Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowo.

Wyjazdowo.
Orlęta - STALÓWKA 1:2

W środę wybieramy się do Radzynia Podlaskiego na mecz z Orlętami. Podróżujemy autokarem i autami. Pod stadion dojeżdżamy w przerwie . Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i spektakl obserwujemy z ulicy. Nas 60 plus 16 Lada i 1 Polonia. Dzięki za wsparcie!!! Grajki niespodziewanie odnoszą pierwsze zwycięstwo od…bardzo dawna!!!

Wielkie gratulacje dla Biało - Niebieskiej Dumy Rzeszowa za wywalczenie awansu do pierwszej ligi.

United Stal !!!

W sobotę Wszyscy widzimy się na derbach !!!

Hej Stal !!!

Komentarze (11)

Stary piknik | 2022-04-28 19:19

Odnośnie tego linku powyżej to mam pytanie -czy SKSSW oprócz żadania odejścia pewnych ludzi ma jakąs swoją propozycję na przyszłość, kto miałby przejąć stery i jak ten klub miałby wygladać? Byłoby to chyba dobrze widziane.
Skoro miasto i klub milczą to czy jako akcjonariusz nie ma tytułu do zwołania nadzwyczajnego zebrania udziałowców? Przed sezonem i tą rundą otwarcie mówiono o awansie a co jest każdy widzi. To chyba tytuł do zebrania i wyspowiadania ludzi za to odpowiedzialnych jest? Lepiej teraz pewne rzeczy załatwić, z myślą o kolejnym sezonie niż w przerwie i znowu stracić całe okienko przez chaos w klubie.

Marek1938 | 2022-04-28 22:42

Stary piknik wszyscy to wiedzą. 100$ racji tylko że prezydent schował głowę w piasek i chroni nieudaczników którzy doprowadzili do tej sytuacji. Nic z tego nie będzie, oprócz udawania ze jest super.

Vielitz44 | 2022-04-29 07:31

Jedyne co grajki mogą jeszcze osiągnąć w tej ogórkowej i jakże słabej w tym sezonie lidze (wyrównanej, ale słabej), to popsuć plany siarce, może chociaż to im się uda...

Stallzks | 2022-04-29 09:23

Nie przegrać z siarką to będzie cud, ja obstawiam 0-3 gładkie w plecy, różnica w zarządzaniu klubem kolosalna do tego dodać rozwalenie trzonu zespołu przed sezonem, bo tak trzeba nazwać odpaleniem dwóch wychowanków z podstawowego składu, to tylko nieliczne grzechy rządzących klubem, ale nie oni nic sobie nie mają do zarzucenia, ściągnęli przez ostatni rok 15 nowych graczy z czego 2-3 to udane transfery i udają przy tym że to wszystko dla dobra stali, a gdzie pieniądze kolosalne które zarabiają Kopacze, przecież nijak one się nie zwrócą, nie zaprocentują w przyszłości bo kominy płacowe są wysokie a ci najemnicy pójdą w świat dalej za chwilę szukając kolejnej dojnej krowy jaką stała się dla nich Stał. Inna sprawa gdyby kontaktowali perspektywicznych dając im zarobić, ale w zamian mieliby ludzi którzy utożsamiali by się z tym klubem, ehhhh tyle rażących błędów... Za dużo jak na tak krótki czas

Maxtor84 | 2022-04-29 15:00

Zielinski i Czajka odchodzą ....

Gallanonim | 2022-04-29 16:47

Skąd ta informacja? Jeżeli tak, to pozostaje "tylko" jeden problem. By za te osoby, nie przyszli Zieliński 2 i Czajka 2.

Cdncdn | 2022-04-29 18:09

Koszykarze Stali Stalowa Wola awansowali do finału baraży o awans do drugiej ligi, ale w nich nie zagrają. Powodem jest niekorzystny termin, przez który nie będzie mogła zagrać duża liczba zawodników klubu z północnego Podkarpacia.

Pilkarzyk | 2022-04-29 19:39

Szkoda tego kosza, ale duża część zespołu to maturzyści, PZKosz też się nie popisał wysyłając ich na drugi koniec Polski, a rywale nie chcieli zmienić terminu. Jak tak dalej będzie uprawiana amatorka po najniższej linii to i tej śmiesznej 3 ligi nie będzie, szkoda, bo głód koszykówki z pewnością w mieście istnieje.

Pilkarzyk | 2022-04-29 19:41

co do dzisiejszych "wielkich" decyzji - co to zmieni? schemat zarządzania klubem pozostanie ten sam, przyjdą nowe Czajki i Zielińskie, tu trzeba zmian na samej górze, w sposobie myślenia, finansowania

Stalowiak68 | 2022-04-29 20:57

Na mecz można iść, nawet trzeba. Tylko co dalej?Myslicie że coś się zmieni? Nie łudźcie się. Najwazniejszy jaśniepan sie nie wypowedział a te dwa gamonie odchodzą bez poczucia winy. Teraz przyjdą kolejne partyjne cudaki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2022-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 1 1-0-0 3
2 Avia Świdnik 1 1-0-0 3
3 Lublinianka Lublin 1 1-0-0 3
4 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
5 Wieczysta Kraków 1 1-0-0 3
6 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
7 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
8 Podlasie Biała Podlaska 1 0-1-0 1
9 Chełmianka Chełm 1 0-1-0 1
10 Korona II Kielce 1 0-1-0 1
11 Podhale Nowy Targ 1 0-1-0 1
12 KS Wiązownica 1 0-0-1 0
13 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0-0-1 0
15 Czarni Połaniec 1 0-0-1 0
16 Wisła Sandomierz 1 0-0-1 0
17 Unia Tarnów 1 0-0-1 0
18 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-13 STAL - KS Wiązownica
2022-08-17 Unia Tarnów - STAL
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3379) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1382) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (660)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 669 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 14 958 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 9 563 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 25 856 razy
Osób Online: 44 / Czas gen. strony: 0.01527