Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sobotni hat trick.

Sobotni hat trick.
Nie zwalniamy tempa!!!

W przeciwieństwie do naszych kopaczy , trzymamy dobry poziom. W Wielką Sobotę zaliczamy trzy mecze.

Pogoń Leżajsk - STAL GORZYCE

W 40 osób wspieramy Stal Gorzyce na ich meczu w Leżajsku. Podróż autami bez ogona. Zawijamy po pierwszej połowie żeby zdążyć na Nasz wyjazd.

Łagów - STALÓWKA

Do Łagowa jedziemy autokarem i autami w ponad 150 osób w tym Stal Gorzyce. Stoimy na ulicy przy stadionie , skąd dobrze widać boisko. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami. W przerwie zawijamy w drogę do Rzeszowa.

STAL RZESZÓW - Ruch Chorzów

W Rzeszowie meldujemy się w ok 120 osób z flagą. Mecz przy jupiterach. Pełna trybuna gospodarzy z konkretnym dopingiem i oprawą. Gości ponad 3 tysiące, odpalają sporo piro. Super klimat .

Kto był z Nami nie żałuje a pozostałych zachęcamy do wyjazdów w przyszłości.

Wesołych Świąt.

Do zobaczenia niebawem.

Hej STAL !!!

Komentarze (9)

Ziom_stal | 2022-04-17 01:09

Na poważnie teraz . Podajcie mi nicki tych co mnie jechali jak mówiłem o transferach ???? Chce z nimi teraz pogadać . Mam najdroższy skład w tej lidze i jeden z gorszych . Przegraliśmy na wsi z całym szacunkiem dla Łagowa.

Marek1938 | 2022-04-17 10:19

Młodynie znowu bredzisz. Przypomnieć ci teoje wpisy jaki to Zieliński jest super,bBereta super, zawodnicy super???
Jestes debilem. Łagów to sponsor owszem i stajnia menagerów. Z termaliką nie mają nic wspolnego.

Maxtor84 | 2022-04-17 11:15

Młodynie weź już ty lepiej nic nie pisz ;D

Kamykrah | 2022-04-17 12:05

Młodynie pozdrów odemmie zielinskiego i całą spółkę nieudaczników środkowym palcem

Raul | 2022-04-17 13:02

Mlodynie Ty Pizdo , Jeb..y Propagandzisto tej Bandy Przydupasow Lucka wyciagnac Twoje wpisy wychwalajace kazda decyzje Zarzadu . Projekt 5- letni , Fabian i Nowak , Roland , Bereta , a teraz Surma . Plus do tego super transfery . Wchodziles im wszystkim do du.y z kazdej strony i pucowales berla. A jak wszystko sie pierd....o , to dolaczales do krytykow , by za chwile spuszczac sie na nowym " Projekcie " . Jestes Trollem Lucka oplacanym z Naszych podatkow . Wypier..j !!!!!

Raul | 2022-04-18 12:57

Kamil " L4 , szklany pilkarz , wieczna kontuzja , rehabilitacja , sanatorium , szpital , niezdolny do gry " Radulj . Jakim Idiota trzeba byc , by w oparciu o kogos takiego budowac zespol niby na Awans ???? Go..o Nam dal , a wyciagnal worek kasy . Notorycznie kontuzjowany , powinien miec automatycznie zapis w kontrakcie , ze Jego kasa jest wprost proporcjonalnie uzalezniona od % rozegranych meczy i ze jest mozliwosc automatycznego rozwiazania kontraktu gdyby ciagle sie leczyl . Ludzie On powinien zostac skierowany na komisje ZUS - owska , by ta orzekla czy tak watly i lichy czlowiek moze zawodowo wykonywac taka prace . Za ten hajs moglismy pozyskac spokojnie 2 , 3 innych zdolnych , a przede wszystkim zdrowych . Drugi pacjent to Drobot . Brakuje jeszcze tylko Tomka Plonki . Czy sa w tym klubie jakies badania , testy medyczne przed podpisaniem kontraktu ?????

Raul | 2022-04-18 13:10

Zenada. K...a jak wam nie wstyd byc takim posmiewiskiem , popychadlem i chlopcami do bicia .Nawet Smylek sie juz stoczyl na dno . Ale kasa sie przynajmniej zgadza ???? Wypi....c to towarziystwo po sezonie , a teraz juz rozgladac sie pilnie za Pilkarzami , a nie Takimi Ciot.i i Pizd.mi , co to Nic a Nic nie potrafia , nawet wygrac pojedynku , skonstruowac akcje od A do Z ,zakonczona celnym , skutecznym strzalem . Zastawic sie , wjechac wslizgiem , sfaulowac ( bez czerwonej kartki ) walczyc a nie towarzyszyc przeciwnikowi na radar 2 metrowy , bo nie maja sily , szybkosci i checi .Jeb..e Pozery.

Raul | 2022-04-19 11:21

6 meczy "druzyny " walczacej podobno o Awans - Bilans 2 remisy , 6 porazek .Czy te wklady sa w stanie z Kims wygrac ??? Gdyby nie punkty z jesieni to bylibysmy pewniakiem do spadku do 4 ligi .....

Stallzks | 2022-04-19 12:31

Ewidentnie ta liga przerasta tą drużynę..
Nie ma co się oszukiwać, źle wykonana praca u podstaw albo jej brak i mamy to co mamy, dodać do tego śmiesznych ludzi którzy myślą że są świetnymi menadżerami znającymi się na futbolu i efekt jest gołym okiem widoczny...
Do Tarnobrzega wysłać zarząd na staż zobaczyć jak to się robi żeby był zespół, byli wychowankowie, a przy tym nie zachwiany bilans ekonomiczny... Nie chcę mi się powtarzać, jest mi wstyd za ludzi którzy myślą że robią dobrze dla Stali, najzwyczajniej w świecie wstyd...
I na koniec popieram bojkot, bo tak nisko upaść to ja sobie nie wyobrażam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 45 682 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 917 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 243 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 55 663 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01434