Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowo.

Wyjazdowo.
Wisłoka - Stalówka. 0:2

Za nami kolejny ligowy wyjazd, tym razem do Dębicy. Oficjalne info, że wejdziemy na stadion pojawiło się w czwartek. Udało się dzięki pomocy kibiców gospodarzy.

Na mecz z Wisłoką Podróżujemy autokarem i autami w obstawie psów. Pod stadionem parkujemy praktycznie przed wejściem na sektor miejscowych. Szybko chcemy to wykorzystać, małe zamieszanie i pęka brama ale mundurowi ogarniają sytuacje, mocno gazują i wymachują strzelbami. Jedna osoba z Przemyśla niestety zawinięta . Później Sprawnie wchodzimy na sektor gości , wieszamy flagi i rozpoczyna się festiwal wymiany uprzejmości , przeplatany normalnym dopingiem. W końcówce spotkania pada dwie bramki dla nas . Po meczu , kilka słów mobilizujących piłkarzy do walki o kolejne wygrane i w dobrych nastrojach ruszamy do Stalowej Woli.

Łącznie w Dębicy zameldowało się Ok 180 kibiców (nie wszyscy na sektorze) w tym : 45 Polonia , 5 Jastrzębie , 3 Dynamo , 1 Karpaty oraz 16 FC Nisko. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie. Do następnego.

Hej Stal !!!

Komentarze (19)

Fanatyk38 | 2020-09-15 09:13

Skończcie pier...ić!!!

Kategoriak | 2020-09-15 10:04

Od pewnego czasu po mieście chodzą słuchy ze w klubie ma dojść do zmian i zarząd będzie chciał opierać drużynę na chłopakach z regionu i wychowankach

Kamillo26 | 2020-09-15 10:13

Dlaczego komentarze są usuwane

Mylffon | 2020-09-15 10:58

Bo się nie da tego czytać

Okulickiego | 2020-09-15 11:04

Ślepy ślepego prowadzi.... Heh. Za pół roku oczekujcie wyników i zweryfikujcie to co tu zostało usunięte.

Edek38 | 2020-09-15 11:55

Jak odetną kasę w zimie i postawią na młodzież bo bez kasy nie zatrudnią innych, to zgnijemy w tej lidze lub niżej.
Tymczasem. Trenerzy i menagery muszą przenieść się na inną stronę, najlepiej klubową- oficjalną i tam wdrażać swoje ideologie i pomysły.
Tu skupiamy się na poprawie frekwencji w młynie i dopingu a nie taktyce i transferach.
Powodzenia

Nicke | 2020-09-15 12:10

A gdzie niby na oficjalnej można cokolwiek komentować?

Edek38 | 2020-09-15 12:14

A co mnie to obchodzi. Możesz zgadać się z resztą i założyć nową stronę . Będziecie sobie tam prowadzić ten ciekawy dialog.
W sobotę idziemy na mecz!!!

Vielitz44 | 2020-09-15 12:39

A tak akcja z wejściem naszych na Wisłokę to już będzie standard? W sensie u nas goście też się będą pojawiać, czy to tylko jednorazowa akcja?

Co do frekwencji - mamy mecze wieczorne, mamy ważne zwycięstwo - teraz wszystko w nogach i głowach graczy, jak zrobią serię zwycięstw, to o liczbę na trybunach nie będzie trzeba się martwić - jak będzie wtopa, to niczym ludzi na stadion już nie uda się ściągnąć...

1938fc | 2020-09-15 12:56

Klubu się dogadują albo kibice i goście na sektor gościu mogą wejść bez problemowo chyba że policja się zepnie i zacznie robić kłopoty

Kamillo26 | 2020-09-15 13:00

To po co stronę zakładacie i dajecie możliwość komentowania a później usuwacie
Bardzo inteligentny tok myślenia
Po to jest strona żeby każdy mógł komentować co myśli a nie tylko zostawiać wygodne komentarze, każdy ma prawo do swojego zdania a takim podejściem jak EDEK38 napewno przyciągnięcie więcej kibiców

Edek38 | 2020-09-15 13:36

Na tej stronie nie masz żadnych praw .
Na swojej mozesz mieć jak ją zrobisz. Do fb też tak się żalisz albo do innych portali , .gdzie kasują niewygodne treści? Poza tym wg Ciebie kasowane sa niewygodne a wg mnie te ktore mie dotyczą tematu...
Nikt Cię nie zmusza do czytania i odwiedzania tej strony.
Kibice mają przyjść na stadion a nie jak ty i twoi koledzy, przed monitor...to różnica. Wykup transmije i tam komentuj swoje myśli.
Wszystko na temat transferów i taktyki zostalo już napisane pod poprzednimi newsamj wiec jak Ci się nudzi to tam sobie poklikaj.
To nie jest państwowe czy z publicznych pieniędzy żebyś sobie decydował co ma być i jak.
Możesz też zacząć pisać listy do szydełki z poradami. Jest wiele sposobów Na zaspokojenie waszych potrzeb ale ta strona tego nie zrobi.

Kamykrah | 2020-09-15 13:52

Brawo już też miałem dość czytania tych wypocin. Sobota 19:38 widzimy się na sektorze. Hej STAL

Kamillo26 | 2020-09-15 13:53

I tu się mylisz bo na meczach jestem od 20 lat jak tylko moge i zawsze będę bez względu na to co se myślisz i piszesz a o moich prawach nie musisz mi mówić bo po twoim komentarzu widać twój poziom inteligencji. Jak tak dalej będziesz zachęcał kibiców to niedługo będą ich tłumy
Pozdrawiam i kończę zbędna dyskusje

Sciemaa | 2020-09-15 14:35

Kibice MOGA przyjsc na stadion a nie maja:)

Edek38 | 2020-09-15 15:41

Kamilo, to czy ty i tomko czy misio będziecie tu klikać ze swoich kilku kont to poważnie kolo ch mi lotto. Bardzo polecam 90 minut pl. Tam się wykażcie na arenie krajowej.

Owszem , mogą ... ale też powinni bez względu na postawę kopaczy.
Bo jak już było pisane i śpiewane , nie chodzimy tam dla Szydełki czy Fidzia tylko dla Klubu. Od lat. Oni swoją postawa mogą i powinni nas zachęcać a my swoją powinniśmy nakręcać kolejnych sympatyków .
Niektórzy pomylili priorytety i chcą zaspokoić swoje dyrektorskie. trenerskie czy managerskie ambicje pisząc eseje jak to nie powinno być wszystko zrobione lepiej a nie potrafią kupić biletu. Bo...zawsze coś hehe.
Jest wiele innych stron w necie wiec znajdziecie gdzieś swoje miejsce.
Tu kariera dobiegła końca. Dziękujemy za współpracę i powodzenia.

Edek38 | 2020-09-15 15:56

Frekwencja na stadionie zależy od wielu czynników . W dużej mierze od wyników. Na wiele a nawet na większość tych czynników nie mamy fizycznie wpływu jako Kibice. Możemy jednak zrobić coś pożytecznego. Zbudować atmosferę wokół piłki w naszym mieście . Pokazać władzy , że jest dla kogo utrzymywać ten klub. Że są kibice dla których warto było wybudować stadion i TRZEBA WRÓCIĆ NA CENTRALNY szczebel rozgrywek !!!
Jest wiele sposobów i dróg .
I to na kibicowskim aspekcie mamy się skupić .

Johny | 2020-09-15 19:55

Czyli generalnie: W sobotę wszyscy którym leży dobro klubu: NA MECZ !!! Co z tego, że 4 liga ( dla mnie to nie jest żadna 3 liga), skoro wreszcie mamy stadion, mecze przy swietle, o którym mogliśmy tylko pomarzyć.... Tylko drużyny brak póki co... Zawsze kibice, atmosfera i doping były 12 zawodnikiem. A zatem szal w rękę i na stadion !

Adams | 2020-09-15 23:52

Przyznam od dłuższego czasu czytam prawie wszystkie komentarze i napisze wprost ...Jestem zażenowany poziomem dyskusji i rożnymi kłótniami które można nazwać bezsensownym pie**oleniem ....
Przypomnę o tym co jakiś czas temu pisałem o profesjonalno - kibicowskiej stronie , znowu po raz kolejny utwierdzam sie że tu dzieją sie coraz gorsze opinie ( czasami mam wrazenie jakby tu pisali zwolennicy wrogiego klubu ) co jest naprawde zle odbierane ... nawet przed obcych którzy tu zaglądają.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 806 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 565 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 26 476 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 935 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.02765