Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mówimy stop !!!

Mówimy stop !!!

Szanowni Kibice.

Sympatycy sportu i piłki nożnej, Mieszkańcy, Sponsorzy.
Prosimy poświęcić kilka chwil na przeczytanie tego tekstu , ponieważ jako Kibice, jesteśmy z różnych stron atakowani i obwiniani za całe zło jakie spotyka Klub Stal.W imieniu Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola oraz grup kibicowskich działających na Stali w kilku zdaniach chcemy odnieść się do zaistniałej sytuacji na linii Kibice-Klub-Miasto. 
SKSSW nadal posiada skromny pakiet akcji Stali PSA i jako akcjonariusze ale PRZEDE WSZYSTKIM JAKO KIBICE TEGO KLUBU, mamy prawo i obowiązek dbać o jego dobro.
Żadne z Naszych działań  nie jest i nigdy nie było wymierzone w Klub i nie ma na celu pogorszenia jego sytuacji. Zawsze byliśmy i będziemy wierni zielono-czarnym barwom.
Zmienią się politycy, prezesi, trenerzy i zawodnicy. My od zawsze jesteśmy na trybunach i dopingujemy Stalówkę niezależnie od ligi w której występuje.
Nie będziemy bezczynnie  patrzeć jak przez nieudolne działania i błędne decyzje , niszczy się ponad 80 lat historii i tradycji. Nie uczestniczymy w procesach decyzyjnych mających wpływ na funkcjonowanie Klubu . Jako Kibice, Mamy prawo do oceny podejmowanych działań .

Nasza postawa i reakcja nie ma żadnych podtekstów politycznych !!!

Od kilku lat na każdym spotkaniu z władzami miasta i Klubu, zawsze wyrażaliśmy swoje zdanie, zarówno słownie jak i na piśmie. Ostrzegaliśmy przed różnymi rozwiązaniami. Zawsze byliśmy olewani i kończyło się słodkimi obietnicami o sukcesie kolejnych projektów-„Plan 5 letni”, „Stal nie pęka” , „rozwiązania atomowe”, itp.,itd.
Każdy kto zakłada firmę i inwestuje w nią własne środki, zatrudnia profesjonalistów z odpowiednim doświadczeniem aby firma mogła się rozwijać i dobrze prosperować.
Ale jak wydaje się nie swoje pieniądze, tylko podatników to …jest jak jest.

Mówimy STOP i zwracamy się do przedstawicieli Urzędu Miasta, Prezydenta Lucjusza Nadbereżnego oraz władz Klubu.
Nasze oczekiwania nie są wygórowane, nie żądamy ekstraklasy czy Ligi Mistrzów choć każdy o niej marzy.

-- Nie zgadzamy się z wizją Klubu , gdzie „tniemy koszta” , „ budujemy od zera”, „stawiamy na swoich”. Swoich nie mamy i niestety długo mieć nie będziemy a obecni awansu nie zagwarantują. Nie po to marnowane były miliony by teraz wycofywać się ze wszystkiego co było w planach i co było obiecane. Zapewnijcie środki i ludzi, którzy pozwolą na walkę Stali o najwyższe cele. Nie za 5 czy 10 lat ale TU I TERAZ.

- Chcemy OBIECANYCH PROFESJONALISTÓW w Klubie na stanowiskach decyzyjnych-Prezes, prokurent, dyrektor sportowy, trener itd. Ludzi , którzy wiedzą co i jak robić. Zawodowców z doświadczeniem, gwarantujących  wyniki i efekty. Profesjonalizm za takie pieniądze jakie mamy w Stali to nic wielkiego tylko trzeba chcieć.

-Chcemy OBIECANEGO AWANSU, walki o awans bo póki co, grozi nam walka o utrzymanie w III lidze.

-Chcemy by spółka działała jak NORMALNA, PROFESJONALNA firma w której zatrudnieni  ludzie ponoszą odpowiedzialność i konsekwencje za swoje działania.

-Chcemy czerpać radość z piłki nożnej w Stalowej Woli.

-DOMAGAMY SIĘ publicznej debaty na temat sytuacji w Piłkarskiej Spółce Akcyjnej/
z udziałem mediów , przedstawicieli UM, Klubu, Rady Nadzorczej, sponsorów oraz wszystkich zainteresowanych.

JEŻELI  W MIEŚCIE NIE WIECIE JAK TO SIĘ ROBI TO ODDAJCIE KLUB W RĘCE PROFESJONALISTÓW !!!

CZY TO SĄ WYGÓROWANE OCZEKIWANIA KIBICA??!!

Geneza problemu sięga czasów przejęcia przez miasto większościowego pakietu akcji Piłkarskiej Spółki Akcyjnej. Miało być zawodowo i profesjonalnie !!! Za obietnicami popłynął strumień pieniędzy a na stołkach kierowniczych zasiedli ludzie mianowani przez samego Prezydenta. I…na tym koniec bo wszystkie inne wydarzenia to pasmo nieszczęść i rozczarowań. W rezultacie utopiono miejskie miliony a Stal została III ligowym średniakiem , który przegrywa z amatorami mecz za meczem. Obecnie, mamy 7 chyba czarodzieja na stołku trenerskim, ponoć za 25 tysięcy miesięcznie, który już Nas uświadamia, że nie ma kim grać. Kabareton.

Oczywiście, winnych zaistniałej sytuacji brak bo podobnie jak po spadku z II ligi, wszyscy uważają , że się starają, chcą jak najlepiej dla Klubu i żyją w przekonaniu, że dobrze wykonują swoje obowiązki.

Prezydent też wybudował obiekty i daje pieniądze . I dobrze .

ALE KWESTIA KOMU JE DAJE I JAK TEN KTOŚ GOSPODARUJE TYMI ŚRODKAMI.

Każdy z Nas  widzi ile to kosztuje i co z tego wynika. Każdy może mieć na ten temat własne zdanie.

Popieraj protest !!! Nie wchodź na mecz !!!

Wierni barwom i Klubowi , nie wkładom do koszulek i psudo zarządowi.

Hej STAL!!!

Komentarze (25)

Kamil | 2022-04-22 18:59

Na trybunach ok 150 osób

Maxtor84 | 2022-04-22 19:43

a na boisku bez zmian cały czas do przodu :D :D :D

Kamil | 2022-04-22 19:44

Motor wpadł na stadion

Maxtor84 | 2022-04-22 19:45

ale jajca :D

Slyys | 2022-04-22 20:07

Do przerwy jak zawsze - już eurowpier.....l

Raul | 2022-04-22 20:11

Brak slow......

Tymon | 2022-04-22 20:20

To teraz dopiero będzie z nas polewka ...

Marco | 2022-04-22 21:41

Spokojnie, jak "kumaci " wrócą z Wrocławia to napiszą w imieniu wszystkich grup kibicowskich" co tu się odjeb**o" ,oraz jakie będą dalsze działania w zaistniałej sytuacji.

Onstw19 | 2022-04-22 21:56

jak to motor wpadł na stadion ?

Spotters | 2022-04-22 22:17

Powiem krótko nigdy takiego dziadostwa nie widziałem a jestem kibicem od ponad 40 lat, nie wspominając ile za to dziadostwo jest płacone!!!!

Adams | 2022-04-22 22:37

To co dziś się stało na stadionie jest niedopuszczalne gdy motorowcy wchodzą sobie jak chcą jakby byli u siebie do tego zajmują miejsce na nowej trybunie...
Po dzisiejszym meczu zwiastuje na Hutniczej koniec profesjonalnej piłki nożnej !!!

Okulickiego | 2022-04-22 22:47

Panie Nadbereżny grając mecz dla 150 osób na stadionie przy światłach to jest zwykłe marnotrastwo...!!! I powinien pan zostać rozliczony za wydawanie NIE ze swojej kieszeni....JEST BOJKOT I BARDZO DOBRZE !!!! .....Czas skończyć z tą prowizorką partyjno kolesioską !!!! K...y zrobiły sobie świetny przyczółek do dojenia kasy..... I nieróbstwa poklepywania się wzajemnego....a tu robi się gorąco....A będzie jeszcze bardzo gorąco..... Co do akcji motoru to jakieś nieporozumienie błazenada co myśleli że cokolwiek zwojują ??? A może fotkę sobie przyjechali zrobić...??? LIPA

Adams | 2022-04-22 23:06

Przykro o tym pisac nie dośc przegralismy z prawie młodzikami Cracovii do tego z Lublina osmieszyli nasz klub eh

Adams | 2022-04-22 23:12

Niestety nie widzę innej opcji jak zrezygnowanie z większości zawodników (nie brać ich do składu) a korzystać z młodszych którzy zapewne wykażą więcej chęci do gry niż pseudo - gwiazdorzy

Okulickiego | 2022-04-22 23:26

Młodynie ..... jak nie miał prawa wpuścić skoro zakupili bilety ....??? Każdy kibic niezależnie od barw klubowych kupując bilet wchodzi na każdy stadion.... I TAKA MOJA RADA ZWYCZAJNIE DAJ SOBIE SPOKÓJ I ZWYCZAJNIE ....PRZESTAŃ SIĘ UDZIELAĆ TU W TYCH KOMENTARZACH .... !!! BO JAK DOBRZE WIESZ JEST BOJKOT !!!! I te twojego autorstwa komentarze NIC K.....WA NIE WNOSZĄ KONKRETMEGO....ZWYCZ AJNIE WYP........AJ...!!!! K....WA czy na tego debila nie ma mocnych ....gdzie jesteś adminie ?????

Maxtor84 | 2022-04-22 23:49

bojkot czy nie bojkot, kibiców nie ma czy są ale nie może sobie o tak motorynka wejść na nasz stadion do tego jeszcze młyn i spokojnie się zawinąć. Dawno nie widziałem takiej akcji ...

Okulickiego | 2022-04-23 00:11

Do ADMINA Grześka...

Zwracam się z prośbą o całkowite wyeliminowanie z możliwości komentowania na tym forum czy na tych koimentarzach durnia który podpisuje się MŁODYNIE.
Na obecną chwilę jego komentarze są bezużyteczne i wprowadzają zamęt i chaos który kompletnie nie służy załatwieniu sprawy. Proszę przeanalizować jego wpisy jest to zwyczajnie odwracanie kota ogonem. I jest to metoda znana. Dobrze się odnajdujesz durniu młodynie w bałaganie i ten bałagan bardzo ci służy.... !!! niby pod przykrywką troski o STALÓWKĘ robisz robotę dokładnie odwrotną ...Robisz sobie ze STALÓWKI żarty i pośmiewisko.... Apeluję : ZWYCZAJNIE PRZESTAŃ !!!!

Vielitz44 | 2022-04-23 08:46

Niestety, drużynowy sport w Stalowej umiera - kosz w amatorskiej najniższej lidze (w barażach wczoraj baty), piłkarze w regionalnej lidze baty - wszystko utrzymywane z miejskiej kasy. Niesamowite, jak pompując miliony z kasy miasta udało tym ludziom się tak szybko zniszczyć ten klub - akcja motoru to już tylko wisienka na torcie tej degrengolady. Serio, po co grać ten sezon do końca, i płacić tym wkładom grubą kasę? Tego jak widać nikt już nie chce oglądać - rozwiązać i budować od nowa - albo wstrzymać wypłaty, niech gwiazdy rozwiązują kontrakty i dograć to młodymi (żart, bo młodzi nie radzą sobie przecież ze Zdziarami, to jak mają grać w tej regionalnej lidze - dramat).

Mariuszstalowa | 2022-04-23 10:33

Pierwszy podstawowy blad Nadbereznego byl taki , ze wzial do klubu ludzi po swoich znajomisciach. Drugi blad byl jego taki , ze odsuna kibicow od zarzadzania :
To pozwala zarzadowi marnotrawic pieniadze na wlasne cele np premie ( co im kolega z partyjny zrobi??) . byc moze Nadberezny i koledzu zaczynaja sie bac sytuacji , gdzie kobice zobacza wydatki zarzadu na swoje cele i dlatego celem jest niedopuszczanie kibicow oraz odsowanie ich od stanowisk na odleglosc.
3- problem to zawodnicy - od kiedy w polskiej pilce zaczela sie era zagranicznych pilkarzy to poziom szedl w dol - wynika to z tego , ze Ci pilkarze nie rozumia j. polskiego . 4- blad to , ze bierzemy zawodnikow juz wypalonych , gdzie tracili swoje miejsca w podstawowych skladach zewzgledu na kontuzje i brak formy.

Mariuszstalowa | 2022-04-23 11:07

Tak bylo za Adrzeja Slezaka - pozniej bylo widac , ze Nadberezny chcial wsadzic kolegow w bezpieczne miejsce i odsuna kibicow od zarzadzania. Bylo widac po komentarzach na roznych stalowolskich portalach jak sporo nowych kont oczerniajacych zadzadzanie klubem przez kibicow pojawilo sie po to by odsunac kibicow( w sytuacji bardzo skromnego budzetu) . Przy usadowieniu swoich kolegow na stolkach klubowych wiele tych kont znikalo . Mysle , ze trzeba jasno sprawe postawic Nadbereznemu i zaczac sie dogadywac z Andrzejem Slezakiem .

Sciemaa | 2022-04-23 11:59

Najwieksza porazka to chyba Radulj. Wszyscy wiedzieli ze to chodzaca kontuzja.... przyszedl z kontuzja i z kontuzja odejdzie.

Vielitz44 | 2022-04-23 13:14

Mariuszstalowa - co ty chcesz ze Slezakiem ugadywać? On powiedział jasno, sport w Polsce to bagno i on tam grosza nie da - zbudował trybunę i tyle jego wkładu było - jedyne dobre, że nie przeszkadzał.
Lucek zrobił obiekt marzenie i tyle powinien się mieszać w sport - dać to ludziom co im się chce i co za to będą odpowiadać, a nie na tym robić łatwą kasę, jak mamy teraz. W tej chwili sprawa nie do uratowania w obecnej formie - tym tworem nikt już się nie interesuje, wstyd na całą Polskę, tu tylko reset coś da, inaczej to będzie pudrowanie trupa za grube miliony (tu trzeba od zera budować, także szkolenie, bo młodych też nie mamy, biją nas w każdej możliwej lidze).

Sciemaa | 2022-04-23 14:00

w tej lidze jak nie spadniemy to okopiemy sie na dlugie lata

Fanatyk38 | 2022-04-23 20:18

Marco.
Ty naposz oświadczenie w imieniu tych zadowolonych z sytuacji w klubie. Kumaczu

Pjona_ziom | 2022-04-23 21:10

Lepiej tutaj się nie udzielać bo trole z UM w sędzie wszystko węszą i sieją propagandę...

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola             Lech II Poznań
2023-10-06, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 KKS 1925 Kalisz 11 7-1-3 22
2 ŁKS Łódź II 11 6-2-3 20
3 Radunia Stężyca 11 5-5-1 20
4 Kotwica Kołobrzeg 11 5-3-3 18
5 Olimpia Elbląg 11 5-3-3 18
6 Pogoń Siedlce 11 4-5-2 17
7 Zagłębie Lubin II 11 5-2-4 17
8 Skra Częstochowa 11 4-5-2 17
9 Chojniczanka Chojnice 11 4-3-4 15
10 Wisła Puławy 11 4-3-4 15
11 Hutnik Kraków 11 4-3-4 15
12 Stomil Olsztyn 10 4-1-5 13
13 GKS Jastrzębie 11 3-3-5 12
14 Stal Stalowa Wola 11 3-3-5 12
15 Lech II Poznań 11 3-3-5 12
16 Olimpia Grudziądz 11 3-2-6 11
17 Polonia Bytom 10 2-3-5 9
18 Sandecja Nowy Sącz 11 1-2-8 5

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
GKS Jastrzębie 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
ŁKS Łódź II 0 km 0
KKS 1925 Kalisz 0 km 0
Sandecja Nowy Sącz 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 117 661 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 66 767 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 84 822 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 12 287 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.00845
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |