Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wesołych Świąt !!!

Wesołych Świąt !!!
Wszystkim sympatykom Stalówki oraz naszym zgodowiczom i układowiczom , życzymy zdrowych, radosnych , spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia .

W nadchodzącym 2022 roku pomyślności, spełnienia marzeń oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Licznych młynów, wyjazdów i Samych awansów .

Życzenia składamy również tym, którzy z różnych powodów nie będą mogli spędzić tego czasu w rodzinnym gronie . Trzymajcie się.

PDW !!!

Hej Stal!!!

Komentarze (45)

Lubelak | 2021-12-28 10:06

Stalowiec1938. | 2021-12-29 16:41

28 grudnia 2021 roku zmarł Wojciech Niemiec, były piłkarz między innymi Stali Stalowa Wola, Legii Warszawa i mistrz Polski w barwach Stali Mielec. Miał 65 lat.

Aleksander | 2022-01-1 15:15

Nowy kontrakt podpisał Tomasz Wietecha. Do końca czerwca 2022r. Oprócz tego mamy nowa Panią jako rzeczniczkę prasową klubu.

Sciemaa | 2022-01-1 16:29

» http://bityl.pl/DpzIn Pani Rzecznik

Misio | 2022-01-1 18:12

Tylko po co? Na 4 poziomie rozgrywek rzecznik prasowy? Będzie obsługiwać pięciu dziennikarzy raz na dwa tygodnie? O co tu chodzi?

Młodynie | 2022-01-1 18:38

Jest to związane z nową strategią klubu odnośnie komunikacji z mediami i kibicami która wchodzi od tego roku. Pani Sylwia będzie prowadzić konferencje prasowe i wywiady oraz komunikować się z portalami internetowymi. Kolejną nowością jest 5 osobowa grupa od marketingu i mediów społecznościowych. Są w niej zatrudnieni graficy oraz osoby znające się na informatyce i nowych trendach w mediach społecznościowych. Klub planuje ruszyć z ofensywa marketingowa np stworzyć klubowe muzeum. Pomysłów jest sporo

Młodynie | 2022-01-1 18:41

Też nie będę ukrywał klub podpatruje inne profesjonalne kluby jak Stal Mielec Stal Rzeszów czy Ruch Chorzów posiadające swoich rzeczników prasowych. W Stali Rzeszów obecnie panuje wakat na tym stanowisku.

Sciemaa | 2022-01-1 18:42

5 osob?? Smiem twierdzic ze najbogatsze kluby u nas tyle osob nie maja. Zwolnili citke zatrudnili 5 osob ktore beda zarabiac w sumie duzo wiecej... na tym poziomie.

Młodynie | 2022-01-1 18:53

Są to kibice którzy sami zadeklarowali pomoc patrząc na opłakany stan klubowych social mediów. Pewnie jakieś wynagrodzenie za to dostaną jednak nie sądzę aby były to kokosy.

Kamil | 2022-01-1 19:31

Pożyjemy zobaczymy. Niebawem się przekonamy co z tego będzie

Stalowiak68 | 2022-01-1 20:42

A mi się wydaje że w klubie stracili kontakt z rzeczywistością. Nie porównuj potwmcjału i ligi Mielca i Rzeszowa do tego co się dzieje w Stali. Nie jest tajemnicą ze pani rzecznik nie przychodzi tu charytatywnnie i jest koleżanką projurenta Zielińskiego. 5 osob w grupie specjalnej ds mediów z czego większość to Ci którzy robili te media do tej pory plus pani rzecznik. Pomysł rządzących klubem jest prosty przykryć go....no które wychodzi z każdej dziury medialną ofensywą. Czyli nic się nie zmieniło, nie płaciny treenerom, nie płacimy zawodnikom, nie mamy kurtek zimowych, czapek i ogólnie sprzętu, nie mamy fizjo ale weźmiemy sobie za dobry hajs rzeczniczkę to wszystko będzie od razu lepiej wyglądać. Paranoja.

Fanatyk38 | 2022-01-2 10:21

Hehe
Dokładnie. Nowy rok, nowe możliwości , tylko zaczynamy od złej strony.
Skoro mamy kasę na takie manewry to o konkretne wzmocnienia nie ma się co martwić ;).

Kamil | 2022-01-2 12:27

Ogólnie pomysł jest dobry. Zabierają się jednak źle do tego tematu. Mam nadzieję że moje obawy się nie sprawdza

Maxtor84 | 2022-01-2 15:39

a czy klub uregulował zaległości w stosunku do piłkarzy i trenerów ?

Młodynie | 2022-01-2 22:16

Niestety nadal nie. Prezydent obiecał załatwić sprawę jednak do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z obietnicy olewa zawodników i sztab. Jedynie dostali zaliczki aby obejść przepisy i formalnie nie mogli wnieść wniosków o rozwiązanie kontraktu. Ale to najlepiej sam prezydent niech się przyzna tylko nie ma odwagi tego zrobić.

Młodynie | 2022-01-2 22:16

Nie dziwny się że nie grali czasami na 100 procent jak klub zalega im z wypłatami.

Brawo stal! | 2022-01-2 23:05

Ha, ha!
Zaległości w stosunku do piłkarzy i trenera, a zatrudnili babę z rozdania koleżeńskiego jako rzeczniczkę?
Cyrku ciąg dalszy.
Bawmy się dalej!
Dawać klauna, ubrać go w brakującą kurtkę, założyć brakującą czapkę, dać w rękę trąbkę, i niech gra tańcząc na stole!
A co?
Jak się bawić, to na całego!

Sciemaa | 2022-01-3 12:47

Nie wiem czy do konca z rozdania kolezenskiego... w tym miescie trudno nie znac kogos z "wlasciwego klucza partyjnego". Dziewczyna niby nigdy w polityce nie siedziala... wiec byl bym ostrozny :)

Sciemaa | 2022-01-3 12:47

Nie wiem czy do konca z rozdania kolezenskiego... w tym miescie trudno nie znac kogos z "wlasciwego klucza partyjnego". Dziewczyna niby nigdy w polityce nie siedziala... wiec byl bym ostrozny :)

Fanatyk38 | 2022-01-4 22:50

Menago / doradca nadal kręci się przy Hutniczej.
Czyżby wciskał prezydentowi kolejne kity i szrot do drużyny ?!

Młodynie | 2022-01-5 11:45

Citko robi każdego w balona. Od momentu meczu z Łagowem ani razu nie stawił się na obiektach. Dostawał nawet wezwania pisemne które ignorował. Jednak kasa na konto wpływa cały czas. Udawał że obserwuje zawodników pod kontem gry w Stali. Trener Bereta jednak chce mieć 100 procent decyzyjności w tej kwestii Inaczej może rozwiązać kontrakt. Jest to facet, który nie da sobą pomiatać jakiemuś wyżelowanemu lalusiowi.

Maxtor84 | 2022-01-5 12:30

nic nie idzie ku lepszemu... wiosna może być ciekawa

Młodynie | 2022-01-5 13:29

Już 10 stycznia może być ciekawie jak większość drużyny przyniesie L4 w związku z brakiem wypłat. Każdy jest bardzo zdenerwowany

Misio | 2022-01-5 14:19

No i co? Zamiast piłkarzy przyjdzie pani rzecznik i pan Marek i też będzie ciekawie. Jakiś wywiad, wspólne zdjęcia, poklepią się po plecach i do przodu!

Fanatyk38 | 2022-01-5 18:43

Chodzą słuchy, że jeden z potencjalnych , większych sponsorów( może ten zapowiadany ) się zmył bo chcieli dać spore pieniądze na sponsoring strategiczny ale taki tytuł ma już PGE.

Młodynie | 2022-01-5 19:32

PGE daje coś w granicach 500 tyś zł także nie są to jakieś spore pieniądze.

Maxtor84 | 2022-01-6 11:17

pieniędzy z PGE już dawno nie ma :D

Młodynie | 2022-01-6 11:25

Inna sprawa że zostały przejedzone w tym też odprawa Rolanda zrobiła swoje.

Gargamel1293 | 2022-01-7 14:47

Piotrek Zmorzyński przeszedł z Hutnika do..Arki

A kilka dni temu rozwiązał kontrakt z klubem z Krakowa

Młodynie | 2022-01-8 12:54

Łagów chce powalczyć o 2 ligę. Mateusz Zachara zostanie nowym zawodnikiem do tego blisko Zalepa, Robak plus były podstawowy zawodnik reprezentacji Hiszpanii U 17. Awansu w tym roku raczej nie będzie. Dodatkowo Siarka lada moment odpali bombę do środka pomocy.

Maxtor84 | 2022-01-8 13:48

a u nas odpalą zimne ognie :D :D :D

Misio | 2022-01-8 14:16

My za to mamy rzeczniczkę prasową! Jedyni na świecie na czwartym poziomie rozgrywek.

Młodynie | 2022-01-8 15:05

Fajerwerków nie będzie jeśli chodzi o transfery ze względu na budżet jednak też bedą to przyzwoici zawodnicy z 3 i 2 ligi jednak bez większych nazwisk i wyrobionej marki.

Fanatyk38 | 2022-01-8 15:19

No ku...wa.
Ze względu na co? Na kasę prawie najwyższą w lidze?
To pytam się GDZIE ONA DO CH...A JEST???

DALEJ spłacają długi sprzed 4 czy 5 lat? Hahaha

Powinniśmy zjeść tą ligę i się śmiać teraz patrząc na wszystkich z góry jak Puławy sezon temu.

Na ale nie, bo u nas trzeba menegrów , 5 osobowy sztab szkoleniowy i Bóg wie co jeszcze.

Oby trener okazał się normalny w tym całym bałaganie bo w nim nadzieja. Reszta niech statystuje, nie przeszkadza i daje na msze żeby to wyszło.

Ciekawe co nasz " sponsor" ma do powiedzenia ma temat Marka C i projektu hahaha

Błazenada

Maxtor84 | 2022-01-8 15:23

Nasz sponsor nic nie powie bo to jego przecież pomysł :D :D . Dalej jesteśmy w ciemnej dupie i długo z niej nie wyjdziemy :)

Młodynie | 2022-01-8 15:41

Pieniądze byłyby ale ze względu na złe decyzje kadrowe( zatrudnienie Citko, sprowadzenie zawodników z jego stajni za spore pieniądze, plus odprawa dla Rolanda). Można mieć duży budżet ale też trzeba potrafić go wykorzystać.

Młodynie | 2022-01-8 15:53

Z Siarką trenuje Szymon Kaliniec ze Znicza Pruszków

Fanatyk38 | 2022-01-8 16:50

To pasmo niepowodzeń i złych decyzji ciągnie się od startu " Projektu Nowak " i "Planu pięcioletniego".
Mamy lata bez rezultatów i przejedzone miliony.
Po zwolnieniu Rolanda upadł kolejny projekt , jego gwoździem do trumny będzie pożegnanie menago- oby szybkie.
I trzeba zadać pytanie - co dalej? Kolejne atomowe rozwiązania? Hehe

Nadal nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności bo na wszystko jest przyzwolenie z góry.

Tu jest JAK W PARTII I W RZĄDZIE !!!

TOĆKA W TOĆKE ;)

ŻAL . A Kibice dajej słuchają bełkotu polityka z nadzieją , że stanie się cud - AWANS :(

Stalowiak1938 | 2022-01-8 20:40

Ktoś tu wspomniał wcześnie w komentarzach o jakimś dużym potencjalnym sponsorze który zrezygnował. Można konkrety kto to jaka kasa czy coś więcej. Nie musimy tu na tym profilu gadać półsłówkami chyba bo to profil kibiców. Może warto takie rzeczy nagłaśniać? Niech ludzie wiedzą co tu się odp..dala.?

Młodynie | 2022-01-8 21:34

Piotr Kwaśniewski były zawodnik Berety z Chorzowa zostanie nowym zawodnikiem.

Pjona_ziom | 2022-01-9 13:47

A jaki sponsor chciałby zainwestować swoje pieniądze widząc co się dzieje. Przykre to ale sytuacja w naszym klubie to odzwierciedlenie sytuacji politycznej naszego kraju. Teraz jest nowa pani rzecznik to może kolejnym krokiem będzie uruchomienie telewizji klubowej tak żeby kibicom puszczać dziennik o tym jak wspaniale jest a to co nas czeka to dopiero będzie ho ho super będzie.
Najważniejsze że pięcioletni plan się powiódł w 3 lata, dzięki atomowym rozwiązaniom jest kaska na stołki a i odprawy, jest super. Tylko piłkarzom na wypłaty brakuje ale ciii jak się nie podoba to nie muszą grać.

Stalowiec1938. | 2022-01-9 16:34

Ośmiu zawodników Stali Mielec otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Na liście transferowej mieleckiej drużyny znaleźli się: Jonathan de Amo, Eryk Galara, Maciej Jankowski, Aleksandyr Kolew, Kamil Kościelny, Kacper Sadłocha, Łukasz Seweryn i Mateusz Wyjadłowski. Może któregoś z nich do nas ?

Młodynie | 2022-01-9 16:44

Raczej nie nastawiamy się na kierunek śląski. Jedynie Łukasz Serweryn pasuje bo chłopak z Chorzowa

Misio | 2022-01-10 07:30

Młodynie - raczej to Ty przeczytaj, to co napisałeś. Zaprzeczyłeś sam sobie i wprowadzasz innych w błąd!

Młodynie | 2022-01-10 15:41

Dzisiaj na treningu Michał Staniucha z GKSu Tychy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 12 586 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 37 683 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 63 190 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 118 312 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01357