Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapraszamy na kosza.

Zapraszamy na kosza.
Trwa zimowa przerwa w rozgrywkach piłkarskich III ligi. Dla odmiany, WSZYSTKICH sympatyków Stalówki zapraszamy na halę MOSiR przy ul . Hutniczej.

Już w niedzielę o godzinie 13:30 , koszykarze Stali rozegrają derbowe spotkanie z Resovią Rzeszów.

Swój przyjazd zapowiadają Kibice gości więc zadbajmy o dobrą frekwencję i głośnym dopingiem wspierajmy Nasz zespół.

Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia formy wokalnej przrd rundą wiosenną.

Przed laty Hala często pękała w szwach a na mecz kosza szło się prosto ze stadionu . To były czasy...

Do zobaczenia na hali.

https://youtu.be/OIMe6oOD9pA

Hej STAL.

Komentarze (29)

Gallanonim | 2022-02-10 20:24

Faktycznie, wspaniałe to były wspaniałe czasy. Teraz mamy co mamy, ale w niedzielę obowiązkowo na mecz Stalówki!

Pilkarzyk | 2022-02-10 20:51

ale brakowało tego klimatu, mimo że poziom taki a nie inny, ale to są nasi wychowankowie, idziemy wszyscy Panowie!

Maxtor84 | 2022-02-11 14:26

pajace wymodzili jakieś limity osób na meczu koszykarzy :D

Onstw19 | 2022-02-11 15:56

Siema jaka cena za bilet i czy można kupić go w dzień tego meczu ?

Kibic368 | 2022-02-11 16:03

za darmo xd

Kibic368 | 2022-02-11 16:03

za darmo xd

Sciemaa | 2022-02-15 14:09

I ze ta kadra ma walczyc o awans?

Maxtor84 | 2022-02-16 09:13

tez to ciemno widzę ..

Młodynie | 2022-02-16 17:24

Wzmocnienia bedą na razie były zawirowania z Klisiewiczem, który nie może u nas grać z racji repezentowania już 2 klubów w tym sezonie. Dlatego ten transfer został cofnięty i nie będzie u nas grał. Stalówce groziły potężne kary oraz walkower w każdym meczu w którym by wystąpił.

Kamilosss | 2022-02-16 18:34

czy w tym klubie będzie jeszcze normalnie?
transfery - tu lepiej nie komentować..

Fanatyk38 | 2022-02-16 18:46

To jak sprawdzał zawodnika nowy Menago hahaha

Nicke | 2022-02-16 19:11

Kontraktujesz gościa i nie wiesz jakie mecze grał w sezonie? Dziwne

Marek1938 | 2022-02-17 11:06

Młodynie ty czasem czytasz co piszesz? Czy jesteś tak ograniczony że nie widzisz jacy " znafcy" zarządzają klubem? Ściągają gościa a po dwóch tygodniach łapią że nie może grać? Nie da się tego określić inaczej niż debile. Teraz będzie gadanie że zawirowania, że wina Puszczy Niepołomice bo ich nie poinformowała i tak dalej . Bełkot. Tak jak zagraniczne transfery po układzie. Zastanawialiście się nad Citką że powsadzał swoich to zastanówcie się skąd pseudo menager piłkarski bierze zagraniczne wynalazki, bo na mieście mówią że to nie zupełnie bezinteresowny układ z innym menagerem. Najpierw Portugalczyk co ma siły na 10 minut, za chwilę drugi, później Izraelczyk. Trwoga, a Nadbereżny patrzy na to złodziejstwo.

Kaniafcb | 2022-02-17 12:22

przecież statystyki, rozgrane mecze każdego zawodnika, nawet z klasy B, można zweryfikować na stronie pzpn...zrzucanie winy na Puszczę jest śmieszne...TOTALNA KOMPROMITACJA ZIELIŃSKIEGO! kolejna...

Młodynie | 2022-02-17 12:42

Nie koniecznie bo Klisiewicz zagrał po powrocie z Białki Tatrzańskiej mecz Regionalnego Pucharu Polski w rezerwach Puszczy. Rozgrywki Regionalnego PP nie są wprowadzane w system. Jednak w protokół papierowy potwierdza że Klisiewicz zagrał w tym meczu. Puszcza natomiast zapewniała że jest czysty i może u nas grać. Sprawa może trafić wyżej i nawet możemy domagać się odszkodowania od Puszczy za perfidną próbę zatajenia tego faktu. Wiadomo kto trenuje Puszczę - Tomek Tułacz , który działa w zmowie ze Smrodami.

Sciemaa | 2022-02-17 12:49

Bielu o tym napisal... "Zawodnik przeszedł pozytywnie proces rejestracji w PZPN" no to jak pzpn tego nie wylapal czy ich jakis tam system to juz nawet sie troche naszym nie dziwie....

Kaniafcb | 2022-02-17 12:59

a Klisiewicz nie wiedział, że grał w meczu? no litości...

Kaniafcb | 2022-02-17 13:04

kto teraz w miejsce Klisiewicza? będą jeszcze jakieś wzmocnienia? nastawiamy się tylko na transfer zagranicznych grajków? czy zostajemy z tym co jest i może jakoś to będzie?

Ddst | 2022-02-17 16:29

Na 90minut piszę że skrócono wypożyczenie Klisiewicza i wrócił do Puszczy

Nicke | 2022-02-17 18:04

No pisze, ale źródło info to Sztafeta.

Fanatyk38 | 2022-02-17 18:08

Tak do sądu i prokuratury ich podajcie, haha.juz jeden taki był.
Jak się nie wie to się nie robi.
Będzie wzmocnienie , zapewne zagraniczną armią zaciężną , żeby nikt tych talentów nie wytropił.
Amerykanie lądują w Rzeszowie to menago na bamk jakiegoś zwerbuje z czystą kartą.
Tu jest ku...wa kabaret jakich mało.

Skład miał być kompletny na koniec stycznia!!!

Fanatyk38 | 2022-02-17 18:15

Te brednie o " podbieraniu nam zawodników", Tułaczu itd, to mają być usprawiedliwienia na nieudolność czy pokazanie , że wszyscy robią nam pod górkę i niestety ale noe awansujemy???
Bo wiecie , bylo kilka miesięcy , wszyscy zrobili transfery no ale my nie mogliśmy bo... "
no właśnie, bo co??
Bo nadal w Klubie jest prywata i bajzel.

Aleksander | 2022-02-17 18:40

Łukasz Kacprzycki nowym zawodnikiem STALÓWKI. Pomocnik z Wisły Puławy. Ma też za sobą występy w LECHII GDAŃSK 13 meczów w ekstraklasie i w meczu towarzyskim LECHIA- FC BARCELONA

Młodynie | 2022-02-17 19:13

W tamtym sezonie 12 bramek dla Wisły Puławy wypożyczenie z opcją wykupu. A to jeszcze nie koniec na dzisiaj.

Ziom_stal | 2022-02-17 20:17

Na 2 ligę za słaby , nie oddaliby go . Przez dwa lata więcej nie gra niż grał . Drugi Olek może być.

=1938= | 2022-02-17 21:55

Ku....a nawet jakby Lewandowskiego, Messiego, Ronaldo, Mbape, Donnarume i wielu wielu innych do nas zakontraktowano to i tak bedziecie ujadac i wyć. Poczekajcie ku....a do ligi. Boisko samo wszystko zweryfikuje. Kubice sukcesu teraz sapy skowyt i ujadanie a jak odpali to jacy sa wspaniali. Dajcie komus pracowac a po kilku kolejkach wiosny bedzie wiadomo o co graja.

=1938= | 2022-02-17 21:58

Z takim podejsciem jakie tutaj macie to proponuje zmianę dyscypliny i druzyny np zacznijcie kibicowac siarce w ping ponga. Tam grają co roku w lidze mistrzyn. Bedziecie szczesliwi.

Aleksander | 2022-02-17 22:02

O co grają to jest wiadome. Tutaj nic się nie zmieniło!! Nawet trener deklarował. NASZYM CELEM JEST AWANS DO 3 KLASY ROZGRYWKOWEJ OMYŁKOWO TYLKO NAZYWANEJ II LIGĄ. Czas i boisko wszystko zweryfikuje. Tym bardziej szkoda tych 6 punktów straconych w 2 ostatnich meczach z WÓLKĄ,I AVIĄ...

Misio | 2022-02-18 00:23

I tak na papierze jesteśmy najlepsi! Porównując składy personalnie nikt nam nie może podskoczyć, ale to jednak boisko weryfikuje wszystko.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 66 210 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 551 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 220 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 427 519 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.01096