Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj gramy!!!

Dzisiaj gramy!!!
Panie i Panowie.

Przed nami kolejny mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV. Już dzisiaj STAL zagra w Sandomierzu z Wisłą. Początek spotkania o godzinie 16:00. Niestety mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Drużyna Wisły w 32 meczach zgromadziła 47 punktów i zajmuje 11 miejsce w tabeli. W ostatnim ligowym spotkaniu zespół z Sandomierza doznał wysokiej porażki z rezerwami Cracovii- 6:2. Podopieczni Rafała Wójcika bedą chcieli powalczyć na własnym terenie o komplet punktów .

Stalówka po 31 kolejkach ma na koncie 57 punktów i zajmuje 4 miejsce w tabeli. Zielono-czarni wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań , raz zremisowali. Tydzień temu nasz zespół rozbił w derbowym pojedynku Siarkę 4:0.

Wszyscy liczymy na podtrzymanie dobrej passy i kolejną wygraną. Jesienią Wisła wygrała przy Hutniczej 1:0. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe.

Hej STAL!!!

Komentarze (17)

Pazimieh | 2021-05-9 17:13

Chłopaki trzymają poziom waleczności i zaangażowania z meczu ligowego z Siarką :) i jak widać to wystarcza, żeby zdominować rywali w tej lidze

Misio | 2021-05-9 17:38

Oby na 0 z tyłu!!!

Młodynie | 2021-05-9 17:55

Mieli wygrać wygrali , zdeklasowali przeciwnika ? tak kolejny pozytyw że żegnamy Piechniaka po tym sezonie

Pazimieh | 2021-05-9 17:55

Brawo, oby tak w każdym meczu do końca sezonu

Misio | 2021-05-9 18:01

Teraz będzie cisza w komentarzach, bo jak przegrywaliśmy, to było na kogo klnąć, wyzywać, można sobie było ulżyć, ponarzekać...a teraz co? Czekamy na pierwsze potknięcie:-)))

Johnnymalce | 2021-05-9 18:10

STALÓWKO..czemu tak pózno..? żal tych straconych punktów z dołem tabeli..

Mariuszstalowa | 2021-05-9 18:10

Brawo za wygrana!!! Takie wyniki powinny byc od poczatku sezonu.

Ziom_stal | 2021-05-9 18:10

Super wygrana z młodymi chłopakami z Sandomierza jest się czym jarac mając drugi budżet w lidze . Zejdziecie na ziemie jesteśmy na 4 poziomie rozgrywkową i na 10 kolejek przed końcem o nic nie gramy ....

Młodynie | 2021-05-9 18:17

Gramy o 2 miejsce w tabeli.Pulawy za 3 kolejki czyli przed meczem z nami będą miały już awans zapewniony

Mariuszstalowa | 2021-05-9 18:57

Cieszy progres.

Misio | 2021-05-9 19:05

Skakuj trenerem "wszechczasów"! W lidze 6 meczów, 5 zwycięstw, 1 remis i 15-1 w bramkach. Jak do tego dołoży się jeszcze triumf w Pucharze Polski:-) to bilans wygląda znakomicie! Gdyby teraz go zwolnili, to trzeba go zgłosić do Księgi Guinnessa!

Ziom_stal | 2021-05-9 19:17

Progres cieszy ale wygrywamy naprawdę ze słabymi drużynami i mecze które trzeba było wygrać już są dawno za nami

Filip kacper k. | 2021-05-9 19:22

zeszła jakakolwiek presja, na wiosne liga duza slabsza (wiele druzyn kopie mlodzieza- rezerwy Kielc i Krakowa, Sandomierz, Wolka). Za chwile koncza sie kontrakty, trzeba sie pokazac, powalczyc o nowe lub zainteresowac inny klub. Wystarczylo wlaczyc zaangazowanie...

Mariuszstalowa | 2021-05-9 19:25

Czasu nie zmienisz , nikt nie jest zadowolony z tego fakty ale za to mamy szanse wczesniej zaczac budwac sklad na przyszly sezon .

Filip kacper k. | 2021-05-9 19:28

niemniej sa zdecydowani dwaj wyragni tego sezonu:
Trener Skakuj- takiej serii nie było od bardzo, bardzo dawna.
i Tomek Wetecha, ktory w swoisty sposob osmieszyl przede wszystkich bramkatrzy ktorzy mniej wiecej przez ostatnie 5 lat bronili barw Stalowki i pozostalych aktualnych kopaczy. Ktos smial sie tam z Mietka a mysle ze na tym poziomie to i on by sie w wieku 55 lat wybijal

Daro | 2021-05-9 19:59

Cieszę się z wyników ale niestety trochę zakłamują rzeczywistość. W tych 7 meczach tylko 3 były pewne. Reszta to nie zasługa Skakuja tylko Tomka Wietechy.

Pazimieh | 2021-05-9 21:14

Jednak mecze z Siarką i Wisłą wyglądały zupełnie inaczej, niż większość poprzednich

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3337) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 38 956 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 735 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 877 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 42 368 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.01663