Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już w sobotę kolejny mecz Stalówki

Już w sobotę kolejny mecz Stalówki
Panie i Panowie!!!

Przed nami kolejny mecz ligowy. Już w sobotę Stalówka zagra przy HUTNICZEJ. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:38.

Zadbajmy o konkretną liczbę na trybunach i głośny doping. Kupujemy karnety i bilety. Zachęcamy wszystkich znajomych do przyjścia na stadion .

To od nas zależy frekwencja i atmosfera , którą stworzymy .

WSZYSCY NA zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na sektorze G.

Na meczu z Chełmianką było dobrze ale mamy potencjał i stać nas na zdecydowanie więcej . Musisz tam być razem z nami .

Kasy przy stadionie otwarte będą w czwartek i piątek w godzinach 15-18 oraz w sobotę od 17 do 19!!!

Hej STAL !!!

Komentarze (18)

1938fc | 2020-09-15 19:51

Wszyscy na mecz panowie i panie !

Stalowiak1938 | 2020-09-15 21:39

Od kąd pamiętam marzyłem o tym żeby oglądnąć. W Stalowej mecz przy sztucznym świetle, napić się piwka na stadionie. Teraz to mamy i zamierzam korzystać z tego nie ważne która liga. Wszyscy na mecz!!

Adams | 2020-09-15 23:53

Przyznam od dłuższego czasu czytam prawie wszystkie komentarze i napisze wprost ...Jestem zażenowany poziomem dyskusji i rożnymi kłótniami które można nazwać bezsensownym pie**oleniem ....
Przypomnę o tym co jakiś czas temu pisałem o profesjonalno - kibicowskiej stronie , znowu po raz kolejny utwierdzam sie że tu dzieją sie coraz gorsze opinie ...

Adams | 2020-09-16 08:39

Zauwazyłem w moim poprzednim wpisie wkradła sie pomyłka w ostatnim zdaniu ... dlatego edytuje ... utwierdzam sie że tu na stronie dzieją sie coraz gorsze i niezrozumiałe wpisy .

Młodynie | 2020-09-16 16:33

okienko przedłużone do 5 pazdziernika

Pjona_ziom | 2020-09-16 17:28

Myślę że najlepszym transferem byłaby sprzedaż Szanownego Pana Bobera ejkej specjalisty od treningów dla rezerwowych zawodników pan który najwięcej mąci... kasa kasa wiele się wyprze

Amator | 2020-09-16 18:19

Adams - po czesci sie zgodze, wielokrotnie mnie tez irytuje...ale po pierwsze innej strony nie ma a po drugie to zawsze jest STALOWKA, to jestem, czytam, sprawdzam :) ... ignoruje gdzie w oko kole :). Dodam - podnosmy jakosc, takze tu :)

Adams | 2020-09-17 11:22

Zauwazyłem po raz kolejny zmieniono godzinę rozgrywania meczow przy Hutniczej ... Ktoś zna wiecej szczegołów z jakiego powodu czy to kolejny wybryk w klubie ?

Stary_kibic40 | 2020-09-17 11:54

Masz przecież 19:38

Adams | 2020-09-17 11:57

Z innych zródeł m.in 90 minut jest podane od początku pazdziernika mecze od 18stej itd

Vielitz44 | 2020-09-17 12:35

Adams - akurat to byłoby logiczne rozwiązanie, bo gra na jesień w nocy to średnia frajda, a od 18 i tak już ciemno, więc dalej przy jupiterach, ale w normalnej temperaturze.

Nicke | 2020-09-17 14:14

Wyglada na to, ze z Kraśnikiem gramy o 14:00

Adams | 2020-09-17 14:48

Nie tylko z Krasnikiem o 14:30 ... podobnie w listopadzie z Orlętami więc granie w rożnych godzinach niekoniecznie wieczorowych

Adams | 2020-09-17 14:53

Podejrzewam komuś zaczęły przeszkadzać rozgrywanie meczów na Hutniczej po 19:30 ... w sumie mozna sie domyslić jakiej grupie osób moze narzekać na hałas i wrzaski na stadionie póżną porą

Daro | 2020-09-17 16:16

Dlaczego patrzycie na 90minut, a nie na oficjalną stronę klubu ? O 19:38 gramy wszystkie mecze u siebie do meczu z Wisłą Puławy włącznie. Nie ma ustalonych godzin dla dwóch ostatnich meczów z Orlętami i Podhalem w listopadzie.

Teraz czeka nas gra co 3 dni, a zaległe mecze gramy w najbliższą środę z Podlasiem, 30-go września z KSZO oraz 14-go października z Jutrzenką.

Adams | 2020-09-17 16:36

Daro jestes pewny? bo mozna miec wątpliwosci co do oficjalnej klubowej strony ktora nie jest czesto aktualizowana a co do 90 minut strona jest jedną z najbardziej wiarygodnych żródeł ...

Wojtas93 | 2020-09-18 07:53

Pytanie do kogoś kto ogarnia jak chce zabrać kolegę na mecz to będzie jego pierwszy na nowym stadionie dalej jest potwierdzanie tożsamości i czy można to zrobić przy kasie ?

Nicke | 2020-09-18 08:06

Można przy kasie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 19 966 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 598 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 009 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 199 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.0333