku lat.

Misio | 2020-09-12 23:39

Ku..wa Makaio pedale za to ty stoisz i pięknie śpiewasz!

Misio | 2020-09-12 23:45

Zablokujcie tego sabotażystę "Makaio"!!! On jest wyznaczony przez lokalną "totalną" by siać sabotaż przeciwko Luckowi, żeby przestał finansować klub! Są już tacy, co go posłuchali, a potem będą płakać, że klub nie ma kasy. To jest kret, co ryje by zniszczyć relacje miasto-klub!!! Najprawdopodobniej miał udział przy upadku kosza.

Siatkarz | 2020-09-12 23:50

Nie obchodzą mnie dziwne wyniki innych drużyn obchodzą mnie wyniki mojej drużyny. . Jest takie powiedzenie " umiesz liczyć licz na siebie" . Żadna z drużyn walczących o utrzymanie nie grała na wiosnę 11 meczy u siebie tylko my i tego nie wykorzystaliśmy. żaden wcześniejszy trener nie miał takich warunków do pracy jak on. Transfery które były przeprowadzane były z nim uzgadniane co sam przyznał a i tak wszystko spiep...............

Jefrey | 2020-09-13 00:11

Misio-toś doje...ał...widzę że Ty masz jakiś problem z opozycją....wszyscy winni tylko nie ludzie obecnej partii...a jak PiS był w opozycji to tak wszystko było fajnie???weź prochy bo chyba zapomniałeś...i nie mieszaj politykier?w w piłkę ,przynajmniej tutaj...bez odbioru..

Mariuszstalowa | 2020-09-13 01:13

Jesli chodzi o mecze to kazdy mecz , gdzie tracimy punty to porazka . Powinnismy zamiatac ta liga , a nie dostawac baty lub lub remisowac z juniorami . Jak narazie bilans meczy jest beznadziejny .

Acer | 2020-09-13 07:13

Utrzymać się powinni jak narazie niema szału zimę przepracują dobrze że zrobią wzmocnienia i napewno utrzymają trzecią ligę .

Misio | 2020-09-13 09:27

JEFREY - wystarczy przeczytać jego pierwsze komentarze. Nie jestem z Pisu, ale akurat podoba mi się to, że Lucek daje kasę na piłkę. Pamiętasz jak było wcześniej? Chciałbyś żeby miasto odcięło kasę? A ten Makaio to taki marny prowokator, który zalogował się tu tylko po to by mącić. Widziałeś kiedyś jego normalny komentarz?

Filip kacper k. | 2020-09-13 09:40

Misio, co to za glupoty gadasz. Lucek niczego nie daje, bo to nie sa jego pieniadze. to jest kasa podatnikow. to po pierwsze.
Po drugie taka sytacuja (opieranie sie tylko na kasie z miasta) doprowadzi klub to upadku w najblizszym czasie- zmieni sie wladza i zostanie nam tulanie sie po a i b klasach. Jesli do zmiany wladzy nie znajdzie sie finansowej alternatywy, ten klub przejdzie do historii.

Z innej beczki, po kolejnym marnym meczu wDebicy, Cudak z Sieniawy znow dumny z chlopakow. Przez 70 min (do czasu hry ruskiego w ataku) grany byl piach taki sam jak ze Skra, Garbarnia, Siedlcami, Chelmianka , Zamoscielem, rezerwami Kielc i Wolka.
Przed sezonem cudak gadal ze zostawicie mu ten sklad to bedzie awans a teraz pier** li kocopaly ze zmeczenie bo nie bylo odpoczynku. On jest tu tylko by wyzyskiwac hajs, a sezon skonczymy w srodku stawki. I nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to ze pensje sa na pozimie 1 i 2 ligi a takie wyniki kluby robia z budzetami 4 razy mniejszymi.

Kiedys umowy podpisywane bylo czesciowo z Wodex. to bylo o tyle lepsze ze przy tej kaszance jaka jest prezentowana mozna byloby ich zagonic do przatania czy na prlanie. Wtedy nauczyli by sie wklady szanowac to co maja.

Młodynie | 2020-09-13 09:52

Zgodzę się z jednym na zmianę władzy to się nie zanosi.Ale do tego czasu potrzebny jest sponsor .Każdy to wie włącznie z Nadbereznym.Spadek pandemia rozwaliły sprawę bo podobno prowadzili z kimś rozmowy na ten temat

1938fc | 2020-09-13 09:56

Powtórze się jakby Guardiola tutaj przyszedł to też by wam to nie pasowało. Macie okazje na meczu z Lubartowem idźcie na mecz , kupcie bilet na nową trybunę siądźcie sobie jak najbliżej ławki gospodarzy i dajcie do zrozumienia Szydełce co o nim myślicie a nie wylewacie tutaj żale . Chyba jesteśmy dorosłymi ludźmi czy nie? Może brakuje odwagi ??

Maxtor84 | 2020-09-13 10:13

1938FC ... Szydełce co mecz dają do zrozumienia co o nim myślą :) nawet pikniki po nim jadą :D

Szymen | 2020-09-13 10:17

Młodynie, o tym że klub z kimś tam rozmawia o czymś tam przewijają się chyba od początku istnienia tego klubu. Żadnych konkretnych informacji, dobrego sponsora tyłko wiecznie jedno i to samo zdanie, żeby pismaki się nie przyczepiały. Szukamy? No szukamy. A jak idzie szukanie? No szukamy.

1938fc | 2020-09-13 10:32

Pikniki to do każdego mają pretensje tylko że nie mają argumentów dlaczego mają pretensje. Mieli pretensje do Wieorzecia, Wtorka , Kasiaka o grę a potem pierwsi byli do skakania gdzie są wychowankowie, gdzie są swoi ludzie którzy mają ten klub w sercu . Możemy mieć pretensje do Szydelki tak jak wyżej pisałem bo spadł prawda bo nie ma stylu ok ale kiedy w tych czasach byk styl u jakiegoś trenera? Wojcik nikt nie wie jak ktoś taki mógł pracować w Stali u niego też stylu nie było. Białek miał być mesjaszem Stali i się okazało że wtopa i to straszna , Letocha gdzie cała robotę odwolał asystent ten ukrainiec . Letocha który powiedział kiedyś pamiętne słowa,, Żaden wychowanek Stalówki nie będzie grał ani minuty u mnie " . Ja obecnego trenera szanuje że podejdzie do kibiców i przyjmie na klatę to co mu powiedzą nie jak Wójcik który uciekał do szatni jak go obrazali. Co do szukania kasy w Stalowej, jaki zarząd takie szukanie

1938fc | 2020-09-13 10:35

Żeby ktoś wszedł do klubu musi być odpowiedzialny zarząd, musi dojść do dogadania się z dziadkami z ZKS i ktoś musi chcieć wejść w ten projekt

Misio | 2020-09-13 10:46

Filip Kacper - mając na myśli Lucek, wiadomo że chodzi o kasę z miasta. Tylko, że on głównie decyduje. Pamiętasz czasy poprzednika? Jak stworzył profesjonalnego kosza w Stalowej? I ile dawał na piłkę? Dopóki nie znajdziemy sponsora, a długo nie znajdziemy, to ta kasa z miasta jest niezbędna. A co do Szydełki, to musicie pamiętać o jednym. To on stworzył NAPASTNIKA Kacpra Śpiewaka. I choćby za to należy mu się trochę szacunku. Kacper zawdzięcza jemu właśnie start do kariery. A jak się jego losy dalej potoczą, to już zobaczymy. Jak Gałek stworzył Piechniaka, tak Szydełko stworzył Śpiewaka.

Fanatyk38 | 2020-09-13 10:57

Misio, zablokował to Ci się mózg.
W kasie Dlugi ale Chodorek dobrze pilnował wydawanych pieniędzy ;).
Spadek ale trener wykonał dobrą robotę.
Cały sezon na czerwonym ale zatrzymać zawodników bo trzon jest zajeb...y.
Kopią się po czole z juniorami Korony i w Zamościu ale Fabiana transfery the best i on jest też Menago roku.
Piony w klubie wszystkie zbudowane i prężnie działają więc awans dla Nowaka z prezesa na dyrektora PCP.
To tak w skrócie .
Nie widzisz partyjnej logiki ??? To do okulisty!!!
Bo to co się dzieje w małym klubiku jest analogiczne do sytuacji w kraju .
A ty dalej klep i usprawiedliwiaj ten syf jaki nam zafundowała banda zadufanych w sobie ? profesjonalistów ?.

Filip kacper k. | 2020-09-13 10:58

Tylko jak Szlezak nie dawal kasy,to byla bida jak nie wiem ale byla liga wyzej i zawsze sie utrzymywalismy.
Wszyscy w/w trenerzy nas nie spuscili co udalo sie Szydelce. Wtorek to byl hinorowy gosc i za jego kadencji zawsze gralismy najlepsza pilke. i nie chcial coaganc kasy tylko sam odszedl jak widzial ze nie idzie to w dobrym kierunku. ale rok wczesniej to miejsce w czolowce zawsdzieczmy jemu

Kamillo26 | 2020-09-13 10:59

A kto taki Śpiewak jakaś gwiazda ze się tak nim jaracie wcześniej myślałem że to chłop ze stalowym sercem ale okazało się jak okręt tonął uciekł z niego nie patrząc na tych co zostali na nim
Chłopakowi wyszło parę meczy zobaczymy za jakiś czas czy dalej ktokolwiek będzie pisał o nim oczywiście życząc mu jak najlepiej

Fanatyk38 | 2020-09-13 11:09

Lucek nie jest mesjaszem bo decyduje żeby dać i ile. Bez niego, jego kasy i jego ludzi PILKA BYŁA NA WYŻSZYM POZIOMIE NIŻ OBECNIE i to są fakty!!!
Niegospodarność i kolesiostwo powodują to , że ich obietnice o profesjonaliźmie to między bajki można włożyć i przyzwyczajać się do buraczanej ligi. Niestety pilka to nie polityka Tylko bardzo specyficzny ?biznes ? i ciężki kawałek chleba. Nie sposób jest co pół roku dokładać kasę , jak Np w Motorze kilka długi czas . Tu trzeba umiejętności i wiedzy żeby osiągnąć wyniki i widoczne efekty.
Po 2 latach marnotrawienia miejskich pieniędzy efekty widać jak na dłoni.

Młodynie | 2020-09-13 11:13

Bez kasy klub by upadł kto gasił pożar 2 sezony temu

Fanatyk38 | 2020-09-13 11:14

Śpiewaka chcieli odpalić w zimie ale nie znalazł klubu więc został . Przypadkowo wszedł na szpice i ot odkrycie. Zdejmijcie klapki z oczu bo wasze argumenty są gorsze od tych piknikowych.
Zaklinacze rzeczywistości. Niebawem w TVP usłyszymy że w planie 2 letnim jest zdobycie mistrza a wy będziecie tu klepać , że szydełko tego dokona. Lamusy

1938fc | 2020-09-13 11:28

Wolę mieć zapowiedzi niż granie przez 15 lat o utrzymanie. Wolę mieć stronę internetową na fb z niedociągnięciami niż jej wogole nie mieć. Ten spadek to jest po części wszystkich zarządów wina , Szymański miał kupę czasu żeby ściągnąć sponsora strategicznego i żeby zachować ciągłość finansową a odchodzi i okazuje że są długi sięgające 2 milionów, Nowak to nie był prezes bo każdy wie że nic nie robił. I pamiętajcie 2 lige uratowali to nam Wtorek i Wieprzec za czasów kiedy było biednie i to oni umieli zbudować ekipę. Więc w mieście jest klimat do piłki tylko że nie ma ludzi z zrozumieniem piłki

Nicke | 2020-09-13 11:49

?Opuścił okręt? co za bzdury... chłopak ma 20 lat niech się rozwija, a nie kopie z Wolczankami... on akurat się najmniej do spadku przyczynił... jeden z drugim jakbyście mieli ofertę pracy za 3 razy więcej to byście zostali?

Misio | 2020-09-13 11:51

Szkoda tej dyskusji, bo niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć. Nawet wczorajsze zwycięstwo jest im nie na rękę. Bez kasy z miasta ten klub czeka okręgówka. Więc wolę złe zarządzanie i nadzieję na lepsze czasy niż budżet na poziomie 100 tys. i grę w okręgówce. Wam nie spasuje nic. Podam kilka przykładów. Wtorek fajny chłopak, doceniam jego pracę we wcześniejszych sezonach, ale to jednak on zawalił przygotowania do poprzedniego sezonu i cały start ligi. Złego słowa o nim nikt nie powie. Dzięki Fabianowskiemu mamy m.in. Mrozińskiego, Witasika, Jarosza i...Fidziukiewicza. Najlepszy przykład właśnie Fidziu. Jak tu przyszedł, to były 2 ch.je. Przepłacony Fidziu i Fabian, który go tu sprowadził. Nagle jak Fidziu odpalił z formą, to już został 1 ch.j Fabianowski. Nawet o zarobkach Fidzia zrobiła się cisza, ale Fabian nadal ch.j! Jak drużyna Szydełki ogrywała Łęczną, Katowice, Polkowice, Elanę itp. to był super gość! Jak przegrał z Siedlcami, to jest ch.j i ma wyp...lać! Pomijam wykreowanie Spiewaka. Dziwię się jeszcze, że nie czepiacie się Tomka Wietechy. Przecież on też jest w tym "fatalnym" sztabie szkoleniowym. Przecież sprowadzenie Pietrzkiewicza, to też był niewypał!!! Przecież Balon też jest na etacie w klubie i ciągnie tą miejską kasę. Ale w tym temacie nikt nic nie powie. Jak krzyczycie Szydełko ch.j, Bober ch.j, to dlaczego Wietecha nie ch.j? Na koniec kwestia sponsora. Kto tu przyjdzie ze swoją kasą mając w perspektywie, że w razie niepowodzenia usłyszy, że jest ch.j i ma wyp...lać!? Już tacy w tym kraju byli, co inwestowali SWOJE wielkie pieniądze, a potem słyszeli z trybun wyzwiska i na koniec serdeczne: wyp...laj!

Stary_kibic40 | 2020-09-13 11:57

Dajcie spokój Kacprowi. Dostał ofertę, bardzo dobrze zrobił, że poszedł. Wyższa liga, niezły trener, nic tylko trenować, rozwijać się i może kiedyś trafi do poważnej piłki. Co do wczorajszego spotkania, doping z jednej, jak i z drugiej strony na poziomie 1-ligowym można powiedzieć. Brawo.

Mariuszstalowa | 2020-09-13 12:08

Widac , ze ktos sie zaczyna martwic sie o posady . Rozmywanie tematow , gdy tylko ktos zaczyna pisac o beznadziejnej grze . Taki bilans meczy jaki mamy teraz to by mogl byc ale lige wyzej, a nie w tej buraczanej lidze. Kazda strata punktow to jest porazka dla klubu i kibicow.

Kamilosss | 2020-09-13 12:24

Misio niestety osiągnął już poziom Tomko. W klubie jest cacy. Spamuje o wczorajszym wyniku jakby to było wygranie Ekstraklasy co najmniej. Co tam, że grali tak jak z Chełmianką, nie potrafili stworzyć sobie żadnej dogodnej okazji. Fura szczęścia pod koniec i 3 punkty. A Szydełko po meczu mówi, że KONTROLOWALI przebieg meczu!!!
To jest skandal, on jest oderwany od rzeczywistości. Od 1 kolejki gra nic a nic się nie zmieniła.

Maxtor84 | 2020-09-13 12:31

sam skrót z meczu pokazuje jakość spotkania :) jeden strzał Fidzia na początku i dopiero w końcówce fartowna bramka po zamieszaniu bo tak to pewnie skończyłoby się remisem ....

Tomko | 2020-09-13 12:54

Bo oni wiecznie bedą widzieć źle. To sa tzw wieczni narzekacze. Nawet jak wygrywają to jest źle. A prawda je3st taka że oni kontrolowali mecz od początku do konca i do samego konca wiedziałem że strzelą gola. Trener Szydełko zagrał taktycznie w sposób perefekcyjny. A że to nie było tam dla oka piękne itp to sie nie liczy. Niektorzy beda sie musiel i przywyczaic do takiej Stali i takiej gry. Byle by byly 3 punkty i odrabianie strat do miejsca 1-szego. Wisłoka tak naprawde nie zagrozila bramce Macieja Siudaka na powaznie.

Tomko | 2020-09-13 12:56

Nie pisałem wczesniej bo zostałem tutaj obrażony i postanowiłem że nie bede pisal komentarzy tutaj. Ale jednak sie przemogłem i dla dobra klubu będę pisał komentarze bo nie moge patrzec na to co sie dzieje. Ze mimo zwycięstw to trener Szydełko i druzyna i tak są krytykowane. Z Chełmianką zapominamy, nie wyszło zdarza się..

Nicke | 2020-09-13 13:11

Tomko do jasnej cholery czy ty widziałeś tabele? Wiesz ile mamy straty do Puław? ?Taktycznie w sposób perfekcyjny? haha co za bzdury...

Jaszczur | 2020-09-13 13:38

Słuchajac wypowiedz trenera po meczu mam wrazenie ze facet jest oderwany od swiata ,twierdzi ze Fidzukiewicz przyzwyczail do pewnie wykonanych jedenastek , przypomne ze Fidzi nie strzelil 5 karnych po roku pobytu 2 celne.

Tomko | 2020-09-13 13:39

Nicke - oczywiscie wiem ile straty, ale Stal rozegrala sporo spotkan mniej. I poza tym gdzie jest powiedziane ze ta cala pozal sie Wisla Pulawy nie straci gdzies jeszcze punktów? Straci to jest nieuniknione. Wiemy doskonane ze trener Szydełko jest fanem serie a. I w lidze wloskiej takie granie to jest na porzadku dziennym. Ze glownie bronia sie i atakuja od biedy. Ale jak atakuja to robia to rozsadnie i skutecznie. A moze nie rozegrali tego spotkania taktycznie?? Moze nie mam racji??

Stary_kibic40 | 2020-09-13 13:45

Fan Serie A. Większość fanów Stalówki ma swoje ulubione ligi w Europie, normalna rzecz. Ja np. lubię bardziej egzotyczne ligi (japońska, koreańska, chińska). Szydełko w sposób perfekcyjny taktycznie rozegrał już spotkania z Siedlcami, w Świdniku, w Zamościu (jeden z bardziej kompromitujących wyników na przestrzeni ostatnich lat) czy ostatnio z mega drużyną z Chełma.

Dżef | 2020-09-13 13:52

I wszedł znowu on.
Mentorze komentarzy , senseju i opoko komentujących.
Błaźnie TOMKO , skończ.
Jakich sporo kolejek mniej - raptem 3.
Jaka taktyka?
Szydełko z gościem Boberem , który to zakleja herb Stali ubraniu , nie mają żadnego pomysłu. Żadnego , spuścili nam klub do 4 ligi , a tu sie gnije.
A Ty śmies majaczyc o taktyce.
Fan Serie A.... kuźwa , 4 kopana i seria a.
W Dębicy był piach taki jak z Chelmem.
Dno.
A Ty priodlisz o taktyce.
Dlaczego nie wytlumaczył sie po Chelmie ze swojej taktyki ?
Bo on manewruje po ciemku , jego metody sie nie sprawdzają. Rok czasu "trenuje" chłopaków i jak narazie , nic. Zero. Null

Pjona_ziom | 2020-09-13 13:54

TOMKO przestań komentować
Jakbyś był na meczu to byś zobaczył jak to wyglądało.
Oczy bolą jak zawodnik nie potrafi przyjąć piłki a inni stoją jak tyczki a straty jakby grali z z 1 ligowcem a nie ...
Piszesz coś o taktyce haha chyba wykop do przodu albo sprint bokiem i piłka do tyłu
Wisłoka nie zagroziła bramce haha a tak naprawdę powinna strzelić przynajmniej jedna a sytuacji sobie stwarzali w przeciwieństwie do nas dużo i co chwile byli w posiadaniu piłki w okolicach naszego pola karnego. My mielić furę szczęścia w tym meczu raz że nie straciliśmy bramki a dwa że fartownie strzelili cudem bo tak to wyglądało.
Gra naszej drużyny wygląda jak okręgówka jako zespół. Nie mamy nikogo w środku żeby prowadzić grę. Jest tak jak było piłka na fidziukiewiczem albo wykop do nikogo do przodu i strata, pójście bokiem jednego i reszta stoi z tyłu i piłka w pole karne gdzie nikogo nie ma albo do tyłu albo strata.

Filip kacper k. | 2020-09-13 14:04

w momencie odejscia Fidziukiewicza z tym trenerem w tej lidze nie bedziemy mieli szans na utrzymanie-mimo najwyzszego budzetu

Okulickiego | 2020-09-13 15:10

Bardzo się cieszę że wielu z Was podziela mój pogląd aby tego trenera odsunąć. Sami widzicie że jego płytkie koleżeńskie metody nie przynoszą żadnych rezultatów. Nie widziałem na żywo meczu w Dębicy bo już od bardzo dawna swój pogląd na trenowanie mam i póki co sprawdza mi się w 1000%. Od czasu zimowego sparingu z Resovią z bardzo małymi wyjątkami NIC się nie zmieniło .... Te wyjątki to raczej nie gra Stalówki a błędy przeciwników skutecznie wykorzystane....I nie piszcze że te błędy to też trzeba wykorzystywać bo to raczej zwykłe szczęście i fuks.
Myślicie że gdyby Wisłoka pierwsza strzeliła gola to by to pregrała..... Absolutnie nie....
Słowo do "gimnazjalistów" tu się udzielających .... To nie chodzi o to ile masz lat a co masz w łepetynie i skoro tu kolega pisze o "gryzieniu trawy" (prenośnia)a ty to rozumiesz i o jakichś krowach buahahahahah tu piszesz to ablo jesteś debilem albo skończyłeś edukację na gimnazjum.

Makaio | 2020-09-13 15:56

Misio - śmieszny jesteś, nędzny prowokatorze. Idź się lecz, choć pewnie już za późno, inwalido intelektualny.

Misio | 2020-09-13 16:02

OKULICKIEGO - i tak nie zrozumiesz, ale spróbuję. Obydwaj grali ostatnio w meczach reprezentacji: "gryzący trawę" Jacek Góralski i grający w piłkę Mateusz Klich. Tobie pewnie bardziej zaimponował Góralski, ale Marcelo Bielsa woli jednak Klicha. Porównaj kluby, ligi gdzie grali, nadal grają. To nie abstrakcja, tylko dwaj niby równi zawodnicy, grający na tej samej pozycji i stanowiący dylemat Brzęczka na którego postawić. Kolejnym przykładem wywołany przez Starego Kibica 40 - Mietek Ożóg, który słynął w tamtych czasach z "gryzienia trawy". Porównam go do Leszka Pisza, który w tym samym czasie wolał jednak grać w piłkę. Przypominam, że Pisz to wychowanek Igloopolu. Kogo wtedy wolała Legia?

Misio | 2020-09-13 16:04

Makaio - jak piszesz do mnie, to zmień te tęczowe gacie pedale.

Stallzks | 2020-09-13 17:56

Kiedy wywalą tą dwójkę amatorów co spuścili nam lige,? Niech zabiorą idiotę Tomko ze sobą

Dżef | 2020-09-13 19:54

A może ten tomko , to bober. resowiacki charakterniak.
A ten charakter z każdą kolejką coraz bardziej rośnie , w momencie ,kiedy coraz więcej kolejek sovii przełożonych na obiekt gości , kiedy wiadomo , że oni stadionu na wiosne mieć nie bedą.
Ehhh gdzie czasy Włodka Łacha

Lats | 2020-09-13 20:29

Wtorka w tamtym sezonie zwolnili piłkarze (za ciężkie treningi mieli, za dużo się od nich wymagało). Wtorek za wcześnie zrezygnował. Póżniej dziwna wygrana w Olimpi bez trenera (był niby Palik). A Szydełko nie nadaje się do prowadzenia Stalówki. Zero pomocy, składnych akcji.wygrana fuksem w Dębicy.Od meczu z Siedlcami Stalówka wygłąda jak zlepek piłkarzy którzy biegają po boisku ale nie za bardzo wiedza co mają robić

Okulickiego | 2020-09-13 21:00

MISIO piłka nożna jest dla kibiców ....dopiero potem są sponsorzy, piłkarze, trenerzy, działacze, ANALITYCY eksperci od taktyki i wszelkiej maści filozofowie rodem z Akademi Nauk.. W fantazjowaniu i podawaniu z kosmosu porównań jesteś nie doścignionym wzorem. Znasz może trenera Jana Żurka ? albo Oresta Lenczyka ??? tylko nie szukaj teraz odpowiedzi w wikipedii kto to jest ....!! To są ludzie którzy z NICZEGO zrobili drużyny ....Jan Żurek Górnik Zabrze a Orest Lenczyk to mnóstwo klubów....!!! I wiesz co nie wzorowali się na Serie A a na REALNYM podejściu do treningu. Trzeba Biegać !!! Celnie Podawać .... Gdy trzeba przytrzymać piłkę i gdy trzeba dryblować jeden na jeden. To takie proste .... ! I NAJWAŻNIEJSZE trzeba k..wa !!!! MYŚLEĆ !!!! Dziś jest bezmózgowie, wybijanki jakieś i milony niecelnych podań .... Jeśli Tobie podoba się taka gra to Ok !! ALE NIE RÓB TEGO TU !!!!!....
Dobrze by było abyś przestał bujać w obłokach i nie porównywał pseudo -grajków czy trenerów do Bielsy czy reprezentantów Polski. Bo Bielsa to zna numery butów swoich zawodnikow i to tak jak ci wyzej wspomniani trenerzy to jest WARSZTATOWIEC z doświadczeniem które nabył w życiu a nie na kursach. Pana Mietka Ożóga wylansował trener Geszke bo na początku Mietek nie miał różowo. Potem odnalazł się świetnie u trenera śp. Gałka (Nie szukaj teraz w wikipedii) .........Wiesz czym ci terenerzy byli epokę przed Szydełką.... Mieli warsztat i konkretnych swoich grajków których ciągnęli za sobą ....Na dziś mamy w klubie lub bardzo blisko klubu właśnie tych grajków z tamtych lat . Nie chcę być złym prorokiem ale czarno widzę taką Stalówkę ... Nadbereżny za chwilę przestanie być prezydentem . Obecny prezes to chyba jakieś nieporozumienie. Obawiem się że PSA zostanie przekształcona na taką trochę bardziej zorganizowaną Akademię piłkarską gdzie wzorami będą zagraniczni piłkarze + Robert.L. Wszystko przestanie istnieć w naturalny sposób i zainteresowani będą trzymać się świetnie. Dlatego trzeba to przerwać !!!!

Makaio | 2020-09-13 23:43

Misio, pedałom to ty dzień w dzień ssiesz na kolankach. Stary cię nauczył. Pewnie bardzo bolało, dzieciuchu.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 116 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 44 401 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 19 966 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 277 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.02706