Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie na szczycie.

Spotkanie na szczycie.
W piątek-21 stycznia na stadionie przy ul. Hutniczej odbyło się spotkanie przedstawicieli SKSSW z Prezydentem Miasta- Lucjuszem Nadbereżnym , władzami Klubu - Grzegorz Czajka , Andrzej Zieliński , sztabem szkoleniowym- trener Bereta oraz trener bramkarzy i gościnnie obecny był również dyrektor PCPN - Mateusz Nowak.

Dyskutowano na tematy związane ze Stalówką. Poruszono m.in. kwestie finansowe, organizacyjne i transferów . Głos zabrał każdy z obecnych.

W mieście można usłyszeć sporo mniej lub bardziej oficjalnych informacji na temat Klubu . Pojawiają się też plotki, ploteczki i anegdoty. Wyraziliśmy swoje zaniepokojenie i niezadowolenie z tego powodu .

Najważniejszą kwestią, którą ustalono jest oczywiście ta, że nadal walczymy o awans i odpowiedzialni za to ludzie robią wszystko by ta walka była realna oraz zakończyła się sukcesem.

Prezydent zapewnił, że zabezpieczy środki finansowe , które pozwolą na realizację celu- awans.

Jak wiemy, Marek Citko nie jest już doradcą od spraw sportu w mieście. Nieoficjalnie, zakończył też swoją pracę w Stali PSA, pozostaje jednak jeszcze, faktyczne rozwiązanie z nim umowy.

Zatem projekt "Stal nie pęka" kończymy i chowamy między bajki.

Władze Klubu i sztab szkoleniowy pracują nad pozyskaniem zawodników. Ostatecznie, decyzje ma podejmować pierwszy trener ale ... jak jest i będzie tego nie wie nikt. Konkretnych nazwisk, ze względu na dobro sprawy również oczywiście nie podano. Mówi się o 3-4 piłkarzach do gry, którzy będą stanowili faktyczne wzmocnienie drużyny.

Oby były to przemyślane, skonsultowane , dobre ruchy kadrowe bo czasu mamy mało i margines błędów praktycznie zerowy.

Trwają też prace nad regulaminem premii za awans. Nie oszukujmy się, najlepszą motywacją są dla zawodników pieniądze.

Prowadzone są rozmowy z potencjalnymi sponsorami. Mówi się o dwóch firmach, które są zainteresowane wsparciem finansów spółki. Oby wszystkie umowy zostaną podpisane.

Nasz Klub boryka się też z bardzo przyziemnymi problemami jak np. brak ortalionów treningowych czy kurtek zimowych dla zawodników i sztabu.

Podsumowując , kolejny raz usłyszeliśmy to co chcieliśmy czy też mieliśmy usłyszeć. Czyli:

-pieniądze będą;

-będziemy walczyć;

-wszyscy się starają i chcą awansu;

-itp, itd...

Jesteśmy umówieni na kolejne spotkanie w połowie lutego. Mamy nadzieję, że poznamy więcej szczegółów i usłyszymy więcej konkretów w sprawach , które nie zostały do końca omówione. M.in na temat tego , kto będzie odpowiadał za ewentualny brak awansu...

Tymczasem czekamy na efekty pracy i spełnianie obietnic. Czas pokaże co z tego wyjdzie.

My , Kibice będziemy robić swoje tak jak do tej pory . Głośno dopingować i wspierać Stalówkę. Wierzymy, że się uda.

Hej Stal !!!

Komentarze (27)

Ziom_stal | 2022-01-26 21:34

Prawda taka ze już mało kogo można wyciągnąć . Drużyny z wyższych juz sparuja w mniej więcej składach na ligę . A wy dalej wierzycie ze będzie dobrze . Tylko kto ma ten awans zrobić bez jaj .

Kaniafcb | 2022-01-26 22:30

bierzcie w takim razie szybko Ferugę; trenuje z Rekordem Bielsko Biała Jastrzębie go odpuściło; doświadczony zawodnik, w sam raz na rozegranie i 33 lata, a nie jakieś 39 czy 37 lat...już był przecież do nas przymierzany przed spadkiem

Fanatyk38 | 2022-01-27 08:50

Młodynie.
Twój kolegus jest za to odpowiedzialny więc niech nie nawija makaronu na uszy tylko działa .

Stalowiak1938! | 2022-01-27 09:24

Mlodynie przestac manipulowac a najlepiej wyjdz! Czlowieku jak Kwasniewski? Zadnej akcji w tym kierunku klub nie prowadzil.Lepiej skup sie na zalatwieniu nowych ortalionow a nie na bredniach!

Stalowiak1938! | 2022-01-27 10:42

Mlodynie co Ty stary bierzesz? Udalo sie namowic na testy graczy z piatego!!!!! poziomu. Czlowieku z kim mamy awansowac? Z graczami Wiazownicy? No wez sie nie osmieszaj.Tu trzeba wzmocnien a ich nie ma!

Misio | 2022-01-27 12:03

Po rundzie jesiennej trener Bereta powiedział, że potrzebuje konkretnych wzmocnień, gotowych piłkarzy na kilka pozycji i że to nie czas na testowanie, na naukę gry. A dziś mówimy o piłkarzach, którzy raczej nie wskoczą od razu do pierwszego składu i raczej nie będą konkretnym wzmocnieniem. Chyba to nie czas na budowę drużyny na następny sezon, tylko CEL trzeba osiągnąć TERAZ!

Stalowiak1938! | 2022-01-27 12:23

Na ten moment jedynym wzmocnieniem jest Biskup. A pilkarze mlodzi,zdolni to uzupelnienia skladu.Mam potrzeba obroncy i pomocnika do pierwszego skladu. Mlodynie nie opowiadaj bajeczek tylko spojrz czlowieku prawdzie w oczy, a prawda jest taka ze nasze media na zlecenie Klubu/ czekamy na info od Ciebie kogo/ robia z rana gownoburze z quizem " lewy wachadlowy" podpisuje, wielki szum,wielkie halo i pyk, Jastrzebie go bierze. Kazdy przeprowadza tranfery w ciszy ale u nas nikt na bledach sie nie uczy.

Misio | 2022-01-27 15:35

Tymczasem sąsiadka buduje skład już na 2 ligę. Następny mocny transfer - Kamil Adamek.

Stalowiak68 | 2022-01-27 15:51

Suchora zamknij jape.

Misio | 2022-01-27 16:14

Dla Siarki Kaliniec, Kwaśniewski i Adamek są konkretnym wzmocnieniem składu! Czy dla nas Stelmach, Biskup i Skrzyniak też są wzmocnieniem? Wątpię. Niby czasu jeszcze trochę zostało, ale na dzień dzisiejszy, to Siara wygrywa te "okienko transferowe".

Jaszczur | 2022-01-27 17:08

Siarka walczy o awans , a Stalówka o środek tabeli ,mówienie o awansie to ściema ,nie ma kasy na transfery .

Młodynie | 2022-01-27 17:10

Prezydent co innego zadeklarował kibicom. Kasa jest nawet świeżo przelana

Kamilosss | 2022-01-27 17:27

niezły transfer siary, wcześniej też nie obijali się. A u nas? Brak słów, żadnego skrzydłowego, kreatora gry, jakiś młody obrońca wypożyczony i rezerwowy napastnik Rucha XD Śmiałem się dotychczas, ale teraz jest mi zwyczajnie smutno. 4 ligowe kluby mają lepsze okienka transferowe.

Stalowiak68 | 2022-01-27 17:43

Kasa Prezydenta czyli nas mieszkańców to jedno a bezradność i głupota zarządzających klubem to drugie. Banda niespełnionych nieudaczników.
Prezydent jest po prostu naiwny albo nie ma wokół siebie nikogo normalnego.

Maxtor84 | 2022-01-27 17:43

ale spokojnie :) transfery lubią cisze hahahahahaha

Szymek2007 | 2022-01-27 18:43

Ten klub jest ewenementem.Prezesi ,koordynatorzy,dyrek torzy ,itp a efekt taki że jedna osoba by do tego wszystkiego wystarczyła.

Brawo stal! | 2022-01-27 19:44

Ja bym nie patrzył na nasze transfery poprzez pryzmat tego co sobie nasza sąsiadka sprowadziła, gdyż dokooptowali sobie tylko trochę niechcianego nigdzie drewna. To nie są żadne prawdziwe wzmocnienia.
Otworzyłem sobie ich stronę, a tam przywitały mnie typowe 4-ligowe gęby.

Nasze transfery i wypożyczenia, po dodaniu jeszcze 2-3 zawodników (co chyba jest w planie), okażą się lepsze w końcowym rozrachunku.

Brawo stal! | 2022-01-27 19:51

Nie zdawałem sobie z tego sprawy, że w Tarnobrzegu maja aż taki kompleks w stosunku do nas.
Na głównej stronie zamieścili sobie skrót z meczu z 2018 gdy wygrali z nami.
Ale siara! Ha, ha, ha!

Vielitz44 | 2022-01-29 15:40

Ze Skrą 1:2 dziśiaj, bramka znów Raulji, szkoda, że na razie nasz napad niemrawo.

Misio | 2022-01-29 17:18

Jak te nasze bomby transferowe? Grali dzisiaj?

Maxtor84 | 2022-01-29 18:04

nie zmieściły się w składzie chyba :D :D :D

Misio | 2022-01-29 18:26

Na razie jest tak z transferami, że my gadamy, a Siara robi.

Raul | 2022-01-29 21:28

Mlodynie Kurw. Wypierda..j stad !!!!!!

Raul | 2022-01-29 21:30

Mlodynie jak juz obciagniesz Luck.wi , to Wypierd..aj Szmato stad !!!!

Raul | 2022-01-29 21:31

Mlodynie : Kim Ty kurw. Jestes ?!?!?

Stalowiak68 | 2022-01-30 01:21

Młodynie, Zieliński Suchora wyp....ć
Jeden bhpowiec je....y wpisał sobie że jest menagerem, drugi zrobił się dyrektorem sportowym a Mlodynie jest jednym i drugim.
Lucek ty na to gó....o patezszi to firmujesz. To ja sie pytam Kim oni są że bez wiedzy, bez kompetencji, bez niczego kompromitują nas za nasze własne pieniądze???!!!!

Fanatyk38 | 2022-01-30 10:24

Problemem jest to, że za robotę biorą się ludzie bez kompetencji. Nie wystarczy chcieć, trzeba też umieć.
Ciekawe kto będzie odpowiadał za niepowodzenia hehe. Trener?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 58 534 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 147 259 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 37 048 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 20 601 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01263