Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy.

Jutro gramy.
Szanowni Kibice!!!

JUTRO MECZ Z TOMASOVIĄ !!!

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy w sobotę na stadion przy Hutniczej . Stalówka rozegra kolejny mecz ligowy. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00.

BILETY ON-LINE !!!

https://bilety.stal1938.pl/msi/

Kasy biletowe

- sobota (w godz.15-17)

Hej STAL!!!

Komentarze (33)

Maniek | 2022-05-14 12:47

20 pkt prawie do Siarki straty a tam sie nie palą z awansem jak tutaj. Coś ty Kudłaty narobił. I niewiele mniej do druzyny ktora jezdzi w 11 a tutaj jest niby kadra 30-stu. Posmiewisko i tyle. Bedziemy gnic w tej lidze na lata.

Mariuszstalowa | 2022-05-15 16:45

Nawet nikt niechce komentowac tego dramatu naszego poziomu. Wiekszosc pilkarzy poprostu wypalona zawodowo i swoje lata swietnosci juz minely. Sporo pilkarzy , ktorzy kiedys grali dla Stalowka gra w wyzszych ligach i dobrze sobie radzi . Zamiast gospodarowac pienidze na pozostanie trzonu druzyny to zatrudnia sie zbednych ludzi na 4 poziomie rozgrywek , ktorzy pudruja nieudolnosci zarzadu.

Pjona_ziom | 2022-05-15 21:13

Ryba psuje się od głowy, wszyscy o tym wiemy i tyle w temacie. W klubie nie będzie dobrze póki nie będzie zarządzania sportem łebskich ludzi wychowanych w stalowej którzy mają serce kropka

Mariuszstalowa | 2022-05-15 22:42

Komisja Gier i Dyscypliny piłkarskiego podokręgu stalowowolskiego po raz trzeci w tym sezonie ukarała Stal Stalowa Wola PSA walkowerem. Ponadto klub z Hutniczej będzie musiał wnieść opłatę regulaminową.

W ostatniej kolejce ligi okręgowej rezerwy Stali Stalowa Wola pokonały na wyjeździe LKS Brzyska Wola 3:1. Po meczu walczący o utrzymanie gospodarze zgłosili, że w drużynie ze Stalowej Woli występował nieuprawniony zawodnik. Chodziło o Aurela Davidika, który zagrał pełne 90 minut i ustalił wynik meczu na 3:1 dla Stali. Słowak jest zgłoszony jedynie do rozgrywek trzecioligowych.

W czwartek (12 maja) wieczorem Komisja Gier i Dyscypliny podokręgu Stalowa Wola zweryfikowała wynik meczu, przyznając 3 punkty walkowerem drużynie z Brzyskiej Woli. To trzeci walkower dla rywali Stali II Stalowa Wola w tym sezonie.

Stallzks | 2022-05-16 08:03

Mam nadzieję cichą nadzieję że żegnamy się z Duda, Swiderskim, Khorolskim, Olszewskim, Marchewką tych kilku panów nie powinno nigdy więcej zakładać koszulki Stalówki. Polityka transferowa już nie obecnych była tak naiwna że najpierw odpalili ledwie widoczny trzon drużyny jakimi są dwóch wychowanków, po czym wzięto szrot jakievodawno tu widziano, zatrudniono do tego mnóstwo pseudo profesjonalnych trenerów, po czym przy odejściu człowiek miał tupet zasłaniać się telefonami od ludzi ze środowiska że skonstruował pakę w stalowej woli... Wstyd mi za tych działaczy, zerowe pojęcie o budowaniu składu, drużyny, tylko wysokie ego i wynik mamy na tacy

Nicke | 2022-05-16 14:35

Mało tego, Zmorzynski walczy o awans do ESA, Śpiewak grał w ESA, Mrozinski 1 liga, Szczutowski ławka w ESA, Zjawinski i Pietrzkiewicz 1 liga, Fidziu 2 liga w czołówce, a my na 10 miejscu w 3 lidze

Bartekstw | 2022-05-16 16:14

Dodam R.Dadok ESA, Sekulski ESA, Trąbka 1 liga, Getinger ESA, więc sporo byłych piłkarzy Stalowki gra w najwyższych ligach. Kiedyś nie bylo kasy, a potrafiono z niczego pozyskać kilku wartościowych zawodników..

Stallzks | 2022-05-16 20:35

Większość tych graczy to była stajnia Fabianowskiego co napisaliście, jak widać gość ściągał tu całkiem ciekawe twarze w przeciwieństwie do ex dyrektora.. chcieliśmy zmian to jak widać, zmiany wyszły na złe

Stallzks | 2022-05-16 20:38

Trzeba się uderzyć w pierś, bo jak się widać Fabian nie był takim szkodnikiem jak niektórzy go przedstawiali, jeśli mamy oceniać po owocach to akurat jego nazwiska bronią. Niestety prezydent dał złą zmianę, ale jego bym nie krytykował, też chce dobrze, tylko ludzie którym to powierzył w tym sezonie wogole się do tego nie nadawali... Aż nie chce wiedzieć ile ta drużyna miesięcznie ich pensję generują kosztów, nieobecni którzy uciekli z okrętu tonącego wiedzą to najlepiej i pewnie długo będą się wstydzić za wynik ekonomiczny

Adams | 2022-05-16 23:31

No właśnie jak dobrze zauważył poprzednik w komentarzu ... jestem podobnego zdania że jednak gdy "Fabian" był od transferów nie było żle ... miał tzw nosa do zawodników itd

Adams | 2022-05-16 23:33

Napisze wiecej z przebiegem czasu jakby porównać pracę "Fabiana" z aktualny zarządem to aż rece opadają - prawie że przepaść

Kamil | 2022-05-17 08:28

Nie zapędziajcie sie tak, bo mylicie trochę pewne fakty.
Fidziu owszem okazał się świetnym ruchem transferowy, który wypalił zarówno u nas jak i po odejściu.
Owszem jest grono zawodników, którzy trafili do nas i którzy grają gdzieś wyżej obecnie, ale nie wszyscy akurat się u nas sprawdzili. Druga kwestia jest też taka, że to były transfery w 2 lidze, gdzie jednak było łatwiej o zawodników.
Faktem jest też jednak to, że na papierze można by zbudować całkiem fajny skład z gości, którzy grali u nas za kadencji Wojtka.
Myślę jednak że taki Dadok, Trąbka czy Sekul to jednak zawodnicy większego kalibru niż pozostali, których wymieniacie a Ci już trafili do nas dużo wcześniej

Młodynie | 2022-05-17 16:40

Jutro o 11 prezentacja nowego prezesa. Wiele znaków wskazuje na to iż będzie to były starosta Wiesław Siembida.

Pjona_ziom | 2022-05-17 16:50

U nas poligon doświadczalny z zarządzania, ze sportu i w ogóle na wszystkich płaszczyznach a na dodatek nie odrabianie lekcji w zamian za to szukanie kwadratowych jaj... Ale jak pieniądze są "państwowe" to niestety wiele klubów już przejechało się na dotacjach miejskich...
Taka Chełmianka nie miała pieniędzy aby opłacie autokar na wyjazd piłkarzy nie mówiąc o wypłatach gdzie większość grajków kopie za kilka stówek za wygrany mecz... Kto strzela bramkę w meczu przeciwko Cracovii? Dziubiński...
U nas kadra liczy 30 zawodników a 2 drużyna ma już trzy walkowery, ostatni za wystawienie niezgłoszonego zawodnika... Czy potrzeba coś dodawać? Wszyscy widzą co się wyprawia... Kibice są źli a nikt nie jest przecież winy za to co się dzieje ... Jest super więc o co chodzi

Aleksander | 2022-05-18 11:16

NADBEREŻNY NA KONFERENCJI; Budżet klubu znacząco zmniejszony, będziemy bazować na wychowankach i zawodnikach z regionu, nowy prezes WIESŁAW SIEMBIDA sam zaproponował sobie pensje 1000 zł brutto.Symboliczną. NIE GRAMY O AWANS. TO TAK W SKRÓCIE....CIEŻKO BEDZIE SIE UTRZYMAĆ W TEJ BUACZANEJ LIDZE...

Stalowiak68 | 2022-05-18 11:24

Przestancie pierniczyć o Fabianowskim i jego transferach, bo sytuacja podobna do tej z Zielińskim. Zaodnicy za grubą kase i.....spadek. poza tym Dadok i Trąbka byli przed erą nieudaczników.
A teraz będziemy mieli świetny amatorski klub w 4 lidze. Efekt 3 lat profesjonalizmu nieudaczników Nadbereżnego. Kasa sie skończyła skonczyła sie zabawa. Mam tylko prośbę do miłośników Pana Prezydenta pocałujcie go teraz w d....e w podziękowaniu za to co zrobił z klubem i dalej bijcie brawo.

Aleksander | 2022-05-18 11:29

Nadbereżny mówi że budżet ok 700 tys/ sezon. Było 4,5- 5 mln!!!

Tymon | 2022-05-18 11:33

czyli stajemy sie amatorskim klubem haha smiech na sali.
dobrze ktos tu pisal pare miesiecy temu o tym co nas czeka.
ale jezeli chodzi o budzet to te 700 tys do od miasta, a pewnie spolki cos jeszcze dorzucą od siebie.
tak czy siak cyrk trwa w najlepsze.
cos latwo rozpierniczyc ale gorzej to odbudować

Młodynie | 2022-05-18 11:40

Grać będziemy chłopakami z regionu. Armia zacięzna odchodzi po sezonie. Kilka lat na pracę od podstaw i dopiero wtedy możemy myśleć o awansie.

Młodynie | 2022-05-18 12:01

Jednie co dobrze że tylko 1 tyś zł będzie zarabiał.

Sciemaa | 2022-05-18 12:35

Reszte dorobi w przewozach:)

Stallzks | 2022-05-18 12:42

Trzeba mu życzyć żeby odniósł sukces na tym stanowisku. Szkoda że poprzednicy tak spartolili robote, że kurek z finansami będzie zakręcony, ale wole oglądać Grabarza z Wojtakiem co będą gryźli murawę w 4 lidze za 3-4 tysiące zamiast radulja że Swiderskim po 12. Myślę że każdy się ze mną zgodzi, praca u podstaw to jest teraz taki czas.. koniecznie trzeba swoich promować niż Olszewskich Dudów i innych wynalazków którzy mam nadzieję odchodzą stąd czym dalej, weźcie jeszcze Ukraińca ze sobą

Stalowiak1938 | 2022-05-18 14:05

700 tys. Na Rok anie na sezon. Czyli na sezon wychodzi średnio 1 - 1.4 mln. Budżet powinien być ustalany na sezon żeby władze spółki wiedziały jak gospodarować pieniędzmi. A może być tak że teraz da 700tys a w przyszłym roku 500 i już jest zagwozdka. Generalnie nienwiem co myśleć o nowym prezesie. Po czynach go poznamy. Na pewno powodzenia!!

Stallzks | 2022-05-18 14:41

Mnie tylko nie podoba się sposób zarządzania pod publikę, raczej chcą nas zrobić głupców.. ten 1 tysiąc złotych to musi być zasłona dymna w razie niepowodzenia, nikt tak na nim nie będzie wieszał psów, jak widać już się od tego ubezpieczają, bo chyba nikt sobie nie może wyobrazić komicznej sytuacji gdzie prezes PSA zarabia 1 tysiąc złotych a trener pierwszej drużyny 20 tysięcy, to byłyby jakieś jaja, kabaret, cyrk etc

Nicke | 2022-05-18 14:43

Czyli plan 5 letni szlag trafił, poszła kupa kasy, a jest środek tabeli na 4 poziomie

Jefrey | 2022-05-18 15:59

Dalej po partyjnej lini!!!!

Jefrey | 2022-05-18 16:00

Pis grabarzem piłki w St.Woli

Pazimieh | 2022-05-19 12:32

A czy ktoś poniesie odpowiedzialność za to co wydarzyło się w przeciągu 3 ostatnich sezonów zarówno sportowo jak i finansowo? Czy dalej będą się wymieniać stołkami i wypłacać sobie odprawy?

Mariuszstalowa | 2022-05-21 21:20

Forma rosnie jak widac . Z optymizmem mozna patrzec na nastepny sezon

Adams | 2022-05-21 22:00

Dobrze zostały już tylko 4 mecze z gwiazdorami którym się nie chce grać i po sezonie zasłużenie odejdą - raczej nikt po nich nie będzie tęsknił.

Vielitz44 | 2022-05-22 11:23

Czy z tego składu ktoś ma zostać w ogóle? Bo nie wiem jaki sens jest nimi grać teraz - grać tymi którzy chcą tu zostać, ogrywać młodych i tyle - bo gwiazdy nie mogą sobie z amatorami poradzić. Trenerowi też trzeba podziękować, bo to chyba kolejny ślepy strzał naszych prezesów - podobne wyniki to by i Adamus osiągał...

Raul | 2022-05-22 13:16

Trenera , za takie kosmiczne pieniadze , ktory Nic , absolutnie Nic nie wniosl do organizacji , walki ,pomyslu do "Druzyny "to Po cholere Go trzymac , jak nawet w buraczano - pszennej lidze bilans ma tragiczny . I pomyslec , ze mielismy Prawdziwego Trenera Damiana Skakuja , ktory w mig ogarnal ten Burdel i rysowala sie Druzyna , ktora spokojnie i fajnie wygrywala w tej lidze . I to bez wzmocniec i kosmicznych pieniedzy . I zamiast go zostawic przyszedl Cipka i kolorowy Roland . Gdzie Oni teraz sa ????? Tam gdzie My w D...e.

Stallzks | 2022-05-22 13:49

Prawda jest to że ten trener ze średnią 0,8 pkt na kolejkę to jest parodia tego zarządu.. na 4 ligowym poziomie to trzeba dać prowadzić swoimi ten klub, jak Skakuj który dobrze się zapowiadał, wystarczyło w niego zainwestować w jego rozwój a na lata by się odwdzięczył lojalnością i oddana pracą.
Identycznie przed startem sezonu był zalążek trzonu zespołu jakim byli Mistrzyk i Stelmach to i tak zarząd to rozwalił i wychowankowie odeszli z klubu, w zamian za ich miejsce ściągnięto zaciąg anonimowych polamatorow za grube pensję, tego zarządzie sobie nie poczytacie jako porażki? Czy wy wogole z waszym wydumanym ego widzicie jakieś błędy we własnej pracy czy tylko telefony z zewnątrz wam szumią w głowach o waszej potędze jaka stworzyliście w stalowej Woli.. jak mi wstyd za was, za to rozdawnictwo jakie tu zafundowano

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2022-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 1 1-0-0 3
2 Avia Świdnik 1 1-0-0 3
3 Lublinianka Lublin 1 1-0-0 3
4 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
5 Wieczysta Kraków 1 1-0-0 3
6 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
7 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
8 Podlasie Biała Podlaska 1 0-1-0 1
9 Chełmianka Chełm 1 0-1-0 1
10 Korona II Kielce 1 0-1-0 1
11 Podhale Nowy Targ 1 0-1-0 1
12 KS Wiązownica 1 0-0-1 0
13 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0-0-1 0
15 Czarni Połaniec 1 0-0-1 0
16 Wisła Sandomierz 1 0-0-1 0
17 Unia Tarnów 1 0-0-1 0
18 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-13 STAL - KS Wiązownica
2022-08-17 Unia Tarnów - STAL
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3379) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1382) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (660)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 20 247 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 139 910 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 80 978 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 29 708 razy
Osób Online: 66 / Czas gen. strony: 0.01824