Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Pogoń Leżajsk 1:1 (1:0)

Stal Stalowa Wola - Pogoń Leżajsk 1:1 (1:0)

Po raz kolejny pilkarze Stali nie utrzymali dla siebie korzystnego wyniku do końca spotkania. Podobnie jak w meczu z Kmitą piłkarze stracili gola w głupi sposób w 89 minucie po strzale Sierżęgi z rzutu wolnego.
Mecz zaczął się atakami gości. Juz w 5 minucie musiał zejść z boiska kontuzjowany Tomasz Szarowski, w jego miejsce wszedł Grzegorz Włoch. Dwukrotnie bramce Pogoni zagroził powracający po kontuzji Jacek Maciorowski. w 38 minucie po składnej akcji naszego zespołu wpadła bramka. Grzegorz Włoch dośrdkował z prawej strony boiska na raty strzelali napastnicy Stali, po interwencji obrońców piłka znalazła się za polem karnym i pieknym wolejem bramke zdobył Damian Sałek. W 2 połowie Stalówka przeważała w sytuacji sam na sam z bramkarzem był Stanisław Bednarz, który po raz kolejny udowodnił, że nie umie wykorzystywać takich sytucaji strzelając wprost w bramkarza. Brmka dla Pogoni wpadła z rzutu wolnego w 89 minucie. Bramke zdobył Sierżęga. Podczas meczu kibice Pogoni próbowali sprowokować naszych szalikowców wulgarnymi przyśpiewakami. Kibiców przyjezdnych ok 120.

Komentarze (23)

~Kudek | 2005-05-28 20:27

Ja coś już pisałem BEDNARZ SPIERDALAJ ZE STALOWEJ

~kudek | 2005-05-28 20:30

po drugie nie rozumiem Adamusa!
Po chuj wpuszcza telke i bednarza! Telka nic nie robi nie radzi sobie jeszcze natomiast bednarz to ja nie wiem co sie z nim dzieje.
Juda grał co mecz w podstawowym składzie jak Stalowa miała kryzys spadkowy ratował druzyne wywalczajac m.in rzuty karne i wolne!
Teraz jak Stalowa raczej sie utrzyma Adamus ma go w dupie i daje tego łamage Telke i bednarza
To jest moje zdanie na ten temat !!

~:] | 2005-05-28 20:39

BEDNARZ WYPAD !!! JUDA DO BOJU !!!

~Stal | 2005-05-28 20:42

Nie mowic ze ten Bednarz gral.Taki dziad!!!kurwa pierdolne ze smiechu.Ten Adamus to ma jakis rozum dziki. Zamiast puscic Jude to tego Bednarza ktory z 2 metrow na pusta bramke nie trafia.Ten Adamus niech pakuje walizki z Bednarzemm bo nie moge wytrzymac z tymi ciotami.

~pazi | 2005-05-28 20:45

a nie wydaje sie wam ze Adamus mial taktyke ultradefensywna w tym meczu!?
rozpoczal bez zadnego nominalnego napastnika
a potem wprowadzil tylko jednego
a gdzie Juda?? chlopka dobrz gral to go Adamus wyjebal ze skladu
paranoja

~kudek do pazi | 2005-05-28 20:47

nie nie

juda adamusowi dupsko uratował przed wyleceniem z klubu i jak mu niepotrzebny to go wyjebał

w pewny,m sensie masz racje

~stal | 2005-05-28 21:31

bednarza trzeba złapac i wywiesc do lasu i go rozebrac mosmarowac miodem ii do ziemimrówki beda miały co lizac .....

~ | 2005-05-28 21:32

Bo Telka lizał i liże dupe Adamusowi dlatego gra :].O Bednarzu mówil nie bede.Nie ma takiego zawodnika w polskiej lidze co by tyle akcji 100 % jebal :].Oczywiscie on jest tym jedynym :D

~:::: | 2005-05-28 21:37

KAZDY TO POWIE BEDNARZ ROBI PAŁKI W STALOWEJ

~ | 2005-05-28 21:41

telka to sie nadaje do gry z gimnazjalistami kurwa szczypior

~;p | 2005-05-28 21:47

troche zabardzo jedziecie tym piłkarzykom ale jak widze to po dzisiejszym meczu im sie to nalezy:D pozdro dla Hoolsów ze staówki :D

~darko | 2005-05-28 21:48

Moim zdaniem Adamus zrobił wszystko żebyśmy tego meczu nie wygrali. Zamiast Judy i Pietrasiewicza,którzy mogą coś namieszać z przodu i coś strzelić,on wystawia dwóch statystów Włocha i Bednarza a całą drużynę cofa do obrony,zresztą nie pierwszy już raz i nie pierwszy już raz tracimy cenne punkty w ostatnich minutach.To na pewno nie jest już pech.Pozdro!

~do darko | 2005-05-28 21:54

zgadzam sie z toba. To tylko i wyłacznie wina Adamusa co sie dzieje w klubie itp.ZKS!!!

~/\/\/\ | 2005-05-28 22:02

wp[uścił Bednarza bo w ostatnim meczu dobrze grał i huj adamus myślał żę i dzisiaj coś wywojuje..... i kurwa straciliśmy tą dzisiejszą bramke za to żę sie broniliśmy....
a chyba każdy wie że najlepszą obroną jest atak !!!!!!!!!!! kurwa

~lukasz | 2005-05-28 22:05

nie wiem dlaczego jedziecie po tych pilkarzach. graja jak potrafia. jakbyscie mogli to tez byscie chciali grac. to wina adamusa ze ich poprostu wpuszcza. on najlepiej powinien wiedziec kto jest w jakiej formie i czy powinien wychodzic na boisko. to nie jest wina pilkarzy ze tak graja. poprostu graja jak umia. a co poradzic ze nie umia:)

~ | 2005-05-28 22:31

mi sie zdaje ze Telka jest dobry ma technike chlopak nawet szybki jest ale nie ma masy nic i dlatego wypada slabiej dlatego potrzebna jest mu kuracja na omnadrenie albo metanabolu i to mu pomoze ewentualnie winstrol lub jakis testosteron ;d

~baran | 2005-05-28 22:47

a czy nie uwazacie ze obydwie druzyny graly na remis. remis kazdego z dzialaczy satysfakcjonowal. nie rozumiem czego adamus gra tylko jednym wysunietym napastnikiem jak strzelilismy bramke na 1-0 to zamiast wzmocnic atak to go oslabia no i co z tego wychodzi. tak samo ostatnio adamus robil 4 zmiany w meczu a w tym 2 czy 3. utrzymanie jest juz raczej pewne
adamus w przyszlym sezonie nie moze byc trenerem potrzeba nam trenera z jajami zreszta w przyszlym sezonie trzeba powalczyc o cos wiecej a nie o utrzymanie a jak druzyna bedzie wygrywac to i ludzi bedzie wiecej no i oczywiscie pieniedzy.pzdr

~kumik | 2005-05-29 00:03

adamus to cieńki i krutki huj, pomysłu zero, pcha jakichś łamagow i jełopów zamiast jude i pietra. wyjebać gnoja ze stalowej i jest spoko

~ktoś | 2005-05-29 00:43

w innych zespołach wprowadzaja młodego który coś potrafi i niedługo potem jest graczem pierwszego składu tylko kurwa u nas wprowadza sie słabych, chudych, wolnych połamańców. Juniorek u siebie nażeluje łeb i robi za gwiazde a gdy wejdzie na boisko ze starszymi to od razu zapomina co to piłka i boi sie wszystkiego. Pić w knajpie to ze strszymi potrafia.

~kibic | 2005-05-29 10:28

Nie widziałem po meczu, by Stal była załamana tym remisem, coś mi tu śmierdzi...

~mario_stw | 2005-05-29 10:30

NIe ma co,sie szarpać i jechać na zawodników!Wynik 1:1 to remis i tak miało być,jeśli ktoś sie oriętuje co do kadry Leżajska to wykuma że stalówka w rzeszowie też dosatanie remisik od Stali Rzeszów ( za wczorajszą przysługe)dla pewnego układziku!!!Ruszcie głowami to zaskoczycie oco biega!!:)pozdro dla naszych FANS!!!

~ | 2005-05-29 12:16

Mario jak sobie nie kupi to niedostanie bo dobrych wujków juz niema bo co Rzeszów obchodzi Stalowa oni graja dla kibiców

~babaran | 2005-05-29 15:08

Finał - 8 czerwca

lub 15 czerwca


Tłoki Gorzyce - Stal Stalowa Wola
w Przyszowie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 38 545 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 95 322 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 31 239 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 60 803 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01289