Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy !!!

Dzień meczowy !!!
Panie i Panowie !!!

Po emocjach związanych z meczem reprezentacji Polski na Euro i remisie z Hiszpanią, wracamy do ligowej rzeczywistości. Przed nami ostatni mecz sezonu 2020/2021. Stalówka powalczy dziś o punkty z Podhalem w Nowym Targu. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Podhale po 39 kolejkach zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 64 punktów. Zespół ten na własnym stadionie wygrał 10 spotkań, 7 razy zremisował i doznał tylko 2 porażek. W poprzedniej kolejce drużyna z Nowego Targu przegrała z Wisłoką w Dębicy 3:1.

Stalówka na kolejkę przed końcem sezonu plasuje się na 3 miejscu w tabeli. Zielono-czarni mają 72 punkty i jedno oczko straty do wicelidera z Sieniawy oraz dwa punkty przewagi nad Avią i Chełmianką. W przypadku Naszej wygranej i korzystnym wyniku Sokoła-remis lub porażka drużyny z Sieniawy, możemy zakończyć sezon na 2 miejscu. Stal na wyjeździe grała bezkompromisowo : 11 zwycięstw , 7 porażek i tylko 1 remis. W poprzedniej kolejce Nasza drużyna zremisowała przy Hutniczej z rezerwami Cracovii 2:2. Liczymy na pozytywne zakończenie sezonu i komplet punktów z Podhalem.

Niestety ze względu na zamknięty sektor gości w Nowym Targu, nie będziemy mogli zobaczyć tego meczu na żywo.

Komentarze (14)

Pjona_ziom | 2021-06-20 19:29

No i elegancko 4 miejsce

Stary64 | 2021-06-20 19:30

Chyba jednak 2

Sciemaa | 2021-06-20 19:40

Co portal to inaczej pokazuje

Misio | 2021-06-20 19:45

Oczywiście, że 4. Na 90minut jest wyraźnie mała tabelka.

Pazimieh | 2021-06-20 20:00

hahah teraz będziesz ustalał kolejność w tabeli? zgłoś swój świetny pomysł do PZPN-u, może wprowadzą miejsca ex aequo

Stary64 | 2021-06-20 20:11

A czasami nie zmienili po ostatnim sezonie jak awansował Hutnik

Stary64 | 2021-06-20 20:16

A zresztą to i tak nie ma już znaczenia

Ziom_stal | 2021-06-20 22:07

4 plac ale wstyd ,niedawno leczna zalaliśmy a bi za 30 min w ekstraklasie a my? Wiadomo ze Wisła poza zasięgiem ale 4 miejsce w regionalnej lidze

Wiru1 | 2021-06-21 08:35

Młodynie Durniu j.b..y 4 miejsce jest. Wstyd i tyle.

Stalowiak1938 | 2021-06-21 10:38

Panowie z całym szacunkiem to co było i które miejsce zajęli to jest nie ważne awansu nie ma... yebac to co było teraz WSZYSCY NA WYWŁOKE!! MOBILIZACJA!!

Stalowiak68 | 2021-06-21 12:05

Mlodynie durniu nie rozumiesz co tu się dzieje? Czarny odchodzi z Puszczy ale jego menadżerem nie jest Citko i po wszystkim. Zrobili sobie z klubu prywatny poligon doświadczalny, ciekawe co Nadberezny powie jak i ten plan nie wypali?

Ziom_stal | 2021-06-21 16:09

Radzyn , Kszo i Podhale napinają się na awans w przyszłym sezonie . Łatwo nie będzie patrząc na to co się dzieje u nas

Pjona_ziom | 2021-06-21 18:49

Zaczynamy jak co rundę od pozbycia się dwóch najlepszych zawodników którzy robili robotę poza tym nasza młodzież również woli dojeżdżać i trenować w innych klubach.

Stalowiak1938 | 2021-06-21 20:08

Młodynie skończ już piewdolic... Bo h... Wiesz nie dostali 300biletow... Farmazoniarzu, siejesz ferment piszesz co zasłyszałeś tak w sprawie klubu i zawodników jak w sprawie kibiców. Odpocznij od internetu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 52 160 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 28 140 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 44 620 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 74 246 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01298