Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przegrywamy z Sandecją.

Przegrywamy z Sandecją.
Za nami kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych była pierwszoligowa Sandecja. Stalówka przegrała ten sparing 2:0.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 2-0

Zagraliśmy w składzie:

Smyłek - Zięba, Khorolskyi, Skrzyniak, Davidik, Wojtysiak, Jopek, Stępniowski, Olszewski, Radulj, Biskup oraz Wietecha, Kacprzycki, Stelmach, Duda, Barata, Grabarz, Hudzik, Pietrzyk, zawodnik testowany

Komentarze (62)

Cider | 2022-02-19 17:04

Czy ktoś może widział dzisiaj mecz z Sandecją i może sie wypowiedzieć jak grała nasza STALÓWKA.? Czy Sandecja była dużo lepsza czy STALÓWKA miała jakiś fajne akcje. I jak tam nowi zawodnicy zagrali , chyba graliśmy bez Słowaka .

Misio | 2022-02-20 13:34

Na stronie sandecja.pl jest sprawozdanie z meczu.

Aleksander | 2022-02-20 22:48

Będzie jeszcze ten transfer napastnika co był zapowiadany???

Vielitz44 | 2022-02-21 06:59

W opisie meczu było coś o testowanym napastniku młodzieżowcu z II ligi, zmarnował jakąś szansę. Myślę, że na ławkę napadziorów już mamy, tutaj albo jakiś dobry albo żaden, trzeba w końcu jakichś swoich młodzieżowców wychować (jeśli jakiś się nadaje w ogóle).

Misio | 2022-02-21 09:30

Napastnik młodzieżowiec jest Grabarz, więc po co szukać drugiego na ławkę? Grabarz u Skakują był podstawowym napastnikiem i dawał radę. Teraz jest o rok starszy, więcej ograny. Powinien dostawać więcej szans.

Cdncdn | 2022-02-21 09:54

Od Grabarza lepszy jest Pioterczak.On powinien grac w każdym meczu choćby kilkadziesiąt minut

Młodynie | 2022-02-21 11:02

Będzie napastnik młodzieżowiec, bardzo ciekawy jego temat był grany u nas jeszcze za Czubata

Misio | 2022-02-21 12:56

Pioterczak to nie napastnik.

Ziom_stal | 2022-02-21 14:51

Dotacja z miasta 1 450 000 :p na czwartoligowy klub . Czy w całej 3 lidze ktoś z publicznych pieniędzy dostaje tyle kasy ?

Misio | 2022-02-21 15:10

Pewnie wolałbyś żeby na klub było 50 tys. i A-klasa, a pozostałe 1,4 mln na Ogródek Jordanowski, by żule piły w komfortowych warunkach albo na jakieś karmniki dla ptaków na Błoniach? Bardzo dobrze życzysz "świata jemu" klubowi.

Misio | 2022-02-21 15:11

Miało być "swojemu"

Fanatyk38 | 2022-02-21 18:52

Misiu.
To już było pisane. Nikt tu źle Klubowi nie życzy !!!
Ale czasami , trzeźwo myślących ludzi coś razi .
Co z tego , że da 1,5 czy 2 mln jak nie ma odpowiednich ludzi , którzy tą kasą potrafią gospodarować. Kolejny sezon w 3 lidze przejedliśmy więcej niż na centralnym szczeblu a efektu nie widać. Goście się bawią w pcpn i Klub za publiczną kasę bez żadnej odpowiedzialności .

Prywatny inwestor rozgromił by to towarzystwo raz dwa.

I co? Za rok da 2 bo nie awansują ?
Jak swego czasu w Lublinie cały czas dokladali a pijawki doiły.

Misio | 2022-02-21 19:52

Mnie też się trochę rzeczy nie podoba, ale nie będę psioczyl na Miasto, że za dużo kasy daje. Wolałbyś żeby dawało tyle co za Szlezaka? Tylko nie pisz, że za Szlezaka grali wyżej itp. Dziś są trochę inne realia. Jak dla mnie mogą dać i 20 baniek. Może zrobiliby ekstraklasę? Mnie obchodzi wynik sportowy, a nie polityka.

Misio | 2022-02-21 20:06

PS. Z tego co pamiętam, to za Szlezaka było chodzone do UM, żeby więcej na piłkę dali. Dziś co niektórzy chyba pójdą prosić żeby nie dawali. Gdzie tu logika? Być kibicem klubu i narzekać, że za dużo ma kasy? Policz najpierw ile to jest te 1,45 mln? Podziel na 12 miesięcy i na ponad 30 pensji ( tu akurat nie podoba mi się, że kadra liczy 32 piłkarzy, do tego kilku trenerów). Ile wyjdzie na głowę? Oczywiście dolicz ZUS itp . A to nie wszystkie koszty. Wiem. Są też inne wpływy. Od innych sponsorów, z biletów itp. Ale teraz koszty organizacji meczów, wyjazdy, sprzęt itd. Czy lepiej by było, gdyby Miasto tej kasy nie dawało? Mamy równać do Kraśnika czy Lubartowa? Na pewno Chorzów dawał więcej na Ruch gdy grał w 3 lidze. Myślę, że Łódź na Widzew i ŁKS też. Znalazłyby się i inne przykłady.

Cdncdn | 2022-02-21 20:58

Kto wie o której godz.sparing z rezerwami Niecieczy w środę?

Fanatyk38 | 2022-02-21 21:39

Misio nadal nie rozumie ...
O jakim " wyniku sportowym " mówisz? Rozśmieszasz mnie. Wynik toPuławy zrobiły .
Za Szlęzaka miasto dawało mało i się nie wtrącało.
Oczywiście , że jak dawało 200 - 300 tys to szło się po więcej.
Teraz mamy miliony i je przejadamy.
Inne realia? Jak się o czymś nie ma pojęcia to się właśnie tworzy "inne , własne realia".

Napiszę Ci jeszcze raz drukowanymi bo masz problem widzę z czytaniem.

MOŻE DAĆ 20 BANIEK O ZROBIĆ EKSTRAKLASĘ , TEŻ BĘDĘ SIĘ CIESZYŁ.
PROBLEM W TYM , ŻE Z LUDŹMI , KTÓRYM DAJE TE PIENIĄDZE
SZANSE OSIĄGNIĘCIA CELU SĄ MARNE.

Oby trener poogarniał grajków i niech zrobią robotę.

I nie pisz mi jak i za ile może funkcjonować Klub bo doskonale wiem jak jest. Piniondze nie grajo hehe

Dzięki nim jest wygodniej i komfortowo.

Ziom_stal | 2022-02-21 21:45

Kwota razi , nie chodzi o to ze nie chce żeby klub miał śle dajcie spokój . 4 liga w Polsce to ludzie powinni jako drugi zawód wykonywać. Zero szkolenia zero przyszłości nasciagac za nasze pieniądze najemników i tak co roku a wyniki tragiczne . Zreszta jaki klub w 4 lidze tyle będzie płacił , zawodnicy nie będą mieli interesu w awansie . Każdy kto się orientuje ten wie ze 3/4 składu do odpału po awansie . Nigdzie nie znajda takich warunków jak u nas . Przy takim funduszu jak to było możliwe ze zawodnicy nie dostali przez pare miesięcy wypłat ?

Cdncdn | 2022-02-21 21:47

Kto wie o której godz.sparing z rezerwami Niecieczy w środę?

Fanatyk38 | 2022-02-21 21:50

Młodynie wie ;)

Fanatyk38 | 2022-02-21 21:51

Cdn odp na wpis pod poprzednim postem

Misio | 2022-02-21 21:52

Fanatyk38 - moim zdaniem Ty nie rozumiesz, ale nie będziemy roztrząsać. Czy za Szlęzaka Miasto było głównym udziałowcem? Chyba nie. Był Wodex i klubem sterował prezes Wodexu pan Żak. Dziś właścicielem pakietu większościowego jest Miasto i to ludzie z UM są oddelegowani do zarządzania. To jak zarządzają, to inna sprawa, ale takie ich prawo dopóki są WŁAŚCICIELEM PAKIETU Większościowego! Jak odkupisz od Miasta ten pakiet, to sam sobie stworzysz zarząd i będziesz rządził jak tralala. Myślisz, że gdzieś tak jest, że ktoś jest właścicielem i daje kasę i nie wnika co z tą kasą? Naiwny jesteś Ty i Tobie podobni.

Fanatyk38 | 2022-02-21 22:05

Ok wielka mondra główko. Był Żak, dawał swoje to " sterował".
Skoro ja nie rozumiem to odp na proste pytanie.

TY MASZ TE UDZIAŁY , TY DAJESZ TE MILIONY ZE SWOJEJ KIESZENI ,
Oczywiste , że chcesz wiedzieć na co idzie kasa...
ALE

ZATRUDNIASZ NIEDOŚWIADCZONYCH NIEUDACZNIKÓW I PRZEGLĄDASZ SIĘ JAK TRWONIĄ PIENIĄDZE???NIKOGO NIE ROZLICZAJĄC ZA BŁEDY A WRĘCZ W NAGRODĘ NOMINUJĄC NA DUREKTORÓW - PCPN.
CZY BIERZESZ PROFESJONALISTÓW (nie takich jak ci...pko) , DAJESZ IM ZADANIE I PO SEZONIE MÓWISZ " SPRAWDZAM"?

Jest różnica jak ktoś się bawi za swoje prywatne a kiedy rozpiee...ala NASZE , MIEJSKIE -PUBLICZNE .

TAK?
Więc jako mieszkaniec mam prawo oczekiwać !!!

Fanatyk38 | 2022-02-21 22:10

Ale Ty widzę z tych co się cieszo jak partia daje a efekty są mało ważne. Tu schemat rozdawnictwa i zarządzania jest rodem z wiejskiej - partyjny właśnie.

Fanatyk38 | 2022-02-21 22:13

MIASTO I LUDZIE W MIEŚCIE

NIE MAJĄ POJĘCIA O ZARZĄDZANIU KLUBEM

CZEGO DOWODY MASZ KU...WA NA TACY TUMOKU.

SPADEK, DŁUGI , BRAK AWANSU.

PLAN 5 LETNI NOWAKA - KLAPA,

STAL NIE PĘKA - KOLEJNA KLAPA.

O CZYM TY MÓWISZ...

Misio | 2022-02-21 22:50

Nie ma o czym gadać "TUMOKU"

Fanatyk38 | 2022-02-21 23:07

Nie ma argumentów to i nie ma o czym.
Z 3 wpisów tylko tą literówkę zauważyłeś intelygencie?

Zatrudniać pracowników - prezesów, zawodników, fizjoterapeutów , trenerów itd na odpowiednim poziomie i za odpowiednie pieniądze to jest umiejętność.
U nas niestety od kilku lat niespotykana.
Teraz trener z zewnątrz się trafił na szczęście ale ma swoje zdanie to jest niewygodny. Oby udowodnił swoją wartość.

Fanatyk38 | 2022-02-21 23:09

Pierdnij coś jeszcze na ten temat :

SPADEK, DŁUGI , BRAK AWANSU.

PLAN 5 LETNI NOWAKA - KLAPA,

STAL NIE PĘKA - KOLEJNA KLAPA.

I zasnę spokojnie .

Adams | 2022-02-22 00:38

Czytam komentarze i nie mogę uwierzyć co się tu odwala ... zwłaszcza ostatnie wpisy które można nazwać bredniami !

P.S ... Czy ta strona jest wzajemnym czatem czy jak ?

Cdncdn | 2022-02-22 07:51

Fanatyk powinien być zablokowany i tyle w temacie.Nie ma co z głupkiem dyskutować ale tez nie ma co rozpowszechniać jego glupot .

Fanatyk38 | 2022-02-22 09:04

Jeszcze niedawno płakaliście , że ktoś kasuje niewygodne wpisy a teraz sami będziecie blokować...hipokryt ki
Miłego dnia.
Brednie i głupoty to macie w główkach.

Lepiej poczytać młodynie , który pisząc swoje nowości sieje propagandę na temat profesjonalistów w Klubie.

Ciekawej lektury. Lamusy

Cdncdn | 2022-02-22 10:54

Kurcze.Naprawdę nikt nie zna dnia i godziny sparingu z Tetmalika II ?Chcialbym ten sparing ogladnac ale musze yo sobie zaplanować.

Stalowiak68 | 2022-02-22 10:58

Niestety ale Fanatyk ma rację! Nie podoba wam się to co pisze bo pisze prawdę. Nadbereżny zrobiAł z naszego klubu pośmiewisko, ale część z Was bije brawo nawet jak Nadbereżny pierdnie, bo daje kasę. Tylko co z tego jak z tej kasy Klub ma tylko kłopoty. Najpierw plany 5 letnie i....spadek, teraz 4 miliony budżetu, przepłacani zawodnicy wyciągnięci przez Citkę i Zielińskiego z kapelusza i drżenie o awans. Taki to mamy pożytek z zarządzania Nadbereżnego bo przecież tylko on pociąga za sznurki i zatrudnia jak to napisał Fanatyk "TUMOKÓW" Zatrudnia nie za swoje pieniądze tylko nasze-miejskie. Jak się Wam tak podoba ten system wydawania pieniędzy to do szkół powinien pozatrudniać stolarzy, a do szpitala spawaczy niech Was leczą.
Niestety na zarządzaniu Nadbereżnego najlepiej wychodzą pseudodziałacze i wszyscy polityczni klakierzy którzy pod jego płaszczykiem chcą się pobawić za czyjeś pieniądze w sport. Ile przy okazji przytulą to już inna sprawa. Wszyscy chapią kasę tylko dziwnym trafem nic z tego nie ma Klub.
Najpierw był Nowak i jego plany, teraz z d...y wytrzaśnięty prokurent konserwator budynków który obwołał się menagerem sportowym i wspólne z CItką wypompowali kasę z Klubu. Pozazdrościć takich fachowców dlatego też proponuję jak się coś wam zchrzani w domu i będziecie remontować lub naprawiać zatrudnijcie fryzjera albo piekarza.
Bez odbioru.

Cdncdn | 2022-02-22 11:03

Ja sie z tym nie zgadzam ale nawet jesli ma cie racje to nie miejsce na pranie brudow.Zachowujecie sie jak PO w Parlamencie Europejskim.Jesli wam sie nie podoba to prosze udac sie do zarzadu,do Nadbereznego,na spotkania roznego typu i tam poruszac wasze watpliwosci.Nie tu gdzie czytaja to nieprzychylni klubowi inni przedstawiciele innych klubow.

Misio | 2022-02-22 11:28

Stalowiak68 tylko, że dyskusja dotyczyła dofinansowania klubu przez UM, a nie zarządzania klubem. Ja się cieszę, że Miasto daje kasę i dziwię się, że ktoś mieni się fanatykiem czy kibicem Stali i ma z tym problem. Znajdź mi kibica, tylko kibica, a nie ciocie Gienie co w d... ma klub, który nie cieszyłby się z dużego wsparcia dla swojego klubu? Te 1,45 mln na rok nie wystarczy nawet na kontrakty dla piłkarzy! I po co robi szum niejaki ZIOM? Jest cel: AWANS za wszelką cenę i na to potrzeba jest kasa. Jak celu nie osiągną, to wtedy psioczcie, ja też będę. Jednak puki co poczekajmy. Wspomniana ciocia Gienia wolałaby te 1,45 mln przeznaczyć na nowe ławki w parku albo na kwiatki na Błoniach, ale ona nie jest kibicem. Ja wolę żeby te pieniądze poszły na klub i klub osiągnął dzięki nim cel! Naprawdę nie rozumiem jak można siebie nazywać kibicem i być przeciwnym dotacjom z UM na klub? A już najbardziej mnie rozśmieszają teksty o "najemnikach". To pytam: kim mamy grać, wychowankami? Naprawdę chcecie być średniakiem w okręgówce, ale z niskim budżetem i z samymi wychowankami w składzie? Kwestie zarządzania i personaliów specjalnie nie poruszałem i nie poruszam, bo to całkiem inny temat. Teraz liczę na Beretę, że to ogarnie i za kilka miesięcy będziemy cieszyć się z awansu. Kto myśli inaczej, ten moim zdaniem źle życzy temu klubowi i nie jest kibicem.

Misio | 2022-02-22 11:57

Fanatyk38 zasugerował, że przez ostatnie lata nie zatrudniało się profesjonalnych prezesów, piłkarzy, trenerów. Prezesów pominę. Jednak patrząc na skład, który spadł z 2 ligi, to praktycznie wszyscy z tamtego składu grają teraz w wyższych ligach. A najlepsze, że wówczas rezerwowi: Ciepiela, Zwoliński czy Szczutowski nawet w Ekstraklasie. Nie dalej jak w ciągu ostatnich trzech lat mieliśmy w składzie takich piłkarzy jak: Dadok, Trąbka, Śpiewak, Ciepiela, Zwoliński, Szczutowski (obecnie lub niedawno Ekstraklasa) Mroziński, Janiszewski, Pietrzkiewicz, Zmorzyński ( 1 liga) czy nawet Fidziukiewicz obecnie zdecydowany lider strzelców 2 ligi. Pewnie jeszcze kogoś pominąłem. Wiem, że niektórzy u nas grali piach, ale karierę robią (np. Pietrzkiewicz). Byli trenerzy: Wtorek, Szydełko (uratował Hutnik przed nieuchronną degradacją, obecnie w 1 lidze w Górniku Polkowice), Wieprzęć czy nawet Skakuj - czy to są nie profesjonalni trenerzy? Co do prezesów czy innych działaczy...wolę się nie wypowiadać. Dodam jeszcze tylko, że mnie też się nie podoba tworzenie dziwnych i niepotrzebnych etatów w klubie i robienie tzw. "przechowalni dla swoich". Nie podoba mnie się również twór PCPN. Obiektami powinien zarządzać MOSiR...ale cóż jest PCPN jest możliwość zatrudnienia więcej ludzi, jest dodatkowy dyrektor, w końcu można obracać pieniędzmi na linii Miasto-klub-PCPN-Mia sto itd. Jest wiele złych rzeczy, ale skupmy się na wyniku sportowym, a nie na polityce!

Stalowiak68 | 2022-02-22 12:48

Misio jesteś udany. Nie podoba Ci się wiele rzeczy ale skupmy sie na dobrych. hahaha Więc całe bagno z kolesiostwem, marnotrawieniem pieniędzy i całym tym propagandowym syfem mamy zamieść pod dywan tylko dlatego żeby nikt wiecej się nie dowiedział? Normalny kibic czy fanatyk cieszy się z budowania siły swojego klubu, wyników sportowych, wygranych rywalizacji, a nie tylko z tego że ktoś pompuje miliony zresztą nie swoje tykko mieszkańców w projekty które upadają jeden za drugim.
Misio chciałem Ci przypomnieć, że z tymi milionami oficjalnymi i tymi które poszły pod stołem spadliśmy z ligi i nie możemy sie podnieść, może więc cieszyłoby cię jakby ktoś te pieniądze wydawał z rozsądkiem i efektem sportowym.
O zawodnikach i trenerach których wymieniłeś nie będę pisał bo większość jest niestety z epoki przed rządami nieudaczników od Nadbereżnego poza tym to zaden dowód, bo przy tych pieniądzach które mamy do dyspozycji to żaden wyczyn. Zresztą....główni e chyba chodzi nam o wynik sportowy,a tego brak, no chyba że cieszy i satysfakcjonuje cię bujanie sie w 3 lidze.

Misio | 2022-02-22 13:24

Tniemy dyskusję, bo to nie ma sensu. Wróćmy do tematu 19 czerwca. Chyba, że wyjaśni się wcześniej.

Maxtor84 | 2022-02-22 19:23

jak coś to sparing jutro o 18

Maxtor84 | 2022-02-22 19:24

tak przynajmniej pisali na twiterze

Pjona_ziom | 2022-02-22 19:31

I jeszcze jedno... wciąż powtarzane: jak się coś nie podoba to rozmowa z miastem.
Były rozmowy, była zwołana specjalna sesja rady miasta... Gadki wciąż te same... Nadaremno
Jak można sprzedać działkę która graniczy z nowo powstałym kompleksem boisk, balona, stadionu, zapleczem sportowym, basenami prywatnym deweloperom którzy budują sobie osiedle między stadionem a laskiem...
Lucjusz wygłasza swoje mowy o projektach placów zabaw na obiektach PCPN a w tym czasie pozbywa się działki na której aż prosiło się o to żeby powstał hotel dla sportowców.
Ale co tam

Raul | 2022-02-22 20:23

Pjona Ziom : W punkt 100% . Pewnie jakis koles Lucka mial w tym interes. A wiadomo , ze to jest ponad wszystko . Stalowiak 38 , Fanatyk 38 pelna zgoda Panowie , ale co My tutaj znaczymy ? ? ? Lucek rzuci 30/srebnikow ( ale tylko dla Swoich Ludzi ( interesow ) i zabije Barabasza ( Nasze Pragnienia , Marzenia o Wielkiej Stalowce ) . Dla Niego My Kibice , nie ISTNIEJEMY . Lucek TO JUDASZ ISKARIOTA .

Raul | 2022-02-22 20:36

Oczywiscie ocali Barabasza : czyli Nasza Wegetacja na poziomie 4 Ligi . Jezus ( czyli Nasze oczekiwania ) zostana przybite do Krzyza . Ale najwazniejsze jest to , ze My wszyscy zostalismy Wykorzystani ( do celow politycznych ) i wydymani jak zwykle Szmaty .A szmaty ( Te Prawdziwe czyli Jego Pieski ) mowia w" Jest Super , jest Super , wiec o co Wam chodzi ??????? Macie przeciez Najwiekszy Budzet w 3 lidze ( Nasi Ludzie sa Syci ) Wiec o co Wam Kur.a chodzi ?!?!?!? Lucek Ty byly Ministrant , chyba kumadz o Co chodzi ?!?!? To , ze xiondz i proboszcz sa zadowolrni , to nie znaczy , ze Cala Ekslezja. Znaczy Kosciol . Stalowka To My .

Cdncdn | 2022-02-22 20:41

Wy to naprawde macie cos z glowa

Raul | 2022-02-22 21:07

Tak mamy ch.ju.

Raul | 2022-02-22 21:09

Ty CDNCDN masz za co cos z Kregoslupem Moralnym , charakterem , zasadami i jajami + sercem .Tzn .Nie masz Nic Takiego . Pacholku ...

=1938= | 2022-02-22 21:15

Fanatyk piszesz ze wynik sportowy to zrobily Puławy w zeszlym sezonie, a czy wiesz jakim budżetem dysponowaly Pulawy w zeszlym sezonie? Jak nie wiesz to wyobraź sobie że dużo wyższym niż my mamy w tym i w zeszlym razem wziete dlatego posciagali ludzi i zrobili wynik. A jak Cie boli to że nie masz nic z tych pieniedzy co sa w klubie to masz problem a tak to wyglada no non stop piszesz ze jikt kie zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci. Mdli mnie juz odbtego.

=1938= | 2022-02-22 21:20

Skonczcie juz plakac i wiecznie narzekac a zacznijcie wspierac ten klub i dajcie komus sprobowac cos zrobic bo w takiej atmosferze nigdy nic nie bedzie. Od ponad 40 lat kibicuje temu klubowi i czy kasa byla z huty z księżyca czy z dupy nie bylo takiej zawisci o kase a teraz tylko kasa kasa kasa. Jak inni niora grajkow z wyzszych lig to malo sie nie zesracie ze oni potrafia a my nie. ALE JAK U NAS KOGOS CIAGNĄ to albo w uj kasy dostal albo po kontuzji albo jak taki dobry to czego wyzej noe poszedl. Czy Wy sie tu slyszycie?????!!!!!! !!!!!!!

Raul | 2022-02-22 21:58

" Dajcie Komus sprobowac cos zrobic " Dalismy 1938 : Byl 5 - letni plan Pana Nowaka i byl pan menago Fabianowski . Plan skonczyl sie po 5 miesiacach TOTALNA KOMPROMITACJA , czyli SPADKIEM DO REGIONALNO - BURACZANEJ LIGI .Ale , ale " Dajcie Komus sprobowac cos zrobic " Dalismy 1938 : Byl plan absolutnie Pewny , Natychmiastowy Awans ( tzn. Powrot ) do 2 ligi. Efekt : TOTALNA KOMPROMITACJA . Ale ,ale " Dajcie Komus sprobowac cos zrobic " Dalismy Kur.a 1938 ( a jakie mielismy wyjscie ??? ) Byla " Stal nie peka " ( tylko przed kazdym kleka ) Kupa siana poszla sie je.ac ,( tzn. do kieszeni ....) , a smrod do tej pory sie ciagnie .Ale . ale " Dajcie Komus sprobowac cos zrobic " W koncu " Proba , nie strzelba . Lipiec 2022 Stalowka bedzie bronic 3 - cio ligowego bytu , a 1938 , znow napisze " Dajcie Komus sprobowsc cos zrobic " . A w tym momencie L.N. powie do Niego " Stary , daj spokoj wytrzyj buzie , polknij to co masz w ustach i Spier...amy stad , zanim Ktos sie zorientuje , ze tyle lat robilismy z Nich Debili " .

Stalowiak68 | 2022-02-22 22:05

-1938- a ty się słyszysz?? Nikt nie ma pretensji o transfery. To czy były dobre zweryfikuje liga. Problem jest w zarządzaniu, ale Ty chyba tego nie widzisz albo faktycznia tobie też srebrniki przysłoniły widzenie . To teraz na czasie takie udawanie że wszystko jest cacy.
Nie jest k...a skoro część transferów samozwańczy menago robi wbrew trenerowi!
Widać że mało wiesz, ale lubisz poszczekać. Za darmo czy też za srebrniki?
A tak na marginesie Puławy mialy zbliżony budżet do naszego tylko zobacz znafco gdzie były po rundzie jesiennej.
Dobranoc.

Misio | 2022-02-22 22:19

Kiedyś myślałem, że największym wrogiem tego klubu jest Siara. Dziś się okazuje, że nie. Największym wrogiem tego klubu są niektórzy "kibice". O co tu chodzi? Nie ma kasy: źle! Jest kasa: FATALNIE!

Raul | 2022-02-22 22:21

Szukajmy juz teraz Prezydenta z wizja dla Miasta i przychylnego Stalowce .Ten Lachociag Jarka , Andrzeja i Mateusza zaraz stad Spier..li i zostawi Nas w Czarnej D.pie z Milionowymi Dlugami ,i bez perspektyw.

Raul | 2022-02-22 22:23

A Jego Klakierzy Nagle znikna z tego Forum ....

Misio | 2022-02-22 22:31

Proponuję FANATYK38. Wszystko wie, wszędzie był, każdego zna. Budżet mu wystarczy 10 tysięcy na rok i ogarnie Messiego, Ronaldo i Lewandowskiego. Resztę podeprze zdolną młodzieżą i mamy awans tanim kosztem.

Nicke | 2022-02-22 22:33

Prawda jest taka, ze przy mądrym zarządzaniu z tym budżetem awans na luzie, ale to trzeba mieć pojęcie o piłce.

Młodynie | 2022-02-22 22:48

Prawda jest taka że mamy budżet jakiego ten poziom rozgrywkowy nie widział w historii. Stal Mielec dostała podobną dotację na Ekstraklasę. Sprowadzono niezlych piłkarzy jednak wszystkich, których chciał klub nie udało się pozyskać bo wybrali min. grę w 1 lidze. I wcale nie poszło o kasę bo płacimy bardzo dobrze może nie zawsze na czas ale jednak reasumując zawodnicy grając u nas wyjdą lepiej nawet jak troszkę poczekają. Czy awansujemy ? Nikt tego nie obieca bo działacze na boisko nie wychodzą tylko zawodnicy. Problemem jest brak zaangażowania niektórych zawodników i brak ławki, którą sztab szkoleniowy wzmocnił. Nikt od nas nie odszedł jedynie Drobot wypadł przez kontuzję.

Młodynie | 2022-02-22 22:50

Jest to pierwsze okienko od niepamiętnych czasów kiedy nie sprzedano żadnego kluczowego zawodnika, pomimo wielu ofert min. za Smyłka i Jopka. Dlaczego nie odeszli ? Po pierwsze mają ważne kontrakty a po drugie nie opłaca im się gra w 2 lidze za mniejsze pieniądze. Ekstraklasy już nie zawojują więc liczy się wyciągnięcie finansowego maksimum ze swojej przygody z piłką.

Młodynie | 2022-02-22 22:59

Na brak zaangażowania niektórych ciężko coś poradzić, powinni to robić bo prawdziwy bank rozbiją dopiero po uzyskaniu awansu. Zwrócenie im uwagi czy też ukaranie finansowo tylko pogorszyłoby sytuację ponieważ nikt nie chce mieć w zespole zbuntowanych zawodników, a środowisko piłkarzy jest bardzo pazerne na kasę i od razu zaczynają grymasić, bo przecież ja u was wcale nie muszę grać jest wiele klubów, które się interesują moją osobą, dużą rolę odgrywają tutaj agenci , którzy zgarniają spore prowizje i mącą w głowach już nawet 17 latkom, wmawiając im że będzie drugim Lewandowskim i będzie zarabiał tysiące.

Fanatyk38 | 2022-02-22 23:36

Młodynie został filozofem ;) lux

Mam wyj...ne w tą kasę bo potrafię na siebie zarobić .

Jak te czasy i ludzie się szybko zmieniają...
Jak graliśmy w 2 lidze x lat to przeszkadzało wam wszystko .. a teraz łechta was po jajkach spadek i 3 ligowa wegetacja.
Ach ci kibice . Jak mało do szczęścia potrzeba.

Cofnij się jeden z drugim kilkanaście stron i tam poczytajcie wasze wypociny . Później się odzywajcie.

Nigdy nie życzyłem i nie będę życzył źle Klubowi.
Trzymam kciuki za Beretę i awans.

Jednak nieudaczników popierał nie będę.

=1938= | 2022-02-23 07:47

Piszesz o planie 5 letnim. A jak sama nazwa wskazuje budowa druzyny miala trwac 5 lat i ten projekt jak dobrze pamietam to mial gdzies teraz sie konczyc. Ale z racji ze Wy placzki i pseudo kibice chcieliscie juz teraz natychmiast to sie nie dziwie Nowakowi ze zrezygnowal bo tyle uji i innych epitetow na swoj temat tez bym nie chcial wysluchiwac. W plan pana Marka C. też chcialem wierzyc bo facet z nazwiskiem a nóz sie uda ale to ktos kto dba onwlasna dupe i tu racja.

Fanatyk38 | 2022-02-23 11:44

To spadek był częścią tego wielkiego planu?
Spadek za który w nagrodę trafiła się posada na pcpn.
Plan rozwoju pcpn też śledzisz i popierasz?
Zmień lekarza

Ziom_stal | 2022-02-23 13:47

Wystarczy mieć nadzieje ze budżet pokryje się z kosztami i w przypadku braku awansu do 2 ligi nie popłyniemy finansowo . Proszę żeby tylko całkiem nie rozwalili Stalówki. Wiem ze trzeba postawić wszystko na jedna kartę bo zaraz Hutnik i Wieczysta wiec dużo trudniej ale apel do was Panowie wydawajcie z rozsądkiem . Żeby znowu nie było historii ze piłkarze po 3 miesiące bez kasy grają

=1938= | 2022-02-23 14:22

Nie fanatyk jie popieram i tez mnie to goli ze graja w buraczanej lidze ale lament nic tu nie pomoze. Poczekajmy do 12 marca wtedy sie okaze w ktora steone to idzie i wierzmy ze w tą dobra

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 140 866 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 243 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 95 923 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 753 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01355